Strona 102 z 174 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,546 do 4,590 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4546
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Alan stary już jesteś i nudny...

    Wszyscy zawodnicy mają płacone na czas i to jest fakt a to dla tych profesjonalistów najważniejsze, nie żaden Wiktor Lis (bo pewnie połowe nie wie jak wygląda) czy inny przyjazd Nickiego. Więc nic ich nie tłumaczy że jadą do tyłu. I co niby w tej sytuacji mają robić działacze? Może przestać płacić na czas?



    Czyli kto? Tungate co ci się na Memoriale podobał a teraz ma gorszą średnią od ROLNICKIEGO w 1 lidze? Czy Grajczonek? Bo chyba nie mówimy o gwiazdach pokroju DOYLA czy Holdera...



    Teraz to cie proszę BĄDŹ POWAŻNY!
    To ja wole Szlauderbacha... PAVLIĆ to już większy hobbysta jest od KOŁODZIEJA! Na swoim torze w GORICAN nie jedzie nic, a co dopiero w poważnym ściganiu. Chłopak zaliczył taki zjazd w dół jakby skoczył z EMPIRE STATE BUILDING bez liny... I się nie podniósł i nie podniesie...
    Ad. 1 Noski od kiedy taki obrońca klubu się zrobiłeś? Dla Ciebie sytuacje z tamtego sezonu są normalne? Z Lisem też wina leży po stronie zawodnika? Klub jest cacy?

    Ad. 2 Tungate, Kurtz, Fricke. Zgadza się, to nie są żadne wielkie nazwiska...przypomnij mi gdzie kilka lat temu jeździł Jason Doyle ten Tungate jechał i nie płakał, jak pozostałe panienki...z oceną zawodnika poczekaj do końca sezonu. Jak słusznie zauważyłeś jestem stary:-D, więc posluchaj starszego kolegi.

    Ad. 3 Masz lepszy pomysł? Szlauderbach super, tylko jak? Czewa ściągnela ze szparagów czy innych wiśni Szumine. Jaki był efekt? A jak ostatnio pojechał w Lesznie Kai? Noski czasem trzeba podejść do tematu nieszablonowo. Bedziesz starszy, to zrozumiesz

    Gdzieś widziałem info, że Jurka przytłacza presja w lidze polskiej. U nas wejscie z ławki powinno oznaczać brak tej presji, a że gość zrobił wiele dla naszego klubu, to nie trzeba przypominać.
    Ostatnio edytowane przez Ali_G ; 14-06-2017 o 00:23

  2. Powrót do góry    #4547
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,448
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Alan stary już jesteś i nudny...
    Teraz to cie proszę BĄDŹ POWAŻNY!
    To ja wole Szlauderbacha... PAVLIĆ to już większy hobbysta jest od KOŁODZIEJA! Na swoim torze w GORICAN nie jedzie nic, a co dopiero w poważnym ściganiu. Chłopak zaliczył taki zjazd w dół jakby skoczył z EMPIRE STATE BUILDING bez liny... I się nie podniósł i nie podniesie...
    Jest jeszcze Trofimow. A ja mam lepsze nazwisko - Mikkel Bech Jensen...

  3. Powrót do góry    #4548
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Ad. 1 Noski od kiedy taki obrońca klubu się zrobiłeś? Dla Ciebie sytuacje z tamtego sezonu są normalne? Z Lisem też wina leży po stronie zawodnika? Klub jest cacy?

    Ad. 2 Tungate, Kurtz, Fricke. Zgadza się, to nie są żadne wielkie nazwiska...przypomnij mi gdzie kilka lat temu jeździł Jason Doyle ten Tungate jechał i nie płakał, jak pozostałe panienki...z oceną zawodnika poczekaj do końca sezonu. Jak słusznie zauważyłeś jestem stary:-D, więc posluchaj starszego kolegi.

    Ad. 3 Masz lepszy pomysł? Szlauderbach super, tylko jak? Czewa ściągnela ze szparagów czy innych wiśni Szumine. Jaki był efekt? A jak ostatnio pojechał w Lesznie Kai? Noski czasem trzeba podejść do tematu nieszablonowo. Bedziesz starszy, to zrozumiesz

    Gdzieś widziałem info, że Jurka przytłacza presja w lidze polskiej. U nas wejście z ławki powinno oznaczać brak tej presji, a że gość zrobił wiele dla naszego klubu, to nie trzeba przypominać.
    ad.1 Nie obrońca ale dla mnie jedno z drugim nie ma nic wspólnego Co ma Wiktor Lis czy naprzykład odwołanie MIMP do takiej a nie innej jazdy naszych seniorów!? NIC...
    Z lisem z tego co się mówiło mówi, to raczej bede za klubem. Już inni tak próbowali jak Pawliccy czy z Kuberą tez były problemy i zawsze chodziło o jedno o KASE! Klub jak sam piszesz potrzebuje rezerwy wiec Unia nie chciała co logiczne wypożyczać Lisa,a ten chciał jeździć i pewno zarabiać za razem... Tyle ze inni tez jeżdżą tylko młodzieżówki i dają rade. Ale tu przypuszczam a wręcz jestem pewien ze namieszał ktoś "trzeci" i zrobił sie problem... Jak wiadomo zawodnicy z Leszna nie maja większych problemów ze sponsorami indywidualnymi i ci są nawet z nimi w innych klubach. Nawet taki Marcin Nowak może liczyć na pomoc Józefa chociażby... Wiec i Lisowi by się znaleźli chętni do pomocy...

    ad2. Fricke był nie do wyjęcia, pozostali ok. Dawno nei zaryzykowane w klubie słabszego nazwiska i to jest błąd...

    ad3. Jurica to nie jest nieszablonowe rozwiązanie... to nie spasiony kot ale zdarta i bardzo słaba płyta...To jest czarna rozpacz ściąganie kogoś kto nawet sam chyba już nie chce być żużlowcem... My na razie mamy 6 seniorów wiec nie ma takiej potrzeby ale gdyby faktycznie poszło info od Dzika ze koniec czy coś to już zdecydowanie lepiej iść pomysłem z punktu wyżej i ściągnąć KURTZA z Piły który tam nie jeździ.

    I znowu tak wielka różnica wieku nas nie dzieli ...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  4. Powrót do góry    #4549
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    ad.1 Nie obrońca ale dla mnie jedno z drugim nie ma nic wspólnego Co ma Wiktor Lis czy naprzykład odwołanie MIMP do takiej a nie innej jazdy naszych seniorów!? NIC...
    Z lisem z tego co się mówiło mówi, to raczej bede za klubem. Już inni tak próbowali jak Pawliccy czy z Kuberą tez były problemy i zawsze chodziło o jedno o KASE! Klub jak sam piszesz potrzebuje rezerwy wiec Unia nie chciała co logiczne wypożyczać Lisa,a ten chciał jeździć i pewno zarabiać za razem... Tyle ze inni tez jeżdżą tylko młodzieżówki i dają rade. Ale tu przypuszczam a wręcz jestem pewien ze namieszał ktoś "trzeci" i zrobił sie problem... Jak wiadomo zawodnicy z Leszna nie maja większych problemów ze sponsorami indywidualnymi i ci są nawet z nimi w innych klubach. Nawet taki Marcin Nowak może liczyć na pomoc Józefa chociażby... Wiec i Lisowi by się znaleźli chętni do pomocy...

    ad2. Fricke był nie do wyjęcia, pozostali ok. Dawno nei zaryzykowane w klubie słabszego nazwiska i to jest błąd...

    ad3. Jurica to nie jest nieszablonowe rozwiązanie... to nie spasiony kot ale zdarta i bardzo słaba płyta...To jest czarna rozpacz ściąganie kogoś kto nawet sam chyba już nie chce być żużlowcem... My na razie mamy 6 seniorów wiec nie ma takiej potrzeby ale gdyby faktycznie poszło info od Dzika ze koniec czy coś to już zdecydowanie lepiej iść pomysłem z punktu wyżej i ściągnąć KURTZA z Piły który tam nie jeździ.

    I znowu tak wielka różnica wieku nas nie dzieli ...
    Ad. 1 Temat jest złożony i nie starczy mi czasu na wyczerpującą odpowiedź. Nie wiem może tym zawodnikom brakuje motywacji? Skoro są pieniądze i do tego na czas. Tak naprawdę nie wiemy, jak skonstruowane są kontrakty. Po prostu na torze nie widać walki. Po prostu szukam powiązań.

    Ad. 2 Gdyby tak w klubie posluchali, bo mam wrażenie, że moja opinia nie jest jedyna. Kiedyś na takich postawiono: Jurica, Troy. Zabrakło odwagi na Holdera, który znakomicie pokazał się w 1/2 IMSJ w Lesznie. Zobacz tego samego babola strzelił Apator niedawno, gdzie pozbyli się Fricke'a.

    Ad. 3 Co do Jurka mam inne zdanie na ten temat. Kolega wyżej wspomniał o Trofimovie i ok niech on jedzie. W każdym razie ja bym chętnie Chorwata zobaczył z bykiem na klacie. Powiedzmy, że czasem takie ryzyko się opłaca, co pokazałem na przykładzie Szombierskiego.

    P.S. Nie rozmawiajmy o wieku

  5. Powrót do góry    #4550
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Jeśli chodzi o skład to po raz 1154 powiem, że trzeba było zaryzykować Lebiediewa był też do wzięcia Lambert (stawiam IMŚJ 2017 ) Niestety po każdym sezonie trzeba dopuszczać 'świeżej krwi", ludzi którzy będą głodni sukcesów i pociągną tych lekko 'spasionych'

    A co do spasowania z torem, to zaprośmy komisarza, bez względu kto nim będzie, już w czwartek/piątek na trening, niech zrobi taki tor, jaki chce podczas meczu, nasi się dopasują, potrenują i nie będzie problemu / wymówki. Chyba ekstraliga nie zabrania takiego postępowania, jeśli tor może być atutem gospodarza, byle był równy - albo inaczej - zaakceptowany przez komisarza..?

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi RJG_11 za jego przydatny post!

    santiagoUL (14-06-2017), zott (27-06-2017)

  7. Powrót do góry    #4551
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,094
    Kliknij i podziękuj
    131
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    [QUOTE=RJG_11;1834712]Jeśli chodzi o skład to po raz 1154 powiem, że trzeba było zaryzykować Lebiediewa był też do wzięcia Lambert (stawiam IMŚJ 2017 ) Niestety po każdym sezonie trzeba dopuszczać 'świeżej krwi", ludzi którzy będą głodni sukcesów i pociągną tych lekko 'spasionych'

    Zgadzam się. Zobaczmy co Sparta poczyniła z Vackiem Milikiem. Chłopak zaczynał jako doparowy Taia,a dzisiaj potrafi wrócić świeżo po kontuzji i liderować Sparcie.
    Uwazam także powinniśmy wybrać ten kierunek. Tym bardziej,ze kolega gdzieś do góry podkreślił postawę Kai'a w meczu z nami ktory uczył się naszego toru... na youtubie i zrobił super wrazenie na tle np. zagłubionego Emila.
    Jest parę ciekawych nazwisk: Robert Lambert i Brady Kurtz. To bardzo ciekawe kierunki.
    Tylko pamietajmy ,ze takie "eksperymentowanie" ma sens wtedy jeżeli drużyna ma w składzie lidera/liderów . Bo my z tym mamy największy problem od paru lat.

  8. Powrót do góry    #4552
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,448
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    @NeverGiveUp38 Wybacz kolego, że się czepiam, ale razi już w oczy kolejny raz... Piszę się "zagubiony", nie "zagłubiony".

  9. Powrót do góry    #4553
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Kurtz tak, ale chyba od sezonu 2018 aktualnie ma przecież kontrakt w Pile co nie?
    Wczoraj Piter gdyby nie taśma byłoby ok PK czy ES dramat totalny.
    Słabo to wygląda w kontekście ewentualnych PO.

  10. Powrót do góry    #4554
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Powiem krótko:

    Za rok trzeba przeprosić się z byłymi naszymi rajderami: Przemek i Jarek, a pożegnać armię zaciężna i tyle.
    O ile będzie na nich nas stać.
    Do tego jak piszecie młody gniewny Kurtz.

  11. Powrót do góry    #4555
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Powiem krótko:

    Za rok trzeba przeprosić się z byłymi naszymi rajderami: Przemek i Jarek, a pożegnać armię zaciężna i tyle.
    O ile będzie na nich nas stać.
    Do tego jak piszecie młody gniewny Kurtz.
    Watpie zeby chcieli wrocic. Przemek ma poki co dobry sezon wiec nie sadze zeby chcial zmieniac otoczenie. Jarek, za to ze mu zaufali w ZG i byli cierpliwi tez moze nie chciec sie stamtad ruszac. Juz tu kilka osob pisalo, ze sensownych Polakow praktycznie nie bedzie na rynku, chyba ze z ekipy ktora spadnie ale to tez nie wiadomo kto to bedzie

  12. Powrót do góry    #4556
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Watpie zeby chcieli wrocic. Przemek ma poki co dobry sezon wiec nie sadze zeby chcial zmieniac otoczenie. Jarek, za to ze mu zaufali w ZG i byli cierpliwi tez moze nie chciec sie stamtad ruszac. Juz tu kilka osob pisalo, ze sensownych Polakow praktycznie nie bedzie na rynku, chyba ze z ekipy ktora spadnie ale to tez nie wiadomo kto to bedzie
    Albo musieli zaufać. Wszyscy pamiętają sprawę z trybunalem po czym nagle mamy sielanke.
    Jarek doskonale wiedział, że zaraz kontuzji nikt się nie będzie o jego bił, a że miał kontrakt w ZG (jeszcze ) to mógł szachowac. Tak sądzę.
    Oczywiście nie twierdzę, że sprawy nie potoczyły się w dobrym kierunku, i Jarek będzie chciał zostać u myszowatych.
    W każdym razie jego powrót byłby absolutnie spektakularny.

  13. Powrót do góry    #4557
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Dobre. Naprawdę.
    Najpierw pokochaliscie Pedersen bo ładnie kolędy śpiewał a teraz obudziła się w Was tęsknota do Przemka i Jarka, bo ci zaczęli przywozić trójki.
    Nie ma chyba większych chorągiewek na tym forum.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    spitt22 (14-06-2017)

  15. Powrót do góry    #4558
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    kingpin - Kto pokochał Pedersena? Chyba raczej co najwyżej była akceptacja jako zło konieczne.

    Z zawodnikami trzeba porozmawiać. Postawą do końca sezonu walczą o miejsce w składzie na przyszły rok. I zrobić poważne przemeblowanie. Ja bym z seniorskiego składu zostawił tylko Piotra (jeśli w końcu zacznie jechać) i Zengotę. Reszta out jak mają tak jeździć.

  16. Powrót do góry    #4559
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Moja propozycja skladu na 2018: za Emila-Kurtz. Za Kildemanda-Lambert. Za wracajacego do Tarnowa Janka-Przemo. Wszystko na ten temat.

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  17. Powrót do góry    #4560
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    kingpin - Kto pokochał Pedersena? Chyba raczej co najwyżej była akceptacja jako zło konieczne.
    krótka pamięć...

    w złotym sezonie 2015 jak zaczął Wam wygrywać mecze i jak w nominowanych wygrywał biegi (NAJLEPSZY W LIDZE!) to był noszony na rękach.

  18. Powrót do góry    #4561
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Chyba siłą Twojego ducha.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    kingpin (14-06-2017)

  20. Powrót do góry    #4562
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Nigdy nie zrozumiem tego żużlowego "fenomenu" chorągiewek. Byłem kiedyś na meczu Gniezno-Gdańsk 2011 (Ward i Tajski na juniorce ) tam niejaki Nicholls 3,3,2* i był noszony na rękach euforia ekstaza etc.

    w kolejnym biegu zrobił 1 przegra bieg 1-5. butelki gwizdy ***** i inne od kibiców.

  21. Powrót do góry    #4563
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,645
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Nigdy nie zrozumiem tego żużlowego "fenomenu" chorągiewek. Byłem kiedyś na meczu Gniezno-Gdańsk 2011 (Ward i Tajski na juniorce ) tam niejaki Nicholls 3,3,2* i był noszony na rękach euforia ekstaza etc.

    w kolejnym biegu zrobił 1 przegra bieg 1-5. butelki gwizdy ***** i inne od kibiców.
    Zaczniesz kiedyś kibicować jakiejś drużynie, to może zrozumiesz
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  22. Powrót do góry    #4564
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Zaczniesz kiedyś kibicować jakiejś drużynie, to może zrozumiesz
    kibicowałem Stali Rzeszów, ale Marta P. zrobiła z tego pośmiewisko. teraz widać tego efekty. tylko Nicki ! jako kibic sportowy jestem spełniony bo wygrał wszystko heheh

    Nicki Pedersen World Champion 2007 eh... co to był za sezon.
    https://www.youtube.com/watch?v=UlQppoafwYA
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 14-06-2017 o 11:50

  23. Powrót do góry    #4565
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,555
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Po sezonie trzeba się pożegnać z Pedersenem oraz Sajftudinowem. Hobbysta raczej wróci do Tarnowa, więc będą dwa wakaty i jedno miejsce na pozycję 8. Czyli kto?
    Napewno Kurtz a kto dalej

  24. Powrót do góry    #4566
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Z Kurtzem musicie wziąć pod uwagę, że jego lotne starty w PL nie przejdą
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Powrót do góry    #4567
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak to kto??????
    Produkty najlepszej szkółki na świecie, ot kto.
    No chyba, że to tylko chwilowe wyroby z cienką datą przydatności

  26. Powrót do góry    #4568
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez MarQes Zobacz posta
    Moja propozycja skladu na 2018: za Emila-Kurtz. Za Kildemanda-Lambert. Za wracajacego do Tarnowa Janka-Przemo. Wszystko na ten temat.

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
    I za Ekstralige odrazu Nice 1 Liga...😉

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Uniafan (15-06-2017), kingpin (14-06-2017)

  28. Powrót do góry    #4569
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Sobotchu. Unia nie wychowuje juniorów tylko dla siebie. A i również dla frajerów płacących cirkaabałt 300 tys. polskich złotych za kontrakt.
    Zatem jakoś sobie poradzimy z tą naszą szkółką.
    A jak myślisz, że młodzieniec zaraz po licencji ma być dość ważnym punktem w Ekstralidze, to weź rzuć parę groszy, aby Mateusz Tonder mógł w FZG mieć obecnie choć jeden kompletny silnik.
    Z prostą ramą również jest kłopot.
    Plis. Pomóżcie mu. Jakaś może strona z datkami czy coś. To bardzo mało na magię. Naprawdę.

  29. Powrót do góry    #4570
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dobre. Naprawdę.
    Najpierw pokochaliscie Pedersen bo ładnie kolędy śpiewał a teraz obudziła się w Was tęsknota do Przemka i Jarka, bo ci zaczęli przywozić trójki.
    Nie ma chyba większych chorągiewek na tym forum.
    A najlepsze to jest to że jeszcze niedawno był "pilska parówa" ale teraz już jest Jaruś

  30. Powrót do góry    #4571
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    krótka pamięć...

    w złotym sezonie 2015 jak zaczął Wam wygrywać mecze i jak w nominowanych wygrywał biegi (NAJLEPSZY W LIDZE!) to był noszony na rękach.
    Byś się zdziwił, widocznie masz słaby przegląd leszczyńskich kibiców. Z tych co ja znam to żaden nie nosił Dzika na rękach ( czy to dosłownie czy w przenośni). Tylko jeden był za pozostawieniem Pedersena na kolejny sezon, reszta była zdania aby się z nim rozstać, decyzję zarządu z zimy 2015/2016 przyjęła z rozczarowaniem. Mało tego mam wśród znajomych 4, którzy z chwilą przyjścia Pedersena do Leszna w 2014r. zapowiedzieli, iż na stadionie się nie pojawią dopóki będzie reprezentował barwy Unii, i do dnia dzisiejszego słowa dotrzymują. Możesz z nich mieć polew że kibicuje się klubowi nie zawodnikom, ale oni wyszli z założenia iż idiotami ani chorągiewkami nie są. Po tym jak gwizdali na niego po jego wyskokach w Lesznie, zwłaszcza pamiętny mecz z Rzeszowem w 2013r., to nie ma możliwości żeby mu kibicowali.

  31. Powrót do góry    #4572
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    No ludzie, połowa sezonu a tu takie dyskusje... zostawcie coś na sierpień i wrzesień 😎

    Poza tym żadnych Krzysinków i Jarusiów... Bez jaj... Szanujmy się choć trochę😃

  32. Powrót do góry    #4573
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Nie Jaruś. I nie pilska parówa. Sorry, wełna. To nie pilska parówa.
    To podpilska parowa. Ze wsi pełnej około 300 mieszkańców.

    Taka jest opinia wielu kibiców UL. Możecie się na nią powoływać, gdy Wasza teza będzie pasowała do owej opinii.

    Pasuje?

    P.S. Jezusie Romanie, co to za miejsce dla zakompleksionych nudziarzy.

  33. Powrót do góry    #4574
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    I za Ekstralige odrazu Nice 1 Liga...😉

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije. Jesli wolisz patrzec na Emila walczacego ze Szczotka i robiacego z trudem 5 pkt to spoko. Mi juz zbrzydlo. Wole swieza krew. Glodną sukcesow. Nie wegetującą i odcinającą kupony w ekstralidze.

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MarQes za jego przydatny post!

    lemur6666 (14-06-2017)

  35. Powrót do góry    #4575
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    A może warto byłoby przesunąć Smektałe / Kubere na pozycje seniorska... i faktycznie inwestować w młodzież , nie tylko udawać. Dawno dawno temu takie rzeczy były normalne... znowu będziemy się nazywać Unia Leszno... zamiast tego znowu pełno Lambertow, Kurtzow... Ułamków itp.

  36. Powrót do góry    #4576
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Smyk wystapi dzis w Ostrowie w meczu Polska-Rosja, zastepujac jadacego w treningu przed eliminacjami do SGP Pitera.

    Dla mnie super sprawa, naprawde bardzo mnie to cieszy. I brawa za Cieslaka za to, ze z jednej strony traktuje te mecze bardzo powaznie i powoluje silne sklady, a z drugiej pozwala wiekszej liczbie zawodnikow posmakowac jazdy w kadrze.

  37. Powrót do góry    #4577
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Możemy mieć w składzie 2 słabszych zawodników jak Lambert czy Kurtz, ale do tego trzeba mieć 3 liderów, a obecnie nie mamy nawet jednego. Wtedy taki skład może mieć sens.

  38. Powrót do góry    #4578
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Możemy mieć w składzie 2 słabszych zawodników jak Lambert czy Kurtz, ale do tego trzeba mieć 3 liderów, a obecnie nie mamy nawet jednego. Wtedy taki skład może mieć sens.
    Hmm zobacz np Sparte. Zaryzykowali z Lebiedewem. Zaryzykowali z Wozniakiem. Zaryzykowali swego czasu z Milikiem. Wczesniej zaryzykowali z niechcianym Woffinndenem. Teraz 2 razy zrobili z Unia co chcieli i dla mnie sa jednym z glownych faworytow do zlota. Podjeli ryzyko i im sie oplacilo. W Lesznie na tych zawodnikow nawet by nie spojrzano bo " nie maja nazwiska". No i te "sredniaki" z Wrocka drugi sezon z rzedu robią nam z tylka jesien sredniowiecza.

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  39. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi MarQes za jego przydatny post!

    Bruczkow (14-06-2017), Kuba_88 (14-06-2017), dajmisuke (14-06-2017), santiagoUL (15-06-2017), spitt22 (14-06-2017)

  40. Powrót do góry    #4579
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez MarQes Zobacz posta
    Hmm zobacz np Sparte. Zaryzykowali z Lebiedewem. Zaryzykowali z Wozniakiem. Zaryzykowali swego czasu z Milikiem. Wczesniej zaryzykowali z niechcianym Woffinndenem. Teraz 2 razy zrobili z Unia co chcieli i dla mnie sa jednym z glownych faworytow do zlota. Podjeli ryzyko i im sie oplacilo. W Lesznie na tych zawodnikow nawet by nie spojrzano bo " nie maja nazwiska". No i te "sredniaki" z Wrocka drugi sezon z rzedu robią nam z tylka jesien sredniowiecza.

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
    Jest jeden szczegół który nie wziąłeś pod uwagę, to nie było jednoroczne ryzyko typu biorę 4 nieświadome, a koncepcja długoterminowego budowania składu. Brali Wofinden sprawdził się w następnym roku wzięli Milika, sprawdził się wzięli Woźniaka, wypełnil z nawiązką to co od niego oczekiwali, to wzięli Lebiediewa. No i nie za zapominaj że mają jeszcze jeden atut, aktualnie najlepszy junior w Polsce. Zrobisz to w jednym roku, a gwarantuje Ci spadek jak wspomniał Noski

  41. Powrót do góry    #4580
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Jest jeden szczegół który nie wziąłeś pod uwagę, to nie było jednoroczne ryzyko typu biorę 4 nieświadome, a koncepcja długoterminowego budowania składu. Brali Wofinden sprawdził się w następnym roku wzięli Milika, sprawdził się wzięli Woźniaka, wypełnil z nawiązką to co od niego oczekiwali, to wzięli Lebiediewa. No i nie za zapominaj że mają jeszcze jeden atut, aktualnie najlepszy junior w Polsce. Zrobisz to w jednym roku, a gwarantuje Ci spadek jak wspomniał Noski
    Spoko mozesz gwarantowac spadek.Ja twierdze ze bylby ciekawy sezon, moze nie zakonczony medalem ale emocjonujacy. Jak narazie to skladem Pawlicki Pedersen Sajfutdinow kildemand zdobylismy 7 miejsce. Tez nie tak daleko od spadku, a gdyby nie to ze cofneli baraze to kto wie moze bysmy juz smigali w 1 lidze. Ale jasne, mozemy dalej tkwic w marazmie i czekac az nasze torpedy wreszcie "odpalą" nie podejmujac ryzyka.

  42. Powrót do góry    #4581
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    To ja znowu z off-topikiem, bo nie o spadaniu i burzeniu na spasione koty.

    Tymek Picz wlasnie debiutuje w oficjalnych zawodach: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wydarzenie/76137

  43. Powrót do góry    #4582
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Tez jestem za opcją Lambert i Kurtz.
    W końcu Piotruś będzie miał okazję wykazać się naprawdę jako lider Unii.
    Wątpię w automatyczny spadek do 1 ligi. Fircke też miał wozić ogony w ROW'ie a wypadł bardzo dobrze rok temu a i teraz nie zawodzi.

    Świeża krew, na dorobku zrobi więcej i będzie się bardziej starać niż spasiony i stary kot. A i oko kibica bardziej cieszy.
    Mimo że nie lubię Wrocławia, to kibicuje im bo mają własnie takich Woźniaków, Lebiedewów i Milików, gdzie nikt na nich nie stawiał a ci pokazali że potrafią i spłacają dług wdzięczności.
    ROW z Musielakiem i Fricke też się stara i to się podoba.
    Taki Grudziądz z emerytem Okoniewskim czy wiecznie kończącym i wracającym Lindbackiem mnie odpycha. Ci z kolei jadą tylko po to aby objechać zawody. Objechać a nie wygrywać i chcieć walczyć.

    Sami chcecie odmłodzenia składu, piszecie że nie trzeba co roku się bić o medale itp. Ale jak się pojawia taka opcja to marudzicie że nie, że spadek, że lidera brak itp....

    Faktycznie, kibic leszczyński jest mocno specyficzny.

    PS. A Tymkowi życzę super zawodów, zwycięstw, zero kontuzji. Ale żeby nie miał kompletu, bo wpadnie ktoś trzeci, przekabaci i za chwilę będziemy mogli doczytać że po miesiącu będzie chciał kończyć karierę

  44. Powrót do góry    #4583
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 131 w 80 postach
    Wiadomo kiedy nasi mają zamiar się spotkać na treningu? Bo rozumiem że zapowiedzi nie były puste i nasi wezmą sobie to do serca bo czeka nas w sumie teraz bardzo ważny tydzień. Bardzo istotne są teraz najbliższe dwa spotkania z Czewą i Rybnikiem z którymi musimy sobie zapewnić minimum po 3 punkty jeśli chcemy być w play-off. Najbardziej się obawiam o Emila który ostatnio nie jedzie nigdzie, ważne by po niedzieli się przebudził bo na przyszły czwartek będzie piekielnie potrzebny.

  45. Powrót do góry    #4584
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Wiadomo kiedy nasi mają zamiar się spotkać na treningu? Bo rozumiem że zapowiedzi nie były puste i nasi wezmą sobie to do serca bo czeka nas w sumie teraz bardzo ważny tydzień. Bardzo istotne są teraz najbliższe dwa spotkania z Czewą i Rybnikiem z którymi musimy sobie zapewnić minimum po 3 punkty jeśli chcemy być w play-off. Najbardziej się obawiam o Emila który ostatnio nie jedzie nigdzie, ważne by po niedzieli się przebudził bo na przyszły czwartek będzie piekielnie potrzebny.

    Pt/sb było mówione niestety pogoda ma być do bani. Nic to rozmowa z Józefem też potrzebna

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    chris8 (14-06-2017)

  47. Powrót do góry    #4585
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez MarQes Zobacz posta
    Hmm zobacz np Sparte. Zaryzykowali z Lebiedewem. Zaryzykowali z Wozniakiem. Zaryzykowali swego czasu z Milikiem. Wczesniej zaryzykowali z niechcianym Woffinndenem. Teraz 2 razy zrobili z Unia co chcieli i dla mnie sa jednym z glownych faworytow do zlota. Podjeli ryzyko i im sie oplacilo. W Lesznie na tych zawodnikow nawet by nie spojrzano bo " nie maja nazwiska". No i te "sredniaki" z Wrocka drugi sezon z rzedu robią nam z tylka jesien sredniowiecza.

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
    pełna zgoda, ale do tego trzeba mieć liderów. Wrocek miał dwóch, my nie mamy żadnego, co tym więcej dziwne, gdyż potencjalnie jest ich 4.

  48. Powrót do góry    #4586
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Ja to się najbardziej dziwię że Sajfutdinow tak obniżył loty. Wygląda jakby zbliżał się do emerytury. Czy z Tatarskiej Strzały już nic nie zostało?...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  49. Powrót do góry    #4587
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Ja to się najbardziej dziwię że Sajfutdinow tak obniżył loty. Wygląda jakby zbliżał się do emerytury. Czy z Tatarskiej Strzały już nic nie zostało?...
    Tatarska Strzala to byl Rif Saitgarjejew nie bedac zlosliwym a Emil od 3 lat lat tj popierdólka dlaczego......? Nie mam pojecia.

  50. Powrót do góry    #4588
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 131 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Pt/sb było mówione niestety pogoda ma być do bani. Nic to rozmowa z Józefem też potrzebna
    A jutro by nie mogli? Tak naprawdę to chyba tylko Piotrka nie będzie a reszta mogłaby śmigać by nie stracić czasu.

  51. Powrót do góry    #4589
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    A jutro by nie mogli? Tak naprawdę to chyba tylko Piotrka nie będzie a reszta mogłaby śmigać by nie stracić czasu.
    Jeśli o mnie chodzi cały tydz na smoku powinni pilowac

  52. Powrót do góry    #4590
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    No tak, Emil to Rosyjska Torpeda a przynajmniej kiedyś nią był...
    BKS Polonia Bydgoszcz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •