Strona 285 z 315 PierwszyPierwszy ... 185235275283284285286287295 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,781 do 12,825 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #12781
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ja nie widzę kwestii wzięcia kasy na przygotowanie i zakończenia kariery po jednym meczu. Dlaczego? Klub ma prawo obciąć proporcjonalnie tę kasę, więc z tej sumy zostaje mały ochlap (casus Hampela).
    Ja natomiast widzę. Dość, że w razie co zostajemy bez lidera, który dostał mega kasę na przygotowanie do sezonu, to później bujamy się ze ściągnięciem jej od Dziada (jeżeli wogóle to jest możliwe).
    Co do Holdera to na moje powinien zostać, oczywiście musiałaby to być oferta wyważona finansowo, porównywalna do tej dla MJJa, lecz dla Duńczyka sufitem jest to, co dla Holdera podłogą. Zresztą gdzie znajdziemy zawodnika z taką historią z zielonogórskim szalikiem i częstochowskim tańcem.

  2. Powrót do góry    #12782
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zubr
    Zwal jak zwal. Zostal zatrzymany na 48 godzin nastepnie orzeczono areszt ktory zamieniono po wpłaceniu kaucji 100000 pln na odp z wolnej stopy. Zrozumiales jelopie?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #12783
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Czytając te posty czuje się jakbym podróżował w czasie O podobnej porze cztery lata temu do aresztu trafił Sukiennik. Pamiętam, że duża część kibiców Włókniarza próbowała wtedy zaklinać rzeczywistość pisząc o braku dowodów, powiązań i rzekomym braku wpływu aresztowania Siary na sytuację Włókniarza SA. Teraz ma miejsce to samo, tyle że w wydaniu Torunia. Deja vu!
    A to nie wiedziałem że aresztowali Termińskiego, szok.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  4. Powrót do góry    #12784
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To wiadomo, ja odniosłem się tylko do wczorajszych rozmów Polaków, że skoro gościa zgarneli z ulicy a prokurator wnosi o 3-miesieczny areszt, sprawa musi być gruba.
    Natomiast 100.000 kaucji wcale nie musi cokolwiek znaczyć. Taka sumę mógł zaproponować adwokat a nie wyznaczyć sąd, no bo sprawa gruba.
    Wg mnie waga zarzutu to jedno, a sytuacja majątkowa to drugie. 100 tys nic nie mówi, zakładam że rodzina się na to zrzucac nie musiała. A może być też i tak, że mu żona tyle w week w wawie przepierdziela.
    Zresztą moim zdaniem sprawa położy się na tym, że nagranie jest nielegalne. Ale nie mam monopolu na racje jak Mario więc trzeba czekać...
    Zdunek gdyby był sprytny, to by poleciał z tym na policję przed meczem i razem z nią i kacprem zdobyliby dowód z legalnego źródła, czyli dali się sami nagrać policji lub na jej wniosek.


    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  5. Powrót do góry    #12785
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Częstochowscy prawnicy...orzekając o wysokości poręczenia sąd bierze pod uwagę przesłanki z 266 kpk, w praktyce najważniejsze znaczenie ma sytuacja majątkowa podejrzanego. Często jest tak, że jest 2 podejrzanych i jeden płaci kaucję 5 tyś, a drugi 50 tyś.

  6. Powrót do góry    #12786
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Wg mnie waga zarzutu to jedno, a sytuacja majątkowa to drugie. 100 tys nic nie mówi, zakładam że rodzina się na to zrzucac nie musiała. A może być też i tak, że mu żona tyle w week w wawie przepierdziela.
    Zresztą moim zdaniem sprawa położy się na tym, że nagranie jest nielegalne. Ale nie mam monopolu na racje jak Mario więc trzeba czekać...
    Zdunek gdyby był sprytny, to by poleciał z tym na policję przed meczem i razem z nią i kacprem zdobyliby dowód z legalnego źródła, czyli dali się sami nagrać policji lub na jej wniosek.


    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Nie ma czegoś takiego, że samo nagranie jest nielegalne. Nielegalne może być nagranie z podsłuchu. Czyli wtedy kiedy treść rozmowy nie jest przeznaczona dla uszu nagrywającego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #12787
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...facebook_zuzel

    Ostaf w formie. Czytając ten artykuł wnioskuje że Holder był najbardziej skorumpowanym zawodnikiem w tym sezonie.
    Oczywiście głupi żart

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  8. Powrót do góry    #12788
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie ma czegoś takiego, że samo nagranie jest nielegalne. Nielegalne może być nagranie z podsłuchu. Czyli wtedy kiedy treść rozmowy nie jest przeznaczona dla uszu nagrywającego.
    No nie ma , ale o dopuszczeniu takiego nagrania decyduje sąd na podstawie tego co na nim usłyszy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-10-2017 o 19:41
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #12789
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie ma czegoś takiego, że samo nagranie jest nielegalne. Nielegalne może być nagranie z podsłuchu. Czyli wtedy kiedy treść rozmowy nie jest przeznaczona dla uszu nagrywającego.
    Gdyby tak było, to by cie żadna infolinia nie informowała o nagrywaniu. Nie chcę mi się ciebie przekonywać, zresztą to niemożliwe.
    Żyjemy w czasach, gdzie wszyscy wszystkich nagrywaja, bo to dziecinnie proste. Ale zeby użyć takiego nagrania w sadzie trzeba się nieźle nagimnastykowac.
    To raz, a dwa: skąd wiemy czy ów biznesmen nie nagrywał? Może Kacper ma nagranie ze srody, a on z wtorku? Może rudy mu coś wcześniej sugerował? Może rozwojowa w tym kierunku?
    Jest wiele możliwości, kończąc na tym że powiązanie tej sprawy z naszym klubem może być trudne. Wszak sponsor mógł np grać u buka.
    Jedno nie ulega watpliwosci: najbardziej na tym straci Kacper.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  10. Powrót do góry    #12790
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    A to nie wiedziałem że aresztowali Termińskiego, szok.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Termiński jest właścicielem KS Toruń.

    Sukiennik nie był właścicielem Włókniarza.

    Teraz kumasz czy wymagam za wiele?
    Pzdr,
    Garfield

  11. Powrót do góry    #12791
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Gdyby tak było, to by cie żadna infolinia nie informowała o nagrywaniu. Nie chcę mi się ciebie przekonywać, zresztą to niemożliwe.
    Żyjemy w czasach, gdzie wszyscy wszystkich nagrywaja, bo to dziecinnie proste. Ale zeby użyć takiego nagrania w sadzie trzeba się nieźle nagimnastykowac.
    Dokładnie i jeszcze Cie ładnie informują, że nie rozlaczenie sie oznacza zgode na nagrywanie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #12792
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Termiński jest właścicielem KS Toruń.

    Sukiennik nie był właścicielem Włókniarza.

    Teraz kumasz czy wymagam za wiele?

    Termiński jest właścicielem?

  13. Powrót do góry    #12793
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Prośba,
    moglibyście nie cytować w swoich postach tych cwokow z Częstochowy?
    Bo co chwilę mam dziwne nicki w ignorowanych.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Howard (12-10-2017), chicago23bull (12-10-2017), cukrzyca (12-10-2017), energo (12-10-2017), venom200 (12-10-2017)

  15. Powrót do góry    #12794
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dokładnie i jeszcze Cie ładnie informują, że nie rozlaczenie sie oznacza zgode na nagrywanie.
    Bo to regulują inne przepisy, konsumenckie oraz o ochronie danych osobowych. Racz zauważyć, że jak dzwonisz na infolinie, to identyfikujesz się, często poprzez imię i nazwisko, nr pesel, adres, itd. Dodatkowo te dane wrażliwe, są przetrzymywane. Dostęp do tych nagrań mają osoby trzecie. Więc jest taki ustawowy wymóg.

    Inaczej się sprawa ma, jak np. rozmawia ze sobą grupa osób, i jedna z tych osób nagrywa treść dyskusji. Nie informując o tym pozostałych. Prawnie, nie jest to zabronione. Zabronione jest tylko, publiczne odtwarzanie tego nagrania, bez wyrażenia zgody zainteresowanych osób. No i oczywiście zabroniony jest również podsłuch. Poza ustawowymi wyjątkami.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-10-2017 o 20:17
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Uniafan (15-10-2017)

  17. Powrót do góry    #12795
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo to regulują inne przepisy, konsumenckie oraz o ochronie danych osobowych. Racz zauważyć, że jak dzwonisz na infolinie, to identyfikujesz się, często poprzez imię i nazwisko, nr pesel, adres, itd. Dodatkowo te dane wrażliwe, są przetrzymywane. Dostęp do tych nagrań mają osoby trzecie. Więc jest taki ustawowy wymóg.

    Inaczej się sprawa ma, jak np. rozmawia ze sobą grupa osób, i jedna z tych osób nagrywa treść dyskusji. Nie informując o tym pozostałych. Prawnie, nie jest to zabronione. Zabronione jest tylko, publiczne odtwarzanie tego nagrania, bez wyrażenia zgody zainteresowanych osób. No i oczywiście zabroniony jest również podsłuch. Poza ustawowymi wyjątkami.
    Już napisałem, nie da się. Jak ktoś się wypowiada publicznie... Wez Mario choc czytaj zanim klikniesz enter.
    Mam kilka infolinii gdzie się nie identyfikuje danymi wrażliwym, a informują że nagrywaja do celów szkoleniowych. Itp itd.
    W skrócie : nie możesz nagrywać w rozmowie telefonicznej nikogo bez jego wiedzy, możesz rżnąć głupa że nagrywasz samego siebie bo masz skleroze a sąd decyduje czy dopuszcza nagranie. Z reguły tego nie robi.
    Gdyby to było takie proste to nikt by się nie bawil w prowokacje, przekazywanie pieniędzy pod okiem policji etc. Jedna nagrana rozmowa i ciupa.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  18. Powrót do góry    #12796
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ciekaw jestem co zrobią z zaistniałą sytuacją. Jeśli zamiotą pod dywan to będziemy mieli ciekawy precedens.
    Każdy będzie biegał z dyktafonem przed meczem z Toruniem K#rwa co za klub.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #12797
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Już napisałem, nie da się. Jak ktoś się wypowiada publicznie... Wez Mario choc czytaj zanim klikniesz enter.
    Mam kilka infolinii gdzie się nie identyfikuje danymi wrażliwym, a informują że nagrywaja do celów szkoleniowych. Itp itd.
    W skrócie : nie możesz nagrywać w rozmowie telefonicznej nikogo bez jego wiedzy, możesz rżnąć głupa że nagrywasz samego siebie bo masz skleroze a sąd decyduje czy dopuszcza nagranie. Z reguły tego nie robi.
    Gdyby to było takie proste to nikt by się nie bawil w prowokacje, przekazywanie pieniędzy pod okiem policji etc. Jedna nagrana rozmowa i ciupa.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Ps. Ja też bym mógł

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  20. Powrót do góry    #12798
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ciekaw jestem co zrobią z zaistniałą sytuacją. Jeśli zamiotą pod dywan to będziemy mieli ciekawy precedens.
    Każdy będzie biegał z dyktafonem przed meczem z Toruniem K#rwa co za klub.
    To zawsze lepiej niż z windykatorem po częstochowskim klubie.

    No i ciekawe czy Gomólski stracił sponsora czy nie?

  21. Powrót do góry    #12799
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Frank prosze nie karmic trolla do tego malo kulturalnego

  22. Powrót do góry    #12800
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Już napisałem, nie da się. Jak ktoś się wypowiada publicznie... Wez Mario choc czytaj zanim klikniesz enter.;
    To może rozwiń, bie nie wiem o co ci tutaj chodzi. Czego się nie da ?

    Mam kilka infolinii gdzie się nie identyfikuje danymi wrażliwym, a informują że nagrywaja do celów szkoleniowych. Itp itd.
    Już ci wyżej napisałem w jakich przypadkach musisz informować o nagrywaniu rozmowy. Jednym z takich przypadków jest fakt, iż do tych rozmów mają dostęp osoby trzecie. I wtedy z urzędu musisz informować o nagrywaniu rozmów. A to się łapie pod każdą infolinię.


    W skrócie : nie możesz nagrywać w rozmowie telefonicznej nikogo bez jego wiedzy, możesz rżnąć głupa że nagrywasz samego siebie bo masz skleroze a sąd decyduje czy dopuszcza nagranie. Z reguły tego nie robi.
    Gdyby to było takie proste to nikt by się nie bawil w prowokacje, przekazywanie pieniędzy pod okiem policji etc. Jedna nagrana rozmowa i ciupa.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Słuchaj uważnie, przechodziłem gruntowne szkolenie w tym zakresie. Tam gdzie pracowałem, wszystkie rozmowy były nagrywane. Dodatkowo decydowałem, kiedy uaktywnić nagrywanie całego pomieszczenia. Ludzie którzy tam wchodzili nie mieli pojęcia, że ich słowa są nagrywane.

    Inna kwestia, przypomnij sobie jak kiedyś Ziobro nagrał na dyktafon śp Leppera. Wygogluj sobie ta aferę. Lepper chciał Ziobrę o to podać do prokuratora. Niestety, nie mógł. Min. prof. Kruszyński (on jest chyba z Torunia nawet) wyjaśniał to w TVP. Ziobro nie popełnił żadnego przestępstwa.

    Jeśli rozmawiają ze sobą dwie (lub więcej) osoby, i któryś z nich nagrywa bezwiednie tą rozmowę, nie jest to żadnym przestępstwem. Prawo tego nie zabrania.

    I tu włącz myślenie. Skoro rozmawiasz z jakąś osobą, i ta osoba ciebie nagrała. To co ona takiego nagrała ? Ano słowa skierowane do ciebie. Może to być co najwyżej nieetyczne. Ale nie jest prawnie zabronione.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-10-2017 o 21:38
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Uniafan (15-10-2017)

  24. Powrót do góry    #12801
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Zabronione czy nie - ważne, że propozycja taka (jeżeli rzeczywiście padła) to nie powinna być przedstawiona żadnemu zawodnikowi.

  25. Powrót do góry    #12802
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    To zawsze lepiej niż z windykatorem po częstochowskim klubie.

    No i ciekawe czy Gomólski stracił sponsora czy nie?

    Rudy stracił sponsora i szansę na innych. Tam gdzie duże pieniądze tam nie zawsze jest Wersal. "Rawicz" coraz bliżej, no chyba, że do emerytury u handlarza autami z Gdańska. Po takiej akcji niech uważa na przejściach dla pieszych. Nie gryzie się ręki która karmi.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rotapa za jego przydatny post!

    lego (12-10-2017)

  27. Powrót do góry    #12803
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Ja zalecam roztropność i nie pisanie kategorycznych osądów. Za mało w tej sprawie wiadomo, by różne takie rzeczy pisać. Poszło na ten temat dużo tekstu, a przecież nadal jesteśmy w tym samym miejscu i tak po prawdzie wiem tyle, co w niedzielę. Dlatego warto zachować umiar. Przynajmniej do czasu ogłoszenia większej ilości szczegółów, kolejnych działań organów ścigania (o ile takowe będą).

  28. Powrót do góry    #12804
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Holder i PP blisko Czewy - obaj mają silniki na sprzedaż.
    !Adrian walcz!

  29. Powrót do góry    #12805
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    PS. Sparta oficjalnie poinformowała o odejściu Szymka.
    !Adrian walcz!

  30. Powrót do góry    #12806
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Holder i PP blisko Czewy - obaj mają silniki na sprzedaż.

    dlaczego akurat czewy? Parsons nie wypusci go z Torunia

  31. Powrót do góry    #12807
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Zubr
    Zwal jak zwal. Zostal zatrzymany na 48 godzin nastepnie orzeczono areszt ktory zamieniono po wpłaceniu kaucji 100000 pln na odp z wolnej stopy. Zrozumiales jelopie?

    Co ty bredzisz? Jesteś większym ignorantem niż przypuszczałem. Nie orzeczono żadnego aresztu (bo o tym decyduje sąd), a wnioskowano o niego (to rola prokuratora). I nic nie zamieniono tylko od razu sąd zadecydował, że żadnego aresztu nie będzie, a wystarczy tzw. kaucja. Prawdopodobnie dlatego, że albo dowody są mało przekonywujące, albo gość "posypał głowę popiołem", przyznał się do wszystkiego i grzecznie czeka na najniższy wymiar kary licząc na wyrok w zawiasa, a jednocześnie nie ma dostatecznych przesłanek aby uważać że jeszcze ktoś inny w tym uczestniczył. Dotarło jełopie?

    Sorry Kingpin i inni za kolejny cytat tego idioty, ale zostawić te ich brednie bez odpowiedzi to trochę tak jak z tym kłamstwem powtarzanym 100 razy.
    Ostatnio edytowane przez Zubr ; 12-10-2017 o 22:13

  32. Powrót do góry    #12808
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    rotapa napisał:
    Rudy stracił sponsora i szansę na innych. Tam gdzie duże pieniądze tam nie zawsze jest Wersal. "Rawicz" coraz bliżej, no chyba, że do emerytury u handlarza autami z Gdańska. Po takiej akcji niech uważa na przejściach dla pieszych. Nie gryzie się ręki która karmi.
    Mentalność toruńska. Myślę, że dobrze zrobił. Mimo, że nie przepadam za gościem to jednak pokazał człowieczeństwo czego Wam Panowie zwyczajnie brakuje czytając Wasze wpisy. Jak można tak oceniać człowieka, który postawił się jakiemuś śliskiemu gościowi. Jeszcze raz gratuluję obiektywizmu i wartości życiowych.

    Żubr kretynierokuratura wnioskowała o dalsze zatrzymanie podejrzanego, ale sąd orzekł, że może on opuścić areszt za poręczeniem majątkowym w wysokości 100 tys. zł. Mężczyzna wpłacił kaucję i w czwartek znalazł się na wolności.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 12-10-2017 o 22:18
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #12809
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez wichura Zobacz posta
    dlaczego akurat czewy? Parsons nie wypusci go z Torunia
    Taki żarcik w nawiązaniu do afery Miedziowej. Widocznie aluzja zbyt daleka.

    PS. Z tym Joe i jego mocą to niezły mit - najlepsze potworki jakoś wcale nie jeżdżą w Toruniu.
    !Adrian walcz!

  34. Powrót do góry    #12810
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    rotapa napisał:

    Mentalność toruńska. Myślę, że dobrze zrobił. Mimo, że nie przepadam za gościem to jednak pokazał człowieczeństwo.

    pytania zasadnicze, czemu dopiero po meczu, po kilku dniach? Dlaczego Zdun o tym wiedzac nie odsluchal nagrania i nie zrobil gownoburzy? Czemu im to atmosfere zepsulo (stwierdzenie po przegranym meczu)?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  35. Powrót do góry    #12811
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Daj spokój lego. Przecież on od pierwszego postu w tej sprawie pisze pod założoną tezę. Wedle tej tezy każdy z nas jest w to zamieszany. Od Termińskiego po mnie, Ciebie. Taki to uczłowieczony, empatyczny pluszak. Polecam dodać do ignorów.

  36. Powrót do góry    #12812
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    1. Miedziński 2. Woźniak 3. Przedpełski 4. Hancock 5. Doyle 6-7 juniorzy 8. Fricke - po emocjach, pozdrawiam.

  37. Powrót do góry    #12813
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jakie to ma znaczenie dla sprawy? Mieli odwołać spotkanie, robić kontrolowane przyjęcie łapówki?
    Miał na tyle twarde dowody, że gościa wysłał do sanatorium na 48 godzin.
    Biznesmen porozmawia z żoną, może zmięknie jak zaoferują mu następne 6 miesięcy sanatorium.
    Wtedy będzie ciekawie. Sprawa jest rozwojowa.
    Przecież oczywiste jest, że działał na czyjeś zlecenie.
    Chyba nie jest aż tak wielkim miłośnikiem toruńskiego klubu, żeby kiblować za kogoś.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 12-10-2017 o 22:39
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #12814
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Blacktop.
    Nie wiem skąd te twoje stwierdzenie "sąd orzekł" (podaj źródło), ale jeżeli jest to artykuł prasowy, to pewnie ten dziennikarz jest takim samym "znaffcom" jak ty. Opuścić to on mógł co najwyżej pomieszczenia dla osób zatrzymanych, a nie areszt. Żeby opuścić areszt musiałby być najpierw tymczasowo aresztowany, a to nigdy nie nastąpiło. On był tylko zatrzymany na 48h. To jest istotna różnica.Dobra, koniec, jałowa gadka z tobą. Bez pozdrowień.

  39. Powrót do góry    #12815
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Cytat Zamieszczone przez wichura Zobacz posta
    dlaczego akurat czewy? Parsons nie wypusci go z Torunia
    Parsons to akurat podobno persona non grata w klubie Toruńskim.
    Wraz z odejściem Gajewskiego było wiadomo, że Holder musi się teraz postarać bardziej, żeby zostać.

  40. Powrót do góry    #12816
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Abstrahując od zasadności transferu Woźniaka, to może on przyciągnąć kilka osób z Bydgoszczu na MA.
    !Adrian walcz!

  41. Powrót do góry    #12817
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    1. Miedziński 2. Woźniak 3. Przedpełski 4. Hancock 5. Doyle 6-7 juniorzy 8. Fricke - po emocjach, pozdrawiam.
    Gdzie takie bułki pieka?

  42. Powrót do góry    #12818
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    a na przeglądzie sportowym jest info, że bliżej Woźniakowi do Gorzowa, gdyż bardziej leży mu tamten tor i tam też zdobył mistrza Polski.

  43. Powrót do góry    #12819
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    1. Miedziński 2. Woźniak 3. Przedpełski 4. Hancock 5. Doyle 6-7 juniorzy 8. Fricke - po emocjach, pozdrawiam.
    niby taki sklad wyglada fajnie ale jak dla mnie zbyt duzo niepewnych gosci: 1. Miedziński 2. Woźniak 3. Przedpełski 4. Hancock 6-7 juniorzy (szymek tak z przekory za tego prztyka)

  44. Powrót do góry    #12820
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    Rudy stracił sponsora i szansę na innych. Tam gdzie duże pieniądze tam nie zawsze jest Wersal. "Rawicz" coraz bliżej, no chyba, że do emerytury u handlarza autami z Gdańska. Po takiej akcji niech uważa na przejściach dla pieszych. Nie gryzie się ręki która karmi.
    To co napisales jest dla mnie conajmniej niesmaczne. To ze Gomula zawiadomil zarzad, to jak najbardziej oczekiwane i pozadane dzialanie - czlowieka i sportowca. Nie jestem naiwny, wiem ze takie rzeczy sie dzieja w sporcie notorycznie. Warto jednak byc uczciwym - tyle. Mam natomiast dosc powazne watpliwosci co do intencji Zdunka. Choc z drugiej strony byc moze chcial poczekac do rozstrzygniec, bo Kacper prosil go o to (bal sie stracic sponsora)?. Byc moze po wygranych barazach sprawa nie mialaby dalszego ciagu i nie ujrzalaby swiatla dziennego? Przypuszczam ze po przegranych barazach Zdunkowi puscily nerwy (lub/i tak dogadal sie z Kacprem) oraz mial uzasadnione podejrzenie w stosunku do innych zuzlowcow niesportowej postawy. Sprawa mi smierdzi tym bardziej, bo nie znajduje racjonalnych intecji dla ktorych ow sponsor wystepowalby we wlasnym imieniu. Tak kochal klub z Torunia? Gral u buka? Slabe to....sami przyznacie. To wszystko pisze oczywiscie w oparciu o doniesienia medialne. Moze jest 100 innych powodow okreslonych zachowan zuzlokow i dzialaczy, o ktorych nie wiemy.
    Ps: dziwi mnie brak komentarza w tej sprawie rozgadanego jak dotad Kowalika. Ani nie zalil sie na komisarza, ani nie skomentowal przygotowania toru, ani nie skomentowal postawy swoich zawodnikow, ani slowa o "aferze". Jedynie kilka zdan dla dziennikarzy po meczu...

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 12-10-2017 o 23:28

  45. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    Magik (12-10-2017), Oracle (12-10-2017), Yozayan (13-10-2017), kingpin (12-10-2017), lego (13-10-2017), versus (13-10-2017)

  46. Powrót do góry    #12821
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Każdy dzień przynosi nowy skład klubu z Torunia, lubię ten sezon zimowy
    Ciekawe ile niespodzianek będzie jutro?

  47. Powrót do góry    #12822
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ciekaw jestem co zrobią z zaistniałą sytuacją. Jeśli zamiotą pod dywan to będziemy mieli ciekawy precedens.
    Każdy będzie biegał z dyktafonem przed meczem z Toruniem K#rwa co za klub.
    ***********eś się do tego Torunia. Masz jakiś kompleks ? Nasrali Ci do pierników ? Może Cie zgwałcili ? Weź Ty chłopie się *********.

  48. Powrót do góry    #12823
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Lauda - to jest ufok. Nie warto strzępic klawiatury na tego typu osobniki.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  49. Powrót do góry    #12824
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    z tym Fricke to nie bądźcie tacy pewni, bo skoro Rusko nie zabijał się o Woźniaka to znaczy, że ma na celu coś dużego.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  50. Powrót do góry    #12825
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    z tym Fricke to nie bądźcie tacy pewni, bo skoro Rusko nie zabijał się o Woźniaka to znaczy, że ma na celu coś dużego.
    Woryna albo Hampel ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •