Strona 272 z 315 PierwszyPierwszy ... 172222262270271272273274282 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,196 do 12,240 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #12196
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Z racji obecnego "poziomu" forum na znak protestu daję sobie miesięcznego BANA.
    Żegnam !
    Prawde sie napisze, ze sa slabsi od slabej Czestochowy i chlopak sie auto banuje.
    Ewidentne nieradzenie sobie z rzeczywistoscia

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, a to ci http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...438,1,984.html

    Ostatnio odnoszę wrażenie, ze te laski z .N to nic innego jak szkodniki. Byle tylko komuś dokopać po kostkach, powód się jakiś znajdzie



    Poczekaj do poniedziałku. Bo jak jutro KST obroni się w Gdańsku, to i tak nie wytrzymasz
    Jakie firmy medialne z Torunia moglyby przeprowadzic transmisje z meczu? chyba tylko rydzykTV

    Swoja droga jaki to slaby kibicowsko klub jest. To ja sie powaznie zastanawiam czy nie zrobic sobie jednodniowego tripu do Gdanska (skromne 900 km) i zobaczyc spadek trollunia, a wam daleko jechac ze 150 km, ze az miasto finansuje transmisje
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #12197
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Pytanko: da się rozdawać ignory z Tapatalka?

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Niestety nie. Ja ze swojej strony mogę tylko obiecać, że na ich debilne teksty odpowiadać nie będę. Niech się taplaja we własnym szambie.
    !Adrian walcz!

  3. Powrót do góry    #12198
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Juz macie w tym doswiadczenie nie? w sensie w "niewidzeniu" zawodnikow na torze
    Jest to doświadczenie co najmniej dziesięciokrotnie mniejsze niż doświadczenie byłych zawodników Włókniarza w "niewidzeniu" zarobionych na torze pieniędzy ; ]

    PS. Niezła taktyka - cytowanie samej wypowiedzi, bez nicku autora żebym na priv nie dostał powiadomienia, dzięki czemu może nie zauważę i nie odpowiem. Całkiem niegłupie, ale jeśli chcesz sobie oszczędzić dalszych upokorzeń to po prostu przestań w ogóle do mnie pisać - tak będzie najprościej ; ]]

  4. Powrót do góry    #12199
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Mam nadzieje ze Jack na Ibizę leci wyłącznie w celu przesiadki na samolot do Gdańska. Jeśli nie - to jest to skrajnie nieodpowiedzialne, aż ciężko mi wierzyć ze Fratczak na to pozwala. Przecież wystarczy ze któryś nam się dzisiaj (tfu!) rozbije i jest pozamiatane. Nawet jeśli mielibyśmy jechać zz to wszyscy powinni być w parkingu podczas meczu. Wszyscy. Zwłaszcza Greg jego mać, dla którego zdaje się ważniejsze jest dostarczenie sprzętu na baraż, ale ten drugi.

    Mam nadzieje, ze historia się nie powtórzy i dwóch Gregów nie spuści drużyny z kujawsko-pomorskiego po raz drugi...
    Dokładnie nawet jeżeli ma być ZZ, co według mnie jest mega ryzykowne to Jack powinien być w Gdańsku.
    Dzisiaj słuchałem w radio Zalesia - powiedział, że jutro wygramy więc już po emocjach

  5. Powrót do góry    #12200
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Młody Holder leci na Ibize - instagram. Wyglada wiec na to, ze jedziemy z/z - i chyba słusznie. 4x11 (6 biegów) jak najbardziej realne dla tej czwórki. Moim zdaniem zadecyduje forma Przedpełskiego.
    Czyj instagram?
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 07-10-2017 o 14:01

  6. Powrót do góry    #12201
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Jest to doświadczenie co najmniej dziesięciokrotnie mniejsze niż doświadczenie byłych zawodników Włókniarza w "niewidzeniu" zarobionych na torze pieniędzy ; ]

    PS. Niezła taktyka - cytowanie samej wypowiedzi, bez nicku autora żebym na priv nie dostał powiadomienia, dzięki czemu może nie zauważę i nie odpowiem. Całkiem niegłupie, ale jeśli chcesz sobie oszczędzić dalszych upokorzeń to po prostu przestań w ogóle do mnie pisać - tak będzie najprościej ; ]]
    Megalomani odslona #450923486099
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #12202
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Prawde sie napisze, ze sa slabsi od slabej Czestochowy i chlopak sie auto banuje.
    Ewidentne nieradzenie sobie z rzeczywistoscia



    Jakie firmy medialne z Torunia moglyby przeprowadzic transmisje z meczu? chyba tylko rydzykTV

    Swoja droga jaki to slaby kibicowsko klub jest. To ja sie powaznie zastanawiam czy nie zrobic sobie jednodniowego tripu do Gdanska (skromne 900 km) i zobaczyc spadek trollunia, a wam daleko jechac ze 150 km, ze az miasto finansuje transmisje
    skąd u ciebie tyle żółci. Twoje prywatne życie musi być fatalne

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    chicago23bull (07-10-2017)

  9. Powrót do góry    #12203
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Jack rano wrzucił na insta story filmik z oczekiwania na lot na ibize, a kilkanascie minut temu ze stadionu w Grudziadzu ; ) przepraszam wiec za fejk-news, ale sami wciaz mozecie zobaczyc to na jego instagramie. Sprawa wiec wciaz otwarta, tak czy siak pojechałbym jutro Z/Z etka.

  10. Powrót do góry    #12204
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Z racji obecnego "poziomu" forum na znak protestu daję sobie miesięcznego BANA.
    Żegnam !
    Ja też tego gówna miałem powyżej uszu i się poświęciłem, wszedłem na forum przez kompa i dodałem całe stado baranów do ignorowanych. Polecam.

    Ciekawostką po wykonaniu tegoż jest pewien eksperyment: mianowicie wejście na forum włókniarza tam prawie nikogo nie ma, sami goście choć nie ukrywam, że ciąłem równo...
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Penhall (07-10-2017)

  12. Powrót do góry    #12205
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    skąd u ciebie tyle żółci. Twoje prywatne życie musi być fatalne
    Nie jestem typem czlowieka, ktory niepotrzebnie sie chwali, wiec napisze ci tylko, ze moje zycie mi sie podoba i niczego mi nie brakuje a juz najmniej beki z trollunia
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #12206
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Ja też tego gówna miałem powyżej uszu i się poświęciłem, wszedłem na forum przez kompa i dodałem całe stado baranów do ignorowanych. Polecam.

    Ciekawostką po wykonaniu tegoż jest pewien eksperyment: mianowicie wejście na forum włókniarza tam prawie nikogo nie ma, sami goście choć nie ukrywam, że ciąłem równo...
    Też to zrobię. Szkoda transferu.
    !Adrian walcz!

  14. Powrót do góry    #12207
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Nasi powinni zapytac Ole Olsena jak przygotowal ten tor, i robic taki na lige...

  15. Powrót do góry    #12208
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arczi Zobacz posta
    Nasi powinni zapytac Ole Olsena jak przygotowal ten tor, i robic taki na lige...

    biorąc pod uwagę punkty Holdera niekoniecznie, choć widowisko przednie.

  16. Powrót do góry    #12209
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    biorąc pod uwagę punkty Holdera niekoniecznie, choć widowisko przednie.
    No tak bo z Gdanskiem zrobil komplet... holder jest w takim polozeniu ze to on musi sie dopasowac do warunkow, a nie warunki pod niego! A jednak Pawel w porownaniu z Gdanskiem to dzis LATAŁ
    No i widowisko palce lizac omn omn

  17. Powrót do góry    #12210
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    W Toruniu jak co roku najlepsze GP.
    Już od 7 lat mamy najlepsze turnieje u nas.
    Ale że najlepsze GP było w 2010 roku i wcale nie ze względu że 3 Polaków na podium. Wtedy chyba się najwięcej działo na torze. Były nawet wyścigi że w 3 na metę razem zawodnicy wjeżdżali

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  18. Powrót do góry    #12211
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    I co z tego, że mamy najlepsze GP w Toruniu przez 7 lat, jak w tym czasie nie wygraliśmy ani razu ligi. Powiem szczerze, że mnie GP juz wcale nie bawi, dzisiaj trzymałem kciuki jedynie, żeby się nasi nie połamali - tyle.

  19. Powrót do góry    #12212
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    To jutro 4x 11 i dziękuję dobranoc.

  20. Powrót do góry    #12213
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Jack rano wrzucił na insta story filmik z oczekiwania na lot na ibize, a kilkanascie minut temu ze stadionu w Grudziadzu ; ) przepraszam wiec za fejk-news, ale sami wciaz mozecie zobaczyc to na jego instagramie. Sprawa wiec wciaz otwarta, tak czy siak pojechałbym jutro Z/Z etka.
    A przed chwilą świetnie bawił się z Kurtzem na Motoarnie....

    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    W Toruniu jak co roku najlepsze GP.
    Już od 7 lat mamy najlepsze turnieje u nas.
    Ale że najlepsze GP było w 2010 roku i wcale nie ze względu że 3 Polaków na podium. Wtedy chyba się najwięcej działo na torze. Były nawet wyścigi że w 3 na metę razem zawodnicy wjeżdżali
    Dobrze, że dziś padało i tor przyjął sporo wilgoci dlatego na nim wiele się działo. Paweł zrobił to co do niego należało, Chris... cóż, wyglądało jakby chciał, a nie mógł...
    Samo SGP organizacyjnie - kontrowersyjnie. Obok świetnych momentów, były koszmarne.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  21. Powrót do góry    #12214
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=8F7juh9Q-To

    Niestety nie widzę tego, pogoda niby w Gdańsku dobra, czekam może jeszcze do 15:30 na jakiś deszcz..

  22. Powrót do góry    #12215
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez snoopski Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=8F7juh9Q-To

    Niestety nie widzę tego, pogoda niby w Gdańsku dobra, czekam może jeszcze do 15:30 na jakiś deszcz..
    W 2014. Roku ostatnia niedziela też była z Gdańskiem.
    !Adrian walcz!

  23. Powrót do góry    #12216
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez snoopski Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=8F7juh9Q-To

    Niestety nie widzę tego, pogoda niby w Gdańsku dobra, czekam może jeszcze do 15:30 na jakiś deszcz..
    https://youtu.be/60o_ZdINLRc

  24. Powrót do góry    #12217
    Początkujący
    Dołączył
    21-03-2017
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Ja i 3/4 żużlowego świata mamy nadzieje ze jednak nie

  25. Powrót do góry    #12218
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Haarvax Zobacz posta
    Ja i 3/4 żużlowego świata mamy nadzieje ze jednak nie
    ...wiesz co na to kładę

  26. Powrót do góry    #12219
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,365 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Haarvax Zobacz posta
    Ja i 3/4 żużlowego świata mamy nadzieje ze jednak nie
    Pokaż mi te 3/4.

  27. Powrót do góry    #12220
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Haarvax Zobacz posta
    Ja i 3/4 żużlowego świata mamy nadzieje ze jednak nie
    tylko 3/4? a nie wszyscy?
    czy juz wiekszosc prezesow przekalkulowalo swoj budzet? zamiast znienawidzonego kst przyjedzie cienkie jak barszcz wybrzeze?

    edit
    oczywiscie my jestesmy jeszcze bardziej cienncy w tym roku, ale przynajmniej znienawidzeni
    Ostatnio edytowane przez Misiek_T ; 08-10-2017 o 11:48

  28. Powrót do góry    #12221
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    tylko 3/4? a nie wszyscy?
    czy juz wiekszosc prezesow przekalkulowalo swoj budzet? zamiast znienawidzonego kst przyjedzie cienkie jak barszcz wybrzeze?

    edit
    oczywiscie my jestesmy jeszcze bardziej cienncy w tym roku, ale przynajmniej znienawidzeni
    Juz swiacik czy wczesniej GKM pokazali, ze za DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUZZZZZZZZZZZZOOOOOOO mniejsze pieniadze mozna zlozyc druzyne, ktora bedzie lala i to na wyjezdzie dwa razy drozszy team

    Wiec spokojnie, nikt sie nie martwi o Wybrzeze Tam klub prowadzi sensowny czlowiek, zlepi fajna druzyne, ktora swoje zrobi
    Za to wy jak spadniecie to nei sadze ze od razu awansujecie Bedzie bardzo mocny ROW, rownie mocny Orzel na nowym stadionie i amator jak zwykle ciagniony przez centrale do gory
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #12222
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Juz swiacik czy wczesniej GKM pokazali, ze za DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUZZZZZZZZZZZZOOOOOOO mniejsze pieniadze mozna zlozyc druzyne, ktora bedzie lala i to na wyjezdzie dwa razy drozszy team

    Wiec spokojnie, nikt sie nie martwi o Wybrzeze Tam klub prowadzi sensowny czlowiek, zlepi fajna druzyne, ktora swoje zrobi
    Za to wy jak spadniecie to nei sadze ze od razu awansujecie Bedzie bardzo mocny ROW, rownie mocny Orzel na nowym stadionie i amator jak zwykle ciagniony przez centrale do gory
    mialem ci nie odpisywac, ale dziennikarz takie rzeczy... to juz jest wstyd nawet w kongresowce

    edit
    upsss alles clar, tatus w hucie robil
    Ostatnio edytowane przez Misiek_T ; 08-10-2017 o 12:54

  30. Powrót do góry    #12223
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    mialem ci nie odpisywac, ale dziennikarz takie rzeczy... to juz jest wstyd nawet w kongresowce

    edit
    upsss alles clar, tatus w hucie robil
    Ale ciagniony to jest jak najbardziej na miejscu slowo

    A tak juz odnosnie twojego wpisu. Chciales blysnac a wyszedles na idiote. Jestes idiota, bo tylko idiota pisze o rzeczach o ktorych nie ma pojecia Dziennikarz nie musi znac jezyka polskiego na poziomie perfect ultra plus kazda redakcja, cz y to tv czy gazeta ma korekte, ktora poprawia teksty

    Dziennikarz, dobry, ma potrafic inne rzeczy. Wyciagac informacje, dociskac rozmowce, byc tam gdzie byc sie powinno. Dzis juz takich dziennikarzy w zasadzie nie ma. Sa oni drodzy i klopotliwi, taniej zatrudnic poloniste, ktory robi kopiuj wklej i ewentualnie poprawia bledy

    A dla twojej wiadomosci, moj ojciec od 16 roku zycia zajmowal sie produkcja obuwia, a przez 40 lat byl mistrzem cholewkarstwa i szewstwa prowadzac wlasna dzialalnosc obecnie jest na zasluzonej emeryturze Wiec z laski swojej od mojego taty sie od tenteguj chyba, ze ja mam zaczac pisac o najstarszym zawodzie twojej mamy?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #12224
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ale ciagniony to jest jak najbardziej na miejscu slowo

    A tak juz odnosnie twojego wpisu. Chciales blysnac a wyszedles na idiote. Jestes idiota, bo tylko idiota pisze o rzeczach o ktorych nie ma pojecia Dziennikarz nie musi znac jezyka polskiego na poziomie perfect ultra plus kazda redakcja, cz y to tv czy gazeta ma korekte, ktora poprawia teksty

    Dziennikarz, dobry, ma potrafic inne rzeczy. Wyciagac informacje, dociskac rozmowce, byc tam gdzie byc sie powinno. Dzis juz takich dziennikarzy w zasadzie nie ma. Sa oni drodzy i klopotliwi, taniej zatrudnic poloniste, ktory robi kopiuj wklej i ewentualnie poprawia bledy

    A dla twojej wiadomosci, moj ojciec od 16 roku zycia zajmowal sie produkcja obuwia, a przez 40 lat byl mistrzem cholewkarstwa i szewstwa prowadzac wlasna dzialalnosc obecnie jest na zasluzonej emeryturze Wiec z laski swojej od mojego taty sie od tenteguj chyba, ze ja mam zaczac pisac o najstarszym zawodzie twojej mamy?
    Masz racje. Dziennikarz nie musi znac sie na niczym i moze belkotac co chce. Sorry Ty Sorry Ostafa

  32. Powrót do góry    #12225
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,177
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,872 w 4,882 postach
    Na Twoim miejscu Kuba za tekst o matce poszukalbym śmiecia i oklepal mu ryj.
    Wiadomo,ze będzie się chowal jak szczur po norach, ale bądź cierpliwy, gówno zawsze wypływa na wierzch.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #12226
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Poszedłem Waszym śladem i również dodałem do ignorowanych całe to barachło. Od razu jest czyściej, spokojniej i znów można poczytać forum

  34. Powrót do góry    #12227
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Masz racje. Dziennikarz nie musi znac sie na niczym i moze belkotac co chce. Sorry Ty Sorry Ostafa
    Brak czytania ze zrozumieniem to widze choroba zakazna w toruniu
    Pomijam, ze nie zrobilem bledu, a twoje do******* sie wyniknelo z tWOJEJ NIEWIEDZY
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #12228
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Poszedłem Waszym śladem i również dodałem do ignorowanych całe to barachło. Od razu jest czyściej, spokojniej i znów można poczytać forum
    Ja wczoraj bydło częstochowskie dodalem do ignorowanych ...

  36. Powrót do góry    #12229
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na Twoim miejscu Kuba za tekst o matce poszukalbym śmiecia i oklepal mu ryj.
    Wiadomo,ze będzie się chowal jak szczur po norach, ale bądź cierpliwy, gówno zawsze wypływa na wierzch.
    I widzisz jak ty jestes ograniczony? Najstarszym zawodem swiata jest piastunka ciepla domowego, dzis nazywana bezrobotna matka
    Coz... kazdy sobie pomyslal o matce miska co chcial, z nas dwojga to jednak idac twoim tokiem rozumowania ty powinienes dostac po ryju
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #12230
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,177
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,872 w 4,882 postach
    Wpisując w Google jakoś nie wychodzi piastunka więc pajacuj dalej czopku.
    Ja tylko napisałem, co bym zrobił na miejscu Kuby a co on zrobi to jego sprawa.

    Bayerek,
    jak masz w dupie to, że śmieci coraz bardziej się tu ponoszą, może czas zamknąć forum. Przemyśl to.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #12231
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Panowie, dodawać do ignorowanych jak najszybciej bo jak spadniemy to dopiero się tu zleci banda frustratów. Szanse na jakąkolwiek normalną rozmowę spadną do zera.

    Warto by może sporządzić jakąś listę żebyśmy wszyscy mogli dodać te same osoby i sobie spokojnie w naszym wątku prowadzić dyskusję. Jak nie ma tu żadnych moderatorów to sami sobie moderujmy.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 08-10-2017 o 14:04
    #GetWellDarky

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Howard (08-10-2017)

  40. Powrót do góry    #12232
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Panowie, dodawać do ignorowanych jak najszybciej bo jak spadniemy to dopiero się tu zleci banda frustratów. Szanse na jakąkolwiek normalną rozmowę spadną do zera.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Chyba tylko przez przeglądarkę. Nie znalazłem tego w Tapatalk.
    !Adrian walcz!

  41. Powrót do góry    #12233
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Nie wiem czy działa, ale opcja jest.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  42. Powrót do góry    #12234
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,888
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Hmm, tak się zastanawiam, wy dzisiaj jeździcie z Gdańskiem czy może Czewą ?

    Po ilości częstochowian, i mocy niektórych argumentów, wyglada to tak jakbyście mieli jechać mecz o życie, z Czewa właśnie

    Ciężko mi sobie przypomnieć, aby nasze potyczki np. z gorzowianami, były aż tak "przyjacielskie"
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #12235
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,177
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,872 w 4,882 postach
    Też w końcu znalazlem.
    Od razu inaczej forum wygląda.
    Czysciej się zrobiło.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #12236
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    To blokowanie tylko użytkownika Tapatalk, a nie sportsboard. Na komputerze wyświetli jego posty.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    cukrzyca (08-10-2017)

  46. Powrót do góry    #12237
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    To blokowanie tylko użytkownika Tapatalk, a nie sportsboard. Na komputerze wyświetli jego posty.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ja na kompie już nie używam od kiedy mi zaczęło blokować tą stronę. Także block na Tapatalk mi wystarczy.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  47. Powrót do góry    #12238
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    To blokowanie tylko użytkownika Tapatalk, a nie sportsboard. Na komputerze wyświetli jego posty.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No i nie zablokuje trolli, którzy nie mają TPTalk
    !Adrian walcz!

  48. Powrót do góry    #12239
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No i nie zablokuje trolli, którzy nie mają TPTalk
    Też prawda, takim wypadku trzeba będzie wejść przez przeglądarkę i zablokować.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  49. Powrót do góry    #12240
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Frątczak chyba za bardzo nie wierzy w sukces lol

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •