Strona 154 z 174 PierwszyPierwszy ... 54104144152153154155156164 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,886 do 6,930 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6886
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,425
    Kliknij i podziękuj
    4,449
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Wełna, chyba Mariusz Ci się włamał na konto.
    UNSCARED

  2. Powrót do góry    #6887
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,229
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mówią, że tak cały dzień. Na ,,A'' i ,,B'' zostały dolne rzędy, rodzinny praktycznie wykupiony. Mówią, że do jutra do 14.00-15.00 nie będzie nic na PP
    A Igła z Mita siedzą i się śmieją.. MARKETING? a po co to komu...

    Co do PP to się nie zgodzę... Kiedy tam biletów zabrakło?? Prędzej zabraknie tuszu w drukarce
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  3. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Dominik (12-09-2017), GoTrEk (12-09-2017), Martines (13-09-2017), santiagoUL (12-09-2017), welna (12-09-2017)

  4. Powrót do góry    #6888
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,764
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Grubo w zasadzie to było do przewidzenia.

  5. Powrót do góry    #6889
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,501
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 381 w 288 postach
    Rowniez bylem , o 18 gdzies I potwierdzam sektor A I B tylko na samym dole wolne , ale to juz pojedyncze sztuki , sektor rodzinny kilkanascie miejsc , wiraz 2 jeszcze tak w polowie wolny ale to jakies 700biletow a PP grubo ponad polowa zajeta , czyli zostalo okolo 4 tys

    Podejrzewam ze PP bedzie gunowa I znow bedzie pekala w szwach ale I tak male szanse na bilet w weekend

  6. Powrót do góry    #6890
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    1,135
    Podziękowania: 446 w 298 postach

    Kibic z dala... w sprawie składu

    Nie rozumiem wybuchu Waszej mocarstwowości.
    Macie wspaniały skład. I zespół jedzie.
    Trochę odstaje P.Kildemand. Dostrzegam głupią manierę pchania się pod bandę wtedy, kiedy nie należy(jeszcze lub już).
    Za wiele razy po dobrym starcie jest wyprzedzany od wew. Ile jeszcze można tak kaleczyć i nie wyciągać wniosków?

    Tylko w zasadzie chcę zwrócić uwagę na Waszą młodzież. Odnoszę wrażenie, że mając takie skarby nie widzicie ich.
    Obecnie Smektała jedzie wspaniale. Za rok lepszy może być Kubera. Jest młody Lis i następni.
    Junior tak wspaniale jadący powinien jechać 4-5 razy. Oczywiście płaca za punkty zdobyte w biegu z seniorami powinna być dorosła. Jak najwyższa.
    To ogromny atut tacy żużlowcy jak Drabik, Woryna, Smektała, Kubera. Sami to wiecie dobrze. Gdybym ja miał wybierać, to absolutnie wolę jednego z dwójki młodych mistrzów na pozycji seniorskiej, niż Prz.Pawlicki. Tym bardziej z GP na karku.

  7. Powrót do góry    #6891
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,462
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Ale system rozgrywek mamy taki, że dobry junior musi jechać z numerem 14/15, 6/7 bo to daje przewagę nad innymi drużynami. A póki co to trzech takich jak obecna dwójka z Leszna to jeszcze nie ma

  8. Powrót do góry    #6892
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    To ogromny atut tacy żużlowcy jak Drabik, Woryna, Smektała, Kubera. Sami to wiecie dobrze. Gdybym ja miał wybierać, to absolutnie wolę jednego z dwójki młodych mistrzów na pozycji seniorskiej, niż Prz.Pawlicki. Tym bardziej z GP na karku.
    szacun

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Ale system rozgrywek mamy taki, że dobry junior musi jechać z numerem 14/15, 6/7 bo to daje przewagę nad innymi drużynami. A póki co to trzech takich jak obecna dwójka z Leszna to jeszcze nie ma
    nic przecież nie stoi na przeszkodzie, aby Smyk startował z pozycji juniorskiej... na 75% drużyn w ekstralidze, gdzie masz 2 parasoli to już wystarczy.

    przez siedzenie na ławce nie dorobimy się 3 juniorów... co innego zawody kaskaderów w Rawiczu, czy innych Świętochłowicach... co innego ekstraliga.

    czy Lis odpuściłby temat mając możliwość startu w Ekstralidze i zarabiania kasy? czy naprawdę musimy oglądać kalekę Kildemanda "w jego miejsce"?

  9. Powrót do góry    #6893
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    czy Lis odpuściłby temat mając możliwość startu w Ekstralidze i zarabiania kasy? czy naprawdę musimy oglądać kalekę Kildemanda "w jego miejsce"?
    Tak - musimy.
    Póki kaleka Kildemand bedzie zdobywal 5-6 pkt ktore daja nam zwyciestwo w meczu to jest to napewno lepsze niz 1-2 pkt Lisa w meczu przegranym.

    Nie piszcie ze wolicie ogladac 1,1,0,1 lokalnego juniora(np Lis, trofimov, szlauderbach) kosztem 12 pkt Hampela.
    Liczy sie sukces, medale, a klub to firma która liczy na zysk dostając sie do finałów.
    Jesli postawimy na lokalnych zawodnikow i zrobimy „niektorym kibicom dobrze” sciagajac kasprzaka, musielaka, nawet kosciucha to wybijcie sobie z glowy ze na stadionie bedzie wiecej kibicow.
    Sklad juz na papierze bedzie wygaldal slabo, a wtedy nie przekonamy do siebie nikogo kto mialby byc liderem, gdyz kazdy topowy zawodnik chce jechac o jaknajwyzsze cele. Aby dostac sie do PO, a nie konczyc sezon w sierpniu.

    Wszyscy tak bardzo by chcieli ogladac swoich juniorow w skladzie, a jak sa rozgrywki mlodziezowcow to na stadionie ludzi mniej niz podczas mszy w Dąbczu.

    Kibice chodza na lige ogladac najlepszych.

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Aussie (13-09-2017), Martines (13-09-2017), pejotl3 (13-09-2017)

  11. Powrót do góry    #6894
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Kibice chodza na lige ogladac najlepszych.
    w sensie Kildemanda?

    Unia Leszno - Falubaz (półfinal) 50-40
    10. Peter Kildemand - 2 (1,1,0,-)

    do 5-6 liczyć uczyli w 1 klasie szkoły podstawowej.

    1. (59,50) Hampel, Sajfutdinow, Kildemand, Thorssell (w/su) 3:3
    7. (58,60) Sajfutdinow, Doyle, Kildemand, Zgardziński 4:2 (27:15)
    9. (59,10) Dudek, Protasiewicz, Sajfutdimow, Kildemand 1:5 (30:24)

    wybacz.. ale "nawet" Szlauderbach zrobiłby w tym meczu te 2 punkty... zwyczajnie nie dało się zrobić mniej.
    Ostatnio edytowane przez aphekz ; 13-09-2017 o 08:01

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aphekz za jego przydatny post!

    Phenomenon (13-09-2017)

  13. Powrót do góry    #6895
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    szacun


    nic przecież nie stoi na przeszkodzie, aby Smyk startował z pozycji juniorskiej... na 75% drużyn w ekstralidze, gdzie masz 2 parasoli to już wystarczy.

    przez siedzenie na ławce nie dorobimy się 3 juniorów... co innego zawody kaskaderów w Rawiczu, czy innych Świętochłowicach... co innego ekstraliga.

    czy Lis odpuściłby temat mając możliwość startu w Ekstralidze i zarabiania kasy? czy naprawdę musimy oglądać kalekę Kildemanda "w jego miejsce"?
    Kolego nie wiem od kiedy Ty się interesujesz żużlem, ale to co proponujesz już przerabialiśmy i się nie sprawdziło. W 2012r. mieliśmy 4 juniorów w składzie. Najsłabszy z nich zawsze startował pod numerem 2/10, zmieniał się tam Musielak z Adamczewskim. I udział zawodnika juniora pod numerem 2/10 najczęściej kończył się na pierwszym biegu, to działało na nich deprymująco. Z tego co wiem to Kamil jeździł po swoich sponsorach i żalił się im, że jego mecz kończy się na 1 biegu, oraz że jedynym jego zadaniem w meczy jest przedłużać prostą po starcie jak najdłużej się da. I taki był pożytek z tych 3 juniorów, że zimą tego 3, który to miał szansę "rozwoju", uległ sąsiedzkiej magi, a 2 czy 3 sezony później zakończył karierę.

    Ponadto proponuje wyluzować z tym pozbywaniem się zawodników i odstawianiem ich na ławę. Rok temu większość na tym forum jechała po Smektale, że lepiej niech zakończy karierę bo miejsce blokuje, a z tym hamowaniem na wejściu w łuk nic nie zwojuje. Całą wiosną na tym forum leciało: Pawlicki gwiazdka na ławę, Baron uprawia kolesiostwo nie sadzając go na ławę, Pawlicki usiądzie na ławie to od razu nauczy się jeździć. ( z tego co pamiętam w tym zakresie przodowało 3 forumowiczów wielkich znawców arkanów czarnego sportu: dajmisuke, aphekz, Jacapoz ). Baron na spokojnie tłumaczył " Jeżeli myślimy realnie o play off potrzebujemy Pawlickiego w formie". Okazuje się, że dwóch zawodników, których część tego forum odsyłała ligę niżej, wygrała nam półfinał. Więc na przyszłość zluzujcie majty z tymi komentarzami o odsyłaniu na ławę.


    Kolego dajmisuke a teraz przypomnę Ci mój post z 22-07-2017r.

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Od pewnego czasu coraz bardziej męczy mnie ten gwaizdorski skład. I może Cię to zaskoczy, tak jestem za tym aby ze składu wywalić forowanego Pawlickiego w ogóle to niech odejdzie po sezonie gdzieś indziej, jak to mawiają czasem te żeby coś docenić to trzeba to stracić. Chcecie 3 krotnego mistrza świata w składzie to życzę aby Wam go Rusiecki wstawił. Mnie to już nie bawi przekomarzanie sie, i pisanie argumentów że w drużynie jest 7 zawodników i wyraźnie widać że 6 zamiast skupić się na meczu, śledzą co odwali Nicki.

    Jesteś chojrak, pokaż ze masz jaja, proponuje zakład. Jeśli Nicki wróci do składu to Leszno nie zdobędzie żadnego medalu. Drugi wariant jeśli Nicki nie wróci do składu Leszno pojedzie w finale. W przypadku kontuzji kluczowych zawodników zakald podlega weryfikacji.
    Eh szkoda że nie podjąłeś rękawicy

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Dominik (13-09-2017), Martines (13-09-2017)

  15. Powrót do góry    #6896
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,241
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    piterma

    Kolego dajmisuke a teraz przypomnę Ci mój post z 22-07-2017r.
    Originally Posted by piterma
    Od pewnego czasu coraz bardziej męczy mnie ten gwaizdorski skład. I może Cię to zaskoczy, tak jestem za tym aby ze składu wywalić forowanego Pawlickiego w ogóle to niech odejdzie po sezonie gdzieś indziej, jak to mawiają czasem te żeby coś docenić to trzeba to stracić. Chcecie 3 krotnego mistrza świata w składzie to życzę aby Wam go Rusiecki wstawił. Mnie to już nie bawi przekomarzanie sie, i pisanie argumentów że w drużynie jest 7 zawodników i wyraźnie widać że 6 zamiast skupić się na meczu, śledzą co odwali Nicki.

    Jesteś chojrak, pokaż ze masz jaja, proponuje zakład. Jeśli Nicki wróci do składu to Leszno nie zdobędzie żadnego medalu. Drugi wariant jeśli Nicki nie wróci do składu Leszno pojedzie w finale. W przypadku kontuzji kluczowych zawodników zakald podlega weryfikacji.






    Eh szkoda że nie podjąłeś rękawicy
    --------------------------

    Ale przecież nie ma dowodu, że byś wygrał zakład -:


    Założyłeś:

    a) Jeśli Nicki wróci do składu to Leszno nie zdobędzie żadnego medalu.
    b) Drugi wariant jeśli Nicki nie wróci do składu Leszno pojedzie w finale.


    Wystarczyłoby wybrać wersję "a" .

    Wersja a) nie została zweryfikowana. Nie wiemy, czy gdyby Nicki wrócił do składu Unia nie weszłaby do finału...

    A więc skąd ta radość?

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    . Całą wiosną na tym forum leciało: Pawlicki gwiazdka na ławę, Baron uprawia kolesiostwo nie sadzając go na ławę, Pawlicki usiądzie na ławie to od razu nauczy się jeździć. ( z tego co pamiętam w tym zakresie przodowało 3 forumowiczów wielkich znawców arkanów czarnego sportu: dajmisuke, aphekz, Jacapoz ). Baron na spokojnie tłumaczył " Jeżeli myślimy realnie o play off potrzebujemy Pawlickiego w formie". Okazuje się, że dwóch zawodników, których część tego forum odsyłała ligę niżej, wygrała nam półfinał. Więc na przyszłość zluzujcie majty z tymi komentarzami o odsyłaniu na ławę.

    "Uwielbiam" takie dziecinne afektowane wpisy.

    Wymienieni przez Ciebie forumowicze postulowali sadzanie na ławę najsłabszego w danym momencie zawodnika, zgodnie z zapowiedziami Klub i trenera. Przyszłości nie przewidzisz. Ty oczywiście wiedziałeś, że PP odpali w półfinale?

    Brawo geniuszu

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Uniafan (13-09-2017), lemur6666 (13-09-2017)

  17. Powrót do góry    #6897
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    piterma

    Kolego dajmisuke a teraz przypomnę Ci mój post z 22-07-2017r.
    http://www.sportsboard.pl/images/misc/quote_icon.png Originally Posted by piterma http://www.sportsboard.pl/images/but...post-right.png
    Od pewnego czasu coraz bardziej męczy mnie ten gwaizdorski skład. I może Cię to zaskoczy, tak jestem za tym aby ze składu wywalić forowanego Pawlickiego w ogóle to niech odejdzie po sezonie gdzieś indziej, jak to mawiają czasem te żeby coś docenić to trzeba to stracić. Chcecie 3 krotnego mistrza świata w składzie to życzę aby Wam go Rusiecki wstawił. Mnie to już nie bawi przekomarzanie sie, i pisanie argumentów że w drużynie jest 7 zawodników i wyraźnie widać że 6 zamiast skupić się na meczu, śledzą co odwali Nicki.

    Jesteś chojrak, pokaż ze masz jaja, proponuje zakład. Jeśli Nicki wróci do składu to Leszno nie zdobędzie żadnego medalu. Drugi wariant jeśli Nicki nie wróci do składu Leszno pojedzie w finale. W przypadku kontuzji kluczowych zawodników zakald podlega weryfikacji.






    Eh szkoda że nie podjąłeś rękawicy
    --------------------------

    Ale przecież nie ma dowodu, że byś wygrał zakład -:


    Założyłeś:

    a) Jeśli Nicki wróci do składu to Leszno nie zdobędzie żadnego medalu.
    b) Drugi wariant jeśli Nicki nie wróci do składu Leszno pojedzie w finale.


    Wystarczyłoby wybrać wersję "a" .

    Wersja a) nie została zweryfikowana. Nie wiemy, czy gdyby Nicki wrócił do składu Unia nie weszłaby do finału...

    A więc skąd ta radość?



    "Uwielbiam" takie dziecinne afektowane wpisy.

    Wymienieni przez Ciebie forumowicze postulowali sadzanie na ławę najsłabszego w danym momencie zawodnika, zgodnie z zapowiedziami Klub i trenera. Przyszłości nie przewidzisz. Ty oczywiście wiedziałeś, że PP odpali w półfinale?

    Brawo geniuszu
    Ręce opadają

  18. Powrót do góry    #6898
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Kolego nie wiem od kiedy Ty się interesujesz żużlem
    w sumie to od czasu jak Krakus z Łowickim "porywali tłumy"... tylko czemu ma służyć ta licytacja?

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    ale to co proponujesz już przerabialiśmy i się nie sprawdziło.
    przypomnij mi, które zajeliśmy miejsce w poprzednim sezonie? sprawdziło się?
    czy przypadkiem w tym sezonie nie byłoby powtórki z rozrywki, gdyby nie Bartek Smektała? a może to Kildemand nam wygrał półfinał, co?

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    W 2012r. mieliśmy 4 juniorów w składzie. Najsłabszy z nich zawsze startował pod numerem 2/10, zmieniał się tam Musielak z Adamczewskim. I udział zawodnika juniora pod numerem 2/10 najczęściej kończył się na pierwszym biegu, to działało na nich deprymująco.
    umówmy się, Musielak z Adamczewskim byli tylko ciut lepsi od Zgardy... sytuacja (brak kogoś lepszego) pewnie zmusiła do takich rozwiązań (startu w 1 biegu)...
    poza tym skoro obecnie Kildemand ma 4 biegi... a nasz menadzejro nie lubi robić zmian.... to dlaczego taki Lis nie mógły jechać również 4 biegi?

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Z tego co wiem to Kamil jeździł po swoich sponsorach i żalił się im, że jego mecz kończy się na 1 biegu, oraz że jedynym jego zadaniem w meczy jest przedłużać prostą po starcie jak najdłużej się da. I taki był pożytek z tych 3 juniorów, że zimą tego 3, który to miał szansę "rozwoju", uległ sąsiedzkiej magi, a 2 czy 3 sezony później zakończył karierę.
    skoro Jankes go "puścił" do falubazu, to szanse na jego rozwój musiały być nieskończenie wielkie (patrz np. Kaczmarek, Nowak... itd... itd...)
    a moze znasz sie na zuzlu lepiej od Jankesa?

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Całą wiosną na tym forum leciało: Pawlicki gwiazdka na ławę, Baron uprawia kolesiostwo nie sadzając go na ławę, Pawlicki usiądzie na ławie to od razu nauczy się jeździć. ( z tego co pamiętam w tym zakresie przodowało 3 forumowiczów wielkich znawców arkanów czarnego sportu: dajmisuke, aphekz, Jacapoz ).
    "uprawiasz politykę" kolego...

    Baron twierdził, że najsłabszy będzie siedział na ławie... a gdy Pawlicki był najsłabszy to jeździł... i to tą postawę napiętnowałem...
    a "bedziemy go potrzebowac w play-off" to zwykła wymówka... i Baron w takim pierdoleniu głupot nie jest szczególnie oryginalny...
    gwarancja startów to gwarancja startów... nie przeskoczysz... tak samo jak nie przeskoczysz "rozkazów" prezesów / sponsorów i zarządu...

  19. Powrót do góry    #6899
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,764
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta

    Baron twierdził, że najsłabszy będzie siedział na ławie... a gdy Pawlicki był najsłabszy to jeździł... i to tą postawę napiętnowałem...
    a "bedziemy go potrzebowac w play-off" to zwykła wymówka... i Baron w takim pierdoleniu głupot nie jest szczególnie oryginalny...
    gwarancja startów to gwarancja startów... nie przeskoczysz... tak samo jak nie przeskoczysz "rozkazów" prezesów / sponsorów i zarządu...
    Fakt Baron twierdził, ale to po Pawlickim jechaliście jak po dzikiej świnie, prawda Dalej zdaje się regulamin zabrania zapisku o gwarancji startów?! Co oczywiście nie tylko u nas jest pomijane. Może własnie dlatego Smyk jezdzi tyle ile jezdzi? Patrz dalej niby mam ołtarzyk, a wcale jakoś nie podniecam się dobrymi wystepami Piotra w najwazniejszym momencie rozgrywek
    skupmy sie pany na finale szkoda sztrzepic ryja przy odgrzewanych kotletach
    Ostatnio edytowane przez Dominik ; 13-09-2017 o 10:15

  20. Powrót do góry    #6900
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    po Pawlickim jechaliście jak po dzikiej świnie
    przesadzasz.... jadę po wszystkich... a ostatnio to mi się kompletnie pogorszyło, bo nawet Pawlickiego pochwaliłem

    swoją drogą nie mógł tak jak pojechał w półfinałach jechać przez większość sezonu? walczyłby teraz o upragniony medal gp.

    leszno to mała miejscowość... niewielu mamy tak utalentowanych sportowców...
    więc jego przegrane z jakimiś Zmarzlikami, Dudkami, Janowskimi... są jak strzał w pysk.... stąd ten w****...
    (choć tak naprawdę to trzymam za niego kciuki.... ale to tak w tajemnicy - jak nikt nie widzi)


    ===
    ps1. juniorzy i janko muzykant mają luz... ale od nowego sezonu też*nie będzie zmiłuj.
    ps1. i serio... tylko ****a nie duńczyk... żeby po Pedersenie i Kildemandzie nie przyszedł nikomu do głowy przypadkiem jakiś Iversen albo inny Jensen.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aphekz za jego przydatny post!

    Dominik (13-09-2017)

  22. Powrót do góry    #6901
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,425
    Kliknij i podziękuj
    4,449
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Rowniez bylem , o 18 gdzies I potwierdzam sektor A I B tylko na samym dole wolne , ale to juz pojedyncze sztuki , sektor rodzinny kilkanascie miejsc , wiraz 2 jeszcze tak w polowie wolny ale to jakies 700biletow a PP grubo ponad polowa zajeta , czyli zostalo okolo 4 tys

    Podejrzewam ze PP bedzie gunowa I znow bedzie pekala w szwach ale I tak male szanse na bilet w weekend
    Czy czasem nie będzie tak, że przed 1 biegiem cały stadion zakrzyknie : "WTS, WTS !"

    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    przesadzasz.... jadę po wszystkich... a ostatnio to mi się kompletnie pogorszyło, bo nawet Pawlickiego pochwaliłem
    Ja po Pawlickim nie jechałem nigdy. On sam jedzie - i to wystarczy.
    UNSCARED

  23. Powrót do góry    #6902
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,764
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    przesadzasz.... jadę po wszystkich... a ostatnio to mi się kompletnie pogorszyło, bo nawet Pawlickiego pochwaliłem

    swoją drogą nie mógł tak jak pojechał w półfinałach jechać przez większość sezonu? walczyłby teraz o upragniony medal gp.

    leszno to mała miejscowość... niewielu mamy tak utalentowanych sportowców...
    więc jego przegrane z jakimiś Zmarzlikami, Dudkami, Janowskimi... są jak strzał w pysk.... stąd ten w****...
    (choć tak naprawdę to trzymam za niego kciuki.... ale to tak w tajemnicy - jak nikt nie widzi)


    ===
    ps1. juniorzy i janko muzykant mają luz... ale od nowego sezonu też*nie będzie zmiłuj.
    ps1. i serio... tylko ****a nie duńczyk... żeby po Pedersenie i Kildemandzie nie przyszedł nikomu do głowy przypadkiem jakiś Iversen albo inny Jensen.
    SA jeszcze 3 turnieje teoretycznie wszystko możliwe acz płakał nie będę jak się nie utrzyma. Jestem przekonany, że wróci i pojedzie w końcu na swoim poziomie.

  24. Powrót do góry    #6903
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,241
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Ręce opadają
    Uwielbiam tak ,"merytoryczne" wpisy. Ale faktycznie... Nic mądrego nie możesz napisać tytułem polemiki - łapki Ci opadły..

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Uniafan (13-09-2017), piterma (13-09-2017)

  26. Powrót do góry    #6904
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Tak - musimy.
    Póki kaleka Kildemand bedzie zdobywal 5-6 pkt ktore daja nam zwyciestwo w meczu to jest to napewno lepsze niz 1-2 pkt Lisa w meczu przegranym.

    Nie piszcie ze wolicie ogladac 1,1,0,1 lokalnego juniora(np Lis, trofimov, szlauderbach) kosztem 12 pkt Hampela.
    Liczy sie sukces, medale, a klub to firma która liczy na zysk dostając sie do finałów.
    Jesli postawimy na lokalnych zawodnikow i zrobimy „niektorym kibicom dobrze” sciagajac kasprzaka, musielaka, nawet kosciucha to wybijcie sobie z glowy ze na stadionie bedzie wiecej kibicow.
    Sklad juz na papierze bedzie wygaldal slabo, a wtedy nie przekonamy do siebie nikogo kto mialby byc liderem, gdyz kazdy topowy zawodnik chce jechac o jaknajwyzsze cele. Aby dostac sie do PO, a nie konczyc sezon w sierpniu.

    Wszyscy tak bardzo by chcieli ogladac swoich juniorow w skladzie, a jak sa rozgrywki mlodziezowcow to na stadionie ludzi mniej niz podczas mszy w Dąbczu.

    Kibice chodza na lige ogladac najlepszych.
    No tylko, że Kilde na problem z tymi 5-6 pkt. Ile razy zdobył 6pkt w tych 16 meczach?

  27. Powrót do góry    #6905
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    No tylko, że Kilde na problem z tymi 5-6 pkt. Ile razy zdobył 6pkt w tych 16 meczach?
    Jak dobrze policzyłem, to PK miał 7 takich meczów. Jak dla mnie jak na doświadczonego stranieri to mizeria, a jeśli pomyślę sobie jeszcze o tym jak wolny był na dystansie w większości tych spotkań to aż żal...O tym, że był wolny na starcie i dojeździe do pierwszego łuku to nie wiem czy jest sens wspominać, bo to dopiero była tragedia. Rozumiem, że ktoś może nie być typem startowca, ale aż tak?

    Oczywiście będę trzymał za niego kciuki w tych finałowych meczach, bo chcę mistrzostwa dla Unii, ale moim zdaniem w przyszłym sezonie powinno go już nie być w Unii.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    Uniafan (13-09-2017)

  29. Powrót do góry    #6906
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,146
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    No tylko, że Kilde na problem z tymi 5-6 pkt. Ile razy zdobył 6pkt w tych 16 meczach?
    4 , 4+1 , 10+3 , 10+1 , 4+1 , 9+1 , 2+1 , 6+1 , 4+1 , 6 , 4+2 , 4 , 8+2 , 6+2 , 2 , 3+2

    Źle to nie wyglada. Owszem taki Brady może robić to samo. Punktowo nie oczekujmy,ze będzie jeździł jak lider drużyny. Stać go na więcej oczywiście,ale ogromnej tragedii nie ma, szczególnie bonusów ma trochę. Inaczej...
    Nie miał GP na głowie widać po punktach,ze było lepiej.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    welna (13-09-2017)

  31. Powrót do góry    #6907
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    4
    4+2
    10+3
    10+1
    4+1
    9+1
    2+1
    6+1
    4+1
    6
    4+2
    8+2
    6+2

    9 spotkań z 6pkt licząc bonusy, 3 razy 10+


    W PO
    2,
    3+2

    Ogólnie jeden słaby mecz w Rybniku i w PO u Nas

    Mam wrażenie, że się bardzo uczepiliśmy Petera, a On naprawdę swoje zrobił!!!
    Zresztą pisałem o tym już nie raz!
    Jeżdżąc z najgorszym numerem i ,,gwiazdą'' drużyny w jednej parze......

    PS. Ktoś mnie uprzedził

  32. Powrót do góry    #6908
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    4
    4+2
    10+3
    10+1
    4+1
    9+1
    2+1
    6+1
    4+1
    6
    4+2
    8+2
    6+2

    9 spotkań z 6pkt licząc bonusy, 3 razy 10+


    W PO
    2,
    3+2

    Ogólnie jeden słaby mecz w Rybniku i w PO u Nas

    Mam wrażenie, że się bardzo uczepiliśmy Petera, a On naprawdę swoje zrobił!!!
    Zresztą pisałem o tym już nie raz!
    Jeżdżąc z najgorszym numerem i ,,gwiazdą'' drużyny w jednej parze......

    PS. Ktoś mnie uprzedził

    Z drugiej strony przy braku wystrzałowej formy u Emila, nic nie stało na przeszkodzie, by Kildemand wywalczył sobie lepszy numer startowy poprzez swoje dobre występy. Tak się stało w przypadku Hampela, który zaczynał sezon od nr 2 i przejechał pod tym numerem 7 meczów, z czego zawalił tylko ten pierwszy - przeciwko Unii. Raz też Hampel jechał z numerem 12 i zrobił 9+1 (więcej niż prowadzący parę Dudek). Dzięki temu w drugiej części sezonu Hampel zaczął już prowadzić parę. Myślę, że od Kildemanda można było wymagać więcej niż od (nikomu nie ujmując) Pieszczka czy Woźniaka, którzy również startowali z tym numerem i mają teraz bardzo zbliżone średnie do Duńczyka.

  33. Powrót do góry    #6909
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Z drugiej strony przy braku wystrzałowej formy u Emila, nic nie stało na przeszkodzie, by Kildemand wywalczył sobie lepszy numer startowy poprzez swoje dobre występy. Tak się stało w przypadku Hampela, który zaczynał sezon od nr 2 i przejechał pod tym numerem 7 meczów, z czego zawalił tylko ten pierwszy - przeciwko Unii. Raz też Hampel jechał z numerem 12 i zrobił 9+1 (więcej niż prowadzący parę Dudek). Dzięki temu w drugiej części sezonu Hampel zaczął już prowadzić parę. Myślę, że od Kildemanda można było wymagać więcej niż od (nikomu nie ujmując) Pieszczka czy Woźniaka, którzy również startowali z tym numerem i mają teraz bardzo zbliżone średnie do Duńczyka.
    alan żartujesz

    Idąc tym tokiem rozumowania dochodzimy do wniosku, że też nic nie stało na przeszkodzie, by Smyk mógł w meczu wywalczyć sobie pięć startów .........

    i tu i tu przeszkoda ta sama
    Rozumiesz już ?

  34. Powrót do góry    #6910
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Mądrzejsi, w kwestii Kildemanda, będziemy za dwa, trzy sezony Wtedy jedni napiszą - szkoda, że odszedł, nie mówiłem? Drudzy - dobrze, że odszedł nie mówiłem? Byleby już za rok nie był przez nas podziwiany, w innej drużynie, jak głębiej jeszcze u nas niechciany Lindgren ( o Bjerre nie piszę, bo cały czas żałuję że odszedł ). Ja, gdyby cokolwiek ode mnie zależało, zostawiłbym i Petera. W ogóle zostawiłbym całą piątkę, skoro drużyna jednak dała radę, mimo utraty ( przynajmniej nominalnie ) jednego z liderów ( Pedersen ). Młodzież nam okrzepła, stanowi już konkretna siłę drużyny i można nimi zastępować.
    Rezerwowym ( i to w jednej i drugiej formacji ) może mógłby zostać Trofimow ( szkoda, że tak mało jeździ i ciężko stwierdzić tak naprawdę na ile go stać ).
    Idealnie byłoby ( za Pedersena, pamiętajmy że jeden senior ubył z przyczyn losowych ) dokoptować Kurtza, ew. Czugunowa, i dawać sześciu seniorom pojeździć.
    Pożyjemy - zobaczymy.

  35. Powrót do góry    #6911
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Mam wrażenie, że się bardzo uczepiliśmy Petera, a On naprawdę swoje zrobił!!!
    może i odrobinę się uczepiliśmy... ktoś musi przywozić 1pkt i w tym aspekcie można powiedzieć swoje zrobił... bo te jedynki zbierał...
    nie daje mi jednak spokoju styl w jakim przejechał ten sezon... strasznie dużo chaosu, za to mało zdeterminowanego Petera Kildemanda...

    a np. te 2 sytuacje

    Leszno - Rybnik - 51:39
    9. Emil Sajfutdinow - 5+1 (2*,2,d,1)
    10. Janusz Kołodziej - 12+1 (3,1*,3,3,2)
    13. Peter Kildemand - 6+2 (1*,2*,3,0,u/-)

    Toruń - Leszno - 44:46
    1. Emil Sajfutdinow - 8+2 (d,2*,2,3,1*)
    2. Peter Kildemand - 10+1 (2,3,1*,1,3)
    5. Nicki Pedersen - 8 (0,1,3,2,2)

    pokazują, ze i pod 2/10 można jechać skutecznie. tylko trzeba zabrać ze sobą GM'a - nie motorynkę.

    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Mądrzejsi, w kwestii Kildemanda, będziemy za dwa, trzy sezony Wtedy jedni napiszą - szkoda, że odszedł, nie mówiłem? Drudzy - dobrze, że odszedł nie mówiłem? Byleby już za rok nie był przez nas podziwiany, w innej drużynie, jak głębiej jeszcze u nas niechciany Lindgren ( o Bjerre nie piszę, bo cały czas żałuję że odszedł ). Ja, gdyby cokolwiek ode mnie zależało, zostawiłbym i Petera. W ogóle zostawiłbym całą piątkę, skoro drużyna jednak dała radę, mimo utraty ( przynajmniej nominalnie ) jednego z liderów ( Pedersen ). Młodzież nam okrzepła, stanowi już konkretna siłę drużyny i można nimi zastępować.
    Rezerwowym ( i to w jednej i drugiej formacji ) może mógłby zostać Trofimow ( szkoda, że tak mało jeździ i ciężko stwierdzić tak naprawdę na ile go stać ).
    Idealnie byłoby ( za Pedersena, pamiętajmy że jeden senior ubył z przyczyn losowych ) dokoptować Kurtza, ew. Czugunowa, i dawać sześciu seniorom pojeździć.
    Pożyjemy - zobaczymy.
    mówią, że zwycięskiego składu się nie zmienia nie pozostało nic innego jak ********** ten finał (a Kilde 10+12). czego zyczę wszystkim zainteresowanym.

  36. Powrót do góry    #6912
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    alan żartujesz

    Idąc tym tokiem rozumowania dochodzimy do wniosku, że też nic nie stało na przeszkodzie, by Smyk mógł w meczu wywalczyć sobie pięć startów .........

    i tu i tu przeszkoda ta sama
    Rozumiesz już ?
    Niestety, musisz jaśniej

    Zresztą akurat wzmianka o wywalczeniu nieparzystego numeru startowego jest w tym moim poście najmniej ważna. Hampel w 7. meczach punktował na dobrym i bardzo dobrym poziomie, a jechał jako doparowy. I dokonał tego żużlowiec będący po ciężkiej kontuzji, w którego kompletnie nie wierzyłem.
    Z kolei Kildemand z czasów rzeszowskich imponował walecznością na torze i tego mi u niego przede wszystkim brakowało (w tym i poprzednim sezonie). Niestety przy tak kiepskich startach brakuje też od razu punktów. Poza tym od obcokrajówców w Unii zawsze wymagam więcej - szczególnie od tych mających już jakąś renomę i doświadczenie. A ten PK wypadł po prostu drugi rok z rzędu blado - na poziomie Pieszczka i Woźniaka. Sorry, ale ja nie tego po nim oczekiwałem.

  37. Powrót do góry    #6913
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Gość w połowie spotkań robi 4 pkt lub mniej. Z tego jeszcze połowę zwykle na plastronach (Zgardziński, Chmiel, Kopeć, itd.). Sorry, ale ja nie tego oczekiwałem od gościa, który przychodził do nas ze średnią ok. 10 pkt na mecz. Takich Kildemandów to można poszukać bliżej i to Polskich.

    Kildemand jest cieniem cienia zawodnika z Częstochowy czy Rzeszowa. Nie okłamujmy się.

  38. Powrót do góry    #6914
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Na kogo wy będziecie narzekać gdy Kilde odejdzie? będzie trzeba się przerzucić znowu na Pawlickiego


    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...820,1,984.html

    Aż sobie odpaliłem Camel Cup 94' z tęsknoty za Żużlowcami z jajami
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #6915
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ja staram się nie narzekać, ale nie jestem w stanie zaakceptować słów, że Kilemand jedzie swoje i powinniśmy być z niego zadowoleni.

  40. Powrót do góry    #6916
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Na kogo wy będziecie narzekać gdy Kilde odejdzie? będzie trzeba się przerzucić znowu na Pawlickiego


    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...820,1,984.html

    Aż sobie odpaliłem Camel Cup 94' z tęsknoty za Żużlowcami z jajami
    Jakby teraz sie ktos na torze polozyl to by dostal taka kare, ze musialby do 67 roku zycia walic komplety w ekstralidze

    Do PawlickiTeam ponizej:

    Na kumpla miejscu bym kupil teraz w ciemno.
    Jesli jest z Leszna to i tak bez problemu odsprzeda bo wcale mnie nie zdziwi jesli bilety beda chodzily pod stadionem za 100zl.
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 13-09-2017 o 19:40

  41. Powrót do góry    #6917
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,501
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 381 w 288 postach
    Pytanko.

    Ma ktos info ile zostalo biletow na PP ?
    Kumpel dopiero w sobote bedzie wiedzial czy pojdzie , jest szansa ze w sobote bedzie bilet na PP?

  42. Powrót do góry    #6918
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Panowie, pytanie z tych pewnie dla wiekszości oczywistych, ale...

    Całe życie PP, a teraz ze względu na wiek numerowane.. czy wystarczy przyjść 15 min przed meczem i miejsce będzie wolne, czy przypadkiem pan Mietek może zająć jedno skrajne, bo wykupił w dolnym rzędzie, ale to było wolne i usiadł...???
    Autonomiczna WIELKOPOLSKA Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #6919
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez RJG_11 Zobacz posta
    Panowie, pytanie z tych pewnie dla wiekszości oczywistych, ale...

    Całe życie PP, a teraz ze względu na wiek numerowane.. czy wystarczy przyjść 15 min przed meczem i miejsce będzie wolne, czy przypadkiem pan Mietek może zająć jedno skrajne, bo wykupił w dolnym rzędzie, ale to było wolne i usiadł...???
    Całe życie na ,,numerowanym'' czyli ,,B''

    Możesz przyjść nawet o godzinie 19:01
    Masz bilet, swoje krzesełko. Tylko Twoje
    Dlatego Pan Mietek nie straszny

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    RJG_11 (13-09-2017)

  45. Powrót do góry    #6920
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,146
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Gość w połowie spotkań robi 4 pkt lub mniej. Z tego jeszcze połowę zwykle na plastronach (Zgardziński, Chmiel, Kopeć, itd.). Sorry, ale ja nie tego oczekiwałem od gościa, który przychodził do nas ze średnią ok. 10 pkt na mecz. Takich Kildemandów to można poszukać bliżej i to Polskich.

    Kildemand jest cieniem cienia zawodnika z Częstochowy czy Rzeszowa. Nie okłamujmy się.
    W Częstochowie czy Rzeszowie był stawiany w roli lidera drużyny, u nas jest jednym z wielu to jest ta różnica. Jakby punktował jak w Rzeszowie to byśmy każdy mecz wygrywali z przewagą jak z Falubazem w 1 meczu.
    Dalibyśmy u nas pod 2/10 Maxa Fricke czy nie wiem Lindbaecka to by jeździł z podobnym rezultatem jak Peter, urok tzw. "dream teamów". Skoro odpuszczamy Petera na następny rok , dawać Brady'ego i jak ktoś mówił wcześniej niech jeździ i zbiera doświadczenie, może drugi Milik nam wyrośnie.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 13-09-2017 o 21:42

  46. Powrót do góry    #6921
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    Mam wrażenie, że się bardzo uczepiliśmy Petera, a On naprawdę swoje zrobił!!!
    Wszystko zależy od tego kto jakie stawiał mu oczekiwania. Porównując Kildemanda z Rzeszowa czy Częstochowy z teraźniejszym Kildemandem, to z pewnością obniżył loty. Tyle, że to było spodziewane, skoro z lidera w słabych kadrowo klubach stał się zawodnikiem drugiej linii w zespole z mistrzowskimi ambicjami. To dośc oczywista konstatacja wyrażana już tu przez przedmówców. Ubiegły sezon Peter miał dramatyczny - podobnie jak cała drużyna. W tym jest zdecydowanie lepiej i przez pryzmat moich oczekiwań (sformułowanych w oparciu o jego jazdę w 2016 roku) zgodzę się, że zrobił swoje. Należy mieć na uwadze, że on ciągle jeździ z jakąś niedoleczoną kontuzją i nie narzeka. Podejrzewam też, że jest tańszy od niemal każdego Polaka na zbliżonym poziomie. Wbrew opinii jednego z przedmówców zauważyłem tez progres u niego, jeśli chodzi o starty.
    Nie zmienia to faktu, że mimo całej sympatii dla niego, nietrudno znaleźć argumenty przemawiające na zastąpieniu go Kurtzem. Jest ich znacznie więcej niż np. przy zamianie Zengota - Przemo.

  47. Powrót do góry    #6922
    Stały bywalec Awatar antystenezz
    Dołączył
    30-06-2004
    Postów
    751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 3 postach
    Taka dygresja jeszcze.

    Pawliccy jacy są, tacy są. Ale trzeba być generalnie niespełna rozumu, żeby przedkładać Zengotę nad Przemka. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że dyskusja ‘wychowankowie vs obcy” nigdy się nie kończy, ale nawet kibic sukcesu chce tegoż sukcesu siłami swoich (a jak nazywać dziadami to tylko swoich, bo co mnie obchodzi cała reszta). Pawliccy mogą być mało profesjonalni i niepoważni, ale na koniec dnia zostajemy w czarnej du…, czyli z Falubazem w składzie. I nic tego nie zmieni.

    I to jakim Falubazem… Ja rozumiem, że telewizja i te sprawy. I że niby trzeba pytać żużloków o zdanie. Choć wiadomo, że nic do powiedzenia nie mają. Ale wśród tych, którzy nie mają nic do powiedzenia, nikt nie przebije pana Grzesia Zengoty. Wesołego Miśka ze swoją charakterystyczną stylówą (czy ktoś wpadł na genialny w swej prostocie pomysł, żeby wysłać mu do domu taśmy z nagraniami?). Choć dużo wskazuje na to, że sam siebie postrzega jako wybitnego marketingowca… No i świetnie. Niech zatem wraca do Zielonej Góry i zabawia całym sobą celebrytów z Warszawki i szacownych gości z Reichu.

    A zastąpienie Przemka Kildemandem (to niby miała być tzw. "zmiana jakościowa", prawda?)? Bez komentarza. Zarządzie i Przemysławie, dosyć wygłupów. Czas wracać do Leszna.

    Jeśli skad:
    1. Sajfutdinow
    2. Pawlicki
    3. Pawlicki
    4. Kurtz
    5. Kołodziej
    6. Smektała
    7. Kubera
    8. Musielak/Pavlic
    jest to podniesienia, to trzeba by być idiotą, żeby tego nie uczynić.

    No, dwa wpisy z okazji finałów, to rzeczywiście mamy święto.
    Ostatnio edytowane przez antystenezz ; 14-09-2017 o 10:05

  48. Powrót do góry    #6923
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    I cały misterny plas przygotowań pewnie w pisdu. Wątpliwe, czy w ogóle mecz się odbędzie...

  49. Powrót do góry    #6924
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,501
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 381 w 288 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    I cały misterny plas przygotowań pewnie w pisdu. Wątpliwe, czy w ogóle mecz się odbędzie...
    Dlaczego mecz ma sie nie odbyc ?
    Na dzis prognozy na weekend dobre , wiec I tor I pogoda ma weekend na razie bez zagrozen

  50. Powrót do góry    #6925
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,229
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    I cały misterny plas przygotowań pewnie w pisdu. Wątpliwe, czy w ogóle mecz się odbędzie...
    BO?

    Jeszcze się nie nauczyłeś by nie panikować za czau? YR.no nawet kropli deszczu na sobotę i Niedziele nie pokazuje. Zresztą dużo prognoz daje kiepską na jutro ale sobota i Niedziela całkiem ok, wiec tylko nam to może pomóc zrobić tor pod siebie...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  51. Powrót do góry    #6926
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Za TVN pogoda: W niedzielę spodziewane są bardzo duże opady deszczu w całym kraju. Z wczoraj.

  52. Powrót do góry    #6927
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Za TVN pogoda: W niedzielę spodziewane są bardzo duże opady deszczu w całym kraju. Z wczoraj.
    Telewizja kłamie .
    !Adrian walcz!

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    cokus1 (14-09-2017)

  54. Powrót do góry    #6928
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Odnosnie skladu, ze niby kildemand zawodzi.. A kto w tej druzynie niby nie zawodzi? Piotrkowi wyszly teraz dwa mecze- juz jest bezpieczny a w sesonie czasem 5 pkt to byl szał jak zrobil. Zengi - niby ok ale koncowke rundy zasadniczej to az zeby zgrzytaly na jego jazde na szczescie na falubaz troche sie ogarnal. Jasiu- play offy ok ale w sezonie poza drobnymi wyjatkami na wyjazdach byl dramat u siebie jako tako. No i wielki lider za grube miliony emil ktory od meczu z rybnikiem jedzie taka popeline ze glowa mala, ratuje go to ze jedzie w parze z dramatycznym kildem i 3 pkt ma na nim z przydzialu, wystarczy ze raz pokona jakiegos juniora jeszcze i moze beznadziejnego w play ofach doyla i juz ma 8 punktow, gawiedz zadowolona. W tej druzynie nikt nie jechal na miare oczekiwan , oprocz juniorow a w przypadku smyka nawet grubo ponad stan i gdyby nie ta juniorka prawdopodobnie nie byloby play offow a na pewno nie byloby finalu. Podajecie swoje sklady marzen to ja tez podam: wypad z Unii: Emil, Kilde, Nicki, w ich miejsce Kurtz, Przemo , Fricke. Najslabszy z 6 seniorow w sparingach siada na lawie a ze sezon dlugi i kontuzji sporo to na pewno kazdy sie najezdzi. Na pewno wielu mi napisze ze ten sklad gwaratuje walke o utrzymanie. A ja odpowiem ten sklad gwarantuje mega emocje co mecz. Cos czego od dawna mi brakuje. Ekipa mlodych wilkow na dorobku, glodnych slawy i medali. Co gwarantuje taki kildemand. Co gwarantuje emil? Play offy pokazuja ze nic. Warto mysle czasem zaryzykowac a efekty moga byc rewelacyjne. Takie moje zdanie

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MarQes za jego przydatny post!

    Phenomenon (14-09-2017)

  56. Powrót do góry    #6929
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...050,1,984.html

    Wiem, wiem... to przegląd sportowy😎

  57. Powrót do góry    #6930
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...050,1,984.html

    Wiem, wiem... to przegląd sportowy😎
    Wcale bym sie nie zdziwil jakby zostal. Kwasy z Tarnowem poszly chyba jednak o krok za daleko. To by sie zreszta zgadzalo z tym o czym jeden z kolegow pisal, ze Kolodziej wroci do Tarnowa jak sie zarzad zmieni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •