Strona 39 z 315 PierwszyPierwszy ... 2937383940414989139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,755 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #1711
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    F.Lindgren w czwartek podpisuje w Rybniku, Madsen będzie w Czewie(?) czyli zostaje Pedersen
    Wychodzi na to, że... Matej Zagar.

    Zwracam uwagę na coś innego. Chronologicznie.
    1 - Włókniarz mocno fokusował się od początku na Pedersenie.
    2 - Termiński mówi kilkakrotnie w mediach, że Pedersen w Toruniu nie ma czego szukać.
    3 - Włókniarz obserwuje rynek, słyszy, że w Rybniku odpuścili Pedersena dla tańszych Zagara lub Lindgrena.
    4 - Włókniarz dochodzi do jasnego wniosku - Pedersen może być u nas lub w Toruniu. W Toruniu nie będzie, więc Włókniarz szybko dogaduje się z tańszym Madsenem, przebijając nas.
    5 - Teraz Włókniarz siedzi na tyłku i czeka, aż Pedersen MOCNO obniży swoje oczekiwania - a zrobi to, bo nie ma jakichkolwiek alternatyw.
    6 - Włóniarz za te same pieniądze zamiast Pedersen/przeciętniak ma Pedersen/Madsen.

    ofc SPEKULUJE na podstawie obserwacji tego co się dzieje, wywiady Świącika na przykład. Ale jeśli SPEKULACJE znajdą jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości... No to chyba Pan Senator śmiało może ubiegać się o tytuł "Janusza rynku transferowego". A Włókniarz z przyzwoitości powinien wysłać mu kwiaty.
    Oby nie. Już od jutra

  2. Powrót do góry    #1712
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    To następstwo zdarzeń jest bardzo prawdopodobne. Jest jedno ale - póki co Falubaz nikogo nie ma na 6 seniora. Kto wie co będzie jak Nikodem będzie zdesperowany i mocno spuści z ceny. Czewa to nigdy nic nie wiadomo, a u nas kasa pewna. Rywalizacji o miejsce w składzie z Karpovem też się raczej nie przestraszy : )
    Kto by pomyślał, że jeden kop w dupę Plecaczkowego będzie tak brzemienny w skutkach

  3. Powrót do góry    #1713
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Wychodzi na to, że... Matej Zagar.

    Zwracam uwagę na coś innego. Chronologicznie.
    1 - Włókniarz mocno fokusował się od początku na Pedersenie.
    2 - Termiński mówi kilkakrotnie w mediach, że Pedersen w Toruniu nie ma czego szukać.
    3 - Włókniarz obserwuje rynek, słyszy, że w Rybniku odpuścili Pedersena dla tańszych Zagara lub Lindgrena.
    4 - Włókniarz dochodzi do jasnego wniosku - Pedersen może być u nas lub w Toruniu. W Toruniu nie będzie, więc Włókniarz szybko dogaduje się z tańszym Madsenem, przebijając nas.
    5 - Teraz Włókniarz siedzi na tyłku i czeka, aż Pedersen MOCNO obniży swoje oczekiwania - a zrobi to, bo nie ma jakichkolwiek alternatyw.
    6 - Włóniarz za te same pieniądze zamiast Pedersen/przeciętniak ma Pedersen/Madsen.

    ofc SPEKULUJE na podstawie obserwacji tego co się dzieje, wywiady Świącika na przykład. Ale jeśli SPEKULACJE znajdą jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości... No to chyba Pan Senator śmiało może ubiegać się o tytuł "Janusza rynku transferowego". A Włókniarz z przyzwoitości powinien wysłać mu kwiaty.
    Oby nie. Już od jutra
    Zagar to byłby dobry ruch. To świetny zawodnik, który nie zapomniał jak się jeździ. W Gorzowie on się wypalił i potrzebna mu jest taka zmiana środowiska. Na pewno to lepszy pomysł niż Dzik.
    TeamLindgren

  4. Powrót do góry    #1714
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    438
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Zagar to byłby dobry ruch. To świetny zawodnik, który nie zapomniał jak się jeździ. W Gorzowie on się wypalił i potrzebna mu jest taka zmiana środowiska. Na pewno to lepszy pomysł niż Dzik.
    Ale Zagar tylko pod warunkiem jak wejdzie przepis jego autorstwa, czyli wszyscy lzejsi od niego plecak z kamieniami albo mechanika na barana podczas biegu.

    Miedziak mialby ciezko z mlodszym Kowalikiem

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    Yozayan (31-10-2016), el_kwas (31-10-2016), snoopski (31-10-2016)

  6. Powrót do góry    #1715
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No ja np w wielki powrot Dzika nie wierze.
    Bo co, bo zerwal z blondi? I co z tego?
    Wg mnie to jest juz duze zmeczenie materialu. Gosc nie jest juz mlodzieniaszkiem.
    Oczywiscie srednia 2.0 jest w jego zasiegu, ale jesli to ma byc kosztem atmosfery to wg mnie totalnie bez sensu.
    A Walasek jest młodzieniaszkiem? On jest rok starszy od Dzika. Ja jestem prędzej skłonny uwierzyć w to że Nicki zrobi 2,2 pkt/bieg niż w to że Walasek przekroczy 1,7 pkt/bieg.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kazdy zyje zludzeniami.
    Wy przez dwa lata widzieliscie Dzika jezdzacego para i sympatycznego czlowieka spiewajacego koledy.
    Teraz zludzenia dotycza powrotu do formy Kildemanda i PPJ.Juz korone zakladacie.
    My i to nie wszyscy ,zyjemy zludzeniami zwiazanymi z forma Walaska.
    To i tak sporo zludzen mniej w Lesznie.
    Pozwolicie?
    Ale nam nie potrzeba Kildemanda i PPJ walącego komplety co mecz. Nam potrzeba po 1 zdrowego Emila przez cały sezon (jeszcze sezonu bez kontuzji w Lesznie odjechał - a teraz ma jeszcze GP....), oraz atutu własnego toru. Bo gdyby był ten atut to zapewne by wygrali z Gorzowem i Falubazem (podczas meczu już mieli 10 pkt przeawagi) i wygraliby pewnie z Wrockiem i ze słabym Pawlickim i Kildemandem byłyby Play Offy.

    PS: Wybacz że gdybam, ale znajduję się w wątku torunskim więc staram się dorównać waszym praktykom.

  7. Powrót do góry    #1716
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Za chwile beda znane sklady i wtedy mozemy pogdybac czy mizerna forma Kildemanda i PPJ przy zdrowym Emilu wystarczy na PO 2017. To nie musi byc takie oczywiste.

    Przemek Pawlicki juz gdzies podpisal?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #1717
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    (...)

    Przemek Pawlicki juz gdzies podpisal?

    wydaje mi się że było info o przedłużeniu w Gorzowie, razem z Iverem

  9. Powrót do góry    #1718
    Początkujący Awatar slimac
    Dołączył
    13-10-2016
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    wydaje mi się że było info o przedłużeniu w Gorzowie, razem z Iverem
    Na razie o Przemku żadnej informacji nie było....

  10. Powrót do góry    #1719
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach

  11. Powrót do góry    #1720
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2016
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ja osobiscie ciekaw jestem co z juniorem, który podobno miał przyjsć. Odpadł już Bober, odpadł Kaczmarek.
    czyli co? Damian Stalkowski czy jedziemy tym co mamy? ktoś jakies info?

  12. Powrót do góry    #1721
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    poza Kaczmarkiem żaden inny nabytek nic nie gwarantuje. ja nie wiem co za podniecanie Bobrem/Boberem, koleś jechał na zapleczu. szału nie robił a teraz ma być top juniorem w ekstra?

    really?????

  13. Powrót do góry    #1722
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    poza Kaczmarkiem żaden inny nabytek nic nie gwarantuje. ja nie wiem co za podniecanie Bobrem/Boberem, koleś jechał na zapleczu. szału nie robił a teraz ma być top juniorem w ekstra?

    really?????
    Sęk w tym, że na dziś mamy tylko jednego juniora(IKSa), który potrafi płynnie przejechać na Motoarenie cztery kółka. O wyjazdach szkoda gadać.
    Nie pamiętam, by historii tego klubu objawił się zawodnik, który przez dwa lata ścigania z rówieśnikami woził ciągle ogony po czym stał się dobrym ligowym zawodnikiem.

  14. Powrót do góry    #1723
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Biorac pod uwage poziom wiekszosci juniorow w przyszlorocznej SE,Bobera stac spokojnie na TOP5.
    Nie patrz na srednie.To chlopak malo jeszcze doswiadczony,ale ze sporym potencjalem.
    Komplet punktow na trudnym terenie w Pile nie wykrecilby byle leszcz.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #1724
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Krakowiak wraca jako amator

    i wydaje mi się że jeżeli nie zaliczy dzwona w pierwszych 2 - 3 kolejkach to będzie lepszy niż Bober.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Penhall (31-10-2016)

  17. Powrót do góry    #1725
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Hahahaha, a na jakiej podstawie? Co on prezentował przed przyjściem do KST? Bo po przyjściu, to wiadomo - upadki. Zresztą nie wiem czy struktura kontraktu pozwoli mu nagle się nie wywracać, bo do tego potrzeba umiejętności technicznych.

    Przecież on w tym Ostrowie 2015 w ogóle nie jeździł, a jak jechał to była padaka...
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 31-10-2016 o 15:37
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Powrót do góry    #1726
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Hahahaha, a na jakiej podstawie? Co on prezentował przed przyjściem do KST? Bo po przyjściu, to wiadomo - upadki. Zresztą nie wiem czy struktura kontraktu pozwoli mu nagle się nie wywracać, bo do tego potrzeba umiejętności technicznych.
    Wystarczy, by przestal sie wywracac tak jak W Grudziadzu, kiedy to dwukrotnie jechal po punkty. W pozostalych meczach robil po 1-2 punkty na rywalach (Min Kildemand), co na ta chwile wydaje sie byc kosmosem dla rodowitych perelek.
    No ale podstawowe pytanie, czy on jeszcze chce bo chce jechac, czy jest inny powod (kasa za sezon 2016) ???
    Talent chlopak ma. To widac
    No I jeszcze bodaj 3lata juniorki przed soba. Za tyle zdaje licencje nasz najwiekszy obecnie talent ze szkolki.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 31-10-2016 o 17:31

  19. Powrót do góry    #1727
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2015
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    181
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Nie jestem trochę w temacie transferów w tym sezonie, ale co z wątkiem Lebiedieva u nas? Słyszałem, że idzie do ekstraligi. Są szanse że będzie u nas? Byłoby zacnie jeśli by znalazł się u nas bo i młody i perspektywiczny i ma jaja do jazdy w każdych warunkach na 100%

  20. Powrót do góry    #1728
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez nikt_ważny Zobacz posta
    Nie jestem trochę w temacie transferów w tym sezonie, ale co z wątkiem Lebiedieva u nas? Słyszałem, że idzie do ekstraligi. Są szanse że będzie u nas? Byłoby zacnie jeśli by znalazł się u nas bo i młody i perspektywiczny i ma jaja do jazdy w każdych warunkach na 100%
    u nas takich nie biorą

    Walasek pasuje do Hancocka nawet imię to samo także wiesz...

  21. Powrót do góry    #1729
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    u nas takich nie biorą

    Walasek pasuje do Hancocka nawet imię to samo także wiesz...
    takich biorą do Wroclawia

  22. Powrót do góry    #1730
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Hahahaha, a na jakiej podstawie? Co on prezentował przed przyjściem do KST? Bo po przyjściu, to wiadomo - upadki. Zresztą nie wiem czy struktura kontraktu pozwoli mu nagle się nie wywracać, bo do tego potrzeba umiejętności technicznych.

    Przecież on w tym Ostrowie 2015 w ogóle nie jeździł, a jak jechał to była padaka...
    Nie jezdzil w Ostrowie bo dopiero w 28 lipca nabył prawo do jazdy w lidze i chyba jak na te 3 mecze co pojechał i na 16 lat to srednia 1,62 jest bardzo dobra. W juniorskich też sie dobrze prezentował. Nie wiem co sie z nim w tym roku działo ale potencjał miał dość spory. Ale on juz po kilku dość ciezkich kontuzjach a dopiero zaczął

  23. Powrót do góry    #1731
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Zagar o tyle możliwy , że jego gorzowski sponsor , niejaki Kozaryn reklamuje się na MA .
    Może więc coś z tego wyjdzie . To opcja dla Was chyba nie najgorsza , a o niebo lepsza niż Walas.

  24. Powrót do góry    #1732
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Krakowiak urosl i jak sam wspomnial,nie radzi sobie z tym jesli chodzi o technike jazdy.
    Cos tam pod koniec roku podobno znalezli i sylwetke na motocyklu juz opanowal ale zobaczymy czy i na ile sobie z tym faktycznie poradzil.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #1733
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2016
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie jezdzil w Ostrowie bo dopiero w 28 lipca nabył prawo do jazdy w lidze i chyba jak na te 3 mecze co pojechał i na 16 lat to srednia 1,62 jest bardzo dobra. W juniorskich też sie dobrze prezentował. Nie wiem co sie z nim w tym roku działo ale potencjał miał dość spory. Ale on juz po kilku dość ciezkich kontuzjach a dopiero zaczął
    1,62 ale w trzech meczach .. nie mozna nawet sredniej tutaj brac pod uwage..
    poza tym srednia w tym wieku niewiele mowi..
    Bober w wieku 17 lat mial srednia w 1 lidze 0,4.a teraz wszyscy sie nim jaraja. dla mnie to przecietny technicznie zawodnik ktory trafil ze sprzetem. byl szybki do mijal rywali po duze widac bylo w tv.
    dla porownania taki Stalkowski mial srednia 0,7 ale tylko laik nie zauwazy ze to zawodnik z potencjalem na ekstralige.
    w Polonii nie mial sprzetu i trenera to i wyniki przecietene. na zkj fajnie jezdzil, ale odstawal sprzetowo. kiedy juz trafil to w Rybniku spokojnie pokonal Chmiela i Bobera. Technike ten chlopak ma bardzo dobra ale starty slabe.
    wierze w plotki ze dolaczy do nas. wtedy Kostek nauczy go startow tak jak nauczy Igora czy nawet Koscielskiego ktory starty ma bardzo dobre..
    Sprzet tez bedzie mial na pewno dobry i wtedy stac go bedzzie na naprawde duzo. z reszta widzialem go kilka razy w tym roku na motoarenie i wygladal mega dobrze. dobra sylwetka i przede wszystkim wielka inteligencja na torze. Igora po trasie zrobil bajecznie.
    Tylko jak uwolnic go od goloba? kasa za ekwiwalent duza wiec raczej termos nie zaplaci. chyba ze rozwiaza kontrakt o czym mowiono troche tez.
    Bardzo chcialbym zeby jednak ten chlopak przyszedl do nas bo to naprawde talent. Jutro zaczynamy okno, moze cis sie dowiemy.

  26. Powrót do góry    #1734
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie jezdzil w Ostrowie bo dopiero w 28 lipca nabył prawo do jazdy w lidze i chyba jak na te 3 mecze co pojechał i na 16 lat to srednia 1,62 jest bardzo dobra. W juniorskich też sie dobrze prezentował. Nie wiem co sie z nim w tym roku działo ale potencjał miał dość spory. Ale on juz po kilku dość ciezkich kontuzjach a dopiero zaczął
    No w trzech meczach, ale jakich. Z pamięci kojarzę, że to były te pogromy juniorskiego Gniezna.
    Bober odjechał pełny sezon, na pełnych obrotach, więc na dziś takie tezy, że wystarczy żeby się nie wywrócił, a będzie lepszy to po prostu żarty. Nawet jeśli się sprawdzą. A upadki biorą się z braku umiejętności i niczego innego.

    ps. "Urósł". To może każdemu zawodnikowi, który urósł powinni powtórzyć egzamin na licencję, bo Krakowiakowi to powinni na pewno.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Powrót do góry    #1735
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    apropo czestych w speedway'u haseł "zawodnik slaby, tylko sprzet mu dobry kupili" - to troche jakby powiedziec, ze kucharz slaby, tylko patelnie ma dobra. : D to tak nie działa, raczej. Bober ma papiery na jazde. Co do naszych juniorow - wierze zarowno w Krakowiaka, jak i X'sa. Krakowiak jak juz jechal pokazywal bardzo istotna cecha u mlodzezowcow - myslal na torze. Akcja na Kildemandzie przypomina mi akcje Przedpelskiego na Kolodzieju, obydwaj mieli wtedy po 17 lat. Co do X'sa - chlopak zostaje ze startu, ale na dystansie sie trzyma. I z kazdym meczem coraz blizej stawki - w finale mogl przeciez minac Zagara. Dużo pracy zima, wzmocnic rece i refleks i bedzie zaskakiwał. ; ) PS - Buszmen, Krakowiak zaliczyl dzwona na sparingu z Grudziadzem z wlasnej winy, ale zobacz na youtube, ze te mega dzwony na zawodach mlodziezowych juz z jego winy nie byly...
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 31-10-2016 o 20:19

  28. Powrót do góry    #1736
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie wiem, ale z tego co widziałem to jego ukończone i nieukończone biegi rozkładają się mniej więcej po równo, więc raczej przypadek to nie jest. Po prostu nie umie jeździć na żużlu, tak samo jak Kubica nie umie jeździć szybko samochodem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #1737
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mietek Nocul Zobacz posta
    1,62 ale w trzech meczach .. nie mozna nawet sredniej tutaj brac pod uwage..
    poza tym srednia w tym wieku niewiele mowi..
    Bober w wieku 17 lat mial srednia w 1 lidze 0,4.a teraz wszyscy sie nim jaraja. dla mnie to przecietny technicznie zawodnik ktory trafil ze sprzetem. byl szybki do mijal rywali po duze widac bylo w tv.
    dla porownania taki Stalkowski mial srednia 0,7 ale tylko laik nie zauwazy ze to zawodnik z potencjalem na ekstralige.
    w Polonii nie mial sprzetu i trenera to i wyniki przecietene. na zkj fajnie jezdzil, ale odstawal sprzetowo. kiedy juz trafil to w Rybniku spokojnie pokonal Chmiela i Bobera. Technike ten chlopak ma bardzo dobra ale starty slabe.
    wierze w plotki ze dolaczy do nas. wtedy Kostek nauczy go startow tak jak nauczy Igora czy nawet Koscielskiego ktory starty ma bardzo dobre..
    Sprzet tez bedzie mial na pewno dobry i wtedy stac go bedzzie na naprawde duzo. z reszta widzialem go kilka razy w tym roku na motoarenie i wygladal mega dobrze. dobra sylwetka i przede wszystkim wielka inteligencja na torze. Igora po trasie zrobil bajecznie.
    Tylko jak uwolnic go od goloba? kasa za ekwiwalent duza wiec raczej termos nie zaplaci. chyba ze rozwiaza kontrakt o czym mowiono troche tez.
    Bardzo chcialbym zeby jednak ten chlopak przyszedl do nas bo to naprawde talent. Jutro zaczynamy okno, moze cis sie dowiemy.
    Wybacz, że zapytam kolego, ale czy jesteś
    może jakoś spowinowacony ze Stalkowskim?
    Może jesteś jego agentem, wujkiem, ciocią?
    Moze się mylę, natomiast nie przypominam sobie
    postu popełnionego przez Ciebie, w którym nie padło
    by nazwisko "Stalkowski" .
    !Adrian walcz!

  30. Powrót do góry    #1738
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wiem, ale z tego co widziałem to jego ukończone i nieukończone biegi rozkładają się mniej więcej po równo, więc raczej przypadek to nie jest. Po prostu nie umie jeździć na żużlu, tak samo jak Kubica nie umie jeździć szybko samochodem.
    no widzisz. Kubica nie umie jeździć szybko w WRC bo jest inwalidą ale w F1 dawał radę.

    nie od razu z Jagusia był Jaguś

  31. Powrót do góry    #1739
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,526
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Kubica jest przereklamowany
    Ale tak z 70% kierowców F1 jest przereklamowanych. .. i z tych 70% Kubica jest a raczej był i tak najlepszy

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    mhsol (31-10-2016)

  33. Powrót do góry    #1740
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Kubica jest przereklamowany
    Ale tak z 70% kierowców F1 jest przereklamowanych. .. i z tych 70% Kubica jest a raczej był i tak najlepszy
    Pawlicki też jest przeraklamowany. chyba dużo bardziej niż Kubica.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    butcher71 (02-11-2016)

  35. Powrót do góry    #1741
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Kubica jest przereklamowany
    Ale tak z 70% kierowców F1 jest przereklamowanych. .. i z tych 70% Kubica jest a raczej był i tak najlepszy
    Piłeś, nie pisz. Jak można napisać o Kubicy, że był przereklamowane, szok.

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Pawlicki też jest przeraklamowany. chyba dużo bardziej niż Kubica.
    Senior już nie jeździ 😁

  36. Powrót do góry    #1742
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Piłeś, nie pisz. Jak można napisać o Kubicy, że był przereklamowane
    Jesteś niesprawiedliwy. Połowa wpisów na tym forum by nie powstała.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Dominik (31-10-2016)

  38. Powrót do góry    #1743
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jesteś niesprawiedliwy. Połowa wpisów na tym forum by nie powstała.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Wybacz 🙏😛

  39. Powrót do góry    #1744
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2016
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Wybacz, że zapytam kolego, ale czy jesteś
    może jakoś spowinowacony ze Stalkowskim?
    Może jesteś jego agentem, wujkiem, ciocią?
    Moze się mylę, natomiast nie przypominam sobie
    postu popełnionego przez Ciebie, w którym nie padło
    by nazwisko "Stalkowski" .
    Co do pytania to: odpowiem absolutnie szczerze - Nie Stalkowski nie jest moja rodzina. Ba nie jest nawet znajomym. Nie lacza nas żadne relacje. gdyby nie zuzel nigdy o cxlowieku bym nie usłyszal.

    A co do reszty. To tak.
    Młodemu zaczalem kibicować w momencie gdy skonfliktowal się z starym GOLLOBEM. Jakkolwiek dziewnie to zabrzmi, jestem antyPapą. Jako kibic z naprawdę dosc długim stazem (ponad 35 lat) pamiętam ekscesy golloba i nie nawidze dziada.. mało tego. trzymam kciuki za kazdegoo ktojest przeciwko niemu. A ze na stalkowskiego zwrocilem uwagę na zawodach pomorskich na Ma to tym bardziej zainteresowalem sie jego kariera.

    Druga sprawa. Wiem skąd inad (od czlowiela który zna Jacka G.) że Stalkowski na 99% przyjdzie do torunia. i to od dawna jest ustalone. Stad moje zachwyty nad nim i pisanie :
    Pozdrawiam!!
    M.

  40. Powrót do góry    #1745
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    O czym wy tu o F1 ??? ktoś to jeszcze ogląda?

  41. Powrót do góry    #1746
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    O czym wy tu o F1 ??? ktoś to jeszcze ogląda?
    Mimo sporego spadku jakieś 400 mln ludzi .
    !Adrian walcz!

  42. Powrót do góry    #1747
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    O czym wy tu o F1 ??? ktoś to jeszcze ogląda?
    a tak przypadkiem zeszło

    w sumie to można by powiedzieć że Kubica to taki Ward w F1...

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Dominik (01-11-2016)

  44. Powrót do góry    #1748
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,526
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Piłeś, nie pisz. Jak można napisać o Kubicy, że był przereklamowane, szok.



    Senior już nie jeździ 😁
    Kubica to jeździ szybciej jak umie a zresztą gdzieś mam F1, to strasznie nudny sport

  45. Powrót do góry    #1749
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Kubica nie przebił się do składu RKM Rybnik gdzie próbował sił na żużlowym torze jakieś 15 lat temu

  46. Powrót do góry    #1750
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,818
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,453 w 1,296 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    O czym wy tu o F1 ??? ktoś to jeszcze ogląda?
    w skali lokalnej kibice sukcesu - nie. W skali globalnej? Ciezko wytlumaczyc komus, kto kibicuje takiej dyscyplinie, jak zuzel
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #1751
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Dla sportu nie tylko toruńskiego oddali to co najcenniejsze.
    Pamiętajmy i zapalmy im świeczkę

    Raniszewski_Zbigniew.jpg+Zbigniew Raniszewski | lat 29 | 1956-04-21
    zginął na torze w Wiedniu podczas meczu Polskiej reprezentacji
    http://speedway.hg.pl/zawodnicy/Biog...I_Zbigniew.htm

    DOMANIECKI_Stanislaw1.gif+Stanisław Domaniecki | lat 24 | 1962-08-15
    zginął na torze w Gnieźnie podczas meczu ligowego
    http://speedway.hg.pl/zawodnicy/Biog..._Stanislaw.htm

    Rose_Marian_1.jpg+Marian Rose | lat 37 | 1970-04-19
    zginął na torze w Rzeszowie podczas meczu ligowego
    http://speedway.hg.pl/zawodnicy/Biog...OSE_Marian.htm

    inne-zaloba.jpg+Benedykt Błaszkiewicz | lat 18 | 1970-04-27
    zginął na torze w Toruniu podczas treningu adeptów szkółki
    http://speedway.hg.pl/zawodnicy/Biog...Z_Benedykt.htm

    Araszewicz_Kazimierz.jpg+Kazimierz Araszewicz | lat 21 | 1976-07-25
    zginął na torze w Częstochowie podczas meczu ligowego
    http://speedway.hg.pl/zawodnicy/Biog..._Kazimierz.htm

    Kowszewicz_Grzegorz.jpg+Grzegorz Kowszewicz | lat 17 | 1992-09-03
    zginął na torze w Toruniu podczas treningu
    http://speedway.hg.pl/zawodnicy/Biog...Z_Grzegorz.htm
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  48. Już 14 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Dominik (01-11-2016), Howard (01-11-2016), Malin017 (01-11-2016), malaki_79 (02-11-2016), Misiek_T (01-11-2016), Penhall (01-11-2016), Peter Kildemand (01-11-2016), Rif (01-11-2016), Yozayan (01-11-2016), longlay1 (01-11-2016), nikt_ważny (01-11-2016), polewaczka (01-11-2016), snoopski (01-11-2016), stone_gossard (01-11-2016)

  49. Powrót do góry    #1752
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    A ja F1 ogladalem jak jeszcze jezdzil Senna, Prost, Alesi( mu kibicowalem)
    jak zaczal jezdzic Kubica to jakos mi sie znudzilo, stalo sie to zbyt nudne i przewidywalne
    a zeby bylo troche o motorkach. Kontrakt dla Walaska to mi sie kojarzy, troche jak Dudek poszedl do Realu posiedziec na lawce. Kazdy wiedzial, ze Ikera nie wygryzie ze skladu. Wiadomo inne realia, bo tu nikt (chyba) nie placi za ogladanie meczu z parkingu
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stefan za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-11-2016)

  51. Powrót do góry    #1753
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    A ja F1 ogladalem jak jeszcze jezdzil Senna, Prost, Alesi( mu kibicowalem)
    jak zaczal jezdzic Kubica to jakos mi sie znudzilo, stalo sie to zbyt nudne i przewidywalne
    ekhm... no wlasnie jeszcze za czasow Kubicy F1 bylo ciekawe i duzo sie dzialo, dopiero po - przyszla era Vettela i teraz Mercedesow a jeszcze wczesniej Brawn jeden sezon.

  52. Powrót do góry    #1754
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Glik znowu trafil a Katarzynki wysoko przegraly w Gorzowie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  53. Powrót do góry    #1755
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Nie zapominajmy o Dingu, który skompromitował się w finale International Championship. Przy tak kruchej psychice ten wybitny technik może nigdy nie zostać mistrzem świata :-/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •