Strona 184 z 315 PierwszyPierwszy ... 84134174182183184185186194234284 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,236 do 8,280 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #8236
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nie wrzucałbym wszystkich do jednego worka. Drużyna pełna skrajności. Jedni przemotywowani, a reszta odcinacze kuponów. Sęk w tym, że ci pierwsi są w szpitalu, albo dopiero niedawno z niego wyszli, a tym drugim przyświeca cel główny, nie podzielić ich losu. Jeśli Adriana i Pawła kontuzje nie wybiją z rytmu możemy spać spokojnie, ale śmiem niestety wątpić i stąd moje ostrożne prognozy. A Holdera przecież motywować nie trzeba, aż go wysłali na urlop w Anglii, żeby się nie rozchorował z tego całego nadmiaru ambicji.

    A jak żyć trzeba zapytać senatora, może mu Slonce Peru wytlumaczyl co i jak. Wyjechac za granice, wziac kredyt, kupić klub za złotówkę. Cel i celów jest cała masa, a w najslidze też jeżdżą w lewo, więc czym tu sie martwic?
    Mecz za miesiac,Miedziak i Pawel do tego czasu na pewno sie ogarna.Nie wiem tylko czy Ty zdarzysz.

    Nie wiem tez ile u Holdera ambicji,ale zdaje sie ,ze coraz czesciej wchodzisz w buty Buszmena.
    Holder i Hancock,nawet gdyby regularnie trzepali dwucyfrowki sa ludzmi bez ambicji,scierwami na kiju,
    ludzmi niegodnymi wystepowac przed takimi krysztalowymi ludzmi jak wy.
    Wiecie wszystko najlepiej.Kto jak przezywa porazki,komu zalezy a komu nie,wiecie nawet kto wygra
    2 bieg meczu z Grudziadzem i dlaczego nie bedzie to IKS.
    Dlatego sie nie dziwie,ze podchodzicie do tego wszystkiego jak starzy tetrycy,co tylko narzekac potrafia.
    Gdybym ja wszystko wiedzial,tez wiele rzeczy nie sprawialoby mi przyjemnosci.

    Holder to facet ktory ostatnie 10 lat poswiecil dla klubu ktoremu kibicuje.
    Wiem,mial placone.Tyle tylko ,ze Miedziak,Pawel i kazdy inny tez mial placone.
    Los nie byl dla niego laskawy.Od kilku lat juz nie jest takim zawodnikiem jak byl przed kontuzjami.
    Nie zawsze jednak zawodzil.Mial mecze gdzie jechal koncertowo,szczegolnie na MA.
    Mnie jest zwyczajnie przykro,ze prawdopodobnie ta przygoda konczy sie w taki sposob,ale
    daleki jestem od tego aby wieszac na nim psy a tym bardziej goscia ktory niejednokrotnie
    ratowal nam skore odsadzac od czci i wiary.
    Widocznie znacie go lepiej.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-07-2017 o 06:27
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    longlay1 (23-07-2017)

  3. Powrót do góry    #8237
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Holder to ciekawy przypadek. Sezon 2015 miał słaby, w lidze szło mu tylko na MA, w SGP utrzymał się tylko dzięki temu, że za nim w generalce były takie tuzy speedwaya jak MJJ, AJ, Bomber, czy Kasprzak.

    Większość go skreśliła, bo sytuacja na koniec 2015 zrobiła się wyjątkowo dla niego i on wrócił silniejszy i miał swój najlepszy sezon od czasu złota. Może w lidze tego nie było aż tak widać, bo średnią głównie nabijał sobie na MA ale w GP o mało nie zdobył medalu.

    Sezon skończył kolejny raz ciężka sytuacją, tym razem rodzinną i 2017 to rozpacz i dramat. Chyba zmiana otoczenia po tym sezonie, to może go odbudować, dać mu motywację. Stawiam kierunek Grudziądz.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    kingpin (22-07-2017)

  5. Powrót do góry    #8238
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mnie jest zwyczajnie przykro,ze prawdopodobnie ta przygoda konczy sie w taki sposob,ale
    daleki jestem od tego aby wieszac na nim psy a tym bardziej goscia ktory niejednokrotnie
    ratowal nam skore odsadzac od czci i wiary.
    Widocznie znacie go lepiej.
    Według mnie pozbycie się Holdera po sezonie byłoby głupotą. Należy obniżyć mu kontrakt i zostawić na 2018 (tak jak w 2016). Wynik do kosztu w jego wykonaniu będzie prawdopodobnie dobrą relacją.
    Zresztą zobaczymy czy Frątczak zostanie i jak on będzie widział skład. W sytuacji, gdy będzie kasa to MJJ out i szukanie lidera (Emil już pewnie w obecnej formie nie do wyjęcia z Leszna - czas pokaże).
    Zawsze będzie opcja rozdrapania składu spadkowicza - Fricke, Woryna choć Mrozek zrobi wszystko żeby ich zatrzymać.
    Na chwilę bieżącą widzę Vacula w Tarnowie i Lindbacka w Gorzowie - lecz to wszystko będzie się tasować. Będzie ciekawie.

  6. Powrót do góry    #8239
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Mam nadzieje,ze jak ROW spadnie,a wszystko na to niestety wskazuje,chlopaki
    z Frickem i Woryna na czele zostana w Rybniku aby klub mogl szybko
    wrocic tam gdzie jego miejsce.Spadek w takich okolicznosciach
    trzeba traktowac jednak inaczej.Tam organizacyjnie i sportowo wszystko gra,miasto
    traktuje zuzel piorytetowo.Szkoda,zeby sie tulali po Nice dluzej niz rok.
    Oczywiscie awans musza sobie wywalczyc,bo przeciez Lodzi,Gdansku czy
    Tarnowowi tez nic nie brakuje.

    Co do naszych wzmocnien i Holdera mam mieszane uczucia.
    Chris jesli jeszcze chce,odbuduje sie obojetnie gdzie bedzie jezdzil.
    Tylko ja nie wiem czy mu sie jeszcze chce.
    Jestem jednak przekonany,ze w ostatnich meczach tego sezonu da z siebie wszystko.
    Nikt nie chcialby konczyc kariery lub odchodzic do innego klubu w poczuciu winy.

    Rynek transferowy bedzie w tym roku chyba ciekawy.
    Emil,Doyle,Tai,Pawliccy,KK,Iversen i jeszcze kilka innych ciekawych nazwisk, przynajmniej
    teoretycznie pojawi sie na rynku.
    Poki co jednak nie wiemy kto by mial sie u nas tym zajac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #8240
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mecz za miesiac,Miedziak i Pawel do tego czasu na pewno sie ogarna.Nie wiem tylko czy Ty zdarzysz.
    Owszem jestem uprzedzony do Holdera, tak jak z drugiej strony mam ogromna slabosc do Miedzinskiego, czy nawet Pawla, ale widocznie taki juz ze mnie ztetryczaly kibic Apatora, kierujacy sie sentymentami, albo za malo pije Get Wella na sniadanie, zeby odplywac z opowiesciami o ambicji sportowej Chrisa lub Walaska. No chyba ze akcje Thanks Bro uznamy za niezbity dowod przywiazania do klubu, wtedy przepraszam - po raz kolejny

    O mnie sie nie martw, obys sam byl przygotowany na kolejne zderzenie z rzeczywistoscia, jak za rok Holder "poswieci sie" dla innego klubu. Wystarczy, ze na razie spuscil Gajewskiego. Naprawde szczerze zycze Tobie i klubowi - oby na tym sie skonczylo. Ja nie lubie patrzec na swiat zero-jedynkowo, po prostu Holder przy calej jego sportowej klasie i dorobku nie jest zawodnikiem, o ktorego w pierwszej kolejnosci chcialbym kruszyc kopie. A skoro przeszkadza Ci moja konstruktywna krytyka i ten watek ma sluzyc tylko do peanow pod adresem interesu pana Senatora oraz najbardziej "zmotywowanego" zawodnika w historii klubu, moze lepiej odpuscmy, poki znowu nie zaczniemy z rozpedu rzucac miesem o szafe.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  8. Powrót do góry    #8241
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Kingpin, "ścierwo na kiju" to zapłata za jokera w meczu z Mattem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Powrót do góry    #8242
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Według mnie pozbycie się Holdera po sezonie byłoby głupotą. Należy obniżyć mu kontrakt i zostawić na 2018 (tak jak w 2016). Wynik do kosztu w jego wykonaniu będzie prawdopodobnie dobrą relacją.
    Zresztą zobaczymy czy Frątczak zostanie i jak on będzie widział skład. W sytuacji, gdy będzie kasa to MJJ out i szukanie lidera (Emil już pewnie w obecnej formie nie do wyjęcia z Leszna - czas pokaże).
    Zawsze będzie opcja rozdrapania składu spadkowicza - Fricke, Woryna choć Mrozek zrobi wszystko żeby ich zatrzymać.
    Na chwilę bieżącą widzę Vacula w Tarnowie i Lindbacka w Gorzowie - lecz to wszystko będzie się tasować. Będzie ciekawie.
    I co? Predator niby zerwie kontrakt z Grudziądzem?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  10. Powrót do góry    #8243
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    I co? Predator niby zerwie kontrakt z Grudziądzem?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Ma dwa lata - tego nie wiedziałem

  11. Powrót do góry    #8244
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Na koniec, żebyśmy się zrozumieli jak gospodarz domu z dzielnicowym. Ja mam troszkę inne podejście do "kibicowania". Wiem, że czasy rycerzy walczących ku chwale klubu i ojczyzny dawno minęły. Liczy się biznes, biegopunktówka, a dla widzów zwycięstwa, medale, upokorzenie rywali. Jestem takim konsumentem jak każdy inny, kupuje bilet, czy włączam telewizor, więc płacę i wymagam. W moim przypadku punkty to rzecz drugorzędna, statystyki zostawiam laikom Oczekuję od "mojej" drużyny walki do ostatniego biegu, nie kunktatorskiej jazdy i wyłącznej troski o zarobek oraz zdrowie. Męczą mnie te ciągłe gadki o bezpieczeństwie itp. Nie oznacza to, że jestem żądny krwi i żadam montażu betonowych band, ale za to właśnie kocham żużel i podziwiam żużlowców, za to całe szaleństwo jazdy na motorach bez hamulców. Nie wnikam, czy robią to dla kasy, czy dla adrenaliny. Dlatego na przykład zawsze bronię Adriana, chociaż pewnie więcej zawalił meczów niż Holder i nie kręci jego średniej i nie potrafię przejść do porządku dziennego kiedy go publicznie "nasz" kapitan gani za akcję na paralityku Doylu.

    Niech będzie, że jestem z Buszem w jednym worku, jak się Holderowi już nie chce, to niech jadą z Kościelskim zamiast niego, pal sześć spadną lub nie. Żużel albo zdrowie - wybór należy do ciebie. Przecież ja nikogo do jazdy nie zmuszam i nie żądam kategorycznie worka medali od pana Senatora. Najsliga nie jest zła.

    No dobra, z mojej strony EOT, zobaczymy co ekspert Frątczak wyciśnie z naszych kipiących sportową złością gladiatorów. Życzę zdrowia i sukcesu w batalii o utrzymanie, o ile da się w tym biznesie jedno z drugim pogodzić. Holder udowadnia ostatnio, że jednak można, więc nie ma o co drzeć kotów, jeszcze tylko cztery mecze i formalności stanie się zadość
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 22-07-2017 o 11:55
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  12. Powrót do góry    #8245
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Szczerze się wzruszyłem,bo wygląda na to, że więcej nas łączy niż dzieli.
    Tylko coś za dużo jadu w kimś komu obojętne jest w której lidze jedziemy.
    Jeszcze żebyś się tak odpierd.... ode mnie z tym Terminskim, byłbym wdzieczny.
    Bronie Pawła, czytam Terminski, bronie Holdera, czytam Terminski.,wierze w zwycięstwa z CKM i GKM czytam Terminski . Idzie ocipiec.

    Holder o Miedziaku powiedział to co myśli większość kibiców którzy Adikowi dobrze życzą. Osobiście wolę Miedzinskiego w takich akcjach jak z Laguta czy pamietnym finale GP, gdzie decydujące akcje przygotowywał sobie z głową, jak stary wyjadacz niż na hurra typu atak na Sundstroma czy Thorssella.
    Ty widocznie wolisz igrzyska, skoro w wypowiedzi Chrisa widzisz coś złego.
    Ciekawe jak zareagowales na publiczne ganienie Miedziaka przez Pawła.
    Rozumiem, że to Ci nie przeszkadzało a wypowiedział się dużo ostrzej niż Chris.

    Buszmen,
    mógłbyś rozwinąć temat z tym Jokerem?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-07-2017 o 12:56
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #8246
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ale co rozwinąć? Ja jestem w szoku, że ty nie skumałeś, czym jest "ścierwo na kiju". Chyba jednak parę lat w tym żużlu siedzisz, a sadzisz takie babole...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #8247
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    do usuniecia
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  15. Powrót do góry    #8248
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale co rozwinąć? Ja jestem w szoku, że ty nie skumałeś, czym jest "ścierwo na kiju". Chyba jednak parę lat w tym żużlu siedzisz, a sadzisz takie babole...
    Wiem czym jest ścierwo na kiju ale nadal nie wiem dlaczego wiążesz to z Jokerem Holdera.
    Dla każdego kto wie jak przebiegał ten mecz jest jasne dlaczego Holder wyjechal do tego biegu, ale chciałbym przeczytać kolejny hejt w Twoim wydaniu.
    Postaraj się.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-07-2017 o 12:27
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #8249
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ale jaki hejt? Chłopie, chyba dziś na jakimś kacu jesteś...
    Napisałem kilkanaście dni temu, że Holder rzucił się na punkty z jokera jak na ścierwo na kiju, podczas gdy w innych biegach postanowił nie startować, co jest kompletną niekonsekwencją. Dziś czytam u ciebie, że ten czy tamten są nazywani ścierwem na kiju. Ciekawe, gdzie i przez kogo? Nie mówię, że to jakieś niewłaściwe nazewnictwo. Żeby było jasne. Ale tutaj takowe nie padło.

    A co do tego, co kto wie, to różnica między nami jest taka, że ja na ten mecz poświęciłem dobre kilka godzin w jego dniu, a ty sobie sprawdziłeś wyniki na SPORTOWYCH FAKTACH dzień po.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #8250
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Buszmen spokojnie, nie każdy musi się domyślać od razu o co ci chodziło... Nie musisz tak docinać. Po co się kłócić?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  18. Powrót do góry    #8251
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Jedynym logicznym wytłumaczeniem jazdy Holdera w 11 biegu są długotrwałe pracę na torze po biegu 9.Oczywiscie Tobie to przez gardło nie przejdzie, bo wolisz znowu na niego płuc.
    Robisz z siebie idiote, byleby do***** Holderowi. Tego się właśnie spodziewałem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #8252
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Kto tu dziś od rana robi z siebie idiotę
    Ta, no i przywiózł 2kę a w 13 już wyj#bane. Chyba tor nie był taki zły, skoro w 11 dojechał do mety przed dwoma rywalami? Albo się walczy o wynik mimo okoliczności (tor), albo się strajkuje konsekwentnie. Zresztą, kwestia rozchodzi się o to, że było napisane, że Holder zerwał się, aby walczyć o ścierwo na kiju, a nie że nim jest - co ty sugerujesz.
    Przemyśl swoje zachowanie, bo widzisz tu jakiś hejt, krytykę, a jedyne co było w ostatnich dniach napisane, to stwierdzenie, że mecz z Grudziądzem wcale nie będzie taki łatwy i oczywisty jak się niektórym wydaje. To cię tak zabolało? Czy o co chodzi?

    Może o to, jak Polewaczka cię ośmieszył i z pozycji zdecydowanego faworyta spuściłeś nagle na 60%?

    Zaraz jeszcze może stwierdzisz, że to z mojego polecenia Holder zachował się tak idiotycznie w tym meczu, żebym miał powód do jazdy po nim
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 22-07-2017 o 13:29
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  20. Powrót do góry    #8253
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Przejdź do meritum, chyba, że potrzebujesz pomocy polewaczki.
    Holder sam się Jokerem mianował?
    Czy w lidze angielskiej za Jokera również podwójnie płacą?

    Nie wiem tez po co mieszasz w to Grudziądz.
    Czy ktoś pisał o hejcie w kontekście tego meczu?
    Jakos sobie nie przypominam.
    To, że jesteś hejterem Holdera to sprawa oczywista i niejednokrotnie
    dawałes tego świadectwo.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-07-2017 o 13:35
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #8254
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Meritum to jest takie:

    Holder i Hancock,nawet gdyby regularnie trzepali dwucyfrowki sa ludzmi bez ambicji,scierwami na kiju,
    ludzmi niegodnymi wystepowac przed takimi krysztalowymi ludzmi jak wy.


    Pokaż mi gdzie to zostało stwierdzone?
    Bo na temat meczu KL - Poole i postawy w nim Holdera to już wszystko zostało napisane. Zawodnik został przykładnie ukarany. Nie widzę sensu dalszego bicia piany.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  22. Powrót do góry    #8255
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    generalnie nazywanie kogokolwiek scierwem na kiju to juz jest tak gruba przesada, nawet jak na ciebie Buszmen, ze w zasadzie sam sie orasz.
    Chcesz byc pawlowicz tego forum czy jak?
    Sorry za przywolanie pseudopolityki.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #8256
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ale kto tak nazywa? No twój post tylko potwierdza, że kłamstwo Kingpina powtarzane 100x, a nawet jak widać 1x, staje się "prawdą".
    Następny skacowany tu wjechał?

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Nie wiem tez po co mieszasz w to Grudziądz.
    Czy ktoś pisał o hejcie w kontekście tego meczu?
    Jakos sobie nie przypominam.
    To, że jesteś hejterem Holdera to sprawa oczywista i niejednokrotnie
    dawałes tego świadectwo.
    A to jest zakazane? Bez powodów go nigdy nie krytykowałem. W ogóle na brytyjskim forum jest taki topic: Chris Holder - friend or foe? Też pewnie sami hejterzy tam dyskutują.
    Natomiast ty jesteś kłamcą i oczerniasz mnie, pisząc o mnie nieprawdę (patrz wyżej). Nie wiem tylko w jakim celu.
    Jeden już łyknął twoje kłamstwa.

    Puść sobie Janusz lepiej IMP z 2004 roku i zwycięstwo Walaska, to może przestaniesz tu wyciągać jakieś brudy i kłamać nt. innych userów.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 22-07-2017 o 13:45
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #8257
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Kończę, bo żyłka ci pękła.
    Czuwaj.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #8258
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Na przeprosiny/sprostowanie cię nie stać?
    Wielka Klasa.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #8259
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Przeprosiny za co?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #8260
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    ale burdel zrobiliście, gorszy niż my z chłopakami w akademiku na damskim piętrze ostatnio heh

    stare chłopy a takie uparte, a ja czytam i nawet nie rozumiem o co się poróżniliście, chyba za mało kawusi rano wypiłem, zaraz się doprawię energolem
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  28. Powrót do góry    #8261
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Buszmen, bez urazy, ale na serio nie wiem za co mam cie przepraszać?
    Za hejtera?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #8262
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie, za to, że napisałeś, że ja nazwałem kogoś ścierwem na kiju, podczas gdy napisałem, że walczył o punkty z jokera, jak o ścierwo na kiju - używając tu odwołania do Władkowego stwierdzenia z MŚP 92. Serio nie widzisz różnicy?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Powrót do góry    #8263
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Sorry Buszmen ale się mylisz.
    Gdyby tak było nie miałbym żadnego oporu uderzyć się w piersi.
    Pisząc ścierwo na kiju nie mialem kompletnie na myśli twojego postu.
    Dla mnie ten zwrot od pamiętych czasów symbolizuje materialiste. Człowieka
    który robi coś wyłącznie dla pieniędzy a przecież tak są postrzegani Holder a przede wszystkim
    Hancock. Nawet nie jestem pewien, czy czytalem twój post gdzie zawarłes to określenie.
    Uwierz, zwykle nieporozumienie. Źle odczytałes móje intencje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #8264
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Skoro tak, to OK.
    Ale na marginesie, WG pisząc wtedy o ŚNK miał na myśli śmieszne nagrody, o które nie warto się zabijać.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 22-07-2017 o 14:23
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #8265
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale kto tak nazywa? No twój post tylko potwierdza, że kłamstwo Kingpina powtarzane 100x, a nawet jak widać 1x, staje się "prawdą".
    Następny skacowany tu wjechał?



    A to jest zakazane? Bez powodów go nigdy nie krytykowałem. W ogóle na brytyjskim forum jest taki topic: Chris Holder - friend or foe? Też pewnie sami hejterzy tam dyskutują.
    Natomiast ty jesteś kłamcą i oczerniasz mnie, pisząc o mnie nieprawdę (patrz wyżej). Nie wiem tylko w jakim celu.
    Jeden już łyknął twoje kłamstwa.

    Puść sobie Janusz lepiej IMP z 2004 roku i zwycięstwo Walaska, to może przestaniesz tu wyciągać jakieś brudy i kłamać nt. innych userów.
    Do kogo sie odnosilo "scierwo na kiju" ? Nie do Holdera?
    Nie nazwales go tak doslownie, wolales za to zrobic z niego padlinozerce. Rzeczywiscie, zachowales klase, ktorej to tak od Holdera wymagasz.
    Jeszcze sobie znajdz kilku innych rzekomo skacowanych (kij z tym, ze dzis jestem bardzo zapracowany, ale internetowy wojownik juz musi szczeknac)
    Dobrze, ze twoich teorii nie lyka nikt. Chociaz tyle.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  33. Powrót do góry    #8266
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Dzień dobry.Panowie na dzień dzisiejszy jest zebranie całego towarzystwa do kupy.Wygrane z Częstochową,Rybnikiem i Grudziądzem powinny wystarczyć?Chociaż i cuda w naturze sporcie się zdarzają.Skład na 2018? Priorytet Fricke,kolejny Artiom Laguta i polak Buczkowski.

  34. Powrót do góry    #8267
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Dzień dobry.Panowie na dzień dzisiejszy jest zebranie całego towarzystwa do kupy.Wygrane z Częstochową,Rybnikiem i Grudziądzem powinny wystarczyć?Chociaż i cuda w naturze sporcie się zdarzają.Skład na 2018? Priorytet Fricke,kolejny Artiom Laguta i polak Buczkowski.
    Stev wrociles!
    Zapomniałeś napisać o obowiązkowych treningach w Gnieźnie 😉😉😉

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  35. Powrót do góry    #8268
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Do kogo sie odnosilo "scierwo na kiju" ? Nie do Holdera?
    Nie nazwales go tak doslownie, wolales za to zrobic z niego padlinozerce. Rzeczywiscie, zachowales klase, ktorej to tak od Holdera wymagasz.
    Jeszcze sobie znajdz kilku innych rzekomo skacowanych (kij z tym, ze dzis jestem bardzo zapracowany, ale internetowy wojownik juz musi szczeknac)
    Dobrze, ze twoich teorii nie lyka nikt. Chociaz tyle.
    Naucz się czytać ze zrozumieniem, potem wpadnij dyskutować.
    Pracuj, może zarobisz na kablówkę w końcu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #8269
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Greg wycofal sie z GP

  37. Powrót do góry    #8270
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Coś z barkiem.
    Oby do 6 się wykurowal.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #8271
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Coś z barkiem.
    Oby do 6 się wykurowal.
    wypadniety bark kilkukrotnie to juz jest nawykowe,wtedy tylko operacja,ktorej pewnie i tak sie nie podda wiec...sytuacja moze sie powtarzac.

  39. Powrót do góry    #8272
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Chcesz powiedzieć ze to koniec sezonu Grega ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  40. Powrót do góry    #8273
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Chcesz powiedzieć ze to koniec sezonu Grega ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    to juz carlitos pytanie do osob ktorzy go otaczaja,mowil w wywiadzie ze ma konsultacje chyba w poniedzialek.

  41. Powrót do góry    #8274
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Ten masazysta z zielonej gory nigdy jeszcze nie mial racji zabierajac glos w sprawie jakiejkolwiek kontuzji (a wypowiada sie na prawo I lewo) wiec mozecie spac spokojnie. Kto takim madralom daje dyplomy..
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 22-07-2017 o 19:00
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (22-07-2017)

  43. Powrót do góry    #8275
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ten masazysta z zielonej gory nigdy jeszcze nie mial racji zabierajac glos w sprawie jakiejkolwiek kontuzji, wiec mozecie spac spokojnie. Kto takim madralom daje dyplomy..
    tak masz racje

  44. Powrót do góry    #8276
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Chcesz powiedzieć ze to koniec sezonu Grega ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Pytanie nie do mnie, ale tak sobie przypominam, że tego typu kontuzje, o ile jest to poważne, nawet kończyły kariery niektórym zawodnikom.
    Zdaje się, że Adam Fajfer lub ktoś z jego czasów musiał pożegnać się z torem.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  45. Powrót do góry    #8277
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Pytanie nie do mnie, ale tak sobie przypominam, że tego typu kontuzje, o ile jest to poważne, nawet kończyły kariery niektórym zawodnikom.
    Zdaje się, że Adam Fajfer lub ktoś z jego czasów musiał pożegnać się z torem.
    tak Semen,ciezko mowic o jezdzie na rowerze,3majac kierownice i sa ''wibracje'' a w zuzlu.....no wlasnie

  46. Powrót do góry    #8278
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Miedziński, Puszakowski, Chrzanowski, Przedpełski P., Przedpełski Ł., Perełka, Perełka
    trener: Mirosław Kowalik

  47. Powrót do góry    #8279
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Ze ścierwem na kiju całe nieporozumienie polegało na tym ,że Buszmen cytował Władka G. z czasów kiedy Buszmen był w planach/lub ledwo co raczkował, a cała reszta kompletnie cytatu nie zjarzyła.

    Nie czytacie się wzajemnie a potem jest niemiło.

    Holder trochę protestował , potem chciał "pomóc drużynie" , potem znowu protestował.

    W GP nie jest wcale aż tak bardzo beznadziejny. Predator potrafi byc bardziej żenujący.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  48. Powrót do góry    #8280
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez rafalsky Zobacz posta
    Miedziński, Puszakowski, Chrzanowski, Przedpełski P., Przedpełski Ł., Perełka, Perełka
    trener: Mirosław Kowalik
    Mi pasuje z małą korektą:
    perełka1 - M.Kościelski
    perełka2 - M.Turowski
    trener - T.Bajerski
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •