Strona 139 z 174 PierwszyPierwszy ... 3989129137138139140141149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,211 do 6,255 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6211
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Powiedział co wiedział
    Ja to bym poszedł nawet dalij, ściągnął Baline, Musielaka i pojechał o utrzymanie.
    Od dawna tu słychać, że wielu ma dość takiego konglomeratu gwiazd zamiast swojaków z których Unia niegdyś mocno słynęła.

    Raz na jakiś czas to i można nie powalczyć o medale, co by kibice troche zatęśknili za tym.
    Wiem, kasiora, medale, gwiazdy itd itp

    Ale też czasami pochodziłbym na taki swojski Falubaz bez względu o co taka drużyna by jechała w ekstralidze.
    Te ciągłe bycie w czubie też mo,ze się troche przejeść.
    Trzeba kibola troche wypościć, to potem chętniej przyjdzie.

    Ale to tylko takie lużne dywagacje.
    Wiadomo, że w obecnych czasach jest ciśnienie, kasa, gwiazdy itd ...

    Wyścig szczurów musi trwać ...
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 18-08-2017 o 00:07
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Ali_G (18-08-2017), Robert_Leszno (18-08-2017), noc (18-08-2017)

  3. Powrót do góry    #6212
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...232,1,281.html
    bardzo fajny artykul o kolorowej postac leszczynskigo zuzla
    Adaś był genialny... pamiętam jak kiedyś, na pewnym podwórzu, u pewnego gospodarza (którego córa wpadła Adasiowi w oko ) testowałł swoją jawę..niestety na pierwszym łuku zahaczył o coś hakiem, wyprostowało go, pojechał prosto w płot - zabierając go ze sobą.. na szczęście skończyło się na potłuczeniach.. ach, aż dziwne, że nikt o nim książki nie napisał..wieść gminna niesie, że też za transfer Adama obecny europoseł Richard Czarnecki "w ucho" na smoku dostał..

    PS. obejrzałem film z Grudziądza i zastanawiam się jak czuje się Sqóra jako mentor Zengiego? Jak wyglądają jego relacje z byłymi podopiecznymi i szefostwem? Dziwne to trochę, że człowiek, który nie tak dawno rządził w parkingu, teraz schowany pod czapką i okularami kręci się po parkingu.a

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi RJG_11 za jego przydatny post!

    Ali_G (18-08-2017), Londi (18-08-2017)

  5. Powrót do góry    #6213
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    No Rysiek dostał. Później po sejmie w kołnierz ortopedycznym paradowal.

  6. Powrót do góry    #6214
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jeszcze żyje wielu ludzi, oglądających ten mecz na żywo.
    Ludzi, którzy już w trakcie meczu, wymachiwali banknotami na trybunach.
    Ludzi, którzy jeździli wtedy w Unii, a dzisiaj np. prowadzili drużynę Unii czy też mechanikują Ksysiowi.
    Można spróbować przesłuchać uczestników, kto polecił tak jechać zawodnikom.
    Ale odpowiedzi chyba się nie spodziewasz?
    Złodziej rzadko przyznaje się, która ręka kradła.
    Aby kogos nazwac zlodziejem - trzeba mu najpierw udowodnic kradziez.

  7. Powrót do góry    #6215
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2003
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Bus Juricy stoi na parkingu pod Smokiem, więc zanosi się, że będzie dzisiaj trenował
    Beton Squad '05

  8. Powrót do góry    #6216
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez lefi Zobacz posta
    Bus Juricy stoi na parkingu pod Smokiem, więc zanosi się, że będzie dzisiaj trenował
    Trenują dzisiaj Kołodziej, Smektała, Trofimow i Pavlic

    Jak ktoś jest na treningu to niech napisze pozniej jak się prezentowali

  9. Powrót do góry    #6217
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Witaj w domu Jura!


  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (18-08-2017), Mefitzo (19-08-2017), aphekz (18-08-2017)

  11. Powrót do góry    #6218
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mysle,ze to wszystko sie kiedys unormuje.
    Komisarze tez nabieraja doswiadczenia,poza tym
    ograniczyli im nieco wladze.
    Ale stare czasy juz nie wroca.
    Tunerzy mieli zawsze duzo do powiedzienia,ale
    teraz maja zbyt duzo.Zuzel sie bardzo szybko zmienil a od mometu
    wprowadzenia zatkanych rur i tytanu,wynik czesto rozgrywa
    sie u tunera a nie na torze.
    Poza tym bez Jagusia to juz nie te same
    mecze na Strzeleckiej.
    Jagusia bardzo brakuje!
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  12. Powrót do góry    #6219
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez RJG_11 Zobacz posta
    Adaś był genialny... pamiętam jak kiedyś, na pewnym podwórzu, u pewnego gospodarza (którego córa wpadła Adasiowi w oko ) testowałł swoją jawę..niestety na pierwszym łuku zahaczył o coś hakiem, wyprostowało go, pojechał prosto w płot - zabierając go ze sobą.. na szczęście skończyło się na potłuczeniach.. ach, aż dziwne, że nikt o nim książki nie napisał..wieść gminna niesie, że też za transfer Adama obecny europoseł Richard Czarnecki "w ucho" na smoku dostał..

    PS. obejrzałem film z Grudziądza i zastanawiam się jak czuje się Sqóra jako mentor Zengiego? Jak wyglądają jego relacje z byłymi podopiecznymi i szefostwem? Dziwne to trochę, że człowiek, który nie tak dawno rządził w parkingu, teraz schowany pod czapką i okularami kręci się po parkingu.a
    rjg odnosnie labedzia no to mamy podobne wspomnienia .... ja co prawda nie z podworka . bo dzielila nas na ten czas spora odleglosc od miejsc zamieszkania to raz a dwa nie bylo komorek !!!!! tak tak nie bylo !!! ale mam wspomnienia ze tak powiem z parkingu unii... najlepszy byl pierwszyt trening ładziedzia .. ledwo co wyjechal na tor przejechal moze 5 okrazen dygnal na tor .. wchodzi do parkingu i... lak lama pfu pfu i do majstra Kazia tekst ... ' majster motor nie idzie".. na tor mimo ze kontuzji zadnej nie mial juz nie wyjechal ... ale owczesny warsztat unii " ślinił" ... co to europosla to bylo troszke pozniej ... a nie w ucho tylko w szyje .. pusta plastikowa butelka .. ale dopiero na drugi dzien juz we wroclawiu musie mu kolnierz zalozyc bo prawie paraliz mu grozil ... ale dalsza czesc juz prowodzi do polityki a tu forum sportowe ... wiec nie mam zamiaru ciagnac wontku tej polityczniej pros......
    pyra

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    RJG_11 (18-08-2017)

  14. Powrót do góry    #6220
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Jak Jurica dostanie konkretny sprzęt to chłopcem do bicia nie będzie, zobaczycie. Najbardziej jednak martwi Kołodziej, jak sie nie obudzi to w PO bedzie lipa...

  15. Powrót do góry    #6221
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    rjg odnosnie labedzia no to mamy podobne wspomnienia .... ja co prawda nie z podworka . bo dzielila nas na ten czas spora odleglosc od miejsc zamieszkania to raz a dwa nie bylo komorek !!!!! tak tak nie bylo !!! ale mam wspomnienia ze tak powiem z parkingu unii... najlepszy byl pierwszyt trening ładziedzia .. ledwo co wyjechal na tor przejechal moze 5 okrazen dygnal na tor .. wchodzi do parkingu i... lak lama pfu pfu i do majstra Kazia tekst ... ' majster motor nie idzie".. na tor mimo ze kontuzji zadnej nie mial juz nie wyjechal ... ale owczesny warsztat unii " ślinił" ... co to europosla to bylo troszke pozniej ... a nie w ucho tylko w szyje .. pusta plastikowa butelka .. ale dopiero na drugi dzien juz we wroclawiu musie mu kolnierz zalozyc bo prawie paraliz mu grozil ... ale dalsza czesc juz prowodzi do polityki a tu forum sportowe ... wiec nie mam zamiaru ciagnac wontku tej polityczniej pros......
    ..można wiele, jak mu kiedyś (nie pamiętam co to za turniej) przednie koło na drugim łuku odpadło..później tłumaczył, że widelec pękł..
    pamiętam też jak lat naście temu spotkałem Adasia w jakiejś restauracji, przyszedł w towarzystwie dwóch panien, dziewczyny wizualnie absolutny top, że nawet moje koleżanki rozważały zmianę orientacji Inne czasy, a żużel jakby bardziej prawdziwy..

    Wracając to teraźniejszości, obserwował ktoś? Strzelba? Jura szybszy niż Janek?

  16. Powrót do góry    #6222
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Adaś to był taki Piter na miarę swoich czasów. O wiele bardziej "mocnych" czasów.

  17. Powrót do góry    #6223
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Bardzo korzystnie prezentował się na treningu Jurica , Koldi który na treningach przed meczem był zawsze bezbłędny wczoraj mega męczarnię z Pavlicem.


    Ps.Witaj w Domu Jurek!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #6224
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,090
    Kliknij i podziękuj
    130
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Bardzo korzystnie prezentował się na treningu Jurica , Koldi który na treningach przed meczem był zawsze bezbłędny wczoraj mega męczarnię z Pavlicem.


    Ps.Witaj w Domu Jurek!
    Oj bez Janka będzie nam bardzo ciężko w PO. Janek obudź się!
    Jurica musi dostać szansę w niedzielę.

    Mamy sierpień (największe podchody),a Artiom już otrzymuje telefony z zaproszeniem na rozmowy od różnych klubów?
    Grudziądz będzie miał problem by go zatrzymać.

  19. Powrót do góry    #6225
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Tylko #aussieteam żadnych Artiomow 🤘😎

  20. Powrót do góry    #6226
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Tylko #aussieteam żadnych Artiomow 🤘😎
    Byczek dobrze gadasz

    Nie są nam potrzebne wielkie nazwiska. A już na pewno nie Artiom, który na pewno nie będzie tanią opcją i będą się o niego biły różne kluby z beniaminkiem na czele (Tarnów?).

    Po sezonie może odejść Zengi i Koldi. I teraz kto w ich miejsce? Naturalnie nasuwa się Przemo i...no właśnie pytanie na ile podejmujemy ryzyko i jedziemy dwoma Polakami, czyli powiedzmy Piter-Przemo.

    Póki co to wszystko dywagacje, choć moim zdaniem nic więcej, jak brąz w tym sezonie nie ujedziemy. Niestety.

  21. Powrót do góry    #6227
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Tylko #aussieteam żadnych Artiomow 🤘😎
    Dokładnie!

  22. Powrót do góry    #6228
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Kolodziej juz zbija kontrakt, zeby Tarnow bylo na niego stac
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #6229
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Wiecie co?

    Żużel to taki niszowy sport. I tak dalij, i tak dalij.

    Ale szczerze na miejscu Rusieckiego/Dworakowskiego nie wiedziałbym co zrobić ze składem na 2018

  24. Powrót do góry    #6230
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta

    Póki co to wszystko dywagacje, choć moim zdaniem nic więcej, jak brąz w tym sezonie nie ujedziemy. Niestety.
    Z jednej strony Ali mówimy, że koniec z wielkimi nazwiskami z drugiej zaś medal brązowy będzie rozczarowaniem 😊 Dla mnie każdy kolor będzie super nawet 4msc po extra walce.

  25. Powrót do góry    #6231
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Z jednej strony Ali mówimy, że koniec z wielkimi nazwiskami z drugiej zaś medal brązowy będzie rozczarowaniem 😊 Dla mnie każdy kolor będzie super nawet 4msc po extra walce.
    Ale 4 miejsce to już mamy z urzędu, nawet gdybyśmy przegrali wszystko do końca sezonu. Więc tak super to by chyba nie było..

  26. Powrót do góry    #6232
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ale 4 miejsce to już mamy z urzędu, nawet gdybyśmy przegrali wszystko do końca sezonu. Więc tak super to by chyba nie było..
    Patrząc na to, że w zeszłym roku było 7 miejsce i walka o uniknięcie spadku, to 4 miejsce w sezonie 2017 to znaczny progres Czyli sukces :rolleyes:

    PS. Smok mocno zaorany. Pewnie niedługo będą ubijać...
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 19-08-2017 o 14:12

  27. Powrót do góry    #6233
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Z jednej strony Ali mówimy, że koniec z wielkimi nazwiskami z drugiej zaś medal brązowy będzie rozczarowaniem 😊 Dla mnie każdy kolor będzie super nawet 4msc po extra walce.
    Byczku fakty są takie, że drużyna jedzie poniżej swoich możliwości, stąd moja prognoza. Uważasz, że brąz będzie sukcesem? Uważam, że skład bez wielkich nazwisk dałby porównywalny efekt. Przy calej sympatii do Janka widać, że znalazł się w Unii trochę z musu. Nie widać w jego jeździe tego błysku, który pokazywał w Tarnowie. Nie widać także jazdy parowej...po prostu jego miejsce jest w Tarnowie. Tak, jak sam kiedyś powiedział w. jego sercu jest jaskółka.

  28. Powrót do góry    #6234
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Prawda jest taka, że jak chcemy zmian, ,,przewietrzenia'' składu, to nie może być złota!
    W przeciwnym razie nic się nie zmieni.....

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Kuba_88 (19-08-2017)

  30. Powrót do góry    #6235
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Prawda jest taka, że jak chcemy zmian, ,,przewietrzenia'' składu, to nie może być złota!
    W przeciwnym razie nic się nie zmieni.....
    Mówię o tym od dawna.
    Koncpecja "znanych i sprawdzonych nazwisk" Irka połączona z megalomanią prezesa musi zawieść po raz kolejny ,żeby się coś zmieniło. A i tak pewności nie ma ,że za rok nie uraczą nas kolejną zbieraniną gwiazd i gwiazdeczek.
    Tylko czy leszczyński kibic jest gotowy na taki zwrot akcji?

  31. Powrót do góry    #6236
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Byczku fakty są takie, że drużyna jedzie poniżej swoich możliwości, stąd moja prognoza. Uważasz, że brąz będzie sukcesem? Uważam, że skład bez wielkich nazwisk dałby porównywalny efekt. Przy calej sympatii do Janka widać, że znalazł się w Unii trochę z musu. Nie widać w jego jeździe tego błysku, który pokazywał w Tarnowie. Nie widać także jazdy parowej...po prostu jego miejsce jest w Tarnowie. Tak, jak sam kiedyś powiedział w. jego sercu jest jaskółka.
    Ali kumam o co ci chodzi. Owszem drużyna jedzie poniżej papierowych możliwości, ale czy aby na pewno fajne byłoby koszenie wszystkich jak leci?! Nie na tym polega idea sportu. Tak sądzę.
    Z sentymentem wspominam 2012 gdzie czteroma juniora mi swojakami na dodatek ocieramy się o PO. Zupełnie inaczej pochodziło się do meczu i kibicowsko, i mentalnie. Było oczekiwanie jak ci chłopacy sobie poradzą nie było ciśnienia na wynik (bynajmniej ja takiego nie odczulem) a teraz co modły czy gwiazdy maja sprzęt qwa mac ogarnięty.
    W dzisiejszych czasach skomercjalizowanych totalnie trzeba zrozumieć naszych udziałowców /sponsorów. Ja im nie mam za złe. To my sami nakrecamy ta spirale wyniku poniekąd. Niemniej liczę na na dwóch młodych gniewnych w królewskich barwach biało niebieskich

  32. Powrót do góry    #6237
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ali kumam o co ci chodzi. Owszem drużyna jedzie poniżej papierowych możliwości, ale czy aby na pewno fajne byłoby koszenie wszystkich jak leci?! Nie na tym polega idea sportu. Tak sądzę.
    Z sentymentem wspominam 2012 gdzie czteroma juniora mi swojakami na dodatek ocieramy się o PO. Zupełnie inaczej pochodziło się do meczu i kibicowsko, i mentalnie. Było oczekiwanie jak ci chłopacy sobie poradzą nie było ciśnienia na wynik (bynajmniej ja takiego nie odczulem) a teraz co modły czy gwiazdy maja sprzęt qwa mac ogarnięty.
    W dzisiejszych czasach skomercjalizowanych totalnie trzeba zrozumieć naszych udziałowców /sponsorów. Ja im nie mam za złe. To my sami nakrecamy ta spirale wyniku poniekąd. Niemniej liczę na na dwóch młodych gniewnych w królewskich barwach biało niebieskich
    Ależ myślę dokładnie w ten sam sposób przede wszystkim nie mamy drużyny, tylko zbieranine gwiazd lub tez zawodników, którym się wydaje, że nimi są. W każdym razie mi na medalach nie zależy. Jeśli wszystko gra, to medale same przychodzą, dlatego jeszcze wiele lat będę pamiętał smak szampana na Broniewskiego w 2007 i te niezliczone autokary pod torunskim stadionem...ech.

    Udziałowcy poszli drogą, ze muszą być finały, medale...oni nie mają pomysłu na przyciągnięcie kibiców na stadion i uważają swój sposób za jedyny. Kiedyś się kasa skończy lub jeden z drugim się obrazi i co? W każdym razie było to pisane wielokrotnie, że zadaniem klubu jest zachęcenie kibica do przyjścia na stadion. W ich oczach kibic ma tylko zapłacić...

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (20-08-2017)

  34. Powrót do góry    #6238
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Przemo jest strasznie nakręcony na SGP. Życzę tego

  35. Powrót do góry    #6239
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Bracia liczyć nie umieją? 😉

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    hcp (19-08-2017)

  37. Powrót do góry    #6240
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Pisałem od dawna, że Przemek to powinien być cel transferowy Nr 1.

    Ma wszystko: normalny, pracowity, wzór sportowca, młody, Polak i to co najważniejsze,
    że z Leszna i KSUL ma w sercu i wzorem jest dla niego nie kto inny jak legenda Leigh Adams.

    Przemek i Artiom, Fricke to będą najbardziej łakome kąski na "liście życzeń"

    Mam nadzieję, że tak ważny sezon dla niego w SGP 2018 odjedzie w jedynych właściwych barwach.
    Piotr będzie w 2018 poza SGP i to tylko może mu (KSUL) pomóc bo skupi się na lidze tak jak w 2015, gdzie w niej błyszczał.

    Mój skład marzeń

    1.Emil
    2.Fricke (Kurtz)
    3.Jarek
    4.Piotr
    5.Przemek
    6.Smyk
    7.Domin


    4 red bulle do tego ogien atmosfera, mogą w zasadzie jechać bez menagera.

    ps. Jak będzie Kilde pod nr 2 nie będę płakał.

    Mam nadzieję, że nie tylko ja chce Przema w KSUL w 2018? Hallo?
    Ostatnio edytowane przez bally ; 19-08-2017 o 23:44

  38. Powrót do góry    #6241
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Prawda jest taka, że jak chcemy zmian, ,,przewietrzenia'' składu, to nie może być złota!
    W przeciwnym razie nic się nie zmieni.....
    Ale myśmy to już przerabiali - 2016 rok. Słabe miejsce miała być rewolucja, a skończyło się tym że 87,5% składu zostało, a i jeszcze znalazło się miejsce dla kolejnej gwiazdy. I idę o zakład że w przypadku 4 miejsca skończy się tak samo, wywalą Kildemanda a za grubą kasę ściągną Artioma. To będzie dopiero zespół gwiazd

  39. Powrót do góry    #6242
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 131 w 80 postach
    Przemek może i jest ciekawą opcją ale są też obawy:
    1. Zawodnik dobrze ma w Gorzowie i być może zdobędą kolejne złoto
    2. boję się że syndrom Gp może zaszkodzić Przemkowi czyt to samo co Piotr. Patrząc na to jak Piotr jeździł bez Gp a jak teraz, to wolę Piotra bez gp dlatego jego dzisiejszy występ zaliczam do "udanych".
    3. jeśli chcemy pakiet Pawlickich to pytanie jak będzie zimą bo pewnie Piotr senior/Przemek będą chcieli też lepszą kasę dla Piotra (bez obniżki za ten sezon)
    4 jeśli Piotr się nie utrzyma w Gp to też może jeździć jako "pomagier" Przemka co tak samo było jak Piotr zaczynał w GP. W przypadku jeśli Przemka nie będzie w Unii Piotr nie będzie miał wyjścia i treningi będą ważniejsze.
    5 Jestem mocno sceptyczny do transferów zawodników jeżdżących w GP, zwłaszcza debiutantów. I tak jak Przemo zaczyna i jeszcze brany pod uwagę Artiom tak po dzisiejszym challengu jako prezes mocno bym się zastanowił czy to ma sens. Ostatnio mocno się przejechaliśmy na takich transferach: Lindgren, Jonasson, Kildemand. Wg mnie im mniej zawodników w Unii z GP tym lepiej.
    Czas pokaże co zdecydują nasi prezesi/udziałowcy. Ja osobiście chciałbym skład przynajmniej z jedną nową twarzą, młodą z ambicją bez wskazania na konkretnego zawodnika. Czas "spasionych" kotów minął!!!

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi chris8 za jego przydatny post!

    FANATICOS (20-08-2017), Uniafan (21-08-2017)

  41. Powrót do góry    #6243
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Artiom przejeździł już sezon w sgp.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #6244
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Przemo jako stały uczestnik GP nie jest żadnym ,,łakomym kąskiem'' i nie powinien juz być żadnym celem transferowym Naszego klubu.
    Również dla Piotra ,,roczna rozłąka'' z GP będzie tylko z korzyścią dla Niego. Młody musi się ogarnąć i pewne rzeczy przemyśleć! Dotyczy to sprzętu i teamu!
    Dudek pojechał na Chalenge z silnikiem w reklamówce i na luzie awansował, a Piotr posłał tam motory, ramy i przegrał z Cookiem!!!!
    Chce coś znaczyć w tym sporcie, musi pewne rzeczy zrozumieć.
    W przeciwnym razie czeka Go ligowe średniactwo i status niespełnionej gwiazdy!

    Powtarzam!
    Drużynę można fajną zbudować.
    Medali nie musimy zdobywać co roku.
    Młodzi, ambitni, do tego głodni ścigania.
    I przede wszystkim za normalne pieniądze.
    Bez stresu, bez nacisku, bez wieszania medali jeszcze przed sezonem.
    Dobry speedway dla kibiców i z kibicami.
    Drużyna z charakterem.
    A cała reszta przyjdzie z czasem!

  43. Powrót do góry    #6245
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No dobra ale co z tym Lisem jest nie tak ? Ktoś wie jaki jest powód jego rezygnacji ? przecież chłopak ma spory talent i mógłby zarobić niemałe pieniądze.
    Lis ponoć dostał propozycję startów w Falubazie. Wolał chłop zakończyć karierę. Dużo czytał o młodych ktorzy trafili do ZG i dużo też czytał Mariusza....
    Psychika nie wytrzymała��

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Płaczecie jak stare baby!
    Żadnych układów nie będzie, bo Unia przegrywając u siebie z Gorzowem automatycznie spadła na 3-4 miejsce i to nie ona będzie sobie wybierać rywala na PO!
    Przegrana z Rowem nic nam nie daje, poza ,,smrodem" w środowisku, więc porażka jest bez sensu!
    Ja jedynie mam nadzieję, że Baron podobnie myśli jak Ja i nawet się cieszy z pozycji 3/4. Jakby nie było to pierwszy mecz u siebie. Od samego początku wprowadzenia PO uważałem i nadal uważam, że zdecydowanie lepiej jechać pierwszy mecz u siebie.
    Wygrywasz 49:41, 50:40 i jedziesz na rewanż z parą mocnych juniorów, która w drugim biegu przewagę może jeszcze powiększyć, a potem lecisz z taktycznymi i na luzie dojeżdżasz do 42 oczek.
    A może Baron ma jeszcze lepszy plan i niespodziankę na PO.
    Robi tor jak w pierwszym meczu z Zg, ,,zjadamy" obojętnie kogo do 34/35 i w rewanżu jedziemy na wycieczkę do wrocławskiego zoo, bądź zielonogórskiej Palmiarni, bądź też do Gorzowa przejechać się tramwajem.

    Po prostu nie wierzę, że te chłopaki jak się ogarną nie są w stanie półfinału rozstrzygnąć już u siebie w pierwszym meczu!

    Po prostu jedziemy PO NASZE nie zważając na rywala!
    Wełna słowo klucz "jak się ogarną".... Te cielaki (bo o bykach mowy tu nie ma),od dwóch sezonów nie mogą się ogarnąć.Co Tobą kieruje, żę wierzysz w ich przebudzenie akurat na półfinałach???

    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Pisałem od dawna, że Przemek to powinien być cel transferowy Nr 1.

    Ma wszystko: normalny, pracowity, wzór sportowca, młody, Polak i to co najważniejsze,
    że z Leszna i KSUL ma w sercu i wzorem jest dla niego nie kto inny jak legenda Leigh Adams.

    Przemek i Artiom, Fricke to będą najbardziej łakome kąski na "liście życzeń"

    Mam nadzieję, że tak ważny sezon dla niego w SGP 2018 odjedzie w jedynych właściwych barwach.
    Piotr będzie w 2018 poza SGP i to tylko może mu (KSUL) pomóc bo skupi się na lidze tak jak w 2015, gdzie w niej błyszczał.

    Mój skład marzeń

    1.Emil
    2.Fricke (Kurtz)
    3.Jarek
    4.Piotr
    5.Przemek
    6.Smyk
    7.Domin


    4 red bulle do tego ogien atmosfera, mogą w zasadzie jechać bez menagera.

    ps. Jak będzie Kilde pod nr 2 nie będę płakał.

    Mam nadzieję, że nie tylko ja chce Przema w KSUL w 2018? Hallo?
    A ja pod dwójką,czy trójką wolałabym zobaczyć Norbiego Kościucha. A zamiast sprzedawczyka Hampela Tofika.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #6246
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2017
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 21 w 15 postach
    Witam koledzy.jaka aura dzis w Lesznie. W Rybniku cala noc leło i do teraz nic sie nie zmienia. Nie wiem czy wsiadac w auto i zasuwac na meczyk.prosze o info

  45. Powrót do góry    #6247
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez maxio212 Zobacz posta
    Witam koledzy.jaka aura dzis w Lesznie. W Rybniku cala noc leło i do teraz nic sie nie zmienia. Nie wiem czy wsiadac w auto i zasuwac na meczyk.prosze o info
    meczyk niezagrożony
    Zapraszamy

  46. Powrót do góry    #6248
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez maxio212 Zobacz posta
    Witam koledzy.jaka aura dzis w Lesznie. W Rybniku cala noc leło i do teraz nic sie nie zmienia. Nie wiem czy wsiadac w auto i zasuwac na meczyk.prosze o info
    15km na północ od Leszna: zachmurzenie umiarkowane, przeważnie słonecznie, temperatura 18 st C, wiatr słaby, wilgotność 63%. Pogoda na kwadrans przed 10.

  47. Powrót do góry    #6249
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Miejsce braci z Zaborowa jest w Lesznie. Wymaga to właściwego podejścia do tego. Przemo jako żużlowiec (i sportowiec) to inny gość niż w 2015 r.
    Piotr ostatni dobry sezon w KSUL miał przy boku Przemka w 2015. Poza tym liczę, że bracia dalej chcą jeździć razem dla KSUL. Jazda Pitera w 2018 bez SGP to
    duży plus dla KSUL i niego samego (tak jak piszecie czas na poukładanie siebie i teamu). Choć życzę mu utrzymania, ale w obecnej dyspozycji to raczej niemożliwe.
    Na stałego dzikusa dla Polaka nie ma co liczyć, skoro już 4 pewniaków z Orłem.

    ps.
    Jak Domin i Piotr po sobocie nie narzekają na urazy?
    Jest szansa na debiut Jury, Wiktora lub Lisa na Smoku?
    Ma ktoś jakiś news?
    Ostatnio edytowane przez unia1938 ; 20-08-2017 o 11:58

  48. Powrót do góry    #6250
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Piotr ostatni dobry sezon w KSUL miał przy boku Przemka .
    Raczej papy

  49. Powrót do góry    #6251
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Pytanie do tych co są obcykani w wyliczeniach, kto na kogo może trafić w play off. Co musi się stać by Unia trafiła na Wrocław ?? Nie pytam by uniknąć tej drużyny, tylko przeciwnie, chciałbym półfinału z Wrocławiem

  50. Powrót do góry    #6252
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,090
    Kliknij i podziękuj
    130
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Pisałem od dawna, że Przemek to powinien być cel transferowy Nr 1.

    Ma wszystko: normalny, pracowity, wzór sportowca, młody, Polak i to co najważniejsze,
    że z Leszna i KSUL ma w sercu i wzorem jest dla niego nie kto inny jak legenda Leigh Adams.

    Przemek i Artiom, Fricke to będą najbardziej łakome kąski na "liście życzeń"

    Mam nadzieję, że tak ważny sezon dla niego w SGP 2018 odjedzie w jedynych właściwych barwach.
    Piotr będzie w 2018 poza SGP i to tylko może mu (KSUL) pomóc bo skupi się na lidze tak jak w 2015, gdzie w niej błyszczał.

    Mój skład marzeń

    1.Emil
    2.Fricke (Kurtz)
    3.Jarek
    4.Piotr
    5.Przemek
    6.Smyk
    7.Domin


    4 red bulle do tego ogien atmosfera, mogą w zasadzie jechać bez menagera.

    ps. Jak będzie Kilde pod nr 2 nie będę płakał.

    Mam nadzieję, że nie tylko ja chce Przema w KSUL w 2018? Hallo?
    Jarek? Serio?
    Jak można chcieć go ponownie po tym jak nas potraktował? Wielu puściło to już w niepamięć , ja mu tego nigdy nie zapomnę. Nie ma miejsca dla niego w Lesznie , nawet jakby chciał jeździć za stawki jak Rune w Częstochowie. Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Czasu się nie cofnie.
    I nigdy nie będę za jego powrotem do Leszna, nigdy.

    Moim zdaniem na brak miejsca w Lesznie w sezonie 2018 nie zasłużył Grzegorz. Swoje robi,tu się rozwinął i jest bardziej "leszczynski" niż nie jeden leszczynianin.

  51. Powrót do góry    #6253
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Mam nadzieje ze dzis zobaczymy tor ktory bedzie odpowiadal naszym zawodnikom , I bedzie to inny tor niz przeciwko Stali Gorzow , dzisiejszy mecz powinien sluzyc jak najlepszemu przygotowaniu sie do polfinalu z Gorzowem I jesli dzis bedzie chlopakom pasowac , to juz nic nie zmieniac tylko przeprowadzic kilka solidnych treningow

    Licze na dobre sciganie I przelamanie Janusza

  52. Powrót do góry    #6254
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jarek? Serio?
    Jak można chcieć go ponownie po tym jak nas potraktował? Wielu puściło to już w niepamięć , ja mu tego nigdy nie zapomnę. Nie ma miejsca dla niego w Lesznie , nawet jakby chciał jeździć za stawki jak Rune w Częstochowie. Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Czasu się nie cofnie.
    I nigdy nie będę za jego powrotem do Leszna, nigdy.

    Moim zdaniem na brak miejsca w Lesznie w sezonie 2018 nie zasłużył Grzegorz. Swoje robi,tu się rozwinął i jest bardziej "leszczynski" niż nie jeden leszczynianin.
    Piotr Pawlicki juz raz wszedl do tej samej rzeki.
    Przemka mozliwe, ze bys do tej samej rzeki wpuscil.

  53. Powrót do góry    #6255
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Tu moim zdaniem nie chodzi o jakieś mądre sentencje o rzekach, tylko o mądre złożenie składu... gdzie każdy zna swoje miejsce w szeregu i każdy wywiązuje się ze swoich zadań... jeśli to będzie ekonomicznie i sportowo uzasadnione to może być nawet hampel albo disco polowiec. Maja być 1-2 gwiazdy, druga linia i młode wilki. I wiadomo jest ze gwiazdor wybiera pole D to młody może się w tyłek pocałować. Zwyczajnie nie ma prawa głosu.

    Teraz mamy burdel, bo każdemu się wydaje ze jest najlepszy i ciągnie w swoją stronę. 5 bryantow w la lakers albo jordanow w Chicago tez by się nie dogadało ze sobą. To jest zwyczajnie niemożliwe. Tym bardziej z miękka pipa za sterami.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aphekz za jego przydatny post!

    Uniafan (21-08-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •