Page 302 of 302 FirstFirst ... 202252292300301302
Results 13,546 to 13,563 of 13563

Thread: Apator Torun 2017 - watek klubowy

1. Back To Top    #13546
    Ekspert Mariusz's Avatar
    Thanks
    528
    Quote Originally Posted by kingpin View Post
    Zapomniałem się zalogować i znów jakiś śmiec mi wylazl.
    Ciekawe jak długo wątki ekstraligowe będę zarazone tym robactwem.

No nic.
    Mamy też inne problemy.
    Jezeli potwierdzi sie skład z Holta zamiast Miedziana, będziemy znowu obiektem drwin, bo ten skład niczego nie gwarantuje.
    Z Miedziakiem również, ale wtedy byłoby to bardziej oczywiste i z góry wiadomo, że to nie jest skład zbudowany na final.
    Na dzisiaj, to propozycje kontraktu, otrzymało z KST blisko 20 zawodników. Więc tym Holtą, za bardzo bym się jeszcze, póki co, nie sugerował.

Jasnym się stało, ze KST celowo robi jakąś rozpierduchę na rynku. Prawdopodobnie chce w ten sposób wydoić inne kluby finansowo. Zobaczymy co z tego wyjdzie po 1 listopada. Ale już teraz można powiedizec, ze macie przesrane u większości działaczy, a niedługo, pewnie też, u większości tych zawodników, ktorym KST będzie musiał powiedziec "sorry ale taki mamy klimat"

A Rysiowi Haltańskiemu, życzę, aby po kolanach wrócił na jasną Górę i tam prosił o kontrakt na poziomie, tym razem 141.50
    Last edited by Mariusz; Today at 03:19 PM.
    Wysłane z Amiga 500 Plus
    Ta wiadomość jest ukryta ze względu na to, że dockm , falubaz, barthezz23, Kildemand, docent, thengel, re-ankho znajdują się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.
    FALUBAZ DMP 2013 Hidden Content

2. Back To Top    #13547
    Stały bywalec Lauda's Avatar
    Thanks
    161
    Skład proponowany na przyszly sezon nie ukrywam jest bardzo ciekawy i tutaj rodzi się pytanie. Czy nie można było tak od początku sezonu 2017 ? Po co było latać w krótkich spodenakch za Hancokiem ? Czy naprawdę trzeba było takiej sytuacji jak baraże i zszargane nerwy żeby zrozumieć na czym polega dzisiaj żużel ? Kibic mówił, pisał, radził i oczywiście dostał BANA od Pana senatora.
    Taka ciekawostka. Mój kolega podsunął pomysł sezon temu zatrudnienia Frątczaka za Gajewskiego i dostała Bana, a dziś właśnie JF pracuje u nas na etacie To jest właśnie podjeście władz naszego żużla do kibiców, płać frajerze za bilet płać.

3. Back To Top    #13548
    Użytkownik wielun19's Avatar
    Thanks
    18
    Przecież tu gołym okiem widać, że to głównie o pieniądze chodzi, a nie magicznego Jacka. Oczywiście nie odbieram Frątczakowi zasług, bo to oczywiste, że ma lepsze kontakty i "nazwisko" w środowisku niż Gajeś. Jednak pojawiające się kwoty w artykułach jasno wskazują, że w klubie jest znacznie więcej gotówki do wydania niż przed rokiem. Poniekąd wiadomo czemu. Już nie raz padała tu przyczyna na K.

4. Back To Top    #13549
    Początkujący
    Thanks
    38
    Moim zdanie frajerem nie jest kibic tylko właściciel każdego klubu żużlowego.
    Sponsoruje, kładzie konkretną kasę na stół, poświęca swój czas.
    I jeszcze musi wysłuchiwać stękania, że ten zły, tamten niedobry.

Kibic za to, to cwaniak. Nic nie musi robić, uzgadniać kontraktów, poświęcać czasu, a kasy wykłada tyle ile na bilet, albo i nie, kiedy może obejrzeć mecz w telewizji.

Proponuję koledze, że jeżeli tak uwiera mu Termos to albo znajdzie "dobrozmianowego" właściciela, albo sam przejmie klub i będzie kładł grube miliony i o wszystkim decydował.
    I na dodatek obowiązkowe "wysłuchiwanie" stękania kibiców, kiedy będą mieli inne zdanie.

Fajnie, kiedy siedzi się za klawiaturą i ponosi się odpowiedzialność tylko za to co ślina na język przyniesie i palce na klawiaturę przeniosą.
    Ja na miejscu Termosa za ten hejt co go spotyka dawno bym machnął ręką i zostawił ten klub.
    Ciekawe co wtedy byłoby za ujadanie.

Czytam forum, ale prawie się nie udzielam, wiedza skromna, nie mogłem jednak już wytrzymać i musiałem to napisać.

No offence.

5. Back To Top    #13550
    Thanks
    161
    Quote Originally Posted by alex40 View Post
    Moim zdanie frajerem nie jest kibic tylko właściciel każdego klubu żużlowego.
    Sponsoruje, kładzie konkretną kasę na stół, poświęca swój czas.
    I jeszcze musi wysłuchiwać stękania, że ten zły, tamten niedobry.

Kibic za to, to cwaniak. Nic nie musi robić, uzgadniać kontraktów, poświęcać czasu, a kasy wykłada tyle ile na bilet, albo i nie, kiedy może obejrzeć mecz w telewizji.

Proponuję koledze, że jeżeli tak uwiera mu Termos to albo znajdzie "dobrozmianowego" właściciela, albo sam przejmie klub i będzie kładł grube miliony i o wszystkim decydował.
    I na dodatek obowiązkowe "wysłuchiwanie" stękania kibiców, kiedy będą mieli inne zdanie.

Fajnie, kiedy siedzi się za klawiaturą i ponosi się odpowiedzialność tylko za to co ślina na język przyniesie i palce na klawiaturę przeniosą.
    Ja na miejscu Termosa za ten hejt co go spotyka dawno bym machnął ręką i zostawił ten klub.
    Ciekawe co wtedy byłoby za ujadanie.

Czytam forum, ale prawie się nie udzielam, wiedza skromna, nie mogłem jednak już wytrzymać i musiałem to napisać.

No offence.
    Każdy właściciel ktory przejmuje klub nie robi NIC ZA DARMO ! Każdy coś chce w zamian i dostaje od kibiców(np głosy w wyborach) albo od miasta(ciekawa lokalizacja gruntu, wygrany przetarg). Jeżeli ktoś deklaruje przejęcie klubu to musi zdawać sobie sprawę z tego że jest "obserwowany" przez kibiców. Przejecie klubu takiego jak APATOR to WIELKA odpowiedzianość a nie gra w kotka i myszkę pdt "dziś mi wyjdzie, a jutro nie i mam to w dupie". Presja jest wszędzie, nawet w piekarni. Ktoś wybiera a potem uczy się zawodu po to żeby go po tym z pełną odpowiedzialnością wykonywał ! Podobnie jest z klubem który przejmuje właściciel. Nie potrafisz byc menadżerem albo właścicielem ? Zrezygnuj albo nie wchodź w to bo wyrządzisz innym i sobie krzywdę. Jeżeli podejmujesz sie wykonania pracy to daj z siebie wszystko, a nie *********** rodem z PRL-u zatytułowane "To sam sobie rób".

6. Back To Top    #13551
    Zaawansowany Yozayan's Avatar
    Thanks
    1,311
    Coś w tym jest, że z jednej strony kibice oczekują wyników i walki o tytuł, z drugiej jednak chcą tych rezultatów bez zmian składu. Wiemy, że Paweł póki co cofa się w rozwoju z każdym sezonem, że Adrian jest tak przemotywowany, że mimo dużych umiejętności łamie się co roku i zalicza wpadki. Wiemy, że Holder w ostatnich 4 latach liderem był tylko raz, a na wyjazdach w tym czasie chyba nigdy... Wiemy, że nie mamy juniorów potrafiących nawiązać walkę z seniorami rywali. Mimo to oczekujemy zostawienia w składzie pierwszej trójki ale zmiany wyników. W jaki sposób? Licząc na cudowną przemianę trzonu zespołu? Przecież żadne logiczne przesłanki nie dają nadziei, że może ona nastąpić.

Tak źle i tak niedobrze - naprawdę przerąbane mają ci prezesi.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

7. Back To Top    #13552
    Ekspert sobotch's Avatar
    Thanks
    1,515
    Pieknie sie kreci koniunktura. Przyszedl osmiesznony czlowiek z walizka pieniedzy i maci w calym swiatku, robiac z ludzi idiotow i dajac wspaniale powody do robienia z ludzi jeszcze wiekszych debili przez kreatury typu smieciowy Ostafinski.

Oficjalnie wylaczam sie z tego cyrku do polowy listopada, przeciez to jest masakryczna zenada ze kibice i zawodnicy daja sie wodzic za nos niczym twardy elektorat obecnego rzadu niejasnosciami zamachowymi.
    Prawą ręką zadaj ból, lewą ręką zadaj śmierć - chyba, że jesteś mańkutem, to zadaj odwrotnie.

8. Back To Top    #13553
    Początkujący
    Thanks
    38
    ok, jeśli Termiński niewłaściwie wywiązuje się ze swoje funkcji to proponuję przejąć klub i pokazać pełnię swojej możliwości, cóż stoi na przeszkodzie ?

mało kto rozumie, że dzięki takim ludziom, co mają ambicję, odwagę i chęć, ten świat się jeszcze kręci, a nie dzięki tym co tylko potrafią narzekać

ciekawe, kto inny by przejął klub po Karkosiku, gdyby nie Termos, tak wiec chociaż odrobine szacunku....

9. Back To Top    #13554
    Thanks
    161
    Quote Originally Posted by sobotch View Post
    daja sie wodzic za nos niczym twardy elektorat obecnego rzadu niejasnosciami zamachowymi.
    Potok żółci rodem z TVN i Radia TOK FM wylewaj na oddzielnym forum.

10. Back To Top    #13555
    Ekspert sobotch's Avatar
    Thanks
    1,515
    Nie marudz, to byl tylko przyklad.

Chociaz moglby jeszcze raz porownac cos politycznie. Jak kiedys narod emocjonowal sie afera Rywina, kazdy myslal, ze to najwiekszy skandal mogacy przytrafic sie praworzadnemu panstwu. Nikt wtedy nie przypuszczal, ze to dopiero poczatek.

Dokladnie tak samo wydawalo sie podczas rzadow Dowhana w Falubazie, ze wiekszych kreatur ciezko bedzie w zuzlu doswiadczyc. Oczywiscie to gowno prawda, przyszlosc zaskoczy potrojnie jeszcze nie raz i nie dwa, nie tylko w chwili obecnej.
    Prawą ręką zadaj ból, lewą ręką zadaj śmierć - chyba, że jesteś mańkutem, to zadaj odwrotnie.

11. Back To Top    #13556
    Thanks
    161
    Quote Originally Posted by alex40 View Post
    ok, jeśli Termiński niewłaściwie wywiązuje się ze swoje funkcji to proponuję przejąć klub i pokazać pełnię swojej możliwości, cóż stoi na przeszkodzie ?
    Typowo PRL-owska mentalność o której pisałem post wyżej. "To sam sobie zrób". Na tym forum menadżera nie jednego znajdziesz tylko daj mu pieniadze to skład zbuduje na mistrza Polski a tak od siebie prywatnie dodam że ze mnie byłby kiepski menadżer , ale z tego co tu czytam to fach na menadżerkę nie ktorzy w ręku mają.

12. Back To Top    #13557
    Ekspert kingpin's Avatar
    Thanks
    3,463
    Prezesi budują przecież składy dla kibiców, zawodnicy jeżdżą dla kibiców ( oprócz Sullego, Holdera i Nickusia, którzy nie ukrywali i nie ukrywają, że to ich praca zarobkowa) , stadiony samorządy budują dla kibiców, którzy są największymi sponsorami klubów.
    Jednak jeśli jeden z drugim wyrazi swoje niezadowolenie z domniemanych transferów to co? Morda w kubeł, bo się prezes zniecheci?
    Dobrze zrozumiałem ostatnie komentarze?
    Apator Torun DMP 2017

Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

13. Back To Top    #13558
    Thanks
    161
    Prezesi budują przecież składy dla kibiców, zawodnicy jeżdżą dla kibiców ( oprócz Sullego, Holdera i Nickusia, którzy nie ukrywali i nie ukrywają, że to ich praca zarobkowa) , stadiony samorządy budują dla kibiców, którzy są największymi sponsorami klubów.
    Jednak jeśli jeden z drugim wyrazi swoje niezadowolenie z domniemanych transferów to co? Morda w kubeł, bo się prezes zniecheci?
    No ja tak ALexa40 zrozumiałem. Płace i wymagam.

14. Back To Top    #13559
    Zaawansowany Frank_Drebin's Avatar
    Thanks
    185
    Jakby tylko wyrażał niezadowolenie z domniemanych transferów. Przecież niektórzy to sa jedno wielki niezadowolenie. Choć raz napisaliby coś pozytywnego. Nie, cały czas jęczą i stękaja. Czy to jakaś forma terapii. Niech ida do psychologa i nie zaśmiecają swoimi stękami forum.

15. Back To Top    #13560
    Ekspert kingpin's Avatar
    Thanks
    3,463
    Nie chodzi o januszowe place więc wymagam, ale skoro wszyscy na około robią z nas idiotow co chwilę wspominając, że wszystko robią dla nas, ciut ponarzekania chyba zbrodnia nie jest.

Edyta
    Fakt, są tacy co na wszystko narzekają, ale są jednak w mniejszości.
    Z drugiej strony w dużo lepszych sportowo sezonach, pamiętam, że jak na druzyne nie było jak narzekać, to podnosiło się nawet tematy koloru papieru toaletowego na MA.
    Można i tak się bawić.
    Last edited by kingpin; Today at 04:50 PM.
    Apator Torun DMP 2017

Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

16. Back To Top    #13561
    Użytkownik wielun19's Avatar
    Thanks
    18
    Quote Originally Posted by sobotch View Post
    Pieknie sie kreci koniunktura. Przyszedl osmiesznony czlowiek z walizka pieniedzy i maci w calym swiatku, robiac z ludzi idiotow i dajac wspaniale powody do robienia z ludzi jeszcze wiekszych debili przez kreatury typu smieciowy Ostafinski.
    To tylko spekulacje. Natomiast jasne jest, że gryziklawiaturki wystukują tony newsów i artykułów, z których nic nie wynika. Szczując jednych na drugich. Tyle tez tu pada, że naprawdę należy zachować trzeźwy umysł i rozsądek, by to co ważne oddzielić od shitu. Przecież bez konsekwencji mogą napisać wszystko. Nikt tego teraz nie zweryfikuje. Jak zaczną pojawiać się podpisy pod kontraktami, dojdą wywiady, to większość faktów wypłynie. Dlatego w pełni podzielam pomysł, że warto się z tego poniekąd wyłączyć do tej połowy listopada lub przynajmniej jego początku

17. The Following User Says Thank You to wielun19 For This Useful Post:

sobotch (Today)

18. Back To Top    #13562
    Zaawansowany Yozayan's Avatar
    Thanks
    1,311
    Quote Originally Posted by Lauda View Post
    No ja tak ALexa40 zrozumiałem. Płace i wymagam.
    Są jednak jakieś granice niezadowolenia. Mam wrażenie, że w Toruniu mamy kibiców niezadowolonych niemal zawsze. Zadowoleni bylibyśmy tylko, gdyby ten sam skład którym jeździmy od lat nagle sam z siebie odpalił.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

19. Back To Top    #13563
    Thanks
    161
    Wole być nie zadowolony z koloru papieru toaletowego niż z jego braku na MA
    Last edited by Lauda; Today at 05:05 PM.