Strona 72 z 174 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,196 do 3,240 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3196
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 598 w 396 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Tak sobie mysle czy rzeczywiscie komisarz toru wam az tak przeszkodzil? Przeciez podczas meczu to sedzia decyduje jak ma tor wygladac. Ja bym zlal komisarza i to co bulgocze bo tor byl rowny i bezpieczny. Jakby sedzia zlazl z wiezyczki i nakazal costam no to co innego ale komisarz? Jego rola chyba powinna sie konczyc w momencie startu meczu? (a nawet wczesniej, bo przed meczem tez juz jest sedzia)

    Czy nie jest tak, ze po prostu zabraklo jaj Baronowi?
    Z tego co wiem pracami na torze kierował Krzyzaniak. Ale dlaczego w trakcie meczu? M.in. nakazywal rownac tor nie na calej szerokości toru. Z drugiej strony nie ma tłumaczenia, bo gdyby nie głupie błędy na trasie, to ten mecz skonczylby się inaczej. A tak Sparta wygrała zasłużenie. Nasi niech zobaczą jaką mądrością na tym torze wykazał się Tai.

  2. Powrót do góry    #3197
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Noski masz coś na obronę kolegów???

    proszę nie pisz tylko, że wszystko będzie w ,,oświadczeniu''

    Bo wszystko to, wszyscy widzieliśmy wczoraj
    No właśnie jestem ciekaw co widziałeś? Gdzie na stadionie pewnie siedzisz za tunelem albo przy wieży sędziowskiej... I do tego sektora masz trochę metrów i raczej nie sokoli wzrok...


    Może mi racjonalnie wytłumaczysz jaki był POWÓD tego że po 10 biegu grupa ochrony przemieściła się z pod sektora gości na sektor fan, a po 3 kolejnych weszła w jego środek? Pirotechnika odpalona przed meczem? Widziałeś albo słyszałeś by gdziekolwiek na świecie takie było działanie bo ja nie... Kibic który wyleciał na pas bezpieczeństwa? On nawet nie z tego sektora był ale tego już pewnie nie wiesz... Na sektorze nie działo się nic co zagrażało bezpieczeństwu kogokolwiek dopóki dopóty nie pojawili się na nim panowie z tarczami i kaskami na głowie. Zaprzeczysz?


    To, ze ochrona prowokuje to sam wczoraj doświadczyłem stojąc po meczu na koronie gdzie stałem przez cały czas jego trwania ze znajomymi, gdzie podchodzi do nas 6 ochroniarzy i mówią :"*********** ZE STADIONU". NA moje : Słucham? Chyba się coś Panu pomyliło. Niby na jakiej podstawie skoro na całym stadionie są ludzie? słyszę: *********** MÓWIĘ! po czym zostaje odepchnięty tarczą a, a Pan ochroniarz już trzyma rękę na gazie łzawiącym...

    Ale oczywiście to ja go sprowokowałem co nie WELNA...

    Ciekawe czy ktoś z Was wie, że po meczu z Zielonka w klubie pojawiło się wiele skarg na działania ochrony! Żadna nie pochodziła z sektora fan czy od grup kibicowskich...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 06-05-2017 o 10:57
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  3. Powrót do góry    #3198
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Noski masz coś na obronę kolegów???

    proszę nie pisz tylko, że wszystko będzie w ,,oświadczeniu''

    Bo wszystko to, wszyscy widzieliśmy wczoraj
    Wina za to co sie stalo lezy po obu stronach, niepotrzebne prowokacje i podkrecanie sytuacji bylo niepotrzebne. Poza tym po co bylo rzucac butelkami do parku maszyn???
    Swoja droga gdzie tu sens a gdzie logika: wchodze na stadion i jestem proszony o odkrecenie nakretek z butelek typu niekapek i ich wyrzucenie. Po czym wchodze na korone stadionu i w pierwszym lepszym punkcie kupuje cocacole. Oczywiscie z korkiem!

  4. Powrót do góry    #3199
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    No wiem, ze nie ma sie co torem tlumaczyc, ale tez z drugiej strony nie mozna sie tak dawac dymac u siebie.
    Gdyby to byl final ligi (a wlasnie taki obstawiam..) to takie detale maja znaczenie i moga decydowac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #3200
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2015
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 3 postach
    Papa był na MDMW W boksie Lisa. Wełna bylem koło tunelu co takiego zrobili co wszyscy widzieli że ochrona musiała wejść na sektor Fan? Ja widziałem jakiegoś kibica z przeciwleglej co pobiegł na dół i to raczej na ten sektor powinni przyjść pilnowac porzadku? Chyba ze chodziło o odpalenia pirotechniki ale to raczej powinni się pojawić odrazu po odpaleniu a nie w połowie zawodów. Welna jeśli możesz streścić co tam takiego karygodnego się działo do momentu wejścia czarnych do bym poprosil? Latająca butelki też widziałem oczywiście ale to już było w trakcie starć więc dlaczego doszło do tego konfliktu skoro wiesz to się podziel ta wiedza z nami.

  6. Powrót do góry    #3201
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    p.s 42:48 👌👍✊
    Ja wczoraj typowałem 53 - 37, ale mój szanowny kolega, nawet 55 - 35 - po czym napisał, że nie ma logiki w tym sporcie..i to jest fakt..

    Jeśli chodzi i zajścia na stadionie i ew.karę uważam, że osoby które zawiniły powinny zostać pociągnięte do odpowiedzialności, tzn. jak będzie kara np. 10 tys. niech płacą z własnej kieszeni i tyle, jest monitoring, można wszystko przejrzeć, nie ma odpowiedzialności zbiorowej, bez względu na silny argument, że kibicujemy temu samemu klubowi, chociaż jeśli to prawda to nie narażajmy go na przykre konsekwencję np. finansowe czy wizerunkowe.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RJG_11 za jego przydatny post!

    Londi (06-05-2017)

  8. Powrót do góry    #3202
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 598 w 396 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No wiem, ze nie ma sie co torem tlumaczyc, ale tez z drugiej strony nie mozna sie tak dawac dymac u siebie.
    Gdyby to byl final ligi (a wlasnie taki obstawiam..) to takie detale maja znaczenie i moga decydowac.
    Od afery z "gnojowiskiem 2010" nie bylo roku, żeby nas nie dymano. Do momentu, gdy zaczęliśmy robić "bezpieczny" tor, co było świadomym działaniem UL, żeby skończyć z karami. Z resztą, to właśnie dzięki nam pojawili się komisarze toru prawda Panie Stepniewski?

    Po tych wszystkich akcjach, meczach odwolywanych bez powodu, karach...wielu moich znajomych dało sobie spokój z zuzlem. To tak jakby ktoś nagle nakazal bronowac i polewać tor na Moscicach, bo gościom nie pasuje...

    Sezon dlugi i niekoniecznie w tym finale się znajdziemy.

    Na szybko w mojej ocenie wczorajszy mecz:

    - Za malo biegów Kubery,
    - Piotrek po dwoch biegach powinien zakonczyc mecz,
    - w 14 biegu postawil bym wlasnie na Kubere z Jankiem i to by dopiero moglo zbudować chłopaka.

  9. Powrót do góry    #3203
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    No właśnie jestem ciekaw co widziałeś? Gdzie na stadionie pewnie siedzisz za tunelem albo przy wieży sędziowskiej... I do tego sektora masz trochę metrów i raczej nie sokoli wzrok...


    Może mi racjonalnie wytłumaczysz jaki był POWÓD tego że po 10 biegu grupa ochrony przemieściła się z pod sektora gości na sektor fan, a po 3 kolejnych weszła w jego środek? Pirotechnika odpalona przed meczem? Widziałeś albo słyszałeś by gdziekolwiek na świecie takie było działanie bo ja nie... Kibic który wyleciał na pas bezpieczeństwa? On nawet nie z tego sektora był ale tego już pewnie nie wiesz... Na sektorze nie działo się nic co zagrażało bezpieczeństwu kogokolwiek dopóki dopóty nie pojawili się na nim panowie z tarczami i kaskami na głowie. Zaprzeczysz?
    Noski

    Jesteś bardzo ,,agresywny''.
    A siedzisz przed kompem, w domu a mimo wszystko nadal ,,targają'' Tobą emocje.
    To tylko pokazuje, jak łatwo można doprowadzić do sytuacji jaka miała miejsce wczoraj.
    Gdzie dodatkowo były emocje, niekorzystny wynik i pewnie nie jedno wypite piwo.
    A co najważniejsza była GRUPA. A w niej zawsze każdemu, niezależnie od wieku podnosi się pewność siebie i przekonanie, że jest się ,,nieśmiertelnym''

    Niczemu nie mam zamiaru zaprzeczać.
    Nie mam również racjonalnego wytłumaczenia tego, że po 10 biegu ochrona wbiła się na sektor Fan.
    Nie mam bo mnie tam nie było.
    I naprawdę ostatni jestem do osądzania!!!
    Nie wiem kto zaczął, o co poszło, i kto dostał.
    Nie interesuje mnie to.
    Byłem jednak na stadionie, i jako uczestnik imprezy sportowej, w którym również uczestniczył mój 12 letni syn, mam prawo być zaniepokojony wczorajszymi wydarzeniami.
    Bo choć nie znam powodów tych zamieszek, to mimo wszystko byłem ich świadkiem.
    I widziałem co widziałem.
    Widziałem bijatykę, gaz, rzucanie butelek.
    Czyli coś co podczas imprezy sportowej miejsca mieć nie powinno!!!
    Co więcej.
    Słyszałem również co się tam śpiewa.
    I wiem jedno.
    Na pewno sektor ten nie powinien nosić nazwy ,,fan''
    Bo na ogół są to wyzwiska drużyny i kibiców przyjezdnych, aniżeli doping własnej ekipy.

    I jeszcze raz napiszę.
    Nie wiem kto zaczął, kto sprowokował,
    Wiem tylko, że klub, któremu kibicuje od lat poniesie konsekwencje i karę za wczorajsze wydarzenia.
    I mam tylko nadzieję, że również i KLUB wyciągnie konsekwencje wobec osób, które sprowokowały, wszczęły i uczestniczyły w awanturze.
    I nieważne czy to była policja, ochrona, czy kibic jeden czy czterech.
    Są kamery i winny musi być znaleziony i musi ponieść karę!!!

    Bo stadion to nie miejsce na tego typu ,,akcje''!
    Człowiek po całym tygodniu zasuwania, idzie tam, aby się odprężyć, obejrzeć dobre widowisko, a nie martwić się tym, czy Jego dziecko przez przypadek nie zostanie ,,potraktowane'' gazem!!!


    Tyle ode mnie Noski
    Ostatnio edytowane przez welna ; 06-05-2017 o 11:37

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    GoTrEk (06-05-2017)

  11. Powrót do góry    #3204
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Tylko, że z Zengim jest tak, że nawet jak coś jedzie to na MA nie jest groźny Właśnie stanął mi przed oczami bieg z Łagutą na MA w półfinale 2015
    Właśnie to samo chciałem napisać. To że Piterowi nie idzie na Smoku to nie oznacza że pojedzie piach na motoarenie. Mu nawet pasuje ten tor, a i ma przecieki od Przema. Jeśli już bym kombinował ze zmianami to za kogoś za Dunów bo oni na moto ostatnio bez szału. Nie mniej uważam że do Torunia powinien pojechać ten sam skład.

    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Gdzie jest Unia w tym roku ... wystarczy odjąć punkty Kołodzieja ... zostaje 30pkt ... przed sezonem trzeba było rozpędzić to bractwo przede wszystkim PK NP i nie wiem czy nie PPj może coś by się ruszyło ... aktualnie to trzeba zmienić podejście do tego sportu ... dopasować należy sprzęt do toru a nie tor do sprzętu!
    Gdzie jest Sparta w tym roku? Wystarczy odjąć punkty Drabika i zostają 33 pkt. Woffinden 9pkt? Janowski 7? Z Toruniem też by była porażka. Pogonić to towarzystwo...... Co to za bezsensowne pitolenie?

  12. Powrót do góry    #3205
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Noski

    Jesteś bardzo ,,agresywny''.
    A siedzisz przed kompem, w domu a mimo wszystko nadal ,,targają'' Tobą emocje.
    To tylko pokazuje, jak łatwo można doprowadzić do sytuacji jaka miała miejsce wczoraj.
    Gdzie dodatkowo były emocje, niekorzystny wynik i pewnie nie jedno wypite piwo.
    A co najważniejsza była GRUPA. A w niej zawsze każdemu, niezależnie od wieku podnosi się pewność siebie i przekonanie, że jest się ,,nieśmiertelnym''
    Jestem bardzo spokojny, tak jak i wczoraj zresztą. Dlatego dziś tu z Tobą piszę... Z mojej strony alkoholu zero wczoraj nie to co pewnie u Ciebie , ale masz racje że przy emocjach, alkoholu i grupie o problem jak widać nie trudno. Mi się nigdy nie zdarzyło uważać eis za AVENGERSA (no może raz w Tarnowie ), ale to tez działa w dwie strony... Panom ochroniarzom w grupie z "uzbrojeniem" tez często za dużo się wydaje...

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Niczemu nie mam zamiaru zaprzeczać.
    Nie mam również racjonalnego wytłumaczenia tego, że po 10 biegu ochrona wbiła się na sektor Fan.
    Nie mam bo mnie tam nie było.
    I naprawdę ostatni jestem do osądzania!!!
    Nie wiem kto zaczął, o co poszło, i kto dostał.
    Nie interesuje mnie to.
    Byłem jednak na stadionie, i jako 40 letni uczestnik spotkania sportowego, w którym również uczestniczył mój 12 letni syn, mam prawo być zaniepokojony wczorajszymi wydarzeniami.
    Bo choć nie znam powodów tych zamieszek, to mimo wszystko byłem ich świadkiem.
    I widziałem co widziałem.
    Widziałem bijatykę, gaz, rzucanie butelek.
    Co więcej.
    Słyszałem również co się tam śpiewa.
    I wiem jedno.
    Na pewno sektor ten nie powinien nosić nazwy ,,fan''
    Bo na ogół są to wyzwiska drużyny i kibiców przyjezdnych, aniżeli doping własnej ekipy.
    Więc troszkę przyznajesz ze zachowanie ochrony było co najmniej dziwne w pewnych aspektach i nie do końca wszystko jest tutaj czarno biało a winni tylko kibice... Co do samej "bójki" to trochę sporo w tym przesady... Raptem szarpanie się dwóch kibiców z ochroniarzami, a w następstwie rozpylenie gazu i parę lecących butelek (absolutnie nie pochwalam tych rzeczy żeby jasne było! ) to nie jest "ZADYMA" jak rozdmuchują to media... Chyba że zadymy nie widzieli nigdy.
    Co do dwóch ostatnich zdań to uwierz, że wielu ludziom z tzw "środowiska" też nie do końca się to podoba i pasuje jak to na dziś wygląda... Prawda ALI_G?

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    I jeszcze raz napiszę.
    Nie wiem kto zaczął, kto sprowokował,
    Wiem tylko, że klub, któremu kibicuje od lat poniesie konsekwencje i karę za wczorajsze wydarzenia.
    I mam tylko nadzieję, że również i KLUB wyciągnie konsekwencje wobec osób, które sprowokowały, wszczęły i spowodowały awanturę.
    I nieważne czy to była policja, ochrona, czy kibic jeden czy czterech.
    Są kamery i winny musi być znaleziony i musi ponieść karę!!!
    Również mam taką nadzieje, ze klub wyjaśni to dogłębnie włącznie z tym kto jakie polecenia wydawał ochronie i dlaczego. Co ona robiła na sektorach i dlaczego, kto kogo prowokował i dlaczego, a nie z góry przyjmie że wszystkiemu winni kibice... Rzeczywistość może być wtedy dość odmienna od tej przedstawianej w mediach...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 06-05-2017 o 11:44
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  13. Powrót do góry    #3206
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Właśnie to samo chciałem napisać. To że Piterowi nie idzie na Smoku to nie oznacza że pojedzie piach na motoarenie. Mu nawet pasuje ten tor, a i ma przecieki od Przema. Jeśli już bym kombinował ze zmianami to za kogoś za Dunów bo oni na moto ostatnio bez szału. Nie mniej uważam że do Torunia powinien pojechać ten sam skład.


    Gdzie jest Sparta w tym roku? Wystarczy odjąć punkty Drabika i zostają 33 pkt. Woffinden 9pkt? Janowski 7? Z Toruniem też by była porażka. Pogonić to towarzystwo...... Co to za bezsensowne pitolenie?
    Jak to szło? Leszno nie przegra u siebie w tym roku ? 14+14+1 już podaruje, prawie 30.

  14. Powrót do góry    #3207
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Co do toru. Ja wiem, że był równy dla wszystkich, ściganie było świetne i Sparta wiedziała jak po nim jechać, a nasi zawodnicy to zawodowcy, którzy powinni jechać na wszystkim - ja to naprawdę wszystko wiem.

    Mimo to, uważam że wczorajsza postawa Krzyżaniaka wyglądała trochę tak, jakby dostał nakaz z góry, że ma na nic nie pozwalać gospodarzom, a jak już na coś pozwoli to i tak tylko na połowę działań. Ekstraliga chyba wystraszyła się wyniku z Falubazem i postanowiła coś z tym zrobić. Rozumiem odbiór toru przed zawodami przez komisarza, ale wskazywanie ścieżek traktorom i polewaczce to jest przesada. Frątczak, którego uważam za jednego z bardziej kompetentnych ludzi w tym sporcie ostatnio powiedział, że świetnie wiemy co się dzieje z torem po równaniu - coś w tym musiało być, a wczoraj to właśnie tego mogło zabraknąć. Mam wrażenie, że pod koniec meczu już mieli wywalone na Krzyżaniaka - podczas jednego równania polali zewnętrzną i Krzyżaniak ewidentnie jeszcze czekał na kółko przy krawężniku, a polewaczka zjechała. Była też sytuacja, że jeden z traktorów miał już zjeżdżać z toru, ale Choroś go w bramie zatrzymał, coś przekazał i zrobili jeszcze jedno kółko. I końcówka już wyglądała lepiej. Na ile na to miała wpływ kosmetyka toru to wie chyba tylko Baron z zawodnikami, ale jakiś wpływ mieć mogła.

    Jeszcze raz podkreślam, pojechaliśmy słabo, tor nas nie tłumaczy i gratulacje dla Sparty. Nie powinno być jednak tak, że wyjeżdżamy pierwsi w Polsce na tor, młócimy treningi do znudzenia, mamy wszystko obcykane, a przyjeżdża komisarz i reżyseruje mecz - bez sensu cały ten czas i kasa poświęcony na treningi i sparingi. Powinno być dla wszystkich sprawiedliwe i nie może być tak, że jedne drużyny mają 7 domowych meczy, a inne 6 albo jeszcze mniej - to już jest wypaczenie wyników rywalizacji. Walka wczoraj była piękna, ale z tej pięknej dla oka jazdy punktów nie ma, a wszyscy neutralni kibice, który zachwycali się wczorajszym meczem nie dadzą nam dzikiej karty na PO, jeśli zabraknie nam do nich punktów z wczoraj. Poza tym w meczu z Falubazem też walki nie brakowało i tor był świetny, tylko że nasz, a nie komisarzowy.

  15. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Aussie (06-05-2017), GoTrEk (06-05-2017), JaacPoz (06-05-2017), wojciech.k (06-05-2017)

  16. Powrót do góry    #3208
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Tak jęczycie jakby komisarze wtrącali się wyłącznie w przygotowanie toru na Smoku. W pozostałych klubach jest tak samo.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  17. Powrót do góry    #3209
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ile razy ten duński prosiak musi zawalic mecz, że co wypierd.... ze składu. Będzie ta sama padaka co rok temu, ale widzę że ktoś się wciąż nabiera.

  18. Powrót do góry    #3210
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Ile razy ten duński prosiak musi zawalic mecz, że co wypierd.... ze składu. Będzie ta sama padaka co rok temu, ale widzę że ktoś się wciąż nabiera.
    Żart?
    Pedersen 10 biegów średnia 2.0

    Pawlicki 7 biegów średnia 1.286

    Naprawdę są tak zaślepieni kibice którzy tego nie widzą?

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    Uniafan (06-05-2017)

  20. Powrót do góry    #3211
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Daj już spokój z tymi średnimi. Tak Pedersen zapierd.... remis, który przy jeszcze gorszej postawie innych można było wyciągnąć. Ale jak rozumiem fatalne zachowanie w 14 biegu można podarować, wszak inni byli jeszcze gorsi.

    I to nie pierwszy raz. Jeśli na takiego Nickiego w kluczowych momentach mamy liczyć to słabo to widzę.
    Ostatnio edytowane przez Phenomenon ; 06-05-2017 o 12:17

  21. Powrót do góry    #3212
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Żart?
    Pedersen 10 biegów średnia 2.0

    Pawlicki 7 biegów średnia 1.286

    Naprawdę są tak zaślepieni kibice którzy tego nie widzą?
    Wylazles z nory bo nam nie wyszło. Przypadek?

  22. Powrót do góry    #3213
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Wylazles z nory bo nam nie wyszło. Przypadek?
    Przed sezonem pisałem :

    1) Leszno na pewno przegra u siebie.
    2). Brak Leszna w PO nikogo nie zdziwi.
    3). Pawlicki to druga linia, nic więcej.

    Za te trzy tezy byłem tu bluzgany, i pisano że jestem kretynem skoro uważam że taki dream-team przegra mecz u siebie. Kolega Strzelba gimnastykował się pisząc ile to Pawlicki na Smoku będzie zdobywał punktów, pisaliście że Leszno w PO będzie z urzędu, i takie tam, więc tak, wyszedłem po pierwszej przewidywanej porażce, nie ostatniej w tym sezonie. Bo wydaje mi się, że widzicie tu coś, czego nie ma, uważacie zawodników za lepszymi niż są w rzeczywistości, żyjecie historią. Przyzwoity wynik wczoraj zawdzięczacie Emilowi i Jankowi. Co jak oni pojadą na wyjeździe na 10 punktów? Solidne 10 punktów?

  23. Powrót do góry    #3214
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tak jęczycie jakby komisarze wtrącali się wyłącznie w przygotowanie toru na Smoku. W pozostałych klubach jest tak samo.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Tak szczerze, to wczoraj pierwszy raz widziałem komisarza, który steruje kosmetyką toru. Zdarzało się, że komisarz kosmetykę z toru obserwował, ale wczoraj Krzyżaniak nią kierował. Ingerencja komisarza jest mniejsza lub większa i nie zawsze widoczna w końcowym rozstrzygnięciu. Wszystko zależy tylko od widzimisię Ekstraligi, wiadomo że są mecze specjalnej troski i od szczęścia na jak bardzo gorliwego komisarza się trafi.

  24. Powrót do góry    #3215
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Przed sezonem pisałem :

    1) Leszno na pewno przegra u siebie.
    2). Brak Leszna w PO nikogo nie zdziwi.
    3). Pawlicki to druga linia, nic więcej.

    Za te trzy tezy byłem tu bluzgany, i pisano że jestem kretynem skoro uważam że taki dream-team przegra mecz u siebie. Kolega Strzelba gimnastykował się pisząc ile to Pawlicki na Smoku będzie zdobywał punktów, pisaliście że Leszno w PO będzie z urzędu, i takie tam, więc tak, wyszedłem po pierwszej przewidywanej porażce, nie ostatniej w tym sezonie. Bo wydaje mi się, że widzicie tu coś, czego nie ma, uważacie zawodników za lepszymi niż są w rzeczywistości, żyjecie historią. Przyzwoity wynik wczoraj zawdzięczacie Emilowi i Jankowi. Co jak oni pojadą na wyjeździe na 10 punktów? Solidne 10 punktów?

    Fakt wiele rzeczy się Tobie wydaje, a najgorzej jak się komuś coś wydaje. Masz jobla na myśl o Lesznie, i to jest nieppdwazalny fakt wszystko co piszesz to tylko, i wyłącznie twoje chciejstwo.

  25. Powrót do góry    #3216
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Fakt wiele rzeczy się Tobie wydaje, a najgorzej jak się komuś coś wydaje. Masz jobla na myśl o Lesznie, i to jest nieppdwazalny fakt wszystko co piszesz to tylko, i wyłącznie twoje chciejstwo.
    Nie mam żadnej fobii, ogarnia mnie po prostu zdziwienie że poprzez delikatne wzmocnienie składu siódmą druzynę ligi robi się kandydatem do tytułu

    I jak bierzecie Pawlickiego do Torunia to powinien jechać z juniorem, bo w parze z Jankiem może być zdziwienie kolejne. Dwa szybkie zera i po Pawlickim.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 06-05-2017 o 12:28

  26. Powrót do góry    #3217
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nie mam żadnej fobii, ogarnia mnie po prostu zdziwienie że poprzez delikatne wzmocnienie składu siódmą druzynę ligi robi się kandydatem do tytułu

    I jak bierzecie Pawlickiego do Torunia to powinien jechać z juniorem, bo w parze z Jankiem może być zdziwienie kolejne. Dwa szybkie zera i po Pawlickim.
    Laik level hard. Tak cię widzę.

  27. Powrót do góry    #3218
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Laik level hard. Tak cię widzę.
    Zobaczymy

  28. Powrót do góry    #3219
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Wylazles z nory bo nam nie wyszło. Przypadek?
    Przypomnij mu transfer Kolodzieja to sie uciszy

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nie mam żadnej fobii, ogarnia mnie po prostu zdziwienie że poprzez delikatne wzmocnienie składu siódmą druzynę ligi robi się kandydatem do tytułu

    I jak bierzecie Pawlickiego do Torunia to powinien jechać z juniorem, bo w parze z Jankiem może być zdziwienie kolejne. Dwa szybkie zera i po Pawlickim.
    Kolodziej to delkatne wzmocnienie? To ciekawe kto bylby dla ciebie petarda?
    7 miejsce w zeszlym sezonie to widzisz, ale to ze ten praktycznie sam sklad zrobil rok wczesniej majstra to juz pikus. Podpierasz sie faktami ktore sa dla ciebie wygodne, te mniej wygodne pomijasz milczeniem udajac ze ich nie bylo

  29. Powrót do góry    #3220
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Zobaczymy
    A to nie ty pisales, ze Kolodzieja w Lesznie nie bedzie?
    Tak czy nie?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Aussie (06-05-2017)

  31. Powrót do góry    #3221
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A to nie ty pisales, ze Kolodzieja w Lesznie nie bedzie?
    Tak czy nie?
    ON to stwierdzal na 100% a teraz jak mu sie to przypomina to dziwnie milknie

  32. Powrót do góry    #3222
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nie mam żadnej fobii, ogarnia mnie po prostu zdziwienie że poprzez delikatne wzmocnienie składu siódmą druzynę ligi robi się kandydatem do tytułu
    Lubisz statystyki zatem:

    1. Kołodziej - 10 biegów - 28 punktów - średnia 2,800 pkt//bieg
    52. Musielak - 9 biegów - 5 punktów - średnia 0,556 pkt/bieg

    I jeszcze jedna statystyka - Kołodziej w tym sezonie zrobił 40,57% punktów tego co zrobił Musielak przez cały 2016 sezon.

    "Delikatne" wzmocnienie.


    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    I jak bierzecie Pawlickiego do Torunia to powinien jechać z juniorem, bo w parze z Jankiem może być zdziwienie kolejne. Dwa szybkie zera i po Pawlickim.
    To wytłumacz jeszcze w jaki sposób miałby Baron przenieść nagle Pawlickiego pod numer "5" skoro w środę musiał podać awizowany skład.

    Proponuję jeszcze żeby w Toruniu też przenieśli Przedpełskiego pod numer 13. Bo tam też po dwóch biegach mogą być dwa zera i zdziwienie. A z juniorem to zawsze większa szansa na punkty (jak pokazuje bieg z Czerniawskim to tylko szansa).


    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Kolega Strzelba gimnastykował się pisząc ile to Pawlicki na Smoku będzie zdobywał punktów,
    Zaraz zaraz. Mówmy o faktach. Ja pisałem tylko że Kołodziej, Pawlicki, Emil będą na Smoku jechali na poziomie 30 punktów.

    Z ZG zrobili oni 27 punktów.
    Z Wrockiem 29 punktów.

    I to z nadzwyczajnymi sytuacjami o których pisałem że ich nie biorę pod uwagę:
    - z ZG Kołodziej oddał bieg juniorowi w 15 biegu i wykluczenie Pawlickiego
    - z Wrockiem wykluczenie Emila
    Ostatnio edytowane przez STRZELBA POWER ; 06-05-2017 o 13:37

  33. Powrót do góry    #3223
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Daj już spokój z tymi średnimi. Tak Pedersen zapierd.... remis, który przy jeszcze gorszej postawie innych można było wyciągnąć. Ale jak rozumiem fatalne zachowanie w 14 biegu można podarować, wszak inni byli jeszcze gorsi.

    Wytłumaczyć 1 (słownie: JEDEN) punkt Pawlickiego. To Pawlicki zapier... mecz a przy średniej postawie Pedersena i bdb Emila i Kołodzieja jako tako mieli szanse na remis.


    Stwierdzam ze impotentów umysłowych jest sporo. Uwierz mi że jakby bylo na odwrot i to NP miał ten jeden pkt a Pawlicki 6 to bym siedział cicho i napisał krotko ze Nicki *********il mecz i tyle. Ale Wy tak zaslepieni nienawiscia do NP ze nawet -10 pkt Pawlickiego byscie wytlumaczyli. Zalosne.

    Nicki wczoraj zrobił o 1 pkt mniej niż Pawlicki w obu spotkaniach...


    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    I to nie pierwszy raz. Jeśli na takiego Nickiego w kluczowych momentach mamy liczyć to słabo to widzę.
    Z tego co wiem to Nicki miałbyć dopiero 6 do brydza a Pawlicki liderem. To powiem Ci jak w meczu macie liczyć na Pawlickiego to marnie z Wami
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 06-05-2017 o 13:38

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Uniafan (06-05-2017), aphekz (06-05-2017)

  35. Powrót do góry    #3224
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

  36. Powrót do góry    #3225
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,427
    Kliknij i podziękuj
    4,449
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Muszę przyznać , że od jakiegoś pół roku mam na to wszystko wywal.ne.

    Stary śmierdzący już tort, umamłany nową polewą (Kołodziej) i przyzdobiony wisienką (Baron). A w środku smród i zgnilizna.
    Niech już przyjdzie zima i nowy prezes, możesz właściciel nowy.

    Wygrani w tym meczu : Skórnicki, Zengota i Przemek Pawlicki.
    UNSCARED

  37. Powrót do góry    #3226
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Przecież to już od dobrych kilku lat wiadomo że tam gdzie Pedersen to nie ma wyniku ani atmosfery a ludzie co chwile mają w***** na tego żużlowca. To że było w miedzy czasie mistrzostwo nie ma nic do rzeczy. Wczoraj Pedersen w swoim stylu po chamsku potraktował Kubere gdy ten jechał na drugim miejscu. To pewnie jego ostatni sezon w Lesznie

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Ali_G (06-05-2017), Phenomenon (06-05-2017)

  39. Powrót do góry    #3227
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Robi masz rację Piter zawalił, ale Pedersen jak zwykle robił wszystko aby nie wygrać meczu.
    Takie babole takiemu mistrzowi nie przystoja. O pitera się nie martw chłop się ogarnie to będzie latał. Oby

  40. Powrót do góry    #3228
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    ON to stwierdzal na 100% a teraz jak mu sie to przypomina to dziwnie milknie
    Nie pomyliles sie. Wystarczylo zadac to pytanie samokreujacemu sie forumowemu ekspertowi i zniknal jak banka mydlana.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    zott (23-06-2017)

  42. Powrót do góry    #3229
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Tak szczerze, to wczoraj pierwszy raz widziałem komisarza, który steruje kosmetyką toru. Zdarzało się, że komisarz kosmetykę z toru obserwował, ale wczoraj Krzyżaniak nią kierował. .
    W ZG widziałem to wielokrotnie. A już mistrzem to był Dzikowski jak biegał do Golloba po instrukcje gdzie ma być polane i jak robić równanie toru.



    .
    Ingerencja komisarza jest mniejsza lub większa i nie zawsze widoczna w końcowym rozstrzygnięciu. Wszystko zależy tylko od widzimisię Ekstraligi, wiadomo że są mecze specjalnej troski i od szczęścia na jak bardzo gorliwego komisarza się trafi.
    Rozumiem wasza irytację ze straty atutu własnego toru ale w zamian dostaliśmy mega ściganie i ja na Krzyżaniaka złego słowa nie powiem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 06-05-2017 o 14:10

  43. Powrót do góry    #3230
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    W ZG widziałem to wielokrotnie. A już mistrzem to był Dzikowski jak biegał do Golloba po instrukcje gdzie ma być polane i jak robić równanie toru.



    .

    Rozumiem wasza irytację ze straty atutu własnego toru ale w zamian dostaliśmy mega ściganie i ja na Krzyżaniaka złego słowa nie powiem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


    Jaka irytacja przegraliśmy na własne życzenie ot i tyle. Swoją drogą tyle sie mówi o braku wodowisk, a jak już mamy mecz na styku to papierowy faworyt staje się nagle sredniakiem, logika Qwa mać.
    Liczy się tylko wynik taka prawda.

  44. Powrót do góry    #3231
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Robi masz rację Piter zawalił, ale Pedersen jak zwykle robił wszystko aby nie wygrać meczu.
    Takie babole takiemu mistrzowi nie przystoja. O pitera się nie martw chłop się ogarnie to będzie latał. Oby
    Oby już jutro Piter pojechał na swoim poziomie to będzie dobrze

  45. Powrót do góry    #3232
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Jaka irytacja przegraliśmy na własne życzenie ot i tyle. Swoją drogą tyle sie mówi o braku wodowisk, a jak już mamy mecz na styku to papierowy faworyt staje się nagle sredniakiem, logika Qwa mać.
    Liczy się tylko wynik taka prawda.
    Przegraliście, bo byliście słabsi.
    Cały czas jest mowa o remisie.. gdyby nie Pedersen. Tylko nie bierzecie pod uwagę tego, że po 5:1 w 14. biegu 15. wcale nie musiał tak wyglądać jak wyglądał.
    Wówczas byłby zupełnie inny ciężar gatunkowy tego biegu. Inaczej pracują głowy, a i motywacja takiego Woffindena zdecydowanie większa.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    welna (06-05-2017)

  47. Powrót do góry    #3233
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Kolodziej juz jedzie do Torunia
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #3234
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta

    Zaraz zaraz. Mówmy o faktach. Ja pisałem tylko że Kołodziej, Pawlicki, Emil będą na Smoku jechali na poziomie 30 punktów.

    Z ZG zrobili oni 27 punktów.
    Z Wrockiem 29 punktów.

    I to z nadzwyczajnymi sytuacjami o których pisałem że ich nie biorę pod uwagę:
    - z ZG Kołodziej oddał bieg juniorowi w 15 biegu i wykluczenie Pawlickiego
    - z Wrockiem wykluczenie Emila
    Te 30 pkt to liczyłeś z 5 wyścigów każdego zawodnika? Bo nie sądzę, że przewidywałeś taktyki Unii w Lesznie?
    Jeśli już jesteś taki skrupulatny, to dopisz do wczorajszego wyniku tego trio dwa taktyki, czyli po 6 wyścigów.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie pomyliles sie. Wystarczylo zadac to pytanie samokreujacemu sie forumowemu ekspertowi i zniknal jak banka mydlana.
    Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto choć raz nie popełnił omyłki.
    Ale chyba się user zmieszał i zniknął, zamiast po prostu przyznać się do błędu

  49. Powrót do góry    #3235
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,246
    Kliknij i podziękuj
    1,552
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Ile razy ten duński prosiak musi zawalic mecz, że co wypierd.... ze składu. Będzie ta sama padaka co rok temu, ale widzę że ktoś się wciąż nabiera.
    "Duński prosiak" jak piszesz, zrobił zdecydowanie więcej punktów niż "miszcz" PP. Więc może na razie to na Pawlickim się wyżywaj?

    Wczorajszy mecz w stosunku do oczekiwań najbardziej zawalili Pawlicki i Smektała.


    A do Torunia wysłałbym całą drużynę jeszcze bez zmian. Z zapowiedzią, że po tym meczu, najsłabszy senior (w przeciągu trzech pierwszych meczy) może zostać w czwartym meczu zmieniony na Grzegorza.

    Dla mnie na na dziś pierwszym do zmiany jest PP... Ale jeszcze poczekajmy na postawę poszczególnych zawodników w Toruniu. To będzie pierwszy wyjazd.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 06-05-2017 o 15:55

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    GoTrEk (06-05-2017)

  51. Powrót do góry    #3236
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ale to NP przegrał nam mecz błędem w swoim stylu w 14 biegu. Po nim oczekuję, żeby takich błędów nie robił, w końcu 3 x IMS.

  52. Powrót do góry    #3237
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Ale to NP przegrał nam mecz błędem w swoim stylu w 14 biegu. Po nim oczekuję, żeby takich błędów nie robił, w końcu 3 x IMS.
    Nie wiem czy wiesz... ale na końcowy wynik meczu składa się 15 biegów a nie 2 ostatnie... w tych 13 biegach programowych Pawlicki ile biegów swoimi błędami przegrał mecz?
    z tego co wiem oczekiwałeś że Zengota będzie jeździł a Nicki out. Więc proszę nie kłamać.

  53. Powrót do góry    #3238
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Przed sezonem pisałem :

    1) Leszno na pewno przegra u siebie.
    2). Brak Leszna w PO nikogo nie zdziwi.
    3). Pawlicki to druga linia, nic więcej.

    Za te trzy tezy byłem tu bluzgany, i pisano że jestem kretynem skoro uważam że taki dream-team przegra mecz u siebie. Kolega Strzelba gimnastykował się pisząc ile to Pawlicki na Smoku będzie zdobywał punktów, pisaliście że Leszno w PO będzie z urzędu, i takie tam, więc tak, wyszedłem po pierwszej przewidywanej porażce, nie ostatniej w tym sezonie. Bo wydaje mi się, że widzicie tu coś, czego nie ma, uważacie zawodników za lepszymi niż są w rzeczywistości, żyjecie historią. Przyzwoity wynik wczoraj zawdzięczacie Emilowi i Jankowi. Co jak oni pojadą na wyjeździe na 10 punktów? Solidne 10 punktów?
    4) Na 100% Kołodzieja w Lesznie nie będzie

    o ile mnie pamięć nie myli..

    Ups.. ktoś mnie uprzedził wcześniej.. zanim przeczytałem reszte musiałem to napisać bo aż paliło w oczy.
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 06-05-2017 o 15:56

  54. Powrót do góry    #3239
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Ale to NP przegrał nam mecz błędem w swoim stylu w 14 biegu. Po nim oczekuję, żeby takich błędów nie robił, w końcu 3 x IMS.
    Po 12 biegu to my juz mielismy nadzieje tylko na remis. Mecz zostal przegrany do 12 biegu.
    Dla unii nawet remis we wczorajszym meczu to porazka.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Robi (06-05-2017)

  56. Powrót do góry    #3240
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,246
    Kliknij i podziękuj
    1,552
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Ale to NP przegrał nam mecz błędem w swoim stylu w 14 biegu. Po nim oczekuję, żeby takich błędów nie robił, w końcu 3 x IMS.


    A czego oczekujesz po PP? Bo jego jakoś nie atakujesz...? Robi swoje? Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami?

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    GoTrEk (06-05-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •