Strona 89 z 315 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199139189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,961 do 4,005 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #3961
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    A tymczasem niejaki Plech Zenon, postac byc moze malo znana ale jednak z zuzlem zwiazana, powiedzial cos, z czym sie zupelnie zgadzam
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/655...przegral-final
    Postać mało znana ? Chyba żartujesz. Dwa medale w IMŚ, 5 w DMŚ, 4 w MŚP w dodatku 5 razy złoto w IMP i 2 srebra. Jedna z ikon Polskiego Speedwaya obok Jancarza, Szczakiela.

  2. Powrót do góry    #3962
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Postać mało znana ? Chyba żartujesz. Dwa medale w IMŚ, 5 w DMŚ, 4 w MŚP w dodatku 5 razy złoto w IMP i 2 srebra. Jedna z ikon Polskiego Speedwaya obok Jancarza, Szczakiela.

    pierwsze słyszę, nie znam człowieka
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    vicar (04-01-2017)

  4. Powrót do góry    #3963
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    pierwsze słyszę, nie znam człowieka
    ja się przestałem śmiać kiedy sobie uzmysłowiłem, że młode pokolenie nie ma już pojęcia do czego służyła kiedyś kaseta magnetofonowa. A ja pamiętam jeszcze lak latałem do Pewexu po świeżutkie i pachnące fabryką kasety BASF czy SONY i nagrywałem z Trójki największe przeboje, puszczane potem na dyskotece w szkole.
    Ot, starość, nic więcej, nas już dopada więc skąd młodzi mają pamiętać Plecha? W ich rozumieniu to już prehistoria.

    A co do spotkania to mam nadzieję, że dziś nie nawale, do zobaczenia.

  5. Powrót do góry    #3964
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    jedno prowo a taka reakcja... No szacun panowie.
    Krzyśmordulec was niezle strollowal.

    Nie ma szans nie znac Plecha, nawet jesli sie go nie pamieta, bo co chwile sie gdzies osmieszal swoimi wypowiedziami a nawet "komentowal" mecze zuzla jako ekspert.
    To tak jak nie znac Krzystyniaka, bo sie go nie pamieta...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #3965
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    A ja pamiętam jeszcze lak latałem do Pewexu po świeżutkie i pachnące fabryką kasety BASF czy SONY i nagrywałem z Trójki największe przeboje, puszczane potem na dyskotece w szkole.
    A ja nagrywalem zuzlowe studio s13 w programie 1.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    pawel_KST (03-01-2017)

  8. Powrót do góry    #3966
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    A i kolega z PO (partyjny)się odnalazł http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/656...-jest-dla-niegPotrafi honorowy z Gorzowa wbić szpilkę.

  9. Powrót do góry    #3967
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    A i kolega z PO (partyjny)się odnalazł http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/656...-jest-dla-niegPotrafi honorowy z Gorzowa wbić szpilkę.
    Ocenimy po sezonie czy rozwinął opiekuńcze skrzydła nad Vaculem, podcierał nosek i podawał mleczko na czas

    A już nie daj Boże jak bananów w klubie zabraknie !!! wtedy ........... zresztą sami zobaczą
    Ostatnio edytowane przez Howard ; 03-01-2017 o 22:33

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    Penhall (03-01-2017), Stev (14-01-2017)

  11. Powrót do góry    #3968
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Odnośnie Komara i pouczania nas przez niego, to chciałbym podać dwa cytaty z tego "klasyka":
    2009 - "A kto to jest Gollob? "
    2012 - "Tylko idioci nie potrafią docenić Golloba"

  12. Powrót do góry    #3969
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,785
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Odnośnie Komara i pouczania nas przez niego, to chciałbym podać dwa cytaty z tego "klasyka":
    2009 - "A kto to jest Gollob? "
    2012 - "Tylko idioci nie potrafią docenić Golloba"
    Wiesz, jeszcze jest taki problem. Ile tytułów Stal Gorzów zdobyła w ostatnich latach, a ile my....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  13. Powrót do góry    #3970
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Wiesz, jeszcze jest taki problem. Ile tytułów Stal Gorzów zdobyła w ostatnich latach, a ile my....
    A co to ma do rzeczy?

  14. Powrót do góry    #3971
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,785
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    A bo tak się nabijamy z innych i wytykamy im różne rzeczy, a na koncie coś nam nie przybywa...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Powrót do góry    #3972
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A bo tak się nabijamy z innych i wytykamy im różne rzeczy, a na koncie coś nam nie przybywa...

    Bo dla nas liczy się sport i gramy fer niż medale .

  16. Powrót do góry    #3973
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A bo tak się nabijamy z innych i wytykamy im różne rzeczy, a na koncie coś nam nie przybywa...
    Tylko, że w tym wypadku to Komar wytyka nam różne rzeczy i dodatkowo za jego czasów Stali tych tytułów też specjalnie nie przybyło.

  17. Powrót do góry    #3974
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Tymczasem Jacek Holder cieniutko w Mistrzostwach Australii.
    Aaaa zapomniałem. On i tak nie jest już naszym zawodnikiem

  18. Powrót do góry    #3975
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    taki oto tyłem znalazłem dziś na SF:
    "Koniec z preparowaniem torów. Ekstraliga Żużlowa wytoczy ciężkie działa."

    Czyżby kwestia finałowego toru w Gorzowie przelała czarę goryczy?
    Biorąc pod uwagę fakt, jakie kary za to spotkały klub z Gorzowa, to śmiem twierdzić, że już się wszyscy boją

    A swoją drogą może to właśnie działacze z Gorzowa byli inicjatorem tej słusznej skądinąd idei?

    Tak czy inaczej pusty śmiech mnie ogarnia po przeczytaniu takich tekstów, no ale przecież jest zima, a czymś trzeba zapełnić strony SF?

    ps. mogli chociaż dodać, że ewentualne bezwzględne kary dotyczyć będą tylko klubu z Torunia, a pozostałe będą dostawać w zawieszeniu było by bardziej wiarygodnie

  19. Powrót do góry    #3976
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Ok - niedługo mamy Święto Trzech Króli. Przenosząc to trochę żartobliwie na nasze podwórko można powiedzieć tak:
    Chris Holder - król MotoAreny, niekwestionowany suweren w roku 2016,
    Adrian Miedziński - król ciszy, objął panowanie po 14 biegu półfinału w Zielonej Górze,
    Problem z trzecim kandydatem - Pawełek Przedpełski może natomiast otrzymać tytuł delfina.

  20. Powrót do góry    #3977
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    taki oto tyłem znalazłem dziś na SF:
    "Koniec z preparowaniem torów. Ekstraliga Żużlowa wytoczy ciężkie działa."

    Czyżby kwestia finałowego toru w Gorzowie przelała czarę goryczy?
    Od razu przypomina mi się półfinałowe oszustwo w Lesznie. Wtedy też centrala grzmiała i nakazała Unii rozgrywać swój mecz finałowy poza Smoczykiem.
    Uniści olali karę i zaszantażowali Warszawkę, że nie przystąpią do finału.
    Granatowomarynkowi zesrali się ze strachu przed skandalem i darowali karę...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Morciasz (04-01-2017)

  22. Powrót do góry    #3978
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie potrafiliscie pojechac na takim torze to i potem placze byly. Unia cieniowala wtedy caly sezon, w przeciwienstwie do Unibaxu. Polfinal mial byc w zasadzie rozgrzewka przed finalem, a jak nagle Unia spiela galoty i spuscila wam lanie, to sie od razu pojawil lament, zeby usprawiedliwic nieporadnosc zawodnikow skutecznie jadacych wtedy tylko po rownym i gladkim. Z calym szacunkiem Semen, ale bardzo czesto popelniasz takie wpisy, ktore maja na celu dyskredytowac innych gdy wlasnej druzynie nie idzie. A prawda jest taka, ze tamten polfinal "na leszczynskiej bronie" dziela lata swietlne od chocby zeszlorocznego finalu w Gorzowie, na niekorzysc Gorzowa oczywiscie.

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Ali_G (05-01-2017), Dominik (05-01-2017)

  24. Powrót do góry    #3979
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Oprocz zlego toru,glowna przyczna porazki byla utrata Miedzina juz po pierwszym biegu i brak Emila w rewanzu.
    Gdyby nie to,kto wie jak potoczyly by sie wtedy losy dwumeczu.
    Nie medrkuj wiec,bo dzieki zadymie w polfinale,mogliscie odjechac
    final w Lesznie na rowniutkim torze oraz cali i zdrowi w Zielonej dopelnic formalnosci.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #3980
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Znaczy, dzieki wam? Sorry Kingpin, ale od 2011 nie miewamy problemow w Lesznie, niezaleznie od mniej lub bardziej udanych wystepow druzyny z Torunia. Pamietam nawet utyskieania Protasiewicza, ze rzeczywiscie mogliby robic nieco lepszy tor przy Strzeleckiej - tyle ze Piotr taki tekstami rzucal po zrobieniu 13 punktow i wygranej Falubazu. I nie brzmialo to jak placz na caly swiat.

  26. Powrót do góry    #3981
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Tak Sobocz , dzieki szopce Kryjoma i spolki mieliście w finale tor dla bab. Nie dziękuj. Zwykła przysługa.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 05-01-2017 o 00:02

  27. Powrót do góry    #3982
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Od razu przypomina mi się półfinałowe oszustwo w Lesznie. Wtedy też centrala grzmiała i nakazała Unii rozgrywać swój mecz finałowy poza Smoczykiem.
    Uniści olali karę i zaszantażowali Warszawkę, że nie przystąpią do finału.
    Granatowomarynkowi zesrali się ze strachu przed skandalem i darowali karę...
    Semen tak, jak cenię Ciebie na tym forum, tak nie mogę przejść obojętnie obok Twojego wpisu. Właśnie od tej szopki zaczęły się dziwactwa z torami na innych stadionach. Panowie komisarze są głównym powodem tego co się dzieje w ostatnich latach. Często bez wiedzy "majstrują" przy torze i skutki tego są opłakane- tak też było w tym półfinale, ale komisarzy zastąpił Kryjom sterowany... Całe to towarzystwo wprowadzone przez Pana Stępniewskiego przez następne lata niszczyło różne tory (wpuszczanie ciężkiego sprzętu i ubijanie mokrego, grząskiego toru). Ci "fachowcy" powinni zostać pogonieni i to by rozwiązało sprawę z torami. Czy był taki problem w przeszłości? Innym tematem są zawodnicy, bo jak wiemy dawny żużel nie wróci.

    Unia przez kolejne lata na swoim torze nie była u siebie. A ostatnie lata, to festiwal przygotowania "bezpiecznego" toru. Nie wspomnę Semen o karach m.in. za krzywą bandę ta sama banda została potem uznana za jedną z bezpieczniejszych, bo potrafiła zamortyzować uderzenie zawodnika

    Porozmawiajcie z toromistrzami nt. komisarzy, a trochę zmienicie pogląd na tą sprawę.
    Ostatnio edytowane przez Ali_G ; 05-01-2017 o 08:22

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (05-01-2017)

  29. Powrót do góry    #3983
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Unia przez kolejne lata na swoim torze nie była u siebie.

    witki opadaja...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    lego (05-01-2017)

  31. Powrót do góry    #3984
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Znaczy, dzieki wam? Sorry Kingpin, ale od 2011 nie miewamy problemow w Lesznie, niezaleznie od mniej lub bardziej udanych wystepow druzyny z Torunia. Pamietam nawet utyskieania Protasiewicza, ze rzeczywiscie mogliby robic nieco lepszy tor przy Strzeleckiej - tyle ze Piotr taki tekstami rzucal po zrobieniu 13 punktow i wygranej Falubazu. I nie brzmialo to jak placz na caly swiat.
    My tez jakis specjalnych problemow nie mamy.
    Poza tym pisalem,ze dzieki zadymie jechaliscie na stole a nie gnoju i to prawda.
    Jak byscie sobie poradzili na torze z***...ym,gdzie o kontuzje nie trudno,tego nie wiesz.
    Byly mecze na gownianych torach gdzie nic sie nikomu nie stalo a byly rowniez takie ,ze tez traciliscie zawodnikow.
    Roznie moglo byc.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #3985
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Panowie komisarze są głównym powodem tego co się dzieje w ostatnich latach. Często bez wiedzy "majstrują" przy torze i skutki tego są opłakane- tak też było w tym półfinale, ale komisarzy zastąpił Kryjom sterowany... Całe to towarzystwo wprowadzone przez Pana Stępniewskiego przez następne lata niszczyło różne tory (wpuszczanie ciężkiego sprzętu i ubijanie mokrego, grząskiego toru). Ci "fachowcy" powinni zostać pogonieni i to by rozwiązało sprawę z torami.
    Nie wiem jak było świeżo po sezonie 2011, ale jeśli w przytoczonym przeze mnie fragmencie wypowiadasz się o teraźniejszości to muszę stwierdzić, że masz słabą wiedzę odnośnie mocy sprawczej komisarzy w temacie przygotowywania nawierzchni przed spotkaniem.

  33. Powrót do góry    #3986
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    My tez jakis specjalnych problemow nie mamy.
    Poza tym pisalem,ze dzieki zadymie jechaliscie na stole a nie gnoju i to prawda.
    Jak byscie sobie poradzili na torze z***...ym,gdzie o kontuzje nie trudno,tego nie wiesz.
    Najlepszym dowodem ubiegloroczne derby..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #3987
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie wiem jak było świeżo po sezonie 2011, ale jeśli w przytoczonym przeze mnie fragmencie wypowiadasz się o teraźniejszości to muszę stwierdzić, że masz słabą wiedzę odnośnie mocy sprawczej komisarzy w temacie przygotowywania nawierzchni przed spotkaniem.
    Absolutnie nie wypowiedziałem się w temacie teraźniejszości, tylko w temacie następstw wynikających z półfinału przytoczonego przez Semena. Czyli od 2011 problem narasta. Mieliśmy wiele spotkań na słabo przygotowanych torach, gdyż gospodarze asekurowali się komisarzami, bojąc się kary. Ile razy słyszeliśmy: zrobiliśmy tak, jak komisarz chciał? W UL otwarcie mówili, że nie przygotują toru pod siebie, bo dostaną karę (do dnia dzisiejszego tak jest). Wiem, że dzisiaj komisarze nadzorują pracę (w finale mieliśmy nawet jury!) i odpowiada gospodarz, ale jakie ma to znaczenie? Tor powinien przygotować gospodarz, a obiektywny sędzia powinien dokonać oceny. Walkower oraz wysoka kara finansowa w przypadku preparowania toru i koniec. Po co ta szopka z komisarzami? Przykład? W zeszłym roku niejaki Pan Cieślak zaserwował "widowisko" w Zielonej Górze. Czy Falubaz spotkała jakaś kara?

    Lepiej te pieniądze wydawane na komisarzy przeznaczyć na zaplecze kadry juniorów i wspomóc niektórych chłopaków, którzy łatają sprzęt gdzie się da i jak się da.

    Oczywiście masz prawo do swojej opinii. Po te jest forum, żeby dyskutować nawet na te trudne tematy. Ja po prostu przeciwstawiam się temu co napisał Semen i także tych, którzy podzielili jego opinię. Rozmawiałem po tym spotkaniu (półfinał 2011) z naszym toromistrzem i na tej podstawie wyrobiłem sobie opinię. Ten sam, który robił cuda podczas pamiętnego dwudniowego DPŚ w Lesznie (może niektórzy z Was byli).

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    witki opadaja...[/COLOR]
    Coś więcej i na temat?

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (13-01-2017)

  36. Powrót do góry    #3988
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Za SF:

    Walasek kupił też sobie działaczy dobrym podejściem do tematu finansów. Nie chciał złotych gór, w ogóle nie stawiał żadnych warunków. Zapytany przez Termińskiego ile chce, odparł że przyjmie to co mu zaoferuje klub. Po takim tekście poszło już gładko. Get Well widząc determinację drugiej strony też zachował się profesjonalnie i konkretnie. Zawarto dżentelmeńskie porozumienie, które po niespełna miesiącu zostało przelane na papier.
    No proszę. A mówią, ze Walasek to największa złotowa

    Wielką wiarę w Walaska ma Jacek Frątczak, były menedżer Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra. - Dla mnie to znakomity strzał Get Well - twierdzi Frątczak. - Grzegorz spokojnie może zastąpić Vaculika, czyli robić wynik na poziomie średniej biegopunktowej 1,8-1,9.
    Jestem podobnego zdania co Frątczak. Jeśli to się sprawdzi i GW załapie taką średnią, to będzie znaczyło, że Termos zrobił dobry interes.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #3989
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Potencjał Walaska ciągle ocenia się przez pryzmat Walaska sprzed czterech i więcej lat, nie dostrzegając, jaka degrengolada stała się jego udziałem w dwóch-trzech ostatnich sezonach. Na szczęście to już nie problem Falubazu

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    vicar (13-01-2017)

  39. Powrót do góry    #3990
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Witajcie po przerwie.

    Czy to prawda że Mariusz wykupił domenę i o płacił wszystkie formalności bo po padnięciu forum załamał sie mu świat?

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Dominik (13-01-2017)

  41. Powrót do góry    #3991
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Witajcie po przerwie.

    Czy to prawda że Mariusz wykupił domenę i o płacił wszystkie formalności bo po padnięciu forum załamał sie mu świat?
    Rzekomo harakiri popełnił 😁

  42. Powrót do góry    #3992
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2016
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Witajcie po przerwie.

    Czy to prawda że Mariusz wykupił domenę i o płacił wszystkie formalności bo po padnięciu forum załamał sie mu świat?
    Plotka w Częstochowie głosi, że 9 osób z naszego miasta po takiej przerwie forum trafiło do szpitala.

    Opłacili jednak serwer i ich życie wraca do normy.

    Już ocierają łzy i odkurzają klawiatury.

  43. Powrót do góry    #3993
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Witajcie po przerwie.

    Czy to prawda że Mariusz wykupił domenę i o płacił wszystkie formalności bo po padnięciu forum załamał sie mu świat?
    Czysta prawda, jak forum wróciło to szybko doszedłem do siebie. Normalnie jak bym kroplówkę dostał.

    Jeszcze z tydzień i jak by forum nie ożyło to pewnie bym nowe założył
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-01-2017 o 10:50
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Penhall (13-01-2017), koot (13-01-2017)

  45. Powrót do góry    #3994
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    nie sadze, zeby ktos przegapil (chyba, ze osttnich kilka dni spedzil przy odswiezaniu strony SB)

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/658...uprawiam-ziemi
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Filon (13-01-2017), ŻużlowyKibic (13-01-2017)

  47. Powrót do góry    #3995
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Wymowna klasyfikacja ktora wbrew obiegowym opinia pokazuje kto
    jest najlepsza druzyna ostatnich lat.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/657...ku-moze-dobic-
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #3996
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ... a ja dodam, że ta klasyfikacja pokazuje:
    1) jak patologicznym systemem jest RZ+PO w obecnej formule
    2) że trzeba wykazać się z niezłego s****ysyństwa, żeby w tym systemie zostać DMP.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  49. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    kingpin (14-01-2017), kowjanko (13-01-2017), lego (13-01-2017)

  50. Powrót do góry    #3997
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,785
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... a ja dodam, że ta klasyfikacja pokazuje:
    1) jak patologicznym systemem jest RZ+PO w obecnej formule
    2) że trzeba wykazać się z niezłego s****ysyństwa, żeby w tym systemie zostać DMP.
    A propos - a w tamtej klasyfikacji nie powinno być czasem dwóch klubów z Częstochowy? Hm?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    mhsol (13-01-2017)

  52. Powrót do góry    #3998
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... a ja dodam, że ta klasyfikacja pokazuje:
    1) jak patologicznym systemem jest RZ+PO w obecnej formule
    2) że trzeba wykazać się z niezłego s****ysyństwa, żeby w tym systemie zostać DMP.
    1.
    Patologicznym bym tego systemu nie nazwal.
    Zgadzam sie ,ze potrafi wypaczyc rywalizacje w sezonie,ale
    w sporcie potrzeba troche szczescia a reguly sa znane wszystkim.

    2.
    Cos w tym jest.To jest wlasnie patologia,szczegolnie widac to po zachowaniu
    Witkowskiego i spolki.
    Nie z systemem powinno sie walczyc a z ludzmi ktorzy ten system wypaczaja.
    S****.....ny i wiejskie cwaniaki jak nie dostana porzadnie po lapach,odnajda sie swietnie w kazdej rzeczywistosci.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  53. Powrót do góry    #3999
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    W pierwszym punkcie miałem właśnie na myśli to co napisałeś w całym swoim poście.
    Wyraziłem się może mało ściśle i powinienem użyć słowa patogenny zamiast patologiczny.
    W każdym bądź razie myślimy tak samo lub przynajmniej bardzo podobnie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    kingpin (14-01-2017)

  55. Powrót do góry    #4000
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Co to znaczy "wypaczyc rywalizacje po sezonie"? Placz nad systemem PO zaczyna powoli przybierac stany proklamowane przez dzisiejsza tzw opozycje sejmowa, czyli, jednym slowem, stany smiesznosci skonczonej.

    Jesli by sie uprzec i rzeczywiscie przyznac racje klubowi z Torunia, jakoby sezon 2011 zakonczyl sie w sposob niesprawiedliwy, to i tak bedzie to w zasadzie jedyny przypadek owej niesprawiedliwosci dziejowej. A wiadomo, jak to jest z wyjatkami.

    Jesli kto jest tak mocny, jak Unia w 2010, to zadne PO nie przeszkadza. A przypomnijmy sobie rok 2014 - Torun skonczyl sezon na miejscu naleznym nie ze wzgledu na jazde Kasprzaka, tylko np przez slawna porazke z Gdanskiem. A gdyby tak byl awans do PO i medal, czytalibysmy podobne komentarze o niesprawiedliwosci systemu? Teraz jest normalnie, a z perspektywy czasu oceniam, ze normalnie nie bylo tylko wtedy, gdy trzeba bylo sie bic o polfinaly, czyli zdaje sie do 2012.

    Naprawde, wieczne bicie piany nie przyniesie efektow. Udowodnij Semen, ze PO niszczy prawdziwy uklad sil - ale PO jako system a nie PO jako cos, gdzie teoretycznie silniejszy trafia na teoretycznie slabszego i przegrywa przez "preparowanie" toru.

  56. Powrót do góry    #4001
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    W sezonie,nie po sezonie,filozofie.

    Akurat na PO nie narzekam,bo ma swoj smaczek ale ,ze ten system moze wypaczyc rywalizacje to chyba oczywiste.
    Wystarczy 19 meczy wybitnych , jeden bardzo slaby i dominator sezonowy zostaje z max. brazem.
    Proste?
    W systemie gdzie kazdy mecz sie liczy,jeden bardzo slaby nie wplywa az tak lub nie wplywa wcale na wynik koncowy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  57. Powrót do góry    #4002
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Bo play off w formie proponowanej przez ligę zuzlowa jest patologią. On ma sens przy zachowaniu zasady do 2 lub 3 zwycięstw. Obecna forma to pomyłka.

  58. Powrót do góry    #4003
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    W żużlu nie ma Play offów, tylko dwumecze.
    Play offy klasyczne w tej dyscyplinie IMHO kompletnie się nie sprawdzą. To nie koszykówka.

    Obecny system nie jest idealny, ale chyba najlepszy z dotychczas przerabianych. Poprawiłbym tylko system premiowania drużyn uczestniczących w dwumeczach. Na koniec RZ zamieniłbym ilość dużych punktów na małe i w zależności od przeciwnika dodałbym różnice do wyniku końcowego. Warto też byłoby pomyśleć o możliwości wyboru przeciwnika w półfinale przez zespół zajmujący 1 miejsce po RZ.


    Swego czasu (2007) pierwsza liga jeździła Play offy do dwóch zwycięstw. Rezultat był tego taki, że w każdej parze i na każdym etapie rozegrano po trzy mecze. Zawodnicy woleli po prostu więcej pojeździć i więcej zarobić. Poza tym,wyobrażacie sobie trzeci mecz u siebie z tym samym zespołem w przeciągu miesiąca?
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 14-01-2017 o 13:28

  59. Powrót do góry    #4004
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    sobotch-

    Przywołałeś rok 2014. Unia Tarnów jeździła świetnie. Parła do tytułu na mistrza. Zdominowała wszystkich i wszędzie. 32 punkty w 14-tu meczach. Ma małych punktów na plusie 240. Dalej Gorzów 113, ZG 102, Leszno 35. I przegrywa dwumecz z Lesznem dwoma punktami. Jedna kontuzja lidera wystarczyła. 2 defekty, 2 upadki. Ament.
    Jeżeli wydaje Ci się w Twojej naiwności, że obyło to się bez echa wśród opłacających ten sport, to jesteś też ślepy i głuchy. Roman K. postawił Elidze warunki. Wielu sponsorów po tym naciskało na zmiany w tzw. PO. Milionerów z Torunia i Rzeszowa już nie ma. Dobrze im tak - przyklaśniesz. Żużel jedzie bez nich. Jest super.

    Już pisałem. To nie jest żadne PO. To zwykły system pucharowy dla czołowej czwórki. W tak losowo nieprzewidywalnym sporcie to niedopuszczalne. Ulewa gospodarzowi zleje tor, defekt, upadek, taśma i cały wysiłek w sezonie do wyrzucenia. A płacić trzeba. Gdzie jest dzisiaj Tarnów?
    Jasne, że tzw. PO ma smaczek. Należymy do najlepszych w Elidze. Walczymy dalej o mistrza. Jednak należy dalej jechać uwzględniając dotychczasowy dorobek zespołów z całego sezonu. Albo robimy ruletkę, albo rywalizację sportową. A jak się na chama robi tory na tzw. PO widzieli wszyscy niedawno. Zawsze tak się robiło w tzw. PO.

  60. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (14-01-2017), kingpin (15-01-2017)

  61. Powrót do góry    #4005
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    sobotch-

    Przywołałeś rok 2014. Unia Tarnów jeździła świetnie. Parła do tytułu na mistrza. Zdominowała wszystkich i wszędzie. 32 punkty w 14-tu meczach. Ma małych punktów na plusie 240. Dalej Gorzów 113, ZG 102, Leszno 35. I przegrywa dwumecz z Lesznem dwoma punktami. Jedna kontuzja lidera wystarczyła. 2 defekty, 2 upadki. Ament.
    Jeżeli wydaje Ci się w Twojej naiwności, że obyło to się bez echa wśród opłacających ten sport, to jesteś też ślepy i głuchy. Roman K. postawił Elidze warunki. Wielu sponsorów po tym naciskało na zmiany w tzw. PO. Milionerów z Torunia i Rzeszowa już nie ma. Dobrze im tak - przyklaśniesz. Żużel jedzie bez nich. Jest super.

    Już pisałem. To nie jest żadne PO. To zwykły system pucharowy dla czołowej czwórki. W tak losowo nieprzewidywalnym sporcie to niedopuszczalne. Ulewa gospodarzowi zleje tor, defekt, upadek, taśma i cały wysiłek w sezonie do wyrzucenia. A płacić trzeba. Gdzie jest dzisiaj Tarnów?
    Jasne, że tzw. PO ma smaczek. Należymy do najlepszych w Elidze. Walczymy dalej o mistrza. Jednak należy dalej jechać uwzględniając dotychczasowy dorobek zespołów z całego sezonu. Albo robimy ruletkę, albo rywalizację sportową. A jak się na chama robi tory na tzw. PO widzieli wszyscy niedawno. Zawsze tak się robiło w tzw. PO.


    O ile mnie pamięć nie myli mieliśmy swoje kontuzję czy nasze się nie liczą?! NiewaŻne. Pamiętam też gburowate: nie takie straty się odrabialo....... no, i dostał gbur liścia.

  62. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    shelve (15-01-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •