Strona 120 z 174 PierwszyPierwszy ... 2070110118119120121122130170 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,356 do 5,400 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5356
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Nie uważam żeby to było normalne ,ale narobiło się wokół żużla tych pseudo ekspertów ,dlatego jak dla mnie mimo ,że wizerunkowo to nie był dobry manewr to nie mam nic przeciwko żeby co jakiś czas ktoś to towarzystwo sprowadzał do parteru. Nie ważne czy to będzie Baron, Pawlicki, Gollob, Cieślak itd.
    kędziora grzecznie i rzeczowo gościowi odpowiadał na pytania. i całkowicie się z zgadzam, ze zmiany nie miały sensu. a baron się zachował jak chłopiec w krótkich spodenkach (), wcinając się do rozmowy i zabierając zabawki. ze sprowadzeniem do parteru nie miało to wiele wspólnego (https://www.youtube.com/watch?v=I37X2CkC0ak)

    co do reszty Twojej wypowiedzi to zgadam się, że poziom dziennikarstwa nie koniecznie jest wysoki... ale czy w takim TVP / TVN / Polsacie i innych jest lepiej?
    prawdziwe dziennikarstwo i obiektywizm odszedł dawno do lamusa... liczy się efekciarstwo, czego przykładem jest Ostafiński i jego news'y z kapelusza.

  2. Powrót do góry    #5357
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    kędziora grzecznie i rzeczowo gościowi odpowiadał na pytania. i całkowicie się z zgadzam, ze zmiany nie miały sensu. a baron się zachował jak chłopiec w krótkich spodenkach (), wcinając się do rozmowy i zabierając zabawki. ze sprowadzeniem do parteru nie miało to wiele wspólnego (https://www.youtube.com/watch?v=I37X2CkC0ak)
    Tak Kędziora grzecznie i rzeczowo wyczerpał temat zmian w odpowiedzi na pierwsze pytanie. Na to dziennikarzyna wyskoczył jeszcze z pytaniem o Polisa, na co znowu Kędziora ponownie wyjaśnił mu sens zmian ładnie i rzeczowo. Na to słyszymy trzecie pytanie odnośnie zmian, to nie dziw się że komuś puszczają nerwy, nie każdy ma cierpliwość do osób którym można tłumaczyć po dwa razy tak że przeciętny bystrzak to załapie, a ten ciągle swoje zmiany, zmiany, zmiany. Zauważ jeszcze jedno, ten materiał jest powycinany, więc tak do końca nie wiemy czy skończyło się na 3 pytaniach odnośnie zmian. Więc, jeżeli taki dziennikarz nie szanuje osoby trenera Kędziory nie słuchając tego co on mówi, to niech nie oczekuje szacunku od innych. A jeżeli nie potrafi zrozumieć pierwszej wypowiedzi to niech lepiej zmieni zawód, bo kariery wielkiej w dziennikarstwie mu to nie wróży.

  3. Powrót do góry    #5358
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    co do reszty Twojej wypowiedzi to zgadam się, że poziom dziennikarstwa nie koniecznie jest wysoki... ale czy w takim TVP / TVN / Polsacie i innych jest lepiej?
    prawdziwe dziennikarstwo i obiektywizm odszedł dawno do lamusa... liczy się efekciarstwo, czego przykładem jest Ostafiński i jego news'y z kapelusza.
    Oczywiście mówię o dziennikarstwie sportowym. Jednak oglądając inne dyscypliny sportowe to mimo ,że człowiek nie jest ich wielkim fanem to co niektórzy potrafią zaciekawić ,wprowadzić w dany sport. Jestem ciekaw czy Łopaciński jako komentator i Majewski w studio zatrzymali przy speedway kogoś na dłużej.

    Baron wyszedł i tym samym pokazał ,że nie ma z kim i o czym rozmawiać. I dobrze. Kwintesencją ich popisów jest kobieta (nie pamiętam nazwiska) przeprowadzająca wywiad z Musielakiem po wygranym biegu w Toruniu , która próbowała mu wmówić , że coś zmienił i tak z trzy razy. Potem narzekamy ,że żużlowcy nic ciekawego nie mówią i walą te ogólniki. Jak człowiek ma okazję pogadać ,czy posłuchać kogoś kto zna żużel z toru czy parkingu to idzie się więcej dowiedzieć w kilkanaście minut niż przez cały sezon oglądania meczy w nsport.

    Sorry za te wywody o tv w tym wątku

    Ktoś ,coś wie czy może klub/miasto będą chciały pójść za ciosem i za rok zorganizować następną imprezę międzynarodową?

  4. Powrót do góry    #5359
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Oczywiście mówię o dziennikarstwie sportowym. Jednak oglądając inne dyscypliny sportowe to mimo ,że człowiek nie jest ich wielkim fanem to co niektórzy potrafią zaciekawić ,wprowadzić w dany sport.
    np. Tour de France @ Eurosport (T. Jaroński, K. Wyrzykowski)

    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Jestem ciekaw czy Łopaciński jako komentator i Majewski w studio zatrzymali przy speedway kogoś na dłużej.
    jak ktoś się nie zna, to może nie wyłapać ich profesjonalizmu, więc całkiem prawdopodobne że im się ta sztuka powiodła.

    ====

    wracająca do żużla... jedna sprawa nie daje mi spokoju...

    jak już Nicki oficjalnie odpuści ściganie i znajdziemy mu godnego zastępcę na nastepny sezon... tzn. kogoś na 6-10 punktow (np. Fricke)...
    to czy taki Pan Zengota/Kildemand nie będą miali znowu problemów z presją? i czy znowu "atmosfera" się nie popsuje? bo rezerwowy przecież musi być, nie?

    jak wiadomo całe zło tego świata skupiło się w Pedersenie. a co będzie jak go zabraknie a Zengota w sparingach 2018 roku będzie zbierał baty od np. Fricke i Kildemanda?

    czy znowu założą zawodnicy/kibice spółdzielnię pt. anty-Fricke?

  5. Powrót do góry    #5360
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    np. Tour de France @ Eurosport (T. Jaroński, K. Wyrzykowski)


    jak ktoś się nie zna, to może nie wyłapać ich profesjonalizmu, więc całkiem prawdopodobne że im się ta sztuka powiodła.

    ====

    wracająca do żużla... jedna sprawa nie daje mi spokoju...

    jak już Nicki oficjalnie odpuści ściganie i znajdziemy mu godnego zastępcę na nastepny sezon... tzn. kogoś na 6-10 punktow (np. Fricke)...
    to czy taki Pan Zengota/Kildemand nie będą miali znowu problemów z presją? i czy znowu "atmosfera" się nie popsuje? bo rezerwowy przecież musi być, nie?

    jak wiadomo całe zło tego świata skupiło się w Pedersenie. a co będzie jak go zabraknie a Zengota w sparingach 2018 roku będzie zbierał baty od np. Fricke i Kildemanda?

    czy znowu założą zawodnicy/kibice spółdzielnię pt. anty-Fricke?
    Kwasow nie bedzie jak rezerwowym bedzie ktos taki jak Thorsel w ZG , ktos kto z gory bedzie skazany na lawke i pojedzie w lidze tylko od swieta lub jakis mlody gniewny nieopierzony, ktorego nikt nie bedzie chcial i ktory bedzie liczyl tylko na cud zeby pojechac

  6. Powrót do góry    #5361
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,583
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Tylko ze Kołodziej w 2018 roku wróci raczej do Tarnowa bo ten awansuje do ekstraligi, więc będzie trzeba kogoś zakontraktowac oraz jeśli wejdzie numer 8/16

  7. Powrót do góry    #5362
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Nie chcę się zbytnio mieszać w nie swój wątek, ale zdaje się, że między Kołodziejem a menedżerem Baranem i prezesem Sady były spore nieporozumienia i pewne przepychanki miały też miejsce na łamach różnych mediów, więc chyba raczej wątpliwym jest jego powrót do Tarnowa przy tych osobach działających dalej w Tarnowie.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi brindel za jego przydatny post!

    aphekz (11-07-2017)

  9. Powrót do góry    #5363
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Ciekawe info na SF. Ponoć wielka forma Lidbaecka w ostatnich tygodniach to zasługa Marcina Momota, który jest od niedawna w teamie Antonia. A zanim poszedł do Szweda to był w teamie Kildemanda...

  10. Powrót do góry    #5364
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Kildemand ewidentnie w czewie wolny jak konik polny. No ale dla niektórych jest to super wynik

  11. Powrót do góry    #5365
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Kwasow nie bedzie jak rezerwowym bedzie ktos taki jak Thorsel w ZG , ktos kto z gory bedzie skazany na lawke i pojedzie w lidze tylko od swieta lub jakis mlody gniewny nieopierzony, ktorego nikt nie bedzie chcial i ktory bedzie liczyl tylko na cud zeby pojechac
    a jak Grześ pojedzie w sparingach tak jak w tym roku? to przywołany przez Ciebie Thorsel specjalnie będzie miał za zadanie w sparingach przegrywać z Zengotą? w imię "atmosfery"? a własne ambicje będzie musiał schować do kieszeni?

  12. Powrót do góry    #5366
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,010
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    np. Tour de France @ Eurosport (T. Jaroński, K. Wyrzykowski)


    jak ktoś się nie zna, to może nie wyłapać ich profesjonalizmu, więc całkiem prawdopodobne że im się ta sztuka powiodła.

    ====

    wracająca do żużla... jedna sprawa nie daje mi spokoju...

    jak już Nicki oficjalnie odpuści ściganie i znajdziemy mu godnego zastępcę na nastepny sezon... tzn. kogoś na 6-10 punktow (np. Fricke)...
    to czy taki Pan Zengota/Kildemand nie będą miali znowu problemów z presją? i czy znowu "atmosfera" się nie popsuje? bo rezerwowy przecież musi być, nie?

    jak wiadomo całe zło tego świata skupiło się w Pedersenie. a co będzie jak go zabraknie a Zengota w sparingach 2018 roku będzie zbierał baty od np. Fricke i Kildemanda?

    czy znowu założą zawodnicy/kibice spółdzielnię pt. anty-Fricke?
    A skąd pewność, że zostanie Zengota w UL? Inna sprawa Koldiego tez nie mozna być pewnym, bo po sezonie może wrócić do domu. Pożyjemy, zobaczymy.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Kildemand ewidentnie w czewie wolny jak konik polny. No ale dla niektórych jest to super wynik
    Byku Kildemand jedzie piach. Chyba nikt się tego nie spodziewał i w porównaniu do niechcianego Przemka wypada blado (ciekawe, jak to wygląda finansowo)i chyba mało kto się tego spodziewał. Być może pająk lepiej by jechał jako lider, co miało miejsce w jego poprzednich klubach? Na pewno spore rozczarowanie, bo sam już dawno chciałem, żeby u nas jeździł.
    Ostatnio edytowane przez Ali_G ; 11-07-2017 o 19:58

  13. Powrót do góry    #5367
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    a jak Grześ pojedzie w sparingach tak jak w tym roku? to przywołany przez Ciebie Thorsel specjalnie będzie miał za zadanie w sparingach przegrywać z Zengotą? w imię "atmosfery"? a własne ambicje będzie musiał schować do kieszeni?
    Zengota by jezdzil od poczatku gdyby w skladzie nie bylo rownorzednego 6 seniora i jak widac Grzes potrzebowal startow bo teraz to chyba nikt od skladu go nie odstawi

    Mowiac o " cudzie" mialem na mysli czyjas kontuzje a nie slabe sparingi
    Ostatnio edytowane przez Robson-Wałbrzych ; 11-07-2017 o 20:19

  14. Powrót do góry    #5368
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Mowiac o " cudzie" mialem na mysli czyjas kontuzje a nie slabe sparingi
    nikt przy zdrowych zmysłach się przecież nie zgodzi na taki układ, czyli będzie to typowy plastron co ma się przejść do prezentacji i ładnie uśmiechać.
    o ile Pan Zengota będzie osobiście zadowolony to Panu Rusieckiemu w wypadku kontuzji w play-off bańka za zdobycie DMP przeleci koło nosa.

    edit:
    przypomnę tylko skromnie, że na pełnienie tej roli nie zgodzili się: Musielak, Baliński, Kaczmarek... ba... nawet Lis się nie zgodził...
    ja bym się zgodził, ale najpierw licencję muszę zdobyć.

    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    A skąd pewność, że zostanie Zengota w UL?
    pewności mieć oczywiście nie mogę. a jego ewentualny brak zdaje się rozwiązałby problemy z atmosferą... i mocny rezerwowy mógłby mieć rację bytu.
    Ostatnio edytowane przez aphekz ; 11-07-2017 o 20:58

  15. Powrót do góry    #5369
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    nikt przy zdrowych zmysłach się przecież nie zgodzi na taki układ, czyli będzie to typowy plastron co ma się przejść do prezentacji i ładnie uśmiechać.
    o ile Pan Zengota będzie osobiście zadowolony to Panu Rusieckiemu w wypadku kontuzji w play-off bańka za zdobycie DMP przeleci koło nosa.


    pewności mieć oczywiście nie mogę. a jego ewentualny brak zdaje się rozwiązałby problemy z atmosferą... i mocny rezerwowy mógłby mieć rację bytu.
    Juz raz blysnales kiedys probujac mi wmowic cos czego nie powiedzialem i pokazales ze z czytaniem ze zrozumieniem tez masz problemy.
    Oczywiscie ze 6 seniorem bedzie jak to powiedziales, plastron, bo niby kto? Rownorzedny albo prawie rownorzedny senior sie nie zgodzi na taka role to jest chyba oczywiste

    Wracajac do poprzednoego postu. A skad pewnosc ze tren wspomniany Thorsel bylby lepszy w sparingach niz Zengota?
    Czas pokazal ze skreslanie Zengoty byloby bledem. Gdyby Pedersen byl zdrowy, o sklad walczylby teraz nie z Zengota a z Kildemandem
    Ostatnio edytowane przez Robson-Wałbrzych ; 11-07-2017 o 20:58

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Dominik (11-07-2017)

  17. Powrót do góry    #5370
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    ''Tylko czy przyjście Fricke nie spowoduje kolejnych kwasów?''...

    A kto powiedział że Zengota (pewnie będą podchody z większości klubów ekstraligowych) , Kołodziej (tutaj powrót do Tarnowa raczej pewny) , Pawlicki (chcę jeździć z bratem , więc dlaczego niemiałby zasilić Stali G?) , Emil pozostaną w Lesznie? ciągle słyszę że to ich praca więc dlaczego mieliby nie wybrać lepszej oferty finansowo(jeśli takowa się pojawi?) Odejście 2 Polaków spowoduje naprawdę ogromny ból głowy zimą , no ale jak się faworyzowało spasionego kocura z Monaco...

    Nie ma co tego rozstrząsać , mamy jeszcze dużo roboty do wykonania w tym sezonie.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #5371
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    ''Tylko czy przyjście Fricke nie spowoduje kolejnych kwasów?''...

    A kto powiedział że Zengota (pewnie będą podchody z większości klubów ekstraligowych) , Kołodziej (tutaj powrót do Tarnowa raczej pewny) , Pawlicki (chcę jeździć z bratem , więc dlaczego niemiałby zasilić Stali G?) , Emil pozostaną w Lesznie? ciągle słyszę że to ich praca więc dlaczego mieliby nie wybrać lepszej oferty finansowo(jeśli takowa się pojawi?) Odejście 2 Polaków spowoduje naprawdę ogromny ból głowy zimą , no ale jak się faworyzowało spasionego kocura z Monaco...

    Nie ma co tego rozstrząsać , mamy jeszcze dużo roboty do wykonania w tym sezonie.
    Fricke? Tylko w przypadku ze ktos z dwojki Emil/Kildemand odejdzie. No i zobaczymy co z Pedersenem. Zengota? Zapewne beda podchody bo pewnie byly takze w tamtym roku. Pawlicki? Chce jezdzic z bratem? No jasne, tylko przeciez nie powiedziane ze nastapi to w przyszlym roku. W koncu drugi rok juz jezdza oddzielnie. Kolodziej? Troche kwasow z tarnowskim srodowiskiem juz mial, wiec najpierw trzeba sie pogodzic.
    To czy ktos odejdzie bedzie tez zalezalo ile da ktos inny i czy ktos nie ma focha za tegoroczne decyzje

  19. Powrót do góry    #5372
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    A skad pewnosc ze tren wspomniany Thorsel bylby lepszy w sparingach niz Zengota?
    a w którym miejscu zakładałem jakąkolwiek pewność?


    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Czas pokazal ze skreslanie Zengoty byloby bledem. Gdyby Pedersen byl zdrowy, o sklad walczylby teraz nie z Zengota a z Kildemandem
    jakbyś nie pamiętał co mówiłem u progu sezonu to przypomnę - Kildemand w nagrodę za poprzedni sezon powinien "grzać" ławę.
    a to, że Zengota nie jechał od początku sezonu to zasługa mistrza taktyki i taktu... Pana Piotra Barona. nie moja.

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Oczywiscie ze 6 seniorem bedzie jak to powiedziales, plastron, bo niby kto?
    Emil Pulczyński jeszcze jeździ?
    Ostatnio edytowane przez aphekz ; 11-07-2017 o 21:17

  20. Powrót do góry    #5373
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    a w którym miejscu zakładałem jakąkolwiek pewność?



    jakbyś nie pamiętał co mówiłem u progu sezonu to przypomnę - Kildemand w nagrodę za poprzedni sezon powinien "grzać" ławę.
    a to, że Zengota nie jechał od początku sezonu to zasługa mistrza taktyki i taktu... Pana Piotra Barona. nie moja.


    Emil Pulczyński jeszcze jeździ?
    Sam przywolales przyklad Zengoty i jego slabych sparingow oraz to ze wowczas ten Thorsell mialby jezdzic slabiej dla dobra atmosfery. Wziales pod uwage taka ewentualnosc wiec spytalem. Moze zle sformulowalem: niech bedzie nie pewnosc, a podejrzenie. Skad podejrzenie ze bylby lepszy w sparingach?

    Pulczynski? Niewiem czy jezdzi. A co? Ma byc tym 6tym? Poziomu sportowego napewno nie podniesie. Ale kwasow tez nie bedzie

  21. Powrót do góry    #5374
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Skład jaki mamy mi odpowiada. Mamy 3 mocnych Polaków w składzie i możemy sobie narzekać na jednego czy drugiego,ale prawda jest taka ,ze krajowych wartościowych zawodników brakuje na rynku. Wiec uwazam sukcesem bedzie jak zostanie Janek,Piotr i Grzegorz.
    Emil? Nie wiem sam co sadzić,ale alternatyw ciekawych brak. Jeżeli bedzie rozsądna opcja finansowa spoko. Jeżeli nie-out. Wtedy możemy ryzykować z Maxem np.
    Peter? Jak nie bedzie miał Grand Prix na głowie to może zostać. Jest to jeden z moich ulubionych zawodnikow nie ukrywam,ale GP mu ewidentnie szkodzi. Poza tym zawodnik istne "kamikadze" , rezerwa musi być.
    I na kim bym skupił się zimą? Pewnie wielu mnie wyśmieje.
    ANDERS THOMSEN
    Zawodnik bardzo dobrze rokuje. 2015 roku zaczynał w Rawiczu,teraz Gdańsk już drugi rok i rozwija się super. Bardzo fajnie się go ogląda, jest w TOP 3 w Nice 1 LŻ. Każdego roku idzie do przodu. Jak dla mnie mega ciekawa opcja. Zdolny , młody , ambitny , rozwijający się zawodnik z jeszcze mało znanym nazwiskiem. Tego szukamy.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 12-07-2017 o 00:22

  22. Powrót do góry    #5375
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cienko.

    Rok temu sklad 2017 byl juz doskonale znany

    Thomsen musialby na glowe upasc, zeby zgodzic sie na bycie rezerwa w Unii, gdzie kazdy zawodnik jest nietykalny, moze oprocz najpozyteczniejszego.

    Ale i tak dyskusje odbieram dobrze, bo takie tematy rozpoczynaja sie dokladnie wtedy, jak druzyna w danym roku juz do niczego sie nie nadaje

  23. Powrót do góry    #5376
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,466
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    ...
    no ale jak się faworyzowało spasionego kocura z Monaco...
    A to dobre! Przypomnę, że w naszej drużynie pośród seniorów jest JEDEN! zawodnik, który mimo strasznej padaki, którą reprezentował w ciągu ostatnich dwóch, nie został odsunięty od składu na ŻADEN! mecz.

  24. Powrót do góry    #5377
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    A to dobre! Przypomnę, że w naszej drużynie pośród seniorów jest JEDEN! zawodnik, który mimo strasznej padaki, którą reprezentował w ciągu ostatnich dwóch, nie został odsunięty od składu na ŻADEN! mecz.
    Pawlicki?
    Pytałem już na tym forum, ale nikt nie raczył mi odpowiedzieć. W którym momencie ostatnich dwóch sezonów Pawlicki był najsłabszym ogniwem spośród 6 seniorów, poza tegorocznym sezonem po pierwszych 4 meczach(dom Zielona Góra,Wrocław/wyjazd Toruń/Gorzów)?

    Mimo tego, że jedzie żle lub przeciętnie to chyba jednak zawsze był ktoś słabszy lub po prostu kontuzjowany.

  25. Powrót do góry    #5378
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    ', no ale jak się faworyzowało spasionego kocura z Monaco...

    .
    "Faworyzowało"? To może dotyczyć w tym roku jedynie PP... Żaden inny zawodnik Unii nie był od początku sezonu tak faworyzowany...

    Ba,ale pierwsze słyszę by PP mieszkał w Monaco...

    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Pawlicki?
    Pytałem już na tym forum, ale nikt nie raczył mi odpowiedzieć. W którym momencie ostatnich dwóch sezonów Pawlicki był najsłabszym ogniwem spośród 6 seniorów, poza tegorocznym sezonem po pierwszych 4 meczach(dom Zielona Góra,Wrocław/wyjazd Toruń/Gorzów)?

    Mimo tego, że jedzie żle lub przeciętnie to chyba jednak zawsze był ktoś słabszy lub po prostu kontuzjowany.
    I zawsze ten gorszy był z Monaco?

  26. Powrót do góry    #5379
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Skład jaki mamy mi odpowiada. Mamy 3 mocnych Polaków w składzie i możemy sobie narzekać na jednego czy drugiego,ale prawda jest taka ,ze krajowych wartościowych zawodników brakuje na rynku. Wiec uwazam sukcesem bedzie jak zostanie Janek,Piotr i Grzegorz.
    Emil? Nie wiem sam co sadzić,ale alternatyw ciekawych brak. Jeżeli bedzie rozsądna opcja finansowa spoko. Jeżeli nie-out. Wtedy możemy ryzykować z Maxem np.
    Peter? Jak nie bedzie miał Grand Prix na głowie to może zostać. Jest to jeden z moich ulubionych zawodnikow nie ukrywam,ale GP mu ewidentnie szkodzi. Poza tym zawodnik istne "kamikadze" , rezerwa musi być.
    I na kim bym skupił się zimą? Pewnie wielu mnie wyśmieje.
    ANDERS THOMSEN
    Zawodnik bardzo dobrze rokuje. 2015 roku zaczynał w Rawiczu,teraz Gdańsk już drugi rok i rozwija się super. Bardzo fajnie się go ogląda, jest w TOP 3 w Nice 1 LŻ. Każdego roku idzie do przodu. Jak dla mnie mega ciekawa opcja. Zdolny , młody , ambitny , rozwijający się zawodnik z jeszcze mało znanym nazwiskiem. Tego szukamy.
    Nie jest powiedziane ,ze akurat Anders byłby rezerwowym. Tor wszystko by zweryfikował, zapewnić mu udział w 3 meczach w sezonie , reszta uwarunkowana forma. W Gdańsku jeżeli by chciał zostać na pewno musza się wzmocnić i siła rzeczy postarać się o rezerwowego.

  27. Powrót do góry    #5380
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,466
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Pawlicki?
    Pytałem już na tym forum, ale nikt nie raczył mi odpowiedzieć. W którym momencie ostatnich dwóch sezonów Pawlicki był najsłabszym ogniwem spośród 6 seniorów, poza tegorocznym sezonem po pierwszych 4 meczach(dom Zielona Góra,Wrocław/wyjazd Toruń/Gorzów)?
    Ale dlaczego wykluczasz tegoroczne pierwsze 4 mecze? Czym one się różnią od innych? Jakieś dziwne wybiórcze myślenie, byleby tylko dopasować sytuację do własnej tezy.

    Żeby nie było, nie mam w tej chwili nikomu tego za złe, bo w końcu Piotr zaczął jechać przyzwoicie. Ale gadanie, że Nicki był faworyzowany w tym klubie to jakaś skrajna niedorzeczność.
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 12-07-2017 o 09:22

  28. Powrót do góry    #5381
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Tak. Nicki był faworyzowany, dlatego był czasami poza składem Unii.

    Pawlicki mimo tego, że jechał padakę był najgorszym seniorem a nawet gorszy od juniorów zawsze skład miał.

    Ludzie. Nie bądżcie TVN bo fakty każdy może łatwo sprawdzić więc po co kłamać? Przyjac na klate prawde i tyle.

  29. Powrót do góry    #5382
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Czy jeden z drugim ma problem z wyciąganiem wniosków z faktów. Owszem Piotr Pawlicki nie prezentował dobrej formy, owszem Nicki Pedersen miał lepsze wyniki. Tylko że drużyna składała się z 7 zawodników, niestety drużyna była skonfliktowana i przeciwko Nickiemu, czego najlepszym przykładem były wydarzenia w ostatnim naszym meczu w 2016r, gdzie były cyrki z ogłaszaniem składu, raz jechał Pedersen, raz jechał Musielak, mieliśmy menadżera by za chwilę go niemieć, po czym po proteście reszty drużyny znowu wrócił. Problem był taki, że pozostałych 6 zawodników w składzie meczowym, zamiast skupić się na meczu skupiało się na wyczynach Pedersena. Ta drużyna nie miała chemii. Większość zarzucała Skórze kolesiostwo, ale on nie był głupi tak jak wielu z Was myśli, był z drużyną, wiedział gdzie jest problem, próbował odstawić od składu, niestety nigdy nie udało mu się go odstawić skutecznie na kilka meczy, ponieważ góra tak jak większość na tym forum obstawia tylko statystyki. Może i Nicki robił te 10 pkt na mecz, tylko pytanie ile drużyna traciła przez jego osobę w składzie, ( i nie chodzi tu nawet o to że kogoś wywiózł) tylko o dekoncentrację reszty drużyny. W tym sezonie Nicki został odstawiony przez los od składu i jak widać po ostatnich meczach ma to pozytywny wpływ na drużynę.

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Tak. Nicki był faworyzowany, dlatego był czasami poza składem Unii.

    Pawlicki mimo tego, że jechał padakę był najgorszym seniorem a nawet gorszy od juniorów zawsze skład miał.

    Ludzie. Nie bądżcie TVN bo fakty każdy może łatwo sprawdzić więc po co kłamać? Przyjac na klate prawde i tyle.
    Robi nie bądź TVN i nie K Ł A M Piotr Pawlicki nie był najgorszym seniorem, dużo gorsi byli Peter Kildemand i Tobiasz Musielak. Tak więc Robi nie idź droga TVN

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Dominik (12-07-2017)

  31. Powrót do góry    #5383
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Ale dlaczego wykluczasz tegoroczne pierwsze 4 mecze? Czym one się różnią od innych? Jakieś dziwne wybiórcze myślenie, byleby tylko dopasować sytuację do własnej tezy.

    Żeby nie było, nie mam w tej chwili nikomu tego za złe, bo w końcu Piotr zaczął jechać przyzwoicie. Ale gadanie, że Nicki był faworyzowany w tym klubie to jakaś skrajna niedorzeczność.
    Nie wykluczam. Moim zdaniem przez ostatnie dwa sezony to był jedyny moment w którym można było go odstawić,bo faktycznie był najsłabszy. Ostatecznie Nicki złapał kontuzje,a Baron wybronił tę decyzje wynikami Pawlickiego, bo znowu mimo tego ,że nie "urywa" to i tak jest ktoś słabszy lub kontuzjowany. Osobiście odstawiłbym Piotra po tegorocznym meczu w Toruniu.
    Ja zawsze staram się wstrzymać z krytykowaniem ustawienia par, taktyką na meczu, robieniem rezerw, czy wyborem tego który ma grzać ławę. Z jednego powodu z trybun to większość z nas mogłaby poprowadzić każdy zespół w ekstralidze ,DPŚ, czy elitserien z parkingu pewnie nie

    Po prostu jestem ciekaw kiedy i kim zastąpilibyście Pawlickiego(po raz kolejny powtarzam 2016/2017), tak żeby można było powiedzieć był najsłabszy - nie powinien jechać. To wszystko.

  32. Powrót do góry    #5384
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Robi nie bądź TVN i nie K Ł A M Piotr Pawlicki nie był najgorszym seniorem, dużo gorsi byli Peter Kildemand i Tobiasz Musielak. Tak więc Robi nie idź droga TVN
    po pierwszych meczach tego sezonu Pawlicki był gorszy nawet od Kubery i Smektały a mimo to nadal był w składzie. ZAORANE

  33. Powrót do góry    #5385
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    po pierwszych meczach tego sezonu Pawlicki był gorszy nawet od Kubery i Smektały a mimo to nadal był w składzie. ZAORANE
    Robi ta kwestia była wałkowana kilkanaście stron wcześniej. W skrócie Nicki w parze z juniorem, którzy pomagali mu zdobywać pkt, Piotr Pawlicki w parze z Kołodziejem Jak dobrze poszukasz wtedy były analizowane poszczególne biegi Nickiego jak zdobywał te pkt. Będziesz miał problem pisz a Ci to odnajdę

  34. Powrót do góry    #5386
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    "Faworyzowało"? To może dotyczyć w tym roku jedynie PP... Żaden inny zawodnik Unii nie był od początku sezonu tak faworyzowany...

    Ba,ale pierwsze słyszę by PP mieszkał w Monaco...



    I zawsze ten gorszy był z Monaco?
    A co to za różnica który?
    Są, byli słabsi od niego więc jedzie. Poza tym raz mówicie, że przez ostatnie dwa lata, za chwile w tym sezonie, za godzinę będziemy brali pod uwagę wybrane 12,17, albo nie wiem 9 dni?
    Resztę już napisałem i przyznałem sam ,żę w tym roku odstawiłbym go po meczu w Toruniu. Życie jednak tak się ułożyło ,że i tak musiałby jechać już w meczu z Grudziądzem.

  35. Powrót do góry    #5387
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Tak. Nicki był faworyzowany, dlatego był czasami poza składem Unii.

    Pawlicki mimo tego, że jechał padakę był najgorszym seniorem a nawet gorszy od juniorów zawsze skład miał.

    Ludzie. Nie bądżcie TVN bo fakty każdy może łatwo sprawdzić więc po co kłamać? Przyjac na klate prawde i tyle.
    Niektórzy to są jeszcze gorsi, bo są jak TVP

    Żeby nie odbiegać od tematu to obaj nie spełniali oczekiwań w poprzednim sezonie, a odstawiany był faktycznie tylko Pedersen i to z miernym skutkiem. Nie ma już co roztrząsać, bo ten rok wygląda już lepiej, u Pitera widać już jako taką szybkość, a Nicki niech wraca do zdrowia i być może zastąpi Kildemanda - jeśli będzie prezentował lepszą formę na treningach

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    Martines (12-07-2017)

  37. Powrót do góry    #5388
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,466
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Po prostu jestem ciekaw kiedy i kim zastąpilibyście Pawlickiego(po raz kolejny powtarzam 2016/2017), tak żeby można było powiedzieć był najsłabszy - nie powinien jechać. To wszystko.
    No właśnie tak jak sam mówisz, po meczu z Toruniem na mecz z Grudziądzem powinien zostać zmieniony. Bo w tamtym momencie średnią miał fatalną. Tymczasem w awizowanym składzie zmieniony został Nicki, a było to jeszcze przed jego kontuzją odniesioną w Danii. No to jak tu można mówić, że faworyzowany był Dzik?

    Dokładnie alan1990. Odstawianie Nickiego nic do drużyny nie wnosiło. W zesżłym roku wysoka przegrana w Grudziądzu i ostro w palnik w ostatnim meczu na własnym torze z Wrocławiem. Teraz także niezbyt imponująca wygrana z Grudziądzem i słaby mecz we Wrocławiu (choć wynik nieco zakłamuje). Rozumiem, że Nicki ma aż tak silny wpływ na innych, że przygnębiona reszta męczenników potrzebowała aż 3 meczów by zacząć coś jechać... Tak?
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 12-07-2017 o 10:44

  38. Powrót do góry    #5389
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    po pierwszych meczach tego sezonu Pawlicki był gorszy nawet od Kubery i Smektały a mimo to nadal był w składzie. ZAORANE
    Zaorane? Przeciwnie. To tylko dobrze świadczy o kierownictwie Unii, które potrafi spojrzeć w coś więcej niż wynik pojedynczych zawodów. W międzyczasie Piter (jak zwykle) sygnalizował wysoką formę w Szwecji. Naprawdę nie trzeba być aż takim wielkim ekspertem, żeby można było stwierdzić, że te wyniki Pitera w PL na początku sezonu to był jednak przypadek/odchylenie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Dominik (12-07-2017), Kuba_88 (12-07-2017), alan1990 (12-07-2017)

  40. Powrót do góry    #5390
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    No właśnie tak jak sam mówisz, po meczu z Toruniem na mecz z Grudziądzem powinien zostać zmieniony. Bo w tamtym momencie średnią miał fatalną. Tymczasem w awizowanym składzie zmieniony został Nicki, a było to jeszcze przed jego kontuzją odniesioną w Danii. No to jak tu można mówić, że faworyzowany był Dzik?
    Ale ja nic nie mówię o Dziku. A żeby móc obiektywnie podyskutować to najlepiej nazwiska np Pawlicki i Pedersen zastąpić na zawodnik X i Y

    Zgadzamy się ,że w tym roku był najsłabszy przez 2-3 tygodnie,że ostatecznie to jednak się wybronił. I to był jedyny moment kiedy można było go posadzić przez powtarzam ostatni raz DWA OSTATNIE SEZONY. Ja wciąż czekam , aż ktoś wskaże mi inny moment bo jesteś jedną z wielu osób które piszą/mówią o faworyzowaniu przez ostatnie dwa lata.
    Dla mnie to był jeden taki moment w tym sezonie właśnie. Baron postawił na/faworyzował/chciał zbudować Pawlickiego jak zwał tak zwał.

    Dzik doznał kontuzji po ogłoszeniu składu, więc i tak jechałby Piter - o to mi chodziło.

  41. Powrót do góry    #5391
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Gajesia krytykowano za inny skład co mecz a Barona krytykują za taki sam skład co mecz.
    Kuswa, i bądź tu ekspertem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #5392
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    A co to za różnica który?
    Są, byli słabsi od niego więc jedzie. Poza tym raz mówicie, że przez ostatnie dwa lata, za chwile w tym sezonie, za godzinę będziemy brali pod uwagę wybrane 12,17, albo nie wiem 9 dni?
    Resztę już napisałem i przyznałem sam ,żę w tym roku odstawiłbym go po meczu w Toruniu. Życie jednak tak się ułożyło ,że i tak musiałby jechać już w meczu z Grudziądzem.
    A tobie o co chodzi?

    Odniosłem się pierwotnie do wpisu Mefitzo a ten pisał o zawodniku z Monaco...

    Ponadto, jacy "wy piszecie".. Ja nie piszę raz, "że przez ostatnie dwa lata, za chwile w tym sezonie".

    Mój wpis dotyczył tego sezonu. Gdzie masz coś o "dwóch latach"... ?

    .

  43. Powrót do góry    #5393
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Zacytowałeś mnie i spytałeś ,czy zawsze był gorszy ten z Monaco.
    Tobie odpisałem TYLKO ,że nie robi mi różnicy, który. To o co mi może chodzić ...

    A dokładnie to napisałem ,że piszą/mówią
    Ostatnio edytowane przez Kuba_88 ; 12-07-2017 o 12:50

  44. Powrót do góry    #5394
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Zacytowałeś mnie i spytałeś ,czy zawsze był gorszy ten z Monaco.
    Tobie odpisałem TYLKO ,że nie robi mi różnicy, który. To o co mi może chodzić ...

    A dokładnie to napisałem ,że piszą/mówią
    Nie napisałeś, "piszą , mówią" napisałeś : "piszecie" a to jest różnica w kontekście tej dyskusji. Może dla ciebie niedostrzegalna? Przeanalizuj to jeszcze raz, i jeszcze...

    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Zacytowałeś mnie i spytałeś ,czy zawsze był gorszy ten z Monaco.
    Tobie odpisałem TYLKO ,że nie robi mi różnicy, który. To o co mi może chodzić ...

    A dokładnie to napisałem ,że piszą/mówią
    Wcisnąłeś się z "mądrościami" (ewdentnie w obronie Pawlickiego) odnośnie mojej odpowiedzi na post Mefitzo , a tam było o lepiej (jakoby) traktowanym zawodniku z Monaco...

    Kręcisz kolego...

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Kuba_88 (12-07-2017)

  46. Powrót do góry    #5395
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,466
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Zgadzamy się ,że w tym roku był najsłabszy przez 2-3 tygodnie,że ostatecznie to jednak się wybronił. I to był jedyny moment kiedy można było go posadzić przez powtarzam ostatni raz DWA OSTATNIE SEZONY. Ja wciąż czekam , aż ktoś wskaże mi inny moment bo jesteś jedną z wielu osób które piszą/mówią o faworyzowaniu przez ostatnie dwa lata.
    Nie napisałem, ze był faworyzowany przez ostatnie dwa lata, tylko ze to był jedyny zawodnik, który nie został odsunięty od żadnego meczu. Nicki nigdy nie był najsłabszy, bo zawsze był ktoś gorszy, a mimo to siadał na ławie i jeszcze, ktoś tu mówi o jego faworyzowaniu. Zresztą ja ze swojej strony ucinam temat, bo zaraz znowu się zrobi z gówna wielka wojna i jeszcze powiedzą, że jestem wyznawcą Nickiego i "hejtuję" Piotra Pozdrawiam

  47. Powrót do góry    #5396
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Nie napisałeś, "piszą , mówią" napisałeś : "piszecie" a to jest różnica w kontekście tej dyskusji. Może dla ciebie niedostrzegalna? Przeanalizuj to jeszcze raz, i jeszcze...



    Wcisnąłeś się z "mądrościami" (ewdentnie w obronie Pawlickiego) odnośnie mojej odpowiedzi na post Mefitzo , a tam było o lepiej (jakoby) traktowanym zawodniku z Monaco...

    Kręcisz kolego...
    Kto ,komu się wcisnął to z przebiegu rozmowy, można dyskutować. Faktycznie to napisałem mówicie,a nie piszecie.
    A nie bronie Pawlickiego, jako kibic mam nawet do niego sporo zastrzeżeń.
    Nie kręcę w żaden sposób, tak mnie wciągnęła ta dyskusja z ostatnich tygodni o Pawlickim ,że postanowiłem dopytać co i jak.Przy okazji sypnąłem kilkoma "mądrościami".

  48. Powrót do góry    #5397
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Kto ,komu się wcisnął to z przebiegu rozmowy, można dyskutować. Faktycznie to napisałem mówicie,a nie piszecie.
    A nie bronie Pawlickiego, jako kibic mam nawet do niego sporo zastrzeżeń.
    Nie kręcę w żaden sposób, tak mnie wciągnęła ta dyskusja z ostatnich tygodni o Pawlickim ,że postanowiłem dopytać co i jak.Przy okazji sypnąłem kilkoma "mądrościami".
    Co do jednego to zgoda na pewno; na wątku leszczyńskim nie ma chyba drugiego tak wciągającego i rozpalającego emocje tematu, jest Dzik Nicki kontra Odpalający Piotruś
    Pozdrawiam

  49. Powrót do góry    #5398
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    najwyrażniej nie tylko nie potrafię wyczuć ironi, ale muszę też cierpieć na jakieś poważniejsze schorzenia, bo już totalnie nie łapię o co tutaj chodzi.

    dzik to całe zło i przez niego atmosfera się ****ała, ale jakby przypadkiem wydobrzał i będzie szybki to szanowni koledzy widzą go w składzie za kildemanda.

    musimy "dokupic" rezerwowego, ale to musi być rezerwowy co będzie woził same 0, żeby przypadkiem nie był lepszy od Zengoty albo innego Kildemanda - zeby sie oczywiscie atmosfera nie ****ała. nie taniej będzie wpisać do programu "brak zawodnika"? - efekt ten sam.

    Jankes wychowuje młodych, po to żeby ich wysłać do Torunia, Zielonej Góry, Gniezna i Rawicza. A rezerwowym w Lesznie ma być Thomsen. wtf?
    leszczyńska młodzież jest za szybka? psuli by atmosfere?

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gajesia krytykowano za inny skład co mecz a Barona krytykują za taki sam skład co mecz.
    Kuswa, i bądź tu ekspertem.
    gajewski troche przesadza, ale to pewnie wynik desperacji - jakby się chlop nie starał to nic z tego nie wykreci.

    barona podejscie jest na pewno zdrowsze... choc osobiscie uwarzalem, ze walka o sklad powinna sie rozegrac pomiedzy Kildemandem/Pedersenem...
    w nagrode za poprzedni sezon ten pierwszy powinien zaczac od lawki. a wyszlo tak, ze zengota w nagrode za niezly poprzedni sezon usiadl na lawie.

    moim zdaniem ten geniusz taktyki sam zainicjował problemy z atmosfera... ale nie powstzymuje go to przed nauczaniem dziennikarzy jak sie buduje atmosfere w druzynie.
    normalnie cyrk.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aphekz za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (12-07-2017)

  51. Powrót do góry    #5399
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    najwyrażniej nie tylko nie potrafię wyczuć ironi, ale muszę też cierpieć na jakieś poważniejsze schorzenia, bo już totalnie nie łapię o co tutaj chodzi.

    dzik to całe zło i przez niego atmosfera się ****ała, ale jakby przypadkiem wydobrzał i będzie szybki to szanowni koledzy widzą go w składzie za kildemanda.

    musimy "dokupic" rezerwowego, ale to musi być rezerwowy co będzie woził same 0, żeby przypadkiem nie był lepszy od Zengoty albo innego Kildemanda - zeby sie oczywiscie atmosfera nie ****ała. nie taniej będzie wpisać do programu "brak zawodnika"? - efekt ten sam.

    Jankes wychowuje młodych, po to żeby ich wysłać do Torunia, Zielonej Góry, Gniezna i Rawicza. A rezerwowym w Lesznie ma być Thomsen. wtf?
    leszczyńska młodzież jest za szybka? psuli by atmosfere?


    gajewski troche przesadza, ale to pewnie wynik desperacji - jakby się chlop nie starał to nic z tego nie wykreci.

    barona podejscie jest na pewno zdrowsze... choc osobiscie uwarzalem, ze walka o sklad powinna sie rozegrac pomiedzy Kildemandem/Pedersenem...
    w nagrode za poprzedni sezon ten pierwszy powinien zaczac od lawki. a wyszlo tak, ze zengota w nagrode za niezly poprzedni sezon usiadl na lawie.

    moim zdaniem ten geniusz taktyki sam zainicjował problemy z atmosfera... ale nie powstzymuje go to przed nauczaniem dziennikarzy jak sie buduje atmosfere w druzynie.
    normalnie cyrk.
    Czytajac Twoje pierwsze zdanie, to rzeczywiscie cos jest na rzeczy
    Posklejales wypowiedzi kilku osob i wyszla Ci taka historyjka z ktorej nic nie rozumiesz. Zauwaz tylko ze na forum sa rozni ludzi ktorzy maja rozne zdania. A twoja historyjka wyglada jakby cale forum sie tak wypowiedzialo. A wiec po koleji..m
    1. Pedersen. Jak pewnie zauwazyles jedni go bronia inni chca go wywalic jeszcze inni po prostu wytykaja mu bledy. Ty wyrwales sobie zdanie ze teraz to go chcemy z powrotem w miejsce Kildemanda. Jesli w tym miejscu piles do mnie to przypominam ze napisalem ze gdyby Pedersen byl zdrowy to wlasnie z Pajakiem walczylby o sklad. I jeszcze raz ci przypomne ze nie wszyscy tutaj maja takie same zdanie.
    2.rezerwowy. No tutaj to pojechales. Kto pisal ze mamy kupowac rezerwowego zeby przywozil zera? Nie kojarze takiego wpisu ale jezeli byl to poprosze o cytat
    3.Thomsen. Jezeli pamietam to jedna lub dwie osoby wspomnialy o nim a ty znow piszesz jakby tak sadzilo cale forum.
    4.Kolejna perelka w twoim wykonaniu: posadzic Kildemanda tylko za to ze byl slaby w zeszlym sezonie. No brawo Ty ! Prawie cala druzyne ttzebq posadzic na lawie za zeszly sezon ! Dlaczego wlasnie Kildemand? Skoro wszyscy zawalili, no prawie wszyscy. Chcialbym ci tylko przypomniec, ze kilku kolegow z forum chodzilo na treningi i sami pisali ze Zengota jest mega wolny, ze juniorzy robia z nim co chca. To vo w nagtode za zeszly sezon mial miec miejsce w skladzie z urzedu? Nie wszedl dobrze w sezon i dlatego nie jezdzil
    5. Baron. Nie nalezy do moich ulubionych menago ale co mial zrobic? Wiele osob pisalo ze bedzie nie lada wyzwanie dla Barona zeby zapanowac nad parkingiem gdzie jest szesciu rownorzednych zawodnikow i ktos bedzie musial byc niezadowolonu bo braknie dla niego miejsca w skladzie. Skoro jestes taki kozak to powiedz mi kogo bys wzial na rezerwe majac w sklqdzie pieciu rownych zawodnikow?
    Wracajac do wypowiedzi Barona konferencji w Czewie to przyznaje mu racje. Juz pisalem dlaczego.
    Ostatnio edytowane przez Robson-Wałbrzych ; 12-07-2017 o 17:43

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Kuba_88 (12-07-2017)

  53. Powrót do góry    #5400
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Czytajac Twoje pierwsze zdanie, to rzeczywiscie cos jest na rzeczy
    masz kolego ego zbyt wystrzelone w kosmos.

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Posklejales wypowiedzi kilku osob i wyszla Ci taka historyjka z ktorej nic nie rozumiesz.
    wiem, wiem... jesteś jedynym "rozumiejącym"... i twoja racja jest najbardziej Twojsza. ludzie, ktorzy mają inną opinie, są zwyczajnie głupi.

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Zauwaz tylko ze na forum sa rozni ludzi ktorzy maja rozne zdania. A twoja historyjka wyglada jakby cale forum sie tak wypowiedzialo.
    kto powiedział, że to jest opinia wszystkich osób? Twoja interpretacja mojej wypowiedzi jest totalnie błędna. to były opinie zebrane od różnych osób z forum, ale nie przejmuj się - najlepszym pomyłki też się zdarzają

    ====


    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    1. Pedersen. Jak pewnie zauwazyles jedni go bronia inni chca go wywalic jeszcze inni po prostu wytykaja mu bledy. Ty wyrwales sobie zdanie ze teraz to go chcemy z powrotem w miejsce Kildemanda. Jesli w tym miejscu piles do mnie to przypominam ze napisalem ze gdyby Pedersen byl zdrowy to wlasnie z Pajakiem walczylby o sklad. I jeszcze raz ci przypomne ze nie wszyscy tutaj maja takie same zdanie.
    niczego nie piłem... a już tym bardziej nie wywoływałem Ciebie do tablicy... ale skoro już jesteś to Ci wytłumaczę.... chodzi o to, że najpierw zrobiliśmy nagonkę na Pedersena... wyzywaliśmy go od świń... w TV nagadaliśmy, że to przez niego atmosfera jest *******... a teraz jak Kildemand nie trzepie 20pkt/mecz to "niech powalczą o skład"... fajnie... Pedersen powinien ściągnąć gacie i gołą dupę pokazać tym wszystkim kibicom... co najprawdopodobniej zrobi.

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    2.rezerwowy. No tutaj to pojechales. Kto pisal ze mamy kupowac rezerwowego zeby przywozil zera? Nie kojarze takiego wpisu ale jezeli byl to poprosze o cytat
    np. kolega sobotch wypowiada się
    Thomsen musialby na glowe upasc, zeby zgodzic sie na bycie rezerwa w Unii, gdzie kazdy zawodnik jest nietykalny, moze oprocz najpozyteczniejszego.
    zgadzam się z tą wypowiedzią w 100%... nie ma gwarancji startów w kontraktach, ale towarzystwo wzajemnej adoracji jest i tak nietykalne... więc skoro np. taki Thomsen (nazwisko sobie wstaw jakie chcesz) musiałby upaśc na głowę... a np. Baliński, Musielak, Kaczmarek, Lis się ewakuowali (właśnie ze względu na tą nietykalność)... to kto Twoim zdaniem się zgodzi podawać ręczniki w wielkiej Unii Leszno? prawdopodobieństwo średniej na poziomie 0.000-0.500 jest spore. co ja za to mogę, że tego nie dostrzegasz?

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    3.Thomsen. Jezeli pamietam to jedna lub dwie osoby wspomnialy o nim a ty znow piszesz jakby tak sadzilo cale forum.
    a co się tak przykliełes do biednego Thomsen'a?... chodziło o zawodników prezentujących ten sam poziom... jakbyś się tak nie denerwował to może byś załapał za bardzo przypieprzasz się do szczegółów a kontekstu nie łapiesz...

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    4.Kolejna perelka w twoim wykonaniu: posadzic Kildemanda tylko za to ze byl slaby w zeszlym sezonie. No brawo Ty ! Prawie cala druzyne ttzebq posadzic na lawie za zeszly sezon ! Dlaczego wlasnie Kildemand? Skoro wszyscy zawalili, no prawie wszyscy. Chcialbym ci tylko przypomniec, ze kilku kolegow z forum chodzilo na treningi i sami pisali ze Zengota jest mega wolny, ze juniorzy robia z nim co chca. To vo w nagtode za zeszly sezon mial miec miejsce w skladzie z urzedu? Nie wszedl dobrze w sezon i dlatego nie jezdzil
    głupie żarty się Ciebie trzymają... więc przypomnę:
    QQ20170713-004859@2x.jpg
    Musielaka odstrzelili, a Smektała to junior... kolejny na liście jest kto? Piter Kildemand? czy Grześ Zengota co 1.800 wykręcił i dupę nam ratował?

    jak jeszcze Ci mało... to przypomnij sobie 30 kwietnia z Falubazem... z tej perspektywy to że juniorzy "robli z nim co chcieli" wcale już takiej ujmy Zengocie nie przynosi. geniusz taktyki Piotr Baron tego nie widział... i urządził casting pt "w meczu pojedzie lepszy" - atmosfera się ****ała i wypadło na Pederena (jak zwykle zresztą).

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    5. Baron. Nie nalezy do moich ulubionych menago ale co mial zrobic? Wiele osob pisalo ze bedzie nie lada wyzwanie dla Barona zeby zapanowac nad parkingiem gdzie jest szesciu rownorzednych zawodnikow i ktos bedzie musial byc niezadowolonu bo braknie dla niego miejsca w skladzie. Skoro jestes taki kozak to powiedz mi kogo bys wzial na rezerwe majac w sklqdzie pieciu rownych zawodnikow?
    Baron miał przyjść, żeby skończyło się kolesiostwo i żeby zrobić porządek z torem...

    co do toru... to w meczu z falubazem było ok... a w kolejnym meczu Baron "odkrył" że w lidze mamy komisarzy... do Wrocławia nie przyjezdzali?
    co do kolesiostwa... nie zamierzam nawet strzępić języka.

    kogo na rezerwę? juniorzy? Trofimov? jesteśmy najlepsi w szkoleniu młodzieży, czy w pierdoleniu o szkoleniu?

    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Wracajac do wypowiedzi Barona konferencji w Czewie to przyznaje mu racje. Juz pisalem dlaczego.
    rzucanie dupą i wychodzenie z konferencji to w mojej ocenie przedszkole, ale oczywiście masz prawo twierdzić, że dał popalić pismakowi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •