Strona 24 z 315 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Z Polaków, którzy są dostępni to chyba tylko Przemek Pawlicki i ... Rune Holta Ale co to za alternatywa dla Vaculika

    Przecież wiadomo, że Kołodziej będzie jeździł w Lesznie i żadne "nic nie jest przesądzone" nie powinno tego zmienić.
    UL tweet.jpg

    Oczywiście jest 0,001% szans, że coś ostatecznie nie zagra ale równie wysoko oceniam nasze szanse na kontrakt z gwarancją wszystkich spotkań dla Artura Mroczki.

    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Po sobocie wiele się może wyjaśnić Greg nie bez przyczyny jeszcze nie podpisał.
    Po motory po Grega w pierwszej kolejności chce się ustawić Chrzanowski .
    Nie, no bez jaj - nie strasz ludzi Bo jeszcze nam przyjdzie dwie duńskie torpedy kontraktować
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 20-10-2016 o 11:33

  2. Powrót do góry    #1037
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    W związku z ciągłym pojawieniem się informacji oTaiu i Januszu, chciałbym się zapytać skąd taka wielka utrata kontaktu z rzeczywistością większości formumowiczów z Torunia?

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Misiek_T za jego przydatny post!

    mandaryn (20-10-2016)

  4. Powrót do góry    #1038
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Kenio w Tarnowie

  5. Powrót do góry    #1039
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,119
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Ja wiem że niektórzy z Was to sobie po prostu jaja robią, bo swój rozum mają, ale było tu cj. dwóch którzy wierzyli że istnieje szansa na to, że to klub podziękuję za współpracę Woffindenowi i trafi on do Torunia. Dziś te wątpliwości zostały jużchyba ostatecznie rozwiane na konfie Sparty:

    - Od trzech lat budujemy team, więc w tym gorącym okresie siedzimy spokojnie, bo wszystkie kontrakty są ważne - rozpoczął Andrzej Rusko (...) Mamy młody, perspektywiczny zespół, ale taki w którym są już gwiazdy. Mam na myśli Taia Woffindena...

  6. Powrót do góry    #1040
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Za to Hans chyba jeszcze nigdzie nie podpisał Do trzech razy sztuka!

    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Ja wiem że niektórzy z Was to sobie po prostu jaja robią, bo swój rozum mają, ale było tu cj. dwóch którzy wierzyli że istnieje szansa na to, że to klub podziękuję za współpracę Woffindenowi i trafi on do Torunia. Dziś te wątpliwości zostały jużchyba ostatecznie rozwiane na konfie Sparty:
    Nie przesadzaj - Rusko nie musi wszystkiego wiedzieć Może Tai wstydzi się mu przyznać?
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 20-10-2016 o 11:48

  7. Powrót do góry    #1041
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    A ja w zamian Wiem tylko tyle że wszyscy nabrali wody w usta. Zarząd jak nigdy wszystko trzyma w tajemnicy ale podobno temat Kołodzieja wciąż aktualny
    O Kołodzieju na prawdę zapomnijcie, to nie realne w Lesznie dostał to co chciał, a on nie z tych co Vaculik i inni, cała kariere budował sobie świetną opinię, by teraz skusić się na terminskiego złotówki. ..i wydymac Józefa który do niego jest jak drugi Ojciec. ..

    Ale po głowie chodzi mi inny Leszczynianin Przemek Pawlicki I kto wie czy tutaj Termos nie miesza

    I dla Przema to zdecydowanie lepsza opcja niż Gorzowska, gdzie dostał by najgorszy numer startowy, w Toruniu wydaje się być nieco łatwiej i kasa też pewna, a zawodnik o dużym potencjale
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 20-10-2016 o 12:05

  8. Powrót do góry    #1042
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    A ja w zamian Wiem tylko tyle że wszyscy nabrali wody w usta. Zarząd jak nigdy wszystko trzyma w tajemnicy ale podobno temat Kołodzieja wciąż aktualny
    Prawilna. Tisze jedziesz dalsze budiesz.

    Nie wiem skąd się biorą lamenty nad odejściem drewnianego Wacka i rzekomym brakiem zawodników do kupienia. Prawda taka, że pan senator ma głowę na karku, poznał się na talencie Słowaka, który szału nie zrobił i przedstawił mu ofertę "do odrzucenia".

    Chrzanoś dobry startowiec, jak kupi komarki od Grega może być zawodnik typu "nas nie dagoniat" i powrót stulecia, może jeszcze dostanie dzikusa i kiść bananów od BSI/IMG na zachętę. Kołodziej mało perspektywiczny zawodnik, za to Edek Mazur tyż z Tarnowa i chce do Ekstraligi. Jest jeszcze Ljung i Świderski, a jak będzie trzeba to nawet Pedersen pokocha Gajesia, w końcu nikomu dziś w tym biznesie nie chodzi o pieniądze, więc przestańcie dramatyzować i czekajmy cierpliwie.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Rogerson (20-10-2016), slimac (20-10-2016)

  10. Powrót do góry    #1043
    Początkujący Awatar slimac
    Dołączył
    13-10-2016
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Prawilna. Tisze jedziesz dalsze budiesz.

    Nie wiem skąd się biorą lamenty nad odejściem drewnianego Wacka i rzekomym brakiem zawodników do kupienia. Prawda taka, że pan senator ma głowę na karku, poznał się na talencie Słowaka, który szału nie zrobił i przedstawił mu ofertę "do odrzucenia".

    Chrzanoś dobry startowiec, jak kupi komarki od Grega może być zawodnik typu "nas nie dagoniat" i powrót stulecia, może jeszcze dostanie dzikusa i kiść bananów od BSI/IMG na zachętę. Kołodziej mało perspektywiczny zawodnik, za to Edek Mazur tyż z Tarnowa i chce do Ekstraligi. Jest jeszcze Ljung i Świderski, a jak będzie trzeba to nawet Pedersen pokocha Gajesia, w końcu nikomu dziś w tym biznesie nie chodzi o pieniądze, więc przestańcie dramatyzować i czekajmy cierpliwie.
    Dobrze gadasz... pojawiają się teorie rodem z Sci Fi
    Teraz zostaje tylko czekać cierpliwie na pierwsze tygodnie listopada.

  11. Powrót do góry    #1044
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Ja od siebie powiem tylko tyle że Chrzanowski już kiedyś dostał motor po Jonssonie jak razem startowali w Bydzi i mówiąc wprost był za mocny i nie poradził sobie już na starcie, więc gdzie tu do motorów Grega

  12. Powrót do góry    #1045
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Bez paniki na motorach Grega to i ja wystartuje, tylko nie piszcie do mnie per miernota

  13. Powrót do góry    #1046
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Zuch, ja na ten przykład mam na tyle instynktu samozachowawczego, że w życiu bym nie siadł na motur bez hamulców, choćby to nawet była przelitrażowana motorynka po Ząbikowej perełce.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  14. Powrót do góry    #1047
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Bez paniki na motorach Grega to i ja wystartuje, tylko nie piszcie do mnie per miernota
    Oj tam od razu miernota, raczej kamikadze

  15. Powrót do góry    #1048
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,035
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,504 w 998 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Przepraszam za te miernoty źle to ująłem.
    Generalnie chodzi mi o to że zawodnik pokroju Bober Krakowiak praktycznie nie gwarantuje jakiegoś znacznego dorobku punktowego a cenią się kosmicznie do tego jak dojdzie ekwiwalent za wyszkolenie to już jest masakra.
    A pomyśleć że nie tak dawno taki Derdzinski nie lapal się do składu.
    Bobera chyba na oczy niebwidziales.Pozatym komu chcesz placic ekwiwalent za jego wyszkolenie.Az sie dziwie ze Terminski na PS woli Kaczmarka od Bobera.Jestem w 100 % przekonany ze Oskar bedzie mial lepsza srednia od kazdego z juniorow GKM,Wlokniarza,Gorzowa,Zielonej Gory a ogolnie bedzie walczył o Top 2 z Woryna.Gosc nie jest miekkim ch...em robiony jak polowa juniorow z eligi i prezentuje bardzo ofensywny styl jazdy w przeciwienstwie do startowca Kaczmarka.Srednia 1,1-1,2 to minimum w którym zakreci sie Bober

  16. Powrót do góry    #1049
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    "Jak czytam w internecie, że Tai Woffinden odchodzi do Torunia to się śmieję. [...]" - mówi Rusko. (za PS)


    odpowied-c-czytam.jpg
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  17. Powrót do góry    #1050
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Bobera chyba na oczy niebwidziales.Pozatym komu chcesz placic ekwiwalent za jego wyszkolenie.Az sie dziwie ze Terminski na PS woli Kaczmarka od Bobera.Jestem w 100 % przekonany ze Oskar bedzie mial lepsza srednia od kazdego z juniorow GKM,Wlokniarza,Gorzowa,Zielonej Gory a ogolnie bedzie walczył o Top 2 z Woryna.Gosc nie jest miekkim ch...em robiony jak polowa juniorow z eligi i prezentuje bardzo ofensywny styl jazdy w przeciwienstwie do startowca Kaczmarka.Srednia 1,1-1,2 to minimum w którym zakreci sie Bober
    O ekwiwalencie pisałem ogólnie bo za Kaczmarka trzeba zapłacić, Bobra widziałem chłopak ma zadatki na dobrego rajdera jak i Krakowiak ale czy na pewno poradzi sobie w ekstralidze już w przyszłym sezonie? Średnia w nice 1,4 i kiepskie po, nie wiem?
    Na pewno bardziej rokuje niż nasz X , który po każdym zbliżeniu się przeciwnika na 2 metry wali kleksa w majty.
    Generalnie rynek juniorów leży i kwiczy.
    A u nas jest poniżej mulu.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 20-10-2016 o 14:19

  18. Powrót do góry    #1051
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Bobera chyba na oczy niebwidziales.Pozatym komu chcesz placic ekwiwalent za jego wyszkolenie.Az sie dziwie ze Terminski na PS woli Kaczmarka od Bobera.Jestem w 100 % przekonany ze Oskar bedzie mial lepsza srednia od kazdego z juniorow GKM,Wlokniarza,Gorzowa,Zielonej Gory a ogolnie bedzie walczył o Top 2 z Woryna.Gosc nie jest miekkim ch...em robiony jak polowa juniorow z eligi i prezentuje bardzo ofensywny styl jazdy w przeciwienstwie do startowca Kaczmarka.Srednia 1,1-1,2 to minimum w którym zakreci sie Bober

    Otóż to - Bober to odważny chłopak. Nie jest może wirtuozem ale na trudnym torze w Łodzi jeździł naprawdę ofensywnie i obiecująco. Krakowiaka też bym nie skreślał - pokazywał, że kiedy tylko się nie przewraca potrafi być szybki. Jeśli do jego (hehe) potencjału dojdzie głowa to może jeszcze wyrosnąć kawał żużlowca.

    Ja nawet IKSie widzę jakieś nadzieje. Oczywiście, że łapie jeszcze potężnego cykora i robi miejsce rywalom przy byle symulowanym ataku. Ale w jego jeździe widać jakiś progres i mały promyczek nadziei. Ma szybkie fury, nie tak tragiczne starty. W pojedynczych biegach (zawody juniorskie czy wyjazd z Falubazem) pokazywał jakieś umiejętności. Problem chyba podobny jak u Norberta - jeśli przyjdzie przełamanie to może być jeszcze z niego zawodnik.

    Zresztą juniorami wbrew pozorom aż tak bym się nie przejmował. Potencjalnego wymiatacza będzie miała tylko Sparta.

  19. Powrót do góry    #1052
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    (..)

    Zresztą juniorami wbrew pozorom aż tak bym się nie przejmował. Potencjalnego wymiatacza będzie miała tylko Sparta.
    Tylko że w meczu na styku 1:5 w juniorskim i zera w 4 pozostałych biegach mogą mieć baaaardzo duży wpływ na wynik. Biorąc pod uwagę, że skład seniorski będzie w przybliżeniu na podobnym poziomie co w zakończonym sezonie oraz wzmocnienia innych ekip to walka o play-off będzie ciężka.

  20. Powrót do góry    #1053
    Początkujący Awatar slimac
    Dołączył
    13-10-2016
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta

    Zresztą juniorami wbrew pozorom aż tak bym się nie przejmował. Potencjalnego wymiatacza będzie miała tylko Sparta.
    Jeszcze Leszno będzie też miało ogarniętych juniorów...

    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Na pewno bardziej rokuje niż nasz X , który po każdym zbliżeniu się przeciwnika na 2 metry wali kleksa w majty.
    hahaha dobrze ujęte.....

  21. Powrót do góry    #1054
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Pisząc o wymiataczu miałem na myśli zawodnika, który jest wstanie regularnie wygrywać z seniorami przeciwnika. Poza Maksem nie widzę takich juniorów w lidze.

    Jeśli uda nam się zakontraktować Bobera to nie będzie tragedii. Biegi juniorskie powinien ogarniać.

  22. Powrót do góry    #1055
    Początkujący Awatar slimac
    Dołączył
    13-10-2016
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Pisząc o wymiataczu miałem na myśli zawodnika, który jest wstanie regularnie wygrywać z seniorami przeciwnika. Poza Maksem nie widzę takich juniorów w lidze.

    Jeśli uda nam się zakontraktować Bobera to nie będzie tragedii. Biegi juniorskie powinien ogarniać.
    Jednak forma Drabika po kontuzji jest dużą niewiadomą :| Jednak jeśli wróci do poprzedniej to jak najbardziej to jedyny junior, który może objeżdżać seniorke

  23. Powrót do góry    #1056
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez slimac Zobacz posta
    Jednak forma Drabika po kontuzji jest dużą niewiadomą :| Jednak jeśli wróci do poprzedniej to jak najbardziej to jedyny junior, który może objeżdżać seniorke
    Sezon pokaże że się niejednokrotnie zdziwisz. Mało to razy była posucha i nagle jakiś talent z kapelusza wyskakiwał

  24. Powrót do góry    #1057
    Początkujący Awatar slimac
    Dołączył
    13-10-2016
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Sezon pokaże że się niejednokrotnie zdziwisz. Mało to razy była posucha i nagle jakiś talent z kapelusza wyskakiwał
    Bardzo bym się chciał tak zdziwić

  25. Powrót do góry    #1058
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Dominik Kubera.

  26. Powrót do góry    #1059
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,686
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Artur Boruc
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Yozayan (20-10-2016)

  28. Powrót do góry    #1060
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Mała podpowiedź

    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  29. Powrót do góry    #1061
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Jak Boruc to Moskwa wchodzi w nazwę stadionu

  30. Powrót do góry    #1062
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Będzie dobrze!!!
    Najprawdopodobniej będzie Polak
    Janie rozumiem tej euforii w wątku Leszczyńskim bo nie wszytko jeszcze jest jasne.
    Po sobocie wiele się może wyjaśnić Greg nie bez przyczyny jeszcze nie podpisał.
    Po motory po Grega w pierwszej kolejności chce się ustawić Chrzanowski .
    Max Drabik ...

  31. Powrót do góry    #1063
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Jaki k.... Drabik, ludzie opamiętajcie się. Ma ważny kontrakt we Wrocławiu, a prędzej wyrwiecie głodnemu tygrysowi kość z pyska niż Rusce zawodnika.

    Ale ja generalnie nie o tym, Mnie w tym całym bałaganie martwi jedno: toruński klub zaczął być traktowany w środowisku jak jakieś miejsce zesłania. Kołodziej miał naprawdę dobre pieniądze do wzięcia, ale nawet przez chwilę poważnie nie rozpatrywał ofert i nie jest jedyny w ostatnich latach. Trudno się jednak dziwić: menedżer sabotuje rozmowy z Sajfutdinowem, bo nie lubi Suskiewicza, właściciel skreśla Pedersena, bo wziął się za łby z menedżerem rok wcześniej, wywala się Jasona Doyle, bo za mało się uśmiechał w parkingu, bierza się Vacula za 1,5 mln i w maju się go publicznie ruga jak psa... Okazuje się, że nie zawsze pieniądze są najważniejsze, a zawodnicy z jakiś względów nie garną się do Torunia.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mandaryn za jego przydatny post!

    chezik (20-10-2016)

  33. Powrót do góry    #1064
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Jaki k.... Drabik, ludzie opamiętajcie się. Ma ważny kontrakt we Wrocławiu
    Czlowieku wyluzuj... Kur** juz tutaj zazartowac nie mozna

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    mhsol (20-10-2016)

  35. Powrót do góry    #1065
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,686
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Jak Boruc to Moskwa wchodzi w nazwę stadionu
    Jak tak dalej bedzie wyglada nasza polityka zagraniczna to Moskwa wejdzie nawet w nazwe stolicy...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #1066
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Jaki k.... Drabik, ludzie opamiętajcie się. Ma ważny kontrakt we Wrocławiu, a prędzej wyrwiecie głodnemu tygrysowi kość z pyska niż Rusce zawodnika.

    Ale ja generalnie nie o tym, Mnie w tym całym bałaganie martwi jedno: toruński klub zaczął być traktowany w środowisku jak jakieś miejsce zesłania. Kołodziej miał naprawdę dobre pieniądze do wzięcia, ale nawet przez chwilę poważnie nie rozpatrywał ofert i nie jest jedyny w ostatnich latach. Trudno się jednak dziwić: menedżer sabotuje rozmowy z Sajfutdinowem, bo nie lubi Suskiewicza, właściciel skreśla Pedersena, bo wziął się za łby z menedżerem rok wcześniej, wywala się Jasona Doyle, bo za mało się uśmiechał w parkingu, bierza się Vacula za 1,5 mln i w maju się go publicznie ruga jak psa... Okazuje się, że nie zawsze pieniądze są najważniejsze, a zawodnicy z jakiś względów nie garną się do Torunia.
    W Lesznie przed meczem nie wiadomo kto wybiera skład a menago raz nim jest a raz nie. W Gorzowie tną punktówki w połowie sezonu a atmosfera taka że KK i Zmarzlik na torze walczą o to który którego mocniej pokopie.W Falubazie najpierw Prezes mówi że Saszka jest spalony (dosłownie i w przenośni )nigdy już nie pojedzie w Falubazie, po czym kilka miesiecy potem wita go z otwartymi rękoma.W Rybniku robią bagno dzień przed meczem bo trener ma nazajutrz ślub córki. Ale to w Toruniu cyrk, tak ?

  37. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Słoniu za jego przydatny post!

    Yozayan (20-10-2016), kingpin (20-10-2016), lego (20-10-2016), mhsol (20-10-2016), miki1970 (21-10-2016), młody_piernik (21-10-2016), polewaczka (20-10-2016)

  38. Powrót do góry    #1067
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    W Lesznie przed meczem nie wiadomo kto wybiera skład a menago raz nim jest a raz nie. W Gorzowie tną punktówki w połowie sezonu a atmosfera taka że KK i Zmarzlik na torze walczą o to który którego mocniej pokopie.W Falubazie najpierw Prezes mówi że Saszka jest spalony (dosłownie i w przenośni )nigdy już nie pojedzie w Falubazie, po czym kilka miesiecy potem wita go z otwartymi rękoma.W Rybniku robią bagno dzień przed meczem bo trener ma nazajutrz ślub córki. Ale to w Toruniu cyrk, tak ?
    Czemu kłamiesz ? Niczego takiego prezes nie mówił.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #1068
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2009
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 30 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czemu kłamiesz ? Niczego takiego prezes nie mówił.
    może i nie mówił, ale na pewno pisał...

    " Jego działanie było świadome i skrajnie nieodpowiedzialne, dlatego będziemy bezwzględni. Dla mnie zachowanie Łoktajewa to jest wielki cios. Był z nami od najmłodszych lat, znam jego rodzinę. W pewnym momencie walczyliśmy nawet o polskie obywatelstwo dla żużlowca. Jednak teraz nie wyobrażam sobie dalszej współpracy. Za chwilę wyślemy mu pismo z żądaniem zwrotu rzeczy, które miał z klubu. Wymierzymy też na pewno dużą karę – zapewnia Dowhan."

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi egica za jego przydatny post!

    never_mind (20-10-2016)

  41. Powrót do góry    #1069
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czemu kłamiesz ? Niczego takiego prezes nie mówił.
    i to.....

    "Patryka Dudka mogłem bronić, bo jego działanie było nieświadome – stwierdza Dowhan. – Nie przeczytał składu odżywki i stało się. Jednak w przypadku Łoktajewa nie będzie zmiłuj się. Jak chce jarać trawę, to musi się liczyć z konsekwencjami. Jeśli wszystko się potwierdzi, na pewno go ukarzemy. Będzie zawieszony do końca obowiązywania kontraktu, który jest ważny do października przyszłego roku. Na pewno nie ma już dla niego miejsca w Falubazie – deklaruje Dowhan."

    tutaj link do strony:
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...032,1,984.html

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Denis za jego przydatny post!

    never_mind (20-10-2016)

  43. Powrót do góry    #1070
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,686
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    No coz... jak widac zuzlowcy nie moga miec za dobrze...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #1071
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    W Lesznie przed meczem nie wiadomo kto wybiera skład a menago raz nim jest a raz nie. W Gorzowie tną punktówki w połowie sezonu a atmosfera taka że KK i Zmarzlik na torze walczą o to który którego mocniej pokopie.W Falubazie najpierw Prezes mówi że Saszka jest spalony (dosłownie i w przenośni )nigdy już nie pojedzie w Falubazie, po czym kilka miesiecy potem wita go z otwartymi rękoma.W Rybniku robią bagno dzień przed meczem bo trener ma nazajutrz ślub córki. Ale to w Toruniu cyrk, tak ?
    Jasne, porównujmy się do tego całego żużlowego bagna. Osobiście mam w d... co się dzieje w Zielonej czy Rybniku, natomiast oczekuje jakieś rozsądku i strategii przy budowaniu drużyny. A tego widzę w Toruniu coraz mniej z roku na rok. A skoro już sięgasz po przykład cięć wypłat w Gorzowie w trakcie sezonu, a Vacul i tak woli to gorzowskie piekła od toruńskiego raju, to ja nie mam pytań.
    Ostatnio edytowane przez mandaryn ; 20-10-2016 o 21:26

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mandaryn za jego przydatny post!

    Stev (20-10-2016), chezik (20-10-2016)

  46. Powrót do góry    #1072
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez egica Zobacz posta
    może i nie mówił, ale na pewno pisał...

    " Jego działanie było świadome i skrajnie nieodpowiedzialne, dlatego będziemy bezwzględni. Dla mnie zachowanie Łoktajewa to jest wielki cios. Był z nami od najmłodszych lat, znam jego rodzinę. W pewnym momencie walczyliśmy nawet o polskie obywatelstwo dla żużlowca. Jednak teraz nie wyobrażam sobie dalszej współpracy. Za chwilę wyślemy mu pismo z żądaniem zwrotu rzeczy, które miał z klubu. Wymierzymy też na pewno dużą karę – zapewnia Dowhan."
    Ale Dowhan to przecież nie prezes Falubazu.

    Więc prezes ani nie mówił ani nie pisał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #1073
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale Dowhan to przecież nie prezes Falubazu.

    Więc prezes ani nie mówił ani nie pisał.
    Idz stad manipulancie...

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    Aussie (20-10-2016), mhsol (20-10-2016)

  49. Powrót do góry    #1074
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale Dowhan to przecież nie prezes Falubazu.

    Więc prezes ani nie mówił ani nie pisał.
    Tak jak Termiński nie jest Prezesem KS

  50. Powrót do góry    #1075
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Tak jak Termiński nie jest Prezesem KS
    No nie tak, Termiński jest jedynym właścicielem KST, a u nas jest trzech współwłaścicieli. Jeden z nich, Tymczyszyn, jest prezesem. A to chyba nie to samo.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #1076
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No nie tak, Termiński jest jedynym właścicielem KST, a u nas jest trzech współwłaścicieli. Jeden z nich, Tymczyszyn, jest prezesem. A to chyba nie to samo.
    to samo manipulancie. Terminski jest wlascicielem akcji spolki, nie jest prezesem. Dowhan jest wlascicielem, nie jest prezesem? czego nie rozumiesz? na chu wtracasz Tymczyszyna? z nim nie jest tak samo, ale o niego NIKT NIE PYTAŁ. kolejna sprawa: jestes pewien, ze Termos jest jedynym właścicielem KST?
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  52. Powrót do góry    #1077
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Moi drodzy nie którzy z was na prawdę są poprawni politycznie.A ja wam napiszę tak,jeżeli nie będzie poważnie wzmocniona pozycja seniora i juniora na sezon 2017,to słowa pana Senatora,właściciela i jego partyjnego kolegi o poprawieniu pozycji z tego roku,będę uważał za czcze słowa.Czcze słowa skierowane do "ciemnego luda,które to kupi".Ktoś raczył zażartować z efektów pracy,metod i kontraktów na sezon 2017 takich klubów jak Zielona Góra,Leszno,Gorzów,dobra tylko,że tam zawodnicy swoi podpisali w miarę szybko,dlaczego??

  53. Powrót do góry    #1078
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    to samo manipulancie. Terminski jest wlascicielem akcji spolki, nie jest prezesem. Dowhan jest wlascicielem, nie jest prezesem? czego nie rozumiesz? na chu wtracasz Tymczyszyna? z nim nie jest tak samo, ale o niego NIKT NIE PYTAŁ. kolejna sprawa: jestes pewien, ze Termos jest jedynym właścicielem KST?
    A nie jest ?

  54. Powrót do góry    #1079
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale Dowhan to przecież nie prezes Falubazu.

    Więc prezes ani nie mówił ani nie pisał.

    Mario czekam na dzien, w ktorym posypiesz glowe popiolem i przyznasz sie do bledu...

  55. Powrót do góry    #1080
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    to samo manipulancie. Terminski jest wlascicielem akcji spolki, nie jest prezesem. Dowhan jest wlascicielem, nie jest prezesem? czego nie rozumiesz? na chu wtracasz Tymczyszyna? z nim nie jest tak samo, ale o niego NIKT NIE PYTAŁ. kolejna sprawa: jestes pewien, ze Termos jest jedynym właścicielem KST?
    Barania głowo, na dzisiaj Falubaz ma trzech współwłaścicieli, jednym z nich jest Tymczyszyn, który to sprawuje funkcję prezesa klubu. Więc twierdzenie Słonia, jakoby prezes Falubazu najpierw lżył w mediach Loktajeva a potem przyjmował go z otwartymi ramionami jest kłamliwe.

    Teraz wiesz na chu..j wtracam Tymczyszyna ?

    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Mario czekam na dzien, w ktorym posypiesz glowe popiolem i przyznasz sie do bledu...
    Możesz jaśniej ? Czy mam udawać, ze Dowhan w tym czasie piastował funkcję prezesa ? Czy jak ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-10-2016 o 23:06
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •