Page 105 of 111 FirstFirst ... 55595103104105106107 ... LastLast
Results 4,681 to 4,725 of 4981

Thread: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

1. Back To Top    #4681
    Zaawansowany
    Thanks
    33
    Jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej :-D

2. Back To Top    #4682
    Użytkownik alan1990's Avatar
    Thanks
    65
    Akurat wynikiem meczu z Częstochową to bym się nie jarał. Niech się wykażą w przyszłym tygodniu i będzie można jakieś miłe słowo o ich jeździe powiedzieć/napisać.

3. The Following User Says Thank You to alan1990 For This Useful Post:

MarQes (19-06-17)

4. Back To Top    #4683
    Użytkownik
    Thanks
    196
    Mysle, ze jedno z drugim w sprzecznosci nie stoi. Mozna pochwalic dzis Pitera, Janka i Zengiego, docenic walecznosc reszty skladu, ale pamietac tez, ze duzo powazniejszy test nadejdzie juz za pare dni.

5. The Following User Says Thank You to jelousabmarinek For This Useful Post:

Byczek NZUL (18-06-17)

6. Back To Top    #4684
    Stały bywalec
    Thanks
    90
    Pewna wygrana na ktora liczylem. Fajnie prezentowal sie Piter, Zengi i Janek poza ostatnim swoim startem gdzie byl dosc wolny. Emil w kratke, fajna akcja Smyka na Zagara. Normalnoe jak nie u niego Oczywiscie noe jaram sie tym zwyciestwem, poczekam na najblizsze wyjazdy. Tak jak mowilem, Włókniarz to nie druzyna ktora zmusi naszych do max wysilki.
    I takie pytanie na koniec: jakis protest byl na fanie ze przez pół meczu nie bylo dopingu?

7. Back To Top    #4685
    Stały bywalec
    Thanks
    247
    Quote Originally Posted by Robson-Wałbrzych View Post
    I takie pytanie na koniec: jakis protest byl na fanie ze przez pół meczu nie bylo dopingu?
    https://www.facebook.com/sskul1938/photos/a.155641357813354.30425.155637934480363/1543058189071657/?type=3&theater

Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Unia Leszno
    "Niestety, ale zbyt długo nie mogliśmy nacieszyć się płotem na sektorze FAN. Na wniosek policji, przy asyście zarządu naszej Unii, ze względu na rzekome stwarzanie niebezpieczeństwa musieliśmy zdemontować ogrodzenie.POLSKI ŻUŻEL DLA KIBICÓW!!A my wciąż swoje... UNIA TO MY!"

Ultras Unia Leszno
    "Informujemy ze w zwiazku z dzialaniami niszczacymi ruch kibicowski na Unii przez klub oraz organy ścigania w ramach protestu na meczu z Włokniarzem doping prowadzony będzie od 8 biegu. Więcej informacji wkrótce"

8. The Following User Says Thank You to santiagoUL For This Useful Post:

Robson-Wałbrzych (18-06-17)

9. Back To Top    #4686
    Stały bywalec STRZELBA POWER's Avatar
    Thanks
    9
    Quote Originally Posted by alan1990 View Post
    Akurat wynikiem meczu z Częstochową to bym się nie jarał. Niech się wykażą w przyszłym tygodniu i będzie można jakieś miłe słowo o ich jeździe powiedzieć/napisać.
    Bo tutaj trzeba zbierać punkty i je liczyć a nie się jarać. A to dzisiejsze zwycięstwo było w zasadzie za 3 i o to chodziło. W czwartek 40+ pkt w Rybniku a w niedzielę punkt bonusowy z ZG. Na nic innego nie licze. Bardziej liczę na Gorzów, bo jeśli w czwartek wygrają w Czewie a w niedzielę w Rybniku to w zasadzie załatwiają nam Play Offy. Potem po przerwie na DPŚ nam wystarczy jedynie zebrać to co mamy do zebrania czyli: bonusy z Czewą i Grudziądzem oraz musimy wygrać pozostałe 3 mecze u siebie. Prawdziwa jazda się zacznie we wrześniu i po tych meczach ich ocenimy.

10. The Following 4 Users Say Thank You to STRZELBA POWER For This Useful Post:

Aussie (18-06-17), pyra (19-06-17), santiagoUL (19-06-17), welna (18-06-17)

11. Back To Top    #4687
    Użytkownik
    Thanks
    30
    Ja akurat uważam,że PPj dziś bawił się żużlem, tzn. stając pod taśmą wiedział, że wygra, piekielnie szybki, spasowany idealnie, miałem wrażenie,że momentami na pół gazu jedzie Czy ktoś wie za co strofował Polisa? i czy Kilde wściekł się na Emila jak nie dowieźli 5:1, tylko 4:2 w ich drugim biegu?

12. Back To Top    #4688
    Stały bywalec
    Thanks
    90
    Quote Originally Posted by RJG_11 View Post
    Ja akurat uważam,że PPj dziś bawił się żużlem, tzn. stając pod taśmą wiedział, że wygra, piekielnie szybki, spasowany idealnie, miałem wrażenie,że momentami na pół gazu jedzie Czy ktoś wie za co strofował Polisa? ?
    Pewnie zbyt ostro probowal mu odbic miejsce, zreszta Smektala tez mial pretensje do Polisa
    Last edited by Robson-Wałbrzych; 18-06-17 at 11:09 PM.

13. Back To Top    #4689
    Użytkownik
    Thanks
    30
    Pewnie zbyt ostro probowal mu odbic miejsce, zreszta Smektala tez mial pretensje do Polisa
    I też, z mojej perspektywy, nie bardzo widać było o co..? chociaż miałem wrażenie, że to bardziej Polis Smyka strofował.

14. Back To Top    #4690
    Stały bywalec
    Thanks
    90
    I też, z mojej perspektywy, nie bardzo widać było o co..? chociaż miałem wrażenie, że to bardziej Polis Smyka strofował.
    Na SF masz wytlumaczenie gestow Pawlickiego: chodzilo mu wlasnie o walke ze Smektala w biegu juniorskim.
    I jeszcze cytacik Pawlickiego odnosnie roszenia toru: "Przed meczem nie pozwalają polewać a w trakcie leją tyle wody, że pozabijać się można"

15. The Following User Says Thank You to Robson-Wałbrzych For This Useful Post:

RJG_11 (18-06-17)

16. Back To Top    #4691
    Stały bywalec Londi's Avatar
    Thanks
    148
    Raczej to Polis miał duże pretensje do Smyka. Na szczęście ten nie dał się sprowokować i szybko odjechał do parkingu
    It's time to ride

17. Back To Top    #4692
    Stały bywalec dajmisuke's Avatar
    Thanks
    40
    Ja akurat uważam,że PPj dziś bawił się żużlem, tzn. stając pod taśmą wiedział, że wygra, piekielnie szybki, spasowany idealnie, miałem wrażenie,że momentami na pół gazu jedzie Czy ktoś wie za co strofował Polisa? i czy Kilde wściekł się na Emila jak nie dowieźli 5:1, tylko 4:2 w ich drugim biegu?
    Tak to wygladalo, jakby mial pretensje. Tylko ze zapomnial wol jak cieleciem byl, bo z Grudziadzem byla identyczna sytuacja tylko ze to wtedy Emil byl tym "poszkodowanym". Nasz tor jest za szeroki do jazdy para. Powinien jeden ustawic sie za drugim i jechac najszybsza sciezka.

18. Back To Top    #4693
    Stały bywalec
    Thanks
    247
    No to chyba Piotrek odpalił tak na 70% A tak serio, widać było, że był szybki, w formie, taki hmm wypoczęty a zarazem skupiony, nawet po wygranym 1 biegu był po nim niezadowolony z szybkości. Na minus dla niego, że znowu często dobiera złe ścieżki przez co prowokuje niebezpieczne dla siebie sytuacje... Gdyby tu przyjechał Gorzów to by tak bezkarnie to się nie skończyło. Ale miło się go oglądało.

Koldi jak na moje dalej słabe starty...zobaczymy co pokaże na wyjeździe ja mu szału nie wróżę, 10 ptk to huk.

Juniorzy trochę obniżyli loty czy tylko mi się tak wydaje? Szczególnie Smyk. Kubera fajnie, że pojechał z szybkim Holtą.

Kilde dalej w polu...Emil to samo, bardzo nierówny... Na plus Zengi.

Dudek wczoraj pojechał dla Leszna

19. Back To Top    #4694
    Stały bywalec
    Thanks
    8
    Teraz 3 mecze sprawdzianu dla naszej drużyny. Choć inne drużyny mogą nam pomóc by zbliżyć się do pierwszej czwórki, choć na dziś nasze miejsce w tabeli obrazuje nasza formę i coś ponadto 4 miejsce będzie sukcesem

20. Back To Top    #4695
    Ekspert Phenomenon's Avatar
    Thanks
    572
    Wg mnie juniorzy jadą swoje cały czas.

To Wy robicie za dużo szumu wokół Smektały bo wyszły mu 2 biegi w Gorzowie (po genialnych startach - nie trasa) i z cienkim jak siki pająka Grudziądz.

W jego jeździe dużo się nie zmienia, no trochę agresywniej stara się atakować po zewnętrznej, ale tam gdzie może być kontakt dalej jest du... Noga do przodu i pozycja stracona.

Za to nasz niegdysiejszy lider Ułamek wczoraj to pobił w jednym biegu Smyka na potęgę w wyciąganiu nogi do przodu.

21. Back To Top    #4696
    Użytkownik
    Thanks
    31
    Quote Originally Posted by santiagoUL View Post

Dudek wczoraj pojechał dla Leszna
    A niby to dlaczemu?? Przecież Toruń ma więcej wtop niż my, przegrali u siebie z Gorzowem, i z nami, dodatkowo mają jeszcze mecz w Wrocławiem u siebie, gdzie nie powiedziane, że wygrają ten mecz. My powinniśmy oglądać się na Rybnik zwłaszcza że mamy dwa mecze z nimi do odjechania, i to w tych meczach rozstrzygnie się kwestia awansu do play-off, ten kto wyjedzie z tego pojedynku co najmniej z 3 pkt, będzie bardzo blisko play-off

22. Back To Top    #4697
    Stały bywalec
    Thanks
    247
    Quote Originally Posted by piterma View Post
    A niby to dlaczemu?? Przecież Toruń ma więcej wtop niż my, przegrali u siebie z Gorzowem, i z nami, dodatkowo mają jeszcze mecz w Wrocławiem u siebie, gdzie nie powiedziane, że wygrają ten mecz. My powinniśmy oglądać się na Rybnik zwłaszcza że mamy dwa mecze z nimi do odjechania, i to w tych meczach rozstrzygnie się kwestia awansu do play-off, ten kto wyjedzie z tego pojedynku co najmniej z 3 pkt, będzie bardzo blisko play-off
    Wiesz, Toruń ma na papierze ładną pakę, która w lipcu mogłaby wyjechać w o wiele wyższej formie i różnie w Lesznie mogłoby być. Wczoraj 15 bieg chyba "zabił" tą drużynę i ciężko będzie się im podnieś a do obrony już mają tylko ligę...na pewno w najbliższym czasie będzie u nich sporo nerwów i wzajemnego obwiniania się coś ala u nas w zeszłym roku. Mocno im się odbije ten sezon...3/4 składu do przebudowy i nie zdziwię się jak będą podchody po duet PR

23. Back To Top    #4698
    Thanks
    40
    Ale wygrali w Grudziądzu i wielce prawdopodobne, że z Gorzowem także my sobie nie poradzimy. Wczorajsza wygrana Falubazu nam wiele daje.

24. Back To Top    #4699
    Ekspert Phenomenon's Avatar
    Thanks
    572
    Na dziś przegrywamy u siebie z Gorzowem. Pogrzebie nas jak zawsze Zmarzlik, który od kilku lat jest nr 1 na Smoku.

25. Back To Top    #4700
    Zaawansowany welna's Avatar
    Thanks
    626
    Quote Originally Posted by Phenomenon View Post
    Na dziś przegrywamy u siebie z Gorzowem. Pogrzebie nas jak zawsze Zmarzlik, który od kilku lat jest nr 1 na Smoku.
    Zatem dziękować Bogu, że dziś z Gorzowem nie jedziemy, tylko dopiero 4 sierpnia.......

26. Back To Top    #4701
    Początkujący PiotrHa's Avatar
    Thanks
    23
    Gdyby nie wywrotki w 14 biegu, to emocji było jak na pielgrzymce...
    A tak już trochę bardziej na poważnie: zwycięstwo zasłużone i spodziewane - gratulacje dla zawodników.
    Mnie ucieszył dobry wynik Grzesia Zengoty, bo być może to był właśnie mecz, dzięki któremu odzyska pewność siebie. Janek - gdyby nie 15 bieg, to właściwie "przyszedł, zrobił swoje, poszedł", obcokrajowcy nadal poniżej oczekiwań (Emil w kratkę, Peter kiepsko). Kapitan wreszcie był kapitanem nie tylko funkcją, ale i postawą na torze. Oby to była stała tendencja, a nie jednorazowy wybryk . Młodzież - za 8 punktów młodzieżowców u siebie wielu dało by się pokroić, ale w Lesznie chyba apetyt był ciut większy (myślę o 5:1 w drugiej gonitwie i przynajmniej 5 punktach Bartka)
    Jedna rzecz mnie zastanawia: nadal mamy kłopoty na twardym. Gdy tylko przejechała polewaczka - gospodarzom szło zdecydowanie lepiej. Im bardziej sucho się robiło, tym Częstochowianie lepiej sobie radzili (co nie przekładało się na szczęście na biegowe zwycięstwa - nie licząc Holty w 13). Oby się nie okazało, że pojedziemy do Rybnika (beton), Zielonej Góry, Grudziądza (ultrabeton) i Częstochowy (na pewno twardo) i wrócimy tylko z bonusem z dwumeczu z Falubazem. Czy dla celów treningowych nie możemy zrobić u siebie megatwardego toru i trenować na nim do upadłego?

27. Back To Top    #4702
    Użytkownik
    Thanks
    31
    Quote Originally Posted by dajmisuke View Post
    Ale wygrali w Grudziądzu i wielce prawdopodobne, że z Gorzowem także my sobie nie poradzimy. Wczorajsza wygrana Falubazu nam wiele daje.
    Błądzisz kolego błądzisz.

Toruń ma w tej chwili 4 pkt i żadnych zaległości, mają wyjazd do Leszna ( tu raczej będzie trudno o bonus), Rybnik ( 53-37 w pierwszym meczu) czyli z wyjazdów max są w stanie zrobić 1 pkt
    mecze u siebie: Wrocław, Częstochowa i Grudziądz ( Wrocławia na moje im dołoży), bonus z Częstochową kwestia otwarta jak dla mnie, no i Grudziądz za 3 pkt, czyli z domu max co mogą zgarnąć to 9 pkt, wg. mnie realne to 6 pkt ( przegrana z Wrocławiem) a nie zdziwi mnie brak bonusu za Częstochowę czyli 5 pkt.
    Wg. wersji hurraoptymistycznej zdobędą 15 pkt, pesymistyczna 5 pkt. Wg. mnie max co zdobędą to 7 pkt. ( wygrana Częstochowa,Grudziądz za 3 pkt, Rybnik 1 bonus) czyli skończą sezon z 11 pkt w tabeli.

Leszno ma jeszcze:
    Dom Toruń - 3 pkt, Rybnik - 2 pkt, Gorzów - 0 pkt)
    wyjazd Falubazy - 1. pkt, Rybnik - 0, Grudziądz - 1 pkt, Częstochowa 1 pkt.

W tej chwili mamy 8 pkt. 6 raczej pewnych pkt do zdobycia ( nie liczę 2 pkt u siebie z Rybnikiem). Sezon kończymy więc z 14 - 16 pkt w tabel.

Tak więc jak popatrzysz wczorajszy mecz Zielona Góra - Toruń był dla nas nic nie znaczący. Dla nas najważniejszy mecz to będzie bezpośredni dwumecz z Rybnikiem. Przegramy za 5 pkt pozbędziemy się play off, stracimy bonus na rzecz Rybnika będzie ciepło i będzie liczenie pkt. Zwłaszcza że Rybnik ma odjechane tylko 5 meczy.
    Last edited by piterma; 19-06-17 at 01:12 PM.

28. Back To Top    #4703
    Thanks
    40
    No właśnie, kwestia założeń jakie przyjmujesz. Gdyby wczoraj wygrali z ZG i później z Wrockiem, a my byśmy zgubili bonus z Grudziądzem, co wg mnie nie jest takie oczywiste, to znowu by było niewesoło, a tak przynajmniej mamy Toruń na 99% z głowy. Nie ma co gdybać, fakty są jakie są i faktycznie jedynym przeciwnikiem w walce o PO pozostaje Rybnik. No chyba, że Częstochowa zacznie kroić wszystkich u siebie i zgarnie conajmniej 2 bonusy (na Toruniu raczej pewny). A jakby co to mamy 4 wychowanków na zesłaniu (2 w Gorzowie i 2 w Rybniku), jak się zacznie palić, to pomogą
    Last edited by dajmisuke; 19-06-17 at 02:53 PM.

29. Back To Top    #4704
    Zaawansowany
    Thanks
    453
    Jeżeli główym kontrkandydatem do 1/4 jest Rybnik (?) to znaczy, że już jesteśmy w 1/4

Tadadadam..! Nie przesadzajcie z tą skromnością. Dla mnie oczywistya jest np. także wygrana w Częstochowie i z Rybnikiem na plus /przynajmniej 3 punkty w dwumeczu../...
    Last edited by JaacPoz; 19-06-17 at 03:33 PM.

30. Back To Top    #4705
    Użytkownik
    Thanks
    31
    Quote Originally Posted by JaacPoz View Post
    Jeżeli główym kontrkandydatem do 1/4 jest Rybnik (?) to znaczy, że już jesteśmy w 1/4

Tadadadam..! Nie przesadzajcie z tą skromnością. Dla mnie oczywistya jest np. także wygrana w Częstochowie i z Rybnikiem na plus /przynajmniej 3 punkty w dwumeczu../...
    Nie mów hoop. Jak dla mnie Rybnik ma porównywalną jeśli nie mocniejszą parę juniorów, odjechali aż 5 meczy, za bardzo nie mieli pokazać na co ich stać. U nas wszyscy jadą chimerycznie, i teraz się zastanawiamy czy w meczu z Rybnikiem będzie Unia w dyspozycji z Falubazem, czy Unia w dyspozycji z Wrocławiem. Jak poogarniali temat sprzętu, i ida z formą w górę odważę sie stwierdzić że jest szansa na Rybnik co najmniej za 3 pkt. Jeśli w drugiej to będzie bieda.

31. Back To Top    #4706
    Zaawansowany
    Thanks
    453
    Nie mów hoop. Jak dla mnie Rybnik ma porównywalną jeśli nie mocniejszą parę juniorów, odjechali aż 5 meczy, za bardzo nie mieli pokazać na co ich stać. U nas wszyscy jadą chimerycznie, i teraz się zastanawiamy czy w meczu z Rybnikiem będzie Unia w dyspozycji z Falubazem, czy Unia w dyspozycji z Wrocławiem. Jak poogarniali temat sprzętu, i ida z formą w górę odważę sie stwierdzić że jest szansa na Rybnik co najmniej za 3 pkt. Jeśli w drugiej to będzie bieda.

Nigdy niczego do do końca w sporcie pewny nie jestem. Jednak uważam , że Unia ma zdecydowanie silniejszy skład. A skoro już martwisz się o formę Unii, rozumiem,. że sugerujesz , iż np. spotkają się słaba danego dnia Unia z mega mocnym Rybnikiem? A o formę Rybnika się nie martwisz?

Na 98, 99 % będziemy wyżej w Tabeli, spokojnie..

32. Back To Top    #4707
    Stały bywalec
    Thanks
    90
    Quote Originally Posted by welna View Post
    Zatem dziękować Bogu, że dziś z Gorzowem nie jedziemy, tylko dopiero 4 sierpnia.......
    A nie 6 ?

33. Back To Top    #4708
    Ekspert Mariusz's Avatar
    Thanks
    485
    W niedziele dostajecie fory, w postaci absencji Jasona.

Czyli jak się mocno postaracie, to może uda wam się ten fakt wykorzystać
    Wysłane z Amiga 500 Plus
    Ta wiadomość jest ukryta ze względu na to, że dockm , falubaz, barthezz23, Kildemand, docent, thengel, re-ankho znajdują się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.
    FALUBAZ DMP 2013 Hidden Content

34. Back To Top    #4709
    Użytkownik Arm's Avatar
    Thanks
    174
    Quote Originally Posted by Mariusz View Post

Że niby oddamy im bonusa?

35. Back To Top    #4710
    Stały bywalec Robert_Leszno's Avatar
    Thanks
    163
    Quote Originally Posted by PiotrHa View Post
    Gdyby nie wywrotki w 14 biegu, to emocji było jak na pielgrzymce...
    A tak już trochę bardziej na poważnie: zwycięstwo zasłużone i spodziewane - gratulacje dla zawodników.
    Mnie ucieszył dobry wynik Grzesia Zengoty, bo być może to był właśnie mecz, dzięki któremu odzyska pewność siebie. Janek - gdyby nie 15 bieg, to właściwie "przyszedł, zrobił swoje, poszedł", obcokrajowcy nadal poniżej oczekiwań (Emil w kratkę, Peter kiepsko). Kapitan wreszcie był kapitanem nie tylko funkcją, ale i postawą na torze. Oby to była stała tendencja, a nie jednorazowy wybryk . Młodzież - za 8 punktów młodzieżowców u siebie wielu dało by się pokroić, ale w Lesznie chyba apetyt był ciut większy (myślę o 5:1 w drugiej gonitwie i przynajmniej 5 punktach Bartka)
    Jedna rzecz mnie zastanawia: nadal mamy kłopoty na twardym. Gdy tylko przejechała polewaczka - gospodarzom szło zdecydowanie lepiej. Im bardziej sucho się robiło, tym Częstochowianie lepiej sobie radzili (co nie przekładało się na szczęście na biegowe zwycięstwa - nie licząc Holty w 13). Oby się nie okazało, że pojedziemy do Rybnika (beton), Zielonej Góry, Grudziądza (ultrabeton) i Częstochowy (na pewno twardo) i wrócimy tylko z bonusem z dwumeczu z Falubazem. Czy dla celów treningowych nie możemy zrobić u siebie megatwardego toru i trenować na nim do upadłego?
    Fajny awatar. Czechu niestety dzisiaj by wiele nie pośmigał. Rzadko duża jest uruchomiona na tyle by mógł sobie oprzeć kółko o bandę.
    A swoją drogą: skąd pomysł?
    Pozdrowienia.

Quote Originally Posted by Mariusz View Post

Ale ZZ chyba będzie?
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

36. Back To Top    #4711
    Ekspert Buszmen's Avatar
    Thanks
    1,910
    Raczej nie będzie, FZG ma bezpieczną sytuację w tabeli, to sobie sprawdzi Karpia i Thorssella?
    Reclaim. Rebuild. Redesign.

37. Back To Top    #4712
    Stały bywalec
    Thanks
    408
    Quote Originally Posted by Robert_Leszno View Post
    Fajny awatar. Czechu niestety dzisiaj by wiele nie pośmigał. Rzadko duża jest uruchomiona na tyle by mógł sobie oprzeć kółko o bandę.
    A swoją drogą: skąd pomysł?
    Pozdrowienia.

Ale ZZ chyba będzie?
    nie bedzie na pewno.

38. Back To Top    #4713
    Ekspert j-rules's Avatar
    Thanks
    2,917
    Pod taśmą nie stanął pewny awansu Kołodziej. Został on wykluczony, a w jego miejsce miał pojechać rezerwowy, jednak żaden z nich nie wyjechał na tor.

Kolodziej to chyba najwiekszy minimalista w dziejach tej dyscypliny. To juz mogl wyjechac dla tych kibicow w imie.... SPORTU?
    Czasami az musze zaklnac na ten jego leniwy geniusz.
    odpowiedź c) - czytam całe sportsboard.pl dla beki

39. Back To Top    #4714
    Stały bywalec Robert_Leszno's Avatar
    Thanks
    163
    Quote Originally Posted by j-rules View Post
    Kolodziej to chyba najwiekszy minimalista w dziejach tej dyscypliny. To juz mogl wyjechac dla tych kibicow w imie.... SPORTU?
    Czasami az musze zaklnac na ten jego leniwy geniusz.[/FONT][/COLOR]
    Żartujesz? Musiałby się podłożyć Dominowi
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

40. The Following User Says Thank You to Robert_Leszno For This Useful Post:

j-rules (19-06-17)

41. Back To Top    #4715
    Stały bywalec STRZELBA POWER's Avatar
    Thanks
    9
    No właśnie, kwestia założeń jakie przyjmujesz. Gdyby wczoraj wygrali z ZG i później z Wrockiem, a my byśmy zgubili bonus z Grudziądzem, co wg mnie nie jest takie oczywiste, to znowu by było niewesoło, a tak przynajmniej mamy Toruń na 99% z głowy. Nie ma co gdybać, fakty są jakie są i faktycznie jedynym przeciwnikiem w walce o PO pozostaje Rybnik. No chyba, że Częstochowa zacznie kroić wszystkich u siebie i zgarnie conajmniej 2 bonusy (na Toruniu raczej pewny). A jakby co to mamy 4 wychowanków na zesłaniu (2 w Gorzowie i 2 w Rybniku), jak się zacznie palić, to pomogą
    Toruń już przed meczem z Falubazem miał raczej matematyczne szanse na czwórkę. Musieliby wygrać z Falubazem, Wrockiem i z nami by do tej walki wrócić. Odpadli już w pierwszej bitwie. A wygrana Falubazu coraz bardziej pozwala nam się oswajać z 4 miejscem które prawdopodobnie zajmiemy.

Liczy się w zasadzie tylko Rybnik, nic wielkiego nie wygrali ale nie popełnili jeszcze wielkiej wtopy i głównie dlatego się liczą. Teraz się zaczną ciężkie mecze dla nich bo do tej pory to oni jeździli w zasadzie z dołem tabeli. Idealnie by było tam wygrać, ale plan minimum to zrobić więcej niż 40 punktów, bo to daje realne szanse na bonus a bonus tu będzie kluczowy (zwłaszcza przy równej ilości punktów). Plus taki że jedziemy z Rybnikiem ostatnią kolejkę u siebie więc na 99% będziemy mieli wszystko w swoich rękach i nie będzie potrzeby oglądania się na innych.

42. Back To Top    #4716
    Stały bywalec
    Thanks
    90
    Quote Originally Posted by Buszmen View Post
    Raczej nie będzie, FZG ma bezpieczną sytuację w tabeli, to sobie sprawdzi Karpia i Thorssella?
    PO maja raczej pewne ale bedzie chodzilo tez o zajecie jak najlepzego miejsca a szanse maja nawet na 1. Poza meczrm z nami u siebie maja jeszcze u siebie Gorzow i realna szanse na 3 pkt. Z ciezkich spotkan tylko Wroclaw i Rybnik na wyjezdzie, a Gorzow pojedzie jeszcze w ZG, u nas i w Rybniku

43. Back To Top    #4717
    Zaawansowany
    Thanks
    33
    PO maja raczej pewne ale bedzie chodzilo tez o zajecie jak najlepzego miejsca a szanse maja nawet na 1. Poza meczrm z nami u siebie maja jeszcze u siebie Gorzow i realna szanse na 3 pkt. Z ciezkich spotkan tylko Wroclaw i Rybnik na wyjezdzie, a Gorzow pojedzie jeszcze w ZG, u nas i w Rybniku
    Dobrze zgadzam sie ...ale czy na pewno Falubaz chce zająć 1 miejsce o spotkac sie z Lesznem w polfinale? ..

44. Back To Top    #4718
    Thanks
    40
    Quote Originally Posted by PawlickiTeam View Post
    Dobrze zgadzam sie ...ale czy na pewno Falubaz chce zająć 1 miejsce o spotkac sie z Lesznem w polfinale? ..
    A czego mieliby się bać? Taka wtopa jak na inaugurację zdarza się raz na 10 lat, więc nie sądzę, że obawialiby się powtórki wyniku. Gorzów chętniej widzieliby w finale (ze względów marketingowych), a Wrocław w pewnym momencie wysoko prowadził w ZG. Tragiczne na wyjazdach Leszno to dla nich najlepsza opcja.

45. Back To Top    #4719
    Ekspert Byczek NZUL's Avatar
    Thanks
    1,320
    Jeszcze w kwestii wypowiedzi Piotra o torze. Znowu było ubijanko?

46. Back To Top    #4720
    Zaawansowany
    Thanks
    33
    A czego mieliby się bać? Taka wtopa jak na inaugurację zdarza się raz na 10 lat, więc nie sądzę, że obawialiby się powtórki wyniku. Gorzów chętniej widzieliby w finale (ze względów marketingowych), a Wrocław w pewnym momencie wysoko prowadził w ZG. Tragiczne na wyjazdach Leszno to dla nich najlepsza opcja.
    Zgodze sie takie pogromy to czesto sie nie zdarzaja , ale Unia ma taki potencjal kadrowy , ze na jeden ten najwazniejszy mecz , jak wszyscy solidnie potrenuja I komisarz w torze nie namiesza , to mozemy wygrac bardzo wysoko z kazdym
    Oczywiscie Emil jeszcze musi jezdzic tak jak powinien I Pawlicki byc liderem I wskoczyc na stale na poziom 10+ I wtedy mozemy wszystko nawet jeszcze zlote medale zdobyc....

Ale teraz 2 sprawdziany 2 wazne wyjazdy I zobaczymy w ktorym miejscu jestesmy I czy jest jakis progres I mozna jeszcze patrzec pozytywnie w dalsza czesc sezonu

47. Back To Top    #4721
    Ekspert CarlitosFalubaz's Avatar
    Thanks
    1,442
    W ogóle nie chodzi o ten nieszczęsny mecz na Smoku. To była anomalia która jak słusznie zauważyłeś zdarza się raz na 10 lat jak nie rzadziej.
    Po prostu Leszno gorzej jechać już nie będzie. Może być tylko lepiej. Paradoksalnie kontuzja Nikodema pomogła. Widać wyraźnie że z Zengim w składzie (powoli odżywa) atmosfera jest o niebo lepsza. Unia będzie jechać coraz lepiej, tak to widzę.

Zobaczymy jak Falubaz jeszcze wypadnie na wyjeździe we Wrocku bo ze względu na nowy tor to jednak spora niewiadoma, ale obstawiam że nawet jak przegramy to minimalnie (zakładając start ze zdrowym Doylem).
    W Lesznie jest co najmniej 3 seniorów, którzy bardzo lubią jechać na W69. To poważnie utrudnia zadanie Cieślakowi, bo jeśli zamknie dużą Kołodziejowi czy Zengiemu to równocześnie zrobi to Protasowi, Patrykowi czy Karpovovi. Na Gorzów łatwiej nam się przygotować. Dlatego jakbym miał wybierać półfinalistę to zdecydowanie Gorzów.

48. Back To Top    #4722
    Początkujący
    Thanks
    0
    Gorzów z Zieloną chyba spotkać mogą się jedynie w finale. Bo jeżeli Gorzów nie zajmie pierwszego miejsca w RZ to zajmie drugie, a wtedy Falubaz będzie pierwszy. Wtedy Gorzów pojedzie z Wrocławiem a Falubaz z Lesznem.
    Dla Gorzowa ktoś z dwójki Leszno - Wrocaław nie ma znaczenia - są zdecydowanie łatwiejsi do pokonania niż Falubaz. Powiem więcej, jak nie zdarzy się nic szczególnego to zarówno Leszno jak i Wrocław w półfinale z Gorzowem sobie nie poradzą. Leszno - Gorzów tam jeździ jak u siebie i wydaje mi się, że w rewanżu tam wygra.
    Wrocław - pierwszy mecz pokazał, że tam też nie ma tragedii.
    Natomiast Wrocław i Leszno w Gorzowie aż tak dobrze sobie nie radzą (wiadomo nie ma tragedii, ale w ostatnich latach nie wygrali u nas).
    Ja już dziś mogę obstawić, półfinały:
    Stal - Fogo
    Falubaz - Sparta

49. Back To Top    #4723
    Ekspert Byczek NZUL's Avatar
    Thanks
    1,320
    Quote Originally Posted by miszarus View Post
    Gorzów z Zieloną chyba spotkać mogą się jedynie w finale. Bo jeżeli Gorzów nie zajmie pierwszego miejsca w RZ to zajmie drugie, a wtedy Falubaz będzie pierwszy. Wtedy Gorzów pojedzie z Wrocławiem a Falubaz z Lesznem.
    Dla Gorzowa ktoś z dwójki Leszno - Wrocaław nie ma znaczenia - są zdecydowanie łatwiejsi do pokonania niż Falubaz. Powiem więcej, jak nie zdarzy się nic szczególnego to zarówno Leszno jak i Wrocław w półfinale z Gorzowem sobie nie poradzą. Leszno - Gorzów tam jeździ jak u siebie i wydaje mi się, że w rewanżu tam wygra.
    Natomiast Wrocław i Leszno w Gorzowie aż tak dobrze sobie nie radzą (wiadomo nie ma tragedii, ale w ostatnich latach nie wygrali u nas).
    Stal - Fogo
    Falubaz - Sparta

Grunt to pokora......

50. Back To Top    #4724
    Użytkownik
    Thanks
    31
    Quote Originally Posted by JaacPoz View Post

Nigdy niczego do do końca w sporcie pewny nie jestem. Jednak uważam , że Unia ma zdecydowanie silniejszy skład. A skoro już martwisz się o formę Unii, rozumiem,. że sugerujesz , iż np. spotkają się słaba danego dnia Unia z mega mocnym Rybnikiem? A o formę Rybnika się nie martwisz?

Na 98, 99 % będziemy wyżej w Tabeli, spokojnie..
    Unia na papierze od dwóch lat ma jeden z mocniejszych składów w lidze, i przypominam Ci że ten najmocniejszy skład w 2016r. gdyby nie tragedia Rempały spadłby z hukiem z ligi. Więc argument o mocniejszym składzie do mnie nie przemawia.

51. Back To Top    #4725
    Stały bywalec
    Thanks
    90
    Quote Originally Posted by miszarus View Post
    Stal - Fogo
    Falubaz - Sparta
    Najlepiej od razu obstaw final i zawies sobie na szyji zloty medal. Tylko zebys pozniej nie byl zdziwiony jak Falubaz w Lesznie

52. The Following User Says Thank You to Robson-Wałbrzych For This Useful Post:

Byczek NZUL (20-06-17)