Strona 286 z 315 PierwszyPierwszy ... 186236276284285286287288296 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,826 do 12,870 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #12826
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Woryna albo Hampel ?
    Bardziej obstawiam Jędrzejaka do podstawowego składu a na rezerwę Max. Mówi się o tym już od jakiegoś czasu, zresztą rok temu też były podchody.
    Wymowne było też, że jak Fricke upadł w sgp w sobotę, to pierwszym, który do niego wyskoczył był Tai. Tai wiadomo jaki jest, ale to aż się rzuciło w oczy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #12827
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Eee tam. U nas Jagus nawet jak byl kapitanem do nikogo po upadkach nie biegal Zadnej zaleznosci tutaj nie widze

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  3. Powrót do góry    #12828
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Słaba ta teoria.
    Tai może i był pierwszy przy młodym, ale zaopiekowali się nim toruńscy lekarze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #12829
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    A ten sklad co go Krajewsky podal to jakis zart. Wozniak? Czy on jest lepszy od MJJ. Szczerze watpie. Do tego Doyle zamiast Holdera. Zgoda, Chris dal ciala ale Dziadek zrownowazy w przyszlym roku to wzmocnienie - pojedzie dokladnie o te roznice slabiej. . Wyjdzie na jedno - znowu walka o utrzymanie.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 12-10-2017 o 23:54

  5. Powrót do góry    #12830
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Co do Gomólskiego - odmowa ustawienia meczu i zachowanie kregoslupa moralnego to jedno, nagrywanie i donoszenie do prokuratury to drugie. Za pierwsze pełen szacun, za drugie - hańba. Donos jest czymś absolutnie obrzydliwym i nikt mnie nie przekona, ze jest inaczej. Zapewne Kacper w przyszlosci wiele na tym straci - wspolpraca, takze sponsorska, opiera sie na zaufaniu. Mało kto bedzie chcial wspolpracować z kims, kto nagrał i doniósł na sponsora.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    rotapa (13-10-2017)

  7. Powrót do góry    #12831
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    A ten sklad co go Krajewsky podal to jakis zart. Wozniak? Czy on jest lepszy od MJJ. Szczerze watpie. Do tego Doyle zamiast Holdera. Zgoda, Chris dal ciala ale Dziadek zrownowazy w przyszlym roku to wzmocnienie - pojedzie dokladnie o te roznice slabiej. . Wyjdzie na jedno - znowu walka o utrzymanie.
    do uja Iversen za Dziadzie - mam nadzieje

  8. Powrót do góry    #12832
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Co do Gomólskiego - odmowa ustawienia meczu i zachowanie kregoslupa moralnego to jedno, nagrywanie i donoszenie do prokuratury to drugie. Za pierwsze pełen szacun, za drugie - hańba. Donos jest czymś absolutnie obrzydliwym i nikt mnie nie przekona, ze jest inaczej. Zapewne Kacper w przyszlosci wiele na tym straci - wspolpraca, takze sponsorska, opiera sie na zaufaniu. Mało kto bedzie chcial wspolpracować z kims, kto nagrał i doniósł na sponsora.
    Tylko, że Rudy nie doniósł na prokuraturę i śmiem podejrzewać, że sprawy wymknęły mu się z rąk i nie przewidział takiego rozwoju zdarzeń. Niewątpliwie sytuacja dla niego jakby nie patrzyć jest niekorzystna.
    Może chciał pokazać Zdunkowi jaki to jest uczciwy w nadziei na lepszy kontakt?Natomiast, to jak zachował się Zdunek to już inny temat. Twierdził, że nie słuchał nagrań, ale już podczas meczu w Gdańsku gdy przegrywali, to zaczęli nas oskarżać o korupcję (co prawda według Ostafy ale wielce prawdopodobne). Po meczu Zdunek głupio dziwił się, że osoby z naszego Klubu wiedzą o co chodzi. Zaczął podejrzewać swoich zawodników i patrzeć im na ręce, a potem żalić się, że popsuto mu atmosferę, którą 3 lata budował. Co za typ!
    W swojej głupocie tylko gnieźnieński sponsor go przebija.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    mhsol (13-10-2017)

  10. Powrót do góry    #12833
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Co do Gomólskiego - odmowa ustawienia meczu i zachowanie kregoslupa moralnego to jedno, nagrywanie i donoszenie do prokuratury to drugie. Za pierwsze pełen szacun, za drugie - hańba. Donos jest czymś absolutnie obrzydliwym i nikt mnie nie przekona, ze jest inaczej. Zapewne Kacper w przyszlosci wiele na tym straci - wspolpraca, takze sponsorska, opiera sie na zaufaniu. Mało kto bedzie chcial wspolpracować z kims, kto nagrał i doniósł na sponsora.
    Hanba to by byla jakby doniosl na kolege, ze wypalil jointa. Zglosil (sam, czy przez zduna) czlowieka, ktory rozwala ten sport. Taka korupcja jest obrzydliwa i hanba jest przyzwalanie na takie zachwanie.

  11. Już 16 użytkowników podziękowało forumowiczowi versus za jego przydatny post!

    Drapichrust (13-10-2017), Garfield (13-10-2017), GoTrEk (13-10-2017), Kriso (13-10-2017), Lauda (13-10-2017), Morciasz (13-10-2017), Nigel (13-10-2017), Uniafan (15-10-2017), Yozayan (13-10-2017), alex40 (13-10-2017), cokus1 (13-10-2017), dockm (14-10-2017), jelousabmarinek (13-10-2017), mhsol (13-10-2017), snoopski (13-10-2017), ŻużlowyKibic (13-10-2017)

  12. Powrót do góry    #12834
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez barriofino Zobacz posta
    do uja Iversen za Dziadzie - mam nadzieje
    Iversen był dzisiaj w Częstochowie, chyba mu dużo obiecali bo zadowolony był strasznie

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  13. Powrót do góry    #12835
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Pewnie walka o skład z Zagarem i Jonssonem go tak bardzo rozbawila.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Nigel (13-10-2017)

  15. Powrót do góry    #12836
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Iversen był dzisiaj w Częstochowie, chyba mu dużo obiecali bo zadowolony był strasznie

    nikt ci nie da tyle ile Czestochowa ci obieca.


    sklad Krajeskiego: 1. Miedziński 2. Woźniak 3. Przedpełski 4. Hancock 5. Doyle 6-7 juniorzy 8. Fricke - po emocjach, pozdrawiam.

    emocje to by sie zaczely w okolicach barazy i to przy zalozeniu, ze znowu trafi nam sie jakis Borat. Rok temu trafil nam sie IMPJ, teraz MP i MS? Pojscie na latwizne.
    Ostatnio edytowane przez lego ; 13-10-2017 o 08:19
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  16. Powrót do góry    #12837
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 24 w 15 postach
    Wozniak < MJJ i Holder < Doyle, czyli mamy to samo, wiec baraz. Dla mnie Wozniak nie jest zadnym gwarantem pkt.

    Jesli faktycznie trojka Miedziak, PP i Hancock taka pewna skladu, to tu musi dojsc Doyle i Hampel lub Iversen + rezerwa Fricke, Bech. Ja osobiscie odpuscilbym GH, ale sportowo to strzal w stope chyba, ze znowu trzeba go bedzie gonic samolotem z kontraktem w teczce... MJJ tez podobno zostaje na 100%, on sie lapie jeszcze na rezerwe? No i Walas jeszcze, ech tyle pytan...

    Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

  17. Powrót do góry    #12838
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    MJJ - nie nadaje sie w przyszłym roku 26 lat a rezerwa ba być do 25.

  18. Powrót do góry    #12839
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    To juz nie do 23?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  19. Powrót do góry    #12840
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    To juz nie do 23?


    Gdzieś czytałem że 25 ale ręki nie dam se uciąć za tą informację

    ed.
    Wychodzi na to że chyba wprowadzą 21?


    "Początkowo SE rozważała wprowadzenie zawodnika rezerwowego do lat 25, ale ostatecznie będzie to zawodnik do lat 21. Jak udało nam się ustalić, rezerwowy obcokrajowiec będzie mógł zastępować zawodnika krajowego będącego pod numerami 1-5. Narodowość rezerwowego nie będzie miała związku z dotychczasowym limitem zawodników krajowych pod numerami 1-5. W dalszym ciągu będzie musiało być ich przynajmniej dwóch."
    Ostatnio edytowane przez koot ; 13-10-2017 o 09:43

  20. Powrót do góry    #12841
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    to ja by chciał

    9. Doyle
    10. Przedpelski
    11. Hampel
    12. Miedzinski
    13. Holder
    14. Kaczmarek po kuracji
    15. IKS
    16. Holder

    + MJJ
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  21. Powrót do góry    #12842
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Zastanawia mnie jak ewentualny angaż Hancocka ma się do zapewnień Frątczaka o tym, że buduje młody i perspektywiczny skład?
    Zresztą jestem w stanie iść o zakład, że Hancock w najlepszym razie w przyszłym roku wypadnie z 10 zawodników z najlepszą średnia w lidze, a w najgorszym zostawi zespół po kilku meczach.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    rotapa (13-10-2017)

  23. Powrót do góry    #12843
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Zastanawia mnie jak ewentualny angaż Hancocka ma się do zapewnień Frątczaka o tym, że buduje młody i perspektywiczny skład?
    Zresztą jestem w stanie iść o zakład, że Hancock w najlepszym razie w przyszłym roku wypadnie z 10 zawodników z najlepszą średnia w lidze, a w najgorszym zostawi zespół po kilku meczach.
    Unia Leszno w sezonie 2017 zdobyla tytul DMP nie majac żadnego zawodnika w TOP10 srednich.

  24. Powrót do góry    #12844
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Zastanawia mnie jak ewentualny angaż Hancocka ma się do zapewnień Frątczaka o tym, że buduje młody i perspektywiczny skład?
    Zresztą jestem w stanie iść o zakład, że Hancock w najlepszym razie w przyszłym roku wypadnie z 10 zawodników z najlepszą średnia w lidze, a w najgorszym zostawi zespół po kilku meczach.
    Ano mnie też to zastanawia. Skoro odpadł nam Woźniak (niestety) ,to zostanie nam chyba już tylko opcja z dwoma starszymi panami Grzesiami.
    Skład uzupełnią zawodnicy niewpełnosprawni Miedziński i chyba jednak Iversen oraz nierozwojowi młodzieżowcy.
    Qwa może by tak z Gorzowa M.Bartkowiaka podpier...ić ?

    A jeszcze dwóch braci baleciarzy

  25. Powrót do góry    #12845
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Unia Leszno w sezonie 2017 zdobyla tytul DMP nie majac żadnego zawodnika w TOP10 srednich.
    Jak juz sie chwalimy to ja tak samo sie pochwalę.


    A my praktycznie prawie (niech cie bozia ma w swojej opiece Borat) spadliśmy mając zawodnika TOP 2

  26. Powrót do góry    #12846
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Unia Leszno w sezonie 2017 zdobyla tytul DMP nie majac żadnego zawodnika w TOP10 srednich.
    Unia Leszno miała najlepszego zawodnika PO czyli Pitera.

  27. Powrót do góry    #12847
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Według transferowej rozpiski mr Puki z papierowego przeglądu, Walasek na 100% odchodzi. Tenże redaktor twierdzi też, że nie ma u nas tematu Woźniaka, a jako potencjalne wzmocnienia podaje oczywiście Doyle'a... i Iversena. Śmieszne te tegoroczne ogórki. Tak jak napisał już Howard, codziennie nowy skład

  28. Powrót do góry    #12848
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To może rozwiń, bie nie wiem o co ci tutaj chodzi. Czego się nie da ?



    Już ci wyżej napisałem w jakich przypadkach musisz informować o nagrywaniu rozmowy. Jednym z takich przypadków jest fakt, iż do tych rozmów mają dostęp osoby trzecie. I wtedy z urzędu musisz informować o nagrywaniu rozmów. A to się łapie pod każdą infolinię.




    Słuchaj uważnie, przechodziłem gruntowne szkolenie w tym zakresie. Tam gdzie pracowałem, wszystkie rozmowy były nagrywane. Dodatkowo decydowałem, kiedy uaktywnić nagrywanie całego pomieszczenia. Ludzie którzy tam wchodzili nie mieli pojęcia, że ich słowa są nagrywane.

    Inna kwestia, przypomnij sobie jak kiedyś Ziobro nagrał na dyktafon śp Leppera. Wygogluj sobie ta aferę. Lepper chciał Ziobrę o to podać do prokuratora. Niestety, nie mógł. Min. prof. Kruszyński (on jest chyba z Torunia nawet) wyjaśniał to w TVP. Ziobro nie popełnił żadnego przestępstwa.

    Jeśli rozmawiają ze sobą dwie (lub więcej) osoby, i któryś z nich nagrywa bezwiednie tą rozmowę, nie jest to żadnym przestępstwem. Prawo tego nie zabrania.

    I tu włącz myślenie. Skoro rozmawiasz z jakąś osobą, i ta osoba ciebie nagrała. To co ona takiego nagrała ? Ano słowa skierowane do ciebie. Może to być co najwyżej nieetyczne. Ale nie jest prawnie zabronione.
    Inaczej : sprawę zgłosił zdunek, nagrywał Kacper. Czy zdunek uczestniczył w rozmowie? W jaki sposób wszedł w posiadanie tej rozmowy?
    Ja nie chcę być adwokatem diabla, twierdze że na podstawie jednej rozmowy, watpliwego pochodzenia, nikt nikogo nie udupi. Twierdze też, że jeśli propozycja była powazna, to Tadeusz miał 3-4 dni żeby z organami ścigania pogrążyć toruński klub w sposób nie budzacy wątpliwości. Pytanie dlaczego tego nie zrobił?
    Kolejna rzecz : bądźmy poważni. Panowie się znali... Może rudy się w Toruniu rzucał bo nie jechał i nie miał okazji, a kolega z Gniezna u buka już postawił.


    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  29. Powrót do góry    #12849
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Inaczej : sprawę zgłosił zdunek, nagrywał Kacper. Czy zdunek uczestniczył w rozmowie? W jaki sposób wszedł w posiadanie tej rozmowy?
    Ja nie chcę być adwokatem diabla, twierdze że na podstawie jednej rozmowy, watpliwego pochodzenia, nikt nikogo nie udupi. Twierdze też, że jeśli propozycja była powazna, to Tadeusz miał 3-4 dni żeby z organami ścigania pogrążyć toruński klub w sposób nie budzacy wątpliwości. Pytanie dlaczego tego nie zrobił?
    Kolejna rzecz : bądźmy poważni. Panowie się znali... Może rudy się w Toruniu rzucał bo nie jechał i nie miał okazji, a kolega z Gniezna u buka już postawił.


    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Udupić mogą. Choćby tego co propozycję składał. Czy stał za nim ktoś jeszcze ? Tego nie wiemy. Tak jak i nie znamy powodów dla których ten gostek zdecydował się na to szaleństwo.

    Osobiście jestem zdania, iż dobrze się stało, ze na tym etapie sprawy, nie interweniuje ani SE ani GKSŻ. Oni musza czekać na finał tej sprawy.

    Bo przecież w podobny sposób, można by było wykończyć każdy klub w PL.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #12850
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wykończono tylko odjęto bodajże 7 punktów.
    Takie zachowania należy wypalać gorącym żelazem.
    Widzę, że kilka osób wreszcie coś zrozumiało.
    p.s. Jeśli grał u buka to ma na to pewnie mocne papiery,
    jeśli nie ma to biorcą korzyści był tylko jeden podmiot.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #12851
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Gdzieś czytałem że 25 ale ręki nie dam se uciąć za tą informację

    ed.
    Wychodzi na to że chyba wprowadzą 21?


    "Początkowo SE rozważała wprowadzenie zawodnika rezerwowego do lat 25, ale ostatecznie będzie to zawodnik do lat 21. Jak udało nam się ustalić, rezerwowy obcokrajowiec będzie mógł zastępować zawodnika krajowego będącego pod numerami 1-5. Narodowość rezerwowego nie będzie miała związku z dotychczasowym limitem zawodników krajowych pod numerami 1-5. W dalszym ciągu będzie musiało być ich przynajmniej dwóch."
    Rezerwowy bedzie do 23 lat.

    Według projektowanego regulaminu, zawodnikiem rezerwowym będzie mógł być zarówno obcokrajowiec, jak i Polak do 23 lat. Problem jednak w tym, że obecnie w polskich rozgrywkach jeździ bardzo mało zawodników, którzy odpowiadaliby zakładanym kryteriom a dodatkowo byliby w stanie zagwarantować odpowiedni poziom sportowy dla PGE Ekstraligi.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  32. Powrót do góry    #12852
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    To może być tak, że np. pod 8 będzie Fricke i może skutecznie zastępować Polaka pod nr 1-5 tak, że cały mecz de facto przejedziemy 1 polskim seniorem?

  33. Powrót do góry    #12853
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Wszystko zależy od tego ile biegów dla rezerwowego będzie przewidywał regulamin. Obstawiam, że 4, wtedy rzeczywiście będzie można objechać cały mecz jednym polskim seniorem, pod inny numer wrzucając nawet plastron, byleby z polską licencją.

    Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

  34. Powrót do góry    #12854
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ano mnie też to zastanawia. Skoro odpadł nam Woźniak (niestety) ,to zostanie nam chyba już tylko opcja z dwoma starszymi panami Grzesiami.
    Skład uzupełnią zawodnicy niewpełnosprawni Miedziński i chyba jednak Iversen oraz nierozwojowi młodzieżowcy.
    Qwa może by tak z Gorzowa M.Bartkowiaka podpier...ić ?

    A jeszcze dwóch braci baleciarzy
    Wara Wam od naszych talentów.
    Zresztą podobno Wy gracie fair?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  35. Powrót do góry    #12855
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Wara Wam od naszych talentów.
    Zresztą podobno Wy gracie fair?
    Spoko .My mamy swojego Mateusza Niedługo eksplozja jego talentu i geniuszu super trenera Roberta !

  36. Powrót do góry    #12856
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Spoko .My mamy swojego Mateusza Niedługo eksplozja jego talentu i geniuszu super trenera Roberta !
    Objawil sie trzeci blizniak?

  37. Powrót do góry    #12857
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Każdy dzień przynosi coś nowego. Nie będzie Hampela ani Woźniaka w Toruniu na 90 %
    Tak samo jak można sobie między bajki włożyć historyjki o młodym ambitnym składzie. Na te chwilę wygląda to tak że zostaje Dziadek H( tu jeszcze wiadomo o.co jest gra)
    Miedziak Doyle Paweł . Z transferów zewnętrznych bolące nadgarstki ( kpina jakaś)lub Pepe i Iversen jako potencjalny zagraniczny. Młody Holder jest opcja ale sam stary Holder jak chce zostać musi sporo zjechać z ceny a się jednak ceni jak gwiazda

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  38. Powrót do góry    #12858
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Woźniak i Hampel już dobrze wiedzą gdzie będą jeździć. Proponuję więc te 90% zastąpić 100% i o nich zapomnieć.
    Pepe to wydaje się kosmos, ale chętnie bym go ujrzał z Aniołem na plastronie.
    Z dwójki Puk Holder, dałbym ostatnia szansę Chrisowi a Puka chętnie ale za Dziadzie.

    1.Chris
    2.Miedziak
    3.Pepe
    4.PUK/Greg/Fricke
    5.Pawel
    6.Daniel/Marcin
    7.Igor/Marcin
    8.Jack

    Szkoda mi MJJ, ale taki skład by był jak dla mnie bombowy.
    Do Doyla jakoś przekonany nie jestem, choć wiem, że potencjał ma duzo większy niż W/W.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-10-2017 o 15:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #12859
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Poważnie. Jeśli ktoś nie zacznie tej drużyny budować (a nie kupować/sklecać), to co roku działacze będą biegać, jak kurczak z obciętym łbem od Tai'a do Protasa.
    !Adrian walcz!

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Howard (13-10-2017), apator_uk (13-10-2017)

  41. Powrót do góry    #12860
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie wiem jak chcesz w dzisiejszych czasach budować druzyne.
    Na palcach jednej ręki można policzyć zawodników pierwszej linii którzy byliby wierni jednemu klubowi dłużej niż dwa lata.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #12861
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Zawsze mnie zastanawia czemu w zuzlu nie mozna jak w pilce podpisywac dlugich kontraktow na kilka lat i sukcesywnie ich przedłużać jeszcze lata przed koncem. W zuzlu za to maks to dwa lata i to bez aneksu finansowego. Prezesi, czy zuzlowcy nie chca takich kontraktow?

  43. Powrót do góry    #12862
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Mnie najbardziej uderzył ten Holta który na dziś dzień jest najbliżej

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  44. Powrót do góry    #12863
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Mnie najbardziej uderzył ten Holta który na dziś dzień jest najbliżej

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    A mnie najbardziej uderzył Woźniak w Gorzowie (jeżeli to prawda). Nie jestem teraz na bieżąco jak wyglądają rozmowy, lecz ciężko sobie wyobrazić sytuację, że my chcemy Szymona a on jednak wybiera gorzowskie obietnice.

  45. Powrót do góry    #12864
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Nigdy w niczym nie poparlem starego Golloba ale jego opinia na temat Wozniaka chyba nie byla tak do konca z kosmosu..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #12865
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    Zawsze mnie zastanawia czemu w zuzlu nie mozna jak w pilce podpisywac dlugich kontraktow na kilka lat i sukcesywnie ich przedłużać jeszcze lata przed koncem. W zuzlu za to maks to dwa lata i to bez aneksu finansowego. Prezesi, czy zuzlowcy nie chca takich kontraktow?
    Gdybyś zapewnił żużlowcowi konkretne zarobki przez cały czas trwania umowy, pewnie by chętnie podpisywali dłuższe kontrakty. Żaden prezes jednak nie przystawi sobie pistoletu do głowy zapewniając komus przez powiedzmy 5 lat jednakowych zarobków, bo dziś jesteś na szczycie, jutro możesz wozić ogony.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #12866
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Mnie najbardziej uderzył ten Holta który na dziś dzień jest najbliżej

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    W Nolte nie wierze, przecież to jakie si-fi ...

    Moim zdaniem na dzień dzisiejszy to wygląda tak...

    Iversen
    Przedpelski
    Miedziński
    MJJ
    Doyle
    IKS
    Daniel
    Fricke
    Ostatnio edytowane przez el_kwas ; 13-10-2017 o 16:47

  48. Powrót do góry    #12867
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nigdy w niczym nie poparlem starego Golloba ale jego opinia na temat Wozniaka chyba nie byla tak do konca z kosmosu..
    Piszesz tak bo od was odchodzi. Zresztą trzeba było mu więcej szans dawać to może inaczej by to wyglądało.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    chicago23bull (13-10-2017)

  50. Powrót do góry    #12868
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Piszesz tak bo od was odchodzi. Zresztą trzeba było mu więcej szans dawać to może inaczej by to wyglądało.
    Zartujesz chyba. Od kiedy wskoczyl do skladu nie byl ani razu odstawiony mimo kompromitacji w Rybniku czy Czestochowie.

    Zreszta moim zdaniem bez tego grzania lawy paradoksalnie nie osiagnalby tego, co w tym sezonie osiagnal.

    Od kiedy otwiera sie okienko transferowe?
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 13-10-2017 o 16:12
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  51. Powrót do góry    #12869
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Zartujesz chyba. Od kiedy wskoczyl do skladu nie byl ani razu odstawiony mimo kompromitacji w Rybniku czy Czestochowie.
    Był odstawiony od składu na początku, potem od nominowanych lub jak już go puścili to ze słabych pól.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    chicago23bull (13-10-2017)

  53. Powrót do góry    #12870
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem jak chcesz w dzisiejszych czasach budować druzyne.
    Na palcach jednej ręki można policzyć zawodników pierwszej linii którzy byliby wierni jednemu klubowi dłużej niż dwa lata.
    1. Zimny
    2. Artem
    3. Woffinden
    4. Iversen
    5. Dudek
    6. Protas

    Jest jedna ręka + gratis. Jakby do tego dorzucić Hampela, Buczkowskiego, Janowskiego, Pawlickiego i o zgrozo Holdera i Miedziaka, to już rączek brakuje... Więcej nie chce mi się szukać. Zresztą... Wrocław i poniekąd Gorzów pokazały że się da.
    !Adrian walcz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •