Strona 113 z 315 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114115123163213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,041 do 5,085 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #5041
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    A zmieniając temat.
    Jak w Zielonej nie zrobią nic z pasem przy krawężniku to niech naszykują sporo gipsu. Adrian wraca.

  2. Powrót do góry    #5042
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    A zmieniając temat.
    Jak w Zielonej nie zrobią nic z pasem przy krawężniku to niech naszykują sporo gipsu. Adrian wraca.
    Byłoby naiwne sądzić o utrzymaniu takiej nawierzchni jak dziś, na mecz ligowy.
    Pas przy krawężniku będzie, ale spowalniający. Pierwsze kilka biegów będzie klasycznie krawężnik, później raczej "deflektor na dmuchawcach".

  3. Powrót do góry    #5043
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Ale trzeba też przyznać, że Dudek i Protas dziś również szału nie zrobili u siebie. Tak czy inaczej jeśli Zielona ma na względzie zdrowie swoich zawodników to muszą "cuś" z krawężnikiem zrobić, bo Miedziak przybywa i "mnientkiej" gry nie będzie.
    Na Adika jest sposób kubeł zimnej wody przed meczem i będzie ok, 10 "pyknie", ale co zrobić z Pawłem? Może kawałek gorącego krzesiwa przypiąć do siodełka?

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    el_kwas (21-04-2017), sth (21-04-2017)

  5. Powrót do góry    #5044
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Ale trzeba też przyznać, że Dudek i Protas dziś również szału nie zrobili u siebie. Tak czy inaczej jeśli Zielona ma na względzie zdrowie swoich zawodników to muszą "cuś" z krawężnikiem zrobić, bo Miedziak przybywa i "mnientkiej" gry nie będzie.
    Na Adika jest sposób kubeł zimnej wody przed meczem i będzie ok, 10 "pyknie", ale co zrobić z Pawłem? Może kawałek gorącego krzesiwa przypiąć do siodełka?
    Czyli co, patrząc na Wasze parcie, wydaje się że chcecie wygrać na W69. Cieszę się bardzo, będzie wyrównany mecz.
    Z krawężnikiem nic nie będą robić, właśnie tak go przygotowali na ZK. A na ligę będzie zupełnie inaczej, takie gówno się nie powtórzy.
    Możecie sobie podnosić ciśnienie, ale za wiele na W69 nie wskóracie. Zostanie Wam walka o punkt bonusowy.

  6. Powrót do góry    #5045
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Czyli da sie zrobic tor tak jak sie chce,nawet przy takich temperaturach?
    Pytam ,bo kiedys pisano o wale zielonogorskim ,ze sie nie da czy cus.
    No a jak sie jednak da,Cieslak od Miedzina i Przemka powinien wyhaczyc po trzy plaskacze,
    tak zeby moze w koncu wsiunek zrozumial,ze zuzel to nie bierki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Howard (21-04-2017), Nigel (21-04-2017), młody_piernik (21-04-2017), sth (21-04-2017)

  8. Powrót do góry    #5046
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Jak w Zielonej nie zrobią nic z pasem przy krawężniku to niech naszykują sporo gipsu. Adrian wraca.
    Hasta la vista, baby!
    Miedziak.png

  9. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Ali_G (21-04-2017), Howard (22-04-2017), Nigel (21-04-2017), Penhall (21-04-2017), Przemek (21-04-2017)

  10. Powrót do góry    #5047
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    W tym sezonie jedziemy o pietruchę ale tym składem, biorąc pod uwagę drużyny z Leszna, Gorzowa czy Zielonej było to oczywiste już dawno, ciekaw tylko jestem za jakie pieniądze? Zresztą nie ważne, nie ja płacę.
    Bardziej martwi mnie przyszłość mojego klubu. Młodzież powiedzmy, że nie jest najgorzej ale co z seniorką? Hancock pewnie jedzie ostatni sezon. Na przyszły rok aby się liczyć w stawce będziemy potrzebować nie jednego, a dwóch liderów. I to prawdziwych liderów. Skąd ich wziąć i skąd wziąć na nich kasę, skoro w tym roku nie było na jednego?
    Miało być w telegraficznym skrócie, ale... co mi tam.

    Po ostatnim meczu czuję się trochę chyba jak schizofrenik. Sprawdziło się co do joty to, o czym pisało się i mówiło i nawet o czym dyskutowało z władzami klubu - czyli zmontowaliśmy skład, który może zrobić wynik przy założeniu, że część zawodników pojedzie równie dobrze jak rok temu (Hancock, Holder), a część musi poprawić swoje wyniki (Miedziński, Przedpełski, Jensen). I mieliśmy mecz w którym Holder pojechał słabo, a Przedpełski i Jensen nędznie i już dostaliśmy w plecy. Co prawda dostaliśmy w plecy z mocnym teamem, ale nie zapominajmy, że parę innych drużyn też się wzmocniło względem nas i w meczach z Zieloną, Lesznem, czy nawet Wrockiem miło u nas może nie być.

    Teraz trzeba się bać tego, że Holder cały sezon będzie jechał słabo, albo komuś z lepszych chłopaków przydarzy się kontuzja, albo, że cała druga linia będzie potrafiła zbierać tylko ogórki i naprawdę będzie trzeba ratować przed walką o utrzymanie. Mam nadzieję, że się mylę, ale słabość ekipy dopiero może zacząć wychodzić na wyjazdach (ile to w zeszłym roku zdobyliśmy bonusów?), bo na zbyt duże zdobycze punktowe na owych wyjazdach nie rokuje nam zbyt wielu zawodników. Czyli na dziś, podkreślam na dziś - mamy -2 punkty za przegrany mecz u siebie, oraz w perspektywie trudne boje o każdy bonus. Na dziś moje czarnowidztwo opieram wyłącznie (sic!) po analizie kontraktów zimowych (odej. Vaculik, przyj. Jensen - jak dla mnie bardzo kontrowersyjny kontrakt, gdy patrzy się na jego postawę w Gorzowie i Walasek), postawie w sparingach, oraz pierwszym meczu... można dyskutować, czy to mało, czy dużo. A w tym roku chyba (bo przecież w ogóle w lidze był dopiero jeden mecz!) nie będzie tak słabej drużyny jak Tarnów (obyśmy my nią nie byli - ale czarny humor). Ktoś napisał, że trwa nagonka na Przedpełskiego. Moim zdaniem nie ma żadnej nagonki tylko realne rozminięcie się oczekiwań z postawą chłopaka. Przedpełski zamiast rosnąć to z roku na rok nam szarzeje. I nie ma tu nic do rzeczy jego przejście w tym roku do seniorki.

    Jest też myślę pewne światełko, tu trochę, tylko trochę, ale jednak w drugą bardziej pozytywną stronę poszły mi nastroje. Co prawda nasza młodzież szału w meczu z Gorzowem nie zrobiła, ale można powiedzieć, że wykonała 100% normy. Przyznaję, że myślałem, że Kaczmarek urżnie jakiś punkt któremuś z seniorów z Gorzowa, a Kopeć-Sobczyński przegra z którymś z juniorów, a wyszło, że obaj w sumie zdobyli tyle samo punktów na juniorce przeciwnika. I mimo, że na dziś nie jestem fanem IKSa (ach ten ostatni występ w eliminachach...), a kontrakt Kaczmarka uważam za smutny (ach to szkolenie w naszym klubie...), ale trafiony, może jest to nawet najlepsze posunięcie kontraktowe nasze w tym sezonie, to mam nadzieję, że z meczu na mecz obaj chłopacy będą zdobywali coraz więcej punktów. Nie tyle, żeby przechylać oczywiście aż szalę meczu, ale żeby chociaż zrekompensować niższe zdobycze jednego z seniorów. Ot, taka nadzieja dotycząca przede wszystkim własnego toru. Krakowiak chyba już out, a Kościelski... cóż - znowu będzie, głęboki dylemat kogo wystawić?

    Zatem na dziś jest źle. Holder tak sobie, Jensen kontynuuje zeszłoroczną postawę, Przedpełski bez błysku, minus dwa na koncie. I nie ma co się bawić w stwierdzenia, że kiedyś tam jakiś mistrzowski sezon też fatalnie zaczęliśmy. Pytanie zasadnicze: jak wykrzesać co się da z naszych obecnych chłopaków, żeby nadrobić pierwsze straty.

    O tym o czym napisał Howard - czyli co za rok, na razie nie ma co dyskutować. Wszystko zależy od tego jaki będzie budżet, jaki właściciel, jakie układy itp. Miejmy nadzieję, że pierwszy mecz był tylko jednorazową wpadką na torze i częściowo też niestety organizacyjnie w innych aspektach.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 21-04-2017 o 07:59
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Powrót do góry    #5048
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 760 w 497 postach
    Cóż oglądałem część finału złotego kasku niestety nie widziałem ostatniej kolejki i 3 Pawła,
    ale z jego 4 biegów można wywnioskować, że nic się nie poprawiło z szybkością motocykli Pawła
    W biegu z Miedziakiem jak Paweł wystartował pierwszy to Miedziak prawie na prostej go popchnął bo
    był cztery razy szybszy do tego błąd Pawła bo zostawił autostradę po małej Miedziakowi.
    Swoją drogą Miedziak to niezły robokop ten dzwon co zliczył to najpierw patrzę obojczyk złamany,
    następnie nogi połamane a on wstaje jak by nigdy nic.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    RadioErewań (21-04-2017)

  13. Powrót do góry    #5049
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    W ostatnim biegu było już trochę lepiej z szybkością, przynajmniej tak to wyglądało. Ale trzeba wziąść pod uwagę z kim jechał w tym biegu.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  14. Powrót do góry    #5050
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Morciasz nie wal takich postów bo za długie i nikt nie czyta

    Wysłane z mojego Xperia Z przy użyciu Tapatalka
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  15. Powrót do góry    #5051
    Początkujący
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Panowie pytanko.. czy tylko ja miałem takie wrażenie że wczoraj w biegu 12 winnym upadku był Piter który wyraźnie na łuku nie jechał na pełnym gazie i oglądał się czy Przemek dołącza do niego po dużej przez co Adrian wpadł mu w koło a jak było dalej każdy widział... ???

  16. Powrót do góry    #5052
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Morciasz nie wal takich postów bo za długie i nikt nie czyta
    Ok. rozumiem. 160 znaków i klik: wyślij
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  17. Powrót do góry    #5053
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez szaakaal Zobacz posta
    Panowie pytanko.. czy tylko ja miałem takie wrażenie że wczoraj w biegu 12 winnym upadku był Piter który wyraźnie na łuku nie jechał na pełnym gazie i oglądał się czy Przemek dołącza do niego po dużej przez co Adrian wpadł mu w koło a jak było dalej każdy widział... ???
    Dla mnie przynajmniej współwinny kraksy(niestety w żużlu nie ma takiego pojęcia) był właśnie Piotr Pawlicki. Przemka Pawlickiego pociągnęło na środku łuku i nie wiem czy młodszy brat to widział kątem oka i chciał zobaczyć czy Przemek z tego wyjdzie cało, czy zwyczajnie czekał na niego ale jego jazda była nienaturalna. Piotr Pawlicki powinien dostać ostrzeżenie !

  18. Powrót do góry    #5054
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Hmmm
    Należy mieć świadomość, że zawodnik odchodząc z Torunia nie robi tego za mniejszą kasę, bo negocjując pokazuje toruński kontrakt i zapłacą mu to co miał w Toruniu.
    Ale w innym klubie dostaje coś więcej a jest to chęć do jazdy, bo znaleziono klucz do jego motywacji.
    I nie chodzi tu o to żeby gnoić zawodników, ani też głaskać. Nie chodzi tu też o to żeby dać zawodnikom sesje z psychologiem.
    Bo to co zrobi psycholog można szybko zepsuć tym jak zestawiono skład, zrobiono zmianę, skomentowano postawę zawodnika, poklepano po plecach. Tu po prostu w mojej opinii potrzeba trochę wiedzy z zakresu psychologii sportu.
    Przykład? proszę bardzo. Cieślak którego nie specjalnie lubię, za wiele numerów, ale szanuję, za umiejętności i tu polecam jego dzisiejszą wypowiedź w SF w sprawie Walaska. Nie kopie chłopaka, który nie jeździł w zeszłym roku jakoś rewelacyjnie, bo np. kalkuluje sobie, że być może będzie jeszcze kiedyś z nim pracował. Specjalnie też go nie komplementuje, bo ma świadomość, że może dać mu dodatkowy bodziec przed sobotnim meczem. On po prostu wie co ma powiedzieć i kiedy.

    No cóż, też się kiedyś rozpisałem tu o roli psychologii sportu i budowaniu drużyny w oparciu o budowanie każdego zawodnika z osobna... Co niektóre szpece forumowe, które uznały Twój post za przydatny, wtedy to wyśmiały. Ale to już o szpecach świadczy ; )

    Masz 100% racji.
    Z erą Karkosika nastała era - płace = wymagam. Era skuteczna, bo co roku byliśmy w czołówce, tylko raz, przerabialiśmy schemat kupujemy gwiazde -> gwiazda zawodzi -> zamiast obnizyc jej kontrakt i odbudowac oddajemy -> gwiazda odchodzi i śmiga pięknie, a my mamy nowa gwiazda która odnawia schemat, a klub wydaje bez sensu kase, osiagajac ten sam wynik sportowy. No i dwa, trzeba liczyć się z tym, że jak pieniedzy będzie mniej, to argumentów do jazdy w Toruniu też będzie mniej...

    A Vaculik to jest już książkowy przykład dla zarządzających klubem "Jak zrobić transfer życia a potem wszystko spie*dolić". Mam nadzieję, że duet Gajewski & Termiński wyciągnie z tego wnioski...

    Do tego wszystkiego, na nasze nieszczęście, w innych ośrodkach model budowania drużyny zrozumiano już dużo wcześniej - do tego płynność finansowa, toteż rotacje w klubach są od 2 lat małe, najlepsi zawodnicy niechętnie zmieniają kluby i szybko przedłużają kontrakty, dlatego też w październiku zostaliśmy z Walaskiem i Jensenem, a w dodatku w przyszłości będzie trzeba przepłacić.

    Tak czy siak - mam nadzieję że wnioski wyciągnięte. W Gajewskiego nie wierzyłem i nie wierze, ale skoro jest nietykalny, ma teraz pełne pole do popisu : odbudowanie Miedzińskiego, przejście w wiek seniora Pawła, wyciągnięty ze śmietnika sportowego Walasek i zagubiony od dłuższego czasu Jensen. Przede wszystkim Walasek - jak pojezdzi regularnie i zrobi średnia na poziomie Zagara i Madsena, którzy niby też byli brani pod uwagę, tylko finansowo odlecieli - to szacunek wielki dla Gajewskiego.

    Jeśli z wymienionej czwórki ogarnie się dwójka, to odpowiednio wcześniej rozpocząć rozmowy z trzecim liderem (Doyle/Laguta/Hampel/Dudek/Woffinden itd...) i za rok wracamy do gry na grubo, oby już bez starych błędów, a przyszłość żużla w Toruniu widzę w świetlanych barwach.
    Ale ten sezon trzeba odpokutować za błędy. Jak wróci przy okazji stary Miedziak, a u Pawła też będzie lepiej niż obecnie - to nie ma tego złego...

    Pozdrawiam.

  19. Powrót do góry    #5055
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Krajesky - w znakomitej większości zgadzam się z Twoim postem, natomiast proszę nie łudź się, że ktoś akurat jak Tai, Dudek lub Doyle są dla nas do wyszarpania. Trzeba się nastawić na dobrego zawodnika po słabym sezonie, którego nie chce aktualny klub (idealnym dostawcą takich zawodników byliśmy właśnie my) lub perspektywicznego młodego, który może zabłysnąć.

  20. Powrót do góry    #5056
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Krajesky - w znakomitej większości zgadzam się z Twoim postem, natomiast proszę nie łudź się, że ktoś akurat jak Tai, Dudek lub Doyle są dla nas do wyszarpania. Trzeba się nastawić na dobrego zawodnika po słabym sezonie, którego nie chce aktualny klub (idealnym dostawcą takich zawodników byliśmy właśnie my) lub perspektywicznego młodego, który może zabłysnąć.
    Wszyscy są do wyszarpania, potrzebne są dobre argumenty, coś ponad te wyłącznie finansowe. Doyle rok temu bardzo chciał u nas podpisać kontrakt, ale to już zostało napisane. Hampel straci zapewne teraz sezon na odbudowywanie formy - i jeśli dalej marzy o GP, to przeprowadzka na MotoArene wydaję się świetnym rozwiązaniem.. i tak dalej i tak dalej.

    Tylko teraz wyobraź sobie, że Hampel jest rok temu u nas, i ma być gotowy za miesiąc, a gotowy jest na play-off. Panu senatorowi zabrakłoby epitetów, by dać w mediach jasno do zrozumienia, jak amatorskie ze strony Hampela jest to, z kolei Gajeś całą runde zasadniczą latałby obrażony, że Hampel zrobił nam problem... i tu jest pies pogrzebany. No i wszyscy widzieli spektakl z Vaculikiem... Dlatego konieczna jest zmiana postrzegania sportu w tym klubie. Coś więcej niż pieniądz - sprzęt - wynik...


    PS : A tak w ogóle, to ja bym odpowiednio wcześniej na MAxem Fricke popracował.. ; )
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 21-04-2017 o 13:16

  21. Powrót do góry    #5057
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,680
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Panowie, dopiero odjechaliście jedną kolejkę, a już rozmawiacie o okienku transferowym? Na to będzie czas w październiku. Przecież macie jeszcze 13 spotkań u siebie i wiele jeszcze może się zdarzyć. Porażka z mistrzami Polski i ekipą aspirującą do czołowych miejsc ujmy nie przynosi. Rozumiem jakbyście przegrali u siebie z Częstochową, czy Grudziądzem (nic nie umniejszając tym ekipą), to chcielibyście trzęsienia ziemi. A tak trzeba na spokojnie budowac formę Holdera oraz seniorów i różnie może być. Przecież w drużynie macie dwóch IMŚ, lokalnego matadora Miedziaka, całkiem dobrą drugą linię i dobrych juniorów. Ta ekipa umie jeździć na żużlu.

  22. Powrót do góry    #5058
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Jeżeli mnie pamięć nie myli (może jednak myli) to był moment w trakcie minionego sezonu, gdzie widać było zarówno nerwowość po stronie klubu jak i samego Hampela.
    Po sezonie zszedł z oczekiwań to został na ten rok.

  23. Powrót do góry    #5059
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Panowie, dopiero odjechaliście jedną kolejkę, a już rozmawiacie o okienku transferowym?
    Nie, nie rozmawiamy. Rozmawiamy ogólnie o funkcjonowaniu klubu, na przestrzeni kilku ostatnich lat. Że płacimy wysoka cena za relacje płace = wymagam, i jeśli chcemy być mocni w najbliższych latach musi być więcej partnerstwa.

    Natomiast nikt nie neguje że drużyna potrafi jezdzić i jutro bez gadania jedziemy o pełna pula.

  24. Powrót do góry    #5060
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Pewnie,ze jedzemy o pelna pule,ale jedno ale.
    Niektorzy twierdza,ze u nas zawodnicy maja cieply
    kur.....dolek.Nie ma cisnienia na wynik,wszyscy sa kumplami,
    sielanka czy sie wygrywa czy przegrywa.
    Teraz piszecie,ze zamiast place-wymagam,powinno
    byc wiecej partnerstwa.
    Wiec jak to w koncu w tym naszym burdelu jest?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lego (21-04-2017), p00lie (22-04-2017)

  26. Powrót do góry    #5061
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 760 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Morciasz nie wal takich postów bo za długie i nikt nie czyta

    Wysłane z mojego Xperia Z przy użyciu Tapatalka



    Ja czytam i proszę piszcie dłuższe posty bo 99,9 postów jest krótka
    i mało wartościowa


    Chcę Frontczaka a jak nie to innego kolegę Termosa, Buszmena on przynajmiej
    potrafi lepiej poprowadzić drużynę taktycznie nie nosi plecaka na wizji i prawdopodobnie
    jest ciut tańszy.

  27. Powrót do góry    #5062
    Użytkownik Awatar Karlg
    Dołączył
    15-09-2010
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Szanowni forumowicze z Torunia, mam taką sprawę. Czy dysponuje może ktoś "Nowościami" z ostatniej soboty na odsprzedaż? W sumie to zależy mi na samym programie na mecz z Gorzowem niż na gazecie jako takiej, ale wiadomo że samego programu nie da się kupić
    Z góry dzięki za każde info (oczywiście na priv proszę).

  28. Powrót do góry    #5063
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    odbudowanie Miedzińskiego, przejście w wiek seniora Pawła, wyciągnięty ze śmietnika sportowego Walasek i zagubiony od dłuższego czasu Jensen.
    Wow...zapomnijmy na moment o Hancocku i Holderze - to które miejsce ta ekipa wzmocniona Kaczmarkiem i Kopciem zajęłaby w 1 lidze?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Powrót do góry    #5064
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Ja czytam i proszę piszcie dłuższe posty bo 99,9 postów jest krótka
    i mało wartościowa


    Chcę Frontczaka a jak nie to innego kolegę Termosa, Buszmena on przynajmiej
    potrafi lepiej poprowadzić drużynę taktycznie nie nosi plecaka na wizji i prawdopodobnie
    jest ciut tańszy.
    I nie lubi Mariusza, pewnie nie raz poniżył by Cieślaka, Mariusza i FZG swoimi gierkami..
    Do tego specjalnie nie trzeba by było go namawiać.. Wystarczy przypomnieć sobie do kogo i w jakich okolicznościach poszedł Darcy po karencji..

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Jeżeli mnie pamięć nie myli (może jednak myli) to był moment w trakcie minionego sezonu, gdzie widać było zarówno nerwowość po stronie klubu jak i samego Hampela.
    Po sezonie zszedł z oczekiwań to został na ten rok.
    Stąpasz po cienkim lodzie kolego, zaraz wpadnie Mariusz i wyprowadzi Cie z błędu jak to było.
    Po 1) Atmosfera między Hampelem a FZG nigdy nie była nerwowa a tylko lekko napięta.
    Po 2) Jarek aż tak nie musiał schodzić z żądań bo dostał sezon zaufania na odbudowanie

  30. Powrót do góry    #5065
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Walasek za Jensena czyli Gajewski znowu zmiękł
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 21-04-2017 o 19:09

  31. Powrót do góry    #5066
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Walasek za Jensena czyli Gajewski znowu zmiękł
    A ja myślę że to świadomy ruch
    Dzisiaj w Slangerup MJJ powalczy w duńskiej eliminacji do SGP i SEC.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #5067
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Buszmen jako menago?
    Hancock lawka do konca sezonu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  33. Powrót do góry    #5068
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Ogarnie mi ktoś czapkę full cap Monstera z prostym daszkiem? Rozmiar 60,8 cm. Do ceny się dogadamy. Pzdr.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  34. Powrót do góry    #5069
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Coś mi się zdaje , że Walasek nie będzie dla Was zbawieniem a już z pewnością na dłuższą metę.
    Priorytetem i jedynym sensownym ruchem jest odbudowa Przedpełskiego .
    Nie zrobi tego raczej nosiciel plecaka. Potrzebny byłby jakiś powiedzmy mentor , człowiek z pewnym autorytetem , który pozytywnie
    wpłynie na Pawła. Nie znam toruńskiego środowiska by rzucać nazwiskami , ale pewnie ktoś z charyzmą istnieje.
    Talentem przecież nie odbiega Paweł od Zmarzlika , Dudka czy Pi. Pawlickiego.
    Gołym okiem widać jednak , że wyżej wymienieni biją obecnie Pawła zaangażowaniem , miłością do żużla.
    Dlatego potrzebna jest osoba , która na nowo zauroczy Pawła tym sportem.
    Życzę Wam odrodzonego Pawła i chciałbym żeby te wszystkie młode wilczki wzajemnie się napędzały ku naszemu zadowoleniu.

  35. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Nigel (21-04-2017), Robert_Leszno (21-04-2017), orlosep (21-04-2017)

  36. Powrót do góry    #5070
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Panowie, dopiero odjechaliście jedną kolejkę, a już rozmawiacie o okienku transferowym? Na to będzie czas w październiku. Przecież macie jeszcze 13 spotkań u siebie i wiele jeszcze może się zdarzyć. Porażka z mistrzami Polski i ekipą aspirującą do czołowych miejsc ujmy nie przynosi. Rozumiem jakbyście przegrali u siebie z Częstochową, czy Grudziądzem (nic nie umniejszając tym ekipą), to chcielibyście trzęsienia ziemi. A tak trzeba na spokojnie budowac formę Holdera oraz seniorów i różnie może być. Przecież w drużynie macie dwóch IMŚ, lokalnego matadora Miedziaka, całkiem dobrą drugą linię i dobrych juniorów. Ta ekipa umie jeździć na żużlu.
    Przemek - godz.13.16, a już jest tak dobrze? (też tak chcę) Jakby mieli 13 spotkań u siebie to chyba by się tak nie martwili.
    Na poważnie - to się z Tobą zgadzam, nie ma co płakać nad jednym meczem.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  37. Powrót do góry    #5071
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,406
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 191 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Miało być w telegraficznym skrócie, ale... co mi tam.

    Po ostatnim meczu czuję się trochę chyba jak schizofrenik. Sprawdziło się co do joty to, o czym pisało się i mówiło i nawet o czym dyskutowało z władzami klubu - czyli zmontowaliśmy skład, który może zrobić wynik przy założeniu, że część zawodników pojedzie równie dobrze jak rok temu (Hancock, Holder), a część musi poprawić swoje wyniki (Miedziński, Przedpełski, Jensen). I mieliśmy mecz w którym Holder pojechał słabo, a Przedpełski i Jensen nędznie i już dostaliśmy w plecy. Co prawda dostaliśmy w plecy z mocnym teamem, ale nie zapominajmy, że parę innych drużyn też się wzmocniło względem nas i w meczach z Zieloną, Lesznem, czy nawet Wrockiem miło u nas może nie być.
    Jensen pojechał nędznie ? To był jeden z jego najlepszych (punktowo) występów w ostatnich sezonach ...
    W Stali w zeszłym sezonie robił po 2 pkt , a przeszedł do Torunia to ma robic po 10 ?
    (oczywiście wyjątkiem jest finał 2016 w Gorzowie)

  38. Powrót do góry    #5072
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    ...Talentem przecież nie odbiega Paweł od Zmarzlika , Dudka czy Pi. Pawlickiego....
    Tak jak Adaś Strzelec. Wszystkich ma na rozkładzie

    Wg mnie Paweł potrzebuje czasu i jest to kwestia sprzętu. Jak się jest wolnym, to ciężko pokazywać zadziorność na dystansie.


  39. Powrót do góry    #5073
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Talentem przecież nie odbiega Paweł od Zmarzlika , Dudka czy Pi. Pawlickiego.
    Mam pytanie, czym dokladnie ten talent sie objawia, ze nie odbiega on od najlepszych polskich zawodnikow jezdzacych w Grand Prix? Jakies sukcesy konkretne? Jakie osiagniecia ma Przedpelski? Ma dwa srebrne medale MIMP i nic wiecej - nie udalo mu sie poki co nawet awansowac do finalu IMP, co jest juz totalna kompromitacja, brak medalu w IMŚJ, brak sukcesu w jakichkolwiek innych indywidualnych zawodach.

    Jeden mecz w Lesznie i kilka dobrych meczow w 2015 - to jest ten talent. Zadnego rozwoju od kilku lat, w zasadzie od momentu, gdy pojechal swoj pierwszy sezon jedzie na tym samym poziomie. Poziom niezbyt dobrej drugiej linii to jest jego poziom po prostu. Wystarczy dodac do tego brak motywacji i jest zawodnik, ktory sie nie nadaje do ekstraligi.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NaveoN za jego przydatny post!

    ARJ (22-04-2017)

  41. Powrót do góry    #5074
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Chcę Frontczaka a jak nie to innego kolegę Termosa, Buszmena on przynajmiej
    potrafi lepiej poprowadzić drużynę taktycznie nie nosi plecaka na wizji i prawdopodobnie
    jest ciut tańszy.
    Nie wiem, co brałeś ale odstaw to proszę jak najwcześniej, bo ewidentnie Tobie nie służy !!!
    Ja rozumiem rozgoryczenie po porażce ale pie.... takie głupoty na forum?

  42. Powrót do góry    #5075
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    NaveoN.
    Nie napisałem tych słów na wyrost. Otóż posiadanie dużego talentu nie musi być równoznaczne z posiadaniem dużego wyniku.
    Ja nie mam żadnych wątpliwości ,iż Paweł to zawodnik o dużym talencie i predyspozycjach do osiągania dużych wyników.
    Jako młodziutki chłopak , wchodzący w żużel notował przecież masę fajnych biegów czy całych zawodów , wykazywał się przy tym
    dobrą techniką , myśleniem na torze i ogrywał często niezłych grajków.Jego jazda mimo młodego wieku była bardzo dojrzała.Te Jego pierwsze sezony pozwalają mi z czystym sumieniem
    umieścić Go wśród najbardziej utalentowanych rajderów ostatnich lat. Przyznam jednak ,że taki powiedziałbym sportowy marazm
    towarzyszy Mu od jakiś 2-3 sezonów.To z kolei raczej wyklucza kłopoty sprzętowe , a bardziej wskazuje jakiś problem mentalny.
    Poza tym żużel zna przecież masę sytuacji gdy młody zawodnik o ogromnym talencie nie notuje wyniku sportowego z różnych zresztą przyczyn.
    Jako przykład , przed laty w gorzowskiej szkółce był brylancik , skaperowała Go Bydgoszcz , miał mocne wejście i sam T. Gollob wróżył Mu
    świetlaną przyszłość lecz młodzian szybciej się skończył niż zaczął. A mówię o Łukaszu Stanisławskim.
    Żużel zna wiele takich przykładów.

  43. Powrót do góry    #5076
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez rav_gorzow Zobacz posta
    Jensen pojechał nędznie ? To był jeden z jego najlepszych (punktowo) występów w ostatnich sezonach ...
    W Stali w zeszłym sezonie robił po 2 pkt , a przeszedł do Torunia to ma robic po 10 ?
    (oczywiście wyjątkiem jest finał 2016 w Gorzowie)
    Jakbyś zajrzał stronę, czy dwie wcześniej to byś zobaczył, że przytoczyłem fenomenalne zdobycze punktowe Jensena
    w ostatnim sezonie. Mnie nie interesuje kontynuacja szarzyzny i inna wersja trochę bardziej ułożona na dystansie, ale
    i mniej bojowa niż Kacpra Gomólskiego. Na przeciwnikach zrobił trzy razy po punkciku i dwie zerówki. Zabrakło co najmniej
    jeszcze jednej jedynki... na Iversenie, który nie błyszczał.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  44. Powrót do góry    #5077
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Mam pytanie, czym dokladnie ten talent sie objawia, ze nie odbiega on od najlepszych polskich zawodnikow jezdzacych w Grand Prix? Jakies sukcesy konkretne? Jakie osiagniecia ma Przedpelski? Ma dwa srebrne medale MIMP i nic wiecej - nie udalo mu sie poki co nawet awansowac do finalu IMP, co jest juz totalna kompromitacja, brak medalu w IMŚJ, brak sukcesu w jakichkolwiek innych indywidualnych zawodach.

    Jeden mecz w Lesznie i kilka dobrych meczow w 2015 - to jest ten talent. Zadnego rozwoju od kilku lat, w zasadzie od momentu, gdy pojechal swoj pierwszy sezon jedzie na tym samym poziomie. Poziom niezbyt dobrej drugiej linii to jest jego poziom po prostu. Wystarczy dodac do tego brak motywacji i jest zawodnik, ktory sie nie nadaje do ekstraligi.
    Kolego NaveoN, życia widzę nie znacie.

    Mając talent (również potencjał) to jeszcze nie znaczy wcale, ze będzie się mieć wyniki. Niektórzy rozmieniają taki talent na drobne, inni potrafią go wykorzystać. Ty się pytasz jakie osiągnięcia ma Przedpełski. Nie musi mieć żadnych osiągnięć, a talent może mieć. I ma, co już kilaka razy udowodnił. Czy ten swój talent przełoży na wyniki ? Tego chyba on sam na dzisiaj nie wie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #5078
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 760 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Nie wiem, co brałeś ale odstaw to proszę jak najwcześniej, bo ewidentnie Tobie nie służy !!!
    Ja rozumiem rozgoryczenie po porażce ale pie.... takie głupoty na forum?

    Frątczaka bym naprawdę chciał na naszego menagera o Buszmenie napisałem z przymrużeniem oka, szkoda
    że wszyscy tego nie załapali
    Rozgoryczenia naprawdę nie ma u mnie ani krztyny na żużel chodzę ponad 30 lat chodź pewnie z 10
    nieświadomie bo tata zabierał i bardziej kręciła mnie ta oranżada w woreczkach
    Tak naprawdę mam wywalone na wynik czy to w pierwszej czy drugiej lidze i tak poczłapię
    na ten stadion.
    Jedyne co mnie boli to to że coraz miej sportu w sporcie a chcąc obejrzeć prawdziwy czysty
    sport to trzeba popatrzeć jak dzieciaki kopią piłkę na podwórku.
    Pozdrowionka Howart

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Howard (22-04-2017)

  47. Powrót do góry    #5079
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Frątczaka bym naprawdę chciał na naszego menagera o Buszmenie napisałem z przymrużeniem oka, szkoda
    że wszyscy tego nie załapali
    Rozgoryczenia naprawdę nie ma u mnie ani krztyny na żużel chodzę ponad 30 lat chodź pewnie z 10
    nieświadomie bo tata zabierał i bardziej kręciła mnie ta oranżada w woreczkach
    Tak naprawdę mam wywalone na wynik czy to w pierwszej czy drugiej lidze i tak poczłapię
    na ten stadion.
    Jedyne co mnie boli to to że coraz miej sportu w sporcie a chcąc obejrzeć prawdziwy czysty
    sport to trzeba popatrzeć jak dzieciaki kopią piłkę na podwórku.
    Pozdrowionka Howart
    Kolega nie rozumie, że Frątczak był tak zaangażowany, bo to jest 100% Falubaz i nigdzie poza Z.Górą jego praca nie będzie taka euforyczna. Poza Z.Górą to będzie po prostu praca. Będzie zaangażowany, ale nigdy na 100%.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  48. Powrót do góry    #5080
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Kolega nie rozumie, że Frątczak był tak zaangażowany, bo to jest 100% Falubaz i nigdzie poza Z.Górą jego praca nie będzie taka euforyczna. Poza Z.Górą to będzie po prostu praca. Będzie zaangażowany, ale nigdy na 100%.
    Trenera/menagiera rozlicza się za osiągane przez jego drużyne wyniki, a nie za zaangażowanie emocjonalne.
    Fajnie się ogląda obrazki jak ktoś robi coś z takim emocjonalnym zaangażowaniem, ale to wcale nie musi oznaczać, że wszystko co robi przyniesie zamierzony skutek.

    Frątczak to łepski i żwawy facet i faktycznie jakby go zestawić z takim flegmatycznym Gajesiem, to można mieć wrażenie, że Gajeś to w ogóle stoi obok tego wszystkiego i nie jest w to zangażowany.
    Tylko, że wcale to nie musi być prawdą i można tylko odnieść takie mylne wrażenia, a do skuteczności wykonywanych zadań, też ma się to nijak.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 22-04-2017 o 12:04
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    pawel_KST (22-04-2017)

  50. Powrót do góry    #5081
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Nasi to asy na tle ........... ???????????? Nie wiem co Ty dziś brałeś ale zdecydowanie też to chcę, bo jak widzę pozwala na piękny odlot.
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Nie wiem, co brałeś ale odstaw to proszę jak najwcześniej, bo ewidentnie Tobie nie służy !!!
    Głodnemu chleb na myśli.

  51. Powrót do góry    #5082
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Przedpełski dzisiaj jednak nie jedzie w zielonej gorze.

  52. Powrót do góry    #5083
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Asy. Bardziej w emeryta Walaska wierzycie i cieloka Jensena?

  53. Powrót do góry    #5084
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Asy. Bardziej w emeryta Walaska wierzycie i cieloka Jensena?
    Jacuś się wystarszył hejtu na Pawełka.

  54. Powrót do góry    #5085
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    mecz i tak przegrany ale bedzie pretekst by odsuwac MJJa w przyszlosci
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •