Page 172 of 174 FirstFirst ... 72122162170171172173174 LastLast
Results 7,696 to 7,740 of 7787

Thread: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

1. Back To Top    #7696
    Stały bywalec
    Thanks
    33
    Quote Originally Posted by Ali_G View Post
    Żałuję, że nie ma wśród nas żadnego przedstawiciela klubu...(kiedyś był mita)
    Dlaczego? A no dlatego, że chętnie posłuchałbym co macie nam do powiedzenia. Cóż...mam nadzieję, że to przeczytacie.

Ja wiem, że jest sukces i jest się z czego cieszyć, ale taka drobnostka, jak informacja chyba się kibicom należy? Blisko dwa tygodnie temu padł pomysł "fety" na leszczyńskim rynku. Myślę sobie rewelacja, bo jeszcze czegoś takiego u nas nie było i zawsze marzyła mi się taka feta przy tłumach ludzi. Nagle dowiaduję się o terminie i godzinie...srodek tygodnia, większość ludzi w pracy. Pytam dla kogo, to robicie?

To wszystko, to jednak pikuś...
    Informacja przekazana dzien wcześniej! W sumie mogliście wrzucić na fejsika jutro!

Także tego...zamiast prawdziwego święta bedzie stypa i garstka osób. O to chodziło?

Proszę wybaczyć moje rozgoryczenie, ale trudno jest patrzeć na to w jaki sposób podchodzicie do najwiekszego sponsora tego klubu. Skoro planowaliście fetę, to trzeba było podejść do tego na miarę Drużynowego mistrza Polski.

Kiedyś skończą się sukcesy, a wtedy stadion zaświeci pustkami. Już sam nie wiem o co w tym chodzi, bo albo nie czujecie tego tematu, albo robicie to z pełną świadomością. Kibic już Wam pokazał, że nie jest takim idiotą w półfinale PO.

Dziś jest bankiet/podziękowanie dla sponsorów więc korzystając z okazji, że będą wszyscy zawodnicy zrobili na odczepnego imprezę na rynku.

2. Back To Top    #7697
    Super Typer Grand Prix Scroll's Avatar
    Thanks
    130
    Quote Originally Posted by FANATICOS View Post
    Dziś jest bankiet/podziękowanie dla sponsorów więc korzystając z okazji, że będą wszyscy zawodnicy zrobili na odczepnego imprezę na rynku.
    Az sie prosilo aby taka impreze polaczyli z memorialem A. Smoczyka. Bylby to tez argument do przyciagniecia ludzi na trybuny.

W zielonej lub Gorzowie byla by feta jak w warszawie lub Poznaniu gdy zdobywali Mistrzostwo Polski w kopanej.

Dzis na rynku bylem. Zaluje kazdej zlotowki ktora wrzucilem do parkomatu.

3. The Following User Says Thank You to Scroll For This Useful Post:

Ali_G (12-10-17)

4. Back To Top    #7698
    Zaawansowany welna's Avatar
    Thanks
    716
    Quote Originally Posted by Scroll View Post
    Az sie prosilo aby taka impreze polaczyli z memorialem A. Smoczyka. Bylby to tez argument do przyciagniecia ludzi na trybuny.

W zielonej lub Gorzowie byla by feta jak w warszawie lub Poznaniu gdy zdobywali Mistrzostwo Polski w kopanej.

Dzis na rynku bylem. Zaluje kazdej zlotowki ktora wrzucilem do parkomatu.
    Memoriał dodatkowo miał być połączony z 60 urodzinami Jankesa......
    Proponowałem po koleżeńsku, nie posłuchali.........

5. Back To Top    #7699
    Stały bywalec
    Thanks
    43
    Quote Originally Posted by pyra View Post
    no moze nie kosztem hampelka mimo wszystko a takiego pajaka lub dzika bardziej mi to pasuje niech ten zengi zostanie ... jakos byloby mi szkoda zeby odszedl

03 Jarek zgłoś się! 03 jak mnie słyszysz? Serio wolę Zengotę i szarpane punkty na trasie "kosztem" Hampela.
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

6. Back To Top    #7700
    Stały bywalec
    Thanks
    14
    Niestety trzeba się do tego przyzwyczaić że nas klub marketingowo " jest daleko za murzynami" zatrzymali się na erze kamienia lupanego i ciężko będzie przejść wyżej bez odpowiednich ludzi którzy to ogarną i będę umieli wykorzystać sukces sportowy!!!

7. Back To Top    #7701
    Ekspert Byczek NZUL's Avatar
    Thanks
    1,656
    Marketingowo to niemal wszyscy poza Gorzowem leżą, i kwicza. Nasi jeszcze jakoś social media ogarniaja.

8. Back To Top    #7702
    Zaawansowany
    Thanks
    33
    Quote Originally Posted by Byczek NZUL View Post
    Marketingowo to niemal wszyscy poza Gorzowem leżą, i kwicza. Nasi jeszcze jakoś social media ogarniaja.
    Falubaz sklepem klubowym bije nas na glowe..... a reszta to poziom z nami czyli slabiutki

9. Back To Top    #7703
    Zaawansowany Ali_G's Avatar
    Thanks
    434
    Quote Originally Posted by Byczek NZUL View Post
    Nie zgadzam się byku. Gorzów to przykład, że można...trzeba tylko chcieć. Gdzie kiedyś ten Gorzów był, a gdzie Unia? Oni wykonali gigantyczną pracę, a my? Nasi podchodzą do tematu zero-jedynkowo,...nie ma zaangażowania, pomysłu, chęci i nie wspomnę o jakimkolwiek dialogu z kibicami. Gdybym podchodził tak do swojej roboty, to szef by mnie wywalil na zbity pysk.

Mamy w Unii osoby, które już dawno nie powinny pracować w klubie. Przykro się na to patrzy, jak ukochany klub funkcjonuje.

BTW wspomniana feta była inicjatywą osoby spoza klubu i miała to być prawdziwa feta, a nie jakaś popierdólka. Niestety ssa podeszlo do sprawy w swoim stylu. Nie wiem, może komuś sie zapomnialo?

Tak naprawdę tylko trybuny mogą jakoś na to wszystko odpowiedzieć. Przy braku wyniku, a nadejdą takie czasy, efekt będzie błyskawiczny.

10. Back To Top    #7704
    Stały bywalec dajmisuke's Avatar
    Thanks
    52
    Ale ile Wy chcecie tych fet? Byla jedna po finale i wg mnie to jest wystarczajace. Dajcie zawodnikom odpoczac. Teraz jest okres kiedy moga troche odpoczac, pożyć normalnie jak człowiek, bo od grudnia znowu ********* na treningach na sali, zgrupowaniach kadry itp. itd. Dodatkowo niektorzy pewnie juz sa poza klubem, a chcecie ich na sile ciągać na leszczyński rynek... Wg mnie wystarczy teraz tylko jakies oficjalne spotkanie ze sponsorami, pozniej skompletowanie nowego skladu i Mikołajki połączone z prezentacją drużyny.

11. Back To Top    #7705
    Thanks
    130
    Quote Originally Posted by dajmisuke View Post
    Ale ile Wy chcecie tych fet? Byla jedna po finale i wg mnie to jest wystarczajace. Dajcie zawodnikom odpoczac. Teraz jest okres kiedy moga troche odpoczac, pożyć normalnie jak człowiek, bo od grudnia znowu ********* na treningach na sali, zgrupowaniach kadry itp. itd. Dodatkowo niektorzy pewnie juz sa poza klubem, a chcecie ich na sile ciągać na leszczyński rynek... Wg mnie wystarczy teraz tylko jakies oficjalne spotkanie ze sponsorami, pozniej skompletowanie nowego skladu i Mikołajki połączone z prezentacją drużyny.
    Mikolajki polączone z czym?!

12. Back To Top    #7706
    Stały bywalec
    Thanks
    275
    Quote Originally Posted by dajmisuke View Post
    Spotkanie ze sponsorami było wczoraj w Finezji, także zmęczeni to raczej chłopaki nie są, zresztą takie spotkania to dla nich okazja do zdobycia nowych sponsorów albo umocnienie/zatrzymanie starych.

Co do fety, kolega chyba nie widział nigdy prawdziwej. Wiem o co chodzi Ali_G bo widział (jak i ja) od przysłowiowej kuchni jak doszło do tego koniec końców bezpłciowego spotkania na rynku. No sorry, ja byłem we Wrocławiu na finale i z wyjazdowiczów prawie nikt tam nie poszedł na stadion, bo nawet nie poczekali na nas. To po pierwsze. Po drugie skoro nie ma możliwości zrobienia fety w normalnych warunkach (popułudnie lub pod wieczór) to się nie robi niczego z pompą (chyba duże nadużycie tego słowa, bo co to za wyczyn postawić scenę na stadionie). Taki Feyernord i Leicester swoje fety robili tydzień jak i nie dalej po zdobyciu mistrzostwa. Ludzie się bawili na całym mieście, przejazd autobusu z piłkarzami i przede wszystkim wszystko odbywało się w godzinach popołudniowych czyli dla każdego!! Nie mówię, że mamy robić identycznie to co oni (nie ta liga) ale litości, przyjazd naprutych zawodników o godzinie 00.30 w nocy dla garstki (1 tyś) ludzi to dla mnie MEGA SŁABE.

Wracając do wczorajszego następnego bezpłciowego spotkania przy ściance na rynku. Pierwsze wróbelki ćwierkały, że będzie coś na wzór FETY ale z dnia na dzień wszystko upadało z winy wiadomo kogo i skończyło się jak skończyło. Miało być ładnie pięknie i masz baba placek. Jeszcze zrozumie, że to musiało być czwartek bo żużliki mają jakieś jeszcze jazdy i ciężko wszystkich zebrać, ale już np godzina spotkania i sposób jego ogłoszenia (dzień przed a wiedzieli o tym już 2-3tyg wcześniej!!) to kpina i kolejne olewanie kibiców...

Tak jak ktoś napisał...połączyliby Memoriał z fetą, mieli praktycznie wszystkich zawodników na miejscu (i tak wczoraj nie było Dunów) ludzi by może więcej zjechało feta na rynku i bach. Tak to prawda...może osoby z klubu szczególnie Pani Aneta ma jakieś tam chęci do robienia czegoś marketingopodobnego, ale skutki może nie są opłakane, ale są mocno mizerne. No sorry ale ile można tych oklepanych spotkań z kibicami robić? Przecież to totalne minimum i 80% kibiców by wymyśliło i ogarnęło to lekkim dydem. Czas się rozwijać! Internet wertować podglądać inne kluby co tam kombinują i zrobić coś autorskiego jak chociażby z tym SECRET MAN. Jakie to było proste ale skuteczne.

Jedynie co mogę pochwalić to fotorelacja z pucharami ze stadionu i kolaż przerobionych zdjęć osób z klubu w stylu retro, chociaż to już kiedyś widziałem chyba w reprezentacji kopanej i to dość niedawno. Widać po reakcji ludzi na facebooku, że to się akurat spodobało ale reszta to lipa...

13. The Following User Says Thank You to santiagoUL For This Useful Post:

Ali_G (13-10-17)

14. Back To Top    #7707
    Ekspert Mariusz's Avatar
    Thanks
    526
    Za SF:

- Grzesiu, nie odchodź! - Wołali fani. - Jesteś Byk z krwi i kości - powtarzali inni. Sam Zengota odpowiadał z uśmiechem, że czekają go rozmowy z Fogo Unią, które traktuje priorytetowo.
    To już córki prezesa utraciły swoja skuteczność ?

Welna, to ty tak krzyczałeś do Grześka ?

Czemu robisz chłopakowi krzywdę ?
    Wysłane z Amiga 500 Plus
    Ta wiadomość jest ukryta ze względu na to, że dockm , falubaz, barthezz23, Kildemand, docent, thengel, re-ankho znajdują się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.
    FALUBAZ DMP 2013 Hidden Content

15. Back To Top    #7708
    Ekspert Malin017's Avatar
    Thanks
    1,165
    Ludzie. Zostawcie ten skład, tylko za pająka weźcie Kościucha 😉. Przy tych juniorach i tak macie finał.

16. Back To Top    #7709
    Zaawansowany Aussie's Avatar
    Thanks
    1,086
    Quote Originally Posted by Malin017 View Post
    Ludzie. Zostawcie ten skład, tylko za pająka weźcie Kościucha 😉. Przy tych juniorach i tak macie finał.
    Nie podpuszczaj... Ilona z Jackiem rozpychają się na rynku transferowym, chcąc budować mocny skład m.in. namawiając naszego dogadanego już Jarka oraz dodatkowo próbują wyrwać Grzesia Zengotę, a my mamy się zadowolić Norbertem... :o Żebyście mieli łatwiej... Niezła taktyka
    Sprowadzimy Norberta jak Wy sprowadzicie Puszakowskiego lub Chrzanowskiego ew. Pulczasa :rolleyes:

17. Back To Top    #7710
    Ekspert Malin017's Avatar
    Thanks
    1,165
    Quote Originally Posted by Aussie View Post
    Nie podpuszczaj... Ilona z Jackiem rozpychają się na rynku transferowym, chcąc budować mocny skład m.in. namawiając naszego dogadanego już Jarka oraz dodatkowo próbują wyrwać Grzesia Zengotę, a my mamy się zadowolić Norbertem... :o Żebyście mieli łatwiej... Niezła taktyka
    Sprowadzimy Norberta jak Wy sprowadzicie Puszakowskiego lub Chrzanowskiego ew. Pulczasa :rolleyes:
    Puszaka w pewnym momencie brał bym z pocałowaniem ręki. Ilu tych tam gwiazd Ilona z Jackiem nie nakupią...to głównie wymysły dziennikarzy i taktyka zawodników, którzy przez rozmowy podbijają sobie kontrakty. A Unia? Proszę bardzo - brać i Hampelow tylko potem nie płakać, że bilety horrendalnie drogie albo, że ludzi nie ma na stadionie bo drużyna wygrywa 70:20 😉

18. The Following User Says Thank You to Malin017 For This Useful Post:

Aussie (13-10-17)

19. Back To Top    #7711
    Stały bywalec
    Thanks
    253
    Potraktujcie to prosze jako wynik krotkiego sledztwa domoroslego, znudzonego detektywa, ale...

Wydaje mi sie, ze dzis na Smoku trenowal mlody Holender, Mark Helmhout. Nie twierdze, ze cos z tego wynika, ale po prostu zaciekawilo mnie to zdjecie na klubowym fejsie:

https://www.facebook.com/unialesznoks/photos/pcb.1595755990505101/1595755930505107/

Choc nigdzie nie znalazlem rozwiazania zagadki, kim jest zawodnik z numerem 759, to po holenderskich sponsorach, ogolnej kolorystyce i tym "H" na macie ochronnej wnioskuje, ze to moze byc Mark Helmhout. Ten sam zawodnik, ktorego widzimy tu podczas zawodow w Czechach:

885.jpg

Wlasciwie nie latwo jest dowiedziec sie o Nim czegos wiecej, ale wyglada na to, ze w tym roku konczy 21 lat, a do zuzla wszedl z wyscigow na trawie.

Oczywiscie, jest tez mozliwosc, ze to wcale nie byl Mark Helmhout i wszystko co napisalem mozna wyrzucic do smieci

20. Back To Top    #7712
    Zaawansowany welna's Avatar
    Thanks
    716
    https://www.redbull.com/pl-pl/hampel...inkId=43412312

dość wymowna fota pod pytaniem o zmianie klubu..........

Gdzie ten Jarek wyląduje, kurde........

Mariusz wiesz coś może ?

21. Back To Top    #7713
    Stały bywalec
    Thanks
    253
    Wedlug klubowego Twittera kolka krecil dzis takze Romek Jankowski! Ktos cos?

22. Back To Top    #7714
    Ekspert Mariusz's Avatar
    Thanks
    526
    Quote Originally Posted by welna View Post

Mariusz wiesz coś może ?
    Nic nie wiem. Domyślam się, że w Lesznie jednak nie wyląduje.

Sezon za nami, teraz zaczną się emocje innego rodzaju. Za chwilę początek okienka transferowego, wielu zawodników zmieni kluby, a ty jesteś jednym z nich. Potwierdzasz, że opuścisz Falubaz Zielona Góra?

Potwierdzam. Potrzebuję nowego, świeżego powietrza i zmiany otoczenia. Chcę też poszukać nowych bodźców, motywacji i sportowych celów. Tak teraz po prostu czuję i sądzę, że zmiana klubu jest mi w tym momencie potrzebna.
    No bo przecież w Lesznie nie znajdzie ani nowego świeżego powietrza, ani nowych bodźców.
    Wysłane z Amiga 500 Plus
    Ta wiadomość jest ukryta ze względu na to, że dockm , falubaz, barthezz23, Kildemand, docent, thengel, re-ankho znajdują się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.

23. Back To Top    #7715
    Ekspert
    Thanks
    448

Mariusz wiesz coś może ?
    a na następnym zdjęciu wyeksponowane logo Betard. I według ciebie to naprawdę o czymkolwiek świadczy?
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

24. Back To Top    #7716
    Użytkownik
    Thanks
    11
    Quote Originally Posted by Mariusz View Post
    Nic nie wiem. Domyślam się, że w Lesznie jednak nie wyląduje.

No bo przecież w Lesznie nie znajdzie ani nowego świeżego powietrza, ani nowych bodźców.
    Akurat świeże powietrze w Lesznie znajdzie. Na wsi zawsze jest świeże

Wysłane z mojego Orange Rise 30 przy użyciu Tapatalka

25. Back To Top    #7717
    Ekspert Mariusz's Avatar
    Thanks
    526
    Quote Originally Posted by devilzg View Post
    Akurat świeże powietrze w Lesznie znajdzie. Na wsi zawsze jest świeże

Wysłane z mojego Orange Rise 30 przy użyciu Tapatalka
    Mowa jest nie o samym "świeżym powietrzu" a o "nowym świeżym powietrzu".

A te leszczyńskie to już dla niego nowe nie jest
    Wysłane z Amiga 500 Plus

26. Back To Top    #7718
    Thanks
    1,086
    Mowa jest nie o samym "świeżym powietrzu" a o "nowym świeżym powietrzu".

A te leszczyńskie to już dla niego nowe nie jest
    Podobnie jak wrocławskie..

27. Back To Top    #7719
    Ekspert Mariusz's Avatar
    Thanks
    526
    Podobnie jak wrocławskie..
    Co ty gadasz.

We Wrocku, podczas remontu, wymienili tez powietrze
    Wysłane z Amiga 500 Plus

28. The Following User Says Thank You to Mariusz For This Useful Post:

welna (13-10-17)

29. Back To Top    #7720
    Ekspert Mefitzo's Avatar
    Thanks
    289
    Quote Originally Posted by jelousabmarinek View Post
    Potraktujcie to prosze jako wynik krotkiego sledztwa domoroslego, znudzonego detektywa, ale...

Wydaje mi sie, ze dzis na Smoku trenowal mlody Holender, Mark Helmhout. Nie twierdze, ze cos z tego wynika, ale po prostu zaciekawilo mnie to zdjecie na klubowym fejsie:

https://www.facebook.com/unialesznoks/photos/pcb.1595755990505101/1595755930505107/

Choc nigdzie nie znalazlem rozwiazania zagadki, kim jest zawodnik z numerem 759, to po holenderskich sponsorach, ogolnej kolorystyce i tym "H" na macie ochronnej wnioskuje, ze to moze byc Mark Helmhout. Ten sam zawodnik, ktorego widzimy tu podczas zawodow w Czechach:

http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=4367

Wlasciwie nie latwo jest dowiedziec sie o Nim czegos wiecej, ale wyglada na to, ze w tym roku konczy 21 lat, a do zuzla wszedl z wyscigow na trawie.

Oczywiscie, jest tez mozliwosc, ze to wcale nie byl Mark Helmhout i wszystko co napisalem mozna wyrzucic do smieci

#759 To nasza perełka Krzysiek Sadurski

Quote Originally Posted by Mefitzo View Post
    Ps.Dziś widziałem Grzesia Zengotę wychodzącego z czarnego budynku , był bardzo zadowolony...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Hidden Content

30. The Following User Says Thank You to Mefitzo For This Useful Post:

jelousabmarinek (15-10-17)

31. Back To Top    #7721
    Ekspert Mariusz's Avatar
    Thanks
    526
    Quote Originally Posted by Mefitzo View Post

Ps.Dziś widziałem Grzesia Zengotę wychodzącego z czarnego budynku , był bardzo zadowolony...
    On zawsze jest zadowolony, uśmiech mu znika dopiero jak śpi
    Wysłane z Amiga 500 Plus

32. The Following User Says Thank You to Mariusz For This Useful Post:

welna (13-10-17)

33. Back To Top    #7722
    Thanks
    1,086
    Sypiasz z nim?! Czy tylko nachodzisz go nocami?

34. Back To Top    #7723
    Zaawansowany
    Thanks
    33
    Hampel nie... Zengi nie ...a moze I Piter nie..., u Ciebie kolego wszystko jest na odwrot , twoje przypuszczenia sa smieszne

Ty sie lepiej zajmij Falubazem ... bo za rok moze was czekac ciezka walka o utrzymanie

35. Back To Top    #7724
    Thanks
    130
    Quote Originally Posted by jelousabmarinek View Post
    Wedlug klubowego Twittera kolka krecil dzis takze Romek Jankowski! Ktos cos?
    http://sport.elka.pl/zuzel/wiadomosc...owski-na-torze

36. The Following User Says Thank You to Scroll For This Useful Post:

jelousabmarinek (15-10-17)

37. Back To Top    #7725
    Stały bywalec STRZELBA POWER's Avatar
    Thanks
    16
    Holder
    Holder
    Hancock
    Miedziński
    Przedpełski
    Jensen
    Doyle
    Woźniak
    Hampel
    Zengota
    Iversen

Tam jest większa procesja niż na torze we Wrocławiu... a skończy się tak że za 1,5 miesiąca usłyszymy - "Grzegorz Walasek zostaje w Toruniu!" - i to będzie hit bo nikt na to nie stawia

38. Back To Top    #7726
    Zaawansowany
    Thanks
    484
    Jeszcze Jensen, Fricke, Prz. Pawlicki, Janowski i cale przekupiony Wybrzeże ...

39. Back To Top    #7727
    Ekspert
    Thanks
    1,230
    Panowie a co z Wiktorem Lisem ? definitywnie koniec ? ktoś coś wie ?

40. Back To Top    #7728
    Zaawansowany
    Thanks
    23
    Smyku o Jankesie.
    Ciśnij dalej Bartek.

smykuijankes.JPG

41. The Following 2 Users Say Thank You to There_is_no_spoon For This Useful Post:

Ali_G (14-10-17), jelousabmarinek (15-10-17)

42. Back To Top    #7729
    Stały bywalec
    Thanks
    13
    To Smyk dolał oliwy do ognia. Teraz wychodzi, że Smektała to nie wychowanek Unii Leszno, ani swoich rodziców, a Romka Jankowskiego.

Mariusz miał rację, że szkolenie jako takie nie istnieje .

43. The Following 5 Users Say Thank You to Brzuch For This Useful Post:

Byczek NZUL (14-10-17), chicago23bull (14-10-17), GoTrEk (14-10-17), Nigel (14-10-17), pyra (14-10-17)

44. Back To Top    #7730
    Ekspert zabovsky's Avatar
    Thanks
    57
    Quote Originally Posted by STRZELBA POWER View Post
    Tam jest większa procesja niż na torze we Wrocławiu... a skończy się tak że za 1,5 miesiąca usłyszymy - "Grzegorz Walasek zostaje w Toruniu!" - i to będzie hit bo nikt na to nie stawia
    No tak, bo przecież Apator to jedyny klub w Polsce, w którym prowadzi się rozmowy z kilkoma zawodnikami naraz...

45. Back To Top    #7731
    Stały bywalec
    Thanks
    275
    Quote Originally Posted by zabovsky View Post
    No tak, bo przecież Apator to jedyny klub w Polsce, w którym prowadzi się rozmowy z kilkoma zawodnikami naraz...
    Prowadzic rozmowy po cichu a rzucac informacje na prawo i lewo to różnica. Sami kibice i środowisko to nakręca.

I tutaj muszę pochwalic nasz klub. Od jakiegoś czasu jeśli chodzi o budowanie składu nawet w Lesznie ciężko coś usłyszec przy "grabieniu liści". Bardzo dobrze, że klub zostawia to między swoimi a jak coś palnie to tak kontrolowanie. Przypomnijmy sobie jak nagle Pawlicki został w Lesznie czy też Nicki rok temu. Totalny szok i nikt tego wcześniej nie przewidział skreślając obu. A dobre ruchy transferowe i negocjacje lubią ciszę.

46. Back To Top    #7732
    Stały bywalec macropus's Avatar
    Thanks
    207
    Quote Originally Posted by Brzuch View Post
    To Smyk dolał oliwy do ognia. Teraz wychodzi, że Smektała to nie wychowanek Unii Leszno, ani swoich rodziców, a Romka Jankowskiego.

Ta retoryka o braku szkolenia i o tym, że perełki z odpowiednim zapleczem mogą wyskoczyć wszędzie jest bardzo niebezpieczna.

Tak w sumie teraz myślę, że DMP 2017 nie zdobyła Unia Leszno tylko Sayfutdinow, Kildemand, Pawlicki, Zengota, Kołodziej, Smektała i Kubera. Ci zawodnicy zdobyliby to złoto niezależnie od tego w jakim klubie by się nie znaleźli, żadna w tym zasługa Unii. Prawda Mariusz?

47. Back To Top    #7733
    Użytkownik
    Thanks
    46
    Quote Originally Posted by Brzuch View Post

Eh Mariusz już napisał pewnie maila do Smektały co by go uświadomić czyim jest wychowankiem. Zaraz Mario wyskoczy że robił za prześcieradło i to Romek jest ojcem Smyka, albo przynajmniej nie jesteśmy tego w 100%zaprzeczyć. A na końcu okaże się że mówiąc o ojcu miał na myśli ojca duchowego, więc w sumie to Smyk potwierdził słowa Mariusza ze jest wychowankiem swojego ojca. Tylko wy ciemny ludzie nie umiecie czytać tego w kontekście

48. Back To Top    #7734
    Stały bywalec chris8's Avatar
    Thanks
    70
    Co Wy tak o tym Mariuszu? Tęsknicie za nim czy co? Jak chcecie wywołać burzę to lepiej to zrobić w innym wątku

49. The Following User Says Thank You to chris8 For This Useful Post:

Aussie (14-10-17)

50. Back To Top    #7735
    Zaawansowany pyra's Avatar
    Thanks
    139
    Quote Originally Posted by chris8 View Post
    Co Wy tak o tym Mariuszu? Tęsknicie za nim czy co? Jak chcecie wywołać burzę to lepiej to zrobić w innym wątku
    nikt nie teskni za nim tylko ze ... z mariuszem najpierw robi tzw "gowno burze " ze on sie zna itd... pozniej jak jego teoria czy tez tzw" wiedza" upada mariuszek nagle znika omija ... nie odpowiada omija temat ...a po jakims czasie wraca z kolejna " gowno burza" itd itd
    pyra

51. Back To Top    #7736
    Ekspert Mariusz's Avatar
    Thanks
    526
    Quote Originally Posted by pyra View Post
    nikt nie teskni za nim tylko ze ... z mariuszem najpierw robi tzw "gowno burze " ze on sie zna itd... pozniej jak jego teoria czy tez tzw" wiedza" upada mariuszek nagle znika omija ... nie odpowiada omija temat ...a po jakims czasie wraca z kolejna " gowno burza" itd itd
    Pyra, nie chrzań.

O czym z wami gadać jak większość z was nie ma pojęcia, jak odróżnić wychowanka od adepta klubowej szkółki ?

Poza tym, nie ja zacząłem ta nowa dyskusję.
    Wysłane z Amiga 500 Plus

52. Back To Top    #7737
    Zaawansowany pyra's Avatar
    Thanks
    139
    Pyra, nie chrzań.

O czym z wami gadać jak większość z was nie ma pojęcia, jak odróżnić wychowanka od adepta klubowej szkółki ?

Poza tym, nie ja zacząłem ta nowa dyskusję.
    mariusz plis to ty chyba czegos nie rozumiesz i nie masz pojecia o wychowankach klubu !!!! juz ten temat ciaglismy rok temu ? nie pamietasz ?! walasek .. walaska tata ... robur!!!!! tez uciekles ... zamilkles w pewnym momencie ! wiec nie uczy mnie "nas" w tym temacie sie wypowiadac a modl sie zeby... cv " SKORY" u was rozpatrzyli,, na TAK bo moze? moze ... jak wam nie zabraknie cierpliwosci i kasy to moze ? za dwa trzy lata cos u was drgnie jesli chodzi o swoich juniorow !!!! waszych juniorow!!!!!!
    Last edited by pyra; 14-10-17 at 08:08 PM.
    pyra

53. Back To Top    #7738
    Stały bywalec donvito's Avatar
    Thanks
    81

Mariusz wiesz coś może ?
    Ja wiem. Unia Tarnów.

54. The Following 2 Users Say Thank You to donvito For This Useful Post:

lemur6666 (14-10-17), Mefitzo (14-10-17)

55. Back To Top    #7739
    Stały bywalec Robert_Leszno's Avatar
    Thanks
    194
    Szkoda, że nie dali info o treningu Romka wcześniej. Nic by mnie nie zatrzymało, żeby się nie pojawić na Smoku. Mogłoby być więcej ludzi niż na nie jednym meczu.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

56. Back To Top    #7740
    Stały bywalec STRZELBA POWER's Avatar
    Thanks
    16
    BTW u Nickiego też zmiany, zamienił jednego plastika na innego plastika chociaż ten obecny jakby bardziej przypominał kobietę

Quote Originally Posted by zabovsky View Post
    *Get Well