Strona 2 z 174 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    10.10.10. ostatnie kółko Leigh Adamsa w Lesznie

    https://www.youtube.com/watch?v=_IGc...eature=related

    To już sześć lat, jak wiele się od tego czasu zmieniło...
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    JODA (10-10-2016)

  3. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    10.10.10. ostatnie kółko Leigh Adamsa w Lesznie

    https://www.youtube.com/watch?v=_IGc...eature=related

    To już sześć lat, jak wiele się od tego czasu zmieniło...
    Do tego jego syn zrezygnował ze speedwaya

  4. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jest jeszcze cos takiego jak trema.
    Jeden z drugim moze miec z angielskim duzo mniejsze problemy w parkingu niz przed kamera i mikrofonem.
    Oczywiscie pokolenie PPJ powinno smigac w miare plynnie po angielsku,ale nie kazdy musi to ogarniac.
    Wytykanie mu takich rzeczy do zwykle czepianie sie,bo PPJ nie musi byc wzorem intelektu.Rozliczany powinien byc za cos innego.
    Jakos nie sychac ,zeby w Anglii czy Szwecji to komus przeszkadzalo.Przeszkadza kibicom jego macierzystego klubu.Bywa.
    Kingpin, mi to koło uja loto, czy on ten angielski umie czy nie.
    Przecież Zmarzlik nic nie dukał rok temu, a teraz już coś tam rzuci. Do Piotra jeszcze mu użo brakuje (mimo mizernego poziomu), ale coś duka.

    Ja rozumiem że Piotr czy Bartek czy inne Dudki lub ........... (wstaw se dowolnego zawodnika) nie muszą się uczyć angielksiego, no ale w tym busie jak jeżdżą po całej Europie, zamiast grać w fife, by choć trochę się pouczyli i byłby progres. Nikt im nie każe szlifować obcego jężyka jak piłkarzom na obczyźnie, ale czy to tak trudno w drodze otworzyć słowniczek, czy inne SITA, czy Bóg wie co i trochę wiedzy łyknąć?

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    elgato (10-10-2016)

  6. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I kto by w tej drużynie miał wziąć odpowiedzialność za wynik ? Który z zawodników ? Bo chyba nie rozkojarzony Nicki ? Ciągle eksperymentujący Kołodziej czy ładnie uśmiechający się Emil.

    Pytam gdzie są leszczynianie na pozycjach seniorskich ?
    Kuźwa nie wierze, że to robię ale przyznaję Mariuszowi rację. Jak dla mnie jedyna sensowna zmiana to wymiana Dzika na Kołodzieja, który miałby pełnić w tej drużynie rolę katalizatora, ostoi która pomoże reszcie drużyny w kryzysowych chwilach. Zamiana Pitera i Toffika na Kołodzieja i pozostawienie w składzie Dzika już jest bez sensu, ciągle będziemy mieć drużynę i Nickiego. Niestety przy całym szacunku dla Janka ale to jest już zawodnik bez większych ambicji sportowych, idealnie uzupełnia takiego Pawlickiego, natomiast w zestawieniu z Pedersenem mamy już w składzie 2 zawodników którzy maja już inne priorytety niż żużel. Ponadto nie rozwiązujemy problemów, tylko je rolujemy i odkładamy na kolejny sezon. Za rok w 2017, w przypadku awansu Tarnowa, trzeba będzie szukać sensownego Polaka, i kto to ma być wg. Was?? bo nie chyba pijak PPJ, drugoligowy Musielak, może gorzowski Shamek?? Będziemy przepłacać za Mroczki lub Gomólskie co to umiejętności mają mniejsze niż Musielak. Ciągle broniłem Pawlickich, Musielaka i Skórę, ale stwierdzam że nie ma sensu, do kiedy sami nie zobaczycie co oni znaczyli w tej drużynie oraz jakie będą konsekwencje ich wypieprzenia ze składu w latach następnych to i tak Was nie przekonam. Dlatego życzę Wam wszystkim by spełniły się Wasze życzenia i w sezonie 2017 zabrakło miejsca dla pijackiej złotówy z Zaborowa oraz drugoligowego beztalencia, mam nadzieje natomiast że pozostanie jajodrap nad którym to brodaty kudłacz w krótkich się tak pastwił odstawiając go od składu pomimo najwyższej średniej w drużynie.
    Do tego cały ten "dream team" poprowadzi Baron, ktoś kto miał zapewnić atut toru. A już można spotkać artykuły, iż w sezonie 2015 Baron jednak preparował tor, do tego dodajcie sobie jaką przypięli nam łatkę w latach 2010 - 2013, i macie swój atut toru odzyskany, znowu wrócą szopki przedmeczowe z torem, a gruby Wojtek wyśle nam po jednym komisarzu na każdy łuk i prostą.

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Ali_G (10-10-2016), Dominik (10-10-2016)

  8. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Kingpin, mi to koło uja loto, czy on ten angielski umie czy nie.
    Przecież Zmarzlik nic nie dukał rok temu, a teraz już coś tam rzuci. Do Piotra jeszcze mu użo brakuje (mimo mizernego poziomu), ale coś duka.

    Ja rozumiem że Piotr czy Bartek czy inne Dudki lub ........... (wstaw se dowolnego zawodnika) nie muszą się uczyć angielksiego, no ale w tym busie jak jeżdżą po całej Europie, zamiast grać w fife, by choć trochę się pouczyli i byłby progres. Nikt im nie każe szlifować obcego jężyka jak piłkarzom na obczyźnie, ale czy to tak trudno w drodze otworzyć słowniczek, czy inne SITA, czy Bóg wie co i trochę wiedzy łyknąć?
    Lepiej sobie Browarka strzelić i w fife pograć wogule się nie dziwię

    No i kto do nas przychodzi? Już wszystko ustalone, czy się robi nerwowo? Czy tylko Janek to będzie?

    Najbardziej mnie ciekawi co z Dzikiem, bo jeśli zostanie to będzie największe frajerstwo jakie można zrobić. ...i nie zdziwię się jak Kołodziej wtedy się wypnie, nie wiem czy wszyscy pamiętają jak wiele pretensji miał Janusz do Dzika na lidze w Tarnowie ( a urazić Kołodzieja i zdenerwowac to tylko chyba Pedersen potrafi. ...)

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Kuźwa nie wierze, że to robię ale przyznaję Mariuszowi rację. Jak dla mnie jedyna sensowna zmiana to wymiana Dzika na Kołodzieja, który miałby pełnić w tej drużynie rolę katalizatora, ostoi która pomoże reszcie drużyny w kryzysowych chwilach. Zamiana Pitera i Toffika na Kołodzieja i pozostawienie w składzie Dzika już jest bez sensu, ciągle będziemy mieć drużynę i Nickiego. Niestety przy całym szacunku dla Janka ale to jest już zawodnik bez większych ambicji sportowych, idealnie uzupełnia takiego Pawlickiego, natomiast w zestawieniu z Pedersenem mamy już w składzie 2 zawodników którzy maja już inne priorytety niż żużel. Ponadto nie rozwiązujemy problemów, tylko je rolujemy i odkładamy na kolejny sezon. Za rok w 2017, w przypadku awansu Tarnowa, trzeba będzie szukać sensownego Polaka, i kto to ma być wg. Was?? bo nie chyba pijak PPJ, drugoligowy Musielak, może gorzowski Shamek?? Będziemy przepłacać za Mroczki lub Gomólskie co to umiejętności mają mniejsze niż Musielak. Ciągle broniłem Pawlickich, Musielaka i Skórę, ale stwierdzam że nie ma sensu, do kiedy sami nie zobaczycie co oni znaczyli w tej drużynie oraz jakie będą konsekwencje ich wypieprzenia ze składu w latach następnych to i tak Was nie przekonam. Dlatego życzę Wam wszystkim by spełniły się Wasze życzenia i w sezonie 2017 zabrakło miejsca dla pijackiej złotówy z Zaborowa oraz drugoligowego beztalencia, mam nadzieje natomiast że pozostanie jajodrap nad którym to brodaty kudłacz w krótkich się tak pastwił odstawiając go od składu pomimo najwyższej średniej w drużynie.
    Do tego cały ten "dream team" poprowadzi Baron, ktoś kto miał zapewnić atut toru. A już można spotkać artykuły, iż w sezonie 2015 Baron jednak preparował tor, do tego dodajcie sobie jaką przypięli nam łatkę w latach 2010 - 2013, i macie swój atut toru odzyskany, znowu wrócą szopki przedmeczowe z torem, a gruby Wojtek wyśle nam po jednym komisarzu na każdy łuk i prostą.
    Brawo Ty! Niech mają co chcieli, Pawlicki be, Musielak be, za to Nicki zajefajny

  9. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Lepiej sobie Browarka strzelić i w fife pograć wogule się nie dziwię
    Brawo ty! Na **** się uczyć czegokolwiek, skoro można się tylko fajnie bawić. A potem my mamy jakies wymaganie wobec żużlowców, urzedników władzy itp.... Za darmo się wszystko wszystkim należy.

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Uniafan (11-10-2016), elgato (10-10-2016), Michal87 (10-10-2016)

  11. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Od wczoraj wciąż układam sobie w głowie potencjalne składy i mało która opcja powoduje u mnie chęć pójścia na Smoka. Po tegorocznej szopce skład trzeba przewietrzyć. Dla mnie pierwszym do odejście jest bezwzględnie Pedersen i jeżeli zarządowi nie uda się zbudować fajnego składu bez niego, to będzie ich porażka. Brak możliwości ściągnięcia Dudka powoduje, że Pawlicki powinien zostać - trzeba myśleć o składzie na 2018 i dalej (choć w żużlu z tą długofalową polityką jest raczej na bakier). Za Pedersena koniecznie Janek - najlepiej na dwa lata, to by było idealne. I na koniec. Do mnie coraz bardziej przemawia danie szansy Lambertowi. Kto da temu chłopakowi szanse może dużo wygrać, a na Memoriale fajnie się pokazał i pokazał co nieco żużla "gwiazdeczkom". Nie wiem jak wy, ale ja chyba już zawsze będę szukał potencjalnych "Adamsów" i młody Anglik mógłbym nim zostać. Co mamy tak naprawdę do stracenia? Jak pokazał ten sezon jazda w roli faworyta nam nie sprzyja, a każdy sukces z pozycji underdoga smakuje wybornie. Poszlibyście na coś takiego na stadion?

    Emil
    Lambert
    Pawlicki
    Zengota
    Kołodziej
    Kubera
    Smektała

    Oczywiście alternatywą za Lamberta jest Kildemand i Przemek, który TEORETYCZNIE, POWINNI być pewniejsi.

    I dalej na 2018. Lambert, Emil, Zengota. Jak się uda to Janek, co będzie zależało od sytuacji Tarnowa. Z Piotrem to nigdy nic nie było wiadomo. Ale jeżeli z Piotrkiem by się wszystko ułożyło, a Kołodziej by się ewakuował do domu, to są alternatywy w postaci Przemka Pawlickiego i Hampela, który chyba podpisał wczoraj na rok. Oczywiście zakładając, ze Lambert wypali. Jeżeli nie, to na 2018 bierzemy Taia i jedziemy

  12. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,554
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Czyli na razie nic nie wiadomo
    Takie cos by mogło być
    9. Pi. Pawlicki
    10. Prz. Pawlicki lub Kildemand
    11. Zengota
    12. Sajftudinow
    13. Kolodziej
    14. 15. Smektala/ Kubera/ Kaczmarek
    A skończy sie pewnie
    9. Pedersen
    10. Musielak
    11. Zengota
    12. Kildemand
    13. Sajftudinow
    14. 15. Smektala/ Kubera/ Kaczmarek

  13. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Kuźwa nie wierze, że to robię ale przyznaję Mariuszowi rację. Jak dla mnie jedyna sensowna zmiana to wymiana Dzika na Kołodzieja, który miałby pełnić w tej drużynie rolę katalizatora, ostoi która pomoże reszcie drużyny w kryzysowych chwilach. Zamiana Pitera i Toffika na Kołodzieja i pozostawienie w składzie Dzika już jest bez sensu, ciągle będziemy mieć drużynę i Nickiego. Niestety przy całym szacunku dla Janka ale to jest już zawodnik bez większych ambicji sportowych, idealnie uzupełnia takiego Pawlickiego, natomiast w zestawieniu z Pedersenem mamy już w składzie 2 zawodników którzy maja już inne priorytety niż żużel. Ponadto nie rozwiązujemy problemów, tylko je rolujemy i odkładamy na kolejny sezon. Za rok w 2017, w przypadku awansu Tarnowa, trzeba będzie szukać sensownego Polaka, i kto to ma być wg. Was?? bo nie chyba pijak PPJ, drugoligowy Musielak, może gorzowski Shamek?? Będziemy przepłacać za Mroczki lub Gomólskie co to umiejętności mają mniejsze niż Musielak. Ciągle broniłem Pawlickich, Musielaka i Skórę, ale stwierdzam że nie ma sensu, do kiedy sami nie zobaczycie co oni znaczyli w tej drużynie oraz jakie będą konsekwencje ich wypieprzenia ze składu w latach następnych to i tak Was nie przekonam. Dlatego życzę Wam wszystkim by spełniły się Wasze życzenia i w sezonie 2017 zabrakło miejsca dla pijackiej złotówy z Zaborowa oraz drugoligowego beztalencia, mam nadzieje natomiast że pozostanie jajodrap nad którym to brodaty kudłacz w krótkich się tak pastwił odstawiając go od składu pomimo najwyższej średniej w drużynie.
    Do tego cały ten "dream team" poprowadzi Baron, ktoś kto miał zapewnić atut toru. A już można spotkać artykuły, iż w sezonie 2015 Baron jednak preparował tor, do tego dodajcie sobie jaką przypięli nam łatkę w latach 2010 - 2013, i macie swój atut toru odzyskany, znowu wrócą szopki przedmeczowe z torem, a gruby Wojtek wyśle nam po jednym komisarzu na każdy łuk i prostą.
    Jeżeli pozwolisz.....
    Nie jestem zwolennikiem Pawlickiego, jednakże nie jestem w stanie odmówić Ci racji.
    W chwili obecnej moje stanowisko, które sądzę że BYCZEK NZUL nawet potwierdzi jest takie, że Piotr Pawlicki MUSI z nami zostać.
    Powody opisałeś sam.

    Nie dalej jak 2 dni temu pisałem z Byczkiem, że jedynym LIDEREM jaki nas urządza jest Hampel.
    Hampel, gdyz jest to jedyny spośród do wczoraj dostepnych który wzglednie nie jest przywiązany do żadnego klubu i tym samym tyłek nie rwałby Mu się do powrotu do domu.
    Transfer Dudka stawiałem na równi z transferem Kołodzieja , który jak sam zaznaczyłeś- wróci do Tarnowa przy najbliższym awansie jaskółek. Dudek zrobiłby to samo.
    W efekcie zostalibyśmy z ręka w nocniku,, a od 2012r szukamy lidera z prawdziwego zdarzenia i Go nie znajdujemy. NIE MAMY LIDERA i to trzeba jasno powiedzieć.

    I niech mi koledzy tu nie pitolą o Dziku bo Jego liderowanie w tabeli PGE można sprawdzić,a Emil to gość, który zawodzi w dziwnych momentach jak np mecz z Grudziądzem gdzie nam 4 punkty w 2015 zrobił, bądź dał sie pokroić Doylowy gdy ten pierwszy raz Smoka na oczy widział.
    Będzie z Niego lider... ale nie jest.

    Janek w chwili obecnej to dla nas deska ratunkowa oznaczająca odwleczenie kłopotu w czasie.
    Jakiś czas temu duzymi literami pytałem tu na forum Kogo nasi koledzy tak bardzo leszczyńskiego widzieliby w składzie by się z Nim identyfikować.. NIKT nie odpowiedział.

    Uważam Piotrka za łajzę i człowieka niepoważnego ale po raz setny napiszę: doceniam klasę sportową. Pozbędziemy się Piotrka- nie mamy kim jechać, bo Polacy potrzebni.
    Nie znajdziemy obecnie wolnego zawodnika z PL paszportem który pojedzie to co Piotr.

    Musielak- jest jaki jest, ale to lojalny zawodnik, dla którego nie mamy alternatywy na 2 linię... bo to 2 linia.
    Teraz wkurzeni wywalimy Pawlickiego bo w bluzie Gorzowa latał, Musielaka bo cienki.....ale co w zamian.
    Wywalanie zawodników bez bez racjonalnej alternatywy jest mało poważne.

    pozdrawiam z Leszna

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Dominik (10-10-2016)

  15. Powrót do góry    #55
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Jeżeli pozwolisz.....
    Nie jestem zwolennikiem Pawlickiego, jednakże nie jestem w stanie odmówić Ci racji.
    W chwili obecnej moje stanowisko, które sądzę że BYCZEK NZUL nawet potwierdzi jest takie, że Piotr Pawlicki MUSI z nami zostać.
    Powody opisałeś sam.

    Nie dalej jak 2 dni temu pisałem z Byczkiem, że jedynym LIDEREM jaki nas urządza jest Hampel.
    Hampel, gdyz jest to jedyny spośród do wczoraj dostepnych który wzglednie nie jest przywiązany do żadnego klubu i tym samym tyłek nie rwałby Mu się do powrotu do domu.
    Transfer Dudka stawiałem na równi z transferem Kołodzieja , który jak sam zaznaczyłeś- wróci do Tarnowa przy najbliższym awansie jaskółek. Dudek zrobiłby to samo.
    W efekcie zostalibyśmy z ręka w nocniku,, a od 2012r szukamy lidera z prawdziwego zdarzenia i Go nie znajdujemy. NIE MAMY LIDERA i to trzeba jasno powiedzieć.

    I niech mi koledzy tu nie pitolą o Dziku bo Jego liderowanie w tabeli PGE można sprawdzić,a Emil to gość, który zawodzi w dziwnych momentach jak np mecz z Grudziądzem gdzie nam 4 punkty w 2015 zrobił, bądź dał sie pokroić Doylowy gdy ten pierwszy raz Smoka na oczy widział.
    Będzie z Niego lider... ale nie jest.

    Janek w chwili obecnej to dla nas deska ratunkowa oznaczająca odwleczenie kłopotu w czasie.
    Jakiś czas temu duzymi literami pytałem tu na forum Kogo nasi koledzy tak bardzo leszczyńskiego widzieliby w składzie by się z Nim identyfikować.. NIKT nie odpowiedział.

    Uważam Piotrka za łajzę i człowieka niepoważnego ale po raz setny napiszę: doceniam klasę sportową. Pozbędziemy się Piotrka- nie mamy kim jechać, bo Polacy potrzebni.
    Nie znajdziemy obecnie wolnego zawodnika z PL paszportem który pojedzie to co Piotr.

    Musielak- jest jaki jest, ale to lojalny zawodnik, dla którego nie mamy alternatywy na 2 linię... bo to 2 linia.
    Teraz wkurzeni wywalimy Pawlickiego bo w bluzie Gorzowa latał, Musielaka bo cienki.....ale co w zamian.
    Wywalanie zawodników bez bez racjonalnej alternatywy jest mało poważne.

    pozdrawiam z Leszna
    Dowhan pisze że bracia Pawliccy na pewno nie w Lesznie... ciekawe?
    Przeczuwam znów mała wojenke na lini zarząd klubu-sponsorzy- miasto. .. kibice
    Z tego co wiem jeden ze sponsorów znów naciska żeby Piotr został i to najlepiej z Przemkiem

    Ale Dowhan może dużo wiedzieć. ..więc bracia albo na Zawarciu, albo zostaną Rekinami ..co raz wiecej wskazuje na to ze jednak razem

  16. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Jeżeli Piotrka nie ma w Lesznie, tak jak pisze Dowhan, to albo nasz zarząd został z ręką w nocniku, będąc rozegranym przez Dudka, Hampela i Pawlickiego, albo przyklepali Taia i Kołodzieja, a Igielski pije ze spokojem kawę

  17. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,223
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,219 w 649 postach
    Sorry Elgato ale z Pawlickim tak samo jak z Kolodziejem... tez w kaazdej chwili czyli po kazdym sezonie moze od nas odejsc bo i tak jest z tym cyrk... ja akurat pod tym wzgledem zadnej roznicy nie widze...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Uniafan (11-10-2016), santiagoUL (10-10-2016)

  19. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Dowhan pisze że bracia Pawliccy na pewno nie w Lesznie... ciekawe?
    Przeczuwam znów mała wojenke na lini zarząd klubu-sponsorzy- miasto. .. kibice
    Z tego co wiem jeden ze sponsorów znów naciska żeby Piotr został i to najlepiej z Przemkiem

    Ale Dowhan może dużo wiedzieć. ..więc bracia albo na Zawarciu, albo zostaną Rekinami ..co raz wiecej wskazuje na to ze jednak razem
    Przecież wieszczę to od jakiegoś czasu, Kołodziej w Lesznie, Pawliccy w Sparcie, Tajski w Toruniu a Vaculik w Gorzowie.

    Takie rozwiązanie satysfakcjonuje każdy z tych klubów.

    Gorzów zyskuje lidera, Leszno zyskuje lidera, Toruń wzmacnia się mocniejszym liderem z powodu braku juniorów, a Sparta zamiast jednego super, hiper turbo dobrego zawodnika, ma dwóch bardzo solidnych.

    Piotr-Przemek = Tajski-Jędrzejak/Woźniak, a nawet większą wartość sportową mogą dać bracia Pawliccy.

  20. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Dowhan pisze że bracia Pawliccy na pewno nie w Lesznie... ciekawe?
    Przeczuwam znów mała wojenke na lini zarząd klubu-sponsorzy- miasto. .. kibice
    Z tego co wiem jeden ze sponsorów znów naciska żeby Piotr został i to najlepiej z Przemkiem

    Ale Dowhan może dużo wiedzieć. ..więc bracia albo na Zawarciu, albo zostaną Rekinami ..co raz wiecej wskazuje na to ze jednak razem
    Podaj proszę link do źródła

    pozdrawiam z Leszna

  21. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Kingpin, mi to koło uja loto, czy on ten angielski umie czy nie.
    Przecież Zmarzlik nic nie dukał rok temu, a teraz już coś tam rzuci. Do Piotra jeszcze mu użo brakuje (mimo mizernego poziomu), ale coś duka.

    Ja rozumiem że Piotr czy Bartek czy inne Dudki lub ........... (wstaw se dowolnego zawodnika) nie muszą się uczyć angielksiego, no ale w tym busie jak jeżdżą po całej Europie, zamiast grać w fife, by choć trochę się pouczyli i byłby progres. Nikt im nie każe szlifować obcego jężyka jak piłkarzom na obczyźnie, ale czy to tak trudno w drodze otworzyć słowniczek, czy inne SITA, czy Bóg wie co i trochę wiedzy łyknąć?
    No i ja sie zgadzam Bruczkow w calej rozciaglosci.
    Jedyna roznica miedzy mna a kolegami z Leszna polega na tym,
    ze mi to zwisa czy PPJ mowi i jak mowi po angielsku.
    Dla mnie najwazniejsze jest - poki nie dopusci sie jakiejs patologii -
    co robi na torze a nie przy mikrofonie.
    Moze gdybym byl z nim bardziej zzyty ( czyt. bylby z Torunia ) moja troska obejmowalaby rowniez jego edukacje.
    Ale Was rozumiem.To Wasz chlopak,na Strzeleckiej wychowany,zdobywa laury dla waszego ukochanego klubu,
    wiec i bardziej sie o niego marwicie,nie tylko jako sportowca ale i czlowieka.
    Szacun.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-10-2016 o 16:27
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #61
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2015
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Podaj proszę link do źródła
    Twitter RD, z przedrukiem u Dariusza.
    Ostatnio edytowane przez Tyrion ; 10-10-2016 o 16:31

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tyrion za jego przydatny post!

    elgato (10-10-2016)

  24. Powrót do góry    #62
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    - Dudek mial przyjsc np. kosztem Nickiego.
    - Dudek mial propozycje wiekszych pieniedzy niz w ZG
    - Dudek zostal w ZG
    Czy tylko dudek w PL jest wart takich pieniedzy?
    Kto jeszcze moglby dostac propozycje Dudka aby przyjsc do Unii (w kolodzieja nie wierze )
    Jednym marzy sie Woffinden, innym Vaculik, chciano Dudka, ale soro dudek odpada to zaproponujmy ten kontrakt komus innemu

  25. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Sorry Elgato ale z Pawlickim tak samo jak z Kolodziejem... tez w kaazdej chwili czyli po kazdym sezonie moze od nas odejsc bo i tak jest z tym cyrk... ja akurat pod tym wzgledem zadnej roznicy nie widze...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ajjj Noski... coś Ty narobił...
    Chciałem wlać odrobinę nadziei w serce Kingpina, że nam zależy...a tym czasem Ty wjeżdżasz jak rycerz na białym koniu- sru sru sru... i znowu nasz Kolega z Torunia może mówić, że o swojego nie dbamy, a czepiamy sie tylko

    pozdrawiam z Leszna Panowie

  26. Powrót do góry    #64
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Scroll to uwierz. Janek jest w Lesznie.
    Do tego jutro ma dojsc do spotkania zarządu z Piterem i ma sie zdecydować czy przyjmuje oferte czy nie. Nie bedzie drugiej telenoweli.
    Jezeli pójdzie w pizdziec to racej zostanie zakochaniec mimo ze zarząd juz go nie chce.
    Rusek, pająk , Zengi zostają.
    Jest tez opcja Balona na rezerwę z opcją gościa w lidze niżej, nie wiadomo czy sie dogadają.

  27. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Dowhan pisze że bracia Pawliccy na pewno nie w Lesznie... ciekawe?
    Przeczuwam znów mała wojenke na lini zarząd klubu-sponsorzy- miasto. .. kibice
    Z tego co wiem jeden ze sponsorów znów naciska żeby Piotr został i to najlepiej z Przemkiem

    Ale Dowhan może dużo wiedzieć. ..więc bracia albo na Zawarciu, albo zostaną Rekinami ..co raz wiecej wskazuje na to ze jednak razem


    Przeciez to jest jego riposta po naszej propozycji odnośnie Dudka i Hampela,,
    teraz kiedy uwolnił zawartość majtek to się odgrywa !!!!!!!!!!!!1

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JODA za jego przydatny post!

    Dominik (10-10-2016)

  29. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Sorry Elgato ale z Pawlickim tak samo jak z Kolodziejem... tez w kaazdej chwili czyli po kazdym sezonie moze od nas odejsc bo i tak jest z tym cyrk... ja akurat pod tym wzgledem zadnej roznicy nie widze...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    A ja widzę różnicę, różnica jest taka, że jak Tarnów wróci do ekstraligi to Kołodzieja nie zatrzymasz nawet dając mu większe pieniądze. Problem cały polega na tym, że dobry senior z licencją "ż" ze względów regulaminowych jest jednak cenniejszy niż obcokrajowiec. Ich poziom się wyrównał, i znalezienie 3 obcokrajowców gwarantujących przyzwoity poziom jest łatwiejsze niż znalezienie 1 zawodnika z licencją "ż", a potrzeba ich dwóch w składzie, (a najlepiej 3 żeby w razie kontuzji nie było problemu). Może się mylę, ale zobacz składy oraz transfery z ostatnich lat. Czemu taki GRudziądz po awansie posiłkował się Okoniem i Gollobem na których popyt był mizerny, Rybnik podobnie Balon, Holta i Szombierski, którzy też pełniliby w innych drużynach zapchaj dziury. Dlaczego spadł Tarnów, Rzeszów przez problemy z obsadzeniem miejsc z licencją "ż". Ile miałeś transferów w ostatnich latach Polskich zawodników gwarantujących chociaż poziom tych 7 pkt. Bardzo mało, ponieważ każdy takich zawodników trzyma. Jak sobie przypominam to:
    - Shamek do Gorzowa zima 2015/2016r.
    - Buczkowski z Tarnowa do Grudziądza zima 2014/2015
    - Gollob z Gorzowa do Grudziądza
    - Janowski ( po zakończonej juniorce) z Tarnowa do Wrocławia,
    - Hampel z Leszna do Zielonej Góry,
    - Kołodziej z Leszna powrót do Tarnowa,
    - Kasprzak z Tarnowa do Gorzowa.
    Nie wiem czy wszystko, ale ja więcej transferów nie pamiętam tego typu zawodników po 2011. Nawet jeżeli dodamy do tego Walaska, i te jego zmiany to i tak nie wyjdzie Wam wiecej niż 2 zmiany rocznie. A ile w tym czasie klubów zmienił taki Hancock?? Chyba z 6 razy.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    zott (31-10-2016)

  31. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Gorzów to chyba 2 drużyny będzie miał wg D.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    scrk (10-10-2016)

  33. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Co wy z tym jezykiem angielskim u zuzlokow? W Polsce kosza hajs i tu im wystarczy ogarniac w miare nasza mowe. A przed zachodnimi kamerami no to juz ich wstyd/trema.

    Lepiej looknijcie przez window czy car stoi na streecie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj w mediach żużlowych ma pojawić się informacja, która rozwieje wiele wątpliwości leszczyńskich i tarnowskich kibiców odnośnie osoby Janusza Kołodzieja.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  35. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...771,1,984.html

    Został nam Kołodziej.... i albo Pedersen albo kto? Skoro Vacul i Bracia P są już za miedzą czyli w Stalernie to powalczyłbym o Iversena.
    Zmiana Kołodziej za Piotra i Iversen za Pedersena to były bardzo dobry ruch.... aby nie było trzeba iść po kolanach do Dzika.

  36. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,223
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,219 w 649 postach
    A tam placzecie... Zostawi sie Musielaka, Lambert za Nickiego i Piotra i jedziemy

    Hajsu przynajmniej zaoszczedzimy bedzie za rok naa Woffindena

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  37. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    dziwni z Was ludzie....

    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    okres ogrokowy wiec mozna wylaczyc sie z forum. bedzie marzec mozna pogadac

    ps. Pedersen jest juz dogadany

  38. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    A tam placzecie... Zostawi sie Musielaka, Lambert za Nickiego i Piotra i jedziemy

    Hajsu przynajmniej zaoszczedzimy bedzie za rok naa Woffindena

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    No na Lambercie organizacyjnie juz wywarliscie ogromne wrazenie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    elgato (10-10-2016), kingpin (10-10-2016), yahata (10-10-2016)

  40. Powrót do góry    #74
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj w mediach żużlowych ma pojawić się informacja, która rozwieje wiele wątpliwości leszczyńskich i tarnowskich kibiców odnośnie osoby Janusza Kołodzieja.

    Pozdrawiam
    A tam bedziemy czekać.Cicho cicho,szybko szybko i mów

  41. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A tam bedziemy czekać.Cicho cicho,szybko szybko i mów
    A jednak dzisiaj raczej nic nie gruchnie . Trzeba poczekać do jutra, kiedy to na rozmowy do klubu przyjedzie Janusz.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    spitt22 (10-10-2016)

  43. Powrót do góry    #76
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2015
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No na Lambercie organizacyjnie juz wywarliscie ogromne wrazenie.
    Organizacyjnie jak najbardziej.
    Chłopak doskonale wiedział dlaczego zawody nie są kontynuowane.

  44. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,447
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Już widzę gnojowisko w tym wątku jak jutro Janusz ogłosi pozostanie w Tarnowie. Będzie GRUUUUUBO Rusiecki szykuj gumowce i śpiwór, niewiadomo gdzie Cię taczka poniesie

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dajmisuke za jego przydatny post!

    Aussie (10-10-2016)

  46. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Już widzę gnojowisko w tym wątku jak jutro Janusz ogłosi pozostanie w Tarnowie. Będzie GRUUUUUBO Rusiecki szykuj gumowce i śpiwór, niewiadomo gdzie Cię taczka poniesie
    Hmm, w takim razie, jeszcze Rusiecki rzutem na taśmę będzie chciał wyrwać Przemka z Gorzowa, Piotrkowi da ile ten będzie tam chcial. I Unia dalej będzie Unią
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...771,1,984.html

    Został nam Kołodziej.... i albo Pedersen albo kto? Skoro Vacul i Bracia P są już za miedzą czyli w Stalernie to powalczyłbym o Iversena.
    Zmiana Kołodziej za Piotra i Iversen za Pedersena to były bardzo dobry ruch.... aby nie było trzeba iść po kolanach do Dzika.
    Stal: Pawlicki, Pawlicki, Kasprzak, Zmarzlik, Vaculik, Iversen - nie za dużo???

  48. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,447
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Stal: Pawlicki, Pawlicki, Kasprzak, Zmarzlik, Vaculik, Iversen - nie za dużo???
    Iversen ma wazny kontrakt?

  49. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    A jednak dzisiaj raczej nic nie gruchnie . Trzeba poczekać do jutra, kiedy to na rozmowy do klubu przyjedzie Janusz.

    Pozdrawiam
    Mazur odrzucony. Przypadek...?


    Abstrahując od plotek, piekarni, infa 100%KMO chciałbym taki skład na 2017:
    Piotr, Emil, Grzegorz, Janusz, Peter/Przemysław, juniorzy.

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 10-10-2016 o 21:09

  50. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,686
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 318 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    A jednak dzisiaj raczej nic nie gruchnie . Trzeba poczekać do jutra, kiedy to na rozmowy do klubu przyjedzie Janusz.

    Pozdrawiam
    A czy kolega się podzieli informacją o który klub się rozchodzi?

  51. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Już widzę gnojowisko w tym wątku jak jutro Janusz ogłosi pozostanie w Tarnowie. Będzie GRUUUUUBO Rusiecki szykuj gumowce i śpiwór, niewiadomo gdzie Cię taczka poniesie
    Jeżeli Janusz zostanie w Tarnowie, to program "rolnik szuka żony" będzie miał specjalny odcinek: "Rolnik szuka lidera".

    pozdrawiam z rolnikowa

  52. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Jeżeli Janusz zostanie w Tarnowie, to program "rolnik szuka żony" będzie miał specjalny odcinek: "Rolnik szuka lidera".

    pozdrawiam z rolnikowa
    Ewentualnie gośćmi programu "Wybacz mi" będą Nicki Pedersen oraz bracia Piotr i Przemysław Pawliccy

    pozdr

  53. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Bez paniki ludzie, skład już mamy i nawet jak nas wszyscy oleją to jedziemy składem:
    1.Pedersen
    2.Musielak
    3.Zengi
    4.Kildemand
    5.Emil
    6.Kubera
    7.Smektała

    Jeśli @Martines pisze że Kołodziej dojdzie to idę w ciemno że na 99% tak będzie, bo z tego co pamiętam to rok temu jego informacje się sprawdzały więc na chwilę obecną wygląda to tak:

    1.Kołodziej
    2.Pedersen/Pawlicki/Musielak
    3.Zengi
    4.Kildemand
    5.Emil
    6.Kubera
    7.Smektała

    Natomiast jeśli wprowadzą tego zawodnika oczekującego to już w ogóle będzie dla nas idealnie bo zostanie z nami Tobiasz.

    Ja coś czuję że zostawią Dzika, dzisiaj Baron dawał do tego jasne sygnały. Niestety ale Rusiecki ma za duże parcie by odstawić Pedersena kosztem Musielaka.

    Cytat Zamieszczone przez Martines Zobacz posta
    Do tego jutro ma dojsc do spotkania zarządu z Piterem i ma sie zdecydować czy przyjmuje oferte czy nie. Nie bedzie drugiej telenoweli.
    I to mnie najbardziej martwi....jakby nie mogli powiedzieć tego wcześniej, zanim zaopatrzyłem się w zapasy popcornu do końca stycznia na ten serial

  54. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Na poważnie, to na moje jest już pozamiatane (Emil, Peter, Zengota, Kołodziej - no chyba, że z Cegłą okażą się całkowicie niepoważni) i jedyna niewiadoma to czy będzie z nami w sezonie 2017 Piotr Pawlicki.

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 10-10-2016 o 22:06

  55. Powrót do góry    #87
    Początkujący
    Dołączył
    06-06-2016
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    nie zapominajcie o Vaculiku! gdzie dwóch się bije (Torun i Gorzów) tam może Rusiecki skorzystac!

    nasz prezes nie tylko podpada w naszym srodowisku za szarpanie z Ultrasami ale inni prezesi też pienią się ze podbija stawki!

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Boom! za jego przydatny post!

    santiagoUL (10-10-2016)

  57. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Boom! Zobacz posta
    nie zapominajcie o Vaculiku!
    cos tam sie przewija że Gorzów sie burzy że Martin sie zastanawia ale jesli poszła oferta z Leszna to taka "a nóż sie uda" tak jak z Duzersem a w razie bidy mamy Pedersena! Unia już conajmniej dwa razy chciała sciagnac Vacula wiec może do 3 razy sztuka?
    co ciekawe jesli Unia klepnie kogoś to najbardziej zadowolony może byc z tego Dzik! na rynku transferowym szału nie ma i mogą sie o niego licytowac osobiscie nie wierze ze w jednej druzynie bedzie Koldi i Pedersen ale różne cuda już były

    jest jeszcze Ryszard i Jonsson co na Smoku jakoś tam jeźdza ale ten pierwszy młodzieniaszkiem nie jest

  58. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez robbertinho Zobacz posta
    jest jeszcze Ryszard i Jonsson co na Smoku jakoś tam jeźdza ale ten pierwszy młodzieniaszkiem nie jest
    Nie bluźnij!!!

    A co do Vacula to ja nie jestem jego zwolennikiem. Ja to bym rzucił Piterowi konretną ofertę, taką że jeżdżąc na takim poziomie jak w 2015 mógłby zgarnąć niezłą kasę. I niech myśli, bo z tego co czytam to już jest przyklepany w Rybniku i chyba przyjeżdża na to spotkanie by podziękować Unii. Skoro tak się licytowali o Falubaza to nie rozumiem czemu nie mogą tak samo zrobić z wychowankiem? Tylko niech większość kasy leży na torze i to będzie wystarczająca mobilizacja.

  59. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez robbertinho Zobacz posta
    jest jeszcze Ryszard i Jonsson co na Smoku jakoś tam jeźdza ale ten pierwszy młodzieniaszkiem nie jest
    Bądźmy poważni...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •