Strona 23 z 27 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,035 z 1193

Wątek: Stal Gorzów 2017 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #991
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Nie rozśmieszaj mnie. Klub i tak zarobi krocie ze względu na Zmarzlika i Dudka (bliskość do ZG). Ja rozumiem, że organizator i że tak zawsze było, ale dla mnie jednak dzikusy powinni dostawać zawodnicy w najlepszej dyspozycji, a nie reprezentujący miejscowy klub. I w tym przypadku to nie tyczy się tylko Gorzowa, ale całego tego śmiesznego polskiego żużla. W Toruniu może DK dla Walaska ? W końcu organizują i płacą, a co !
    Jak klub z Torunia wysunie kandydature Walaska to czemu nie. Ich prawo. Dzika karta jest ukłonem dla gospodarza a nie dla narzekaczy.
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 04-08-2017 o 18:30

  2. Powrót do góry    #992
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    ale czemu ma byc uklonem? za co?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #993
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ja to w ogóle nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek kluczy przy przyznawaniu jednorazowych dzikich kart.
    Tyle że całe SGP jest jednym wielkim kluczem.
    Po wybryku Witkowskiego z Wardem wydaje mi się, że miasta zagwarantowały sobie dziką kartę dla "swojego" kandydata bez udziału PZMłota.
    DK dla Kasprzaka by to potwierdzało. I dobrze.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ale czemu ma byc uklonem? za co?
    Za wyłożenie odpowiedniej kasy.

    Nie rozumiem tego oburzenia nominacją dla Kasprzaka. Jest pozostałych 15, podobno najlepszych, zawodników więc co komu przeszkadza ten jeden wybrany przez organizatora? Czepiać się dla czepiania?
    Nie lubimy płacić za cokolwiek ale za to uzurpujemy sobie prawo do decydowania za tych, którzy kasę wykładają? To jest dopiero cebulactwo.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 04-08-2017 o 18:57

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Nigel (07-08-2017), krystyn (04-08-2017)

  5. Powrót do góry    #994
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    ale to klub wyklada kase na GP? Niezle bogactwo.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #995
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ale to klub wyklada kase na GP? Niezle bogactwo.
    Tak wiem, szukasz dziury w całym. Wykłada miasto, w którym funkcjonuje klub ale co to zmienia? A czy bogactwo? Nie wiem, możesz spróbować przebić ich ofertę.

  7. Powrót do góry    #996
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Tyle że całe SGP jest jednym wielkim kluczem.
    Po wybryku Witkowskiego z Wardem wydaje mi się, że miasta zagwarantowały sobie dziką kartę dla "swojego" kandydata bez udziału PZMłota.
    DK dla Kasprzaka by to potwierdzało. I dobrze.
    No nie dobrze, bo Ward był jednym z najefektowniej jeżdżących zawodników zarówno w Toruniu jak i w Gorzowie. Z kolei w Lesznie pojechał Baliński, którego występ ja zapamiętałem jedynie z tego, że w jednym z biegów ukradł start za co został opiep***ny przez Golloba. I ja bym wolał oglądać takich Wardów niż Balińskich, no ale kwestia gustu.

    A przywilejem gospodarza jest to, że na organizacji tej imprezy zarobi pieniądze. To chyba jest wystarczające.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (04-08-2017)

  9. Powrót do góry    #997
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No nie dobrze, bo Ward był jednym z najefektowniej jeżdżących zawodników zarówno w Toruniu jak i w Gorzowie. Z kolei w Lesznie pojechał Baliński, którego występ ja zapamiętałem jedynie z tego, że w jednym z biegów ukradł start za co został opiep***ny przez Golloba. I ja bym wolał oglądać takich Wardów niż Balińskich, no ale kwestia gustu.

    A przywilejem gospodarza jest to, że na organizacji tej imprezy zarobi pieniądze. To chyba jest wystarczające.
    Zarobi albo nie zarobi. Organizator ponosi ryzyko a najwięcej do powiedzenia mają ci, co zawody może obejrzą w TV.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  10. Powrót do góry    #998
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    I wynagrodzeniem za to ryzyko ma być lokalny matador pod numerem 16? ; ]

  11. Powrót do góry    #999
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Jeśli gospodarz ma przywilej , by wysunąć kandydata do dzikusa , to niech to pozostanie w jego gestii.
    Jeśli tak jest przyjęte , to chyba warto to zachować i nie wchodzić w buty gospodarza , bo my co najwyżej możemy tylko to skomentować ,
    a organizator ponosi jednak jakieś ryzyko i niechaj przynajmniej ta propozycja do niego należy.
    Część z nas widzę takie rozwiązanie popiera , inna część jest temu przeciwna , ale zgadzam się z tymi , którzy uważają , że nie ma to wielkiego
    znaczenia dla turnieju , więc tym bardziej nie ma co kruszyć kopii o taką w sumie mało istotną rzecz.

  12. Powrót do góry    #1000
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    I wynagrodzeniem za to ryzyko ma być lokalny matador pod numerem 16? ; ]
    Jeśli dzięki niemu przyjdzie choć 1 kibic więcej, to dlaczego nie?
    !Adrian walcz!

  13. Powrót do góry    #1001
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Przemkowi gratuluję Leona zawodowca . Nowe pokolenie żużloków rośnie.

  14. Powrót do góry    #1002
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Tak wiem, szukasz dziury w całym. Wykłada miasto, w którym funkcjonuje klub ale co to zmienia? A czy bogactwo? Nie wiem, możesz spróbować przebić ich ofertę.
    No ale tak szczerze, uważasz że w DK dla Kasprzaka jest jakakolwiek korzyść dla miasta Gorzowa, lub też dla klubu Stal? Moim zdaniem nie (z wyjątkiem może szczęśliwego Krzysia, zakładając optymistycznie jakiś rozsądny występ) i oto są moje argumenty:

    1. Dziś, na 3 tygodnie przed turniejem, sprzedano 80% biletów. Nie ma w ogóle strachu, że do turnieju nie uda się sprzedać całej puli. Nie trzeba na siłę wabić miejscowych na stadion.

    2. Gdyby jednak taki strach był, to czy uważasz, że w jakimś gorzowskim domu padną słowa "Grażyna, idziemy na grandpriksa! Kij ze Zmarzlikiem, PUKiem i Vaculem, ale teraz jak Krzychu jedzie to idziemy i już!". Bo moim zdaniem nie padną. Posiadanie w składzie turnieju walczącego o kolejny medal IMŚ wychowanka to dla każdego gorzowskiego kibica, którego stać na bilety na GP, dostateczny warunek by je kupić.

    3. Gorzów wykłada kasę, tak. Ale na co jest ta kasa? Mi się wydaje, że przede wszystkim na promocję miasta. A czy ta promocja ma być skierowana do Janusza ze śródmieścia, który przed zawodami wypije rozwodnione piwko pod stadionem i tyle, czy może do Zygfryda z Rybnika, Stefana z Tucholi, albo Dżesiki z Wrocławia, którzy za swoimi idolami przyjadą do Gorzowa, zostawią kasę w hotelach, barach i restauracjach, a może i zakochają się w mieście i wrócą za rok na wakacje? (W przypadku GP w Toruniu to akurat jest bardzo realny scenariusz.)

    Jeśli argument przeciwny ma brzmieć "Gospodarz może robić co chce i nic Wam do tego!" no to OK, trudno z tym dyskutować. Ale musisz mi wybaczyć, nie czuję się w tej dyskusji pokonany.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    młody_piernik (05-08-2017)

  16. Powrót do góry    #1003
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Ta dyskusja ciagle powraca,bo niektorzy nie potrafia zrozumiec,ze DK to przywilej organizatora.
    Tak juz jest i pasuje sie z tym po wielu juz latach w koncu pogodzic.
    Co prawda pojawiaja sie w tej dyskusji rozne zawijasy merytoryczne typu organizatorem jest PZM-ot,
    ale skoro tak jest,to prosze napisac ile pieniedzy wydal PZM-ot na organizacje
    rundy GP w Gorzowie.

    Zawsze sie znajdzie ktos,kto w czasie przyznawania DK prezentuje wyzsza forme,wiec
    taka dyskusja nie powinna miec konca.
    Argument o sprzedazy biletow dziala w dwie strony i mozna w bardzo latwy sposob obrocic
    przeciwko waszym intencja,bo skoro przed ogloszeniem nominacji sprzedano
    3/4 biletow i nie ma obawy czy reszta sie sprzeda,dlaczego nie wysunac swojego
    kandydata,nawet miernego?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-08-2017 o 10:49
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (05-08-2017), spitt22 (05-08-2017)

  18. Powrót do góry    #1004
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Argument o sprzedazy biletow dziala w dwie strony i mozna w bardzo latwy sposob obrocic
    przeciwko waszym intencja,bo skoro przed ogloszeniem nominacji sprzedano
    3/4 biletow i nie ma obawy czy reszta sie sprzeda,dlaczego nie wysunac swojego
    kandydata,nawet miernego?
    Pytanie zawsze zostaje takie same: po co?

    Miernego? Spoko, jesli to mlody junior przejawiajacy jakis talent to ok. Nie bedzie mi przeszkadzala olimpiada nawet.
    Ale gosci typu KK? Mial swoje 5 minut w cyklu, jesli chce tam wrocic to kwalifikacje sa dla niego odpowiednie.
    Sezon ma slabiutki wiec na stala DK liczyc nie moze, zwlaszcza, ze Orłów tam nie brakuje.

    PS. Potrafie tez zrozumiec, ze to jakistam przywilej (?) gospodarza. Co nie przeszkadza bym ten sposob przyznawania DK krytykowal.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 05-08-2017 o 12:14
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #1005
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Ale po co łapiesz z mnie za słówka?
    Czepiasz się miernego, więc zastap go "gorszego od IMP i Drabika". Będzie na czasie.
    Mnie tam nie grzeje, że w kilku biegach zobaczę Woźniaka, bo jego występ będzie dla mnie tak samo obojętny jak KK.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-08-2017 o 16:21
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #1006
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    przeciez nie czepiam sie miernego. Napisalem, ze moze byc olimpijczyk, byle mialo to jakis sens.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #1007
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Tak naprawdę to oprócz rund organizowanych na południu Europy, nigdy nie wiesz czy DK pojedzie olimpiade czy może stanie na pudle.
    W Polsce nie było chyba nigdy jakoś wielce kontrowersyjnych DK, żeby z góry można było być pewnym, że będzie blamaz.
    Podobnie jest teraz. KK może się skompromitowac jak i stanąć na pudle.
    O DK na Toruń jest jeszcze czas aby podyskutować.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #1008
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Lepiej chyba nie dyskutowac, bo dalej sie nie rozumiemy. I bez urazy, ale chyba sie nie dogadamy.
    Mam wrazenie, ze rozmawiamy o dwoch roznych kwestiach.

    Ale nic to, zaraz jakis zuzel bedzie w tv to sie zmieni temat
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #1009
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Rozumiem, spokojna Twoja.

    Oburzenie z wyboru KK ma podłoże w jego formie a to przecież zawodnik który może ta rundę nawet wygrać.

    No ale skoro to nie ma sensu, napisz jaki sens dla organizatorów byłoby wskazanie na np. Woźniaka?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #1010
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Zagrajmy inaczej. Już widzę jak w przypadku (tak wiem, totalna abstrakcja) GP w Zielonej Górze miejscowi kibice przyjmują ze zrozumieniem dziką kartę dla kogoś innego aniżeli 100% Kapitan. Bez względu w jakiej byłby formie.

  25. Powrót do góry    #1011
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Zagrajmy inaczej. Już widzę jak w przypadku (tak wiem, totalna abstrakcja) GP w Zielonej Górze miejscowi kibice przyjmują ze zrozumieniem dziką kartę dla kogoś innego aniżeli 100% Kapitan. Bez względu w jakiej byłby formie.
    Coś się znowu uczepił zielonogórzan? Jakoś nie widzę by Falubazy dominowały w krytyce DK dla Kasprzaka.
    Może jechać Ksysio, jeśli takie są ustalenia i zwyczaje, lepszego na tą chwile nie macie. Choć jego forma raczej nie powala i awans do półfinału będzie wielkim sukcesem.
    Mamy w SGP kilku młodych, zdolnych grajków i Ksysio czy tam Pepe to tylko jakiś dodatek do stawki.
    Dla mnie ważniejsza jest forma reszty Polaków niż słuszność DK dla Kasprzaka.

  26. Powrót do góry    #1012
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Dlatego powtórzę, że dzikie karty powinny być zlikwidowane 😊

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #1013
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Dlatego powtórzę, że dzikie karty powinny być zlikwidowane 😊

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Zgoda, ale wszystkie

  28. Powrót do góry    #1014
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Zgoda, ale wszystkie
    Nad stałymi to bym się jeszcze zastanowił.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  29. Powrót do góry    #1015
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Spoko, jakby Kasprzak nadal leczyl kontuzje a Pawlicki stracil ostatni motor, pojechalby chocby Karczmarz. Wydawaloby sie, ze kandydatura imp jest jak najbardziej naturalna, ale nic to, przezyjemy.

  30. Powrót do góry    #1016
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Spoko, jakby Kasprzak nadal leczyl kontuzje a Pawlicki stracil ostatni motor, pojechalby chocby Karczmarz. Wydawaloby sie, ze kandydatura imp jest jak najbardziej naturalna, ale nic to, przezyjemy.
    Sobotch , może czas zrobić sobie GP u siebie w ZG . Jesteście chyba trzecim miastem w Polsce pod względem powierzchni , nie stać Was ?

  31. Powrót do góry    #1017
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Poszerzenie miasta nastapilo chyba tylko z powodu zgorskich kompleksow, jako ze Gorzow zrobil to wczesniej

    Na pewno nie jestem za GP w Zielonej, przynajmniej w trakcie obecnych rzadow BSI czy jak to gowno sie nazywa.

    Co do poprzedniego postu, tak sobie tylko pomyslalem, ze jakis czas temu tytul imp byl nieco bardziej szanowany sportowo, choc pewno mniej finansowo. Wozniaka jakby spytac, czy woli DK czy mercedesa, pewnoe by sie nie zastanawial dlugo

    Tu pewno nie jest kwestia Gorzowa, inny klub zachowalby sie podobnie. No ale jak na zlosc, to znowu u was takie rzeczy

  32. Powrót do góry    #1018
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez rav_gorzow Zobacz posta
    Sobotch , może czas zrobić sobie GP u siebie w ZG . Jesteście chyba trzecim miastem w Polsce pod względem powierzchni , nie stać Was ?
    Parę telefonów do Gorzowa z pytaniami ,jaki kredyt w jakim banku ,jak zbajerować miasto i może byśmy to ogarnęli .Z drugiej strony lepiej te miliony które Polscy frajerzy płacą Anglikom przeznaczyć na jakiś bimber czy inne wino

  33. Powrót do góry    #1019
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Poszerzenie miasta nastapilo chyba tylko z powodu zgorskich kompleksow, jako ze Gorzow zrobil to wczesniej
    Ale Zielona zrobiła to z jakim rozmachem . Po prostu pozamiatała .
    Co do BSI ; dużo taniej dla klubów z Polski nie będzie . A ze stadionu przy Sulechowskiej można zrobić perełkę.
    Ostatnio edytowane przez rav_gorzow ; 06-08-2017 o 09:12

  34. Powrót do góry    #1020
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    faktycznie
    z poszerzeniem granic Zielonej Góry poszli mocno po bandzie
    dostrzegłem to jadąc starą trasą przez Cigacice,
    gdy pełen zdumienia, w szczerym polu, a w zasadzie przy lesie zobaczyłem tablicę Zielona Góra,
    a to jeszcze przed Zawadą było 0__o

  35. Powrót do góry    #1021
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    faktycznie
    z poszerzeniem granic Zielonej Góry poszli mocno po bandzie
    dostrzegłem to jadąc starą trasą przez Cigacice,
    gdy pełen zdumienia, w szczerym polu, a w zasadzie przy lesie zobaczyłem tablicę Zielona Góra,
    a to jeszcze przed Zawadą było 0__o
    Jakie po bandzie ?

    Przecież miasto wchłonęło tylko gminę Zielona Góra. Inne gminy zostały nietknięte. Np. od południowego zachodu, zaraz za rogatkami miasta masz gminę Świdnica. Od północnego zachodu masz zaraz za Przylepem gminę Czerwieńsk.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #1022
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Nieważne , że największą część miasta stanowię pola i lasy . Ważne , że taki Poznań , Gdańsk , Bydgoszcz , czy Lublin to pikuś przy Grunbergu...

  37. Powrót do góry    #1023
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jakie po bandzie ?

    Przecież miasto wchłonęło tylko gminę Zielona Góra. Inne gminy zostały nietknięte. Np. od południowego zachodu, zaraz za rogatkami miasta masz gminę Świdnica. Od północnego zachodu masz zaraz za Przylepem gminę Czerwieńsk.
    chodziło mi o to, że jak jedziesz z tego kierunku o którym mówię, to widzisz tablicę - ZG, las i żadnych zabudowań,
    długo długo nic

  38. Powrót do góry    #1024
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    w koncu Zielona..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Powrót do góry    #1025
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Tu już nawet nie chodzi o konkretne nazwiska, ale serio ja to widzę tak, że GP w Polsce = przywilej wystawienia swojego reprezentanta, ale dotyczy to narodowości, a nie zawężania tego aż do klubu na którego torze rozgrywane są zawody. Zrozumiałbym taki wybór gdyby forma potencjalnych kandydatów była zbliżona, ale z obecną jazdą Kasprzak w żaden sposób na tego dzikusa nie zasłużył i dostał go tylko dlatego, że reprezentuje miejscowy klub, a jego jedyny potencjalny kontrkandydat (Pawlicki) miał już swoją szansę w Warszawie gdzie się zbłaźnił, a do tego ostatnio jedzie jeszcze gorzej niż KK.

    Poza tym Pain - jak to nie ma innych realnych kandydatów ? Jest Woźniak, jest Drabik, do tego jest jeszcze Hampel, który od dłuższego czasu jedzie na równym i wysokim poziomie i dla mnie to on powinien w pierwszej kolejności dostać DK. No, ale dobra. Oni organizują, oni mogą wszystko. Na GP w Tarnowie poproszę Mroczkę, a w Lublinie Jeleniewskiego. Bo w końcu oni organizują i płacą. Dla mnie to jest absurd, to zawężanie kandydatów do miejscowego klubu. No, ale ok - może się czepiam.
    Też bym chętnie zobaczył Hampela w starciu z grandpriksowiczami ale z dwójki wybrałbym Maksia do dzikusa.

  40. Powrót do góry    #1026
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Parę telefonów do Gorzowa z pytaniami ,jaki kredyt w jakim banku ,jak zbajerować miasto i może byśmy to ogarnęli .Z drugiej strony lepiej te miliony które Polscy frajerzy płacą Anglikom przeznaczyć na jakiś bimber czy inne wino
    I jednocześnie wpieprzać się między wódkę a zakąskę z nominacją dzikiej karty

  41. Powrót do góry    #1027
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    Po derbach widać, że cała praca Julki nakierowana na kształtowanie „team spirit” poszła na marne. Z jednej strony u nas w Stali żadnej współpracy pomiędzy zawodnikami na torze nie było. Każdemu zależało jedynie by dopchać się do szybkiej ścieżki, nawet kosztem kolegi z drużyny. A w Falubazie Hampel zwalniający i blokujący rywala aby dać szansę Dudkowi na wyprzedzenie przeciwników. U nas w tym zlepku indywidualności trudno to sobie nawet wyobrazić. Widok teamów Przema (który jako kapitan odpowiada za jedność drużyny) i Iversena skaczących sobie do gardeł był naprawdę żenujący. Co gorsze, tak jest co roku. Team Chomskich najzwyczajniej sobie z tym nie radzi. Może jeszcze nie jest za późno by Julka przed fazą PO odświeżyła chłopakom kilka lekcji i ćwiczeń, które przerabiali na zgrupowaniu przed sezonem?
    Ostatnio edytowane przez youlaike ; 14-08-2017 o 15:01

  42. Powrót do góry    #1028
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Julka to najlepiej żeby była jak najdalej od zawodników...Mega irytująca kobieta...

  43. Powrót do góry    #1029
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    po prostu spasione koty

  44. Powrót do góry    #1030
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez youlaike Zobacz posta
    Po derbach widać, że cała praca Julki nakierowana na kształtowanie „team spirit” poszła na marne. Z jednej strony u nas w Stali żadnej współpracy pomiędzy zawodnikami na torze nie było. Każdemu zależało jedynie by dopchać się do szybkiej ścieżki, nawet kosztem kolegi z drużyny. A w Falubazie Hampel zwalniający i blokujący rywala aby dać szansę Dudkowi na wyprzedzenie przeciwników. U nas w tym zlepku indywidualności trudno to sobie nawet wyobrazić. Widok teamów Przema (który jako kapitan odpowiada za jedność drużyny) i Iversena skaczących sobie do gardeł był naprawdę żenujący. Co gorsze, tak jest co roku. Team Chomskich najzwyczajniej sobie z tym nie radzi. Może jeszcze nie jest za późno by Julka przed fazą PO odświeżyła chłopakom kilka lekcji i ćwiczeń, które przerabiali na zgrupowaniu przed sezonem?
    Stal nie ma trenera to znaczy ma trenera ale tylko od młodzieżowców czego efektem jest Karczmarz.Gdyby nie Chomski który eksploatował do bólu bezbarwnego Cyfera dzisiaj Karczmarz jeżdziłby już na dużo wyższym poziomie a widać że będą z niego ludzie.Jeśli jest jakiś brak atmosfery to tu również rola trenera się kłania a to czym dysponuje Chomski to już nic chyba lepszego nie można mieć.Jest to bardzo dobry zespół bo na wyjeżdzie jadą lepiej niż u siebie gdyż tam poza debilnymi pociągnięciami taktycznymi już nic nie można zepsuć.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    Rysiek (20-08-2017)

  46. Powrót do góry    #1031
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Prośba do kibiców na stadionie na Jancarzu, napiszcie coś więcej o wypadku PUKa.

  47. Powrót do góry    #1032
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Kolejne "mistrzostwo świata" naszego trenera w biegu trzecim - Niels niezdolny do jazdy i w jego miejsce ... Karczmarz.
    Powtórka w trzyosobowym składzie i Czerniawski miałby oczko z urzędu , a Karczmarz i tak sobie radził z medalikami.

  48. Powrót do góry    #1033
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Może ktoś potwierdzić plotki, że z barkiem Iversena jest źle?

  49. Powrót do góry    #1034
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    Może ktoś potwierdzić plotki, że z barkiem Iversena jest źle?
    Na tt podają, że złamany bark:/

    Screenshot_20170820-220638.png :/

  50. Powrót do góry    #1035
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    tt???

Strona 23 z 27 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •