Strona 124 z 174 PierwszyPierwszy ... 2474114122123124125126134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,536 do 5,580 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5536
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,246
    Kliknij i podziękuj
    1,552
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    No tak, bo jak sie nie zdobywa złota, to od razu sie spada... *********** jak niezdrowe dupy.
    Jeżeli najważniejszy będzie junior w biegu 14tym a reszta mało ważna , to można spaść...

    Dla informacji co niektórym: mecz ma biegów.... tak... właśnie ....15 ... !

    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 20-07-2017 o 14:53

  2. Powrót do góry    #5537
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Czyli co Tobiasz wracaj do Leszna ? czy nie wracaj ?
    A to to nie wiem. Prezesem nie jestem I o którym roku mówimy? 2018 czy 2024? bo już się gubię, mimo że ten sezon się jeszcze nie skończył.
    Ja każdemu Uniście dobrze życzę i z ich sukcesów cieszę się tak samo jakby byli nasi, nieważne czy jeżdżą teraz dla Rybnika, Gniezna czy Piły.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/69...ej-mapy-wywiad
    Tylko dlaczego teraz myślą nad tym? Rawicz naszym klubem filialnym powinien być już kilka-kilkanaście lat temu.
    I czy jakieś rozmowy są czy prezes Kolejarza czeka aż to nasi się pierwsi odezwą do nich? Bo niby są pomysły.

  3. Powrót do góry    #5538
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,146
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Nicki najprawdopodobniej wraca...
    Nie wiem czy się cieszyć czy obawiać. Ale wiem jedno,ze nikt z aktualnego składu nie zasłużył na odstawienie. Zaczynajac na Zengocie i kończąc na Kildemandzie. Drużyna jest, klimat jest, wyniki tez są. Osobiście wielką radość sprawia mi oglądanie chłopaków na torze i w parkingu.
    Po co psuć coś co funkcjonuje? Bo raczej nie da się poprawić czegoś co funkcjonuje uwazam bardzo dobrze. Chcą coś poprawić jeszcze bardziej można wtedy przedobrzyć,ale najzwyczajniej w świecie to zepsuć.
    Ale Nicki to Nicki. Oczywiście życzę zdrowia i powrotu na tor.


    A może niech zapronują mu posadę za młodego Gryczkę? 😂
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 21-07-2017 o 11:46

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    piterma (21-07-2017)

  5. Powrót do góry    #5539
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    No nie ma jak się z Twoim wpisem nie zgodzić.
    Ale z drugiej strony, jeśli Nicki by wrócił w formie na 10+ to przy założeniu, że, cała reszta utrzyma poziom obecny to.... aż strach z Wami jechać w PO.

    Cała nadzieja, że jak to ktoś u Was pisał Nicki ma gwarancje startów i jak wróci to siądzie team spirit...😎

  6. Powrót do góry    #5540
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jeżeli najważniejszy będzie junior w biegu 14tym a reszta mało ważna , to można spaść...

    Dla informacji co niektórym: mecz ma biegów.... tak... właśnie ....15 ... !

    To, że dorabiasz własne teorie do jednego zdania, które napisałem, to już Twój problem.

    Nicki wraca, w parkingu sraczka. Entliczek, pentliczek na kogo w parze wypadnie Dziczek... Jeśli już go wstawiać to tylko z Emilem. Chyba jedyny, który nigdy nie płakał na jazdę z Nickim.
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 21-07-2017 o 13:37

  7. Powrót do góry    #5541
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Nikt normalny nie powinien wpuszczać dzika do składu w momencie kiedy maszyna naoliwila się, zaczyna jechać.

  8. Powrót do góry    #5542
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Unia jedzie jak należy, już nawet nie chodzi o wyniki, ale ogólnie o to zacięcie i walkę (patrz Rybnik i Zielona Góra). Na miejscu Barona bym wspuścił Nickiego co najwyżej za Kildemanda, bo on jedyny nie robi postępów formy. Natomiast Nicki mógby jechać tylko i wyłącznie z Emilem, bo ten ma największą szansę odjechać po pierwszym łuku na tyle daleko do Nickiego, że ten mu nie zagrozi. Ten powrót mi się w ogóle nie uśmiecha, a co dopiero musi się dziać w głowie Piotra. Oby nic, bo to może być klucz do naszego sukcesu.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #5543
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,504
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Nicki z gory powinien miec oznajmione , ze wroci do skladu tylko w przypadku kontuzji ktoregos z chlopakow , inaczej nie ma opcji, nie psujmy czegos co zaczęło jechac na miare potencjalu , ale mysle ze Nicki do powaznego scigania w lidze to tak szybko nie wroci .. mimo pewnie duzych chęci , to bedzie trudno isc na noże juz od początku...
    Myślę ze Baron ma tyle oleju w glowie i nic nie bedzie zmienial

  10. Powrót do góry    #5544
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Tylko czy na pewno to Baron będzie decydował?
    Nie chcę siać niepotrzebnego fermentu w Waszym wątku, ale sami wielokrotnie pisaliście o specjalnych prawach dla Duna.

  11. Powrót do góry    #5545
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,246
    Kliknij i podziękuj
    1,552
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Tylko czy na pewno to Baron będzie decydował?
    Nie chcę siać niepotrzebnego fermentu w Waszym wątku, ale sami wielokrotnie pisaliście o specjalnych prawach dla Duna.
    I znów się zacznie...
    '...Przecież na specjalnych prawach w tym roku był na początku sezonu raczej PP... Ale tak jakby odpalił co nieco... Więc i dobrze

  12. Powrót do góry    #5546
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,146
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Tylko czy na pewno to Baron będzie decydował?
    Nie chcę siać niepotrzebnego fermentu w Waszym wątku, ale sami wielokrotnie pisaliście o specjalnych prawach dla Duna.
    Nie tajemnicą jest ,ze Nicki jest nie tylko uznana marka jesli chodzi o zawodnika żużlowego,ale to tez facet ktory ma głowę do interesu. Wielki przyjaciel Pana Rusieckiego i bardzo dobry kumpel Emila Sajfutdinova. Tez uwazam,ze jest wielce prawdopodobne by Nicki miał swoiste "plecy" w klubie. Nie każdy za nim jest,ale potencjalnie u najważniejszych osob w klubie ma wsparcie. Wiec uwazam,ze sama waleczność i charakter niekonfliktowy Petera Kildemanda to za mało by utrzymał skład.
    Prawda jest taka,ze za cholerę Nicki nie pasuje do naszej druzyny. W klubie w którym byłby traktowany jako lider- ok. Ale nie gdy jest jednym z wielu, po kontuzji i gdy swoje najlepsze lata ma za sobą.

  13. Powrót do góry    #5547
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Tak, tak. Nie spieszcie się z tym wstawianiem Pedersena do składu. Na razie nie wiadomo, za kogo miałby jechać.
    Emil i Janusz jadą swoje. Zengota odbudował się i robi co trzeba. Pawlicki zaczął wyraźnie "odpalać". I tylko Kildemand tak trochę w kratkę, ale jemu trzeba dać jeszcze szansę by okrzepł i odpalił.
    Tak że Nicki na razie nie ma za kogo jeździć. Zaczekajcie do PO. Do tego czasu wyjaśni się za kogo Nicki ma jechać. I Pedersen już złapie najwyższą formę i będzie zasuwał lepiej niż po wakacjach Monaco.
    Tak, wprowadzenie Nickiego na PO, to najlepszy termin powrotu Dzika!

  14. Powrót do góry    #5548
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Jak czytam, że ostatenie lepsze wyniki to zasluga braku Dzika to mi sie smiac chce. Przypomne, ze po kontuzji Pedersena, najpierw odjechalismy niemrawy mecz z Grudziadzem na wlasnym torze, gdzie Huckenbaeck odjechal mecz zycia, a nastepnie ostry wpier*ol we Wroclawiu. Pozniej wygrana w Rybniku dzieki defektom i wygrana w ZG dzieki kontuzji Doyle'a. Jedyny mecz do ktorego nie mozna miec zastrzezen to ten w Czestochowie. Żyjcie w swoim matrixie, mnie tam brak Pedersena nie boli, ale wnioski to wy wyciagacie zaje*iste Przyjedzie Torun z Fratczakiem, to tu sie obudzą co niektórzy...
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 21-07-2017 o 23:01

  15. Powrót do góry    #5549
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,504
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Jak czytam, że ostatenie lepsze wyniki to zasluga braku Dzika to mi sie smiac chce. Przypomne, ze po kontuzji Pedersena, najpierw odjechalismy niemrawy mecz z Grudziadzem na wlasnym torze, gdzie Huckenbaeck odjechal mecz zycia, a nastepnie ostry wpier*ol we Wroclawiu. Pozniej wygrana w Rybniku dzieki defektom i wygrana w ZG dzieki kontuzji Doyle'a. Jedyny mecz do ktorego nie mozna miec zastrzezen to ten w Czestochowie. Żyjcie w swoim matrixie, mnie tam brak Pedersena nie boli, ale wnioski to wy wyciagacie zaje*iste Przyjedzie Torun z Fratczakiem, to tu sie obudzą co niektórzy...
    Hahahaha , gościu my w matrixie, to wez mi powiedz jak to jest skoro slaba Unia Fuksem wygrywa w Rybniku z Grisza Laguta na czele , a w zeszła Niedzielę , bardzo mocna Sparta jedzie mecz z tym samym Rybnikiem bez Griszyy...ledwie remisuje mecz ...w którym przegrywa 12pkt , i cudem ratuje remis gdzie 2-krotny mistrz swiata walczy o 1pkt z Tobiaszem Musielakiem w biegu 15...

    A kilka dni wczesniej Falubaz meczy sie również z tym slabym Rybnikiem..

    Naprawdę jestes tak ślepy? Czy co?

    Unia sie obudzila i na dzis obok Falubazu Wrocławia i Gorzowa jesteśmy głównym faworytem do złota ..

    A wiesz co zrobi Torun z Fratczakiem? ...bedzie walczyl o 38-40 pkt maks..

    Pozdro

  16. Powrót do góry    #5550
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    A o to chodzi, że dużo zależy od dyspozycji dnia i o to, że jedni jada lepiej na tym torze, drudzy na tym. W Zielonej zawsze jechalismy przyzwoicie (Zengi, Piter + juniorka), a do tego brak Doyle'a oraz opady deszczu zrobily swoje. W Rybniku byliśmy słabsi, a mimo to wygralismy, ja powiem, ze dzieki defektom, ty zapewne powiesz ze dzieki braku Nickiego. Najlepiej niech wogole rozwiaze kontrakt z Unia, wtedy wszyscy beda sie czuli komfortowo. To teraz ty mi wytlumacz nieprzekonujaca wygrana z Grudziadzem i ******** we Wroclawiu mimo ze tego paskudnego i psujacego atmosfere Nickiego juz w parkignu nie bylo. No dalej tłumacz, bo poki co to takie chojraki jak Ty i ten Piterma żądacie argumentów, a sami gówno macie do powiedzenia poza rzucaniem mięsem w stronę użytkowników forum, którzy mają odmienne od was zdanie.

  17. Powrót do góry    #5551
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    A o to chodzi, że dużo zależy od dyspozycji dnia i o to, że jedni jada lepiej na tym torze, drudzy na tym. W Zielonej zawsze jechalismy przyzwoicie (Zengi, Piter + juniorka), a do tego brak Doyle'a oraz opady deszczu zrobily swoje. W Rybniku byliśmy słabsi, a mimo to wygralismy, ja powiem, ze dzieki defektom, ty zapewne powiesz ze dzieki braku Nickiego. Najlepiej niech wogole rozwiaze kontrakt z Unia, wtedy wszyscy beda sie czuli komfortowo. To teraz ty mi wytlumacz nieprzekonujaca wygrana z Grudziadzem i ******** we Wroclawiu mimo ze tego paskudnego i psujacego atmosfere Nickiego juz w parkignu nie bylo. No dalej tłumacz, bo poki co to takie chojraki jak Ty i ten Piterma żądacie argumentów, a sami gówno macie do powiedzenia poza rzucaniem mięsem w stronę użytkowników forum, którzy mają odmienne od was zdanie.
    Od pewnego czasu coraz bardziej męczy mnie ten gwaizdorski skład. I może Cię to zaskoczy, tak jestem za tym aby ze składu wywalić forowanego Pawlickiego w ogóle to niech odejdzie po sezonie gdzieś indziej, jak to mawiają czasem te żeby coś docenić to trzeba to stracić. Chcecie 3 krotnego mistrza świata w składzie to życzę aby Wam go Rusiecki wstawił. Mnie to już nie bawi przekomarzanie sie, i pisanie argumentów że w drużynie jest 7 zawodników i wyraźnie widać że 6 zamiast skupić się na meczu, śledzą co odwali Nicki.

    Jesteś chojrak, pokaż ze masz jaja, proponuje zakład. Jeśli Nicki wróci do składu to Leszno nie zdobędzie żadnego medalu. Drugi wariant jeśli Nicki nie wróci do składu Leszno pojedzie w finale. W przypadku kontuzji kluczowych zawodników zakald podlega weryfikacji.

  18. Powrót do góry    #5552
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,625
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Od pewnego czasu coraz bardziej męczy mnie ten gwaizdorski skład. I może Cię to zaskoczy, tak jestem za tym aby ze składu wywalić forowanego Pawlickiego w ogóle to niech odejdzie po sezonie gdzieś indziej, jak to mawiają czasem te żeby coś docenić to trzeba to stracić. Chcecie 3 krotnego mistrza świata w składzie to życzę aby Wam go Rusiecki wstawił. Mnie to już nie bawi przekomarzanie sie, i pisanie argumentów że w drużynie jest 7 zawodników i wyraźnie widać że 6 zamiast skupić się na meczu, śledzą co odwali Nicki.

    Jesteś chojrak, pokaż ze masz jaja, proponuje zakład. Jeśli Nicki wróci do składu to Leszno nie zdobędzie żadnego medalu. Drugi wariant jeśli Nicki nie wróci do składu Leszno pojedzie w finale. W przypadku kontuzji kluczowych zawodników zakald podlega weryfikacji.
    Pytanie, kto jest kluczowym zawodnikiem, no bo chyba nie Adam Ellis?

  19. Powrót do góry    #5553
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    jak to mawiają czasem te żeby coś docenić to trzeba to stracić
    w takim np. Rybniku magia nazwiska Pawlicki mogłaby już nie działać... i po 3 meczach na poziomie 4 punktów trafiłaby się ława, więc z tym "docenianiem" to chyba w 2 strony działa...

  20. Powrót do góry    #5554
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Pytanie, kto jest kluczowym zawodnikiem, no bo chyba nie Adam Ellis?
    Myślę że w tej kategorii można określić prowadzących pary, ewentualnie 3 najlepsze średnie w drużynie

    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    w takim np. Rybniku magia nazwiska Pawlicki mogłaby już nie działać... i po 3 meczach na poziomie 4 punktów trafiłaby się ława, więc z tym "docenianiem" to chyba w 2 strony działa...
    Jakoś Toffika w Rybniku nie posadzili, a jedzie na tym poziomie. Rok wcześniej gdy miał podobne wyniki w Lesznie to sadzaliscie go ławę, a Skórze zarzucaliscie kolesiostwo. Druga sprawa ze trochę wcześniej rozprawialiscie na temat ewentualnych przyszłorocznych roszad i sensownych Polaków nie potrafiliscie podać. A już widzę jak Buczkowski który jest numerem 2 w Grudziądzu przyjdzie do Leszna by być numerem 5

  21. Powrót do góry    #5555
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,246
    Kliknij i podziękuj
    1,552
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Nicki z gory powinien miec oznajmione , ze wroci do skladu tylko w przypadku kontuzji ktoregos z chlopakow , inaczej nie ma opcji,
    Słusznie mówisz !

    Nawet gdyby ktoś z podstawowego składu zaczął jeździć tak skutecznie jak Pawlicki dziś w SGP, nie mam mowy o zmianie...! Niech NP wie! Brawo...
    Takich ludzi jak Ty w Unii trzeba...

    Dać całej drużynie gwarancję jazdy, zapowiedzieć, że nawet gdy ktoś będzie permanentnie fuszerował miejsca w składzie nie straci ...

    Brawo - złota recepta na sukces...

    Niech zgadnę - żadnym biznesem to Ty raczej nie zarządzasz...?

    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #5556
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach

    Thumbs up

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Jakoś Toffika w Rybniku nie posadzili, a jedzie na tym poziomie. Rok wcześniej gdy miał podobne wyniki w Lesznie to sadzaliscie go ławę, a Skórze zarzucaliscie kolesiostwo. Druga sprawa ze trochę wcześniej rozprawialiscie na temat ewentualnych przyszłorocznych roszad i sensownych Polaków nie potrafiliscie podać. A już widzę jak Buczkowski który jest numerem 2 w Grudziądzu przyjdzie do Leszna by być numerem 5
    masz delikatną "zaćmę" na wszystko co związane z nazwiskiem Pawlicki. zwróciłem tylko uwagę na oczywistą oczywistość. kompletnie nie stając po żadnej ze stron.

    kto ewentualnie bardziej straciłby na tym "odejściu" okazałoby się dopiero po kilku latach... może Unia, może Piotr... może się dowiemy, może nie...

    wg. mnie nie jest to takie oczywiste jak mówisz, że Unia Leszno podkuliłaby ogon i "doceniłaby" geniusz i talent tego zawodnika. nawet jakby został mistrzem świata.

    jak spojrzysz na historię "nowoczesną" Unii Leszno - to za Przemkiem Pawlickim, DJ Krzysiem, Czołgistą z Piły, przywołanym przez Ciebie Tobiaszem jakoś szczególnie nikt nie płacze i nie tęskni w klubie. czy coś przegapiłem? pomimo tych wielkich strat Unia Leszno ciągle jest Unią Leszno. co ciekawe - ciągle w ekstralidze. i co jeszcze ciekawsze... ciągle z lokalnymi akcentami w składzie.

    ------
    no i rzeczywiście... mają w tym Rybniku 14 armat na rezerwie i z tego nadmiaru nie wiedzą kogo wpuścić za Tobiasza. zwyczajnie się w tym nadmiarze pogubili.

  23. Powrót do góry    #5557
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,504
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Słusznie mówisz !

    Nawet gdyby ktoś z podstawowego składu zaczął jeździć tak skutecznie jak Pawlicki dziś w SGP, nie mam mowy o zmianie...! Niech NP wie! Brawo...
    Takich ludzi jak Ty w Unii trzeba...

    Dać całej drużynie gwarancję jazdy, zapowiedzieć, że nawet gdy ktoś będzie permanentnie fuszerował miejsca w składzie nie straci ...

    Brawo - złota recepta na sukces...

    Niech zgadnę - żadnym biznesem to Ty raczej nie zarządzasz...?

    Pozdrawiam
    Nicki wiecej szkody wprowadzi , niz ten zawodnik ktory bedzie te zera wozil , mamy Bartka jest Domin mocny na Smoku

    A Kildemand dzis super , w koncu widzielismy dobrego efektywnego i efektownego Petera
    Emil bardzo ladnie to jest ten Emil
    Piotr dzis dramat , to bylo fatalne , ale ostatnie wystepy Piotra byly bardzo dobre wiec z ocena poczekajmy do meczów ligowych , dzis chyba i głowa i sprzet byly fatalne...

    Podsumowujac , jak najdalej z Dzikiem

  24. Powrót do góry    #5558
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,246
    Kliknij i podziękuj
    1,552
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam;184446[U
    6]Nicki wiecej szkody wprowadzi , niz ten zawodnik ktory bedzie te zera wozil[/U]
    Bez komentarza...

  25. Powrót do góry    #5559
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,119
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    powinniście kibicować, żeby ppj wyleciał z sgp. Rok przerwy na pewno dobrze mu zrobi
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #5560
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,146
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Można sobie dywagować czy z Nickim przez ostatnie mecze drużyna by jeździła lepiej czy gorzej. Tego się nie dowiemy.
    Wielce prawdopodobne,ze bilans byłby gorszy jesli chodzi o punkty drużyny ,bo w to miejsce wszedł Zengi który jeździ na bardzo dobrym wysokim poziomie. Pewnie w którymś momencie Nicki by zastapił Petera,ale nie wiemy z jakim skutkiem to raz, a dwa moim zdaniem Peter byłby bardziej przygotowany do meczów ligowych nie mając tego GP na głowie, więc można zakładać,ze jego dyspozycja była by lepsza.
    Dla mnie najważniejsze jest to czy w drużynie jest chemia i klimat. Z Nickim ,a tym bardziej z wolnym Nickim jak to było przed kontuzja cieżko zbudować prawdziwa drużynę. Szanuję go za to co zrobił dla Unii,ale niestety w sporcie drużynowym trzeba tworzyć zgrana paczkę i monolit. Z Nickim jest to bardzo ciężkie to wykonania. Jak to mówią "starych drzew się nie przesadza".
    Gdyby się bronił dyspozycją na torze z czasów z jakich go pamiętamy wtedy od niego ustało by się układnie drużyny , nawet kosztem klimatu w drużynie. Ale niestety Nicki już nie jest tym Nickim co kiedyś. Wiec podsumowując : wolę drużynę bez Pedersena niż imitacje drużyny z Pedersenem.

    P.S
    Ten Rohan Tungate też zaczyna fajnie jeździć. Może kolejna rozsądna alternatywa na tego "6-tego" na 2018???

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    piterma (23-07-2017)

  28. Powrót do góry    #5561
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Można sobie dywagować czy z Nickim przez ostatnie mecze drużyna by jeździła lepiej czy gorzej. Tego się nie dowiemy.
    Wielce prawdopodobne,ze bilans byłby gorszy jesli chodzi o punkty drużyny ,bo w to miejsce wszedł Zengi który jeździ na bardzo dobrym wysokim poziomie. Pewnie w którymś momencie Nicki by zastapił Petera,ale nie wiemy z jakim skutkiem to raz, a dwa moim zdaniem Peter byłby bardziej przygotowany do meczów ligowych nie mając tego GP na głowie, więc można zakładać,ze jego dyspozycja była by lepsza.
    Dla mnie najważniejsze jest to czy w drużynie jest chemia i klimat. Z Nickim ,a tym bardziej z wolnym Nickim jak to było przed kontuzja cieżko zbudować prawdziwa drużynę. Szanuję go za to co zrobił dla Unii,ale niestety w sporcie drużynowym trzeba tworzyć zgrana paczkę i monolit. Z Nickim jest to bardzo ciężkie to wykonania. Jak to mówią "starych drzew się nie przesadza".
    Gdyby się bronił dyspozycją na torze z czasów z jakich go pamiętamy wtedy od niego ustało by się układnie drużyny , nawet kosztem klimatu w drużynie. Ale niestety Nicki już nie jest tym Nickim co kiedyś. Wiec podsumowując : wolę drużynę bez Pedersena niż imitacje drużyny z Pedersenem.

    P.S
    Ten Rohan Tungate też zaczyna fajnie jeździć. Może kolejna rozsądna alternatywa na tego "6-tego" na 2018???
    Ali_G lubi to...😜 😉

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  29. Powrót do góry    #5562
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Jak już pisałem indywidualne wyniki Piotra mam gleboko w powazaniu, niemniej taśma w pierwszym biegu, gdy zaden z zawodnikow ani tasma nie drgnela oraz później przegrana z Cookiem to firmowy popis w jego wykonaniu

  30. Powrót do góry    #5563
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    masz delikatną "zaćmę" na wszystko co związane z nazwiskiem Pawlicki. zwróciłem tylko uwagę na oczywistą oczywistość. kompletnie nie stając po żadnej ze stron.

    kto ewentualnie bardziej straciłby na tym "odejściu" okazałoby się dopiero po kilku latach... może Unia, może Piotr... może się dowiemy, może nie...

    wg. mnie nie jest to takie oczywiste jak mówisz, że Unia Leszno podkuliłaby ogon i "doceniłaby" geniusz i talent tego zawodnika. nawet jakby został mistrzem świata.

    jak spojrzysz na historię "nowoczesną" Unii Leszno - to za Przemkiem Pawlickim, DJ Krzysiem, Czołgistą z Piły, przywołanym przez Ciebie Tobiaszem jakoś szczególnie nikt nie płacze i nie tęskni w klubie. czy coś przegapiłem? pomimo tych wielkich strat Unia Leszno ciągle jest Unią Leszno. co ciekawe - ciągle w ekstralidze. i co jeszcze ciekawsze... ciągle z lokalnymi akcentami w składzie.

    ------
    no i rzeczywiście... mają w tym Rybniku 14 armat na rezerwie i z tego nadmiaru nie wiedzą kogo wpuścić za Tobiasza. zwyczajnie się w tym nadmiarze pogubili.
    Po pierwsze odnośnie doceniania Piotra pisałem to w kontekście kibiców a nie klubu to raz. Druga sprawa to dzisiaj nie płaczesz za żadnym z wyżej wymienionych , ale zimą będzie problem. Jak Kołodziej wróci do Tarnowa, Zengota po tym jak klub go wycykal z Pedersenem zimą wróci do Zielonej. A Piotr Pawlicki pójdzie do Torunia. To ciekawe kogo będziesz wystawiał jako polskich seniorów, a potrzebujesz ich dwóch.
    Trzecia sprawa jaką oczywista oczywistość??? Podałem Ci przykład ze ta Twoja oczywista oczywistość to totalna brednia oderwana od rzeczywistości Ale jednak to ja jestem zaslepiony. Ok. Niech tak będzie. Jestem zaslepiony.

  31. Powrót do góry    #5564
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Damian, Tobiasz + 3 kozakow obco i jedziemy po Play Offy. A ponadto kontrakty w tym roku wygasają Hampelowi oraz Kasprzakowi. Także na Pawlickim świat się nie kończy.
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 23-07-2017 o 01:26

  32. Powrót do góry    #5565
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Po pierwsze odnośnie doceniania Piotra pisałem to w kontekście kibiców a nie klubu to raz.
    mam wrażenie, że falubaz w barwach unii jest lubiany przez większą liczbę kibiców niż gość z zaborowa. i to nie jest tylko wina kibiców.
    kilka osób napewno by zatęskniło, ale żeby zaraz pisać, że wszyscy?

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Druga sprawa to dzisiaj nie płaczesz za żadnym z wyżej wymienionych , ale zimą będzie problem. Jak Kołodziej wróci do Tarnowa, Zengota po tym jak klub go wycykal z Pedersenem zimą wróci do Zielonej. A Piotr Pawlicki pójdzie do Torunia. To ciekawe kogo będziesz wystawiał jako polskich seniorów, a potrzebujesz ich dwóch.
    niepotrzebnie panikujesz... w Toruniu płacą jak po denominacji, w Tarnowie pod Kołodziejem dołki kopią, a Zengota chyba u Józefa nie ma najgorzej.
    Równie dobrze wszyscy mogą chcieć tu zostać. Tym bardziej jak ktoś pójdzie po rozum do głowy i pożegna w końcu gang olsena.

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Trzecia sprawa jaką oczywista oczywistość??? Podałem Ci przykład ze ta Twoja oczywista oczywistość to totalna brednia oderwana od rzeczywistości Ale jednak to ja jestem zaslepiony. Ok. Niech tak będzie. Jestem zaslepiony.
    jak mu nie pójdzie dobrze w nowym zespole, może docenić to co mial w Unii Leszno (gwarancje startów, plecy wielu osób)... tak samo Unia Leszno, jak w nowym klubie zacznie przywozić 15 punktow na mecz, moze zatesknic za jego talentem...
    wiec albo rozmawiałeś z wróżbitą Maciejem, ze kategorycznie odrzucasz jedną z tych opcji... albo jestes zwyczajnie zaslepiony jego blaskiem.

  33. Powrót do góry    #5566
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Świetny mecz na trudnym terenie w Vetlandzie po czym przychodzi katastrofalne Cardiff.
    Na duży +Emil, Kilde pokazali świetny spidlej.

  34. Powrót do góry    #5567
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    mam wrażenie, że falubaz w barwach unii jest lubiany przez większą liczbę kibiców niż gość z zaborowa. i to nie jest tylko wina kibiców.
    kilka osób napewno by zatęskniło, ale żeby zaraz pisać, że wszyscy?


    niepotrzebnie panikujesz... w Toruniu płacą jak po denominacji, w Tarnowie pod Kołodziejem dołki kopią, a Zengota chyba u Józefa nie ma najgorzej.
    Równie dobrze wszyscy mogą chcieć tu zostać. Tym bardziej jak ktoś pójdzie po rozum do głowy i pożegna w końcu gang olsena.


    jak mu nie pójdzie dobrze w nowym zespole, może docenić to co mial w Unii Leszno (gwarancje startów, plecy wielu osób)... tak samo Unia Leszno, jak w nowym klubie zacznie przywozić 15 punktow na mecz, moze zatesknic za jego talentem...
    wiec albo rozmawiałeś z wróżbitą Maciejem, ze kategorycznie odrzucasz jedną z tych opcji... albo jestes zwyczajnie zaslepiony jego blaskiem.
    Ja o jednym ty o drugim. Nie dość że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to jeszcze czytasz coś czego nie napisałem. Nigdzie nie napisałem wszyscy tylko napisałem Wam, Wy. A to jest różnica. I to było skierowane do tego towarzystwa na forum co by Pawlickiego najchętniej zaorało, a nie do Wszystkich kibiców.

    Dalej, daleko mi do paniki, staram się tylko przewidywać 2 kroki do przodu. A wielu z Was na tym forum nie zauważa regulaminu, że skład budowany musi być w oparciu o przepisy. A z przepisów wynika wyraźnie że musi być dwóch polskich seniorów. A takich na rynku sensownych nazwisk jest mało, i patrząc na ich wiek wynika ze z roku na rok będzie ich ubywalo.

    Sprawdź sobie wyniki i kogo sadzano na ławie. Chyba tylko Gajewski w Toruniu tak kombinował że zmianami w składzie, I chyba zamierzanych wyników to nie przyniosło.

  35. Powrót do góry    #5568
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    powinniście kibicować, żeby ppj wyleciał z sgp. Rok przerwy na pewno dobrze mu zrobi
    Uwaga to tylko przykład. Zabierz z teamów BZ, MJ, PD tatusiow i również mogą robić przerwę w startach. Tak sądzę.
    Oczywiście wina ppj jest to, że nie potrafi się z ojcem dogadać chyba, że postanowił sam sobie radzić. Moim zdaniem co już nie raz pisałem jego team nie ogarnia tematu.

  36. Powrót do góry    #5569
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,146
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Uwaga to tylko przykład. Zabierz z teamów BZ, MJ, PD tatusiow i również mogą robić przerwę w startach. Tak sądzę.
    Oczywiście wina ppj jest to, że nie potrafi się z ojcem dogadać chyba, że postanowił sam sobie radzić. Moim zdaniem co już nie raz pisałem jego team nie ogarnia tematu.
    Problemem jest alkoholizm ojca i każdy o tym wie. Przemek takze nie korzysta z usług seniora.
    Co nie zmienia faktu ,ze Piotrowi brakuje teamu z prawdziwego zdarzenia. Są chłopcy z łapanki i trener od przygotowania fizycznego.

  37. Powrót do góry    #5570
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Problemem jest alkoholizm ojca i każdy o tym wie. Przemek takze nie korzysta z usług seniora.
    Co nie zmienia faktu ,ze Piotrowi brakuje teamu z prawdziwego zdarzenia. Są chłopcy z łapanki i trener od przygotowania fizycznego.
    Ja nie wiem Niemniej Piter albo ogarnie porządny team albo witaj sredniactwo

  38. Powrót do góry    #5571
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,146
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ja nie wiem Niemniej Piter albo ogarnie porządny team albo witaj sredniactwo
    Tutaj pełna zgoda. Zobaczymy 🙂

  39. Powrót do góry    #5572
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,504
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Damian, Tobiasz + 3 kozakow obco i jedziemy po Play Offy. A ponadto kontrakty w tym roku wygasają Hampelowi oraz Kasprzakowi. Także na Pawlickim świat się nie kończy.
    Damian i Tobiasz to sir nadaja na 1 lige

  40. Powrót do góry    #5573
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Odnośnie teamów. Jakoś krótko przed SWC z teamu Kildemanda odszedł Momot i przeszedł do Linbaecka - od tego momentu Antonio bardzo ładnie zaiwania - choć akurat wczoraj szybszy był Pająk.

    Natomiast co do Pawlickiego - tutaj absolutnie nie mam pewności, ale mam wrażenie że teraz przy Pawlickim widać jednego z mechaników, który byli na początku sezonu z Emilem. Tak jak pisałem nie mam tu pewności, ale jeśli faktycznie tak jest to wydaje to się lekko nierozsądne, bo Emili zrobił właściwie czystki i pisał, że teraz wie na kogo może liczyć.

  41. Powrót do góry    #5574
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Odnośnie teamów. Jakoś krótko przed SWC z teamu Kildemanda odszedł Momot i przeszedł do Linbaecka - od tego momentu Antonio bardzo ładnie zaiwania - choć akurat wczoraj szybszy był Pająk.

    Natomiast co do Pawlickiego - tutaj absolutnie nie mam pewności, ale mam wrażenie że teraz przy Pawlickim widać jednego z mechaników, który byli na początku sezonu z Emilem. Tak jak pisałem nie mam tu pewności, ale jeśli faktycznie tak jest to wydaje to się lekko nierozsądne, bo Emili zrobił właściwie czystki i pisał, że teraz wie na kogo może liczyć.
    Tym bardziej to świadczy o kompletnym zagubieniu Pitera. Natomiast jeśli miałoby to zaplusowac w przyszłości niech się męczy teraz

  42. Powrót do góry    #5575
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    napisałem Wam, Wy. A to jest różnica. I to było skierowane do tego towarzystwa na forum co by Pawlickiego najchętniej zaorało, a nie do Wszystkich kibiców.
    to jeszcze śmieszniej. uwazasz, ze towarzystwo ktore chce się go pozbyć bedzie za nim tesknić jak juz odpali na dobre?
    ponosi Cie fantazja. za dużo złych emocji, żeby wyniki miały coś zmienić w postrzeganiu jego osoby.

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Z przepisów wynika wyraźnie że musi być dwóch polskich seniorów. A takich na rynku sensownych nazwisk jest mało, i patrząc na ich wiek wynika ze z roku na rok będzie ich ubywalo.
    opowiem Ci teraz pewną historię, jak to jest z "na rynku sensownych nazwisk jest mało":
    rok 2012 / Grzegorz Zengota / Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa / śr 1,443
    rok 2013 / Grzegorz Zengota / Fogo Unia Leszno / śr 1,840
    rok 2017 / Grzegorz Zengota / Fogo Unia Leszno / śr 2,000

    a tak wygląda najbardziej sensowny zawodnik w całej lidze, bez którego Unia Leszno padnie na kolana.
    rok 2017 / Piotr Pawlicki / Fogo Unia Leszno / śr 1,792

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Sprawdź sobie wyniki i kogo sadzano na ławie. Chyba tylko Gajewski w Toruniu tak kombinował że zmianami w składzie, I chyba zamierzanych wyników to nie przyniosło.
    ppj może zmienić klub... mogą mu 2-3 mecze nie wyjść (w jego obecnej dyspozycji to wysoce prawdopodobne) i może "skończyć" jak Tobiasz...
    będzie dużo nerwów i brak wyniku... zrozum, że może na odejściu z klubu tak samo wygrać, jak i przegrać... nikt tego teraz nie jest w stanie przewidzieć.

    to był również jeden z argumentów jego zatrzymania w Lesznie, jak awansował do gp... zeby nie wporwadzac dodatkowego stresu, zwiazenego ze zmiana klubu.
    to tak dla przypomnienia - i tak juz został.
    Ostatnio edytowane przez aphekz ; 23-07-2017 o 13:22

  43. Powrót do góry    #5576
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    to jeszcze śmieszniej. uwazasz, ze towarzystwo ktore chce się go pozbyć bedzie za nim tesknić jak juz odpali na dobre?
    ponosi Cie fantazja. za dużo złych emocji, żeby wyniki miały coś zmienić w postrzeganiu jego osoby.


    opowiem Ci teraz pewną historię, jak to jest z "na rynku sensownych nazwisk jest mało":
    rok 2012 / Grzegorz Zengota / Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa / śr 1,443
    rok 2013 / Grzegorz Zengota / Fogo Unia Leszno / śr 1,840

    a tak wygląda najbardziej sensowny zawodnik w całej lidze, bez którego Unia Leszno padnie na kolana.
    rok 2017 / Piotr Pawlicki / Fogo Unia Leszno / śr 1,792


    ppj może zmienić klub... mogą mu 2-3 mecze nie wyjść (w jego obecnej dyspozycji to wysoce prawdopodobne) i może "skończyć" jak Tobiasz...
    będzie dużo nerwów i brak wyniku... zrozum, że może na odejściu z klubu tak samo wygrać, jak i przegrać... nikt tego teraz nie jest w stanie przewidzieć.

    to był również jeden z argumentów jego zatrzymania w Lesznie, jak awansował do gp... zeby nie wporwadzac dodatkowego stresu, zwiazenego ze zmiana klubu.
    to tak dla przypomnienia - i tak juz został.
    Rozmowa z Tobą jest bezcelowa, Ja piszę jedno Ty czytasz coś innego. Jakbyś śledził moje komentarze, a nie dokonywał nadinterpretacji wiedzialbyś że zawsze twierdziłem a zwłaszcza po 2015 r. Co była ta zadyma z Pawlickim że to jest symbioza klub potrzebuje Pawlickiego, Pawlicki potrzebuje klubu UL. I na ewentualnym odejściu stracą obie strony. Karciłem wtedy zachowanie PPJ że zachowuje się jak rozwydrzony dzieciak. Ale to było odnośnie stosunków klub zawodnik. Natomiast czym innym jest zachowanie kibiców na tym forum, którzy mają znikome pojęcie o tym sporcie, a wydaje im się ze pozjadali wszystkie rozumu.
    Zengota za juniora coś pokazywał na torze, a teraz masz Drabika,Woryne, Smektale,Kubere, może jeszcze Kaczmarek, i Drożdż. Dalej to pustka. W z tych co skończyli juniorke to masz Piszczek, jak się ogarnie Gdańsk to tam wróci. Przedpelski,Fajfer,Gomolskii,Musielak,Nowak którzy są słabsi od Pawlickiego. Zmarzlik, Dudek którzy się z domu nie ruszą.

  44. Powrót do góry    #5577
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    klub potrzebuje Pawlickiego, Pawlicki potrzebuje klubu UL. I na ewentualnym odejściu stracą obie strony.
    ale mimo wszystko jestes za tym, aby:
    "ze składu wywalić forowanego Pawlickiego w ogóle to niech odejdzie po sezonie gdzieś indziej,"

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Natomiast czym innym jest zachowanie kibiców na tym forum, którzy mają znikome pojęcie o tym sporcie, a wydaje im się ze pozjadali wszystkie rozumu.
    Panie "ekspert od zuzla", cytuję:
    "proponuje zakład. Jeśli Nicki wróci do składu to Leszno nie zdobędzie żadnego medalu. Drugi wariant jeśli Nicki nie wróci do składu Leszno pojedzie w finale."

    jest wyrazem wiedzy eksperckiej? czy raczej "zjadaniem rozumu"?

    czy Pedersen sam sie zatrudnil w Unii Leszno? nie? nie zatrudnił się sam? zatem, pretensje i żale pod jego adresem za całe zło sa wlasnie "zjadaniem rozumu".
    nasze gwiazdy w parkingu też powinny to zrozumieć - został zatrudniony tak samo jak reszta zespołu i też chce jezdzić, nie siedzieć na ławie.

    pretensje należałoby kierować do Rusieckiego, Józefa, Barona... itd.... ale to tego trzeba mieć trochę więcej jaj... dużo prościej jest wieszać psy na Pedersenie.



    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Zengota za juniora coś pokazywał na torze, a teraz masz Drabika,Woryne, Smektale,Kubere, może jeszcze Kaczmarek, i Drożdż. Dalej to pustka. W z tych co skończyli juniorke to masz Piszczek, jak się ogarnie Gdańsk to tam wróci. Przedpelski,Fajfer,Gomolskii,Musielak,Nowak którzy są słabsi od Pawlickiego. Zmarzlik, Dudek którzy się z domu nie ruszą.
    spłaszczasz temat... nie ma znaczenia, kto jak jezdził 2-3 lata temu... tylko jak będzie jeździł w każdym kolejnym spotkaniu.

  45. Powrót do góry    #5578
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    ale mimo wszystko jestes za tym, aby:
    "ze składu wywalić forowanego Pawlickiego w ogóle to niech odejdzie po sezonie gdzieś indziej,"


    Panie "ekspert od zuzla", cytuję:
    "proponuje zakład. Jeśli Nicki wróci do składu to Leszno nie zdobędzie żadnego medalu. Drugi wariant jeśli Nicki nie wróci do składu Leszno pojedzie w finale."

    jest wyrazem wiedzy eksperckiej? czy raczej "zjadaniem rozumu"?

    czy Pedersen sam sie zatrudnil w Unii Leszno? nie? nie zatrudnił się sam? zatem, pretensje i żale pod jego adresem za całe zło sa wlasnie "zjadaniem rozumu".
    nasze gwiazdy w parkingu też powinny to zrozumieć - został zatrudniony tak samo jak reszta zespołu i też chce jezdzić, nie siedzieć na ławie.

    pretensje należałoby kierować do Rusieckiego, Józefa, Barona... itd.... ale to tego trzeba mieć trochę więcej jaj... dużo prościej jest wieszać psy na Pedersenie.




    spłaszczasz temat... nie ma znaczenia, kto jak jezdził 2-3 lata temu... tylko jak będzie jeździł w każdym kolejnym spotkaniu.
    Ja o jednym Ty o drugim. Niby wydaje Ci się ze jesteś mądry, a nie umiesz przeczytać ze zrozumieniem 5 zdań. Wydaje Ci się żeś inteligentny a po raz kolejny nie umiesz zrozumieć że coś jest I R O N I Ą

  46. Powrót do góry    #5579
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Ja o jednym Ty o drugim.
    że tak przewrotnie zapytam... a nie pomyślałeś kolego, że może to Ty nie ogarniasz o czym ja piszę?

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Niby wydaje Ci się ze jesteś mądry, a nie umiesz przeczytać ze zrozumieniem 5 zdań.
    skąd ten pomysł, że jestem albo uważam się za mądrego? chwaliłem się tutaj na forum?

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Wydaje Ci się żeś inteligentny a po raz kolejny nie umiesz zrozumieć że coś jest I R O N I Ą
    na spokojnie... wskaż mi głupiemu, która z tych 2 wypowiedzi jest "I R O N I Ą"?

    Jakbyś śledził moje komentarze, a nie dokonywał nadinterpretacji wiedzialbyś że zawsze twierdziłem a zwłaszcza po 2015 r. Co była ta zadyma z Pawlickim że to jest symbioza klub potrzebuje Pawlickiego, Pawlicki potrzebuje klubu UL. I na ewentualnym odejściu stracą obie strony.
    I może Cię to zaskoczy, tak jestem za tym aby ze składu wywalić forowanego Pawlickiego w ogóle to niech odejdzie po sezonie gdzieś indziej, jak to mawiają czasem te żeby coś docenić to trzeba to stracić.

  47. Powrót do góry    #5580
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Oglądam Poznań i skoro ROW leci za wszelką cenę trzeba ściągnąć Fricka - rośnie drugi Adams i tak jak Leigh niesamowity na przyczepnym!
    Igielski tam był mam nadzieję, że nie tylko jako turysta czyt. kierownik zawodów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •