Strona 35 z 315 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,575 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #1531
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Walasek to już żużlowy emeryt. Swoje zarobił, motywacji zero. Poszedł drogą odcinania kuponów tak jak Gollob (zupełnym przeciwieństwem jest w tej kwestii Protasiewicz). Szkoda na niego czasu, przynajmniej w kontekście startów w ekstralidze. Zresztą, sam Walasek w trakcie sezonu powiedział wprost, że żużel mu już zwisa i myśli o zakończeniu kariery. To już serio lepiej dla Torunia byłoby postawić na Pieszczka, który motoarenę ma obcykaną i mógłby być z niego tutaj pożytek.

    Buszmen miałby wymarzony skład w Toruniu: Hancock, Holder, Miedziak, Pieszczek. Brakuje jeszcze Hampela do kompletu .
    TeamLindgren

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-10-2016), mhsol (28-10-2016)

  3. Powrót do góry    #1532
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,128
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Jesli Walasek powaznie potraktuje start w przyszlym roku ,bedziecie sie tu razem z Buszmenem za jakies 8 miesiecy kajac przed kingpinem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #1533
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Walasek to już żużlowy emeryt. Swoje zarobił, motywacji zero. Poszedł drogą odcinania kuponów tak jak Gollob (zupełnym przeciwieństwem jest w tej kwestii Protasiewicz). Szkoda na niego czasu, przynajmniej w kontekście startów w ekstralidze. Zresztą, sam Walasek w trakcie sezonu powiedział wprost, że żużel mu już zwisa i myśli o zakończeniu kariery. To już serio lepiej dla Torunia byłoby postawić na Pieszczka, który motoarenę ma obcykaną i mógłby być z niego tutaj pożytek.
    kolejny mit rośnie...
    zresztą tak samo prawdziwy jak to że Walasek się zakręci w okolicach średniej 1,8 - 1,9
    no ludzie...

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aerie za jego przydatny post!

    mhsol (28-10-2016)

  6. Powrót do góry    #1534
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2016
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Czyli co. Tak bedzie to wygladac?
    1. C. Holder
    2. G. Walasek / J. Holder
    3. P. Przedpełski
    4. A. Miedziński
    5. G. Hancock
    6. N. Krakowiak
    7. D. Stalkowski

  7. Powrót do góry    #1535
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No co Ty?
    Przeciez wczoraj porownywales sklady i pisales,ze czeka nas walka w barazach.
    Czy w mojej wiadomości nie przeczytałeś słowa "dywagujemy"? Dywagacji nie opieram o piekarnio-ciastkarnie, ale SF i Przeglad, które w tym przypadku cytują Gajewskiego czy Termińskiego.

    I dokładnie jest jak mówisz - porównuje składy, i moim zdaniem obecny skład uzupełniony tylko Walaskiem otrze się o baraż. Na szczęscie wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nic pewnego i jest cały czas sporo niewiadomych. Cóz w tym dziwnego ?

    Jeśli mamy więc brać Walaska, człowieka które jest chyba najbardziej sprzedajnym Polakiem ostatnich lat w Ekstralidze, weźmy Jacka Holdera, wynik sportowy będzie podobny, a może strzał jak Sullivan wiele lat temu i korzyści w przyszłości. Albo Lamberta. Jedynym plusem Walaska jest to, że jest Polakiem.
    O Lindgrenie nie wiem co myśleć.

    SF dziś poruszają jeszcze kwestie juniora. Kaczmarek chce jezdzic regularnie, Unia mu tego nie zagwarantuje, więc mysle że chłopak może byc skłonny odejść. Może chłopaka wypożyczyć na sezon, niech X i Krakowiak rywalizują o skład i sie objeżdzają...
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 28-10-2016 o 17:18

  8. Powrót do góry    #1536
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    kolejny mit rośnie...
    zresztą tak samo prawdziwy jak to że Walasek się zakręci w okolicach średniej 1,8 - 1,9
    no ludzie...
    No ja nie wiem czy to taki mit. Faktem jest, że Pieszczek co przyjeżdża do Torunia to prezentuje się tutaj bardzo dobrze. A jakby miał jeszcze możliwość regularnie tutaj trenować to mógłby naprawdę solidnie punktować. Z pewnością lepiej od Gomólskiego nie wspominając o Walasku. I piszę to jako antyfan Pieszczka. Ale akurat w Toruniu mógłby być z niego pożytek.

    kingpin, Walasek w 2017, o ile wystartuje w barwach GetWell jak dla mnie max średnia 1,6 (a nie zdziwię się jak nie dobije do 1,5).
    TeamLindgren

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    marobo (28-10-2016)

  10. Powrót do góry    #1537
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,442
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,478 w 955 postach
    Ponieważ należy wierzyć tylko w informacje zdementowane stawiam, że jokerem będzie wyposzczony, wściekły jak nigdy Dzik. Oczywiście w parze z Gregiem. Cała reszta to tylko medialna zasłona dymna dla zmylenia przeciwników. Wiadomo, kto się czubi ten się lubi, ja bym te wszystkie uprzejmości ze strony pana z plecakiem i misia z Hameryki poczytywał ze przejawy zawiści o Helenę Trojańską. Teraz droga wolna i panowie mogą paść sobie w czułe objęcia niczym Achilles z Parysem.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  11. Powrót do góry    #1538
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,128
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Czy w mojej wiadomości nie przeczytałeś słowa "dywagujemy"? Dywagacji nie opieram o piekarnio-ciastkarnie, ale SF i Przeglad, które w tym przypadku cytują Gajewskiego czy Termińskiego.

    I dokładnie jest jak mówisz - porównuje składy, i moim zdaniem obecny skład uzupełniony tylko Walaskiem otrze się o baraż. Na szczęscie wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nic pewnego i jest cały czas sporo niewiadomych. Cóz w tym dziwnego ?

    Jeśli mamy więc brać Walaska, człowieka które jest chyba najbardziej sprzedajnym Polakiem ostatnich lat w Ekstralidze, weźmy Jacka Holdera, wynik sportowy będzie podobny, a może strzał jak Sullivan wiele lat temu i korzyści w przyszłości. Albo Lamberta. Jedynym plusem Walaska jest to, że jest Polakiem.
    O Lindgrenie nie wiem co myśleć.

    SF dziś poruszają jeszcze kwestie juniora. Kaczmarek chce jezdzic regularnie, Unia mu tego nie zagwarantuje, więc mysle że chłopak może byc skłonny odejść. Może chłopaka wypożyczyć na sezon, niech X i Krakowiak rywalizują o skład i sie objeżdzają...
    A,czyli krotko mowiac,spekulowales.
    Teraz rozumiem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #1539
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    A,czyli krotko mowiac,spekulowales.
    Teraz rozumiem.
    Nie rozumiem : D a co tu sie dzieje od 35 stron? Dyskutujemy o roznych wariantach, porownujemy, spekulujemy, dokladnie tak samo jak dzialacze spekuluja sobie, z kim najlepiej podpisac kontrakt i jakie beda tego konsekwencje : D ameryke teraz odkryles? A ty twierdzac, ze Walaska stac na srednia +1.9 co robisz? Spekulujesz, i to w wiekszym oderwaniu od rzeczywistosci, niz widmo barazu : D

  13. Powrót do góry    #1540
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Bo dla KS szkodliwę beda słabsze wyniki i nizsza frekwencja, niz Pan Pedersen, który po pierwszym komplecie zostanie dla 80% idolem - przypominam znowu Golloba. I pikniku zrywających młynowi "Lepsze w 2 lidze lanie niz Golloba ogladanie".
    Puknij się człowieku w łeb!
    Gollob idolem? Ty dobrze się czujesz?
    Nawet jeśli mu ludzie klaskali, nieliczni dodam, to w zasadzie tylko jak wygrywał biegi decydujące o losach meczu, a nie dlatego, że był dla torunian idolem.
    ... może i tacy pojedynczy byli, ale to na zasadzie błędu statystycznego.

    Doceniam chłopa za dokonania, ale z pewnością nie był, nie jest i nie będzie moim idolem.
    Sądzę, że większość kibiców z MA uważa podobnie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Oracle (28-10-2016)

  15. Powrót do góry    #1541
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Puknij się człowieku w łeb!
    Gollob idolem? Ty dobrze się czujesz?
    Nawet jeśli mu ludzie klaskali, nieliczni dodam, to w zasadzie tylko jak wygrywał biegi decydujące o losach meczu, a nie dlatego, że był dla torunian idolem.
    ... może i tacy pojedynczy byli, ale to na zasadzie błędu statystycznego.

    Doceniam chłopa za dokonania, ale z pewnością nie był, nie jest i nie będzie moim idolem.
    Sądzę, że większość kibiców z MA uważa podobnie.
    Moim tez nie. Co nie zmienia faktu, ze 70% stadionu go zaakceptowalo. Frekwencja +12k, przegnanie mlynu ze stadionu. Takie sa fakty, przykro mi.

  16. Powrót do góry    #1542
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    70%... to Ty chyba nie na tej MotoArenie byłeś?
    Człowieku po co mącisz?
    ... może Ty i twoi koledzy go zaakceptowali, bo ja widziałem na większości sektorów zupełnie co innego.
    Co chcesz udowodnić? Swoją bzdurna tezę, że Gollob dla większości torunian był takim samym zawodnikiem KST jak Paweł, Miedziak, Chris czy Karol?
    Pisz za siebie i nie zakłamuj historii...

    EDIT: ... może pomyliłeś słowa: tolerowali i zaakceptowali?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 28-10-2016 o 18:17
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Powrót do góry    #1543
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    70% to Ty chyba nie na tej MotoArenie byłeś?
    Co chcesz udowodnić? Swoją bzdurna tezę, że Gollob dla większości torunian był idolem ył takim samym zawodnikiem KST jak Paweł, Miedziak, Chris czy Karol?
    Pisz za siebie i nie zakłamuj historii...
    Eh, a gdzie niby napisalem, ze byl idolem niczym Paweł czy Chris ? : / napisałem, ze wbrew wielkiej napinki w momencie podpisywania kontraktu, zapowiedzi bojkotu itd MotoArena go zaakceptowala. Jedni mniej (starsi kibice), drudzy bardziej, ale czlochu w trakcie sezoni nie było. Wielokrotnie dostawał brawa na stojaco, np po polfinale z Wlokniarzem u nas, jesli chcesz konkretow. Tak było. Pogodz sie z tym.

    Dodam wiecej. Po polfinale wracajac i sluchajac dyskusji kibicow ludzie mieli zal, ze zamiast z/z pojechal Sullivan, bo Gollob Ward mieliby wiecej biegow. Tacy sa kibice, niestety.

  18. Powrót do góry    #1544
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Mądrze napisałeś cały tekst, przywołam jednak tylko to zdanie dla komentarza, bo uwierz mi ja też daję uczciwie zarobić i nie mam ludzi do pracy.
    A propozycję przedstawie każdemu kto chce jej wysłuchać. Niestety ludzie wolą zarabiać na kasie markecie grosze niż zarobić 4-5 tysięcy, ale trochę popracować.
    Niestety nie każdy nadaje się do każdej korporacji.
    Nie wiem jaka branza ale rozwaz przeniesienie dzialalnosci na poludnie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #1545
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Krajesky
    ... a kto zapowiadał bojkot? Grupka, która resztę ma za pikników, a która razem nie zaliczyła tyle wyjazdów co kolesie z mojego sektora, ba z sektora... z rzędu.

    Co Ty mi za pier... pociskasz? Ty myślisz, że ja mecze z Torunia to w TV oglądam?

    Dwa tygodnie jesteś na forum i chcesz zabłysnąć?

    Poogódź się z tym.
    Nie za wysoko głowę nosisz?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 28-10-2016 o 18:24
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  20. Powrót do góry    #1546
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gollob ma teraz 1,8.
    Taka srednia u Walaska w pelni by mnie satysfakcjonowala.
    U Kacpra to najwyzej w Nice lidze.

    Z cyklu "slyszelismy" :

    za gazeta.pl

    .......Koncepcję budowy składu zburzyła decyzja Martina Vaculika.
    11 października Słowak opublikował oświadczenie, w którym podziękował za wsparcie w minionym sezonie. Jednocześnie stwierdził, że w kolejnym nie będzie reprezentował klubu z Torunia. Wg naszych nieoficjalnych informacji żużlowiec chciał jednak wrócić do negocjacji po tym, jak jeden z jego sponsorów wycofał swoje finansowe poparcie. Termiński pozostał nieugięty. ........
    Pisałem o tym jakoś w ubl tygodniu. Czyli mam jednak dobre wypieki w mojej piekarni.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi venom200 za jego przydatny post!

    kingpin (28-10-2016)

  22. Powrót do góry    #1547
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Eh, a gdzie niby napisalem, ze byl idolem niczym Paweł czy Chris ? : / napisałem, ze wbrew wielkiej napinki w momencie podpisywania kontraktu, zapowiedzi bojkotu itd MotoArena go zaakceptowala. Jedni mniej (starsi kibice), drudzy bardziej, ale czlochu w trakcie sezoni nie było. Wielokrotnie dostawał brawa na stojaco, np po polfinale z Wlokniarzem u nas, jesli chcesz konkretow. Tak było. Pogodz sie z tym.

    Dodam wiecej. Po polfinale wracajac i sluchajac dyskusji kibicow ludzie mieli zal, ze zamiast z/z pojechal Sullivan, bo Gollob Ward mieliby wiecej biegow. Tacy sa kibice, niestety.

    Semen mysle ze dosc dobrze opisal sytuacje z tomusiem, a wczesniej tez dostales odpowiedz dlaczego nagle bylo wiecej ludzi na stadionie-bo obnizyli ceny biletow, na 1 meczu ze Sparta jakos nie pamietam zeby byl nadkomplet bo wielki gollob sie pojawil.
    a przegonil min moja osobe i jakos zyje
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  23. Powrót do góry    #1548
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie wiem jaka branza ale rozwaz przeniesienie dzialalnosci na poludnie
    No dokładnie. Jak w kraju Europy C ludzie nie chcą pracować za 4 k to ja nie wiem dokąd zmierza ta Polska.

  24. Powrót do góry    #1549
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Krajesky
    ... a kto zapowiadał bojkot? Grupka, która resztę ma za pikników, a która razem nie zaliczyła tyle wyjazdów co kolesie z mojego sektora, ba z sektora... z rzędu.

    Co Ty mi za pier... pociskasz? Ty myślisz, że ja mecze z Torunia to w TV oglądam?

    Dwa tygodnie jesteś na forum i chcesz zabłysnąć?


    Nie za wysoko głowę nosisz?
    Wyluzuj człowieku troche. Nie musisz sie unosic bezmyslnie : ) nic nie wspominalem, gdzie ty mecze ogladasz, 0 aluzji w kierunku Twojej osoby, na prawde zluzuj. Kto zapowiadal bojkot? Odszukaj sobie zdjecie Kurzawskiego i Golloba na fejs, i poczytaj komentarze pod. Albo ziomeczki-kibice. Mało było entuzjastow tego pomyslu. Raczej wszyscy byli na nie. A jak przyszlo co do czego, to stadion byl prawie full. Bo, czy nam sie podoba czy nie, kibice (70%), dla ktorych zuzel to niedzielna rozrywka, maja w dupie animozje, jezeli zawodnik robi wynik. Tyle. Jesli twierdzisz, ze Gollob po komplecie puntow nie dostawal fury braw, zaklamujesz rzeczywistosc. To byl przykry widok, ale tak bylo.

  25. Powrót do góry    #1550
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Wyluzuj człowieku troche. Nie musisz sie unosic bezmyslnie : ) nic nie wspominalem, gdzie ty mecze ogladasz, 0 aluzji w kierunku Twojej osoby, na prawde zluzuj. Kto zapowiadal bojkot? Odszukaj sobie zdjecie Kurzawskiego i Golloba na fejs, i poczytaj komentarze pod. Albo ziomeczki-kibice. Mało było entuzjastow tego pomyslu. Raczej wszyscy byli na nie. A jak przyszlo co do czego, to stadion byl prawie full. Bo, czy nam sie podoba czy nie, kibice (70%), dla ktorych zuzel to niedzielna rozrywka, maja w dupie animozje, jezeli zawodnik robi wynik. Tyle. Jesli twierdzisz, ze Gollob po komplecie puntow nie dostawal fury braw, zaklamujesz rzeczywistosc. To byl przykry widok, ale tak bylo.
    Generalnie Gollob zostal w Toruniu zaakceptowany. Jakies owacje na stojaco dla niego ? Moze I byly, ja akutrat takiej sytuacji nie pamietam.
    Wiem natomiast, ze na mecze do Torunia przyjezdzalo bardzo wielu jego sympatykow z Bydgoszczy I okolic. Zreszta to bylo widac po nr rej.pojazdow na przystadionowych parking ach.
    Totez I moglo wygladac tak, ze w Toruniu Tomek jest nawet I kochany.
    Drugi sezon i kilka slabych meczy i Gollob dla nas ponownie stal sie "tyfusem" a jego odejscie przyjeto z ulga.
    Tomek Gollob- zabawka rozkapryszonego Romusia. I niech tak zostanie.

  26. Powrót do góry    #1551
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,128
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Nie rozumiem : D a co tu sie dzieje od 35 stron? Dyskutujemy o roznych wariantach, porownujemy, spekulujemy, dokladnie tak samo jak dzialacze spekuluja sobie, z kim najlepiej podpisac kontrakt i jakie beda tego konsekwencje : D ameryke teraz odkryles? A ty twierdzac, ze Walaska stac na srednia +1.9 co robisz? Spekulujesz, i to w wiekszym oderwaniu od rzeczywistosci, niz widmo barazu : D
    Z tym "spekulujesz" faktycznie nie zrozumiales.Swiezak na forum jestes,moj blad.

    Daje Ci pod rozwage kto jest bardziej oderwany od rzeczywistosci.
    Ten ktory na podstawie dokonan pewnego zawodnika daje mu szanse na
    udany sezon czy ten ktory pomimo tego,ze o ostatecznym skladzie
    przynajmniej 3-4 druzyn niewiele wiadomo,juz wie kto pojedzie w barazu?

    Pisales ,ze studiujesz.
    Wrozbiarstwo na Hogwardzie?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-10-2016 o 19:10
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #1552
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Generalnie Gollob zostal w Toruniu zaakceptowany. Jakies owacje na stojaco dla niego ? Moze I byly, ja akutrat takiej sytuacji nie pamietam.
    Wiem natomiast, ze na mecze do Torunia przyjezdzalo bardzo wielu jego sympatykow z Bydgoszczy I okolic. Zreszta to bylo widac po nr rej.pojazdow na przystadionowych parking ach.
    Totez I moglo wygladac tak, ze w Toruniu Tomek jest nawet I kochany.
    Drugi sezon i kilka slabych meczy i Gollob dla nas ponownie stal sie "tyfusem" a jego odejscie przyjeto z ulga.
    Tomek Gollob- zabawka rozkapryszonego Romusia. I niech tak zostanie.
    Dokładnie to mam na mysli - robił wynik, byl akceptowany. Rok pozniej jak zaczal robic padake, akceptacja sie skonczyla. Wynik dla przecietnej grupy kibicow jest wazniejszy niz animozje. Z Pedersenem byloby podobnie, kwestia wyniku jaki by zrobil.

  28. Powrót do góry    #1553
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Dokładnie to mam na mysli - robił wynik, byl akceptowany. Rok pozniej jak zaczal robic padake, akceptacja sie skonczyla. Wynik dla przecietnej grupy kibicow jest wazniejszy niz animozje. Z Pedersenem byloby podobnie, kwestia wyniku jaki by zrobil.
    No ale mnie sie zdaje, ze taki Holder, Pawelek, Vaculik I inni jednak sa/byli znacznie wiecej niz tylko akceptowani.
    Natomiast Pedersen ? Nie wydaje mi sie. Za wiele "swierzych " ma sprawek na sumieniu.
    Gollob po kilku latch spedzonych w Tarnowie I Gorzowie jednak nam w Toruniu ze tak powiem "ostygl"

  29. Powrót do góry    #1554
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Totez I moglo wygladac tak, ze w Toruniu Tomek jest nawet I kochany.
    Drugi sezon i kilka slabych meczy i Gollob dla nas ponownie stal sie "tyfusem" a jego odejscie przyjeto z ulga.
    ale dlatego że, WY kibice jesteście CHORĄGIEWKI. sam opisałeś że jak jest dobrze nosimy na rekach jak jest zle to plujemy...

    tacy ludzie nie zasluguja na miano kibica tzw. leszcze

    Scott Nicholls w 1 meczu...
    3,3,2*,0...

    po 3 biegach BÓG, po 4 starcie najgorsza gnida świata

  30. Powrót do góry    #1555
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Frekwencja +12k, przegnanie mlynu ze stadionu. Takie sa fakty, przykro mi.
    Faktem jest też, że taka frekwencja to żadna zasługa Golloba. Ile osób ma Ci to jeszcze powtórzyć, żeby dotarło?

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-10-2016)

  32. Powrót do góry    #1556
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Pisałem o tym jakoś w ubl tygodniu. Czyli mam jednak dobre wypieki w mojej piekarni.
    Weź pod rozwagę że dziennikarze nie biorą info z piekarni tylko z tego forum Co więcej, zaglądają tu także prezesi, a może i zawodnicy.

  33. Powrót do góry    #1557
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Weź pod rozwagę że dziennikarze nie biorą info z piekarni tylko z tego forum Co więcej, zaglądają tu także prezesi, a może i zawodnicy.
    Nie może tylko na pewno

  34. Powrót do góry    #1558
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,128
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Weź pod rozwagę że dziennikarze nie biorą info z piekarni tylko z tego forum Co więcej, zaglądają tu także prezesi, a może i zawodnicy.
    O ile sie nie myle,venom200 pisal o tym ,ze Vaculik chcial wrocic do rozmow,ale nie pisal,ze bylo to spowodowane grozba utraty sponsora.
    Wiec dziennikarze przepisali info z forum i dodali cos od siebie,albo jednak znaja sprawe z innego zrodla.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Teraz jest. Czyli w 2016.
    Wygrał walkę o miejsce w składzie KST, prezentował się lepiej. Jeździł w Ekstralidze, a Walasek odstawiał kabaret na zapleczu. Jeździł za bardzo dużym powodzeniem w Szwecji (ogromny jego wkład w awans do finału), gdzie Walasek był chyba najgorszym zawodnikiem w BEL i generalnie brak słów by ocenić to, co on tam wyprawiał.
    Kto wygral z kim?
    Kacper z Walaskiem?
    Chyba w pokoju hotelowym,na play-statione.

    Walasek nie chcial slyszec o SE,bo jak sam przyznal,po dwoch pechowych sezonach
    nie przygotowal sie jak nalezy do kolejnego.
    Czewa wiadomo,kasy nie bylo i kontuzja.
    Falubaz to kontuzja za kontuzja.
    Dwa lata wyjete z zuzlowego zyciorysu.
    W Wandzie jechal od niechcenia,doszly po raz kolejny klopoty z plynnoscia finansowa.

    Jak go Gajes mentalnie a Termos finansowo postawi na nogi,Doyla bedzie objezdzal jak szkolkowicza.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-10-2016 o 19:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #1559
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Widzę że wielu tu jedzie po Vaculu a w sumie nie bardzo rozumiem dlaczego. Chłopak nie trawi widocznie jak ten Wasz Termos ruga Go publicznie i ja Go jestem w stanie zrozumieć. Chłopak grzecznie podziękował za współpracę i zrobił to w takim momencie ,że ten Wasz nieudolny prezes mógł śmiało załatać tą dziurę
    w składzie . Po prawdzie pisał Przemek , że w pewnym momencie NKI był już pożegnany w Gorzowie , ale mimo to nie potrafił tego wykorzystać Wasz
    pryncypał , widocznie chytry dwa razy traci. Jeśli prawdą będzie , że Madsen za drogi , z Boberem nie wyjdzie Nicki jest be a zbawicielem ma być Walas to życzę powodzenia . Do tego uśmiechnięty Jankes będzie łaskaw złożyć parafkę pod kontraktem jak na rynku nie będzie w kim wybierać . Pewnie zrobi to za
    odpowiednim wynagrodzeniem a jak propozycja senatora będzie kiepska to zawsze może skończyć karierę. Jeśli nie chcecie obudzić się z ręką w nocniku to jako
    kibice kupujący karnety , bilety czyli poważny sponsor wstrząśnijcie tą krzyżacką ziemią , pokażcie siłę i że Wam zależy i dajcie do zrozumienia ,że przy najbliższych wyborach pokażecie Mu środkowy palec . Są jeszcze Zagar czy młody Kaczmarek . Jeszcze są . Czekam w końcu pozytywnych wieści z Waszego
    podwórka i szczerze życzę udanego sezonu .

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Stev (29-10-2016)

  37. Powrót do góry    #1560
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Krajesky
    ... a kto zapowiadał bojkot? Grupka, która resztę ma za pikników, a która razem nie zaliczyła tyle wyjazdów co kolesie z mojego sektora, ba z sektora... z rzędu.

    Co Ty mi za pier... pociskasz? Ty myślisz, że ja mecze z Torunia to w TV oglądam?

    Dwa tygodnie jesteś na forum i chcesz zabłysnąć?


    Nie za wysoko głowę nosisz?
    Bo jak zaczynać, to z przytupem!

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #1561
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Widzę że wielu tu jedzie po Vaculu a w sumie nie bardzo rozumiem dlaczego. Chłopak nie trawi widocznie jak ten Wasz Termos ruga Go publicznie i ja Go jestem w stanie zrozumieć. Chłopak grzecznie podziękował za współpracę i zrobił to w takim momencie ,że ten Wasz nieudolny prezes mógł śmiało załatać tą dziurę
    w składzie . Po prawdzie pisał Przemek , że w pewnym momencie NKI był już pożegnany w Gorzowie , ale mimo to nie potrafił tego wykorzystać Wasz
    pryncypał , widocznie chytry dwa razy traci. Jeśli prawdą będzie , że Madsen za drogi , z Boberem nie wyjdzie Nicki jest be a zbawicielem ma być Walas to życzę powodzenia . Do tego uśmiechnięty Jankes będzie łaskaw złożyć parafkę pod kontraktem jak na rynku nie będzie w kim wybierać . Pewnie zrobi to za
    odpowiednim wynagrodzeniem a jak propozycja senatora będzie kiepska to zawsze może skończyć karierę. Jeśli nie chcecie obudzić się z ręką w nocniku to jako
    kibice kupujący karnety , bilety czyli poważny sponsor wstrząśnijcie tą krzyżacką ziemią , pokażcie siłę i że Wam zależy i dajcie do zrozumienia ,że przy najbliższych wyborach pokażecie Mu środkowy palec . Są jeszcze Zagar czy młody Kaczmarek . Jeszcze są . Czekam w końcu pozytywnych wieści z Waszego
    podwórka i szczerze życzę udanego sezonu .
    Kolejny który myśli że Vacul odszedł do Stali (Komarnickiego) bo się obraził...ręce opadają.

  39. Powrót do góry    #1562
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    ale dlatego że, WY kibice jesteście CHORĄGIEWKI. sam opisałeś że jak jest dobrze nosimy na rekach jak jest zle to plujemy...
    My kibice..... chorągiewki ?
    Historia z ostatnimi "dokonaniami" w Toruniu Sullivana czy Karola Ząbika oraz cierpliwość kibiców do Adriana Miedzińskiego po KILKU jego słabiutkich latach pokazują,że nie do końca masz rację.
    Adika na sportsboardzie co chwilę my kibice toruńscy bronimy jak matka swojego dzieciaka i krzywdy mu zrobić nie damy

    Na Darcy Warda też nikt w Toruniu po jego odejściu i po wypadku się nie wypiął.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 28-10-2016 o 20:14

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-10-2016), longlay1 (28-10-2016)

  41. Powrót do góry    #1563
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    153
    Podziękowania: 26 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Weź pod rozwagę że dziennikarze nie biorą info z piekarni tylko z tego forum Co więcej, zaglądają tu także prezesi, a może i zawodnicy.
    Ale prezesi chyba nie sugerują się tym forum patrząc kogo zakontraktowac?

  42. Powrót do góry    #1564
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Eh. tak czytam wpisy "Vaculik obraził sie bo Prezes .." Media podkrecily a lud uwierzył.
    Do tych co w to wierzą - ile macie lat ? Tam jakieś studia były czy na etapie gimnazjum ?
    A do Torunia to Vaculik przyszedł bo w Tarnowie pod prysznicami mydło nie było w płynie ?
    I jak napisza to w gazetach to uwierzy lud że miało być mydło w kostce.. no ja pierd...
    To nie są czasy gdy w meczu derbowym w składzie obcy to był naprawde obcokrajowiec.
    Kasa, kasa ...Martin dostał dużyyy pieniadz i tyle. Jedyne o co można miec do niego żal że rozmawiał
    w trakcie sezonu. Profesjonalista powinien powiedziec ok pogadamy jak wyjade z parkingu z Gorzowa.

  43. Powrót do góry    #1565
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    O ile sie nie myle,venom200 pisal o tym ,ze Vaculik chcial wrocic do rozmow,ale nie pisal,ze bylo to spowodowane grozba utraty sponsora.
    Wiec dziennikarze przepisali info z forum i dodali cos od siebie,albo jednak znaja sprawe z innego zrodla.



    Kto wygral z kim?
    Kacper z Walaskiem?
    Chyba w pokoju hotelowym,na play-statione.

    Walasek nie chcial slyszec o SE,bo jak sam przyznal,po dwoch pechowych sezonach
    nie przygotowal sie jak nalezy do kolejnego.
    Czewa wiadomo,kasy nie bylo i kontuzja.
    Falubaz to kontuzja za kontuzja.
    Dwa lata wyjete z zuzlowego zyciorysu.
    W Wandzie jechal od niechcenia,doszly po raz kolejny klopoty z plynnoscia finansowa.

    Jak go Gajes mentalnie a Termos finansowo postawi na nogi,Doyla bedzie objezdzal jak szkolkowicza.
    Jasne, tłumaczysz sobie wszystko pod jedną tezę. Równie dobrze, ja ci mogę napisać, że jak Gollob dogada się w końcu z nowymi tłumikami, to wróci do formy z 2010. Takie samo pi#rdolenie bzdur. Walasek u progu sezonu podjął walkę o skład, jeździł w sparingach, ale ją przegrał. A czy to dlatego, że był słaby fizycznie, psychicznie, czy sprzętowo, to już drugorzędne. W Anglii też po coś jeździł, a szło mu tragicznie (przecież nikt go nie zmuszał). W Wandzie z meczu na mecz było gorzej. Może i nie płacili, ale robić po 6 punktów w Rawiczu, to już gruba sprawa.

    O jego odbudowie czytałem przed 2015 i przed 2016. A kontuzje, które miał w 2015 to nie były żadne hardkory. No ale powodzenia. Jak dla mnie to niech go biorą, będzie ciekawie

    ps. Ja tam słyszałem, że Walasek liczył na kontrakt w SE, ale "nie wyszło".
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-10-2016)

  45. Powrót do góry    #1566
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Dokładnie to mam na mysli - robił wynik, byl akceptowany. Rok pozniej jak zaczal robic padake, akceptacja sie skonczyla. Wynik dla przecietnej grupy kibicow jest wazniejszy niz animozje. Z Pedersenem byloby podobnie, kwestia wyniku jaki by zrobil.
    Koledzy już wytłumaczyli, że na Golloba w dużej
    mierze przyjeżdżali bydgoszczanie. Kto będzie
    przyjeżdżał na Pedersena - Duńczycy?! Robi?!
    !Adrian walcz!

  46. Powrót do góry    #1567
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale Gomólski na dziś na pewno nie jest słabszy od Walaska i raczej nie powiedziałbym, że ktoś kto popiera angaż Walaska, dobrze życzy temu klubowi...
    Sezon 2016 pokazał kto jest lepszy i oczywiście tym kimś jest GinGer. Walasek ostatnie 2 lata to dramat, a na pewno to już nie jest poziom eligi. Zajechał do Rawicza i Konopka, Lisiecki, Mielniczuk go dymali

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Przeglad pisze - Lindgren prawdopodobnie GetWell. Ostatnio pisali, ze ROW. Czyli wiemy, ze nic nie wiemy : )
    Oni pisali o Pawlickich w Rybniku na 100%. Zagar też tam już ponoć jest. A suma ekwiwalentu za wyszkolenie Kaczmarka kosztowała 300 tys. zł, a z niewiadomych przyczyn dziś spadła do 200 tys. zł

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gollob ma teraz 1,8.
    Taka srednia u Walaska w pelni by mnie satysfakcjonowala.
    To musicie go puszczać tylko na mecze domowe tak jak GKM to robi z Gollobem

    Parcia na Walaska kompletnie nie rozumiem - Toruń ma już 2 polskich seniorów w składzie. Albo brać Dzika który wam zrobi powyżej 2,00 pkt/bieg albo taniego Jonssona który poniżej 1,5-1,6 pkt/bieg nie zejdzie a to jest IMHO nie do pobicia przez Gomółę czy Walaska. A brak GP (po raz pierwszy od dawien dawna) może na niego wpłynąć tylko na +.

  47. Powrót do góry    #1568
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Teraz Gajewski ma pole do popisu - jeśli ma ten
    "zmysł", jaki powinien mieć porządny manager,
    powinien wiedzieć, kto z potencjalnych kandydatów
    może wystrzelić (i to nie sobie w łeb, jak w przypadku Larsena).
    Tym bardziej, że Alfa i Omega co jak co, ale znajomości w środowisku
    to mieć powinien. Ciekawe, co też wyjdzie z zapowiadanej przebudowy
    toru...
    !Adrian walcz!

  48. Powrót do góry    #1569
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Jonsson nie jest tani.

  49. Powrót do góry    #1570
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Walasek, który jeździ tylko dla pieniędzy też niekoniecznie Nie dałbym głowy, że tańszy od Leona
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  50. Powrót do góry    #1571
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Walasek, który jeździ tylko dla pieniędzy też niekoniecznie Nie dałbym głowy, że tańszy od Leona
    Jak Madsen będzie jechał w Czewie na kontrakcie 2016( a jestem przekonany , że Czewa da mu więcej) to jest na pewno droższy od tego co miał taki Walasek w Wandzie bo wątpie , że ktoś mu da za punkt więcej niż 2000 - 2500 k w Ekstralidze.

  51. Powrót do góry    #1572
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    W Wandzie tak, ale ja piszę o obecnych ofertach z KST. Nie byłbym pewien takiego zróżnicowania.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  52. Powrót do góry    #1573
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    W Wandzie tak, ale ja piszę o obecnych ofertach z KST. Nie byłbym pewien takiego zróżnicowania.
    Madsen się ceni i to bardzo , uwierz mi. A taki Walasek ? co on może ? wielkiej karty przetargowej w rękach nie ma po dwóch ostatnich latach.

    Chyba , że chodzi Ci o podobne sumy które zaoferował klub jednemu i
    drugiemu a to by oznaczało , że Madsen mógł się poczuć urażony

  53. Powrót do góry    #1574
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ja tylko mówię, co gdzieś mi się obiło, a czy to prawda, czy nie to nie wiem. Spekuluję
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-10-2016)

  55. Powrót do góry    #1575
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Adika na sportsboardzie co chwilę my kibice toruńscy bronimy jak matka swojego dzieciaka i krzywdy mu zrobić nie damy
    no nie chcę ja się tutaj szczególnie chwalić ale kto pierwszy zawsze na forum własną piersią Adriana bronił? Aż mi włosy na klacie posiwiały

  56. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    Penhall (28-10-2016), Peter Kildemand (28-10-2016), kingpin (29-10-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •