Strona 94 z 174 PierwszyPierwszy ... 44849293949596104144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,186 do 4,230 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4186
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Dzięki Mariusz.

    BTW. Z brakiem jazdy można też podziękować PZM. Jak klub może wypożyczyć juniora, który jest rezerwą? Co w przypadku kontuzji. Tak się ogranicza możliwości rozwoju i tak skromnej gromadki chłopaków, którzy chcą się bawić w ten sport.
    Ostatnio edytowane przez Phenomenon ; 30-05-2017 o 18:04

  2. Powrót do góry    #4187
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Tak na szybko (i trochę " po łebkach") zerknąłem do Regulaminu Przynależności Klubowej w Sporcie Żużlowym...


    Z rozdziału 8 wynika, że nie byłoby łatwe przejęcie bez zgody Unii...

    Ale może faktycznie ktoś będzie próbował wyciągnąć "po dobroci" na podstawie zgody Unii, bo w końcu z "niewolnika..."


    W każdym razie, na upartego, Unia może go raczej zablokować.

    Mam jednak nadzieje, że to tylko takie nasze dyskusje i nic się złego nie dzieje..

  3. Powrót do góry    #4188
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Nie mam teraz czasu szukać po regulaminach, może ktoś wie:

    Jaka byłaby sytuacja, gdyby junior "zrezygnował" z uprawiania żużla, a po krótkim czasie "wrócił" do tego sportu już w innym klubie?

    Jak wyglądałaby sprawa kasy za wyszkolenie itd?
    Nie jestem pewien, ale do tej pory Unia po zdaniu licencji podpisywała kontrakt z zawodnikami do ukończenia wieku juniorskiego. W tej sytuacji wydaje mi się, że nie łatwo byłoby się mu z tego wyplątać.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  4. Powrót do góry    #4189
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Sprzętowo Unia też nie rozpieszcza Lisa.
    Jak już pisałem, nie mam zielonego pojęcia ile w tym kasy Lisa, a ile klubu, ale na tym sprzęcie który ma wygrał BK. Wolny nie jest.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A młody chciałby jeździć jak najwięcej. A tu stagnacja, ani kasy, ani jazdy w poważnych zawodach.
    Jeśli Lis jeździł w tym sezonie mało, to nie wiem kto jeździł dużo - ale znów podkreślam, że nie wiem za czyje pieniądze.

    Naprawdę wygląda na to, że Lisowi albo jego rodzicom ktoś maluje złote góry przed oczami.

  5. Powrót do góry    #4190
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Najpierw zacznijmy od tego kogo bylby wychowankiem..
    Papiery żużlowca zrobił w barwach Unii. Raczej ma z Unią też umowę i Unia go zgłosiła do rozgrywek...?
    Więc także kwestia ekwiwalentu za wyszkolenie itd jest chyba oczywista... (art. 240 regulaminu..)

    Ponadto, samo wyplątanie się z umowy przed 21 rokiem życia bez zgody Unii mało realne.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 30-05-2017 o 18:16

  6. Powrót do góry    #4191
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=gAq38W8hjCw

    Do obejrzenia mecz Unia - GKM
    It's time to ride
    ***** ***

  7. Powrót do góry    #4192
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Dzięki Mariusz.

    BTW. Z brakiem jazdy można też podziękować PZM. Jak klub może wypożyczyć juniora, który jest rezerwą? Co w przypadku kontuzji. Tak się ogranicza możliwości rozwoju i tak skromnej gromadki chłopaków, którzy chcą się bawić w ten sport.
    Ależ tutaj pełna zgoda. Ale też trzeba zauważyć, że taki Lis (pewnie nie tylko on) jest w mało komfortowej sytuacji, rzekłbym nieciekawej. Bo jak chłopak zaczął coś jechać, i zaczęto się nim interesować, to chłopak zobaczył znak stopu. Jasne, że klub ma swój interes w tym aby go trzymać w razie kontuzji któregoś z podstawowych juniorów. Z drugiej strony prezesi klubów często powtarzają młodym zawodnikom, że powinni dążyć do profesjonalizmu. No więc taki Lis dąży, i tu również pretensji mieć do niego nie można. Ale mnie zastanawia co innego, w ubiegłym roku bodajże ojciec Kaczmarka skarżył się, ze klub nie chce im płacić za dojazdy na zawody młodzieżowe, oraz ociąga się z punktowka. W tym roku podobny problem jest z Lisem. Skąd to się bierze ? W klubie który regularnie płaci grube miliony seniorom ? I tutaj będę bronił takiego Lisa, skoro reprezentuje on Unię w zawodach młodzieżowych, to kasa za materiały eksploatacyjne, za przejazdy czy noclegi, należy się jak psu zupa. Mogę zrozumieć, ze klub ma jakieś poślizgi w płatnościach, ale w tej sytuacji wystarczyłoby żeby dogadał się z którymś z seniorów aby ten poczekał z miesiąc czy dwa. Seniorów na to stać, natomiast juniorzy na wikcie klubu to bidule przecież. Dla takiego juniora te 5 - 10 tys to majątek który pozwoli mu zaliczyć z trzy, może cztery zawody młodziezowe. A dla senora to raptem 3-4 punkty.

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Papiery żużlowca zrobił w barwach Unii. Raczej ma z Unią też umowę i Unia go zgłosiła do rozgrywek...?
    Więc także kwestia ekwiwalentu za wyszkolenie itd jest chyba oczywista... (art. 240 regulaminu..)

    Ponadto, samo wyplątanie się z umowy przed 21 rokiem życia bez zgody Unii mało realne.
    Nie macie co się obawiać. bez zgody klubu Lisa nikt wam nie wyrwie. Nawet jeśli dzisiaj zakończy karierę, a za rok ja wznowi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #4193
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jego rodzice są mocno wkrewieni na klub. Bo ten nie wywiązuje się z umowy, nie tylko chodzi o sprzęt, ale również o kasę za przejazdy na zawody, za materiały eksploatacyjne itd. Dziwne to bo to przecież drobne w porównaniu z tym co klub płaci seniorom. Ponadto rodzice Lisa są wkrewieni z jeszcze jednego powodu, Unia nie chce dać zgody na wypożyczenie go, uzależnia ten krok od obywatelstwa Trofimowa. Sprzętowo Unia też nie rozpieszcza Lisa. A młody chciałby jeździć jak najwięcej. A tu stagnacja, ani kasy, ani jazdy w poważnych zawodach.
    Mariusz skąd to info? Może być PW. Ja znam wersję odmienną o 180 stopni. Tak czy siak szkoda...

  9. Powrót do góry    #4194
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszw1994 Zobacz posta
    http://sport.elka.pl/zuzel/wiadomosc...zynskiego-byka

    Dzisiaj kolejny adept z Leszna zdaje licencje (oby z powodzeniem)
    "Miło nam poinformować, że na torze w Krakowie pozytywnie egzamin praktyczny na licencję żużlową przebrnął 15-letni Tymoteusz Picz! Tymek do egzaminu przygotowywał się pod okiem trenera Romana Jankowskiego w leszczyńskiej szkółce. Gratulujemy i powodzenia na żużlowych torach! #KSUL"

    Za Fb

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robson-Wałbrzych za jego przydatny post!

    Dominik (30-05-2017)

  11. Powrót do góry    #4195
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Ali

    Strażak ma wielkie g*o a nie info o czym się wielokrotnie przekonalismy.

  12. Powrót do góry    #4196
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Mariusz skąd to info? Może być PW. Ja znam wersję odmienną o 180 stopni. Tak czy siak szkoda...
    Info, ze środowiska, więcej rzec nie mogę.

    Ale jak o 180 stopni ? Czyli, że jak, Unia chce go wypożyczyć a Lis nie chce ? Czy może Lis przelewu z klubu nie chce przyjąć ?

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ali

    Strażak ma wielkie g*o a nie info o czym się wielokrotnie przekonalismy.
    Tylko kompletny laik nie potrafi dostrzec, że Lis jeździ na zdezelowanych, kilka razy klepanych i spawanych, klubowych ramach. W BK latał na silniku wyremontowanym przez klub. ale na regularny servis silnika już kasy nie ma. Rodzice Lisa uważają, ze gdyby miał lepszy sprzęt, nie musiałby nadrabiać brawurą, tym tłumaczą dużą ilość upadków. Czy mają rację niech każdy sam oceni. Ale co ja tam wiem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #4197
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Info, ze środowiska, więcej rzec nie mogę.

    Ale jak o 180 stopni ? Czyli, że jak, Unia chce go wypożyczyć a Lis nie chce ? Czy może Lis przelewu z klubu nie chce przyjąć ?
    Co do wypożyczenia zgoda. Z tą kasą się nie zgadza i tutaj odwrotnie właśnie. Powod zakończenia kariery oficjalnie inny, ale to wszystko jest podejrzane i teza, że ktoś zaczął macic chlopakowi w glowie moze okazac sie trafna. Popatrzmy kto ma problem z juniorem...Falubaz Przypadek?

    Nasz klub nie jest cacy i niestety byku...jest wiele prawdy w tym co pisze Mariusz.

    P.S. Info pewnie od wełny

  14. Powrót do góry    #4198
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Co do wypożyczenia zgoda. Z tą kasą się nie zgadza i tutaj odwrotnie właśnie. Powod zakończenia kariery oficjalnie inny, ale to wszystko jest podejrzane i teza, że ktoś zaczął macic chlopakowi w glowie moze okazac sie trafna. Popatrzmy kto ma problem z juniorem...Falubaz Przypadek?

    Nasz klub nie jest cacy i niestety byku...jest wiele prawdy w tym co pisze Mariusz.

    P.S. Info pewnie od wełny
    Nie no, zacznij logicznie myśleć. Owszem, ja chętnie przygarnąłbym takiego Lisa do Falubazu. Ale popatrz na realia, Zgarda z Misiem jeszcze w przyszłym sezonie będą juniorami, potem jest rok młodszy Pilarski który nieźle sobie poczyna. Osyczka jest rocznik 2000. Na dzisiaj taki Lis nic więcej nie prezentuje jak Zgarda czy Niedźwiedź. Więc przez najbliższe 2 lata nie miałby żadnych gwarancji, że sobie pojeździ w SE w Falubazie. Więc kiepski interes by zrobił jeśliby chciał przejść do Falubazu. Który rocznik w ogóle jest ten Lis ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #4199
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie no, zacznij logicznie myśleć. Owszem, ja chętnie przygarnąłbym takiego Lisa do Falubazu. Ale popatrz na realia, Zgarda z Misiem jeszcze w przyszłym sezonie będą juniorami, potem jest rok młodszy Pilarski który nieźle sobie poczyna. Osyczka jest rocznik 2000. Na dzisiaj taki Lis nic więcej nie prezentuje jak Zgarda czy Niedźwiedź. Więc przez najbliższe 2 lata nie miałby żadnych gwarancji, że sobie pojeździ w SE w Falubazie. Więc kiepski interes by zrobił jeśliby chciał przejść do Falubazu. Który rocznik w ogóle jest ten Lis ?
    Z tego co sie orientuje to chyba 1999

  16. Powrót do góry    #4200
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Lis w tej chwili wciąga Niedźwiedzia.

  17. Powrót do góry    #4201
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Lis w tej chwili wciąga Niedźwiedzia.
    No, owszem, jak Misi jest kontuzjowany

    Skąd ty wiesz jak Lis zaprezentuje się w SE ? Wystartował on chociaż w jednym biegu ? To co ty w ogóle porównujesz ? Adamczewski też miał kilku wciągać. I gdzie teraz jest ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #4202
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,520
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, owszem, jak Misi jest kontuzjowany

    Skąd ty wiesz jak Lis zaprezentuje się w SE ? Wystartował on chociaż w jednym biegu ? To co ty w ogóle porównujesz ? Adamczewski też miał kilku wciągać. I gdzie teraz jest ?
    Adamczewski poszedl do Falubazu , I to wystarczylo aby zaprzepascic kariere

    Bo w Zielonej to malo ze szkolic mlodych nie potrafia , to jeszcze zdolnych podkupionych niszcza :-P

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    Martines (31-05-2017)

  20. Powrót do góry    #4203
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,650
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Adamczewski? Skoro u was jezdzil, to jednak kogos musial wciagnac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #4204
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    761
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, owszem, jak Misi jest kontuzjowany

    Skąd ty wiesz jak Lis zaprezentuje się w SE ? Wystartował on chociaż w jednym biegu ?
    Gorzej od Niedzwiedzia nie pojedzie bo sie nie da, zeby nie wystrzalowy silnik Protasa byłoby okrągłe zero.

  22. Powrót do góry    #4205
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie no, zacznij logicznie myśleć. Owszem, ja chętnie przygarnąłbym takiego Lisa do Falubazu. Ale popatrz na realia, Zgarda z Misiem jeszcze w przyszłym sezonie będą juniorami, potem jest rok młodszy Pilarski który nieźle sobie poczyna. Osyczka jest rocznik 2000. Na dzisiaj taki Lis nic więcej nie prezentuje jak Zgarda czy Niedźwiedź. Więc przez najbliższe 2 lata nie miałby żadnych gwarancji, że sobie pojeździ w SE w Falubazie. Więc kiepski interes by zrobił jeśliby chciał przejść do Falubazu. Który rocznik w ogóle jest ten Lis ?
    No właśnie myślę logicznie, bo skoro chłopak bez kompleksów zdobywa BK i to naprawdę w dobrym stylu, to przynajmniej w biegach juniorskich już by coś namieszał. W każdym razie misio chyba kontuzjowany tak? Czyli co nie przydalby się Wam Lis? Sory, ale Burzyński delikatnie mówiąc nie za bardzo wypadł, a jeździ ktory sezon? Lis zaczął by wcześniej rok, ale bodajże brakowało chętnych do zdawania licencji...

    Chyba Waszą jedyną nadzieją jest ten Pilarski.

    Dobra w końcu to wątek UL.

    Sprawa z Lisem brzydko pachnie i szkoda tej decyzji jakiekowliek jest jej podłoże. Na mnie ten mlodzian zrobil duże wrażenie. Nie pamiętam innego juniora jeźdżącego z takim zębem od czasu Balona...

  23. Powrót do góry    #4206
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Z tego co sie rozwinelo tutaj i slychac tu i owdzie nie trzeba byc wielkim Sherlockiem by zauwazyc bardzo duze podobienstwo do sytuacji z przed paru lat z klanem Pawlickich. Tam tez ostro staremu namieszali a raczej naobiecywali w innym klubie i sie zaczelo...

    Wiec rodzice Lisa niech za duzo nie kombinuja bo sie przejada...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Martines (31-05-2017), Robert_Leszno (30-05-2017)

  25. Powrót do góry    #4207
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    "Miło nam poinformować, że na torze w Krakowie pozytywnie egzamin praktyczny na licencję żużlową przebrnął 15-letni Tymoteusz Picz! Tymek do egzaminu przygotowywał się pod okiem trenera Romana Jankowskiego w leszczyńskiej szkółce.
    Ciekaw jestem co będą skandować kibice, gdy Tymek zrobi swój pierwszy komplet w lidze (czego mu życzę)

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    młody_piernik (30-05-2017)

  27. Powrót do góry    #4208
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ciekaw jestem co będą skandować kibice, gdy Tymek zrobi swój pierwszy komplet w lidze (czego mu życzę)
    Przy utrzymaniu obecnych tendencji obstawiam "Hej hej Falubaz!".

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (30-05-2017), młody_piernik (30-05-2017)

  29. Powrót do góry    #4209
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie no, zacznij logicznie myśleć. Owszem, ja chętnie przygarnąłbym takiego Lisa do Falubazu. Ale popatrz na realia, Zgarda z Misiem jeszcze w przyszłym sezonie będą juniorami, potem jest rok młodszy Pilarski który nieźle sobie poczyna. Osyczka jest rocznik 2000. Na dzisiaj taki Lis nic więcej nie prezentuje jak Zgarda czy Niedźwiedź. Więc przez najbliższe 2 lata nie miałby żadnych gwarancji, że sobie pojeździ w SE w Falubazie. Więc kiepski interes by zrobił jeśliby chciał przejść do Falubazu. Który rocznik w ogóle jest ten Lis ?
    A Niedźwiedź przychodząc do Falubazu miał coś zagwarantowane? Przychodził na pewną ławę. A dostał trochę lepszy sprzęt, miał trochę szczęścia (bodajże była jakaś pauza Zgardy) i chłopak sobie sporo pojeździł.


    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jego rodzice są mocno wkrewieni na klub. Bo ten nie wywiązuje się z umowy, nie tylko chodzi o sprzęt, ale również o kasę za przejazdy na zawody, za materiały eksploatacyjne itd. Dziwne to bo to przecież drobne w porównaniu z tym co klub płaci seniorom. Ponadto rodzice Lisa są wkrewieni z jeszcze jednego powodu, Unia nie chce dać zgody na wypożyczenie go, uzależnia ten krok od obywatelstwa Trofimowa. Sprzętowo Unia też nie rozpieszcza Lisa. A młody chciałby jeździć jak najwięcej. A tu stagnacja, ani kasy, ani jazdy w poważnych zawodach.
    Z tym wypożyczeniem to problemy zaczęły się już w momencie sprawy z Kaczmarkiem. Gdyby Daniel został to podejrzewam że Lis bez problemu zostałby wypożyczony. Po drugie to nie dziwię się ani trochę klubowi, w tej sytuacji kontuzja Kubery/Smektały i nie mamy drugiego juniora do skadu. Trzy - ten problem jest też z powodu zmiany przepisów, gdyby ich nie zmieniali to Lis spokojnie by sobie śmigał w 1 lidze a w razie "w" wskoczyłby do składu Unii.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Skąd ty wiesz jak Lis zaprezentuje się w SE ? Wystartował on chociaż w jednym biegu ? To co ty w ogóle porównujesz ? Adamczewski też miał kilku wciągać. I gdzie teraz jest ?
    Nikt nie wie co pokaże Lis nie mniej moim zdaniem gorzej niż: Chmiel, Szczotka, Czerniawski, Trzensiok, Rujner, Wawrzyniak, Burzyński, Skupień, Wieczorek, IKS, Gruchalski (którzy jechali w tym sezonie w ekstralidze) by się nie zaprezentował. Poszedłby do Grudziądza i byłby liderem formacji juniorskiej

  30. Powrót do góry    #4210
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Z tego co sie rozwinelo tutaj i slychac tu i owdzie nie trzeba byc wielkim Sherlockiem by zauwazyc bardzo duze podobienstwo do sytuacji z przed paru lat z klanem Pawlickich. Tam tez ostro staremu namieszali a raczej naobiecywali w innym klubie i sie zaczelo...

    Wiec rodzice Lisa niech za duzo nie kombinuja bo sie przejada...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Dokładnie o tym samym pomyślałem.
    Swoją drogą gdyby żużlowy lokalny redaktor nie był takim miękkim waflem i wiecznie wchodzącym bez mydła tam gdzie światło nie dochodzi, to już zdążyłby zadać niewygodne pytania prezesowi, ale na to niestety nie mamy co liczyć.

    Rozumiem, że Lis mierzy przynajmniej w 1 Ligę z tym wypożyczeniem, bo wydaje mi się, że w 2 lidze na pozycji seniorskiej miejsce jako gość by chyba znalazł.
    Ostatnio edytowane przez Robert_Leszno ; 30-05-2017 o 23:10
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  31. Powrót do góry    #4211
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta

    Rozumiem, że Lis mierzy przynajmniej w 1 Ligę z tym wypożyczeniem, bo wydaje mi się, że w 2 lidze na pozycji seniorskiej miejsce jako gość by chyba znalazł.
    Patrząc na to jakie tuzy jeździły do tej pory w Rawiczu (amatorzy DUDKA i KONOPKA) to może wystarczyło zagadać...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  32. Powrót do góry    #4212
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    A ja czekam na oficjalną informację z klubu w tej sprawie i mam nadzieję, że potraktują nas poważnie. Z drugiej strony sytuacja z Pawlickimi, Juricą daje do myślenia. Wszędzie były niedomówienia i tajemnice. Jeśli Lis zmieni klub, to jego sprawa... mam jednak dziwne wrażenie, że klub nie do końca może być bez winy. Tak było z Pawlickimi, czy Juricą.

    Nie wiem czy ktoś zauważył, ale w tej sytuacji zostajemy bez juniora na rezerwie...

  33. Powrót do góry    #4213
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    A ja czekam na oficjalną informację z klubu w tej sprawie i mam nadzieję, że potraktują nas poważnie. Z drugiej strony sytuacja z Pawlickimi, Juricą daje do myślenia. Wszędzie były niedomówienia i tajemnice. Jeśli Lis zmieni klub, to jego sprawa... mam jednak dziwne wrażenie, że klub nie do końca może być bez winy. Tak było z Pawlickimi, czy Juricą.

    Nie wiem czy ktoś zauważył, ale w tej sytuacji zostajemy bez juniora na rezerwie...
    Nie zostawię Unieczki w potrzebie - JA POJADĘ!!!! Wzmocni się ramę, dołoży kółka po bokach i jakoś to będzie no i jeszcze to:
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Ali_G (31-05-2017), mingozi (05-06-2017)

  35. Powrót do góry    #4214
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, owszem, jak Misi jest kontuzjowany

    Skąd ty wiesz jak Lis zaprezentuje się w SE ? Wystartował on chociaż w jednym biegu ? To co ty w ogóle porównujesz ? Adamczewski też miał kilku wciągać. I gdzie teraz jest ?
    no gorzej od Misia nie, nie da się.

    Adamczewski? Sami najlepiej wiecie coscie z nim zrobili.

  36. Powrót do góry    #4215
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,548
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    http://unia.leszno.pl/ksul2017/2017/...-na-8-miejscu/ tutaj napisali ze Lis ma kontuzje? Ale niby jaka?

  37. Powrót do góry    #4216
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    http://unia.leszno.pl/ksul2017/2017/...-na-8-miejscu/ tutaj napisali ze Lis ma kontuzje? Ale niby jaka?
    Po upadku w młodzieżowce ma mocno poobijany bark i obojczyk, ale bez złamania...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  38. Powrót do góry    #4217
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Co do Lisa...też do mnie zewsząd dochodzą newsy o końcu jego kariery i tutaj różnie, niby z jego (albo rodziny) woli albo z częściowej winy klubu i ich niedopełnień/nieporozumień kontraktowych. Myślę, że warto poczekać na oficjalne stanowisko szczególnie ze strony Lisa i wstrzymać się z komentarzami w tej sprawie. Póki co tego nie ma i jest on pełnoprawnym zawodnikiem KSUL. To, że było jakieś spotkanie Lis (rodzina) - klub jest niezaprzeczalne, ale przypominam, że podobne problemy były też z Kuberą i doszli do porozumienia, także może to mały kryzys mentalny Lisa i wszystko pójdzie w dobrą stronę bo szkoda, aby tak szybko kończył nie debiutując nawet w lidze.

  39. Powrót do góry    #4218
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Tak czytam Wasz lament nad tym Lisem i zastanawiam się nad sensem szkolenia. Jak popatrzymy na ostatnie lata działalności szkoleniowej w Lesznie to nic sensownego i tak nie puściliśmy w świat, drugoligowy Toffik, słaby Przemek. Młodszy Pawlicki to tylko gwiazdor co rozbija się Panamera, i za chwilę przepije swój wątpliwy talent. Smektała i Kubera to kwestia czasu, skończą juniorkę to jedyne co ich czeka to Rawicz, no może uda im się zahaczyć w Orle Łódź. Więc po cholerę ładować kasę w kolejnego drugoligowca bez przyszłości, lepiej to zainwestować w kontrakt 3 krotnego miszcza świata, przecież ma i tak wyższą średnią niż Lis i gwarantuje więcej pkt. A jakby oszczędzić całkiem na juniorach to może udałoby się sprowadzić jakieś kolejne wielkie nazwisko typu Dudek, Woffineden, Holder.
    Ostatnio edytowane przez piterma ; 31-05-2017 o 09:34

  40. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Dominik (31-05-2017), Kuba_88 (31-05-2017), mingozi (05-06-2017)

  41. Powrót do góry    #4219
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,520
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Panowie Niedziela co raz blizej I mam nadzieje ze Baron zmieni ustawienie par I nie co zbilansuje sile Bykow

    Zakladajac ze Peter bedzie w stanie pojechac , I jestem pewien ze tak bedzie to ustawienie powinno wygladac tak

    1 Kolodziej
    2 Zengota
    3 Pawlicki
    4 Kildemand
    5 Emil
    6 Smyk
    7 Domin

    Janusz uwielbia tor w Rybniku I to on powinien ruszac w pierwszym biegu , bo Emil z tymi startami mogl by nie dac rady , a ten mecz trzeba zaczac od mocnego uderzenia
    Pawlicki-Kildemand to swietne uzupelnie sie I Piotr naprawde zaczyna jechac tak jak to powinno wygladac 10 pkt bardzo realne

    Emil z mlodymi , moze byc rowniez fajne zbilansowanie , przy kapitalnej dyspozycji Bartka I dobrej Kubery

    Nie bedzie latwo ale ten mecz trzeba wygrac I jest na to szansa wtedy na luzie pojedziemy do Wroclawia

    Jesli Bartek z Dominikiem doloza razem 12- 15 pkt to jestem przekonany ze to wygramy

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    zott (26-06-2017)

  43. Powrót do góry    #4220
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Pawlicki-Kildemand to swietne uzupelnie sie I Piotr naprawde zaczyna jechac tak jak to powinno wygladac 10 pkt bardzo realne
    Przy 6 startach całkiem realne.

  44. Powrót do góry    #4221
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    1. Pawlicki
    2. Zengota
    3. Kildemand
    4. Sajfutdinov
    5. Kolodziej
    6. Kubera
    7. Smektala

  45. Powrót do góry    #4222
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,520
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Przy 6 startach całkiem realne.
    Zakladam ze zaden z naszych nie bedzie potrzebowal 6 startow , bo wynik bedzie korzystny

  46. Powrót do góry    #4223
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2003
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    TMłodszy Pawlicki to tylko gwiazdor co rozbija się Panamera, i za chwilę przepije swój wątpliwy talent.
    Panamerę akurat ma Przemo
    Beton Squad '05

  47. Powrót do góry    #4224
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    https://www.facebook.com/unialesznok...type=3&theater No to niedługo się dowiemy jaki skład na Rybnik

  48. Powrót do góry    #4225
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Z naszym nowym zawodnikiem regularnie trenował Krzysztof Sadurski. Natomiast o tym nie wiedziałem...

    http://www.pomorska.pl/sport/zuzel/a...ideo,11747703/

    Ktoś wie, jak przebiega rehabilitacja tego chłopaka?

  49. Powrót do góry    #4226
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    1. Sajfutdinow
    2. Kildemand
    3. Pawlicki
    4. Zengota
    5. Kołodziej
    6. Kubera

    Taki jest awizowany skład do Rybnika.

    http://www.fotospeedway.pl/temp/RYBLES.gif

  50. Powrót do góry    #4227
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    1. Sayfutdinow
    2. Kildemand
    3. Pawlicki
    4. Zengota
    5. Kołodziej
    6. Kubera

    Zobaczymy co z Kildemandem.

  51. Powrót do góry    #4228
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,160
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    1. Sayfutdinow
    2. Kildemand
    3. Pawlicki
    4. Zengota
    5. Kołodziej
    6. Kubera

    Zobaczymy co z Kildemandem.
    Peter Kildemand to nie tylko wyjątkowo ofensywny zawodnik którego się fajnie ogląda,ale tez niezwykły twardziel. Skoro potrafił po tych wypadkach na Łotwie wystartować następnego dnia z tym urazem i odjechac fajne zawody to jest wielce prawdopodobne ,ze wystartuje w Rybniku po tygodniowym wypoczynku. Nie zdobywa tyle punktów co Zmarzlik,ale chłopak naprawdę oddaje serce na torze i jest mega ambitny, przeciez można było odpuścić mecz z Grudziadzem, mimo wszystko wystartował. Mega ambicja i ma u mnie wielki szacunek. Prosty dwa przykłady:
    Pierwszy:
    Zobacz jak po nieudanym biegu zachowuje się Peter,a jak Nicki czy Piter.
    Drugi:
    Rozmawiając z osobą która przygotowywuje tor razem z Chorosiem dowiedziałem się,ze jest to wszystko tak przygotowywane ,ze nie wiadomo czasami o co chodzi. Piter woli taki tor, Nicki na to narzeka i leci do wiadomo kogo ,bo woli inny. Patrzac tylko wyłącznie najpierw przez pryzmat swojej osoby.
    Porównanie nie z tej zmieni. Leigh Adams nigdy nie ingerował w przygotowywanie toru, jego tekst był standardem : "Zrobcie tor pod młodych zawodnikow,ja sobie poradzę"
    Obecnie jednym z nielicznych zawodnikow któremu odpowiada każda nawierzchnia, nie marudzi , nie tłumaczy się torem, pojedzie z każdym w parze i z każdym numerem jest waśnie Peter Kildemand. Chłopak nie ma tak łatwo jakby się mogło wydawać. Poprostu robi swoje. I jesli chodzi o zagranicznych zawodnikow "naszych" u mnie za samo podejście do jazdy w Unii i za mega ambicje zawsze Peter bedzie przed Emilem czy Nickim.

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    GoTrEk (01-06-2017), Martines (31-05-2017)

  53. Powrót do góry    #4229
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,520
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    1. Sayfutdinow
    2. Kildemand
    3. Pawlicki
    4. Zengota
    5. Kołodziej
    6. Kubera

    Zobaczymy co z Kildemandem.
    Dobre ustawienie , priorytetem bylo rozbicie pary Pawlicki Kolodziej I to Baron zrobil
    Teraz wyglada to bardzo dobrze oby wynik poszedl za tym

  54. Powrót do góry    #4230
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Dobre ustawienie , priorytetem bylo rozbicie pary Pawlicki Kolodziej I to Baron zrobil
    Teraz wyglada to bardzo dobrze oby wynik poszedl za tym
    Bzdura!
    Patrzysz tylko przez pryzmat rozdzielenia ww pary.
    Emil i Peter i ich momenty startowe na dzień dzisiejszy przy twardym torze dają ,,możliwość'' otrzymania trzy razy liścia 1:5
    Zen i Piotr natomiast dobrze wyjdą to się ,,pozabijają'' nawzajem na pierwszym łuku. Zarówno jeden jak i drugi będzie chciał być lepszy od kolegi z pary, aby pokazać Baronowi na kogo ewentualnie w dalszej perspektywie stawiać

    Emil i Zen, Peter i Piter - tylko i wyłącznie tak należało ustawić pary.
    Niestety po Skórnickim przyszedł kolejny ,,taktyk''....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •