Strona 74 z 174 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,286 do 3,330 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3286
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Zmora wytyka na Twitterze taśmę zawiązaną na supełek:

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=4025

    "Psucie wizerunku wystarczy chwila". To chyba dokładnie tak jak z wpisami w mediach społecznościowych Stali podczas ZK w Zielonej Górze...

    Poza tym ileż to razy w całych zawodach taśma szła nierówno i tam wizerunek nie był tak nadszarpnięty, jak równo idąca taśma zawiązana na supełek...

    Rozumiem, że lepiej żeby taśma była bez supełka, ale dajcie spokój, to już jest czepialstwo.
    kogoś tu powalilo? O takich bzdetach pisać? I jeszcze poważnie się nad tym zastanawiać?

  2. Powrót do góry    #3287
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Te 30 pkt to liczyłeś z 5 wyścigów każdego zawodnika? Bo nie sądzę, że przewidywałeś taktyki Unii w Lesznie?
    Jeśli już jesteś taki skrupulatny, to dopisz do wczorajszego wyniku tego trio dwa taktyki, czyli po 6 wyścigów.
    Nie widzę powodu by coś dodawać, coś odejmować i w ogóle coś zmieniać. Ta trojka zawodników miała pojechać 15 biegów w meczu i ta trójka pojechała 15 biegów w meczu.

    Z tymi transferami to było tak:
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Pająk wcześniej podziękował, Dudek podpisał w Zielonej a Toruń sprzątnął Kołodzieja. Więc wypadałoby się z Nickim przeprosić jak się o utrzymanie nie chce jechać I jeszcze o Przemka w Gorzowie zapytać.


    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Kolega Strzelba pisał że w każdym meczu EMIL + KOłodziej+ Pawlicki u siebie zrobią 30 punktów. Ciekawe co dzisiaj powie
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Przy takim toromistrzu jak Baron frekwencja inna nie będzie.
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Jak to szło? Leszno nie przegra u siebie w tym roku ? 14+14+1 już podaruje, prawie 30.
    No i widzisz? Trzeba było siedzieć spokojnie na doopie, wytrzymać do końca meczu a nie po pierwszej serii i pierwszych niepowodzeniach już klepać bzdury w necie. Było ściganie, zakręcili się koło 30 punktów. W którym miejscu napisałem że nie przegramy u siebie?


    Z tymi Twoimi złotymi myślami to zapomniałeś jeszcze o tym:
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Jeżeli ktokolwiek uważa, że Paweł zostanie odstawiony od składu na początku sezonu, to ma duże klapki na oczach, dostanie 3-4 mecze z urzędu, by pokazać swoje możliwości, jeżeli zawiedzie to ławka, jeżeli nie zawiedzie to będzie jechał dalej.

    Mam jeszcze taki dubelek - HIT!!!
    1) Przed sezonem w kontekście Unii Leszno
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Podejrzewam że w samym Lesznie, znalazłoby się trochę osób które CHĘTNIE WYMIENIŁYBY NAJEMNIKA NA WYCHOWANKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    A jeżeli wolisz armię zaciężną, to Twoja sprawa, ale nie wypowiadaj się za innych, mało tego, chyba sam zauważysz że ten wpis jest średnio-trafny, zwłaszcza w kontekście Leszna, tak samo Toruń Kołodziej za Miedziaka? NIGDY W ŻYCIU (nie tylko moje zdanie).

    Ale komentarz dałeś trafny, pokazuje stosunek kibiców do Leszczyńskich wychowanków, którymi tak się obnosicie na lewo i prawo. Gratuluje, serdecznie gratuluje.
    2) W trakcie sezonu w kontekście Torunia:
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Holder po dwóch kompromitacjach, jednak w składzie. Można to zrozumieć, bez wysokiej formy Chrisa nie ma co marzyć o PO.
    Taki skompromitowany Holder i tak jest lepszy niż Paweł obecnie niestety..

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Dominik (07-05-2017)

  4. Powrót do góry    #3288
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No wlasnie. Czyli przyganial kociol garnkowi.
    Nie widzisz roznicy w tym, ze Grzegorz u nas mial postawiona sprawe jasno i wybral po swojemu, a teraz klub poniekad zrobil go w jajo?

  5. Powrót do góry    #3289
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Ciekawe czym dla Zmory jest blokowanie relacji video ze sparingów.

  6. Powrót do góry    #3290
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie widzisz roznicy w tym, ze Grzegorz u nas mial postawiona sprawe jasno i wybral po swojemu, a teraz klub poniekad zrobil go w jajo?
    Widze, ale to chyba nie jest sedno sprawy? Nie odpowiedziales na pytanie. Na kogo postawiono zamiast Zengoty?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #3291
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No wlasnie. Czyli przyganial kociol garnkowi.
    Nieprawda. Zengi nawet przed kamerami przyznał (pociągnięty za język przez Cieślaka w studiu C+), że nie tak umawiał się z Unią. Obiecali mu regularne starty a potem się okazało, że przedłużyli kontrakty z Dunami i Grzesio został na lodzie.
    Żeby nie było - na miejscu Unii też bym go nigdzie nie puścił. Będzie wqrwiony ale Grzesio to dobry i grzeczny chłopak więc niczego nie odwali. Po sezonie tak czy siak odejdzie z Leszna, to chyba jest oczywiste dla wszystkich.

  8. Powrót do góry    #3292
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    No przeciez wiem, ale nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to rzygniecie:
    Zawodnik bedacy w top 20 ligi wsrod Polakow siedzi na lawie. Jesli zuzel ma upasc to wlasnie dlatego.

    Gdyby Zen u was wtedy zostal na takich samych warunkach to jest spora szansa, ze tez by siedzial na lawie kosztem jakiegos AJ czy kogo tam mieliscie wtedy.
    Nie dali Grzesiowi miejsca w Falubazie, bo w razie czego chcieli miec mozliwosc posadzic go na lawie. Czyli co? Jesli zuzel ma upasc...?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #3293
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ciekawe czym dla Zmory jest blokowanie relacji video ze sparingów.
    Zmora zachowuje się tak, jakby tam u niego wszystko było w jak najlepszym porządeczku.
    Najlepiej czepiać się innych, bo przecież w Stali wszystko wzorcem stoi.

    Dobrze, ze ta ekipa co nad parkingiem co mecz w Gorzowie urzęduje nie psuje niczyjego wizerunku.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (07-05-2017), macropus (07-05-2017)

  11. Powrót do góry    #3294
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nieprawda. Zengi nawet przed kamerami przyznał (pociągnięty za język przez Cieślaka w studiu C+), że nie tak umawiał się z Unią. Obiecali mu regularne starty a potem się okazało, że przedłużyli kontrakty z Dunami i Grzesio został na lodzie.
    Dżentelmeńskie umowy, dżentelmeńskimi umowami, ale jakby Zengota miał na papierze obietnicę regularnych startów, to by do nikogo nie mógł mieć pretensji. Nie żebym jakoś szczególnie bronił Unii, bo możesz odnaleźć moje posty z jesieni kiedy stanowczo krytykowałem podpisanie kontraktu z Pedersenem, ale sam wiesz, że tylko zapis na papierze cokolwiek gwarantuje. Naprawdę szkoda mi Grzesia, ale szkoda że nie mówi się tyle o odwrotnych przypadkach, kiedy to zawodnicy obiecują pewne rzeczy klubom... To działa w obie strony.

    Inną sprawą jest też to, że największe pretensje Zengi może mieć do siebie - dużo nie potrzebował, że wyrzucić ze składu Pedersena albo Kildemanda, bo oni szałowo nie jadą, ale nie przygotował się odpowiednio na początek sezonu.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Po sezonie tak czy siak odejdzie z Leszna, to chyba jest oczywiste dla wszystkich.
    Póki co to Zengi jest z drużyną w parkingu i przynajmniej PRowo nie wygląda to źle, w przeciwieństwie do Woźniaka. Zengi akurat wie, że takich rzeczy nie wolno mu zaniedbać i choćby się wewnętrznie gotował to w parkingu i tak się pokaże, żeby przed kamerami zaprezentować odpowiednie loga

    Nie skreślałbym też od razu szans na pozostanie Zengiego w Unii na przyszły rok. Na razie nie ma go w składzie na 3 meczach. Jeżeli od następnego meczu pojechałby do końca sezonu, to chyba aż tak by go to nie zabolało, a przecież nie można wykluczyć takiego obrotu spraw. Teraz będzie chwila oddechu i wiele może się w najbliższym czasie zdarzyć.

    W 2015 też Zengi był świadomie odstawiony od składu na mecz w Gorzowie kosztem Musielaka i nikomu się krzywda nie stała.

  12. Powrót do góry    #3295
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ok, pożyjemy zobaczymy. Ja czuje ze po sezonie to będzie rozstanie z woli obu stron.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  13. Powrót do góry    #3296
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No przeciez wiem, ale nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to rzygniecie:

    Gdyby Zen u was wtedy zostal na takich samych warunkach to jest spora szansa, ze tez by siedzial na lawie kosztem jakiegos AJ czy kogo tam mieliscie wtedy.
    Nie dali Grzesiowi miejsca w Falubazie, bo w razie czego chcieli miec mozliwosc posadzic go na lawie. Czyli co? Jesli zuzel ma upasc...?[/COLOR]
    Mial wybor i zrobil to co uznal dla siebie za najlepsze, czyli poszedl tam, gdzie mogl jezdzic. Tu wybrano za niego i teraz nie moze nic. Nie wiem, czego jeszcze nie rozumiesz, ale w sumie gowno mnie to obchodzi

  14. Powrót do góry    #3297
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ok, pożyjemy zobaczymy. Ja czuje ze po sezonie to będzie rozstanie z woli obu stron.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Na ten moment tak to faktycznie wygląda, ale do listopada jeszcze chwila została Nasz zarząd musi uważnie obserwować sytuację Tarnowa, bo mogą zostać bez 2 polskich seniorów na przyszły rok, wydaje mi się że Pedersen też musiałby pojechać super sezon, żeby wywalczyć kolejny kontrakt, z resztą już tym roku musiał zrobić solidną promocję na swoje usługi, bo w planie go na pewno nie było. Może nam więc brakować niemal połowy składu.

  15. Powrót do góry    #3298
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,239
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta

    Inną sprawą jest też to, że największe pretensje Zengi może mieć do siebie - dużo nie potrzebował, że wyrzucić ze składu Pedersena albo Kildemanda, bo oni szałowo nie jadą, ale nie przygotował się odpowiednio na początek sezonu.


    .
    Albo PPaw., niestety...

    Ponieważ ten także, póki co, "szałowo nie jedzie". Ba, nawet jego jazda jest jakby mniej szałowa niż szałowość jazdy Dunów...

  16. Powrót do góry    #3299
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,283
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Poczekajmy na spokojnie do wieczora

    Dziś na Motoarenie dużo się wyjaśni. Jeśli jeden z trójki Dziku, Peter czy Piter pojadą na poziomie 3-5 pkt, i dodatkowo Unia polegnie, to Grześ jest w składzie na następny mecz.

    Sytuacja Zengoty się skomplikuje w momencie, kiedy ww trójka zakręci się koło 6oczek w meczu każdy, a Unia dobije do 46-47 oczek.

    Wówczas zacznie się irytacja ze strony Zena i duże dylematy Barona.

    Jednak pomijając już to, co będzie wieczorem, obecny stan rzeczy Zengota zawdzięcza tylko i wyłącznie sobie!
    Dał ciała w ZK, parach, sparingi też miał średnie.
    Poza tym nie rozczulajmy się.
    Za chwilę wsiądzie na motor, odjedzie jeden dobry mecz i zarobi tyle co nie jeden z Nas przez pół roku.......

  17. Powrót do góry    #3300
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    obecny stan rzeczy Zengota zawdzięcza tylko i wyłącznie sobie!
    No nie wg kolegi Sobotcha, wg ktorego, to Unia Leszno paskudnie zalatwila Grzegorza, przy okazji przyczyniajac sie do upadku zuzla, podpisujac z nim kontrakt na takich samych warunkach jakie kiedys zaproponowal mu Falubaz

    Fcuk logic.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #3301
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nic nie poradze, ze ja o zupie a Ty o dupie

  19. Powrót do góry    #3302
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,283
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No nie wg kolegi Sobotcha, wg ktorego, to Unia Leszno paskudnie zalatwila Grzegorza, przy okazji przyczyniajac sie do upadku zuzla, podpisujac z nim kontrakt na takich samych warunkach jakie kiedys zaproponowal mu Falubaz

    Fcuk logic.
    na moje Sobotch ,,p.o.d.p.i.e.r.d.a.l.a''
    Mam wrażenie, że ostatnimi czasy pisze wbrew temu co tak naprawdę myśli.
    Pytanie tylko po co to robi?
    Ogólnie trochę dziwne zachowanie, bo jest na tyle wyraźną postacią forum, że zamieszanie wokół Jego osoby do niczego Mu potrzebne

    Ale to tylko takie moje luźne przemyślenia.

  20. Powrót do góry    #3303
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Zmora wytyka na Twitterze taśmę zawiązaną na supełek:

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=4025

    "Psucie wizerunku wystarczy chwila". To chyba dokładnie tak jak z wpisami w mediach społecznościowych Stali podczas ZK w Zielonej Górze...

    Poza tym ileż to razy w całych zawodach taśma szła nierówno i tam wizerunek nie był tak nadszarpnięty, jak równo idąca taśma zawiązana na supełek...

    Rozumiem, że lepiej żeby taśma była bez supełka, ale dajcie spokój, to już jest czepialstwo.
    A zobaczycie kto "zalajkowal"....eeeee wielki szef eeee żużla w nc plus. Z resztą od początku sezonu widać, jak nas telewizja "kocha"- zdawkowe relacje z naszych spotkań. Zawsze będziemy małym Lesznem, ale zawsze przed Wami

    Tylko Unia!

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (07-05-2017)

  22. Powrót do góry    #3304
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ok, pożyjemy zobaczymy. Ja czuje ze po sezonie to będzie rozstanie z woli obu stron.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Czy Zengi odejdzie po sezonie, to na chwile obecną takie zmartwienie, jak to czy u was zostanie JHJ jak Piła awansuje.
    btw. Odjechaliśmy dwa mecze jedno GP, kilka śmiesznych kwalifikacji i turniejów.. Jak za miesiąc / dwa zacznie się klarować sytuacja w SGP/SE itd. będzie walka na poważnie, gdzie gorszy występ będzie miał większe konsekwencje zaczniemy rot ować składem, będą też pewnie (NIESTETY!) kontuzje.. Grzegorz może być jeszcze pierwszym wyborem UL. na 2018.

  23. Powrót do góry    #3305
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    na moje Sobotch ,,p.o.d.p.i.e.r.d.a.l.a''
    Mam wrażenie, że ostatnimi czasy pisze wbrew temu co tak naprawdę myśli.
    Pytanie tylko po co to robi?
    Ogólnie trochę dziwne zachowanie, bo jest na tyle wyraźną postacią forum, że zamieszanie wokół Jego osoby do niczego Mu potrzebne

    Ale to tylko takie moje luźne przemyślenia.
    Alez Welna...

    Mam swoje zdanie w temacie Zengoty i tyle. Z tego, co wiem, nie spodziewal sie kontraktu Unii z Pedersenem i dlatego moze czuc sie poszkodowany, bo gorzej od niego by nie pojechal. Tak samo stawia sie u was na zle nazwisko, jak i u nas z wiadomo kim, no ale co ja zrobie...? A jak ktos mi imputuje, ze w Falubazie potraktowano Zengote podobnie, to sie nie zgadzam, bo nie musze.

    Co do szkolki, staram sie jedynie wprowadzic nieco folkloru do forumowych standardow. Ale i tu nie masz pewnie watpliwosci, ze Kubera i Smyk skoncza niebawem poza Lesznem, bo kto ich u was bedzie potrzebowal? Przy obecnej polityce kadrowej ci zawodnicy nie maja dla Unii zadnego znaczenia poza wiekiem juniorskim.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No nie wg kolegi Sobotcha, wg ktorego, to Unia Leszno paskudnie zalatwila Grzegorza, przy okazji przyczyniajac sie do upadku zuzla, podpisujac z nim kontrakt na takich samych warunkach jakie kiedys zaproponowal mu Falubaz

    Fcuk logic.
    Nawiasem piszac, jak rok wczesniej Zengota byl forowany w rywalizacji z NKI to juz nie wspomnisz, bo to niewygodne. Jak odchodzil, to dlatego, bo byl slabszy, mimo ze na niego stawiano.

  24. Powrót do góry    #3306
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Ja trochę z innej beczki: jak mam karnet na przeciwległą prostą to mogę kupić bilety na DPŚ już teraz (najlepiej na numerowane)?
    P.S. A w Toruniu stawiam na zwycięstwo Unii 43:47 i Piotra kręcącego się w granicach 13 punktów.

  25. Powrót do góry    #3307
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta


    Nawiasem piszac, jak rok wczesniej Zengota byl forowany w rywalizacji z NKI to juz nie wspomnisz, bo to niewygodne. Jak odchodzil, to dlatego, bo byl slabszy, mimo ze na niego stawiano.
    Dopuszczasz mysl, ze teraz tez jest?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    zott (24-06-2017)

  27. Powrót do góry    #3308
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dopuszczam. Jak jest slabszy od Nickiego i Pitera, moge sie tylko cieszyc

  28. Powrót do góry    #3309
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    cokolwiek ci tam humor poprawia.
    cheers.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #3310
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,625
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Ja trochę z innej beczki: jak mam karnet na przeciwległą prostą to mogę kupić bilety na DPŚ już teraz (najlepiej na numerowane)?
    P.S. A w Toruniu stawiam na zwycięstwo Unii 43:47 i Piotra kręcącego się w granicach 13 punktów.
    Mogłeś kupić bilet do 28 kwietnia do 23:59. Teraz musisz czekać na na rozpoczęcie sprzedaży otwartej do 8 maja.

    18275134_1454746411214771_1084256582716146163_n.jpg

    Budowanie wizerunku - wersja Stal Gorzów. Niech ktoś wklei to temu pacjentowi Zmorze na Twittera, zobaczymy czy jąkała YYYYEEEEE Majewski zalajkuje
    Ostatnio edytowane przez donvito ; 07-05-2017 o 17:55

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    darsen (08-05-2017), j-rules (07-05-2017), młody_piernik (07-05-2017)

  31. Powrót do góry    #3311
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Ja trochę z innej beczki: jak mam karnet na przeciwległą prostą to mogę kupić bilety na DPŚ już teraz (najlepiej na numerowane)?
    Jutro od 8:05 na bilety.ksul.pl
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    darsen (08-05-2017)

  33. Powrót do góry    #3312
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    kuzwa ten kkej jest lepszy od dzika hehe.. i to ze zlamany obojczykiem
    pyra

  34. Powrót do góry    #3313
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Czy miłośnicy Pedersena i Pawlickiego nadal śmieją się z Musielaka, ze przegrał z juniorem?
    Pozdrawiam z Leszna

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    santiagoUL (07-05-2017)

  36. Powrót do góry    #3314
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,164
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 275 w 178 postach
    Pawlicki i Pedersen to jakieś nieporozumienia na początku sezonu. W sumie Baron będzie miał teraz taki problem kogo zastąpić Zengota.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  37. Powrót do góry    #3315
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Pawlicki i Pedersen to jakieś nieporozumienia na początku sezonu. W sumie Baron będzie miał teraz taki problem kogo zastąpić Zengota.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Pawlicki dzisiaj nieporozumienie? Defekt zadecudowal ze ma 2 pkt mniej niz powinien. Badzmy obiektywni

  38. Powrót do góry    #3316
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,164
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 275 w 178 postach
    Napisałem na początku sezonu więc chodziło o wszystkie mecze.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  39. Powrót do góry    #3317
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Czy miłośnicy Pedersena i Pawlickiego nadal śmieją się z Musielaka, ze przegrał z juniorem?
    Pozdrawiam z Leszna
    no Musielak jest szatan... 0,0,1,0,0,1,0,2,1... raz drugi dojechał przed Fricke i Wawrzyniakiem... dałbym go w Unii na prowadzącego parę

  40. Powrót do góry    #3318
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Bieg 13sty w Toruniu kwintesencja Unii Leszno 2016 i 2017.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dajmisuke za jego przydatny post!

    aphekz (07-05-2017)

  42. Powrót do góry    #3319
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Pawlicki dzisiaj nieporozumienie? Defekt zadecudowal ze ma 2 pkt mniej niz powinien. Badzmy obiektywni
    pozwole sobie obiektywnie stwierdzic, ze pawlicki *****uje 3 mecz. jest chlopak powtarzalny

    edit:
    0,0,1,w,2,1,3,d,0,3,0... jakoś 0.9 na bieg średnio... jesus christ super star
    Ostatnio edytowane przez aphekz ; 07-05-2017 o 22:01

  43. Powrót do góry    #3320
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    pozwole sobie obiektywnie stwierdzic, ze pawlicki *****uje 3 mecz. jest chlopak powtarzalny
    Podobnie jak kolega z Danii. Piekne spier...lenie 13 biegu

  44. Powrót do góry    #3321
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Podobnie jak kolega z Danii. Piekne spier...lenie 13 biegu
    kolega z Danii w tym meczu zrobil 8 punktow... Pawlicki potrzebuje na to 3 spotkan... przestan robić za dziwoląga...

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aphekz za jego przydatny post!

    Uniafan (07-05-2017)

  46. Powrót do góry    #3322
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    kolega z Danii w tym meczu zrobil 8 punktow... Pawlicki potrzebuje na to 3 spotkan... przestan robić za dziwoląga...
    Pawlicki defekt na 2 miejscu, Nicki pieknie popsul 5:1 w 13 biegu. Ale to ja jestem dziwolag
    Cale szczescie mecz wygrany

    Poza suchymi punktami patrz co obaj robia na torze, bo nawet Kolodziej probowal z tego biegu wybrnac dyplomatycznie

  47. Powrót do góry    #3323
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,784
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Kołodziej 2,600
    Saifutdinov 2,250
    Kildemand 2,000
    Smektała 1,889
    Pedersen 1,867
    Kubera 1,600

    Pawlicki 1,091

    Fakty. Teraz możecie polemizować

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    JaacPoz (07-05-2017), aphekz (07-05-2017)

  49. Powrót do góry    #3324
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    W następnym meczu na ławę ktoś pójśc musi.
    Bo za chwilę cała ekstraliga i pół NIcePLŻ będzie chciała Zengotę nam zajumać.

    A powinien wejść na miejsce tego co do tej pory zdobył najmniej punktów. Koniec i kropka.
    Albo za tego na którym dziś punkt zrobił Kopeć Sopczyński.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Robi (07-05-2017)

  51. Powrót do góry    #3325
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Nic nie przemawia za Piotrkiem, niestety.

  52. Powrót do góry    #3326
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Gorzów wszystko wygrywa, Toruń wszystko przegrywa
    Leszno, Wrocław, Zielona Góra - w meczach tych drużyn każdy wynik jest możliwy bez względu na rywala
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  53. Powrót do góry    #3327
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Nie ma z czym polemizować, Twój chłopak out. I przy okazji Ty out z naszego wątku. Proste.

  54. Powrót do góry    #3328
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Pawlicki defekt na 2 miejscu, Nicki pieknie popsul 5:1 w 13 biegu. Ale to ja jestem dziwolag
    Cale szczescie mecz wygrany

    Poza suchymi punktami patrz co obaj robia na torze, bo nawet Kolodziej probowal z tego biegu wybrnac dyplomatycznie
    no jestes dziwolag... nicki byl wolny (tak jak w poprzednim meczu)... mogl holdera zabic, zeby go nie przepuscic... poza tym 13 bieg *****al kolodziej do spolki z nickim... jak juz chcesz sie tak czepiac. a nie sam nicki.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aphekz za jego przydatny post!

    Robi (07-05-2017)

  56. Powrót do góry    #3329
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,784
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez umberto Zobacz posta
    Nie ma z czym polemizować, Twój chłopak out. I przy okazji Ty out z naszego wątku. Proste.
    ja jestem obiektywny i kieruję się wynikami których oszukać się nie da, Ty zaślepiony ciao

  57. Powrót do góry    #3330
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Po tym meczu trzeba obiektywnie stwierdzic, ze Nicki wolny jak traktor, ale od Pawlickiego bardziej przydatny, bez wzgledu na okolicznosci. Gorzej, ze mimo takiej dwojki, Unia wygrywa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •