Strona 72 z 315 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,196 do 3,240 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #3196
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Kowal
    w artykule o młodym Holderze:

    "Doskonały dziennikarz sportowy Tomasz Lorek [...]"

    what the fuck?
    Przy moich umiejętnościach i możliwościach dziennikarskich Lorek jest doskonały.
    Chciałbym mieć taką lekką umiejętność kojarzenia faktów, doboru słów, porównań, przy tym znajomość kulisów nie tylko sportu żużlowego.
    Można nie lubić jego stylu, ale to co napisałem wyżej opanował świetnie.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    pawel_KST (17-11-2016), stone_gossard (17-11-2016)

  3. Powrót do góry    #3197
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    jak czytam twoje wpisy to jestem zadowolony, bo dowiaduję się czego trzeba, a fakty są przyozdabiane ciekawostkami w zbalansowanych proporcjach
    jak słucham Lorka to boli mnie głowa, bo nie wiem czy słucham po polsku czy angielsku przez ten komiczny akcent i często zapominam jakie było meritum wypowiedzi, bo łatwo się zgubić gdzieś między opisem kolorów włosów czwartej partnerki Davey'ego Watta, a metrażem szwedzkiej rezydencji Grega Hancocka

    i chyba nie tylko ja tak mam
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-11-2016), rotapa (17-11-2016)

  5. Powrót do góry    #3198
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sorry,ale biorac pod uwage o czym dyskutowalismy sugestia w Twoim pytaniu byla oczywista.
    KS placi Hancockowi w sumie wiecej,wiec ten zamiast sie szlajac po Hiszpanii w czapce Monstera,powinien szlajac sie po korytarzach MA.
    Jestes intelignetny facet,wiec chyba nie musze tlumaczyc,ze to zwykle czepialstwo.Kontrakt mozna wyslac na wiele sposobow i nikt na tym nie ucierpi.
    Impreza sponsorska do udzialu w ktorej Hancock jest zobowiazany wymaga jednak jego fizycznej obecnosci.
    Dlatego uwazam to pytanie po prostu za niezbyt madre.
    Chyba,ze prowadzisz jakies stytystyki dotyczace zarobkow zawodnikow i po prostu interesuja Cie liczby a w pytaniu nie bylo zadnej sugestii.Wtedy zwracam honor.
    To jak ,Nigel?
    Chciales cos zasugerowac czy bawisz sie w ksiegowego?
    Z dużym opóźnieniem odpowiadam na Twój post z przyczyn obiektywnych i nawet miałem machnąć na tę polemikę ręka bo w dyskusji z kabalistami i tak będę zawsze na straconej pozycji. Jednak brak reakcji z mojej strony
    mógłby zostać odczytany za grubiaństwo lub kapitulanctwo.
    Pierwsza sprawa: skąd sugestia, że w moim pytaniu była sugestia? Druga sprawa: ja w żadnej dyskusji wcześniej nie brałem udziału w tym wątku. Trzecia rzecz: zadałem pytanie, które w żaden sposób nie zawierało w sobie apriorycznego przekazu - interpretacja o jakimś szlajaniu po Hiszpanii i korytarzach to niestety tylko i wyłącznie Twoja licentia poetica. Refleksja, o której wspomniałem jako czynniku sprawczym zadania "głupiego pytania" miała wymiar bardziej ogólny, a nawiązanie do sytuacji z Gregiem to tylko jej ilustracja a nie motyw przewodni. Konkretnie to dochodzę do wniosku jak naiwni jesteśmy pozwalając wmawiać sobie, że mamy najlepszą, najbogatszą i naj... naj... ligę żużlową a w światowym speedway'u jesteśmy potęgą, opoką i protektorem. wmawiamy obie, ze bez nas ta dyscyplina już dawno padła by na pysk. Tymczasem ... fakty są mało budujące. Światowe władze tej dyscypliny traktują nas lekceważąco czego dowodem były sprawy tłumików nieprzelotowych i zwalczanie SEC-u przez firmę związaną z organizacją SGP. Zasady mistrzostw drużynowych układa się specjalnie przeciwko nam. Zawodnicy zagraniczni pierwsi są do podbijania kontraktów klubowych ale niestety już w pełni profesjonalne ich wypełnianie nie jest dla nich świętością: kasują pieniążki i zamiast trenować szlajają się (nomen omen) po np. Lazurowych Wybrzeżach ze swymi "pańciami" lub nagle biorą się w kwietniu za operacje i rehabilitacje. Zwichną sobie paluszek i biedactwa nie jadą w najważniejszym meczu sezonu swojej drużyny by kilka dni potem brylować w SGP, że o spóźnieniach na samoloty nie wspomnę. A jak są odsuwani od składu to czasem potrafią zrównać z g......em cały nasz naród. Rozpier...ją nam ceremonię uhonorowania naszego najlepszego zawodnika bo im kilka koleinek przeszkadza na "Narodowym" chociaż jeżdżą na podobnych po wsiach północnej i zachodniej Europy. Pewnie kilka takich przykładów można by jeszcze wskazać... No i teraz sytuacja, którą trudno sobie wyobrazić w takim np. futbolu: CR7 olewa imprezę dla kibiców Realu Madryt np. fiestę po wygraniu La Liga bo nagle przypomina sobie, że Castrol organizuje imprezę promocyjną :\

    Nasza polemika odbyła się zanim wyszło na jaw, że Gajewski poleciał do Valencji więc do tego już nie nawiązuję. Hancock nie mógł normalnie podpisać kontraktu w Toruniu bo pewnie znowu miał ....awarię sprzęgła
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 16-11-2016 o 22:10
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  6. Powrót do góry    #3199
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Nigiel
    choć to cholernie smutne, co napisałeś ale po głębszym zastanowieniu trudno nie zgodzić się z faktami, które w swoim poście poruszyłeś.
    Może faktycznie czasem lepiej żyć w błogim kłamstwie i nieświadomości, bo tak łatwiej zasnąć.

  7. Powrót do góry    #3200
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale i tak w FZG zrobił kapitalną pracę i jego drużyna pojechała lepszy sezon niż KST, bez względu na końcowe pozycje.
    Buszmen, coś Ci sie pop....ło. Przecież Ty psychofanem FZG zawsze byłeś!

  8. Powrót do góry    #3201
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Buszmen, coś Ci sie pop....ło. Przecież Ty psychofanem FZG zawsze byłeś!
    Nastąpił zwrot o 180' .
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #3202
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Nastąpił zwrot o 180' .
    Ba! Rzekłbym nawet, że o 360°!

  10. Powrót do góry    #3203
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Przepraszam, że się wcinam trochę bez związku z tematem, ale pojawiły się w tym wątku słowa, które trzeba sprostować.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky
    (...)mówiłem o tym, że po sezonie bez fajerwerków Baron zdecydowałem się dalej stawiać na Taia, czym wygrał dla Sparty lidera na lata.
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky
    (...)Sparta ma lidera.
    Doszedł do tego talent, sprzęt trafiony, odpowiednie przygotowanie fizyczne, itd. I Ale jeśli nie widzisz w tym wszystkim dużego udziału Sparty Wrocław, o czym, do cholera jasnej, Tai wspomina rok w rok, przedłużając kontrakt...
    Masz rację pisząc, że Sparta miała swój udział w "wykreowaniu" Taia (choć prędzej czy później pewnie i tak by sobie poradził mając taki talent), natomiast przypisywanie tej zasługi Baronowi jest całkowicie błędne. Piotr miał g**no do powiedzenia w sprawie zasadniczej koncepcji składu, a jego opinie brano pod uwagę co najwyżej w przypadku drugich juniorów i rezerwowych. W razie wątpliwości polecam wypowiedź AR w sprawie budowania drużyny we Wrocławiu: http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/645...l-pge-ekstrali

    Tai Woffinden w Sparcie to akurat osobisty pomysł Krystyny Kloc, więc jeśli Woffy odczuwa jakąś wdzięczność i pewien sentyment, to przede wszystkim wobec niej. To "jej" zawodnik. Żadnej "szansy" od Barona nie dostał, bo po prostu we Wrocławiu kontrakty nie leżą w kompetencjach menedżera, tylko zarządu. Nie tylko pod względem finansowym, ale i koncepcyjnym. Oczywiście mile widziane są wszelkie pomysły (tych akurat Piotrek wiele nie miał), ale ostateczna decyzja o nawiązaniu lub kontynuacji współpracy z danym żużlowcem należy do włodarzy WTS, a i zdecydowana większość koncepcji pochodzi bezpośrednio od nich. Trener musi to później po prostu ogarnąć i za to właśnie otrzymuje wynagrodzenie.

    Nie mam pojęcia jak to wygląda w Toruniu i na ile Gajewski jest twórcą zespołu, a na ile jego "nadzorcą", ale akurat stawianie Barona jako wzoru dla Jacka w tym przypadku nie ma sensu.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  11. Powrót do góry    #3204
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Z dużym opóźnieniem odpowiadam na Twój post z przyczyn obiektywnych i nawet miałem machnąć na tę polemikę ręka bo w dyskusji z kabalistami i tak będę zawsze na straconej pozycji. Jednak brak reakcji z mojej strony
    mógłby zostać odczytany za grubiaństwo lub kapitulanctwo.
    Pierwsza sprawa: skąd sugestia, że w moim pytaniu była sugestia? Druga sprawa: ja w żadnej dyskusji wcześniej nie brałem udziału w tym wątku. Trzecia rzecz: zadałem pytanie, które w żaden sposób nie zawierało w sobie apriorycznego przekazu - interpretacja o jakimś szlajaniu po Hiszpanii i korytarzach to niestety tylko i wyłącznie Twoja licentia poetica. Refleksja, o której wspomniałem jako czynniku sprawczym zadania "głupiego pytania" miała wymiar bardziej ogólny, a nawiązanie do sytuacji z Gregiem to tylko jej ilustracja a nie motyw przewodni. Konkretnie to dochodzę do wniosku jak naiwni jesteśmy pozwalając wmawiać sobie, że mamy najlepszą, najbogatszą i naj... naj... ligę żużlową a w światowym speedway'u jesteśmy potęgą, opoką i protektorem. wmawiamy obie, ze bez nas ta dyscyplina już dawno padła by na pysk. Tymczasem ... fakty są mało budujące. Światowe władze tej dyscypliny traktują nas lekceważąco czego dowodem były sprawy tłumików nieprzelotowych i zwalczanie SEC-u przez firmę związaną z organizacją SGP. Zasady mistrzostw drużynowych układa się specjalnie przeciwko nam. Zawodnicy zagraniczni pierwsi są do podbijania kontraktów klubowych ale niestety już w pełni profesjonalne ich wypełnianie nie jest dla nich świętością: kasują pieniążki i zamiast trenować szlajają się (nomen omen) po np. Lazurowych Wybrzeżach ze swymi "pańciami" lub nagle biorą się w kwietniu za operacje i rehabilitacje. Zwichną sobie paluszek i biedactwa nie jadą w najważniejszym meczu sezonu swojej drużyny by kilka dni potem brylować w SGP, że o spóźnieniach na samoloty nie wspomnę. A jak są odsuwani od składu to czasem potrafią zrównać z g......em cały nasz naród. Rozpier...ją nam ceremonię uhonorowania naszego najlepszego zawodnika bo im kilka koleinek przeszkadza na "Narodowym" chociaż jeżdżą na podobnych po wsiach północnej i zachodniej Europy. Pewnie kilka takich przykładów można by jeszcze wskazać... No i teraz sytuacja, którą trudno sobie wyobrazić w takim np. futbolu: CR7 olewa imprezę dla kibiców Realu Madryt np. fiestę po wygraniu La Liga bo nagle przypomina sobie, że Castrol organizuje imprezę promocyjną :\

    Nasza polemika odbyła się zanim wyszło na jaw, że Gajewski poleciał do Valencji więc do tego już nie nawiązuję. Hancock nie mógł normalnie podpisać kontraktu w Toruniu bo pewnie znowu miał ....awarię sprzęgła
    E tam,Nigel,
    jakia kapitulacja lub grubianstwo?
    Dzis wlasnie uplywal termin na odpowiedz.Wyrobiles sie,wiec o nic z tych rzeczy Cie nie podejrzewam.

    Troche zmiemniles temat,ale ok.Zgadzam sie z tym co napisales.
    Dodam jeszcze,ze dziennikarze swoje tez robia.Podgrzewaja atmosfere,
    dorabiaja swoje teorie i sensacja gotowa.
    Chocby ostatni news o Gajewskim i Hancocku.
    Ze dwa miesiace temu w jednym z wywiadow Jacek sie wysypal,ze jest fanem MotoGP wiec
    jak przeczytalem,ze wybral sie do Walencji,wlasnie z tym to skojarzylem,a ze przebywal tam rowniez Hancock,
    pomyslalem sobie,ze tam podpisze aneks.Nie wiem czy tak sie stalo,ale suma sumarum aneks podpisany.
    Dziennikarze podchwycili temat i zrobili afere z niczego.Gajewski w poscigu za Gregiem,ktory nie szanuje polskiego klubu.Chwytliwe?Pewnie,ze tak.
    Kilku forumowiczow to podlapalo,poszly zasluzone uje w kierunku Amerykanina,elita znowu sie pysznie bawila.
    Faktem jednak jest ,ze polityka informacyjna klubu lezy i kwiczy a to daje pole do popisu roznej masci Macierewiczom.
    W dodatku Hancockowi korona ze lba by nie spadla,gdyby ruszyl dupsko na MA i w blasku fleszy podpisalby aneks.

    Co do naszej polemiki,to jej nie bylo.
    Po prostu sie przyczepilem,jak mam w zwyczaju.
    Nie do konca jestem przekonany,ze w tym pytaniu nie ukryles
    jakis nikczemnych zamiarow,ale ok.Przyjmuje Twoje wyjasnienia
    i zwracam honor.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-11-2016 o 06:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #3205
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Franz Zobacz posta
    Nie mam pojęcia jak to wygląda w Toruniu i na ile Gajewski jest twórcą zespołu, a na ile jego "nadzorcą", ale akurat stawianie Barona jako wzoru dla Jacka w tym przypadku nie ma sensu.
    Jak na polu transferowym sukces goni sukces, odpowiedzialnym
    za transfery jest Termiński. W przypadku bezrybia i porażek, odpowiedzialność
    spada na Gajewskiego .
    !Adrian walcz!

  13. Powrót do góry    #3206
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Ależ zachwyt nad komentarzem pana Ostafińskiego.Brawo,brawo,brawo.Ale za nim pojedziecie jeszcze bardziej to niech pan red.zada sobie pytanie dlaczego szczuje.A może można napisać,że medal Zmarzlika to wypadkowa biegu SGP w Toruniu w którym Doyle doznał kontuzji.To że Hancock zrezygnował z dalszej rywalizacji to jest kpina z kibiców,ale to że ekipa Zmarzlika pobiegła z płaczem do Castagny to jest ************** w świetle lamp.Brawo.Hancockowi ręki nie podałby,ale młodych polskich żużlowców(Zmarzlik,Dudek)którzy wchodzą na żużlowe tory,zachowania pochwala.Jeden ćpun,oszust,drugi podpierda..Ci to będą kolegami z toru.Tym się Hancock różni od Zmarzlika i pana red.potrafi docenić rywala.

  14. Powrót do góry    #3207
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    No juz nie przesadzaj z tym podpierd...
    Nie po to zapierniczasz ciezko zaly rok na sukces, jedziesz rowno we wszystkich rundach zeby cie potem dziad zrobil w balona.
    Od tego BZ ma sztab, by reagowal na takie sytuacje a on jak widac zachowal czysta glowe i dziadowi reke podal.
    Troche ci sie stev miesza swiat realny z przypuszczalnym..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #3208
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Ależ zachwyt nad komentarzem pana Ostafińskiego.Brawo,brawo,brawo.Ale za nim pojedziecie jeszcze bardziej to niech pan red.zada sobie pytanie dlaczego szczuje.A może można napisać,że medal Zmarzlika to wypadkowa biegu SGP w Toruniu w którym Doyle doznał kontuzji.To że Hancock zrezygnował z dalszej rywalizacji to jest kpina z kibiców,ale to że ekipa Zmarzlika pobiegła z płaczem do Castagny to jest ************** w świetle lamp.Brawo.Hancockowi ręki nie podałby,ale młodych polskich żużlowców(Zmarzlik,Dudek)którzy wchodzą na żużlowe tory,zachowania pochwala.Jeden ćpun,oszust,drugi podpierda..Ci to będą kolegami z toru.Tym się Hancock różni od Zmarzlika i pana red.potrafi docenić rywala.
    Przecież Ostafiński lubuje się w szczuciu. Kto nakręca cały ten szum wg pozostania Pedersena? Wokół diamentu 10-lecia Kaczmarka? Wokół niekończącej się historii z Hancockiem? Hancock szepnął pewnie słówko do Gajewskiego o zainteresowaniu Nickim, a tu już seria artykułów na ten temat z przesłaniem niedługo jakby właśnie przez to niedługo Hancock nie chciał podpisać kontraktu.

    Przed chwilą Hancock bóg (jak zrzucił Pedersena), teraz mu ręki nie poda.

  16. Powrót do góry    #3209
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Przecież Ostafiński lubuje się w szczuciu. Kto nakręca cały ten szum wg pozostania Pedersena? Wokół diamentu 10-lecia Kaczmarka? Wokół niekończącej się historii z Hancockiem? Hancock szepnął pewnie słówko do Gajewskiego o zainteresowaniu Nickim, a tu już seria artykułów na ten temat z przesłaniem niedługo jakby właśnie przez to niedługo Hancock nie chciał podpisać kontraktu.

    Przed chwilą Hancock bóg (jak zrzucił Pedersena), teraz mu ręki nie poda.
    Pytanie, na który klub padnie teraz, by pluć?
    Wszak Unia Tarnów spadła z e-ligi.
    !Adrian walcz!

  17. Powrót do góry    #3210
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Ależ zachwyt nad komentarzem pana Ostafińskiego.Brawo,brawo,brawo.Ale za nim pojedziecie jeszcze bardziej to niech pan red.zada sobie pytanie dlaczego szczuje.A może można napisać,że medal Zmarzlika to wypadkowa biegu SGP w Toruniu w którym Doyle doznał kontuzji.To że Hancock zrezygnował z dalszej rywalizacji to jest kpina z kibiców,ale to że ekipa Zmarzlika pobiegła z płaczem do Castagny to jest ************** w świetle lamp.Brawo.Hancockowi ręki nie podałby,ale młodych polskich żużlowców(Zmarzlik,Dudek)którzy wchodzą na żużlowe tory,zachowania pochwala.Jeden ćpun,oszust,drugi podpierda..Ci to będą kolegami z toru.Tym się Hancock różni od Zmarzlika i pana red.potrafi docenić rywala.
    Nikt z ekipy Zmarzlika nie reagowal na manewr Hancocka. Ktos puscil plotke i tak zostalo.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gary za jego przydatny post!

    Vilgefortz (17-11-2016)

  19. Powrót do góry    #3211
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No juz nie przesadzaj z tym podpierd...
    Nie po to zapierniczasz ciezko zaly rok na sukces, jedziesz rowno we wszystkich rundach zeby cie potem dziad zrobil w balona.
    Od tego BZ ma sztab, by reagowal na takie sytuacje a on jak widac zachowal czysta glowe i dziadowi reke podal.
    Troche ci sie stev miesza swiat realny z przypuszczalnym..
    Biorąc pod uwagę to jak wyglądał tamten bieg i ile punktów wykręcił Holder w tamtych
    zawodach to decyzja o odebraniu punktów była mocno kontrowersyjna. To wszystko zmierza
    w stronę mocno uznaniowych skoków w dal, gdzie każda ocena jest coraz bardziej z czapy....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  20. Powrót do góry    #3212
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Kontrowersyjny to jest brak wykluczenia Hancocka do końca zawodów, zbanowania go na kolejne rundy i finansowej kary.
    A Zmarzlik to powinien mu wypłacić z liścia w ryj (i poprawić z kopyta), a nie podawać rękę.
    Ostafiński pojechał lekko, ale chwali się to, że w ogóle to ruszył. Mam nadzieję, że to nowe czasy w mediach i Hancock będzie konsekwentnie jechany.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 17-11-2016 o 12:56
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #3213
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,882
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę to jak wyglądał tamten bieg i ile punktów wykręcił Holder w tamtych
    zawodach to decyzja o odebraniu punktów była mocno kontrowersyjna. To wszystko zmierza
    w stronę mocno uznaniowych skoków w dal, gdzie każda ocena jest coraz bardziej z czapy....
    Czy istnieją jakieś oceny np. za styl, w skokach w dal? Nic o tym nie wiedziałem.
    Chyba że chodzi o skoki narciarskie, to co innego, masz rację.

  22. Powrót do góry    #3214
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Kontrowersyjny to jest brak wykluczenia Hancocka do końca zawodów, zbanowania go na kolejne rundy i finansowej kary.
    A Zmarzlik to powinien mu wypłacić z liścia w ryj (i poprawić z kopyta), a nie podawać rękę.
    Ostafiński pojechał lekko, ale chwali się to, że w ogóle to ruszył. Mam nadzieję, że to nowe czasy w mediach i Hancock będzie konsekwentnie jechany.
    Mieć za złe Hamerykaninowi, że jest chamski -> żałować, że Zimny nie zachował się jak cham.
    !Adrian walcz!

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    malaki_79 (17-11-2016)

  24. Powrót do góry    #3215
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No niestety zachował się trochę jak frajer A nie każdy musi polerować Hancockowi jak Darcy BTW, Zmarzlik jako jedyny po SGP w Gorzowie przekazał swoje honorarium dla DW (później zrobił to Emil), a Darcy polerował Amerykaninowi absurdalnie...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Powrót do góry    #3216
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Czy istnieją jakieś oceny np. za styl, w skokach w dal? Nic o tym nie wiedziałem.
    Chyba że chodzi o skoki narciarskie, to co innego, masz rację.
    Tak, chodziło mi o skoki narciarskie. Jestem za radykalnymi rozwiązaniami w przypadku łamania
    zasad sportowych, ale w przypadkach udowodnionych i nie podlegających dyskusji (oczywiście rozsądnej).
    Za dużo mamy w żużlu idiotycznych decyzji sędziowskich i ostrzeżeń za tzw. lotne starty, za zjechanie z toru,
    gdy np. zawodnik ma wyrwane połowę szprych w kole, a sędzia tego nie widzi etc. itd itp.
    Czy odpuszczenie Hancocka było takie bezdyskusyjne?
    ps. a pamiętacie jak Żaba zamknął klapę, żeby puścić Dołka... to były bezdyskusyjne.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #3217
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Kontrowersyjny to jest brak wykluczenia Hancocka do końca zawodów, zbanowania go na kolejne rundy i finansowej kary.
    A Zmarzlik to powinien mu wypłacić z liścia w ryj (i poprawić z kopyta), a nie podawać rękę.
    Ostafiński pojechał lekko, ale chwali się to, że w ogóle to ruszył. Mam nadzieję, że to nowe czasy w mediach i Hancock będzie konsekwentnie jechany.
    ale chodzi Ci o to, ze jest taki przepis i ktos przymknal oko? czy moze o to, ze to moralnie watpliwe i trzeba bylo dac przyklad karajac?
    walka z podobnymi praktykami w F1 to jeden z wiekszych absurdow ostatnich lat. jest bardziej smieszna niz naganna jest postawa. zaczniesz sie pultac to nastepnym razem Greg zrobi defekt na starcie albo zalozy kask w innym kolorze. blagam: nie idzmy ta droga. zachowal sie jak ****, i niech tak zostanie, po co drazyc temat?

    adminowi przypominam, że "f i u t" to również syrop z buraków. jak mu się tylko z penisem kojarzy, to nie musi to być problem całej społeczności sportsboard.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 17-11-2016 o 14:06
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  27. Powrót do góry    #3218
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No wiesz, jak zrobi defekt na starcie to będzie to również naganne, ale mniej. Zmieści się to w savouir vivrze match fixingu. Tu jego plan się o tyle nie powiódł, że chciał dać punkty Holderowi, a odebrać Zmarzlikowi. Sędzia zachował się genialnie, ale niestety takie coś to rzadkość, a często kończy się tragicznie np. kara dla Fydy za kapitalną decyzję w meczu KSM - Polonia. To jest absurd dopiero...

    A temat ciągnę bo po prostu trzeba obrzydzać postać Hancocka, aż stanie się to powszechne i codzienne.
    A regulamin przewidywał karę finansową + zawieszenie na 3 dni w przypadku nieuzasadnionego wycofania się z zawodów. Nawet wykluczenie z cyklu. Od wymierzenia kar jednak odstąpiono i to jest wg mnie nieporozumienie.

    Mało tego, nie dość że uniknął kar, to jeszcze kłamał o defekcie, gdzie ekspertyza nie wykazała problemów sprzętowych.
    A cała sprawa to recydywa. Bo tak samo puścił Woffindena w 2014 w Toruniu, gdzie spiskował przeciwko PRZYJACIELOWI.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 17-11-2016 o 14:13
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #3219
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Tak, chodziło mi o skoki narciarskie. Jestem za radykalnymi rozwiązaniami w przypadku łamania
    zasad sportowych, ale w przypadkach udowodnionych i nie podlegających dyskusji (oczywiście rozsądnej).
    Za dużo mamy w żużlu idiotycznych decyzji sędziowskich i ostrzeżeń za tzw. lotne starty, za zjechanie z toru,
    gdy np. zawodnik ma wyrwane połowę szprych w kole, a sędzia tego nie widzi etc. itd itp.
    Czy odpuszczenie Hancocka było takie bezdyskusyjne?
    ps. a pamiętacie jak Żaba zamknął klapę, żeby puścić Dołka... to były bezdyskusyjne.
    Przypominam, ze zbadano silnik Hancocka i nie wykazal zadnych widocznych sladow defektu...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (17-11-2016)

  30. Powrót do góry    #3220
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    I jeszcze jedno Energo. Teamy w F1 to trochę co innego niż "teamy" w żużlu. Jest to oficjalne, wiąże się z wyposażeniem sprzętowym i jest nawet osobna klasyfikacja konstruktorów. Nie ma czego porównywać.
    A poza wydymaniem Zmarzlika, było dymanie Doyla. Tego samego, którego Hancock rzekomo tak żałował.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #3221
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Dla mnie bardziej przykre jest to, ze jest tu na forum sporo inteligentnych przeciez osob, ktore to za wszelka cene chca poddac w watpliwosc to zachowanie Grega.
    Ludzie, przeciez interesujecie sie tym sportem juz tak dlugo i siedzicie w tym tak gleboko. Jak Hancock kogos celowo puszcza to widac od razu...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #3222
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przypominam, ze zbadano silnik Hancocka i nie wykazal zadnych widocznych sladow defektu...
    Tylko, że jeżeli sobie obejrzymy jeszcze raz całe tamto SGP to okaże się, że to nie była jedyna wyprzedzanka tą ścieżką
    przy podobnym tempie zawodników. Nie neguję, że Hancock puścił/mógł puścić Holdera, ale jednak wątpliwości zawsze
    pozostały, a to już nie tak w tej decyzji sędziego, czy innego komitetu.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Powrót do góry    #3223
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ty tak na poważnie? Przecież Dziad jeszcze na ostatniej prostej kontroluje prędkość, żeby przypadkiem nie wyprzedzić Holdera. I cały bieg się za nim ogląda. Ogólnie dla mnie przebieg tego biegu był znany przed jego rozpoczęciem, ale nie sądziłem, że zrobi to tak ordynarnie. Zresztą z Woffindenem w 2014 też pozorów nie zachował. Ordynarny oszust.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #3224
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Kuswa,znowu.
    Czapki z glow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Yozayan (17-11-2016)

  36. Powrót do góry    #3225
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przypominam, ze zbadano silnik Hancocka i nie wykazal zadnych widocznych sladow defektu...
    A to pech, bo podobno zawiodło sprzęgło .
    !Adrian walcz!

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Yozayan (17-11-2016)

  38. Powrót do góry    #3226
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przypominam, ze zbadano silnik Hancocka i nie wykazal zadnych widocznych sladow defektu...
    Ja tam z tych co nie wierza Gregowi w defekt,ale zastanawiam sie,jakie slady defektu mialy byc widoczne?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #3227
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ślepcy, Hancocka pociągnęło na koleinie i Zeng....yyy.... sorry Holder mu się wcisnął po małej.

    Dla Buszmena jak zwykle są równi i równiejsi. Tzn. nie to żebym pochwalał występek Hancocka, ale degrengoladzie Ksysia poświęcił chyba dwa zdania obracając "haniebne" zachowanie w żart.
    Na moje to możecie się nakręcać dalej
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 17-11-2016 o 14:57

  40. Powrót do góry    #3228
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Nie jestem specjalistą ale w języku angielskim to się chyba zwie team order. Buszmen jesteś zwolennikiem upodabniania SGP do wyścigów Formuły 1 więc przyzwyczajaj się do takich numerów.

  41. Powrót do góry    #3229
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No jak zrobią oficjalne wspólne teamy powiązane z konstrukcją sprzętu, to proszę bardzo. Wyścig F1 wygląda trochę inaczej niż turniej żużlowy.
    Mhsol - Kasprzak po pierwsze, zrobił to nie wychodząc poza ramy fixiarskiego savouir vivru. Po drugie nikomu, nie ubolewał publicznie nad losem KST (jak Dziad nad Doylem). Po trzecie - nie wycofał się z zawodów.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 17-11-2016 o 15:10
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-11-2016)

  43. Powrót do góry    #3230
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Buszmen, sam nie zauważasz, że jedyne istotne różnice w ocenie sprowadzasz savoire vivre'u czyli de facto do pozorów. A prawda jest jedna - zachowanie Hancocka na forum potępili niemal wszyscy. Różnica w skali potępienia nie wynika z żadnych obiektywnych przesłanek tylko z prostego faktu sympatii lub antypatii do uczestników zdarzenia. Cała reszta to demagogia i próba "racjonalnego" uzasadniania emocjonalnych stanowisk.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    kingpin (17-11-2016)

  45. Powrót do góry    #3231
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    No, no....nie wycofał się z zawodów. Sędzia powinien go wyjeb...ać z tego biegu (paradoksalnie ze szkodą dla KST ) + powinien dostać w ryj od zawodników z Torunia + karę pieniężną + zawieszenie na 3 mecze ligowe. Wtedy byłoby trochę sprawiedliwiej.
    fixiarskiego savouir vivru
    yyyyyy......Twoje zdrowie.....
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 17-11-2016 o 15:17

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    kingpin (17-11-2016)

  47. Powrót do góry    #3232
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No nie wiem, czy wszyscy. Bo jak Ostafiński pisze kilka słów prawdy na temat amerykańskiego oszusta, to nawołują do bicia dziennikarza. Więc chyba nie bardzo. Poza tym, niektórzy niby potępiają, ale kar wlepiać nie chcą (przypominam, że jego zachowanie to recydywa). To tak, jak ja jestem fanem Therese i pisałbym, że zachowała się nieodpowiedzialnie, ale powinna w zasadzie startować za tydzień, bo nic się nie stało.

    Kasprzak to zrobił na tyle mniej ordynarnie, że zachował pozory. To tak jak w piłce. Można "przypadkowo" wykosić przeciwnika w polu karnym, a można wbić piłkę z premedytacją do własnej bramki. Hancockowi w tym biegu bliżej było do drugiego.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  48. Powrót do góry    #3233
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No nie wiem, czy wszyscy. Bo jak Ostafiński pisze kilka słów prawdy na temat amerykańskiego oszusta, to nawołują do bicia dziennikarza. Więc chyba nie bardzo. Poza tym, niektórzy niby potępiają, ale kar wlepiać nie chcą (przypominam, że jego zachowanie to recydywa). To tak, jak ja jestem fanem Therese i pisałbym, że zachowała się nieodpowiedzialnie, ale powinna w zasadzie startować za tydzień, bo nic się nie stało.
    Nie stało się nic co uzasadniało by skalę hejtu i żądania kar. W historii żużla były dziesiątki, a pewnie i setki takich przypadków. Oceny są prawie zawsze uzależnione od sympatii. Znamienne jest, że na przykłady Żaby, Golloba-Łaguty czy Milika znajdujesz dziesięć argumentów dla wyjaśnienia dlaczego ten jeden jest tak paskudny, a tamte co najwyżej wątpliwe bo a to inna formuła zawodów, albo inne realia. A fakty są takie, że gdyby to był Doyle, a nie Greg (tak wiem - Dżeson nigdy by tak nie zrobił ) to oceniałbyś sytuację zupełnie inaczej. Pewnie z Twojej strony poszedłby pro forma jakiś jeden "uj" czy inny "utas" tak, żeby nie stracić opinii obiektywnego Ale nie czarujmy się - nie ma ludzi w 100% obiektywnych, a najbardziej racjonalne oceny są często motywowane jakimś emocjonalnym podejściem.

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Semen (17-11-2016), snoopski (17-11-2016)

  50. Powrót do góry    #3234
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Buszmen

    W obu przypadkach oszust pozostaje oszustem.

    Jak Cie ktoś ładnie, z zachowaniem pozorów uczciwości przewali na kasę to będziesz mniej wk....ny niż wtedy gdy w ordynarnie prostacki sposób, po chamsku Cię oszuka ?

    Wracając do żużla, w twoich wpisach jaskrawo przebija chora wręcz nienawiść do niektórych zawodników i pobłażanie/wybielanie tych, których lubisz.

    Słabe to jak na dorosłego chłopa...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  51. Powrót do góry    #3235
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Busz, występek ten sam, pobudki te same - wykonanie inne. Ocena jednak w obu przypadkach powinna być taka sama. To po prostu ordynarny sportowy kant.

    Co do TJ to mam podobne zdanie,ale cały czas zastanawiam się jak to się mogło wydarzyć. Przy takiej nagonce medialnej na Norweżki i w konsekwencji mega ostrożności + przy takim sztabie medycznym + przy tak ewidentnym oznakowaniu i charakterystyce tego specyfiku.
    Nie twierdze że TJ oszukiwała, bo jednak takich emocji raczej udawać się nie da. Ale to naprawdę jest niepojęte.
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 17-11-2016 o 15:32

  52. Powrót do góry    #3236
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No znajdę, bo są. Może poza Milikiem. Ale to był inny moment cyklu, on sam był w innej sytuacji i wreszcie - nie była to recydywa. Ale faktem jest, że za karę nie powinien dostać DK na SGP w Pradze w 2017. I tu nie ma dyskusji. No ale nie ma mojej zgody na stawianie sprawy, "jakby to był Doyle". No nie był. I koniec. A Hancock był. I to nie pierwszy raz. Bo przypomnę, że już raz oszwabili z grubym koleżką Hansa ze złota w 96, potem była próba oszukania PRZYJACIELA w 2014, a teraz to + śliskie tłumaczenie i jeszcze wycofanie z zawodów (brak szacunku do konkurentów i publiczności). Wszystko to składa się na to, co wypływa i wypływać będzie z mojej klawiatury.

    No nie wiem, czy to jest to samo, jak ktoś ukradnie pierwszy, a inny trzeci raz? To chyba się nazywa recydywa. Pomijam już, że od świeżo koronowanego IMŚ wymaga się trochę innych standardów. Ale może się mylę? Styl jest natomiast o tyle ważny, że czasem pozostawia wątpliwości i nie jest to ordynarne. No i faktycznie, wolałbym aby ktoś okradł mnie przemyślaną intrygą, w profesjonalny sposób niż ordynarnie przywalił bejsbolem w łeb i skroił z tego co mam przy sobie

    ===
    No jest niepojęte, zwłaszcza, że gdyby chciała oszukać to nie z substancją, która jest "przeżytkiem" + jest łatwo wykrywalna. No i jednak atrybuty Johaug to wytrzymałość, a nie siła. A specjalizacja to jak najdłuższe dystanse, a nie sprinty. Więc w ogóle bez sensu. No ale stało się i mimo sympatii, mogę optować za racjonalną kara (1 sezon), ale nie za zaniechaniem karania całkowicie (patrz: Hancock).
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 17-11-2016 o 15:38
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  53. Powrót do góry    #3237
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No nie wiem, czy wszyscy. Bo jak Ostafiński pisze kilka słów prawdy na temat amerykańskiego oszusta, to nawołują do bicia dziennikarza. Więc chyba nie bardzo. Poza tym, niektórzy niby potępiają, ale kar wlepiać nie chcą (przypominam, że jego zachowanie to recydywa). To tak, jak ja jestem fanem Therese i pisałbym, że zachowała się nieodpowiedzialnie, ale powinna w zasadzie startować za tydzień, bo nic się nie stało.

    Kasprzak to zrobił na tyle mniej ordynarnie, że zachował pozory. To tak jak w piłce. Można "przypadkowo" wykosić przeciwnika w polu karnym, a można wbić piłkę z premedytacją do własnej bramki. Hancockowi w tym biegu bliżej było do drugiego.
    Dobra - jaką karę i na podstawie jakiego przepisu
    wlepił byś Dziadowi? Tylko proszę bez "przepisów"
    a'la Unibax 2013.
    !Adrian walcz!

  54. Powrót do góry    #3238
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No już pisałem przecież dawno.
    - wykluczenie do końca zawodów
    - zawieszenie na pierwszą rundę 2017
    - kara finansowa (racjonalna, nie większa niż 5k euro)
    - pisemna reprymenda, że jeśli sytuacja się powtórzy w przyszłości, zostaną wyciągnięte poważniejsze konsekwencje z wyrzuceniem z cyklu włącznie

    Emil i Nicholls dostali jakoś karę za niesportowe zachowanie.
    Ale żeby oddać "sprawiedliwość", to muszę stwierdzić, że podstawowym błędem było to, że podobna sytuacja (ale bez wycofki z zawodów) w 2014 przeszła niemal całkowicie bez echa. Gdyby wtedy zrobiono podobną burzę, to może Dziadyga by przemyślał dwa razy, zanim by to zrobił.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 17-11-2016 o 15:45
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  55. Powrót do góry    #3239
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No już pisałem przecież dawno.
    - wykluczenie do końca zawodów
    - zawieszenie na pierwszą rundę 2017
    - kara finansowa (racjonalna, nie większa niż 5k euro)
    - pisemna reprymenda, że jeśli sytuacja się powtórzy w przyszłości, zostaną wyciągnięte poważniejsze konsekwencje z wyrzuceniem z cyklu włącznie

    Emil i Nicholls dostali jakoś karę za niesportowe zachowanie.
    Czyli jednak Unibax. Na odmowę uczestnictwa w zawodach
    jest paragraf i jury musiało by mieć mega dużo złej woli by
    szukać innych paragrafów na takie zachowanie. Inkwizycja
    pełną gębą.
    !Adrian walcz!

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Lipa_PL (17-11-2016)

  57. Powrót do góry    #3240
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie no gdyby było a'la Unibax to skala byłaby taka:

    - -40 pktów w SGP 2017
    - kara finansowa 100k euro

    ps. Warunkowo można by mu zawiesić to zawieszenie na I rundę.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 17-11-2016 o 16:05
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •