Strona 113 z 174 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114115123163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,041 do 5,085 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5041
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Taki z lekka niekonsekwentny jest... Jak już odpalił, to mógł palić... A nie, raz tak,raz tak... niech się chłopak zdecyduje...

    Ale w sporcie to nie ma tak, że wciska się magiczny przycisk i jest się na topie.
    Piter może i jest zdecydowany, ale najwyrażniej nie potrafi utrzymać tej dobrej dyspozycji na najwyższym poziomie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Powrót do góry    #5042
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ale w sporcie to nie ma tak, że wciska się magiczny przycisk i jest się na topie.
    co ty gadasz?
    you-dont-say-meme-th.jpg
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (03-07-2017)

  4. Powrót do góry    #5043
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    halo halo

    O co wam chodzi ???
    Przeciez zaborowska gwiazda dzisiaj odpalila 1 1 1 3 1
    To jest jego DOBRA, ROWNA FORMA taka jak w kilku ostatnich latach !
    Czego wy chcecie ? Przeciez z gowna bicza nie ukrecisz ...
    Jest MIERNY, ale za to RÓWNY i PRZEWIDYWALNY

    Ja mam tylko nadzieje ze cieslak ma chociaz troche rozumu w glowie i wpusci jeszcze Hampela.

  5. Powrót do góry    #5044
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Dziwnie się zachowuje ten PP. Jeszcze 3 lata temu widziałem w nim potencjał nawet na mistrza świata ale chyba głowa mu odjechała za daleko. Strofowanie rywali , mówienie do młodszych o 2,3 lata zawodników mentorskim tonem niczym pan profesor. A kolejny sezon z rzędu jedzie po prostu ch_ujnię.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Uniafan (02-07-2017)

  7. Powrót do góry    #5045
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,565
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    halo halo

    O co wam chodzi ???
    Przeciez zaborowska gwiazda dzisiaj odpalila 1 1 1 3 1
    To jest jego DOBRA, ROWNA FORMA taka jak w kilku ostatnich latach !
    Czego wy chcecie ? Przeciez z gowna bicza nie ukrecisz ...
    Jest MIERNY, ale za to RÓWNY i PRZEWIDYWALNY

    Ja mam tylko nadzieje ze cieslak ma chociaz troche rozumu w glowie i wpusci jeszcze Hampela.

    Prawdopodobnie Cieślak zrobi jednak ukłon w kierunku Unii (gospodarze mają swoje prawa..) i pojedzie Piotrek. Ale faktycznie, formą bardziej na to zasługuje dziś Jarek-Hampel-Jarek.

    Szkoda, że nie pojedzie Janusz. Bo ten na Smoku mógłby spokojnie zrobić wynik dwucyfrowy...

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (02-07-2017), Uniafan (02-07-2017)

  9. Powrót do góry    #5046
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cieślak wie, że jak odstawi go to będzie szopka. Raz, że presja kibiców żeby jechał swój a dwa on rok temu był kapitanem to teraz zapewne obrazi się na amen.

  10. Powrót do góry    #5047
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Zwlaszcza, ze teraz w SWC sa nominowane, wiec odpada ryzyko ze Jasiek nie udzwignie decydujacego biegu.
    Ale nie jest tajemnica, ze Cieslak za Kolodziejem nie przepada.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #5048
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Szkoda, że nie pojedzie Janusz. Bo ten na Smoku mógłby spokojnie zrobić wynik dwucyfrowy...
    nie w finale jakiejkolwiek ważnej, międzynarodowej imprezy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #5049
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Widzę, zakompleksieni hejterzy Piotra w dobrej formie .

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Donpedini za jego przydatny post!

    Buszmen (03-07-2017), Dominik (03-07-2017)

  14. Powrót do góry    #5050
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cieślak chyba dziś dość jasno powiedział, że skład już jest pewny. Nie sądzę, żeby cokolwiek zmienił. Tym bardziej , że zapowiada się dla nas w miarę spokojny finał... Wg mnie Cieślak ma w kadrze dwóch pewniaków - Dudek i Zmarzlik (+/- 13 punktów). Janowski swoje też zrobi (ok. 10 pkt.). Patrząc na rywali, starczy, że Pawlicki przywiezie z 7 (a to jest w stanie spokojnie) zrobić powinno być dobrze...😎
    Oczywiście więcej będzie można powiedzieć po jutrzejszym półfinale i piątkowym barażu. Ale sądzę, że Cieślak ma gdzieś z tyłu głowy lekki luz i nic nie zmieni.
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 02-07-2017 o 23:10

  15. Powrót do góry    #5051
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Polska to chyba jedyny kraj na świecie gdzie napisanie własnego zdania na jakiś temat natychmiast traktowane jest jako hejtowanie.

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    JODA (03-07-2017), dajmisuke (03-07-2017)

  17. Powrót do góry    #5052
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Cieślak wie, że jak odstawi go to będzie szopka. Raz, że presja kibiców żeby jechał swój a dwa on rok temu był kapitanem to teraz zapewne obrazi się na amen.
    Ale jaka szopka bo nie rozumiem?
    Cieslak ma dbac o to zeby jego druzyna zdobyla DPS czy zeby fanatycy gwiazdy mieli dobre samopoczucie? Bo jesli chodzi o wiekszosc kibicow z Leszna to smiem twierdzic ze woleliby zobaczyc np Kolodzieja w skladzie.

    No i taka moja rada. Bez sensu sa dyskusje z fanatykami bo od 2 lat maja permanentny bol d... z powodu rownej, ale miernej formy swojego idola.
    Wczujcie sie w ich sytuacje, jakby was tam dupa bolala...
    Ostatnio edytowane przez Uniafan ; 02-07-2017 o 23:24

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Uniafan za jego przydatny post!

    JaacPoz (02-07-2017), Peter Kildemand (02-07-2017), dajmisuke (03-07-2017)

  19. Powrót do góry    #5053
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Pawlickiemu przyda się trening indywidualny z jazdą przy krawężniku. Jego ostatnio robią jak chłopca właśnie bliżej kredy bo za bardzo odchodzi na zewnętrzną. Podobnie robi Kołdi ale o dziwo w biegu barażowym bardzo dobrze jechał przy kredzie czyli jednak potrafią szkoda tylko że bez efektu bo widziałem (wyobraźnią) go dziś w finale. Piotrowi chyba niestety brakuje ojca w parkingu bo od pamiętnego finału 2015 jest bez niego. Przed tym okresem jeździł super a od tamtego czasu brak mu stabilizacji i tych lepszych występów ma coraz mniej. Nie wiem czy to przypadek ale możliwe że przez to sobie nie radzi. Mam nadzieję że jeszcze w tym roku Piotr da nam wiele radości. Liczę,że zacznie już w sobotę i jak rok temu poprowadzi naszą kadrę, jako lider, do złota czego mu i nam Polakom życzę z całego serca.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chris8 za jego przydatny post!

    Dominik (03-07-2017)

  21. Powrót do góry    #5054
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Spokojnie panowie!
    Jeszcze Smyk może pojechać w którymś z biegów. A takiego Worrala czy Morrisa umiałby objechać.
    I żeby nie było że kibic leszczyński wybredny. Taka jego dwójka jeszcze bardziej kibiców leszczyńskich by ucieszyła, niż trojka Pawlickiego

  22. Powrót do góry    #5055
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół........
    Za tydzień będą klaskać.....wilki.....

    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Ale jaka szopka bo nie rozumiem?
    Też mi zdziwienie.

    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    halo halo



    Ja mam tylko nadzieje ze cieslak ma chociaz troche rozumu w glowie i wpusci jeszcze Hampela.
    Widzisz cymbalisto Piotrek ( czego pewnie życzyłbyś mu) bądz ktoś z pozostałej 3 musiałby kontuzje zaliczyć.

  23. Powrót do góry    #5056
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Dwa czy trzy lata temu jechalismy do Pragi ze slabym Janowskim i niewiadoma w postaci Dudka.
    Maciek byl jednym z najlepszych na torze a Dudek w bardzo waznym biegu po wlace do ostatniego metra dal nam
    bardzo wazny punkt.
    Piter moze nie jest w wybornej formie,ale zrobi wszystko aby pojechac jak najlepiej.
    Badzcie o to spokojni.
    Takie martwienie sie na zapas to nic innego niz wasze chciejstwo.
    Kilku z was Cebulaki, byloby niezmiernie szczesliwych gdyby Piter zawalil naszym orlom
    zloty medal.Mam na mysli nadwornych hejterow PPJ a nie wszystkich ktorych forma Piotra
    przed sobota faktycznie martwi.

    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Cieślak chyba dziś dość jasno powiedział, że skład już jest pewny. Nie sądzę, żeby cokolwiek zmienił.
    Cieslak honoru ma tyle co kot naplakal.Rok temu Protasowi tez jasno cos powiedzial.
    Regulamin mu chyba jednak juz na zadne zmiany nie pozwala,bo piatke naszych oficjalnie podal.
    Zdaje sie,ze jedyne co moze zrobic to kasłajacy Piter i w jego miejsce od poczatku Smektala.
    Taki glupi chyba jednak nie jest.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-07-2017 o 07:01
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Dominik (03-07-2017), Nigel (03-07-2017), domino2321 (03-07-2017)

  25. Powrót do góry    #5057
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cieslak mial nadzieje na poprawe u Pawlickiego i dal mu kredyt zaufania. Tylko poki co wyglada to tak, ze efekty sa raczej odwrotne od oczekiwanych. Jakby ktos wreszcie wyrzucil Pawlickiego ze skladu, to moze zawodnik postaralby sie troche bardziej. Ale skoro ma cieplarniane warunki i w klubie i w kadrze, to jest jak jest.

  26. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Uniafan (03-07-2017), aphekz (03-07-2017), dajmisuke (03-07-2017)

  27. Powrót do góry    #5058
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Cieslak mial nadzieje na poprawe u Pawlickiego i dal mu kredyt zaufania. Tylko poki co wyglada to tak, ze efekty sa raczej odwrotne od oczekiwanych. Jakby ktos wreszcie wyrzucil Pawlickiego ze skladu, to moze zawodnik postaralby sie troche bardziej. Ale skoro ma cieplarniane warunki i w klubie i w kadrze, to jest jak jest.
    Dokładnie, trafione w sedno problemu z Pawlickim. Zagłaskano gówniarza i takie są później efekty "bezstresowego wychowania" w ciepłym kur**dołku. A niechęć do jego osoby wynika z jego faworyzowania w klubie i jeszcze teraz o zgrozo w kadrze. Gdyby nie Leszno było gospodarzem SWC, to każdy wie, że Pawlickiego (nie licząc Przemka) w kadrze by nie było. Polityka... W tym roku wyleci z Grand Prix więc może się otrząśnie za rok, tylko że wtedy już go w Lesznie raczej nie będzie.
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 03-07-2017 o 09:09

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dajmisuke za jego przydatny post!

    Uniafan (03-07-2017)

  29. Powrót do góry    #5059
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Co wyście się tak uczepili Piotra? Patrząc na wczorajszy turniej to przed zawodami faworytami mieli być Janowski, Zmarzlik i Dudek a z całej tej trójki nie zawiódł tylko ostatni!!! Największym rozczarowaniem to powinien być Zmarzlik który jako gospodarz i zawodnik z najwyższą średnią nie potrafił awansować nawet do finału. Pewniak do minimum finału nie ma medalu na swoim torze to jest dopiero rozczarowanie a nie Piotr który na razie demonem szybkości nie jest. Kolejny który zawiódł i wg mnie wypadł gorzej od Piotra to Janowski. Maciek i Piotr mieli tyle samo pkt ale wg mnie Janowski dostał pkt za darmo i powinien być niżej w klasyfikacji. Taśma za którą wg mnie powinien być wykluczony (razem z Pieszczkiem, obaj równo wjechali) i za błąd Buczka dostał też pkt gratis więc tak naprawdę Janowskiemu wyszedł jeden bieg .. w którym nie powinien jechać. Maciek też przegrał rywalizację z każdym zawodnikiem z naszej kadry, ale jak zwykle to Pawlicki be i on zawiódł najbardziej więc trzeba jego wywalić z kadry. Może i ostatnio nie robi dwucyfrówek co zawody ale jednak inni też zawiedli i patrzcie równo a nie tylko bo Pawlicki to czarna owca. W dodatku to Piotr może się cieszyć że jest zawodnikiem który pokonał mistrza Polski a Dudi i Zmarzlik mimo dwóch szans nie potrafili tego dokonać!!!
    Ostatnio edytowane przez chris8 ; 03-07-2017 o 09:14

  30. Powrót do góry    #5060
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Szkoda strzepic ryja. Jak na dłoni widać kto, i w jakich okolicznościach (zawsze) jedzie po Piotrku.

  31. Powrót do góry    #5061
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Regulamin mu chyba jednak juz na zadne zmiany nie pozwala,bo piatke naszych oficjalnie podal.
    Zdaje sie,ze jedyne co moze zrobic to kasłajacy Piter i w jego miejsce od poczatku Smektala.
    Taki glupi chyba jednak nie jest.
    Oj, chyba nie. Zdaje się, że można jeszcze przed finałem zmienić skład. Z tym zastrzeżeniem, że musi to być zawodnik z tzw. szerokie kadry jaką wcześniej Cieślak musiał podać organizatorom. Czyli Hampel, Kołdi, Protas, Przemek Pawlicki, Drabik.

    Na przykładzie Woffindena, można stwierdzić, ze gdyby ten był uwzględniany w szerokiej kadrze UK na DPŚ, to mógłby zostać wystawiony w Lesznie. Nie ma go w szerokiej kadrze, czyli angole nie mogą z niego skorzystać w Lesznie. Ponadto, przecież Cieślak w ubiegłym roku, przed samym finałem, wymienił w kadrze Janowskiego na KK. Czyli można dokonać zmiany.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Uniafan (03-07-2017)

  33. Powrót do góry    #5062
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oj, chyba nie. Zdaje się, że można jeszcze przed finałem zmienić skład. Z tym zastrzeżeniem, że musi to być zawodnik z tzw. szerokie kadry jaką wcześniej Cieślak musiał podać organizatorom. Czyli Hampel, Kołdi, Protas, Przemek Pawlicki, Drabik.

    Na przykładzie Woffindena, można stwierdzić, ze gdyby ten był uwzględniany w szerokiej kadrze UK na DPŚ, to mógłby zostać wystawiony w Lesznie. Nie ma go w szerokiej kadrze, czyli angole nie mogą z niego skorzystać w Lesznie. Ponadto, przecież Cieślak w ubiegłym roku, przed samym finałem, wymienił w kadrze Janowskiego na KK. Czyli można dokonać zmiany.
    Żadnych zmian u nas. Piter jedzie u siebie i nie zawiedzie. Gdyby finał miał się odbywać np. w Toruniu czy ZG to można by się zastanawiać nad zmianą, ale w takim układzie to nie wiem nad czym tu deliberować. Jestem spokojny o jego występ. Teraz nie pora na hejt tylko trzymanie kciuków za naszych.

  34. Powrót do góry    #5063
    Użytkownik Awatar PiotrHa
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 17 w 10 postach
    Sorry chłopaki : Pawlicki jest w składzie i nie ma co już więcej nad tym deliberować. Z resztą swoistą tradycją było, że do kadruchy "łapał" się zawodnik z miejscowej drużyny, co było delikatnym ukłonem w stronę publiczności - i tym razem nie ma od tego odstępstwa. Jest, pojedzie - i tyle. Warto by więc skończyć utyskiwania i zacząć życzyć - wszystkim polskim reprezentantom bez wyjątku - dobrego występu i zwycięstwa.
    Inna rzecz, że w tym roku obsada w poszczególnych ekipach nie wygląda zbyt imponująco - no, chyba że Doyle na tyle się wyliże, że będzie gotów do startu w sobotę...

  35. Powrót do góry    #5064
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Tylko przeciwnicy i Hejterzy Piotra ,zycza mu aby Cieslak go odstawil , ale Cieslak akurat ma w sobie cos co sklania go do wstawienia nie raz tego slabszego zawodnika od mocniejszego ( Przemka , Hampela) bo ten zawodnik nigdy wczesniej go nie zawiodl , mimo ze forma jego byla daleka od idealu , to w DPS jezdzil bardzo dobrze przyklad Maciek Janowski, Krzysztof Kasprzak , czy Piter wlasnie w zeszlym sezonie gdzie jezdzil slabo a w druzynowce byl kapitanem i jednym z najlepszych zawodnikow finalu...na nich Cieslak sie nie zawiodl , a powolujac ich do kadry i stawiajac na nich dodatkowo ich budowal

    Tylko kontuzja moze wykluczyc Piotra z finalu , a jesli wszystko z jego zdrowiem bedzie wporzadku to w sobote pewnie Cieslak go tak zmobilizuje ze poziomem spokojnie dorowna chlopakom z kadry albo bedzie jej liderem i przywiezie 10 + pkt.

    Tak ze do zobaczenia na finale i wszystkim kibicom zycze niezapomnianych emocjii i duzoo radosci po finale , a hejterom zeby znow po finale musieli zamilknac i zmienic temat

  36. Powrót do góry    #5065
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Tak sobie czytam i może by Piotrowi osobny wątek założyć...? i tam deliberować tylko o nim ?

  37. Powrót do góry    #5066
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Cieślak wie, że jak odstawi go to będzie szopka. Raz, że presja kibiców żeby jechał swój a dwa on rok temu był kapitanem to teraz zapewne obrazi się na amen.
    To niech się obraża. To przecież dla niego nie pierwszyzna, wystarczy przypomnieć sobie płacze jakie uskuteczniał na fejsiku po ogłoszeniu składu na finał w zeszłym roku (na marginesie - bardzo dojrzałe zachowanie, godne kapitana kadry ; ]). Zmian jednak nie ma się co spodziewać. Przewaga Polski nad pozostałymi reprezentacjami jest w tym sezonie tak duża, że nawet gdyby za Pawlickiego pojechał brak zawodnika to nie bylibyśmy na straconej pozycji. Cieślak więc nic nie zrobi, bo ma w tym sezonie niebywały komfort. Jedyna nadzieja w przegrzaniu ; ]

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-07-2017)

  39. Powrót do góry    #5067
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    smieszy mnie ta sekta antyfanów PP, która najchetniej na DPŚ wsadziła by Nickiego gdyby tylko się dało. Wczorajszy finał nie jest żadnym wykładnikiem tego co będzie na finale w Lesznie

  40. Powrót do góry    #5068
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Nickiego nie. Ale są inne alternatywy, które jak najbardziej powinny być brane pod uwagę. Niech będzie, że osoby widome, które dostrzegają te alternatywy powinny być nazywane hejterami i antyfanami ; ]

  41. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-07-2017), Uniafan (03-07-2017), dajmisuke (03-07-2017)

  42. Powrót do góry    #5069
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach

  43. Powrót do góry    #5070
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszw1994 Zobacz posta
    Kiedyś w telewizji to "Piotruś, Piotruś" a teraz go "bezpodstawnie" wyrzuca z kadry... Co za "hejter" z tego Krzystyniaka xD
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 03-07-2017 o 14:28

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dajmisuke za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-07-2017), Uniafan (03-07-2017)

  45. Powrót do góry    #5071
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Duet Krzystyniak Dołomisiewicz to byłby miód dla uszu w NC+.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (03-07-2017)

  47. Powrót do góry    #5072
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Szkoda strzepic ryja. Jak na dłoni widać kto, i w jakich okolicznościach (zawsze) jedzie po Piotrku.
    Leszno chyba musi stracić wszystkich wychowanków na jakiś czas, by potem za nimi zatęsknić i zacząć znowu doceniać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Kuba_88 (03-07-2017), jelousabmarinek (03-07-2017)

  49. Powrót do góry    #5073
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Duet Krzystyniak Dołomisiewicz to byłby miód dla uszu w NC+.
    Miod w uszach to by sie przydal zeby taka transmisje przezyc. Najlepiej taki czop co nie przepusci zadnego ruchu powietrza.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (03-07-2017)

  51. Powrót do góry    #5074
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Duet Krzystyniak Dołomisiewicz to byłby miód dla uszu w NC+.
    Dołożyłbym jeszcze Śwista

  52. Powrót do góry    #5075
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach

  53. Powrót do góry    #5076
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Tylko przeciwnicy i Hejterzy Piotra ,zycza mu aby Cieslak go odstawil , ale Cieslak akurat ma w sobie cos co sklania go do wstawienia nie raz tego slabszego zawodnika od mocniejszego ( Przemka , Hampela) bo ten zawodnik nigdy wczesniej go nie zawiodl , mimo ze forma jego byla daleka od idealu , to w DPS jezdzil bardzo dobrze przyklad Maciek Janowski, Krzysztof Kasprzak , czy Piter wlasnie w zeszlym sezonie gdzie jezdzil slabo a w druzynowce byl kapitanem i jednym z najlepszych zawodnikow finalu...na nich Cieslak sie nie zawiodl , a powolujac ich do kadry i stawiajac na nich dodatkowo ich budował
    No i **uj. Słowo klucz padło
    you made my day

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Uniafan (03-07-2017)

  55. Powrót do góry    #5077
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jeśli ktoś miałby być odstawiony od składu, to w pierwszej kolejności Zmarzlik...
    Natomiast nominowana czwórka to naturalny, oczywisty i jedyny słuszny wybór, więc może skończmy te śmieszne dyskusje...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  56. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Kuba_88 (03-07-2017), Rozi22 (03-07-2017)

  57. Powrót do góry    #5078
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    A ja nie wiem co Wam zrobił Pawlicki, ale jak dla mnie jesteście nielogiczni. Z jednej strony chcecie młodych gniewnych, szukacie ich wśród 30 latków z wyrobionym nazwiskiem, a młodych chłopaków, którzy mają papiery do jazdy wysyłacie do innych klubów. Jak dla mnie jesteście kibicami sukcesu, i nie jesteście gotowi na tzw. politykę młodych gniewnych bo nie macie w ogóle o niej pojęcia. Młody gniewny to wg. Was Buczkowski. Wrocław się cieszy dzisiaj z Milika, Lebiediewa i Woźniaka, a u nas Toffik jedynie co nadaje się na drugą ligę, tylko że każdy z nich mógł spokojnie rozwijać swoje umiejętności a w Lesznie jak ktoś pojedzie 2-3 mecze słabiej to przepłacany amator hobbysta co mu się w dupie od kasy przewraca. I zrozumcie jedno w końcu tak jak Wrocław buduje skład w oparciu o Janowskiego, Gorzóww oparciu o Pedersena wersja 2.0 ( czytaj Zmarzlika), Zielona Góra w oparciu o Dudka i Protasa, Toruń w oparciu o Miedzińskiego i Przedpełskiego, Rybnik za chwile będzie skład budował w oparciu o Worynę, tak Leszno powinno budować skład w oparciu o Piotra Pawlickiego. Jak dla nas nie ma w tej chwili lepszego młodego gniewnego jak Piotr Pawlicki. On ma dopiero 23 lata a oczekujecie od niego samych 3, popatrz jeden z drugim jakie wyniki w tym wieku osiągał taki Wofinden,Janowski,Dudek, Hampel .... Tylko, że od żadnego z nich nie wymagano bycia liderem. Piotr Pawlicki w tej chwili potrzebuje przede wszystkim spokoju, a będziemy mieli lidera na lata. Tak jak mówiłem wcześniej podobnie o Przemku, tak mówię dzisiaj to samo o Tobiaszu i Piotrze, oni potrzebują spokoju.

  58. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Dominik (03-07-2017), Kuba_88 (03-07-2017), umberto (03-07-2017)

  59. Powrót do góry    #5079
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Jak ktos bedzie na treningu prosze o relacje kto jak sie prezentowal , mialem plan byc ale dziecko mi sie rozchorowalo

  60. Powrót do góry    #5080
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    A ja nie wiem co Wam zrobił Pawlicki, ale jak dla mnie jesteście nielogiczni. Z jednej strony chcecie młodych gniewnych, szukacie ich wśród 30 latków z wyrobionym nazwiskiem, a młodych chłopaków, którzy mają papiery do jazdy wysyłacie do innych klubów. Jak dla mnie jesteście kibicami sukcesu, i nie jesteście gotowi na tzw. politykę młodych gniewnych bo nie macie w ogóle o niej pojęcia. Młody gniewny to wg. Was Buczkowski. Wrocław się cieszy dzisiaj z Milika, Lebiediewa i Woźniaka, a u nas Toffik jedynie co nadaje się na drugą ligę, tylko że każdy z nich mógł spokojnie rozwijać swoje umiejętności a w Lesznie jak ktoś pojedzie 2-3 mecze słabiej to przepłacany amator hobbysta co mu się w dupie od kasy przewraca. I zrozumcie jedno w końcu tak jak Wrocław buduje skład w oparciu o Janowskiego, Gorzóww oparciu o Pedersena wersja 2.0 ( czytaj Zmarzlika), Zielona Góra w oparciu o Dudka i Protasa, Toruń w oparciu o Miedzińskiego i Przedpełskiego, Rybnik za chwile będzie skład budował w oparciu o Worynę, tak Leszno powinno budować skład w oparciu o Piotra Pawlickiego. Jak dla nas nie ma w tej chwili lepszego młodego gniewnego jak Piotr Pawlicki. On ma dopiero 23 lata a oczekujecie od niego samych 3, popatrz jeden z drugim jakie wyniki w tym wieku osiągał taki Wofinden,Janowski,Dudek, Hampel .... Tylko, że od żadnego z nich nie wymagano bycia liderem. Piotr Pawlicki w tej chwili potrzebuje przede wszystkim spokoju, a będziemy mieli lidera na lata. Tak jak mówiłem wcześniej podobnie o Przemku, tak mówię dzisiaj to samo o Tobiaszu i Piotrze, oni potrzebują spokoju.
    ad 1) Unię Leszno, powinno się budować wokół Kubery, Smektały, Lisa...
    ad 2) przecież sam Piotruś ma się za 10-krotnego mistrza świata... wszystkich poucza (zawodnikow, komisarzy, toromistrzow, kolegow z zespolu)
    ad 3) faktycznie od Zmarzlika nic się nie wymaga, od Dudka w sumie też nie...
    ad 4) Pawlicki od 2 lat ma spokoj... niezaleznie od tego jak kiepsko jedzie ma pewne miejsce w skladzie... co jeszcze mu się należy?
    Ostatnio edytowane przez aphekz ; 03-07-2017 o 16:51

  61. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi aphekz za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (03-07-2017), Uniafan (03-07-2017)

  62. Powrót do góry    #5081
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Nie chcę się wp....ać w Waszę sprawy ale pomału już lecicie po bandzie .Co ten Piotrek do .... nędzy Wam zrobił ? .Wczoraj niemalże cały finał na Jancarzu oglądałem w towarzystwie kilku kibiców Unii i do teraz jestem wstrząśnięty .Non stop ubliżanie , że to k...a że to menel , na...ne w głowie , przegrywa z amatorami a jak wygrał bieg to cytuje ''teraz niech się w p...de pocałuje ''.Przecież to jakiś koszmar.Jakiś czas temu 80 km od Leszna może nie na taką skalę ale też ktoś miał pretensje ,coś nie pasowało i skończyło się po drugiej stronie stadionu .Proszę Was nie popełnijcie tego samego błędu

  63. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Dominik (03-07-2017), Kuba_88 (04-07-2017)

  64. Powrót do góry    #5082
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    ad 1) Unię Leszno, powinno się budować wokół Kubery, Smektały, Lisa...
    ad 2) przecież sam Piotruś ma się za 10-krotnego mistrza świata... wszystkich poucza (zawodnikow, komisarzy, toromistrzow, kolegow z zespolu)
    ad 3) faktycznie od Zmarzlika nic się nie wymaga, od Dudka w sumie też nie...
    ad 4) Pawlicki od 2 lat ma spokoj... niezaleznie od tego jak kiepsko jedzie ma pewne miejsce w skladzie... co jeszcze mu się należy?
    1) To jest nie wykonalne w klubie w którym wynik musi być tu i teraz bo jak nie ma wyniku to jest strata finansowa i histeria wśród kibiców
    2) Którego toromistrza skrytykował ? Rozumiem ,że on jeden krytykuje ,reszta klepie się po plecach i przyjmuje wszystko bezkrytycznie. No i on jeden tłumaczy się sprzętem!Nie zapominajmy
    3) Pewnie ,że się wymaga ale np Dudek też ostatnio zawodził w lidze ,mimo tego takiej histerii jak u nas na punkcie Pawlickiego nie uświadczysz nigdzie
    4) Ok w tym roku po 3,4 meczach był najsłabszy, można było dla przykładu posadzić go na ławce.Ciekawostką jest natomiast ,że po meczu z Wrocławiem w wywiadzie tv sam wysyłał się na ławkę. Ale w 2016 i w 2017 od meczu z Grudziądzem w którym momencie byś go posadził bo mi się wydaje,że zawsze był ktoś słabszy od niego,ale pewnie się mylę.

    Najbardziej kuriozalne jest to ,że miejscowi kibice odstawiają go na ławkę ,a kibice z innych ośrodków niekoniecznie.
    Ja mam nadzieję ,że za rok się Piter ostatecznie "sprzeda" i zmieni klub ku waszej radości. Po pozbyciu się wszelkiego zła leszczyńskiego speedway'a zapanuje harmonia, ład i porządek.
    Problemy z którymi się borykamy znikną jak ręką odjął.


    Nie chcę się wp....ać w Waszę sprawy ale pomału już lecicie po bandzie .Co ten Piotrek do .... nędzy Wam zrobił ? .Wczoraj niemalże cały finał na Jancarzu oglądałem w towarzystwie kilku kibiców Unii i do teraz jestem wstrząśnięty .Non stop ubliżanie , że to k...a że to menel , na...ne w głowie , przegrywa z amatorami a jak wygrał bieg to cytuje ''teraz niech się w p...de pocałuje ''.Przecież to jakiś koszmar.Jakiś czas temu 80 km od Leszna może nie na taką skalę ale też ktoś miał pretensje ,coś nie pasowało i skończyło się po drugiej stronie stadionu .Proszę Was nie popełnijcie tego samego błędu
    Zanim się oburzycie, to trzeba przyznać,że jest to na dziś standardowa wiązanka na temat Pawlickiego. Nawet trudno jakoś zaprzeczać. A na tym forum i tak te opinie są dość wyważone.
    Ostatnio edytowane przez Kuba_88 ; 03-07-2017 o 17:14

  65. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kuba_88 za jego przydatny post!

    Dominik (03-07-2017), piterma (04-07-2017)

  66. Powrót do góry    #5083
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Tak, jasne, budowac wokol Smektaly i Kubery. Chyba, ze za 2 lata okaze sie, ze jednak w sumie ledwie lapia sie na druga linie, to sie Ich wysle gdzies w swiat. Albo nie daj Boze nie podpisza kontraktu grzecznie w pazdzierniku, lub tez choc chwile zastanowia sie nad wyzsza o 30% oferta z innego klubu. Wtedy juz dzielny, zawsze wierny leszczynski kibic bedzie wiedzial, co z nimi zrobic.

  67. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Dominik (03-07-2017), piterma (04-07-2017)

  68. Powrót do góry    #5084
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Tak, jasne, budowac wokol Smektaly i Kubery. Chyba, ze za 2 lata okaze sie, ze jednak w sumie ledwie lapia sie na druga linie, to sie Ich wysle gdzies w swiat. Albo nie daj Boze nie podpisza kontraktu grzecznie w pazdzierniku, lub tez choc chwile zastanowia sie nad wyzsza o 30% oferta z innego klubu. Wtedy juz dzielny, zawsze wierny leszczynski kibic bedzie wiedzial, co z nimi zrobic.
    myslenie krótkoterminowe vide złomiarz Rusiecki...

    za 2 lata może się rownież okazać, że Smektała i Kubera zostaną w Lesznie. wtedy byłaby szansa na prawdziwą Unię z krwii i kości. kapitan Piotr Pawlicki (już po odpaleniu )

    9. Piotr Pawlicki
    10.
    11. Bartek Smektała
    12. Dominik Kubera
    13.
    14. Wiktor Lis
    15. Szymon Szlauderbach

    najwidoczniej nie mieści Ci się to w głowie.... lepiej Kildemandow chodować

  69. Powrót do góry    #5085
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    myslenie krótkoterminowe vide złomiarz Rusiecki...

    za 2 lata może się rownież okazać, że Smektała i Kubera zostaną w Lesznie. wtedy byłaby szansa na prawdziwą Unię z krwii i kości. kapitan Piotr Pawlicki (już po odpaleniu )

    9. Piotr Pawlicki
    10.
    11. Bartek Smektała
    12. Dominik Kubera
    13.
    14. Wiktor Lis
    15. Szymon Szlauderbach

    najwidoczniej nie mieści Ci się to w głowie.... lepiej Kildemandow chodować
    mozesz przypomniec w ktorym roku poraz ostatni jakakolwiek druzyna ekstraligowa jechala sezon skladem lokalnym „z krwi i kosci”?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •