Strona 20 z 174 PierwszyPierwszy ... 1018192021223070120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 900 z 7787

Wątek: Unia Leszno 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #856
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    to trochę drażliwy temat, bo przypominam, że jakiś miesiąc temu młody_piernik zakładał wątek o najprzystojniejszych żużlowcach
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    lemur6666 (23-10-2016)

  3. Powrót do góry    #857
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nic dodać, nic ująć. Korwin rozwala system Homosie

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    to trochę drażliwy temat, bo przypominam, że jakiś miesiąc temu młody_piernik zakładał wątek o najprzystojniejszych żużlowcach
    Oj tam, oj tam, nie ma co zaraz chłopaka dyskryminować......

    ps.
    To który młody_pierniczku żużlowiec podoba Ci się najbardziej?


    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to tak, jakbyś nieśmiało chciał powiedzieć, ze taki turniej pożegnalny Śwista = IMP czy ZK.

    Mariano_


    I w przypadku np. Zmarzlika i Dudka, nie tyle medale w IMP czy ZK są ważne, ile fakt, ze w tych imprezach Patryk w sposób bezdyskusyjny pokazał, że jest lepiej dysponowanym zawodnikiem (w tym sezonie) od Bartka. Ba w zasadzie pokazał to w każdych zawodach gdzie razem rywalizowali na torze w PL. .
    Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania, to Milik w tym sezonie był lepszym zawodnikiem niż Emil S, ponieważ spotkali się na torze pięciokrotnie z czego 3 razy wygrał Milik, a o Holcie to już nie będę się wypowiadał. bo to zawodnik znacznie lepszy od Pedersena i Emila ponieważ rozstawiał ich po katach niczym chłopców.
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 23-10-2016 o 22:09
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #858
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,431
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Boże Mariano, jaki ty jesteś infantylny. Kryteriów lepszości może być wiele. Stosując kryterium estetyczne niestety Dudek jest na szarym końcu, nawet bez wąsa .
    UNSCARED

  5. Powrót do góry    #859
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Boże Mariano, jaki ty jesteś infantylny. Kryteriów lepszości może być wiele. Stosując kryterium estetyczne niestety Dudek jest na szarym końcu, nawet bez wąsa .
    Czy Ty jesteś normalnofobem?😝
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #860
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,524
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    nic dodać, nic ująć. Korwin rozwala system Homosie



    Oj tam, oj tam, nie ma co zaraz chłopaka dyskryminować......

    ps.
    To który młody_pierniczku żużlowiec podoba Ci się najbardziej?




    Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania, to Milik w tym sezonie był lepszym zawodnikiem niż Emil S, ponieważ spotkali się na torze pięciokrotnie z czego 3 razy wygrał Milik, a o Holcie to już nie będę się wypowiadał. bo to zawodnik znacznie lepszy od Pedersena i Emila ponieważ rozstawiał ich po katach niczym chłopców.
    Tak zgadza się Milik w tym sezonie był lepszy od Emila i to 2 klasy

    A to że Dudek ma patent na Zmarzlika to też trzeba przyznać, ok Bartek jest lepszy, ale w bezpośrednich pojedynkach Dudek leje go
    Oto taki kompleks Bartka

    Zmarzlik jest świetny, ale nigdy mistrzem może nie być. ..mało było takich? Co wrozyli im wiele tytułów? A nie zdobywali zadnego?

    Za rok będzie gigantyczna presja na chłopaku
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 23-10-2016 o 22:31

  7. Powrót do góry    #861
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach


    Moze gdyby MŻ poprowadzil Adamek to byloby ciekawiej, ale Konieczny niestety nie zada niewygodnego pytania

  8. Powrót do góry    #862
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta

    Zmarzlik jest świetny, ale nigdy mistrzem może nie być. ..mało było takich? Co wrozyli im wiele tytułów? A nie zdobywali zadnego?

    Za rok będzie gigantyczna presja na chłopaku
    Człowieku spokojnie. Gość zdobył medal będąc jeszcze juniorem. Patrzac na Hancocka, to przed nim jeszcze z 20 lat startów a ty twierdzisz że mistrzem może nie być?
    kto powiedział że Hampel mistrzem może nie zostać za kilka lat? Przed nim, Kasprzakiem czy innymi jeszcze z 10 albo i więcej lat startów.
    Z dobrych żużloków którzy nigdy mistrzem nie byli to (z ostatnich lat) tylko Adams i Knudsen mi się przypomina. (AJ nie licze czy Lingrena, Bjerre, Kilde bo do Bartka im daleko).

    A czemu miałaby być (jak ty to piszesz) GIGANTECZNA presja przed Bartkiem? Jakoś nie wyczuwałem tej presji przez KK czy innymi polskimi żużlowcami? To nie zawody drużynowe gdzie presja jest spora.
    Nawet jakoś na Gollobie presji nie widziałem jak zdobywał swoje złoto w 2010 roku. To było bardziej oczekiwanie, chuchanie i zaklinanie rzeczywistości że tak blisko jest złota jak nigdy. Ale jakoś presji w zawodach indywidualnych w GP nie widzę.
    Presję gigantyczną to miał u siebie w Gorzowie jak był IMP, gdzie wszyscy mu złoto na szyi powiesili już miesiąc przed finałem.

    A pozatym że jesteśmy w wątku leszczyńskim, to dlaczego takiej presji miałoby nie być przed Piorem, w końcu tez w czubie GP był. Bo a chwilę się okaże że na Bartku presja jest gigantyczna, a Piotr czy Dudek mogą sobie potraktować GP przyszłoroczne jako kolejne zbieranie doświadczenia.

    Dla mnie na chwile obecną Bartek jest najlepszym żużlowcem na przestrzeni ostatnich kilku lat (i żadem Mariusz tego nei zmieni ). Ale nie wywieram na nim strasznej presji. Może tez i przez to że takim GP się zbytnio nie podniecam.

  9. Powrót do góry    #863
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    A pozatym że jesteśmy w wątku leszczyńskim, to dlaczego takiej presji miałoby nie być przed Piorem, w końcu tez w czubie GP był. Bo a chwilę się okaże że na Bartku presja jest gigantyczna, a Piotr czy Dudek mogą sobie potraktować GP przyszłoroczne jako kolejne zbieranie doświadczenia.
    To oczywiste, że presja na Bartka będzie dużo większa w przyszłym sezonie. Patryk i Piotr będą mieli ten komfort, iż będą mogli jechać w cieniu Bartka. Czemu ? Ano popatrz sobie co się dzieje w mediach sportowych, co drugi tekst jest o Bartku, jakich to on cudów nie dokonał. Niektórzy już przebąkują, ze przebil Golloba nawet Ponadto zdobył medal w cyklu. To nic, ze ten medal wpadł trochę przypadkowo. Nieobecność Pedersena czy Doyle, defekt Holdera, wycofanie się Hancocka. Ale jest medal, i teraz wszyscy będą cisnęli Bartka aby ten poniżej brązu w SGP nie schodził. To nic, ze przyszłoroczny cykl SGP może się okazać dużo lepiej obsadzony niż ten tegoroczny. Poprzeczka jest zawieszona wysoko. W tym roku Bartek jaki wynik by nie zrobił to każdy powiedziałby, ze zbierał doświadczenie, że zapłacił frycowe. Ale on zdobył brąz i teraz każdy będzie miał oczekiwania znacznie większe. Taka sytuacja jest normalna, taka kolej rzeczy. najmniejsze wymagania będa od Patryka. To jego pierwszy występ w całym cyklu. Piotr i Bartek mają poprzeczkę ustawioną znacznie wyżej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #864
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta

    A czemu miałaby być (jak ty to piszesz) GIGANTECZNA presja przed Bartkiem?
    To jest oczywiste, że na Zmarzlika nakładana jest ogromna presja. Czytasz czasem artykuły? Jak to ładnie ktoś napisał, po sobotnim GP strona Przeglądu Sportowego przekierowywała na stronę Zmarzlik Racing.

    "Brąz Zmarzlika w debiucie. Rośnie nam nowy mistrz"
    "Zmarzlik bohaterem sezonu"
    "Narodziny żużlowca. Dzieciak, który będzie profesorem!"
    "Zmarzlik z medalem. Wierzę, że to początek wielkiej kariery"
    "Rośnie nowy mistrz! Gollob sam go namaścił, a on nie zawodzi"

    To tylko nagłówki z Przeglądu. Nie jest łatwo pokazać swoją postawą, że zasługuje się na takie określenia. Nie wspomnę o relacjach telewizyjnych, gdzie bardzo często mówi się tylko o nim, Pawlickiemu i Janowskiemu poświęcając po 2 zdania.

    Inną sprawą jest to, że wydaje mi się że Zmarzlik póki co świetnie sobie z tym radzi, a właściwie inaczej - on chyba tego nawet nie widzi, albo udaje że nie widzi. Wszystko jest fajnie, ale ciekawe co będzie jak trafi mu się dołek. Wtedy może włączyć mu się myślenie, że wszyscy widzieli już go mistrzem, a tu takie problemy. Jak takie coś mu się przytrafi i z tego wyjdzie, to nic go nie powstrzyma.

    Swoją drogą, to wydaje mi się, że jakby Piter jechał z takimi nagłówkami z tyłu głowy to w programie więcej by było alfabetu niż cyferek...

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Słowianka (24-10-2016)

  12. Powrót do góry    #865
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Jeżeli tak było (jest) to ja was panowie bardzo przepraszam. Ogólnie o tym GP to przeczytałem dopiero w sobotę po 22-giej, miałem ważniejsze rzeczy niż jakaś runda po drugiej stronie globu..
    To mnie trochę marcopus zmartwiłeś. Myślałem że jednak te redaktorki poszły po rozum do głowy i będą się cieszyć z niespodziewanego brązu niż kreślić Bartkowi plan krok po kroku, na następne lata.

    W sumie czekam na przyszły rok. Oglądanie Trzech muszkieterów których cały czas wymienia się prawie jednym trzech, który lepszy od którego, będzie wisienką na torcie podczas każdej rundy. Forum chyba będzie się palić z postów które polecą pod każą rundą. Brakuje tylko takiego D'artADRIANA gdzie i Toruń by się cieszył że ma swojaka. Może Pawełek za kilka lat zapuka do bram GP. Byłoby ciekawie.

    Też wydaje mi się że Bartek jest najmocniejszy psychicznie z całej trójki. Tylko że u Bartka słabego okresu jeszcze nie mieliśmy "przyjemności" oglądać (i obyśmy nie oglądali). Jak miał słaby mecz to jeden nie nie kilka pod rząd.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Słowianka (24-10-2016)

  14. Powrót do góry    #866
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Też wydaje mi się że Bartek jest najmocniejszy psychicznie z całej trójki. Tylko że u Bartka słabego okresu jeszcze nie mieliśmy "przyjemności" oglądać (i obyśmy nie oglądali). Jak miał słaby mecz to jeden nie nie kilka pod rząd.
    Najmocniejszy psychicznie to jest Patryk i Janowski. To widać doskonale w sytuacji kiedy zawodnikowi nie idzie. Na IMP-ie w Lesznie, jak Bartkowi nie szło to widzieliśmy (w wywiadzie TV) jak wybuchł. Taki Janowski radzi sobie w podobnych sytuacjach dużo lepiej. Po nim, czy po Patryku to spływa dosłownie.

    Faktem jest natomiast, ze najsłabiej sobbie radzi, w sytuacjach skrajnych, Piotrek. On nie do końca trzyma ciśnienie. Tyle tylko, ze jak mu wyjdzie jeden lub ze dwa turnieje to może być groźny dla każdego.

    Ja dzisiaj nie odważyłbym się typować który z tej trójki dojdzie wyżej w SGP w przyszłym sezonie. Tutaj każdy scenariusz jest możliwy. Zarówno ten gdzie któryś z nich stanie na pudle, jak i ten gdzie któryś z nich wypadnie z cyklu.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 24-10-2016 o 13:28
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #867
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Jeżeli tak było (jest) to ja was panowie bardzo przepraszam. Ogólnie o tym GP to przeczytałem dopiero w sobotę po 22-giej, miałem ważniejsze rzeczy niż jakaś runda po drugiej stronie globu..
    To mnie trochę marcopus zmartwiłeś. Myślałem że jednak te redaktorki poszły po rozum do głowy i będą się cieszyć z niespodziewanego brązu niż kreślić Bartkowi plan krok po kroku, na następne lata.

    W sumie czekam na przyszły rok. Oglądanie Trzech muszkieterów których cały czas wymienia się prawie jednym trzech, który lepszy od którego, będzie wisienką na torcie podczas każdej rundy. Forum chyba będzie się palić z postów które polecą pod każą rundą. Brakuje tylko takiego D'artADRIANA gdzie i Toruń by się cieszył że ma swojaka. Może Pawełek za kilka lat zapuka do bram GP. Byłoby ciekawie.

    Też wydaje mi się że Bartek jest najmocniejszy psychicznie z całej trójki. Tylko że u Bartka słabego okresu jeszcze nie mieliśmy "przyjemności" oglądać (i obyśmy nie oglądali). Jak miał słaby mecz to jeden nie nie kilka pod rząd.
    Tak jak piszesz szalenie ciekawe będzie przyszłoroczne GP (tegoroczne też miało takie być, jednak Janowski zawiódł trochę oczekiwania), ale niemniej ciekawe będzie obserwowanie rozwoju Zmarzlika. Bardzo jestem ciekaw jak będzie wyglądał u niego dołek (a taki musi mu się kiedyś trafić - rady na to nie ma), bo już na IMPie było widać, że jak nie idzie to zaczyna się szybko gotować. Wywiad po wykluczeniu w półfinale to czysty Gollob (nawet taki sam niebieski bezrękawnik - brakowało tylko logo Lecha ) - sam przeciwko wszystkim.

    Edit: Zaraz ktoś pomyśli że jestem multikontem Mariusza Aż dziw bierze, że taka zgodność opinii dzisiaj między nami.

  16. Powrót do góry    #868
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Wbrew pozorom to juz nie sa dzieciaki a doswiadczeni zuzlowcy.Startuja na wysokim poziomie od przynajmniej 4-5 lat wiec z presja sa zaprzyjaznieni.
    Oczywiscie jedni radza sobie z nia lepiej,inni gorzej.Najlepiej chyba Janowski,najgorzej PPJ.
    Jednak nie zwalalbym tu winy na media czy ogolnie srodowisko.
    Od tego maja swoje teamy,zeby ktos ich od tego odcial.
    Zostaje presja ktora sami sobie nakladaja.
    Dudek juz mowi,ze chcilaby powtorzyc wynik Zmarzlika,wiec zadne media w wytwarzaniu presji potrzebne nie sa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #869
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Motorki nie pojadą jak w tym roku wtedy zobaczymy jak Zmarzlik znosi ciśnienie.

  18. Powrót do góry    #870
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...317,1,984.html

    Kolejny dowód na to, że w tym sporcie liczy się tylko twój ostatni sezon. Zimą zeszłego roku spekulowało się ile Unia straci punktów na wyjeździe i z kim pojedzie w finale. A teraz po dokonaniu jednej zmiany (dodatkowo bardzo pozytywnej i na plus!) pytanie nie dotyczy już koloru medalu, tylko niemalże zahacza o kwestię utrzymania.

    I dobrze. Wszyscy w składzie (łącznie z Kołodziejem) mają coś do udowodnienia, wiedzą co było nie tak. Lepiej atakować niż się bronić.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Aussie (24-10-2016)

  20. Powrót do góry    #871
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,524
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Jeżeli tak było (jest) to ja was panowie bardzo przepraszam. Ogólnie o tym GP to przeczytałem dopiero w sobotę po 22-giej, miałem ważniejsze rzeczy niż jakaś runda po drugiej stronie globu..
    To mnie trochę marcopus zmartwiłeś. Myślałem że jednak te redaktorki poszły po rozum do głowy i będą się cieszyć z niespodziewanego brązu niż kreślić Bartkowi plan krok po kroku, na następne lata.

    W sumie czekam na przyszły rok. Oglądanie Trzech muszkieterów których cały czas wymienia się prawie jednym trzech, który lepszy od którego, będzie wisienką na torcie podczas każdej rundy. Forum chyba będzie się palić z postów które polecą pod każą rundą. Brakuje tylko takiego D'artADRIANA gdzie i Toruń by się cieszył że ma swojaka. Może Pawełek za kilka lat zapuka do bram GP. Byłoby ciekawie.

    Też wydaje mi się że Bartek jest najmocniejszy psychicznie z całej trójki. Tylko że u Bartka słabego okresu jeszcze nie mieliśmy "przyjemności" oglądać (i obyśmy nie oglądali). Jak miał słaby mecz to jeden nie nie kilka pod rząd.
    A ja właśnie widzę inaczej, media po prostu są zawchwycone Bartkiem! (I nie ma się co dziwić, bo pojechał kapitalnie)
    Ale zobaczysz w przyszłym roku jeszcze sezon się nie zacznie a w gazetach i mediach, wszyscy się będą zastanawiać kiedy Bartek zdobędzie złoto? Czy przypieczetuje je już w Toruniu? Czy może w Australii? ....nie zdobycie żadnego medalu będzie wielkim rozczarowaniem. ..mimo że to młody chłopak.
    Sam widzisz jak w Polsce szybko robi się z młodych chłopaków już wielkich mistrzów. .., a co jeśli faktycznie sprzęt nie pojedzie? Wtedy ta mocna psychika może się zagotować , Bo Zmarzlik jest mega mega ambitny, i czuje ze on sobie założy jako cel za rok złoto...a jak sam widziałeś starą gwardia tak łatwo "gowniarzowi" nie da mistrzostwa...

    Dla Patryka i Pitera wejście do półfinału będzie uznany za dobry lub bardzo dobry wynik dla Bartka brak finału będzie porażka. ..taka Polska mentalność. ..😉

    Za rok jeśli to udzwignie i zdobędzie medal u mnie ma wielki wielki szacun, i wtedy sam uznam ze to material na wielkiego Mistrza!

    Ale na razie nie ma się co podniecac, bo możemy czekać latami na tytuł Bartka. ..albo się nie doczekamy. ..a w między czasie mistrzem może być ktoś nad kim się tutaj nawet nie zastanawiamy
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 24-10-2016 o 18:57

  21. Powrót do góry    #872
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2014
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 70 w 41 postach
    Mi też się wydaje, że Zmarzlik już się tak zaprogramował, że MUSI wygrać IMŚ, presja na nim jest ogrona, jeżeli nie przesadzi z ilością silników, i będzie pamiętiał, że lepsze jest wrogiem dobrego to o pudło zawalczy. Osobiście uważam jednak że naturalnego talentu do spidłeja więcej mają PPj i Dudek, ale Zmarzły to największy pracuś No i ma tę przewagę, że niezwykle rzadko, mimo ostrej jazdy zalicza dzwony (dla pewnościz, NIE życzę mu żadnego) dla porównania Piotruś leży dość często.. Ciekawi mnie też cy Patrykowi karencja na formie się nie odbije, tzn. czy mimo wszystko jakaś dziura w rozwoju zawodnika nie została..? Czwartego muszkietera nie widać

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RJG_11 za jego przydatny post!

    lemur6666 (25-10-2016)

  23. Powrót do góry    #873
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Motorki nie pojadą jak w tym roku wtedy zobaczymy jak Zmarzlik znosi ciśnienie.
    mozna to było zobaczyć na ostatnim IMP

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JODA za jego przydatny post!

    Dominik (25-10-2016)

  25. Powrót do góry    #874
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,655
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    co byscie tam nie napisali to jest Zmarzlik i dlugo dlugo nic.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #875
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    co byscie tam nie napisali to jest Zmarzlik i dlugo dlugo nic.
    w sensie co? Ołtarzyk?

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    JODA (25-10-2016)

  28. Powrót do góry    #876
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,655
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    realna ocena.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #877
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    w sensie co? Ołtarzyk?
    Co w Lesznie będziemy mu stawiać ?

  30. Powrót do góry    #878
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    realna ocena.
    Chyba jednak lekka przesada i naduzycie sloganu " i dlugo dlugo nic". Owszem Zmarzlik mial wybitny sezon ale nie mozna go porownywac np do Golloba z lat 90. gdzie rzeczywiscie byl Tomek i dlugo, dlugo, dluuuugo nic. Bartek nie zaszalal w IMP, w DPŚ tez raczej nie byl liderem. Owszem byl bezwzglednie najlepszym z Polakow w tym sezonie, ale nie na tyle zeby powiedziec ze jego przewaga nad reszta byla gigantyczna. Pozdro

  31. Powrót do góry    #879
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Czy to prawda, że Mariusz wyrabia Oskarowi Boberowi lewy dowód osobisty na zielonogórskie dane, by za rok purtać się statystykami nt wychowanków? Ostaf na PS pisał- ponoć info pewne... Ktoś coś wie?

    pozdrawiam z leszna

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Dominik (25-10-2016)

  33. Powrót do góry    #880
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Czy to prawda, że Mariusz wyrabia Oskarowi Boberowi lewy dowód osobisty na zielonogórskie dane, by za rok purtać się statystykami nt wychowanków? Ostaf na PS pisał- ponoć info pewne... Ktoś coś wie?

    pozdrawiam z leszna
    Laik. Właśnie po przejściu do Falubazu nastąpi ostateczny, i ten najważniejszy etap szkolenie stad u nich tylu wychowanków

  34. Powrót do góry    #881
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Czy to prawda, że Mariusz wyrabia Oskarowi Boberowi lewy dowód osobisty na zielonogórskie dane, by za rok purtać się statystykami nt wychowanków? Ostaf na PS pisał- ponoć info pewne... Ktoś coś wie?

    pozdrawiam z leszna
    A u rolników, jak widać, dalej dzieciarnia przy klawiaturze
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    lemur6666 (25-10-2016)

  36. Powrót do góry    #882
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Baron twierdzi, że tor w Lesznie musi być atutem gospodarzy. Chyba kibice Unii L. powinni zacząć się martwić czy zobaczą w nadchodzącym sezonie jakieś mijanki na torze.

  37. Powrót do góry    #883
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Za Sportowefakty.pl:

    Jako rzecze Baron Piotr nasz nowy, kochany...


    "Jeżeli chodzi o kierownika drużyny, to jeszcze zobaczymy. Nie miałem okazji jeszcze poznać Mateusza Gryczky bliżej. Na pewno będzie to fachowiec, który zna się na robocie."

    Widzicie- jaki wpływ na różne osobowości ma klub ze Strzeleckiej? Każdego przerobią [bo żeby w Gryczce fachowca widzieć ]
    Idę o zakład, że nie dalej jak w tydzień nawet z Mariusza szczurołapa zrobią... takiego pierdzącego w kanapę i gadającego głupoty przy robocie, ale jednak

    pozdrawiam z Leszna

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-10-2016)

  39. Powrót do góry    #884
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Baron twierdzi, że tor w Lesznie musi być atutem gospodarzy. Chyba kibice Unii L. powinni zacząć się martwić czy zobaczą w nadchodzącym sezonie jakieś mijanki na torze.
    Mijanek w Lesznie nie ma od 6lat

  40. Powrót do góry    #885
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Eeee, zdarzały się a teraz nawet to będzie zagrożone.

  41. Powrót do góry    #886
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,431
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Za Sportowefakty.pl:

    Jako rzecze Baron Piotr nasz nowy, kochany...


    "Jeżeli chodzi o kierownika drużyny, to jeszcze zobaczymy. Nie miałem okazji jeszcze poznać Mateusza Gryczky bliżej. Na pewno będzie to fachowiec, który zna się na robocie."

    Widzicie- jaki wpływ na różne osobowości ma klub ze Strzeleckiej? Każdego przerobią [bo żeby w Gryczce fachowca widzieć ]
    Idę o zakład, że nie dalej jak w tydzień nawet z Mariusza szczurołapa zrobią... takiego pierdzącego w kanapę i gadającego głupoty przy robocie, ale jednak

    pozdrawiam z Leszna
    Z

    Zacznij w końcu czytać ze zrozumieniem. Balon powiedział przecież że "na pewno będzie to fachowiec".
    Zatem to nie może być Gryczka. Te dwa określenia się wykluczają.
    UNSCARED

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Aussie (25-10-2016), GoTrEk (26-10-2016), macropus (25-10-2016)

  43. Powrót do góry    #887
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Dostanie fuszkę po układzie. A tak na serio ten spasiony doktor to jest jego ojciec ?

  44. Powrót do góry    #888
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Z

    Zacznij w końcu czytać ze zrozumieniem. Balon powiedział przecież że "na pewno będzie to fachowiec".
    Zatem to nie może być Gryczka. Te dwa określenia się wykluczają.
    Lemur- ale ja właśnie to napisałem, że z Gryczki taki fachman jak....tylko z ""
    Jak to było z tym czytaniem ze zrozumieniem?
    A słowa Barona dwojako można odczytać- sądzę, że moja interpretacja błędna nie jest- ot kurtuazja wypowiedzi Pana Barona.
    pozdrawiam z Leszna

  45. Powrót do góry    #889
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,655
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    teraz beda antymijanki...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #890
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Pająk jak się dowiedział kto będzie trenerem to otworzyl butelkę whisky.

  47. Powrót do góry    #891
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Baron twierdzi, że tor w Lesznie musi być atutem gospodarzy. Chyba kibice Unii L. powinni zacząć się martwić czy zobaczą w nadchodzącym sezonie jakieś mijanki na torze.
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    teraz beda antymijanki...
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Pająk jak się dowiedział kto będzie trenerem to otworzyl butelkę whisky.
    Pewnie płonne me nadzieje, ale bardzo bym chciał żebyście się zdziwili... W każdym razie z hejtami wstrzymam się, aż nie odjedziemy 2-3 meczów na Smoczyku.

  48. Powrót do góry    #892
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    To, że Baron odstawiał popeline z torami w Sparcie nie znaczy, że bedzie robił to samo w Lesznie.
    Tu będą bardziej mu patrzeli na rece i watpliwe, żeby udziałowcy byli zadowoleni z faktu kiepskich torów.

    Mają bardziej wziąć się za te tory i kiedyś w końcu skończy się to jakimś walkowerem i odechce się niektórym robić wyniki torami.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    chezik (25-10-2016), elgato (25-10-2016)

  50. Powrót do góry    #893
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2013
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 35 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Dostanie fuszkę po układzie. A tak na serio ten spasiony doktor to jest jego ojciec ?
    Tak i tylko dlatego młody został kierownikiem. Wcześniej jeździł na mecze ze starym i kręcił się po parkingu - i to doświadczenie wystarczyło aby zostać "fachowcem"

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi szefo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-10-2016)

  52. Powrót do góry    #894
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Nie zapominajcie, że w Sparcie był przykaz z góry na takie "widowiska".
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  53. Powrót do góry    #895
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Tak z innej beczki. Wzięło mnie dziś wieczorem na wspominki i już po raz enty obejrzałem podsumowanie sezonu 2015 w wykonaniu Patrola91.

    I wiecie co? Kiedy oglądałem ten film ubiegłej jesieni nie zwracałem na to uwagi, ale mając w pamięci tegoroczny marazm dopiero teraz widzę jaka w tamtej drużynie była motywacja, ależ oni byli nakręceni! Tam zdobycie każdego punktu było okazją do przybicia 10 "piątek" i wykonania 5 uścisków. Wtedy chyba tylko Zengota znał smak złota i to działało, bo reszta też chciała go poznać. Liczę, że za rok motywacja i nakręcenie będzie podobne, że zawodnicy będą chcieli zmazać tegoroczny blamaż.

    Druga sprawa. Ten film jest tak naprawdę gdzieś w 70% o dwóch zawodnikach - 30% Pitera i 40%... Nickiego. Co do tego pierwszego - Piter wróć, chcemy znów widzieć Cię skaczącego przez płot do klatki Co do Nickiego. Dużo złej energii się w okół niego zebrało w tym roku. Właściwie to musiał odejść i jestem zdania, że dobrze się stało. Ale za rok, jak przyjedzie do Leszna, to ja przywitam go brawami. Bo swoje dla Unii zrobił. Obejrzyjcie i przypomnijcie sobie jak nie dowierzał gdy przyjechał ze Smektałą na 5:1 w Gorzowie, jak pomachał Zagarowi na kresce w Lesznie, jak holował Tobiasza na finale w Częstochowie, jak odprowadził MJJ pod bandę na finale w Lesznie i w końcu jak przywiózł 3, która dała nam tytuł DMP. Mam nadzieję, że podczas prezentacji mało kto będzie na Pedersena w Lesznie gwizdał.

  54. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Bruczkow (26-10-2016), Dominik (25-10-2016), GoTrEk (26-10-2016), JODA (26-10-2016), Martines (26-10-2016), Noski (25-10-2016), alan1990 (25-10-2016), Michal87 (26-10-2016)

  55. Powrót do góry    #896
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez szefo Zobacz posta
    Tak i tylko dlatego młody został kierownikiem. Wcześniej jeździł na mecze ze starym i kręcił się po parkingu - i to doświadczenie wystarczyło aby zostać "fachowcem"
    Właściwie to słuszna decyzja. Jak ma się tylko kręcić to lepiej że dali mu długopis. Zawsze pod ręką, a może się komuś zapodziac.

  56. Powrót do góry    #897
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Z

    Zacznij w końcu czytać ze zrozumieniem. Balon powiedział przecież że "na pewno będzie to fachowiec".
    Zatem to nie może być Gryczka. Te dwa określenia się wykluczają.
    Pouczasz innych że nie umieją czytać ze zrozumieniem, a jak widać to największe kłopoty z tym to masz ty, twierdząc, że trenerem w Lesznie został Balon...
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    lemur6666 (26-10-2016)

  58. Powrót do góry    #898
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,655
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie zapominajcie, że w Sparcie był przykaz z góry na takie "widowiska".
    prikaz na brak PO 2016 tez byl.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  59. Powrót do góry    #899
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach

  60. Powrót do góry    #900
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Emil był raczej pewniakiem. Całe szczęście, że od cyklu odpocznie Pająk 👌👍

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •