Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1193

Wątek: Stal Gorzów 2017 - wątek klubowy

Widok wątkowy

  1. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,684
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Semen tylko dlaczego wy i komisarze uwazacie , ze tor uczciwie przygotowany musi być torem twardym, lub betonowym? Czy to nie czasami dlatego ze płaczliwy Unibax zupełnie nie radził sobie na torach przyczepnych?
    Też się dziwie, że jest lobby, by robić wszędzie betonowe tory. Chcemy wychowywać kozaków typu Pawlicki, Zmarzlik, Dudek, czy nudnych „betoniarzy” typu Ułamek, Woźniak? Młodzi zawodnicy jadąc do Anglii i Szwecji będą bali się odkręcić gaz. Dlaczego paru zawodników w Gorzowie odżyło? Bo nauczyło się jeździć na wymagającym/technicznym torze, a przy tym inne nawierzchnie to była bułka z masłem.

    Ja w ostatnich latach praktycznie rokrocznie jestem w Lesznie i muszę przyznać, że tam tory są zawsze wzorowo przygotowane. Czy widzieliście w ostatnich 4-5 sezonach, aby klub z Leszna narzekał na tor w Gorzowie, albo klub z Gorzowa narzekał na tor w Lesznie? Nie! Bo żużlowcy z tych drużyn mają „jaja”. W końcu Pawlicki, Zmarzlik wyprzedzili innych żużlowców z roczników 94 i niżej. Nie wzięło to się z przypadku. Dlatego śmieszny mnie też przyczepianie się do toru w Lesznie, bo nie przypominam sobie meczu w latach 2012-16 (w tych latach tam bywałem), żeby móc chociaż jedno złe słowo powiedzieć na temat stanu tego toru.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Dominik (27-01-2017), Nigel (30-01-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •