Strona 142 z 174 PierwszyPierwszy ... 4292132140141142143144152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,346 do 6,390 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6346
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez RJG_11 Zobacz posta
    Panowie ma ktoś wejście w klubie, żeby głośniki na PP były trochę ciszej (wydaje mi się, że temat na forum już był poruszany, ale bez skutku). Rozumiem, że reklamy i Mrozkowiak muszą dotrzeć, ale nie można nawet biegu omówić Wystarczy kilka decybeli w dół.
    Może by im tłumiki założyć...?

    Przecież to jest głośniejsze niż dźwięk motorów...

    Proponuje słać do Klubu maile z takim postulatem. Może zmądrzeją?

  2. Powrót do góry    #6347
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez RJG_11 Zobacz posta
    Tylko jak tu na schodach ponumerować? Każdy czy z przerwą na nogi, co drugi ? A poważnie to z marketingowego punktu widzenia, lepiej trafić nie mogliśmy i zarząd może rozbić bank, warunkiem jazda o złoto..

    PS. Panowie ma ktoś wejście w klubie, żeby głośniki na PP były trochę ciszej (wydaje mi się, że temat na forum już był poruszany, ale bez skutku). Rozumiem, że reklamy i Mrozkowiak muszą dotrzeć, ale nie można nawet biegu omówić Wystarczy kilka decybeli w dół.
    Temat glosnikow byl poruszany w zeszlym roku. W tym, przynajmniej na sektorze rodzinnym, jest znacznie ciszej

  3. Powrót do góry    #6348
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Temat glosnikow byl poruszany w zeszlym roku. W tym, przynajmniej na sektorze rodzinnym, jest znacznie ciszej
    Na sektorze "0", przynajmniej w miejscu, gdzie zwykle bywam, głośniki są stanowczo zbyt głośne... Po co to się tak drze? Faktycznie jest to denerwujące. Żużlowcom decybele wyciszyli (wiem, że to nie wina Unii, ale jednak szkoda) a podkręcili głośność reklam...?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 23-08-2017 o 09:06

  4. Powrót do góry    #6349
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Na sektorze "0", przynajmniej w miejscu, gdzie zwykle bywam, głośniki są stanowczo zbyt głośne... Po co to się tak drze? Faktycznie jest to denerwujące. Żużlowcom decybele wyciszyli (wiem, że to nie wina Unii, ale jednak szkoda) a podkręcili głośność reklam...?
    Skoro wyciszyli na rodzinnym to mogli to samo zrobic na pozostalych sektorach

  5. Powrót do góry    #6350
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszw1994 Zobacz posta
    "Na torze w Lesznie odbył się dziś egzamin na licencje ''Ż". Udział w egzaminie wzięło 6 zawodników. Egzamin praktyczny przebrnął Viktor Trofimov Racing #621, niestety pecha miał Kacper Pludra, który upadł i nie zaliczył jazdy na torze.Glowa do góry Kacper! ✊#KSUL"

    Źródło: https://www.facebook.com/unialesznok...type=3&theater
    Nie rozumiem tego, że upadek równa się nie zdałeś. Każdemu może się zdarzyć. Powinny być 2 szanse, zresztą to widać chyba po jeździe czy ktoś umie czy nie.
    Taki wyjadacz Zgardziński wczoraj kompletnie bez mózgu skasował jadącego przed nim Chmiela. I to nie w sytuacji stykowej - po prostu go staranował.
    Loktaev w sytuacji sam ze sobą kręci bączka...

    Moim zdaniem przepisy nie powinny być tak sztywne. Przecież nawet defekt odbiera możliwość zdania licencji.

  6. Powrót do góry    #6351
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No defekt to inna historia. Zdarzało się, że po defekcie zawodnik dostawał drugą szansę. Ale upadek? Bez przesady. Jeśli miałyby decydować kryteria "naoczne" ("widać po jeździe czy ktoś umie") to dopiero byłby przekręty... Egzaminów jest kilka w roku, każdy kto umie w końcu zda. Jakieś kryterium musi być - upadek jest akurat dobrym kryterium. Ten jeden bieg wypadałoby przejechać bez upadku.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 23-08-2017 o 09:54
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    GoTrEk (23-08-2017)

  8. Powrót do góry    #6352
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez RJG_11 Zobacz posta
    Panowie ma ktoś wejście w klubie, żeby głośniki na PP były trochę ciszej (wydaje mi się, że temat na forum już był poruszany, ale bez skutku). Rozumiem, że reklamy i Mrozkowiak muszą dotrzeć, ale nie można nawet biegu omówić Wystarczy kilka decybeli w dół.
    Potwierdzam. Siedziałem na jednym meczu w siódmym rzędzie od dołu. Tragedia... Nie dość, że nie można spokojnie porozmawiać, to jeszcze w połowie meczu zaczęła mnie od darcia mordy spikera boleć głowa. Głośność reklam to już w ogóle totalny odlot.

  9. Powrót do góry    #6353
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Potwierdzam. Siedziałem na jednym meczu w siódmym rzędzie od dołu. Tragedia... Nie dość, że nie można spokojnie porozmawiać, to jeszcze w połowie meczu zaczęła mnie od darcia mordy spikera boleć głowa. Głośność reklam to już w ogóle totalny odlot.
    Sektor A wiraż, raz miałem nieprzyjemność siedzieć naprzeciwko głośnika. Na przerwach zatykałem uszy, żona też to irytowało.
    Ostatnio edytowane przez wojciech.k ; 23-08-2017 o 11:14

  10. Powrót do góry    #6354
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    czyli raz jeszcze proponuję: maile do Klubu by się ogarnęli z tym hałasem...

  11. Powrót do góry    #6355
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,521
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Pytanko panowie.
    Czy na karnet firmowy (Almark) rowniez obowiazuje znizka na bilet na play off?

  12. Powrót do góry    #6356
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Pytanko panowie.
    Czy na karnet firmowy (Almark) rowniez obowiazuje znizka na bilet na play off?
    Tak tak

  13. Powrót do góry    #6357
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    i jeszcze te k#&#"!_&e trąbki. Jak trafisz na dzieciaka za Tobą, co napieprza w tę trąbkę do bólu to po pierwszym biegu masz dosyć żużla.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  14. Powrót do góry    #6358
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez xaxa Zobacz posta
    i jeszcze te k#&#"!_&e trąbki. Jak trafisz na dzieciaka za Tobą, co napieprza w tę trąbkę do bólu to po pierwszym biegu masz dosyć żużla.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Kiedyś trafiłem. Grzecznie poprosiłem, by nie trąbili mi do ucha. Poskutkowało... Grunt to rozmowa i chęć osiągnięcia porozumienia

  15. Powrót do góry    #6359
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Artiom zostaje w Grudziadzu.

  16. Powrót do góry    #6360
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Artiom zostaje w Grudziadzu.
    To niedobrze, przecież miał być w Toruniu :o

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    Dominik (24-08-2017)

  18. Powrót do góry    #6361
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    To niedobrze, przecież miał być w Toruniu :o
    W Nice 1 lidze?

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    Aussie (24-08-2017)

  20. Powrót do góry    #6362
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Mam pytanie, wie ktoś do kiedy karnetowcy mają termin kupna biletu, wchodzę na sektor 0 jest dużo miejsc na czerwono dla karnetowców i żadnego wolnegodla kibiców bez karnetów

  21. Powrót do góry    #6363
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Artiom zostaje w Grudziadzu.
    Brawa dla Artioma za lojalność i wielkie brawa dla Grudziądza za super szybkie działanie w tej sprawie. Szacun.

    Miałem okazje ostatnio rozmawiać z braćmi Pawlickimi chwile i oczywiście próbowałem jak najwiecej tematów żużlowych wyciągnąć. Piotrek zapewniał,ze z Kildemandem na 100% jedziemy z Falubazem. Powiedział ,ze jakkolwiek by to brzmiało zdrowotnie czuje się na prawdę dobrze i kontuzja nie przeszkadza mu w jeździe. Jak przyznał czasami potrzeba mocniejszego dzwona 😊
    Aaa i kazał wszystkich na forum pozdrowić 😊 Krytyka najzwyczajniej w świecie po nim spływa to plus.
    Co do Przemka? Oczywiście temat GP. Mega szczęśliwy ,ale do dzisiaj odbija mu się czkawką wyprzedzenie Harrisa na ostatnich metrach w Rybniku na GP Challange. Boli to go do dzis.
    Chciałby wrócić do Leszna,ale nie ukrywa,ze ma dobrze w Gorzowie. Gdy odchodził z Leszna bardzo chciał zostać,ale najzwyczajniej w świecie jedna z osób decyzyjnych w klubie go tutaj nie chciała.(Domyślamy się o kogo chodzi). Dał do zrozumienia ,ze póki nie bedzie jakiegoś przełomu czy zmiany osoby na tym stanowisku może być cieżko z powrotem. Ale ogólnie widzi dużo plusów zmiany na Gorzów i dużo mu to dało. Mały zdrowy !
    😊
    Mimo wszystko psioczymy na nich często. Ale fajnie by było mieć ich razem w drużynie ? Co raz bardziej myśle zaczynamy doceniać to co "swoje".

    1. Emil Sajfutdinov
    2. Tobiasz Musielak/Brady Kurtz
    3. Piotr Pawlicki
    4. Przemek Pawlicki
    5. Janusz Kołodziej
    6. Bartosz Smektała
    7. Dominik Kubera

    Chyba fajnie co? Są plusy tego i minusy. Ale kurdę jak w domu 🙂
    P.S
    Sam kombinowałem z Artiomami czy innymi wynalazkami. Ale tak po rozmowie z chłopakami chyba fajnie by było pójść na stadion na swoich od A do Z. W czasach komisarzy,twardych torów,kasy i tego całego chaosu i wyścigu zdrojen jesli chodzi o sprzęt mieć ten zalążek czasów ktore kiedys były. Iść ta droga jak Athletic Bilbao. Klub zatrudnia tylko piłkarzy posiadających baskijskie pochodzenie, realizując motto „z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców”
    Athletic Bilbao to unikalny klub na skalę europejska. Nie chodzi o samo znaczenie klubu dla Kraju Basków i filozofię działania. Jak mówią ludzie stamtąd, "chodzi o ludzi - to oni są najważniejsi". Takie podejście do szkolenia cyklicznie pozwala kształtować zawodników do I zespołu Athletiku Bilbao. Aktualnie w kadrze I zespołu występuje 16 wychowanków, którzy stanowią o sile tego klubu.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 24-08-2017 o 21:29

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Ali_G (24-08-2017)

  23. Powrót do góry    #6364
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    636
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 239 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Brawa dla Artioma za lojalność i wielkie brawa dla Grudziądza za super szybkie działanie w tej sprawie. Szacun.

    Miałem okazje ostatnio rozmawiać z braćmi Pawlickimi chwile i oczywiście próbowałem jak najwiecej tematów żużlowych wyciągnąć. Piotrek zapewniał,ze z Kildemandem na 100% jedziemy z Falubazem. Powiedział ,ze jakkolwiek by to brzmiało zdrowotnie czuje się na prawdę dobrze i kontuzja nie przeszkadza mu w jeździe. Jak przyznał czasami potrzeba mocniejszego dzwona 😊
    Aaa i kazał wszystkich na forum pozdrowić 😊 Krytyka najzwyczajniej w świecie po nim spływa to plus.
    Co do Przemka? Oczywiście temat GP. Mega szczęśliwy ,ale do dzisiaj odbija mu się czkawką wyprzedzenie Harrisa na ostatnich metrach w Rybniku na GP Challange. Boli to go do dzis.
    Chciałby wrócić do Leszna,ale nie ukrywa,ze ma dobrze w Gorzowie. Gdy odchodził z Leszna bardzo chciał zostać,ale najzwyczajniej w świecie jedna z osób decyzyjnych w klubie go tutaj nie chciała.(Domyślamy się o kogo chodzi). Dał do zrozumienia ,ze póki nie bedzie jakiegoś przełomu czy zmiany osoby na tym stanowisku może być cieżko z powrotem. Ale ogólnie widzi dużo plusów zmiany na Gorzów i dużo mu to dało. Mały zdrowy !
    😊
    Mimo wszystko psioczymy na nich często. Ale fajnie by było mieć ich razem w drużynie ? Co raz bardziej myśle zaczynamy doceniać to co "swoje".

    1. Emil Sajfutdinov
    2. Tobiasz Musielak/Brady Kurtz
    3. Piotr Pawlicki
    4. Przemek Pawlicki
    5. Janusz Kołodziej
    6. Bartosz Smektała
    7. Dominik Kubera

    Chyba fajnie co? Są plusy tego i minusy. Ale kurdę jak w domu 🙂
    P.S
    Sam kombinowałem z Artiomami czy innymi wynalazkami. Ale tak po rozmowie z chłopakami chyba fajnie by było pójść na stadion na swoich od A do Z. W czasach komisarzy,twardych torów,kasy i tego całego chaosu i wyścigu zdrojen jesli chodzi o sprzęt mieć ten zalążek czasów ktore kiedys były. Iść ta droga jak Athletic Bilbao. Klub zatrudnia tylko piłkarzy posiadających baskijskie pochodzenie, realizując motto „z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców”
    Athletic Bilbao to unikalny klub na skalę europejska. Nie chodzi o samo znaczenie klubu dla Kraju Basków i filozofię działania. Jak mówią ludzie stamtąd, "chodzi o ludzi - to oni są najważniejsi". Takie podejście do szkolenia cyklicznie pozwala kształtować zawodników do I zespołu Athletiku Bilbao. Aktualnie w kadrze I zespołu występuje 16 wychowanków, którzy stanowią o sile tego klubu.
    Po co ten Kołodziej kolego a tak to nawet spoko skład.

    Wątpię aby Przemek wrócił, Gorzów aktualnie to jego tor i tam chyba jeździ z inną głową niż w Lesznie. Zobaczymy też jak z kasą po sezonie i czy prezesowi nie znudzi się ta zabawa (nic nie sugeruje).

    Podczas rozmów różnych z klubem były poruszane tematy głośników i ich głośności. Pewien Pan obiecał się tym zając, widocznie ma za dużo pracy (szukanie sponsorów) aby takimi błachostkami się zajmowac.

  24. Powrót do góry    #6365
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arm Zobacz posta
    Mam pytanie, wie ktoś do kiedy karnetowcy mają termin kupna biletu, wchodzę na sektor 0 jest dużo miejsc na czerwono dla karnetowców i żadnego wolnegodla kibiców bez karnetów
    Od poniedziałku rusza otwarta sprzedaż.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Arm (25-08-2017)

  26. Powrót do góry    #6366
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Od poniedziałku rusza otwarta sprzedaż.
    Ło qwa trza skarbonke rozpierdzielic

  27. Powrót do góry    #6367
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ło qwa trza skarbonke rozpierdzielic
    Synowi zabierzesz? Nieładnie

  28. Powrót do góry    #6368
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Synowi zabierzesz? Nieładnie
    Dlaczego synowi miałby zabierać?
    @Byczek już od podstawówki zbiera złotówki, by z rodziną miał na wielkopomny półfinał!

  29. Powrót do góry    #6369
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,521
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    No to od poniedzialku bedzie atak na przeciwlegla prosta skoro sektory A I B sie koncza do przyszlego weekendu moze zostac sektor Fan I sektor Nowa , oraz cos na.wirazach

  30. Powrót do góry    #6370
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Dobrym pomysłem byłoby gdyby bramka (wejście) dla karneciarzy na przeciwległą prostą zostanie otwarta godzinę wcześniej.

  31. Powrót do góry    #6371
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Dobrym pomysłem byłoby gdyby bramka (wejście) dla karneciarzy na przeciwległą prostą zostanie otwarta godzinę wcześniej.
    W „nagrode” za karnet chcesz siedziec na stadionie godzine wczesniej, gdy pozostali bedą jeszcze siedziec w domu lub ogrodku piwnym i beda przezywac drugi polfinal?!

    Dla karneciarzy powinna byc wyznaczona „osobna bramka”. Najwiecej osob wchodzi bramkami po lewej/prawej przy tunelu.
    Dla karneciarzy wystarczy wyznaczyc jedno najbardziej skrajne wejscie od strony 17stycznia i bedzie ok.
    Otwarcie bramek dla wsystkich o tej samej porze.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Aussie (25-08-2017)

  33. Powrót do góry    #6372
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Czy aktualnie sprzedaż jest dla wszystkich czy tylko dla karnetów?

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  34. Powrót do góry    #6373
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Sprzedaż jest otwarta, o czym poinformowała mnie miła pani z obsługi klienta. Wystarczy zadzwonić i spytać Jakoś nie wierzę, że w Lesznie dobrze obchodzą się tylko z ludźmi z zewnątrz

  35. Powrót do góry    #6374
    Użytkownik Awatar Milos
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    W ostatnim czasie byłem na kilku imprezach poza Lesznem i co się okazuje!!!!

    Tylko w Lesznie nie idzie wyegzekwować zakazu palenia papierosów na stadionie. Próba zapalenia papierosa na World Games we Wrocławiu kończyła się wyproszeniem jegomościa poza sektor jeśli chciał dokończyć lub zgaszeniem natychmiastowym papierosa.

    A w Lesznie co się dzieje? Wszyscy kopcą, a panowie ze służb informacyjnych wiszą na bramkach na dole i oczywiście oglądają mecz cały czas paląc papierosy/

    Jeśli ktoś z klubu czyta to forum to niech zrobią z tym porządek. Zakaz palenia obowiązuje i niech zaczną od swoich służb, a te niech egzekwują to od kibiców. W innych miastach nie ma z tym problemu.

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Milos za jego przydatny post!

    Uniafan (27-08-2017), lemur6666 (04-09-2017)

  37. Powrót do góry    #6375
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Milos Zobacz posta
    W ostatnim czasie byłem na kilku imprezach poza Lesznem i co się okazuje!!!!

    Tylko w Lesznie nie idzie wyegzekwować zakazu palenia papierosów na stadionie. Próba zapalenia papierosa na World Games we Wrocławiu kończyła się wyproszeniem jegomościa poza sektor jeśli chciał dokończyć lub zgaszeniem natychmiastowym papierosa.

    A w Lesznie co się dzieje? Wszyscy kopcą, a panowie ze służb informacyjnych wiszą na bramkach na dole i oczywiście oglądają mecz cały czas paląc papierosy/

    Jeśli ktoś z klubu czyta to forum to niech zrobią z tym porządek. Zakaz palenia obowiązuje i niech zaczną od swoich służb, a te niech egzekwują to od kibiców. W innych miastach nie ma z tym problemu.
    Dokładnie. Rzygam tym smrodem generowanym przez fajki. Siądzie taki śmierdziel przez Tobą i dmucha za siebie i udaje, że nic się nie dzieje.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi marass za jego przydatny post!

    Uniafan (27-08-2017)

  39. Powrót do góry    #6376
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,548
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Był ktoś na treningu? Kto trenował i jak się prezentował? itd ma ktoś wiedzę w jakie dni będą trenować w przyszłym tygodniu?

  40. Powrót do góry    #6377
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Milos Zobacz posta
    W ostatnim czasie byłem na kilku imprezach poza Lesznem i co się okazuje!!!!

    Tylko w Lesznie nie idzie wyegzekwować zakazu palenia papierosów na stadionie. Próba zapalenia papierosa na World Games we Wrocławiu kończyła się wyproszeniem jegomościa poza sektor jeśli chciał dokończyć lub zgaszeniem natychmiastowym papierosa.

    A w Lesznie co się dzieje? Wszyscy kopcą, a panowie ze służb informacyjnych wiszą na bramkach na dole i oczywiście oglądają mecz cały czas paląc papierosy/

    Jeśli ktoś z klubu czyta to forum to niech zrobią z tym porządek. Zakaz palenia obowiązuje i niech zaczną od swoich służb, a te niech egzekwują to od kibiców. W innych miastach nie ma z tym problemu.
    W Grudziądzu też jest ten problem. Mogliby specjalny sektor dla palaczy zrobić
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  41. Powrót do góry    #6378
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Był ktoś na treningu? Kto trenował i jak się prezentował? itd ma ktoś wiedzę w jakie dni będą trenować w przyszłym tygodniu?
    Napewno przedwczoraj ok poludnia sporo kółek kręcil Zengota i PPj startujac spod taśmy.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    chris8 (25-08-2017)

  43. Powrót do góry    #6379
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    PPj się za treningi wziął?! PaczPan

  44. Powrót do góry    #6380
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Napewno przedwczoraj ok poludnia sporo kółek kręcil Zengota i PPj startujac spod taśmy.
    Wczoraj chyba Janek trenowal

  45. Powrót do góry    #6381
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2017
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kurs 555

    pvv.pl/5rl - dostępny na dziś kupon 550 kurs! ostatni ich kupon z kursem 697 grałem i trafiłem ! polecam bo naprawde trafiaja!

  46. Powrót do góry    #6382
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Wczoraj chyba Janek trenowal
    No bo Zengi to był wczoraj raczej tu:
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...-zengota-drugi

  47. Powrót do góry    #6383
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Smyk srebrnym medalistą Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów!!!

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dajmisuke za jego przydatny post!

    Dominik (26-08-2017)

  49. Powrót do góry    #6384
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2017
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Nie ma się czym chwalić. Brązowe gacie bez swojego super sprzętu jeździłby na poziomie Wieczorka.

  50. Powrót do góry    #6385
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zielonyszczur Zobacz posta
    Nie ma się czym chwalić. Brązowe gacie bez swojego super sprzętu jeździłby na poziomie Wieczorka.
    Ty to musisz miec smutne zycie...

  51. Powrót do góry    #6386
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    PPj się za treningi wziął?! PaczPan
    No chyba upadki trenował

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    lemur6666 (04-09-2017)

  53. Powrót do góry    #6387
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,521
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Pozytywne GP w wykonaniu Emila I Piotra , jest co raz wiekszy optymizm jesli chodzi o play off szkoda wypadku Piotra , ale trudno , wazne ze bez kontuzji teraz spasowac sie ze Smokiem I jedziemy !

  54. Powrót do góry    #6388
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Pozytywne GP w wykonaniu Emila I Piotra , jest co raz wiekszy optymizm jesli chodzi o play off szkoda wypadku Piotra , ale trudno , wazne ze bez kontuzji teraz spasowac sie ze Smokiem I jedziemy !
    Patrząc przez pryzmat GP, i patrząc na naszych rywali i ich wczorajsze ,,wykonanie'' GP to w tych PO raczej szans żadnych nie mamy.........

  55. Powrót do góry    #6389
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Brawa dla Artioma za lojalność i wielkie brawa dla Grudziądza za super szybkie działanie w tej sprawie. Szacun.

    Miałem okazje ostatnio rozmawiać z braćmi Pawlickimi chwile i oczywiście próbowałem jak najwiecej tematów żużlowych wyciągnąć. Piotrek zapewniał,ze z Kildemandem na 100% jedziemy z Falubazem. Powiedział ,ze jakkolwiek by to brzmiało zdrowotnie czuje się na prawdę dobrze i kontuzja nie przeszkadza mu w jeździe. Jak przyznał czasami potrzeba mocniejszego dzwona 😊
    Aaa i kazał wszystkich na forum pozdrowić 😊 Krytyka najzwyczajniej w świecie po nim spływa to plus.
    Co do Przemka? Oczywiście temat GP. Mega szczęśliwy ,ale do dzisiaj odbija mu się czkawką wyprzedzenie Harrisa na ostatnich metrach w Rybniku na GP Challange. Boli to go do dzis.
    Chciałby wrócić do Leszna,ale nie ukrywa,ze ma dobrze w Gorzowie. Gdy odchodził z Leszna bardzo chciał zostać,ale najzwyczajniej w świecie jedna z osób decyzyjnych w klubie go tutaj nie chciała.(Domyślamy się o kogo chodzi). Dał do zrozumienia ,ze póki nie bedzie jakiegoś przełomu czy zmiany osoby na tym stanowisku może być cieżko z powrotem. Ale ogólnie widzi dużo plusów zmiany na Gorzów i dużo mu to dało. Mały zdrowy !
    😊
    Mimo wszystko psioczymy na nich często. Ale fajnie by było mieć ich razem w drużynie ? Co raz bardziej myśle zaczynamy doceniać to co "swoje".

    1. Emil Sajfutdinov
    2. Tobiasz Musielak/Brady Kurtz
    3. Piotr Pawlicki
    4. Przemek Pawlicki
    5. Janusz Kołodziej
    6. Bartosz Smektała
    7. Dominik Kubera
    Brawa dla Piotrka za taką dzielną postawę. Mam nadzieję, że po naszym bohaterze też spłynie fakt, ze Unia zaproponuje mu warunki za drugą linie a nie za lidera i jako jeden z pierwszych podpisze kontrakt. Wierzę w niego. Be strong Piter.
    Skład który podałeś super, ale mimo wszystko za kacapa wolałbym DJa.

    Z Przemkiem jest ciekawa sprawa, jeden z większych sponsorów Unii postawił warunek, że albo Przemo wraca do Leszna ,albo oni wycofują się ze sponsorowania klubu......
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  56. Powrót do góry    #6390
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,128
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    To ten sam sponsor ktory dwa lata temu naciskal na rozdzielenie braci i kopa w zad dla Przema?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  57. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Dominik (27-08-2017), lemur6666 (04-09-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •