Strona 242 z 315 PierwszyPierwszy ... 142192232240241242243244252292 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,846 do 10,890 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #10846
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Pytanko na szybko... jeśli wielu twierdzi, że doping w speedwayu nie istnieje (Cegielski??? i reszta) to chyba Toruń powinien jasno stwierdzić, że nie oczekuje weryfikacji wynikow i gra fair-play z mysla o dobru polskiego zuzla i Ekstraligi? Co nie? Czy w d. mamy wszystkich i walczymy na wlasny rachunek i przy zielonym stoliku chcemy sie utrzymac w lidze?

    takla deklaracja zwalnia Ekstralige z weryfikacji i TYLKo Laguta walczy o swoje dobro a reszta jedzie z harmonogramem
    grasz z gosciem w karty. on oszukuje. wygrywa 10k. wiesz, ze gosc oszukiwal. ale wstajesz podajesz mu reke i gratulujesz mu wygranej z calego serca.
    gratuluje.
    Ostatnio edytowane przez Misiek_T ; 01-09-2017 o 19:31

  2. Powrót do góry    #10847
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Mydlana opera w najlepsze 😉 Laguta w końcu popłynie jak g.owno w klozecie tylko pytanie czy najpierw jednak nie spusci Torunia. Niby jeszcze 4tygodnie rozgrywek ale patrząc na poczynania POLADA to jest to realne ...
    Tylko Falubaz

  3. Powrót do góry    #10848
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Pytanko na szybko... jeśli wielu twierdzi, że doping w speedwayu nie istnieje (Cegielski??? i reszta) to chyba Toruń powinien jasno stwierdzić, że nie oczekuje weryfikacji wynikow i gra fair-play z mysla o dobru polskiego zuzla i Ekstraligi? Co nie? Czy w d. mamy wszystkich i walczymy na wlasny rachunek i przy zielonym stoliku chcemy sie utrzymac w lidze?

    takla deklaracja zwalnia Ekstralige z weryfikacji i TYLKo Laguta walczy o swoje dobro a reszta jedzie z harmonogramem
    Weź mi przytocz wypowiedź torunianina, który stwierdził, że doping w żużlu nie istnieje. Jak już przytoczysz to wtedy potaplamy się razem w tym gów..., który ty, przepraszam Ty, eufemistycznie nazywasz dyskusją.

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

  4. Powrót do góry    #10849
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Czepiacie się Robiego. Nikus na pewno by oddał tytuł Lagucie, gdyby walczyli o mistrza.
    g..no mnie obchodzi czy mu to cos dalo czy bral bo mu smakowalo. Mam nadzieje ze go wypie... na syberie A tam moze sobie skakac z misiami
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  5. Powrót do góry    #10850
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    grasz z gosciem w karty. on oszukuje. wygrywa 10k. wiesz, ze gosc oszukiwal. ale wstajesz podajesz mu reke i gratulujesz mu wygranej z calego serca.
    gratuluje.
    Ty chyba nie zrozumiałeś co napisałem... Skup się na tym i podyskutujmy. "jeśli wielu twierdzi, że doping w speedwayu nie istnieje (Cegielski??? i reszta)"
    Jesli uwazasz ze chce bronic Laguty to jestes w bledzie bo wielokrotnie pisalem o restrykcyjnych zasadach m.in ws Warda ze wielu tutaj pisalo ze alkohol to nie doping... poczytaj i wroc. Mi chodzi calkiem o inny aspekt sprawy.

  6. Powrót do góry    #10851
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    grasz z gosciem w karty. on oszukuje. wygrywa 10k. wiesz, ze gosc oszukiwal. ale wstajesz podajesz mu reke i gratulujesz mu wygranej z calego serca.
    gratuluje.
    Przecież to jest idiota, który przypiernicza się do wszystkiego, co toruńskie, bo nas nie lubi. Po co dyskutować z takim łosiem?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    kowjanko (01-09-2017)

  8. Powrót do góry    #10852
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Weź mi przytocz wypowiedź torunianina, który stwierdził, że doping w żużlu nie istnieje. Jak już przytoczysz to wtedy potaplamy się razem w tym gów..., który ty, przepraszam Ty, eufemistycznie nazywasz dyskusją.

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
    nie powiedziałem że KTOŚ z Torunia ale że wiele głosów w tym tacy eksperci jak Cegielski. Wrzucilem temat i chcialem pogadac a Wy od razu nagonka :/

  9. Powrót do góry    #10853
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Ty chyba nie zrozumiałeś co napisałem... Skup się na tym i podyskutujmy. "jeśli wielu twierdzi, że doping w speedwayu nie istnieje (Cegielski??? i reszta)"
    Jesli uwazasz ze chce bronic Laguty to jestes w bledzie bo wielokrotnie pisalem o restrykcyjnych zasadach m.in ws Warda ze wielu tutaj pisalo ze alkohol to nie doping... poczytaj i wroc. Mi chodzi calkiem o inny aspekt sprawy.
    coz to tylko w polsce i moze w rosji sa mozliwe takie glupawe dyskuje. w krajach cywilizowanych temat bylby dawno zamkniety.
    a tak a propos to co chciales osiagnac tym wpisem?

  10. Powrót do góry    #10854
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    grasz z gosciem w karty. on oszukuje. wygrywa 10k. wiesz, ze gosc oszukiwal. ale wstajesz podajesz mu reke i gratulujesz mu wygranej z calego serca.
    gratuluje.
    No to zależy od skali oszustwa. Bo jeśli oszukiwał grajac znaczonymi kartami czy w inny sposób manipulował wynikiem, to oczywiście nie. Ale jeżeli wziął przed grą aspirynę i "oszustwo" poprawiło mu koncentrację i zoptymalizował decyzje, to pozostaje się z tym pogodzić. Zachowanie Łaguty w całej sprawie haniebne, choć wiadomo, że on teraz już może robić tylko za marionetkę. Ale chyba nie ma myślącej osoby, która na poważnie stwierdziłaby, że meldonium poprawiło w jakimkolwiek stopniu jego wyniki... Szanujmy się.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #10855
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Przecież to jest idiota, który przypiernicza się do wszystkiego, co toruńskie, bo nas nie lubi. Po co dyskutować z takim łosiem?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    bez przesady boje sie dowiedziec jak nazywasz ananaska

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No to zależy od skali oszustwa. Bo jeśli oszukiwał grajac znaczonymi kartami czy w inny sposób manipulował wynikiem, to oczywiście nie. Ale jeżeli wziął przed grą aspirynę i "oszustwo" poprawiło mu koncentrację i zoptymalizował decyzję, to pozostaje się z tym pogodzić. Zachowanie Łaguty w całej sprawie haniebne, choć wiadomo, że on teraz już może robić tylko za marionetkę. Ale chyba nie ma myślącej osoby, która na poważnie stwierdziłaby, że meldonium poprawiło w jakimkolwiek stopniu jego wyniki... Szanujmy się.
    Buszmen, moi koledzy filozofowie by na to nie wpadli. Aspiryna Wszystko dobrze u Ciebie?

    Co do meldonium to oczywiscie masz racje, co tam specjaliscie, lekarze,. Glupki wciagnely na liste zakazana cos co nie pomaga. A propos aspiryna jest?

  12. Powrót do góry    #10856
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Przecież to jest idiota, który przypiernicza się do wszystkiego, co toruńskie, bo nas nie lubi. Po co dyskutować z takim łosiem?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Wyprowadze Cie z bledu... jestem bezstronny. Zamiast Torunia wprowadz klub X. Tak samo pisalem o Wardzie Lokatevie i innych. Wiec skoncz demagogie.

  13. Powrót do góry    #10857
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Wyprowadze Cie z bledu... jestem bezstronny. Zamiast Torunia wprowadz klub X. Tak samo pisalem o Wardzie Lokatevie i innych. Wiec skoncz demagogie.
    Wprost napisałeś, że nie lubisz Torunia/kibiców toruńskich, więc nie łżyj. Poza tym podpowiem jedno : jest taki wątek o dopingu - jeśli miałbyś czyste intencje, to po prostu napisał byś tam, zamiast prowokować. To tyle, jeśli chodzi o tę rzekomą bezstronność.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  14. Powrót do góry    #10858
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Jeśli wielu twierdzi, że Ziemia jest płaska, to oznacza, że jest płaska?

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

  15. Powrót do góry    #10859
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No to zależy od skali oszustwa. Bo jeśli oszukiwał grajac znaczonymi kartami czy w inny sposób manipulował wynikiem, to oczywiście nie. Ale jeżeli wziął przed grą aspirynę i "oszustwo" poprawiło mu koncentrację i zoptymalizował decyzje, to pozostaje się z tym pogodzić. Zachowanie Łaguty w całej sprawie haniebne, choć wiadomo, że on teraz już może robić tylko za marionetkę. Ale chyba nie ma myślącej osoby, która na poważnie stwierdziłaby, że meldonium poprawiło w jakimkolwiek stopniu jego wyniki... Szanujmy się.
    Buszmen sorry, ale bladzisz. Nie ma dla każdej dyscypliny oddzielnej listy środków zakazanych. POLADE .im interesuje czy dany środek pomaga czy wręcz przeszkadza. Alkohol i trawke trudno nazwać środkami wspomagającymi w żużlu, ale to zupełnie nie przeszkadzało ukarać Sasze i Darcy roczna dyskwalifikacja. Wkurzam mnie jak ktoś wybiórczo traktuje przepisy, zakazy.
    Tylko Falubaz

  16. Powrót do góry    #10860
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    bez przesady boje sie dowiedziec jak nazywasz ananaska



    Buszmen, moi koledzy filozofowie by na to nie wpadli. Aspiryna Wszystko dobrze u Ciebie?

    Co do meldonium to oczywiscie masz racje, co tam specjaliscie, lekarze,. Glupki wciagnely na liste zakazana cos co nie pomaga. A propos aspiryna jest?
    Powiem krótko. Dla takich jak tu napisałem tam wyżej "każda myśląca osoba".

    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Buszmen sorry, ale bladzisz. Nie ma dla każdej dyscypliny oddzielnej listy środków zakazanych. POLADE .im interesuje czy dany środek pomaga czy wręcz przeszkadza. Alkohol i trawke trudno nazwać środkami wspomagającymi w żużlu, ale to zupełnie nie przeszkadzało ukarać Sasze i Darcy roczna dyskwalifikacja. Wkurzam mnie jak ktoś wybiórczo traktuje przepisy, zakazy.
    Czy ja gdzieś mówię, że kara się nie należy? Umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy koniecznie chcesz wjechać do jednego worka z tym Miśkiem?
    Przecież wyraźnie stwierdziłem jedynie, że wpływ meldonium na wyniki Griszy był żaden/marginalny. I każdy to wie, co najwyżej może udawać głupka, ewentualnie nim być. Wiadomo, złamał przepisy - musi beknąć. Tu nie ma sporu. Ale nie róbmy sobie jaj, że "oszukiwał" czy coś.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #10861
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Powiem krótko. Dla takich jak tu napisałem tam wyżej "każda myśląca osoba".



    Czy ja gdzieś mówię, że kara się nie należy? Umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy koniecznie chcesz wjechać do jednego worka z tym Miśkiem?
    Przecież wyraźnie stwierdziłem jedynie, że wpływ meldonium na wyniki Griszy był żaden/marginalny. I każdy to wie, co najwyżej może udawać głupka, ewentualnie nim być. Wiadomo, złamał przepisy - musi beknąć. Tu nie ma sporu. Ale nie róbmy sobie jaj, że "oszukiwał" czy coś.
    Zadam Ci w takim razie jedno pytanie : dlaczego Twoim zdaniem Grisza zażywał Meldonium?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Misiek_T (01-09-2017), pawel_KST (01-09-2017)

  19. Powrót do góry    #10862
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Powiem krótko. Dla takich jak tu napisałem tam wyżej "każda myśląca osoba".



    Czy ja gdzieś mówię, że kara się nie należy? Umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy koniecznie chcesz wjechać do jednego worka z tym Miśkiem?
    Przecież wyraźnie stwierdziłem jedynie, że wpływ meldonium na wyniki Griszy był żaden/marginalny. I każdy to wie, co najwyżej może udawać głupka, ewentualnie nim być. Wiadomo, złamał przepisy - musi beknąć. Tu nie ma sporu. Ale nie róbmy sobie jaj, że "oszukiwał" czy coś.
    Jesli masz na mysli osobe ktora mysli jak Ty to nie jestem nia. Rozumiem, ze srodek ktory podnosi wydajnosc w sporcie wyczynowy w sporcie w ktorym facet wklada duzy wysilek w utrzymanie maszyny nie wyplywa na jego wyniki... to w sumie nie dziwie sie ze twoim zdaniem aspityna wplywa na koncentracje.... Az strach pomyslec kim jestes z zawodu

  20. Powrót do góry    #10863
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Powiem krótko. Dla takich jak tu napisałem tam wyżej "każda myśląca osoba".



    Czy ja gdzieś mówię, że kara się nie należy? Umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy koniecznie chcesz wjechać do jednego worka z tym Miśkiem?
    Przecież wyraźnie stwierdziłem jedynie, że wpływ meldonium na wyniki Griszy był żaden/marginalny. I każdy to wie, co najwyżej może udawać głupka, ewentualnie nim być. Wiadomo, złamał przepisy - musi beknąć. Tu nie ma sporu. Ale nie róbmy sobie jaj, że "oszukiwał" czy coś.
    Środek, jak sam jego twórca powiedział, poprawia wytrzymałość i został stworzony z myślą o żołnierzach rosyjskich. Później zaczęli go brać sportowcy. Skąd to kategoryczne przekonanie, że nic nie daje zawodnikowi, który go stosuje? Masz doktorat z jakiejś nauki o fizjonomii człowieka?

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Misiek_T (01-09-2017)

  22. Powrót do góry    #10864
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Środek, jak sam jego twórca powiedział, poprawia wytrzymałość i został stworzony z myślą o żołnierzach rosyjskich. Później zaczęli go brać sportowcy. Skąd to kategoryczne przekonanie, że nic nie daje zawodnikowi, który go stosuje? Masz doktorat z jakiejś nauki o fizjonomii człowieka?
    pewnie ze ma. wez aspirynke jak z nim rozmawiasz, bedzie ci latwiej

  23. Powrót do góry    #10865
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    Buszmen gowno wiesz a wypowiadasz sie jak specjalista, naczytałeś sie w internecie o meldonium i jestes spec

    Uwierz ze daje, w sporcie w ktorym 60 sekund decyduje o wyniku wlasnie meldonium i jemu podobne środki moga zrobic ułamek sekundy różnicy na starcie i 3 zamiast 2 pkt

    Uwierz ze o środkach rożnych w tym o meldonium wiem wiecej od Ciebie
    Nie rob z siebie speca sprzed klawiatury bo nim nie jestes. Zajmij soe swoimi statystykami i rzeczami wg Ciebie "oczywistymi"


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  24. Powrót do góry    #10866
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Znowu się zaczęło.
    To nie pomaga, tamto też nie, w sumie to aspiryna albo trzy kawy. Może tak faktycznie jest ale jeszcze nikt nie odpowiedział na pytanie, dlaczego Dudek nie wypił trzech kaw tylko melocostam a Laguta nie łyknal aspiryny tylko meldonium, bo chyba nikt nie wierzy w te jego brednie o szpitalu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-09-2017 o 20:35
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #10867
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Zgadzam się z Buszmenem. Nie wierzę by Grisza bral gowno nie wpływające na lepszą formę ryzykując 4 letnia dyskwalifikacje. Tym bardziej po przypadkach Dudka i Warda.

  26. Powrót do góry    #10868
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Zgodnie z przypuszczeniami Grisza z Mrozkiem i papuga rozgrywaja POLADE jak wytrawni pokerzysci a Ekstraliga - co przyznaje jej sam przedstawiciel L. Szmit - ma zwiazane rece.

    Czekam usilnie na komentarz tutejszych ekspertow. Radze tez pospiesznie spakowac do plecaka zeszyty z napisem "Nice PLZ" bo dzwonek juz wybrzmial i czas wybudzic sie z wakacyjnego snu.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Filon (02-09-2017)

  28. Powrót do góry    #10869
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Zgodnie z przypuszczeniami Grisza z Mrozkiem i papuga rozgrywaja POLADE jak wytrawni pokerzysci a Ekstraliga - co przyznaje jej sam przedstawiciel L. Szmit - ma zwiazane rece.

    Czekam usilnie na komentarz tutejszych ekspertow. Radze tez pospiesznie spakowac do plecaka zeszyty z napisem "Nice PLZ" bo dzwonek juz wybrzmial i czas wybudzic sie z wakacyjnego snu.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Spadniemy. W styczniu skaza Lagute. Jak myslisz co sie stanie, mistrzu?

  29. Powrót do góry    #10870
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Spadniemy. W styczniu skaza Lagute. Jak myslisz co sie stanie, mistrzu?
    Dlatego nie będzie baraży. Nawet jeśli Zdunek z jakiegoś powodu chciałby je rozegrać to ELipa na to nie pójdzie.

  30. Powrót do góry    #10871
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Zgodnie z przypuszczeniami Grisza z Mrozkiem i papuga rozgrywaja POLADE jak wytrawni pokerzysci a Ekstraliga - co przyznaje jej sam przedstawiciel L. Szmit - ma zwiazane rece.

    Czekam usilnie na komentarz tutejszych ekspertow. Radze tez pospiesznie spakowac do plecaka zeszyty z napisem "Nice PLZ" bo dzwonek juz wybrzmial i czas wybudzic sie z wakacyjnego snu.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Zreszta z kim ja rozmawiam. Nie macie zadnych zasad moralnych. Dla was dlugi doping i oszustwa to chleb powszedni. Moralne 0.

  31. Powrót do góry    #10872
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Jeśli meldonium nie pomaga w jeździe na żużlu, to po co zawodnicy to przyjmują, narażając się na kilkuletnie dyskwalifikacje?
    A może ktoś wierzy zawodnikowi, że przyjął to w lutym?
    Po przekształceniu organu ścigającego doping w POLADA i zmianie obsady, można było brać poprawkę na zmianę pracy tamże. Patrząc na dotychczasowe działania komisji, można spodziewać się dalszego kabaretu. Każde posiedzenie, to pewnie jakieś tam diety i dodatki?
    Poważna komisja, już na pierwszym posiedzeniu wydałaby werdykt, winny-niewinny.
    A spóźnione papierki zdobione cyrylicą, mógłby sobie właściciel oprawić w ramkę i na ścianę.
    Ta komedia jeszcze trochę potrwa, znak czasów.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Gadol (02-09-2017)

  33. Powrót do góry    #10873
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Powiem krótko. Dla takich jak tu napisałem tam wyżej "każda myśląca osoba".



    Czy ja gdzieś mówię, że kara się nie należy? Umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy koniecznie chcesz wjechać do jednego worka z tym Miśkiem?
    Przecież wyraźnie stwierdziłem jedynie, że wpływ meldonium na wyniki Griszy był żaden/marginalny. I każdy to wie, co najwyżej może udawać głupka, ewentualnie nim być. Wiadomo, złamał przepisy - musi beknąć. Tu nie ma sporu. Ale nie róbmy sobie jaj, że "oszukiwał" czy coś.
    Mildonium poprawia wydolnosc? Krótka odpowiedź TAK czy NIE ? Jeśli TAK to oszukiwał. Skutki/korzyści w mojej ocenie są bez znaczenia. Nie jestem lekarzem aby mieć taką wiedzę, jednak patrząc na skalę stosowania tego specyfiku to jednak musi być skuteczny.
    Tylko Falubaz

  34. Powrót do góry    #10874
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Dlatego nie będzie baraży. Nawet jeśli Zdunek z jakiegoś powodu chciałby je rozegrać to ELipa na to nie pójdzie.
    Wybrzeże nie ma szans w barażu z jakąkolwiek drużyną ekstraligową, między Nice a ekstra jest przepaść ale nikt nam nie może odmówić barażu. Jeżeli Laguta będzie przeciągał tą szopkę a wszystko na to wskazuje to w przyszłym roku pojedziemy razem

  35. Powrót do góry    #10875
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No jak poczytacie ulotkę Isostaru czy Oshee, to w teorii cudowne środki, które poprawiają osiągi w ogóle działają cuda. To samo ulotka każdego leku. Mówimy o praktyce, a ta jest taka, że ten lek przez wiele lat bezproblemowo był legalnie stosowany + żużel jest sportem bardziej motorowym niż fizycznym. Oczywiście, złamał przepisy - jasne. Ale żeby dopatrywać się w tym jakiegoś istotnego factora dla wyników Łaguty, to naprawdę trzeba mieć solidnie namieszane w głowie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    cphx (02-09-2017)

  37. Powrót do góry    #10876
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No jak poczytacie ulotkę Isostaru czy Oshee, to w teorii cudowne środki, które poprawiają osiągi w ogóle działają cuda. To samo ulotka każdego leku. Mówimy o praktyce, a ta jest taka, że ten lek przez wiele lat bezproblemowo był legalnie stosowany + żużel jest sportem bardziej motorowym niż fizycznym. Oczywiście, złamał przepisy - jasne. Ale żeby dopatrywać się w tym jakiegoś istotnego factora dla wyników Łaguty, to naprawdę trzeba mieć solidnie namieszane w głowie.
    nikt tu nie pisal, ze ma ISTOTNY faktor, ale jakis ma. niezerowy faktor.

  38. Powrót do góry    #10877
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No jak poczytacie ulotkę Isostaru czy Oshee, to w teorii cudowne środki, które poprawiają osiągi w ogóle działają cuda. To samo ulotka każdego leku. Mówimy o praktyce, a ta jest taka, że ten lek przez wiele lat bezproblemowo był legalnie stosowany + żużel jest sportem bardziej motorowym niż fizycznym. Oczywiście, złamał przepisy - jasne. Ale żeby dopatrywać się w tym jakiegoś istotnego factora dla wyników Łaguty, to naprawdę trzeba mieć solidnie namieszane w głowie.
    Isostar i Oshee to nie leki - można na nich pisać nawet inwokację "Pana Tadeusza".
    !Adrian walcz!

  39. Powrót do góry    #10878
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Środek, jak sam jego twórca powiedział, poprawia wytrzymałość i został stworzony z myślą o żołnierzach rosyjskich. Później zaczęli go brać sportowcy. Skąd to kategoryczne przekonanie, że nic nie daje zawodnikowi, który go stosuje? Masz doktorat z jakiejś nauki o fizjonomii człowieka?
    Fizjologii
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  40. Powrót do góry    #10879
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Meldonium nic nie daje, dlatego Grisza się tego nawpierdzielal jak królik sałaty.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #10880
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2016
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Spadniemy. W styczniu skaza Lagute. Jak myslisz co sie stanie, mistrzu?
    Dostanie się Łagucie bez wpływu na klub.

  42. Powrót do góry    #10881
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klingos Zobacz posta
    Dostanie się Łagucie bez wpływu na klub.
    Czyli oszust wygral im dwa mecze i wyniki tych meczow nie zostana zweryfikowane? Takie rzeczy tylko w kongresowce.

  43. Powrót do góry    #10882
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    żużel jest sportem bardziej motorowym niż fizycznym. .
    Nawet przyjmując tą filozofię, to ..............

    "- To lek, który został wynaleziony w latach 70-tych i podnosi wydajność organizmu, reakcję na stres, regenerację po wysiłku. Zmienia funkcjonowanie mięśnia i dostępność tlenu dla niego i to jak mięsień na ten tlen reaguje. Myślę, że to było głównie powodem dlaczego sportowcy go używali - tłumaczył dr Maciej Tabiszewski w rozmowie z radiową Trójką."


    Aby była jasność nie wiem jakim specem jest Pan Tabiszewski ale jeżeli w żużlu nie ma wydajności, stresu czy regeneracji to możemy się dalej okłamywać. Specyfika tego sportu polega np na ciągłej podróży zawodników a jak wiadomo takie okoliczności np regeneracji nie służą.
    Reasumując nie mam wątpliwości że ten środek pomaga sportowcom i nie bez przypadku został wykazany na liście jako środek zabroniony.

  44. Powrót do góry    #10883
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Fizjologii
    Nie filozuj, alfabeto

  45. Powrót do góry    #10884
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Wyluzujcie. Było to 3/4 strony temu przewałkowane. GKSŻ jest notariuszem orzeczeń POLADA, co nie zmienia faktu, że ma też własne instrumenty i może zweryfikować ROW - Włókniarz w 30 sekund.
    Problematyczny jest wynik półfinału Stal - Sparta i późniejsze mecze finałowe przy wynikach 90:90 w dwumeczu.

    O kwestie utrzymania na prawde możemy być spokojni.

    Natomiast jeśli chodzi o ROW i Pana Łagute - było im ich strasznie szkoda w lipcu. Teraz mam nadzieję, że dłuuuuugo do Ekstraligi nie wrócą. Łaguta najlepiej już nigdy ; )

  46. Powrót do góry    #10885
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Coś czuje, że sprawa skończy się tym, że w następnym roku zobaczymy 9 zespołów w SE, a na koniec sezonu 2018 spadną 2 zespoły.
    Od razu mówię, że nie jest to dobre rozwiązanie, ale chyba innego nie będzie. Na dziś nie widzę szans na rychłe zakończenie postępowania.

    Ostatnimi czasy było kilka "zielonostołkowych" awansów to i da się chyba zrobić "zielonostołkowe" utrzymanie.
    Nie mam też wątpliwości, że w końcu Grisza dostanie mocno po tyłku.
    Tylko Falubaz

  47. Powrót do góry    #10886
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Nie filozuj, alfabeto
    Kowjanko - Ty nie masz czasem cos wspolnego z gorzowska sluzba zdrowia?

  48. Powrót do góry    #10887
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Czy Rybniczanie zdają sobie sprawę, że postępują haniebnie?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  49. Powrót do góry    #10888
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Denis Zobacz posta
    Nawet przyjmując tą filozofię, to ..............

    "- To lek, który został wynaleziony w latach 70-tych i podnosi wydajność organizmu, reakcję na stres, regenerację po wysiłku. Zmienia funkcjonowanie mięśnia i dostępność tlenu dla niego i to jak mięsień na ten tlen reaguje. Myślę, że to było głównie powodem dlaczego sportowcy go używali - tłumaczył dr Maciej Tabiszewski w rozmowie z radiową Trójką."


    Aby była jasność nie wiem jakim specem jest Pan Tabiszewski ale jeżeli w żużlu nie ma wydajności, stresu czy regeneracji to możemy się dalej okłamywać. Specyfika tego sportu polega np na ciągłej podróży zawodników a jak wiadomo takie okoliczności np regeneracji nie służą.
    Reasumując nie mam wątpliwości że ten środek pomaga sportowcom i nie bez przypadku został wykazany na liście jako środek zabroniony.
    Ale podobne opisy i stwierdzenia to są o co drugim leku/środku na świecie... A większość z nich to placebo. Stwierdzenie "poprawa regeneracji" jest tak niezmierzalne i enigmatyczne, o reakcji na stres nie wspomnę, że śmiało można to zakwalifikować jako zwykłe farmazony. Przeczytaj ulotkę MAGNEZU i wyjdzie ci to samo To nie jest jakiś mocny środek, żeby kopał jak kokaina. Przez lata był używany i stosowany powszechnie na wchodzie i jakoś to fabryki medali tam nie stworzyło (co innego inne specyfiki). Oczywiście, Łaguta jest winien, kara się należy. Ale to identycznie jak Darcy. Bardziej głupota niż jakieś wyrafinowane oszustwo.

    Pewnie pain-killery, które dostają zawodnicy z kontuzjowanymi nogami itd, mają działanie wielokrotnie mocniejsze niż meldonium. Tak całkowicie nawiasem mówiąc.

    Odpowiadając na pytanie, po co brał... z głupoty. Np. Rickardsson palił papierosy. Wątpliwe, żeby mu to realnie pomagało, ale tak czynił.
    O snusach nie wspomnę. Albo zielonej herbatce Kołodzieja. Chyba nikt nie wierzy, że te wyniki w 2010 to efekt stosowania tejże herbatki? Meldonium chociaż nie szkodzi w odróżnieniu od dwóch w/w używek.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  50. Powrót do góry    #10889
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Odpowiadając na pytanie, po co brał... z głupoty. Np. Rickardsson palił papierosy. Wątpliwe, żeby mu to realnie pomagało, ale tak czynił.
    perdolish. przypadkiem przechodził, z tragarzami.
    z głupoty to wpadł Loktajev, bo jarał i myślał ze wywietrzeje, i Darek bo się napruł i na zegarek nie spojrzał albo nie skojarzył że na motor wsiądzie szybciej niż zwykle. ale meldonium (jakkolwiek by oceniać jego wpływ na wynik) trzeba zażyć świadomie, i to tylko w celu który deprecjonujesz. tego nie ma w dropsach ani odżywkach. cel Darka i Saszy przy spożywaniu był inny niż Griszy. to ich różni, i to diametralnie. Dudek to też inna bajka, bliżej mu do zawodnika tysiąclecia, ale tam też można dać wiarę w to, że nie wiedział co jest w odżywkach bo faktycznie ów preparat się w jakiś znajdował i chłopak/lekarz mógł przeoczyć. tu nie, tu trzeba wziąć do łapy pudełko z napisem meldonium. i to w momencie kiedy pół sportowej Rosji na tym beka. nie wierzę że nie wiedział co zażywa, nie wierzę że robił to nieświadomie. a głupotą jest to, że to robił, bo jak sam twierdzisz wpływ ów preparat ma żaden. placebo. więc po co to robił, gdy groziły mu takie konsekwencje?

    inna sprawa że refleks miał chłopak nieprzeciętny (już jeżdżąc w Toruniu), no a reakcje na stres miał wzorową. z tych dwóch powodów można wysnuć wniosek, że osioł się w tym kąpał od dawna.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    kingpin (02-09-2017), versus (04-09-2017)

  52. Powrót do góry    #10890
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    zielona herbata szkodzi.
    Ja wysiadam.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •