Strona 49 z 174 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,205 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2161
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    shelve, wełna zdecydujcie się w końcu czy będziemy mistrzem czy spadniemy, bo nie wiem co mam myśleć
    Skoro główny kibol Unii napisał że jesteście dramatycznie słabi to tego powinniśmy się trzymać

  2. Powrót do góry    #2162
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    shelve, wełna zdecydujcie się w końcu czy będziemy mistrzem czy spadniemy, bo nie wiem co mam myśleć
    Wełna to stary pryk i cwaniak.
    Wie jak tu asekuracyjnie podejść do tematu.

    Tu niby cienizna i takie tam, a już pewnie oczami wyobrażni widzi kolejną gwiazdke przy nazwie drużyny.

    Ja tam chętnie bym widział klasyka w finale, Unia vs Falubaz, a tam już "róbta co chceta".

    Wypchane trybuny po brzegi, iskry na torze, dobrze znane wszystkim pieśni płynące z trybun,mocna napinka z obu stron.
    To jest to, na co się czeka.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 27-03-2017 o 20:11
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    ScotFZG (27-03-2017), macropus (27-03-2017)

  4. Powrót do góry    #2163
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    shelve, wełna zdecydujcie się w końcu czy będziemy mistrzem czy spadniemy, bo nie wiem co mam myśleć
    Nikt Ci nie powie co masz myśleć

    Ja myślę, że jeszcze trochę pracy przed ,,Nami''.
    Oby tylko tor był przez cały rok taki jak wczoraj to żużel będzie palce lizać.

    A medale?
    Życie pokaże.
    Póki co liczę przede wszystkim na dobre ściganie na Smoku.
    Mamy takich chłopaków, że przy takim torze jak wczoraj to ,,dupy na krzesełkach'' będą tylko w przerwach na równanie toru!

  5. Powrót do góry    #2164
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Wełna to stary pryk i cwaniak.
    Wie jak tu asekuracyjnie podejść do tematu.

    Tu niby cienizna i takie tam, a już pewnie oczami wyobrażni widzi kolejną gwiazdke przy nazwie drużyny.

    Ja tam chętnie bym widział klasyka w finale, Unia vs Falubaz, a tam już "róbta co chceta".

    Wypchane trybuny po brzegi, iskry na torze, dobrze znane wszystkim pieśni płynące z trybun,mocna napinka z obu stron.
    To jest to, na co się czeka.
    Taki też finał obstawiam , a Wełna urządza piękna a kurtuazje

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    shelve (27-03-2017)

  7. Powrót do góry    #2165
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Jeszcze sie Kwiecień nie zaczał a już zgasiliście Władkowi cygaro...??
    dajcie mu chociaż nadzieje do czerwca

  8. Powrót do góry    #2166
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Brak Leszna w PO nikogo nie zdziwi?

    Mieć kolejny rok taką ekipe i znowu nie wejść do PO to byłaby katasrofa.

    Patrząc na seniorke nie widać najmniejszej dziurki, juniorka też nie wygląda przy innych ekipach słabo.


    Wiadomo, że to sport i wszystko możliwe, ale blamażu podobnego co rok temu nie przewiduje się.
    To chyba kandydat z największymi szansami na złoto i to bez żadnego cukrowania.
    Paka prezentuje się naprawde imponująco.


    Nie widać dziurki, zgadzam sie, ale ten skład oparty jest na seniorach, przy złej jeździe juniorów i wpadkach zawodników typu Emil (co sezon robi wpadki którymś meczu) to są automatyczne porażki . Falubaz ma mniej chimerycznych zawodników, pod tym względem wydają się dużo mocniejsi, wiadomo że na papierze Leszno ma Mistrza ale papier nie jedzie, 5 zawodników nie zrobi 15 punktów w meczu.

    A wydaje się, że jakakolwiek porażka u siebie, zabierze PO.

  9. Powrót do góry    #2167
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nie widać dziurki, zgadzam sie, ale ten skład oparty jest na seniorach, przy złej jeździe juniorów i wpadkach zawodników typu Emil (co sezon robi wpadki którymś meczu) to są automatyczne porażki . Falubaz ma mniej chimerycznych zawodników, pod tym względem wydają się dużo mocniejsi, wiadomo że na papierze Leszno ma Mistrza ale papier nie jedzie, 5 zawodników nie zrobi 15 punktów w meczu.

    A wydaje się, że jakakolwiek porażka u siebie, zabierze PO.
    Tobie się faktycznie wiele rzeczy wydaje jak np 100% Kolodziej NIE w Lesznie

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Robson-Wałbrzych (27-03-2017)

  11. Powrót do góry    #2168
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Mamy koledzy w naszym wątku dwóch podpalaczy, którym wystarczy zwycięstwo nad Kolejarzem Rawicz (bez urazy), aby pożar miłości do Jedynej i co niektórych kolarzy wybuchł na tyle duży, że nie są w stanie dojrzeć jak kolega Wełna słusznie dojrzał, że wczoraj poza wynikiem była bieda. Ja tam lubię ten ich entuzjazm i bezkrytyczne spojrzenie na rzeczywistość skoro daje im to tyle radości.
    A sparing? Nie było może, aż tak źle jak Wełna pisze, ale do doskonałości było daleko. Piotr, Janusz i Peter pojechali tak jak oczekiwałem. Zengoty nie oceniam, bo pierwszy start w 7 biegu meczu to jakiś żart, nr 10 tym bardziej nie ułatwia. Emil na minus, aczkolwiek popisał się refleksem w trudnej sytuacji ze znajomą twarzą z drużyny. Najbardziej zawiodła mnie juniorka, Dominik był wolniutki jakby jechał na "komarku". Ale pierwsze koty za płoty, będzie lepiej.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-03-2017)

  13. Powrót do góry    #2169
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Nikt Ci nie powie co masz myśleć

    Ja myślę, że jeszcze trochę pracy przed ,,Nami''.
    Oby tylko tor był przez cały rok taki jak wczoraj to żużel będzie palce lizać.

    A medale?
    Życie pokaże.
    Póki co liczę przede wszystkim na dobre ściganie na Smoku.
    Mamy takich chłopaków, że przy takim torze jak wczoraj to ,,dupy na krzesełkach'' będą tylko w przerwach na równanie toru!
    Ależ oczywiście, że pracy sporo jest jeszcze do zrobienia - praca to chyba ulubione słowo Barona. Też bym sobie życzył przez cały sezon takiego toru jak wczoraj (tylko nieco bardziej odmoczonego, bo wczoraj to Baron chyba z premedytacją przetrzymał polewaczkę, żeby trochę naszym namieszać we łbach ) i mam wrażenie, że wczoraj właśnie mnogość ścieżek i możliwości gubiła m.in. Emila, Kilde i Zengotę, bo niby wyprzedzali, ale potem nie wiedzieli jak się bronić - takie ścieżki jak wczoraj dawno nie chodziły na Smoku, a już na pewno nie w wydaniu ligowym, może na IMME i Memoriałach.

    Chłopaki dogadają się co ostatecznie chcą mieć na torze, wjadą się w to, obadają ścieżki i będzie dobrze

  14. Powrót do góry    #2170
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Zapowiada się dobry sezon...

    Piter od początku pokazuje moc, Emil też raczej da radę. Do tego Koldi... Trzech bardzo dobrych liderów to podstawa.

    Ponadto Grzesiek, i... no właśnie, który z Duńczyków...? Myślę, że to dopiero się okaże... Na dziś raczej Peter K., ale Nicki nie jest bez szans.. Jeżeli się ogarnie...?

    Juniorka powyżej średniej w lidze. Będzie dobrze....



    Jak bardzo jesteśmy mocni, na tle innych? A to się dopiero zobaczy. Gorzów i Zielona także mają bardzo mocne ekipy...

    Myślę , że z tymi dwiema ekipami będziemy rywalizować o... (mam nadzieję...) finał

    Reszta drużyn wydaje się słabsza... Ale to tylko przedsezonowe gdybania...

    Do zobaczenia na Smoku! W oczekiwaniu na medal DMP...

  15. Powrót do góry    #2171
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Z juniorem tlyko i wyłącznie Janusz. W tej roli świetnie się spisywał w Tarnowie. Poza tym wydaje mi się jedynym pewniakiem w naszej drużynie na każdy tor i nawierzchnię. Co do tej pomocy Piotra... Przerost formy nad treścią. W tym biegu Lindbaeck był wolny, a Piotr swoją "pomocą" raczej zwalniał bieg niż pomagał Kuberze. Nasz tor nie nadaje się do jazdy parą! Jest zbyt szeroki. Jedna przycinka i rozpędzony zawodnik jadący z tyłu może łyknąć naszą parę i jeszcze im pomachać. Na smoku jeden za drugim musi się ustawić i gnać do przodu, najlepszą ścieżką. A tak poza tym to uważam, że nasi wypadli BLADO!!! Do 9. wyścigu 6 indywidalnych zwycięstw GKMu i wynik oscylujacy w okolicy remisu. Przewage zrobilismy w koncowce na Wieczorkach i Wawrzyniakach.
    Ostatnio edytowane przez dajmisuke ; 28-03-2017 o 10:13

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dajmisuke za jego przydatny post!

    m0squito (29-03-2017)

  17. Powrót do góry    #2172
    Początkujący
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Czy orientuje się ktoś o której będzie sparing w sobotę?

  18. Powrót do góry    #2173
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2003
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez BallyNaFali Zobacz posta
    Czy orientuje się ktoś o której będzie sparing w sobotę?
    16:00
    Beton Squad '05

  19. Powrót do góry    #2174
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Screenshot_20170328-130229.png
    Emil karmi małpki

  20. Powrót do góry    #2175
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Emil jedzie w sobote w Toruniu na pozegnaniu Kosciechy

  21. Powrót do góry    #2176
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

  22. Powrót do góry    #2177
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,160
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach

    Kewlary 2017

    Witam Panowie.
    Wiadomo juz coś na temat kewlarów naszych zawodników na zaczynający się sezon?
    Bo tak cicho jakoś,tylko byczek gdzieś tam fruwał w delikatnie zmienionym stroju.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 28-03-2017 o 23:02

  23. Powrót do góry    #2178
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Wiadomo coś juz na temat kewlarów na zaczynający się sezon?
    Podczas wizyty w Radiu Merkury w ubiegły poniedziałek Igielski dostał to pytanie i odpowiedział, że do ostatniej chwili trwały ustalenia ostatecznego rozmieszczenia logotypów sponsorów i że na dniach powinniśmy ujrzeć kewlary, choćby projekt. Minął tydzień, ja zakładam że być może do końca tygodnia coś się pokaże.

    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Kolejny ciekawy filmik od Czarnego - super widać jak Piter żyje z drużyną i jak bardzo wziął sobie do serca rolę kapitana. Słuchając Barona mam też wrażenie, że przy okazji potyczki z GKM robił wszystko, żeby GKM prezentował się jak najlepiej i żeby nasi zawodnicy mieli jak najbardziej pod górkę. Długi trening GKMu przed samym sparingiem, na torze twardo i sucho, pierwsze polewanie dopiero po 10 biegu - w sumie bardzo dobre podejście, bo nie chodzi o to, żeby w sparingach wozić komplety, a wnioski na pewno mógł dzięki temu wyciągnąć trafniejsze.

  24. Powrót do góry    #2179
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Na stadionie trwa wlasnie demontaz starego telebimu, lub podmiana jego starych elementow na nowe.

  25. Powrót do góry    #2180
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Poznaliśmy skład leszczyńskiej Unii na trening punktowany, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w Rybniku. W test-meczu na torze Rekinów w barwach biało-niebieskich nie pojadą Piotr Pawlicki, Grzegorz Zengota oraz Nicki Pedersen, cała trójka weźmie udział w meczu Polska – Reszta Świata.
    FOGO Unia Leszno:
    1. Emil Sayfutdinov
    2. Viktor Trofimov Racing #621
    3. Janusz Kołodziej FanPage
    4. Wiktor Lis Foxi Racing #888
    5. Peter Kildemand
    6. Bartek Smektała Racing
    7. Dominik Kubera Racing
    #KSUL

    za fb

  26. Powrót do góry    #2181
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Będzie relacja live video ?

  27. Powrót do góry    #2182
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Domin startowal dzis w sparringu w Gnieznie i spisal sie bardzo dobrze - 9+2 w czterech startach.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/676...cy-niepokonany

  28. Powrót do góry    #2183
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2003
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja Trofimowa w Unii? Niby jest, ale w większości treningów nie brał udziału. Teraz jest w składzie na sparing, ale tylko dlatego, że nie ma kto inny jechać. Jakiś czas temu głośno było o tym, że ma w końcu polskie obywatelstwo dostać, a teraz zupełnie cicho na ten temat. Przydałaby się konkurencja dla Kubery i Smektały.
    Beton Squad '05

  29. Powrót do góry    #2184
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Wygląda na to ze straciliśmy SPONSORA GŁÓWNEGO czyli firme CREATON...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  30. Powrót do góry    #2185
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Możesz rozwinąć temat Creatona ?

    W tym klubie nie bardzo interesują się sponsorami. Ofertą Smakmaku nie byli zainteresowani.

  31. Powrót do góry    #2186
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    pierwsze koty za płoty !!!!!!
    w Złotym kasku Grzesiu sobie nie poradził

    . Największą niespodzianką było odpadnięcie z dalszej rywalizacji Grzegorza Zengoty, który z dorobkiem 7 punktów zajął dziewiątą pozycję.

  32. Powrót do góry    #2187
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,790
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,120 w 1,475 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    pierwsze koty za płoty !!!!!!
    w Złotym kasku Grzesiu sobie nie poradził

    . Największą niespodzianką było odpadnięcie z dalszej rywalizacji Grzegorza Zengoty, który z dorobkiem 7 punktów zajął dziewiątą pozycję.
    Nie martw się. W piekarni mówili, że w tym roku interesuje go wyłącznie liga. Tam pokaże na co go stać! Nie traćcie nadziei.

  33. Powrót do góry    #2188
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie martw się. W piekarni mówili, że w tym roku interesuje go wyłącznie liga. Tam pokaże na co go stać! Nie traćcie nadziei.
    Tak też w to wierze !!!!!
    Piekarniane wiadomośći są najbardziej wiarygodne

    oby tylko jutro w zielonej turnieju rycerzy nie pomylił z ligą

  34. Powrót do góry    #2189
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    Możesz rozwinąć temat Creatona ?

    W tym klubie nie bardzo interesują się sponsorami. Ofertą Smakmaku nie byli zainteresowani.
    Nie ma co wiele rozwijac...zestrony klubowej zniknela zakladka sponsora Glownego oraz samo logo firmy,w zakladce sponsorow rowniez...

    Co ciekawejest to raczej zaskakujace dla ludzi w klubie bo na kolekcji 2017, wszystkich koszulkach zawodnikow, teamow, trenerow(od grudnia juz w tym wystepowali na wszystkich spotkaniach) i tak.dalej logo CREATONA widnieje tuz POD FOGO jak w poprzednich latach.. widac ktos sie przeliczyl...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  35. Powrót do góry    #2190
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2003
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Z tą rezygnacją Creatona, to by się zgadzało.

    Z facebooka Telewizji Leszno:

    "Zarząd Unii Leszno zwrócił się do prezydenta z prośbą o wsparcie finansowe tegorocznego sezonu ligowego i Drużynowego Pucharu Świata, który odbędzie się na stadionie Alfreda Smoczyka. Kwota o którą wnioskuje klub jest znacząca. Zarząd Unii swoją prośbę motywuje tym, że miasto zawsze chętnie angażuje się w organizację międzynarodowych imprez żużlowych światowego formatu. Wsparcie z miasta pozwoliłoby przygotować wyjątkowe międzynarodowe zawody, które będą promować Leszno i region."

    unia.jpg

    Ostatnio edytowane przez lefi ; 31-03-2017 o 07:28
    Beton Squad '05

  36. Powrót do góry    #2191
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,548
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Bardzo dobra wiadomość dla kibiców, którzy nie będą mogli obejrzec zawodów na żywo np. memoriału, a jednak marketing nie śpi http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/676...j-ogladalnosci

  37. Powrót do góry    #2192
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Nie ma co wiele rozwijac...zestrony klubowej zniknela zakladka sponsora Glownego oraz samo logo firmy,w zakladce sponsorow rowniez...

    Co ciekawejest to raczej zaskakujace dla ludzi w klubie bo na kolekcji 2017, wszystkich koszulkach zawodnikow, teamow, trenerow(od grudnia juz w tym wystepowali na wszystkich spotkaniach) i tak.dalej logo CREATONA widnieje tuz POD FOGO jak w poprzednich latach.. widac ktos sie przeliczyl...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

    Przeliczyl? W sensie sugerujesz, że nie rozmawiali o dalszej współpracy, a projekt ciuchów ruszyl?
    To by wyjasnialo brak kewlaru. Czort ich wie. Ile w ogóle dawali?

  38. Powrót do góry    #2193
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Wcześniejsze treningi nie dały przewagi zawodnikom Unii

    Jednak spadniemy, szkoda Wełna miał rację

  39. Powrót do góry    #2194
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Wcześniejsze treningi nie dały przewagi zawodnikom Unii

    Jednak spadniemy, szkoda Wełna miał rację
    Nie ma co się śmiać. To się może stać.

  40. Powrót do góry    #2195
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie ma co się śmiać. To się może stać.
    Wiem, zeszły sezon wszystkich na to przygotował, ale jednak poczekałbym ze 3-4 kolejki ligowe z takimi prognozami.

  41. Powrót do góry    #2196
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,548
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Smyk daje czadu!! Oj będziemy płakać za Kaczmarkiem. Zengi też na razie nie powala swoją jazdą. Szykuje się niezła walka o skład Zengiego.

  42. Powrót do góry    #2197
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Smyk daje czadu!! Oj będziemy płakać za Kaczmarkiem. Zengi też na razie nie powala swoją jazdą. Szykuje się niezła walka o skład Zengiego.
    E tam. Przecież leszczyński guru Byczek twierdził , że Smyk to kozak i to , że nie ma charakteru do żużla oraz nie trzyma ręki na gazie to nie ma żadnego znaczenia. Przecież talent sam sie obroni !

  43. Powrót do góry    #2198
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Może ja się nie znam ,ale ten kto postawił w tym klubie na Smektałę jets istnym klocem podobnie istnym jak owy zawodnik na torze.Juz rok dwa temu co niektórzy słuszne zauwazyli że z niego zawodnika nie będzie żadnego i nieważne czy bedzie miał z Rowem 10 pkt czy 5 ze Sparta .Gosc sie okrutnie boi jazdy w kontakcie i jedyny jego plus w zawodach młodziezowyhc to sprzet i start który ma w miare dobry .....Robert Kasprzak tez miał .
    W podobnej formie jak od połowy zeszlego sezonu jest Zengota i Pedersen .Jeżeli Kołodziej nie zrobi nam różnicy to bedzie cięzka walka o PO .w TEJ CHWILI WYPADA SIĘ TYLKO MODLIC O TO ABY kILDEMAND Z pAWLICKIM SIE TROCHĘ OGARNELI W STOSUNKU DO ROKU ZESZŁEGO BO JAK NIE ...TO DOŻYNEJK NIE BĘDZIE

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pedrosio za jego przydatny post!

    mingozi (02-04-2017)

  45. Powrót do góry    #2199
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    W sumie to jest dobre porównanie. Smektała i Robuś Kasprzak.

  46. Powrót do góry    #2200
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Brawo Smyk honor uratowany, i to całkiem nieźle na pohybel.

    p.s Kildemand potrafisz coś oprócz nasmiewania się? Gnida jesteś, i tyle.

  47. Powrót do góry    #2201
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Brawo Smyk honor uratowany, i to całkiem nieźle na pohybel.

    p.s Kildemand potrafisz coś oprócz nasmiewania się? Gnida jesteś, i tyle.
    No widzisz Ty to nazywasz naśmiewaniem się bo masz deficyt intelektualny, natomiast ja to nazywam realną oceną faktów.

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Uniafan (01-04-2017), j-rules (31-03-2017)

  49. Powrót do góry    #2202
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,790
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,120 w 1,475 postach
    Smektała nie ma żadnych zadatków na żużlowca dobrej klasy, nie ma w nim życia, zadziorności. To taka słabsza wersja obecnego Ułamka. Wygra start, to na równym torze jakieś punkty dowiezie. Ten chłopak nic się nie rozwija od 3 lat, a w tym wieku nie wróży to nic dobrego.
    Ma jakieś mocne wsparcie w tym klubie. Puszczono w świat bardziej perspektywicznego Kaczmarka, a pozostawiono Smektałę. Może to i lepiej, bo od bogactwa w głowach by się Wam poprzewracało. Na rezerwę szykujecie niedawnego, indywidualnego Mistrza Świata.Przecież to Bizancjum klubowe, na przyszłość należy to ukrócić.
    Tak poważnie, to siły trochę się wyrównały i sezon może być ciekawy. Stal gorzowska bez silnych juniorów, ale z mocnymi seniorami. Unia ma super rezerwowego, w razie co osłabienia nie będzie. Falubaz z dobrymi seniorami, ale juniorzy przeciętni, różnie może być. W Toruniu też bez hegemonów, seniorzy to raczej średniacy. Ale o dziwo... juniorów mają całkiem niezłych. No i Sparta może powalczyć o PO, Drabik na juniorce robi różnicę. To moi kandydaci do walki o PO.
    A Leszno ma tam już prawdopodobnie miejsce z takim rezerwowym!!!

  50. Powrót do góry    #2203
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    No widzisz Ty to nazywasz naśmiewaniem się bo masz deficyt intelektualny, natomiast ja to nazywam realną oceną faktów.
    Nazwanie też Smyka Darcym dla ubogich świadczy raczej o marnym intelekcie bądź zerowym.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Ali_G (31-03-2017)

  52. Powrót do góry    #2204
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniazwalsekunia Zobacz posta
    Powiedział typ, który zachwyca się Marcinem Nowakiem.
    No. Nowak a Smektała to są dwa światy. Jeden będzie bardzo solidnym ligowcem na lata, drugi zostanie mechanikiem.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nazwanie też Smyka Darcym dla ubogich świadczy raczej o marnym intelekcie bądź zerowym.
    Wręcz przeciwnie. To był i tak komplement.

  53. Powrót do góry    #2205
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Smektała nie ma żadnych zadatków na żużlowca dobrej klasy, nie ma w nim życia, zadziorności. To taka słabsza wersja obecnego Ułamka. Wygra start, to na równym torze jakieś punkty dowiezie. Ten chłopak nic się nie rozwija od 3 lat, a w tym wieku nie wróży to nic dobrego.
    Ma jakieś mocne wsparcie w tym klubie. Puszczono w świat bardziej perspektywicznego Kaczmarka, a pozostawiono Smektałę. Może to i lepiej, bo od bogactwa w głowach by się Wam poprzewracało. Na rezerwę szykujecie niedawnego, indywidualnego Mistrza Świata.Przecież to Bizancjum klubowe, na przyszłość należy to ukrócić.
    Dlaczego jest Smektała a nie ma Kaczmarka? Już Ci mówię.

    Po pierwsze - sezon 2016:
    Smektała - śr. 1,00 (1,00 dom, 1,00 wyjazd)
    Kubera - śr. 1,046 (1,11 dom, 1,00 wyjazd)
    Kaczmarek - śr. 1,00 (1,385 dom, 0,286 wyjazd)

    Po drugie:
    Kaczmarek 1997 rocznik
    Smektała 1998 rocznik
    Kubera 1999 rocznik

    Po trzecie - treningi
    Jestem dosyć częstym bywalcem treningów a tam Kaczmarek dostawał regularne lejty od Kubery i Smektały. Ja naprawdę nie wiem na czym polega problem Smyka, bo na treningach jeździł nie raz z seniorami jak równy z równym

    Po czwarte
    Smektała zgodził się na walkę o skład a Kaczmarek nie.

    Kaczmarek poza tym że został MIMP to tak naprawdę niczym mnie w sezonie 2016 nie urzekł. Obserwując zawody ligowe, juniorskie, treningi to mimo swej pasywności Smyk po prostu jest lepszy. Moim prywatnym zdaniem jednego i drugiego wielka kariera się skończy na wieku juniora - różnica jest taka że ze Smyk będzie rok dłużej jeździł jako junior. Poza tym się powtórzę ale nasi powinni mocno zainwestować w Wiktora Lisa, bo z tego chłopaka będzie dobry żużlok!

    PS: 15 zł na sparing z Rybnikiem? :o
    Ostatnio edytowane przez STRZELBA POWER ; 31-03-2017 o 21:28

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Dominik (01-04-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •