Strona 8 z 315 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Madsen to nie jest zle rozwiazanie.
    Dac go do pary z Miedziakiem i beda przed soba tak szybko uciekac,ze kazdy bieg po 5-1.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    i to jest jedyna realna alternatywa. inaczej to prezes niech przestanie mleć ozorem o walce o złoto za rok.
    Ja tam nie słyszałem, żeby Ilona Termińska mleła ozorem
    na temat złota.
    !Adrian walcz!

  3. Powrót do góry    #318
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Jak by nie patrzeć to szkoda by było Martina bo dzięki niemu i Gregowi mieliśmy wspaniałą atmosferę w drużynie.
    Pierwszy raz od lat chłopaki byli drużyną nie zlepkiem indywidualności.

    Wysłane z telefonu grubego Wojtka.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    YaneY (10-10-2016)

  5. Powrót do góry    #319
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Vaculik musi zostać! To fajny chłopak, który dobrze wpasował się w drużynę. Do tego ma jeszcze w sobie potencjał który na 100% pokaże jeśli odejdzie do innego klubu, wtedy murowane top3 E-ligi
    Owszem był jednym z głównych winowajców porażki w finale ale równocześnie jednym z ojców dostania się do tego finału. Wypuszczenie go teraz byłoby głupotą.
    Zeszłoroczny skład wzmocniony Drabikiem byłby dla mnie ideałem i można wtedy poważnie mówić o kolejnym finale

  6. Powrót do góry    #320
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Swoją drogą to krew mnie zalewa jak słyszę, że Gorzów gotów jest przepłacić Vacula, podczas gdy raptem kilka miesięcy wcześniej był wielki lament w Gorzowie i obniżka kontraktów, bo się kasa w klubie nie zgadza. No ale teraz można szaleć na nowo, przecież jakby co to się w połowie 2017 znów obniży, a zawodnicy postawieni pod ścianą będą musieli podpisać lub nie będą w ogóle jeździć.
    Do tego jeszcze Częstochowa w E-lipie bo nie ma komu jechać, ci co chcą nie mogą, a ci co mogą nie chcą. Kabaret jakiś, nic więcej.
    W tym polskim żużlu to nigdy chyba nie będzie normalnie.

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    lego (10-10-2016), tazer1980 (11-10-2016)

  8. Powrót do góry    #321
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Zycie,Howard,zycie.

    Vacul powinien zostac pod warunkiem ,ze nie bedziemy musieli sie o niego licytowac.
    Wole przejechac przyszly sezon walczac tylko o PO zamiast o medale niz po sezonie wysluchiwac
    ile to Termos musial dolozyc z wlasnej kieszeni.
    Wbrew pozorom alternatyw za Slowaka kilka jest.
    Jutro Martin zdaje sie ma zdecydowac ,wiec bedziemy madrzejsi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,671
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    A jak sytuacja wyglada z Miedzińskim? Ma ważny kontrakt, czy skończył mu się po tym sezonie? Nie zasiedział się u Was już za bardzo? Jeżeli Vaculik zdecyduje się na przenosiny, to może weźmiecie obu braci w pakiecie, a Miedziakowi pozwolicie zasmakowac chleba gdzie indziej?

  10. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Miedziak musi być, gdzie my znajdziemy drugiego takiego kaskadera

    Tylko Apator!!!!

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Morciasz (10-10-2016)

  12. Powrót do góry    #324
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zycie,Howard,zycie.

    Vacul powinien zostac pod warunkiem ,ze nie bedziemy musieli sie o niego licytowac.
    Wole przejechac przyszly sezon walczac tylko o PO zamiast o medale niz po sezonie wysluchiwac
    ile to Termos musial dolozyc z wlasnej kieszeni.
    Wbrew pozorom alternatyw za Slowaka kilka jest.
    Jutro Martin zdaje sie ma zdecydowac ,wiec bedziemy madrzejsi.
    Różowy twardo mówi, że Vacul klepnięty
    w Stali i tylko ściemnia KST. Ja w sumie też
    nie zdziwię się, jak odejdzie. Krzyż na drogę.
    !Adrian walcz!

  13. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    klimat identyczny tutaj jak w wątku "obok" u zielonogorcow. Dudek tez juz mial krzyze na droge a pozniej podpisal.
    Tutaj tez tak bedzie, tlyko niech Howard skopiuje swoj wpis na vaculikowego fejsbunia - moze chlopak nie wie, ze tam kontrakty sa atrkacyjne ale tylko przed sezonem a w trakcie trzeba ostro negocjowac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #326
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Różowy twardo mówi, że Vacul klepnięty
    w Stali i tylko ściemnia KST. Ja w sumie też
    nie zdziwię się, jak odejdzie. Krzyż na drogę.
    No to mam nadzieję że nasz senator który Zapowiada walkę o złoto ma plan B. Idealnie jakby dołączył dobry Polak wtedy można by dokontraktraktowac młodego perspektywicznego zagranicznego zawodnika który by mobilizowal Pawła i Adriana. Szkopuł w tym że tych dobrych Polaków na rynku praktycznie już nie ma.
    Wcale się nie zdziwię jeśli Gorzów chcę po mistrzostwie porządnie przewietrzyć skład i do nas trafi Iversen.

  15. Powrót do góry    #327
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    A co ten Różowy może wiedzieć? Tyle co mu się przyśni. Z chaotycznego tekstu Ostafa wynika, że do Gorzowa przychodzą Vacul i Piter. Jakoś nie chce mi się wierzyć w taki scenariusz.

  16. Powrót do góry    #328
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,671
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Swoją drogą to krew mnie zalewa jak słyszę, że Gorzów gotów jest przepłacić Vacula, podczas gdy raptem kilka miesięcy wcześniej był wielki lament w Gorzowie i obniżka kontraktów, bo się kasa w klubie nie zgadza. No ale teraz można szaleć na nowo, przecież jakby co to się w połowie 2017 znów obniży, a zawodnicy postawieni pod ścianą będą musieli podpisać lub nie będą w ogóle jeździć.
    Howard już Ci tłumaczę jak sytuacja wyglądała. Przełom czerwca/lipca był trudny dla księgowej. Na poczatku sezonu wszystko wygrywalismy (bardzo wysoko m.in. z wami), do tego meczów sie nawarstwiło i trzeba było płacic wysokie faktury. Zmora nie ładnie się zachował i na trzy mecze u siebie obnizył stawkę za punkt (jako jedyny nie zgodził się Zagar). Oczywiscie zużlowcy jechali za wyższą punktówkę w PO,a także za mistrza dostali premię, co z pewnościa im zrekompensowało "straty"za trzy mecze u siebie z Tarnowem, Rybnikiem i Wrockiem. W sierpniu i wrześniu doszła kasa za bilety z GP, za play-offy, transze od sponsorow i kasa z E-ligi. Jakby nie było budżet w Gorzowie był w tym sezonie chyba najwyższy w calej Ekstralidze.

    A po tym sezonie podziekowano Zagarowi, Jensenowi, Cyferowi (uwolnione 1,5-2,0 mln) i tą kasą + bonusy+załatwienie sponsora na Grand Prix prezes Zmora kusi (bo poki nie ma czegos na papierze,to nic nie jest pewne) Słowaka. Kwestia, czy Terminski podpisze rekordowo wysoki kontrakt z Vaculem i da mu podwyżkę, czy odpuści...

    PS Tematu Piotra Pawlickiego w Gorzowie nie ma w tym okienku transferowym

  17. Powrót do góry    #329
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Mam nadzieje,ze Termos nie da Vaculowi ani grosza wiecej niz zaproponowal.
    Sezonem 2016 nie zasluzyl na zadna podwyzke.
    Trzeba sie szanowac a jak Gorzow ma kase,to nikt bogatemu nie zabroni.

    Swoja droga Zmora sporo ryzykuje.
    Wystarczy jeden,dwa slabsze mecze liderow
    i moze sie okazac,ze nie bedzie czym zasypac dziury.
    W tym roku przekonal sie o tym Falubaz,choc oni
    budzet ogarneli.Z pomoca przyszedl wybryk Dudka z odzywkami,
    slaby sezon Doyla w Toruniu i absencja Hampela.
    Dlatego nie musieli podpisywac zadnych rekordowych kontraktow a
    Hampel zarobil na waciki.
    W przyszlym sezonie odpadniecie w polfinalach moze spowodowac
    duzo wiecej problemow.
    Zmora najwyzej obetnie 20% i wszyscy beda zadowoleni.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-10-2016 o 18:26
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mhsol (10-10-2016)

  19. Powrót do góry    #330
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    No ale zeby tak sie zabijac za Vaculem. No bez jaj. Gosc ledwo robi 2,0 u siebie i ponizej na wyjezdzie. Ja bym tam wolal PUK zamiast Martina. Na pewno ktos bedzie na rynku do wypelnienia luki. W ostatecznosci Pedersen wam zostanie.

  20. Powrót do góry    #331
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    No ale zeby tak sie zabijac za Vaculem. No bez jaj. Gosc ledwo robi 2,0 u siebie i ponizej na wyjezdzie. Ja bym tam wolal PUK zamiast Martina. Na pewno ktos bedzie na rynku do wypelnienia luki. W ostatecznosci Pedersen wam zostanie.
    Nicki Pedersen poza Lesznem to wymysł niektórych Leszczyńskich kibiców. Przecież on sam powiedział że zostać chce, kontrakt ma ważny, naprawdę nie ma na rynku Pedersena, mimo że niektórzy w Lesznie chcieliby żeby był.

  21. Powrót do góry    #332
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Swoją drogą to krew mnie zalewa jak słyszę, że Gorzów gotów jest przepłacić Vacula, podczas gdy raptem kilka miesięcy wcześniej był wielki lament w Gorzowie i obniżka kontraktów, bo się kasa w klubie nie zgadza. No ale teraz można szaleć na nowo, przecież jakby co to się w połowie 2017 znów obniży, a zawodnicy postawieni pod ścianą będą musieli podpisać lub nie będą w ogóle jeździć.
    Do tego jeszcze Częstochowa w E-lipie bo nie ma komu jechać, ci co chcą nie mogą, a ci co mogą nie chcą. Kabaret jakiś, nic więcej.
    W tym polskim żużlu to nigdy chyba nie będzie normalnie.

    Niestety obliczjąc budżet trudno zakładać, że po meczu z drużyną z czołówki i faworytem ligi trzeba będzie bulić swoim zawodnikom za 70 pkt.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    ins. Sokołowski (10-10-2016)

  23. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Rozumiem,ze te 15-20 pkt wiecej do zaplacenia rozjechalo Zmorze budzet.

    Teraz buduje silny zespol,do przygotowania toru znowu dopuszczony zostal Paluch,
    wiec spodziewam sie po 3 meczach placzu Zmory,ze oni na 52 pkt w meczu byli przygotowani
    ale na 55 niestety nie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #334
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mam nadzieje,ze Termos nie da Vaculowi ani grosza wiecej niz zaproponowal.
    Sezonem 2016 nie zasluzyl na zadna podwyzke.
    Trzeba sie szanowac a jak Gorzow ma kase,to nikt bogatemu nie zabroni.

    Swoja droga Zmora sporo ryzykuje.
    Wystarczy jeden,dwa slabsze mecze liderow
    i moze sie okazac,ze nie bedzie czym zasypac dziury.
    W tym roku przekonal sie o tym Falubaz,choc oni
    budzet ogarneli.Z pomoca przyszedl wybryk Dudka z odzywkami,
    slaby sezon Doyla w Toruniu i absencja Hampela.
    Dlatego nie musieli podpisywac zadnych rekordowych kontraktow a
    Hampel zarobil na waciki.
    W przyszlym sezonie odpadniecie w polfinalach moze spowodowac
    duzo wiecej problemow.
    Zmora najwyzej obetnie 20% i wszyscy beda zadowoleni.
    Falubaz nie ma w rękawie SGP, a bileter Irek w razie czego dodrukuje wejściówek na dachy okolicznych kamienic - co z tego, że toru nie widać ale słychać warkot motocykli i można poczuć klimat trybun
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Słowianka (11-10-2016), kingpin (10-10-2016)

  26. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Trzeba sie szanowac a jak Gorzow ma kase,to nikt bogatemu nie zabroni.
    Pewnie, że nie. A jak się ma kasę i do tego otwartą linię kredytową to już tylko wypada winszować. Mi się wydaje, że Zmora nie chce powtórzyć błędu sprzed roku i szuka odchudzonych kotów, zatem Martin pasuje
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  27. Powrót do góry    #336
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Vacul fajny gość, ale nie wiem skad to przekonanie ze za rok bedzie terminatorem niczym Doyli,
    nasi go chca, jak chce gdzie indzie isc i do Blondyny i Bartosza zamiast Grega i Chrisa to trudno,
    dla mnie to glupia zamiana ale jak kilka wiecej dukatow bardziej sie mu kalkuluje niz dobra i fajna ekipa i pewny grosz
    to znaczy ze nie ma/nie bylo kim sie tak przejmowac,

  28. Powrót do góry    #337
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    ... a co Wy tym Vaculikiem się tak podniecacie?

    Jak chce za dużo to niech idzie do lepszego wujka(tzn. senatora) .

    Lebedevs, Loktaev czy Lindgren, że wymienię tylko tych na literę L to jeździecko o wiele lepsi zawodnicy niż Martin.

    Andrzej za długo siedział w Dyneburgu, ale teraz już nie ma złudzeń, że dyktator Witkowski nie wpuści Loko do SE i że czas pójść w świat (czyt. rywalizować w lidze z najlepszymi). Chce być jak najlepszym żuzlowcem. Ambitny chłopak , z którego polski pracodawca będzie miał ogromną pociechę.

    Saszka zgnojony prze Różowego Koszula w ZG, największy talent z wymienionej trójki, jeśli go dobrze poprowadzić to można z chłopaka zrobić zawodnika przewyższającego poziomem młodszego z braci Łagutów.
    Dodatkowo to bardzo widowiskowo jeżdżący młodzieniec. Najtańszy z czwórki wymienionych.

    Fredka chłopak o bardzo duzych możliwościach. Na początku swej międzynarodowej kariery postawił na upadającą manufakturę z Divisova. To był błąd, jazda na jawie w okresie, kiedy kształtował sie jako zawodnik spowodowała u niego zastój. Teraz postawił na silniki produkcji szwajcarskiego mistrza długiego toru. Mam nieodparte wrażenie, że to moze być to! Ostatnie wyniki z GP wskazują postęp. Szwed jest w wieku najlepszym do ataku na czołowe miejsca w światowej hierarchii.
    Przyszły rok to może być jego sezon.

    Sądzę, że Vaculik lepszy nie będzie. Obserwuję jego karierę niemal od samego początku. Widziałem(na żywo) jego starty od 2007 roku. Startował z wysokiego C, zrobił ogromne postępy, ale czegoś mu brak.
    Ciężko mi to zdefiniować, może jest to czytanie zmieniających się torów, może brak jakiejś agresji w jeździe, ale mam wrażenie, że już osiągnał swój maksymalny pułap.

    Jest jeszcze kilku chłopaków, którzy mogliby załatać po nim dziurę.
    Mam jednak wrażenie, że z roku na rok, rynek kurczy się straszliwie. W kategorii juniorów praktyczniej już go nie ma...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-10-2016 o 20:12
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Howard (10-10-2016)

  30. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Sądzę, że Vaculik lepszy nie będzie. Obserwuję jego karierę niemal od samego początku. Widziałem(na żywo) jego starty od 2007 roku. Startował z wysokiego C, zrobił ogromne postępy, ale czegoś mu brak.
    Ciężko mi to zdefiniować, może jest to czytanie zmieniających się torów, może brak jakiejś agresji w jeździe, ale mam wrażenie, że już osiągnał swój maksymalny pułap.
    Akurat agresji na torze bym nie odmówił. Do tego to ponoć bardzo pracowity i ambitny chlopak, ale zgadzam się, że pewnego pułapu nie przeskoczy, chociaż w czasach kiedy karty rozdają tunerzy, nie przekreślałbym go definitywnie. Sądziłem, że zakotwiczy w Toruniu na dłużej, ten sezon mam wrażenie jechał pod sporą presją, następny mógłby być bardziej na luzie i lepszy. Jednak widać, że liczy się tylko SGP, zatem jedna małpka z drzewa, gałęziom lżej.

    Co do Łoktajewa, chyba zgnoił się trochę sam, a senator tylko wykorzystał bez skrupułów okazję do zejścia z kosztów. Ma jeszcze przyszłość przed sobą, niewątpliwie ogromny talent, ale prowadzić powinien się przede wszystkim sam, bo to już nie nastolatek, żeby go ciągnąć za uszy. Lindgren to trochę niewiadoma, podobnie jak drugi ze Szwedów na "L" tylko o ciemniejszej karnacji. Andrzej bardzo lubię tego zawodnika, ale za najbardziej perspektywicznego ze wszystkich zawodników na L uważam jednak Łogaczewa, niesamowity kozak na torze. Tylko on już jest chyba jedną nogą w Rybniku. On plus Bober nie zrujnowałoby raczej budżetu, a emocje gwarantowane. Przypuszczam, że jednak pojawi się jakies oklepane nazwisko i być może junior z białą kartą w stylu Krakowiaka.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 10-10-2016 o 20:42
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  31. Powrót do góry    #339
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Być może agresja to złe słowo, bo pamiętam jak w Tarnowie wpakował Pawła Przedpełskiego w bandę,
    ale chodzi mi o zdecydowanie, pewność, podejmowanie decyzji w ułamku sekundy.

    Powtórzę, że trzej przeze mnie wymienieni nie są, jak dla mnie, sportowo w niczym gorsi, a prawdopodobnie o wiele tańsi, szczególnie ci ze Wschodu.

    Dla mnie najlepszy interes zrobi ten prezes, który zatrudni i zrobi profesjonalnego żużlowca z Saszki Łokatajewa. Wróbelki ćwierkają, że będzie to Skrzydlewski, o ile potem zaatakuje SE z Saszką jako jednym z podstawowych zawodników.

    Patrząc z innej strony, najfajniejszym gościem z nich, jest zdecydowanie Andrzej i to on moze zajść najdalej z nich.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-10-2016 o 20:36
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #340
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ale chodzi mi o zdecydowanie, pewność, podejmowanie decyzji w ułamku sekundy.
    Podkreśliłbym-właściwych decyzji. W finale zabrakło inteligencji sportowej i wyciagania wniosków.

    Być może Martin dużo traci przy jeździe na stresie o dużą stawkę.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  33. Powrót do góry    #341
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Dokładnie, według mnie położył finał w Toruniu, a i w Gorzowie jeździł fatalnie, mimo zdobytych punktów.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Dla mnie najlepszy interes zrobi ten prezes, który zatrudni i zrobi profesjonalnego żużlowca z Saszki Łokatajewa. Wróbelki ćwierkają, że będzie to Skrzydlewski, o ile potem zaatakuje SE z Saszką jako jednym z podstawowych zawodników.
    Skrzydlewski ma ostatnio nosa do zawodników, ale w Ekstralipie prezes niestety (stety dla większości)i stawiają na oklepane nazwiska, chyba że diengów przybraknie i potem powstają legendy o geniuszu Cieślaka, co to z Karpowa zrobił zawodnika.

    Weźmy jednak pod uwagę, że Vacul to nie zawodnik na zapchanie dziury w składzie, tym niemniej Paweł powinien teoretycznie wnieść więcej do drużyny niż Gomólski, zatem można rzeczywiście dać kredyt zaufania komuś tańszemu i niekoniecznie mniej uzdolnionemu niż Martin, a zwiększyć budżet na juniora, gdzie inwestycja może zwrócić się z nawiązką, bo na perly bym raczej nie liczył i brak solidnego juniora klub może odczuć najboleśniej.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  35. Powrót do góry    #343
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2009
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 30 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Dokładnie, według mnie położył finał w Toruniu, a i w Gorzowie jeździł fatalnie, mimo zdobytych punktów.
    trudno się nie zgodzić.

    Dwa razy w Toruniu dał się objechać na 5-1 co na pewno zaważyło na dwumeczu.
    Poza tym na trasie Vacul nie istnieje. Jedyna opcja na dobry wynik to dzida ze startu i jak najmniej pozycji stracić na trasie...
    odwrotnych sytuacji, kiedy to On wyprzedzał, za dużo sobie nie przypominam.

    Reasumując IMO średnia biegowa jest lepsza od jazdy.
    Może dlatego, że w parze jechał z jeszcze słabszym Kacprem.
    Śmiem twierdzić, że takiej samej średniej w parze z Miedziakiem już by nie wykręcił...

  36. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Wszystko fajnie tylko ze na finale w Toruniu Vacek mial w dwoch biegach az trzech rywali..
    To pisanie, ze Martin juz wyzej nie podskoczy troche mnie smieszy.
    Kiedys tak pisano o nim, ze w Gorzowie polozy mecz Unii bo nie umie tam jezdzic - i za chwile wygral tam GP w debiucie.
    Pisano tez, ze kompletnie mu nie lezy MA, po czym ladnie tam poczarowal kilkukrotnie, nie tylko w lidze, rowniez w GP.

    To jest mlody chlopak i skreslanie go na ten moment, zwlaszcza z takich idiotycznych wrecz powodow jak brak tego magicznego czegos moze tylko bawic.
    Wspomniany Sasza Loktaev nie zblizy sie nawet w polowie do osiagniec Slowaka.
    Jak dla mnie to wciaz zawodnik rozwojowy, mimo, ze nie robi w tym rozwoju wielkich krokow. Jednak ma ambicje a profesjonalizmem zjada wielu innych ligowcow na podobnym poziomie.


    To tak na obrone symaptycznego Slowaka.

    Oczywiscie nie znaczy to, ze zasluguje na gwiazdorski kontrakt. Niech idzie tam gdzie mu lepiej.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Penhall (10-10-2016), Stev (10-10-2016)

  38. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Oj, oj nie jesteś obiektywny.
    Da sie u Ciebie wyczuć bezkrytyczną sympatię dla Żarnowiczanina.
    Żarnowiczanina czy Żarnowicczanina? Dobrze to napisałem? Trza do prof.Miodka uderzyć.
    Heheheee..

    EDIT: Tak po czasie dopiero do mnie dotarło co napisałeś:

    Cytat Zamieszczone przez j-rules
    Pisano tez, ze kompletnie mu nie lezy MA, po czym ladnie tam poczarowal kilkukrotnie, nie tylko w lidze, rowniez w GP.
    ... a to jesteś w błędzie okrutnym, on przez rok jazdy w KST dalej tego toru nie kuma.
    Robi katastrofalne błędy. Stwierdzenie, że 3 razy miał trzech przeciwników też jest nieprawdziwe. ... moze raz, na upartego dwa, ale nie trzy!
    To tak jak N.K.Iversen, który wygrał ostatnie GP na MA, bo tak się zmieniał tor i tak układały zawody, ale on dalej kompletnie nie umie jeździć na tym torze. Potwierdził to w półfinale, kiedy to będąc x-razy szybszy od Hancocka, wyprzedził go z trudem i co było jeszcze większą sztuką dał się wyprzedzić wolniejszemu Amerykaninowi. W finale po wyprzedzeniu zachował pozycję, ale to chyba było najbardziej żałosne zwycięstwo na trasie w historii cyklu GP.

    EDIT2: Być może Saszka nie zbliży się do sukcesów Martina, ale nie dlatego, że ma mniejszą smykałkę. Loktaev trafił na zły klub, zaufał złym ludziom, a dodatkowo sam zrobił bardzo złą rzecz. Jeśli postawi wszystko na żużel i trafi na prezesa, który w niego uwierzy, a nie będzie go traktował jak zapchajdziurę lub maskotkę dla kibiców jak Dowhan(vide wypożyczenie do stojącej na skraju bankructwa Polonii Bydgoszcz) to chłopak może być czołowym żużlowcem SE.
    Ja bym na niego postawił. Warunek jeden - Sasza musi poświęcić się żużlowi.
    Wierzę, że jest w stanie podjąć takie wyzwanie, to inny chłopak niż Tiomka Vodjakov, którego też w ZG zmarnowano.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-10-2016 o 22:25
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To jest mlody chlopak i skreslanie go na ten moment, zwlaszcza z takich idiotycznych wrecz powodow jak brak tego magicznego czegos moze tylko bawic.
    Nikt nie przekreśla Martina, to raczej on jest w komfortowej sytuacji kreślenia podpisu pod kontraktem jednym lub drugim. Tutaj jest Toruń, zawieszona wysoko poprzeczka i nikt za samą sympatyczność, poklepywanie w parkingu oraz pełne uzębienie płacić nie ma ostatnio w zwyczaju - gdyby tak było Laguta mógłby odwalać popelinę drugi sezon z rzędu. Martin nie udźwignął presji i widocznie sam nie jest pewien czy może przeskoczyć pełen pułap, skoro nie chce przystać na ofertę z większą biegopuntówką, a mniejszą kwotą za podpis.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  40. Powrót do góry    #347
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2016
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/636...awia-na-bobera

    Jak bumerang wraca temat nowego juniora. Fakt iż Gajeś mówi o ekwiwalencie sprawia, iż Bober nie jest tak oczywisty bo za niego nie bedzie trzeba takowego płacić. Ekwiwalent to raczej dotyczy Damiana Stalkowskiego. Ciekawe, ciekawe na kogo postawią.
    Podobno jest też temat Wieczorka z Rybnika ale on chyba słabszy od w.w. dwójki

  41. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Z Wieczorkiem to bardzo dobry pomysł. W Rybniku traktowany po macoszemu, ale jeździecko nic nie ustępuje Worynie ani Chmielowi. Tylko czy Rybnik będzie chciał go puścić?

    Na kompletnym juniorskim bezrybiu jest jeszcze Dominik Kossakowski. Szału nie robi, ale w ogóle umie jeździć w przeciwieństwie do toruńskich juniorów.

    Poza tymi dwoma nie ma w zasadzie juniorów do kupienia...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-10-2016 o 22:26
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  42. Powrót do góry    #349
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2016
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Akurat miniony sezon dla Wieczorka był bardzo, bardzo słaby. Nawet kiedy w zawodach robił 11 punktów, to Chmiel robił 16-17. I tak naprawdę Wieczorek jeździł w tym roku gorzej od Kossakowskiego, Bobera, Stalkowskiego i chyba nawet Kopcia ..

  43. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    To tak jak N.K.Iversen, który wygrał ostatnie GP na MA, bo tak się zmieniał tor i tak układały zawody, ale on dalej kompletnie nie umie jeździć na tym torze.
    Co nie zmienia faktu, że PUK jest w chwili obecnej najlepszą opcją, choć niekoniecznie najlepszym zawodnikiem na rynku. Z całą pewnością im szybciej zaczniemy z nim negocjować, tym szybciej Vaculik zostanie na starych zasadach. Termosowi tłumaczyć tego nie muszę, mam nadzieję że to robi...
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  44. Powrót do góry    #351
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Vaculik nie potrafi jeździć na MA ? To co powiedziec o zeszłorocznej jeździe Doyla w meczach u siebie ??? Jakiś Sąd się tutaj odprawia nad Martinem, który jest jednym z największych profesjonalistów w lidze. Nie zrobił szału w tym sezonie ale trudno wierzyć by kolejny sezon był tak słaby.

  45. Powrót do góry    #352
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    PUK nie jest też wybitnym startowcem, a nie czarujmy się - w Ekstralidze głównie to się liczy. Nie byłoby oczywiście jakiejś wielkiej tragedii gdyby przyszedł za Vacula - z odrobiną szczęścia moglibyśmy nadal powalczyć o PO i medal. Z tym, że raczej NKI z Gorzowa nie wypuszczą

  46. Powrót do góry    #353
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Jak nie ma Martina i nie ma kasy, brać Barneya.
    Chociaż on stwierdził, że jest dogadany w e-lidze.
    Pewnie Wrocław już zapuścił swoje wici. Wieczorek?
    Ja wszystko rozumiem, lecz dojazdy z Rybnika to jednak
    dość karkołomna opcja. OK, OK...dla żużlowców to normalka,
    bla,bla,bla... Moim zdaniem dla takiego młodego chłopaka to
    jednak wyzwanie spore, co może odbić się na jego formie.
    Bydgoszcz to jednak sporo bliżej a Lublin...też ciężko wyczuć.
    W zasadzie GKM Staszka i ś.p. Dadosa też wyrwał z Lublina .
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 10-10-2016 o 23:18
    !Adrian walcz!

  47. Powrót do góry    #354
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Howard już Ci tłumaczę jak sytuacja wyglądała. Przełom czerwca/lipca był trudny dla księgowej. Na poczatku sezonu wszystko wygrywalismy (bardzo wysoko m.in. z wami), do tego meczów sie nawarstwiło i trzeba było płacic wysokie faktury. Zmora nie ładnie się zachował i na trzy mecze u siebie obnizył stawkę za punkt (jako jedyny nie zgodził się Zagar). Oczywiscie zużlowcy jechali za wyższą punktówkę w PO,a także za mistrza dostali premię, co z pewnościa im zrekompensowało "straty"za trzy mecze u siebie z Tarnowem, Rybnikiem i Wrockiem. W sierpniu i wrześniu doszła kasa za bilety z GP, za play-offy, transze od sponsorow i kasa z E-ligi. Jakby nie było budżet w Gorzowie był w tym sezonie chyba najwyższy w calej Ekstralidze.

    A po tym sezonie podziekowano Zagarowi, Jensenowi, Cyferowi (uwolnione 1,5-2,0 mln) i tą kasą + bonusy+załatwienie sponsora na Grand Prix prezes Zmora kusi (bo poki nie ma czegos na papierze,to nic nie jest pewne) Słowaka. Kwestia, czy Terminski podpisze rekordowo wysoki kontrakt z Vaculem i da mu podwyżkę, czy odpuści...

    PS Tematu Piotra Pawlickiego w Gorzowie nie ma w tym okienku transferowym
    Jeśli prawdą jest co piszesz, to moim zdaniem nie ma sensu brać dalej udziału w licytacji o Vacula. Nie będziemy się wykrwawiać licytując słoweńca. Trudno się mówi, płakał nie będę. Jest wolny rynek i takie są jego prawa.
    Dla mnie ważniejsze jest dobro klubu i jeśli Vacul pójdzie do Gorzowa, a w jego miejsce przyjdzie "herbatnik" ja pierwszy kupię karnet na sezon 2017, niezależnie od tego o co przyjdzie nam walczyć. Granica rozsądku też ma swoje widełki.

  48. Powrót do góry    #355
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Ja tam jestem zwolennikiem młodych:

    Wyrzucić Hancocka i Vaculika wziąć Lebedevsa (wiem , ponoć jest juz z kimś po słowie) i Loktaeva.
    Jak któryś z tej dwójki nie jest możliwy do wyjęcia to wziąć Fredkę.

    ... i najwazniejsze trener dla szkółki. Wożniak Jacek -facet niedoceniany, wart dużych pieniędzy.
    Dla mnie na toruńskim podwórku to byłby transfer sezonu.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  49. Powrót do góry    #356
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Semen, serio z tym Loktaevem? Przecież to paździerz! Pojedyncze biegi, w których pokazuje wielkie jaja i całe mnóstwo bezbarwnych. Słabe starty i duża agresja na dystansie. Typ widowiskowego akrobaty ale w żadnym wypadki nie powiedziałbym, że to dobry ligowiec czy chociaż materiał na takiego. Nie wiem czy miał w swojej karierze jakikolwiek epizod, w którym można by powiedzieć, że był solidnym i stabilnym zawodnikiem... a przecież w żużlu nie chodzi o to, czy ktoś potrafi pojechać dwa widowiskowe biegi z pięciu tylko czy potrafi pięć razy pojechać optymalnie.

    Do tego profesjonalizm Saszki... Nie, no bez jaj Ktoś musiałby na głowę upaść, żeby brać zawodnika tego kalibru na zastępstwo za może i nudnego ale jednak bardzo dobrego żużlowca. Lebedevs to inna bajka ale skoro on jest już dogadany w ekstralidze (a tak twierdzi), to można się domyślać, że raczej nie u nas.

    A jeszcze jakbyś chciał taką dwójką zastąpić Grega i Martina to... chyba tylko słabość Częstochowy mogłaby nas uratować przed spadkiem

  50. Powrót do góry    #357
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,898
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Jeśli prawdą jest co piszesz, to moim zdaniem nie ma sensu brać dalej udziału w licytacji o Vacula. Nie będziemy się wykrwawiać licytując słoweńca. Trudno się mówi, płakał nie będę. Jest wolny rynek i takie są jego prawa.
    To Zagar jest na celowniku ???? A to Ci nowina...
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #358
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Vaculik nie potrafi jeździć na MA ? To co powiedziec o zeszłorocznej jeździe Doyla w meczach u siebie ??? Jakiś Sąd się tutaj odprawia nad Martinem, który jest jednym z największych profesjonalistów w lidze. Nie zrobił szału w tym sezonie ale trudno wierzyć by kolejny sezon był tak słaby.
    To nie sąd nad Martinem Vaculikiem tylko jakaś konsolacja na wypadek, gdyby jednak odszedł z Apatora. Podejrzewam, że jeśli jednak zostanie w Toruniu znowu będzie tym kim był mniej więcej rok temu.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  52. Powrót do góry    #359
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Oj, oj nie jesteś obiektywny.
    Da sie u Ciebie wyczuć bezkrytyczną sympatię dla Żarnowiczanina.
    No nie jestem, ale bardzo sie staram. Z ta bezkrytyczna sympatia to poleciales jednak po bandzie.

    EDIT: Tak po czasie dopiero do mnie dotarło co napisałeś:
    No niestety.. jednak nie dotarlo..

    ... a to jesteś w błędzie okrutnym, on przez rok jazdy w KST dalej tego toru nie kuma.
    Nigdzie nie napisalem, ze MA to jego ulubiony tor. To nie jest wirtuoz tylko wyrobnik i to na dosc wczesnym jak na zuzlowca etapie. Jesli sprzet nie jedzie to bledy popelniasz. Dotyczy kazdego
    Robi katastrofalne błędy. Stwierdzenie, że 3 razy miał trzech przeciwników też jest nieprawdziwe. ... moze raz, na upartego dwa, ale nie trzy!
    Alez ja nie napisalem, ze mial 3 razy trzech przeciwnikow....
    To tak jak N.K.Iversen, który wygrał ostatnie GP na MA, bo tak się zmieniał tor i tak układały zawody, ale on dalej kompletnie nie umie jeździć na tym torze. Potwierdził to w półfinale, kiedy to będąc x-razy szybszy od Hancocka, wyprzedził go z trudem i co było jeszcze większą sztuką dał się wyprzedzić wolniejszemu Amerykaninowi. W finale po wyprzedzeniu zachował pozycję, ale to chyba było najbardziej żałosne zwycięstwo na trasie w historii cyklu GP.
    Ciezko jednak nie odnotowac progresu jaki dokonal PUK w tym sezonie na MA wzgledem lat poprzednich A przeciez NKI nie jechal wybitnego sezonu. Zas stwierdzeniem "najbardziej zalosne zwysciestwo na trasie w historii cyklu GP" zblizasz sie niebezpiecznie w strone Buszmena..
    EDIT2: Być może Saszka nie zbliży się do sukcesów Martina, ale nie dlatego, że ma mniejszą smykałkę. Loktaev trafił na zły klub, zaufał złym ludziom, a dodatkowo sam zrobił bardzo złą rzecz. Jeśli postawi wszystko na żużel i trafi na prezesa, który w niego uwierzy, a nie będzie go traktował jak zapchajdziurę lub maskotkę dla kibiców jak Dowhan(vide wypożyczenie do stojącej na skraju bankructwa Polonii Bydgoszcz) to chłopak może być czołowym żużlowcem SE.
    Dolary przeciwko orzechom, ze nigdy nie bedzie... Chociaz orzechy teraz chyba wyzej stoja..
    Nnie bardzo kupuje tlumaczenie trafienia na zly klub. Ot, sa ludzie, ktorzy sami rzyciagaja problemy. Ciezko tez napisac ze w FZG mial zle. Stawiano na niego, mial pewne miejsce w skladzie i zaufanie, ktore stracil.
    Ja bym na niego postawił. Warunek jeden - Sasza musi poświęcić się żużlowi.
    Wierzę, że jest w stanie podjąć takie wyzwanie, to inny chłopak niż Tiomka Vodjakov, którego też w ZG zmarnowano.
    Jesli ma to byc tylko i wylacznie kwestia wiary...
    Loktaev ma talent do zuzla wiekszy niz MV. Tymbardziej chwala Martinowi, ze jest tu gdzie jest i czolowe kluby rzucaja mu wielka kase by go skusic, podczas gdy Sasza wybiera kierunek 1 liga.
    To sa dwa bieguny podejscia nie tylko do zuzla, ale w ogole do zycia.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 11-10-2016 o 08:26
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  53. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Ja tam jestem zwolennikiem młodych:

    Wyrzucić Hancocka i Vaculika wziąć Lebedevsa (wiem , ponoć jest juz z kimś po słowie) i Loktaeva.
    Jak któryś z tej dwójki nie jest możliwy do wyjęcia to wziąć Fredkę.
    albo Podżuksa z Tarasienko. Gwarancja sukcesu, pełnej MA, spokoju na forum, chyba nawet Buszmen zrzuciłby kapcie i odwiedził stadion.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

Strona 8 z 315 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •