Strona 280 z 315 PierwszyPierwszy ... 180230270278279280281282290 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,556 do 12,600 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #12556
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cierpliwość do Holdera chyba już nawet największym oredownikom jego jazdy w klubie się skończyła.

  2. Powrót do góry    #12557
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Drewniany Grzesiu zrobi Wam robotę także nie wybrzydzajcie, choć odejście Miedziaka byłoby dziwnym posunięciem. Przede wszystkim dajcie sobie spokój z dziadzia i pytanie co z Holderem?
    Bierzcie Zenginatora i Fricke'a.

    Ogólnie dobrze, że zostajecie w tej ekstralipie. Gratki.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Lauda (10-10-2017)

  4. Powrót do góry    #12558
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Menatol Zobacz posta
    Cierpliwość do Holdera chyba już nawet największym oredownikom jego jazdy w klubie się skończyła.
    Holder musi być.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Słoniu za jego przydatny post!

    wichura (10-10-2017)

  6. Powrót do góry    #12559
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Od wielu lat powtarzam...Holder jako druga linia jak najbardziej tak......a on nieopatrznie mial 2016 bardzo udany....i znow aspirowano go do roli lidera...wobec tegorocznej bryndzy transferowej.
    Zatem jako doparowy, oczywiscie TAK.


    Co do Miedziaka to nikt tu nie ma pytan, czy go zostawiac......jesli sam zainteresowany nie chce.....coz poczac....trzeba jechac dalej i miec dobre alternatywy....stad juz sonduja zmiennika. Zengota jak najbardziej TAK.....dobry rider...... i podkreci atmosfere w dobrym kierunku. Gdzie Adrian w tej kwestii ma skill slaby.

  7. Powrót do góry    #12560
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Tylko zwróćcie uwagę na to, że chcąc mieć Holdera jako 2 linie, to musicie mieć lidera Polaka, a tych na rynku już raczej nie ma. Zakładając, że Hampel w Lesznie.

  8. Powrót do góry    #12561
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Holderowi można w sumie dac szanse. Nowy menager i nowe wyzwania. Ciekawe tylko czy ten australijski luz będzie akcpetował Frątczak.

  9. Powrót do góry    #12562
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nowy manager siedzi w Toruniu od sierpnia a Holder jak motocyklami rzucał tak nadal rzuca, nawet w spotkaniach z pierwszoligowcem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Yozayan (10-10-2017)

  11. Powrót do góry    #12563
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nowy manager siedzi w Toruniu od sierpnia a Holder jak motocyklami rzucał tak nadal rzuca, nawet w spotkaniach z pierwszoligowcem.
    Widać że mu nawet Frątczak sprzętu nie potrafi przygotować.

  12. Powrót do góry    #12564
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a z drugiej strony patrząc albo chcemy rewolucji albo znowu otrzemy się o spadek.

    kolejny sezon to samo zmiany bez zmian bo ten, tamten i owamten musi zostać. to kogo zmienić jak wszyscy mają być.

    1. Fricke
    2. Ch. Holder
    3. Paweł Przedpełski
    4. Adrian Miedziński
    5. Doyle
    6. Kaczmerek
    7. IKS
    8. niech się jakiś młody tu pojawi. choćby Jack o ile pozwoli regulamin.
    Taki skład mi pasi a jak miedziak nie chce u nas śmigać to za niego zengi i jedziemy,
    Choć skład lekko niepewny, Cholder 2 linia a Frykas nic lepszy choć z dużymi szansami
    Że się rozwinie.
    Paweł mam nadzieję że się mylę ale jak zrobi karierę jak Miedziak to będzie ok.
    Młodzież to już chyba gorzej być nie może i nadzieja ze będzie tylko lepiej bo
    kilku chłopaków kończy wiek juniora.
    Pod 8 to powinien być zawodnik do 25 lat lub + 45 więc Greg się łapie

  13. Powrót do góry    #12565
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Fratczak robotę swoją zrobił, ale jak chce robić w Toruniu filie Falubazu, to może nich od razu zatrudni Dowhana a jako PR-owca.
    Walaska zdzierze, bo go lubię, ale chodzą słuchy o drewnianym Gzesiu i to za Miedziaka, a to już nawet dla mnie za dużo.
    Dla mnie też, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz

    Jak Cieślak, na sławetnej konferencji, wspomniał, że liczy na Wybrzeże które spuści łomot KST, to wiedział co mówi. I nie chodziło tylko o Doyle.

    Frątczak, zanim uzgodnił z Termosem, swoje warunki pozostania w Toruniu na następny sezon, już wiedział, że właściciel KST ma już dość Holdera. Wiedział też, że Miedziak chce zmienić otoczenie, na taki klub gdzie nie będzie presji na walkę o finał.

    Mając ta wiedzę, Frątczak zaczął układać wizję przebudowy KST. A ta opiera się na trzech krajowych zawodnikach. W pierwszej koncepcji mieli to być Hampel, Zengi i Przedpełski. Nie wiedzieli jednak, że JH jest już gdzieś ugadany. Dowiedzieli się o tym jak JH grzecznie im podziękował. Wtedy uruchomili plan zapasowy. I wysłali mocną ofertę do Doyle. Aż tak mocna aby Jasona rozbolała głowa. Na co ten skarżył się Tymczyszynowi Na ta okoliczność byli gotowi zostawic Holdera jako zawodnika na II linię. Ale ten zaczął mocno marudzić. Chce on angażu razem z bratem, a co najgorsze mocno się ponoć cenią. W tej sytuacji, Termos poprosił Jacka o inna koncepcje. I tak urodził się taki pomysł:

    1. Hancock
    2. Przedpełski
    3. Zengi
    4. Walas/MJJ
    5. Doyle
    6. Kaczmarek
    7. IKS/junior
    8. Fricke

    Oczywiście numeracja jest przypadkowa. Ale jasnym się stało, że ten Fricke ma być batem na słabiej spisujących się seniorów. Holderowi nie dali jeszcze żadnej odpowiedzi. Będą z nim czekać aż im się uda dogadać z zawodnikami. Jeśli nie dogadają się z którymś z Zengi/Walas to wtedy, jak się domyślam, wrócą do Holdera.

    Pytanie podstawowe, co zrobi Zengi ? Jak znam życie może on już być dogadany z Jackiem. Bo zbyt szybko poszła fama o jego odejściu z Leszna. Ale tez trzeba pamiętać, ze Zengi ma poważne oferty z Czewy, ZG i Wrocka. Pytanie tylko czy osoba Frątczaka, poparta odpowiednią sumą na angażu, go nie przekona.

    Jacek jak to czyta ( a pewnie czyta), to niech się nie oburza. Z góry zaznaczam, ze są to tylko moje spekulacje. Nie poparte żadnymi faktami.

    P.s
    A tak w ogóle Jacku coś ty narobił ? Jak byś tego nie nazwał, robisz nam krecią robotę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #12566
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Widać że mu nawet Frątczak sprzętu nie potrafi przygotować.
    Holder miał do wyboru i do koloru: sprzęt Miedziaka i Hancocka - przynajmniej w pierwszym meczu. W meczu z Włokniarzem podczas słynnej przerwy gaznikowej też przesiadal się na silnik Adriana. Poza tym ja nie wiem, jak można cały sezon nie reagować na bryndze PJ'a kosztem wszystkich wyników. Inna bajka, to że IMO motocykle to tylko część kłopotów Kangura. Jak już nawet Zabovsky zauważa - Holder odpuszcza w każdej sytuacji stykowej. Jak wiele taka bojazn może zabrać punktów, można przekonać się na przykładzie Doyle'a w ostatnim GP.

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  15. Powrót do góry    #12567
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Widać że mu nawet Frątczak sprzętu nie potrafi przygotować.
    Nie w tym rzecz.
    Z wpisu Lady można wywnioskować, że warto dać szansę Holderowi, ze względu na nowego menago i do tego się odniosłem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #12568
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Trzeba zweryfikować o co jedziemy. Jak o medal to z Holderami i Miedziakiem niestety o to może być ciężko. Za dużo problemów osobistych i kontuzji, żeby jechać o wielką stawkę.

    Jedziemy swojakami i walczymy o PO:

    Hancock
    Miedziński
    Przedpełski
    Holder
    Doyle
    Kaczmarek
    IKS
    J.Holder

    Jedziemy o DMP:

    Hampel (tu podobno już zakalec)
    J.Jensen
    Hancock
    Przedpełski
    Doyle
    Kaczmarek
    IKS
    Zdolny młodziak

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    lego (11-10-2017)

  18. Powrót do góry    #12569
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    2018 to wybór samorządowe. Jest jasne jak słońce że jedziemy o złote kalesony.

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  19. Powrót do góry    #12570
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dla mnie też, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz

    Jak Cieślak, na sławetnej konferencji, wspomniał, że liczy na Wybrzeże które spuści łomot KST, to wiedział co mówi. I nie chodziło tylko o Doyle.

    Frątczak, zanim uzgodnił z Termosem, swoje warunki pozostania w Toruniu na następny sezon, już wiedział, że właściciel KST ma już dość Holdera. Wiedział też, że Miedziak chce zmienić otoczenie, na taki klub gdzie nie będzie presji na walkę o finał.

    Mając ta wiedzę, Frątczak zaczął układać wizję przebudowy KST. A ta opiera się na trzech krajowych zawodnikach. W pierwszej koncepcji mieli to być Hampel, Zengi i Przedpełski. Nie wiedzieli jednak, że JH jest już gdzieś ugadany. Dowiedzieli się o tym jak JH grzecznie im podziękował. Wtedy uruchomili plan zapasowy. I wysłali mocną ofertę do Doyle. Aż tak mocna aby Jasona rozbolała głowa. Na co ten skarżył się Tymczyszynowi Na ta okoliczność byli gotowi zostawic Holdera jako zawodnika na II linię. Ale ten zaczął mocno marudzić. Chce on angażu razem z bratem, a co najgorsze mocno się ponoć cenią. W tej sytuacji, Termos poprosił Jacka o inna koncepcje. I tak urodził się taki pomysł:

    1. Hancock
    2. Przedpełski
    3. Zengi
    4. Walas/MJJ
    5. Doyle
    6. Kaczmarek
    7. IKS/junior
    8. Fricke

    Oczywiście numeracja jest przypadkowa. Ale jasnym się stało, że ten Fricke ma być batem na słabiej spisujących się seniorów. Holderowi nie dali jeszcze żadnej odpowiedzi. Będą z nim czekać aż im się uda dogadać z zawodnikami. Jeśli nie dogadają się z którymś z Zengi/Walas to wtedy, jak się domyślam, wrócą do Holdera.

    Pytanie podstawowe, co zrobi Zengi ? Jak znam życie może on już być dogadany z Jackiem. Bo zbyt szybko poszła fama o jego odejściu z Leszna. Ale tez trzeba pamiętać, ze Zengi ma poważne oferty z Czewy, ZG i Wrocka. Pytanie tylko czy osoba Frątczaka, poparta odpowiednią sumą na angażu, go nie przekona.

    Jacek jak to czyta ( a pewnie czyta), to niech się nie oburza. Z góry zaznaczam, ze są to tylko moje spekulacje. Nie poparte żadnymi faktami.

    P.s
    A tak w ogóle Jacku coś ty narobił ? Jak byś tego nie nazwał, robisz nam krecią robotę
    Kluczowe jest na samym końcu - "[...]są to tylko moje spekulacje. Nie poparte żadnymi faktami." i przydałby się wykrzyknik albo i trzy

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Mariusz (10-10-2017)

  21. Powrót do góry    #12571
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Prawda jest taka że Mario już dawno temu zakupił zestawy do podsłuchu i szpiegowania ludzi. I akurat jego newsy w większości przypadków mają pokrycie

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  22. Powrót do góry    #12572
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nowy manager siedzi w Toruniu od sierpnia a Holder jak motocyklami rzucał tak nadal rzuca, nawet w spotkaniach z pierwszoligowcem.
    Przyjdzie początek sezonu, czas rozmyślań, rozmów z zawodnikami. Widze nadzieję dla Holdera bo widać że Przedpełski, Walasek zrobili większy postęp pod ręką Frątczaka niż Gajewskiego. Oczywiście jest jeszcze wiele do zrobienia i nie każdemu może się udać w sezonie 2018. Widać że za nowego menadżera coś drgnęło w juniorce czy seniorce i nie mówie że to są jakieś mega postępy ale malutka zwyżka formy jest widoczna, ktora dała nam wygraną z GKM, bonus z Rybnikiem i dwa bardzo ważne zwycięstwa z Wybrzeżem. Nie chce się kłócić co by było gdy Sz.P. Gajewski nadal pełnił funkcję menadżera ale nie jest on specjalistą od motywacji i wyciągania zespołu czy zawodników z czarnej dupy. Jedyne co Pan z plecaczkiem potrafi to iść na sete i zapomieć na jeden dzien o wszystkim tylko że jutro też jest dzień i te same problemy, które trzeba na sportowo rozwiązać. Brakowało mi od 2011 roku kogoś z charyzmą w naszym parku maszyn bo jak pisalem wcześniej za dużo luzu, brak dyscypliny, zero motywacji spowodował że wyniki były jakie były za wyjątkiem poprzedniego sezonu.

  23. Powrót do góry    #12573
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Prawda jest taka że Mario już dawno temu zakupił zestawy do podsłuchu i szpiegowania ludzi. I akurat jego newsy w większości przypadków mają pokrycie

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

    Ja słyszałem że on śpi z Dowhanem tyle że w nogach.

    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Prawda jest taka że Mario już dawno temu zakupił zestawy do podsłuchu i szpiegowania ludzi. I akurat jego newsy w większości przypadków mają pokrycie

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

    Ja słyszałem że on śpi z Dowhanem tyle że w nogach.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Dominik (11-10-2017)

  25. Powrót do góry    #12574
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Przyjdzie początek sezonu, czas rozmyślań, rozmów z zawodnikami. Widze nadzieję dla Holdera bo widać że Przedpełski, Walasek zrobili większy postęp pod ręką Frątczaka niż Gajewskiego. Oczywiście jest jeszcze wiele do zrobienia i nie każdemu może się udać w sezonie 2018. Widać że za nowego menadżera coś drgnęło w juniorce czy seniorce i nie mówie że to są jakieś mega postępy ale malutka zwyżka formy jest widoczna, ktora dała nam wygraną z GKM, bonus z Rybnikiem i dwa bardzo ważne zwycięstwa z Wybrzeżem. Nie chce się kłócić co by było gdy Sz.P. Gajewski nadal pełnił funkcję menadżera ale nie jest on specjalistą od motywacji i wyciągania zespołu czy zawodników z czarnej dupy. Jedyne co Pan z plecaczkiem potrafi to iść na sete i zapomieć na jeden dzien o wszystkim tylko że jutro też jest dzień i te same problemy, które trzeba na sportowo rozwiązać. Brakowało mi od 2011 roku kogoś z charyzmą w naszym parku maszyn bo jak pisalem wcześniej za dużo luzu, brak dyscypliny, zero motywacji spowodował że wyniki były jakie były za wyjątkiem poprzedniego sezonu.
    Jak widać zielona magia zaczyna i w Toruniu działać. Z drugiej strony ostrnio dzieciaki z przedszkola przyniosły jakiegoś wirusa i mają po 39°, może to powiązane.

  26. Powrót do góry    #12575
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Prawda jest taka że Mario już dawno temu zakupił zestawy do podsłuchu i szpiegowania ludzi. I akurat jego newsy w większości przypadków mają pokrycie
    Prawda jest taka, że Mario tak jak jego idol DO widzi wszystkich wszędzie, więc nic dziwnego że część się potem sprawdzi. Poza tym i tak zbiera jedynie do kupy to co w innych wątkach się pojawia
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Dominik (11-10-2017)

  28. Powrót do góry    #12576
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Jak dla mnie to mamy bardzo poważny kłopot związany z polskimi seniorami. Kłopoty Adriana wszyscy zamy, a jeżeli chodzi o Pawła to mam cały czas przed oczami ostatni mecz z Gdańska, gdzie po dobrym starcie z zewnętrznych pól i dobrej prędkości na zewnętrznej w połowie przeciwległej prostej hamował nogą, widząc jak jadący chyba z 10 m przed nim przeciwnik zaczyna się wynosić szerzej.

    W 2017 żaden z naszych polskich seniorów nie sięgnał średniej 1,7 i byliśmy chyba jedynym takim klubem w Elipie. Dlatego uważam, że żaden z naszych tegorocznych Polaków nie nadaje się na prowadzącego parę,a takiego nam potrzeba. Mam też poważne wątpliwości czy wspominani Zengi czy Szymon rozwiązują problem.

    Potrzebny jest gość na poziomie co najmniej Hampela, więc jak nie on, to pozostają: Janowski, Zmarzlik, Pawlicki młodszy, Dudek, Kołodziej, Buczkowski, ewentualnie Drabik, Woryna, może Smektała?

    Jak bym miał sobie pomarzyć to widziałbym to tak:

    1. Dudek
    2. Przedpełski
    3. Hancock
    4. Miedziński/Woźniak/Walasek
    5. Doyle
    6. Iks
    7. Kaczmarek


    Nie wiem jakie są kryteria dla zawodnika pod nr 8, (PL, jaki wiek) więc można miec w rezerwie np. Walasa i J.Holdera, a do składu np. Woźniaka wbijac na nr 8, albo Pawła czy młodego kangura.

  29. Powrót do góry    #12577
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    przejsce Adriana do CKM to tak jak przychodzil do Nas tomasz.g.
    Przestalem sie ludzic, ze zuzlowcy umieraja za klub, w niedziele z kims walcza,w poniedzialek przybijaja "piatki". Udzielaja wywiadow po przegranym meczu z usmiechem na buzi, nie wiedza jaki jest wynik.

    To tylko kibice wierza w garbate aniolki, w taka niedziele od rana nie moga sie skupic na niczym innym tylko czy sie uda, nie ma sie ochoty na jedzenie, dostaje sie z emocji goraczki, ale jesli dla pana i pani prezes to cos znaczy to Adrian musi byc to jest ostatni taki prawdziwy krzyzak.

    a druga sprawa jesli nikt jeszcze nie podjal tematu to moge zabrac sie za zbiorke dla Marcina na kevlar
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  30. Powrót do góry    #12578
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    a druga sprawa jesli nikt jeszcze nie podjal tematu to moge zabrac sie za zbiorke dla Marcina na kevlar
    Ja deklaruję, że się dorzucę. Podaj tylko jak.

    Ps Warto by wiedzieć ile trzeba zebrać.

  31. Powrót do góry    #12579
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    1. Doyle
    2 Walas z warszawskim
    3 Hancock
    4.100 % Krzyżak/ Mistrz Polski ??( Tak tak nie bredze na tej pozycji) bądź obaj
    5 MJJ lub Iversen
    6 junior
    7 junior
    8 Paweł bo wiek odpowiada.
    Z drużyną żegna się Miedzin i Chris to jeszcze są negocjacje jest nadzieja

    Na te chwilę jest to najbardziej prawdopodobny skład żużlowy na przyszły sezon

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez venom200 ; 11-10-2017 o 10:13

  32. Powrót do góry    #12580
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Pytanie tylko, co taki skład gwarantuje? Moim zdaniem niewiele więcej niż ten tegoroczny. Bez klasowego Polaka ciężko będzie coś mocniejszego skręcić. Szkoda, że zawczasu nie włączyliśmy się (?) do walki o starszego Pawlickiego.

  33. Powrót do góry    #12581
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    przejsce Adriana do CKM to tak jak przychodzil do Nas tomasz.g.
    Przestalem sie ludzic, ze zuzlowcy umieraja za klub, w niedziele z kims walcza,w poniedzialek przybijaja "piatki". Udzielaja wywiadow po przegranym meczu z usmiechem na buzi, nie wiedza jaki jest wynik.

    To tylko kibice wierza w garbate aniolki, w taka niedziele od rana nie moga sie skupic na niczym innym tylko czy sie uda, nie ma sie ochoty na jedzenie, dostaje sie z emocji goraczki, ale jesli dla pana i pani prezes to cos znaczy to Adrian musi byc to jest ostatni taki prawdziwy krzyzak.

    a druga sprawa jesli nikt jeszcze nie podjal tematu to moge zabrac sie za zbiorke dla Marcina na kevlar
    Mnie uderzyło gdy po "taktycznym" upadku Bielińskiego wszyscy sobie stali w parkingu i sobie żartowali. Dla chłopaków to zwykły biznes a my się spalamy jak te ćwoki. Jedyne embicje ujawniają się u żużlowców podczas walki o mistrzostwo świata co widać jak na dłoni gdy totalnie zlał play offy.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  34. Powrót do góry    #12582
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez wielun19 Zobacz posta
    Pytanie tylko, co taki skład gwarantuje? Moim zdaniem niewiele więcej niż ten tegoroczny. Bez klasowego Polaka ciężko będzie coś mocniejszego skręcić. Szkoda, że zawczasu nie włączyliśmy się (?) do walki o starszego Pawlickiego.
    Ja tam wolę 100% Krzyżaka pod wodzą Jacka F niż Prz P zawodnika GP

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  35. Powrót do góry    #12583
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Też wolę. Tak samo Przedpełskiego. Lubię też MJJ i szanuję za to co jechał w końcówce sezonu Walasek, ale akurat tu jest IMO miejsce na 3 lidera. W przedstawionym wyżej wariancie jedziemy z 3 zawodnikami 2 linii. Dla mnie o jednego za dużo.

    Np. taki Pawlicki daje ten komfort, że przy zakładanym miejscu rezerwowym dla zawodnika >25 lat, można tam umieścić Fricke'a/J. Holdera i jechać sezon bez obaw, że w przypadku ew. kontuzji PL, jesteśmy w ...

  36. Powrót do góry    #12584
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez wielun19 Zobacz posta
    Też wolę. Tak samo Przedpełskiego. Lubię też MJJ i szanuję za to co jechał w końcówce sezonu Walasek, ale akurat tu jest IMO miejsce na 3 lidera. W przedstawionym wyżej wariancie jedziemy z 3 zawodnikami 2 linii. Dla mnie o jednego za dużo.

    Np. taki Pawlicki daje ten komfort, że przy zakładanym miejscu rezerwowym dla zawodnika >25 lat, można tam umieścić Fricke'a/J. Holdera i jechać sezon bez obaw, że w przypadku ew. kontuzji PL, jesteśmy w ...
    A Protas nie daje takiego komfortu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #12585
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Myślałem, że chodzi o Miedziaka. Dopiero po wpisie w wątku zielonogórskim załapałem, że mowa o Protasiewiczu.

    Nic, tylko: https://www.youtube.com/watch?v=nbY4B5RpsuI

  38. Powrót do góry    #12586
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    a druga sprawa jesli nikt jeszcze nie podjal tematu to moge zabrac sie za zbiorke dla Marcina na kevlar
    Dorzucę się, choć myślę, iż powinna to zrobić w 110% firma Kopernik w której to sklepie kewlar skradziono.
    Swoją drogą Dymek nie jest w to zamieszany ? Przycisnąć łobuza !
    pge6.jpg

  39. Powrót do góry    #12587
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez wielun19 Zobacz posta
    Myślałem, że chodzi o Miedziaka. Dopiero po wpisie w wątku zielonogórskim załapałem, że mowa o Protasiewiczu.

    Nic, tylko: https://www.youtube.com/watch?v=nbY4B5RpsuI
    To co, w przyszłym roku zamiat Get Łela zmieniacie nazwę i jedziecie jako KS Falubaz Toruń ?

  40. Powrót do góry    #12588
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pudło, panie kolego Od zarania dziejów mają w dupie nazwy swojego klubu - poniekąd słusznie, bo po co się przejmować pierdołami.

  41. Powrót do góry    #12589
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To co, w przyszłym roku zamiat Get Łela zmieniacie nazwę i jedziecie jako KS Falubaz Toruń ?
    Jeżeli miałoby to mieć jakiś związek ze słynnymi lewatywami, to nie, dziękujemy

  42. Powrót do góry    #12590
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A Protas nie daje takiego komfortu ?

    I do tego 100% krzyżak

  43. Powrót do góry    #12591
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Co jest do cholery? Protas? Dudek? Czyście powariowali? Przecież oni mają kontrakty w Falubazie.

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #12592
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Dziś kontrakt jest, jutro juz go nie ma...

  45. Powrót do góry    #12593
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Dziś kontrakt jest, jutro juz go nie ma...
    No ale jak mają kilkuletnie, to dziś jest, i jutro też. Dopiero za rok go nie będzie w przypadku Dudka. Tych kontraktów, praktycznie nie da się rozwiązać, jeżeli klub chce zatrzymać zawodnika.

  46. Powrót do góry    #12594
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Brakuje tu jeszcze przewijającego się nazwiska Griszy Łaguty.

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  47. Powrót do góry    #12595
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Mnie uderzyło gdy po "taktycznym" upadku Bielińskiego wszyscy sobie stali w parkingu i sobie żartowali. Dla chłopaków to zwykły biznes a my się spalamy jak te ćwoki. Jedyne embicje ujawniają się u żużlowców podczas walki o mistrzostwo świata co widać jak na dłoni gdy totalnie zlał play offy.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Niekoniecznie musi to oznaczać olewke.
    Być może nawet lepiej, że byli wyluzowani, bo do tej pory w ważnych meczch za bardzo się spinali i efekty były marne.
    Kto wie czy Fratczak z Kruzynskim celowo nie wprowadzili takiego luzu,ba, może przed meczem wspólnie wyjarali fajkę pokoju.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #12596
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Brakuje tu jeszcze przewijającego się nazwiska Griszy Łaguty.

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    A co, organizuje ktoś plebiscyt na najlepszego zawodnika Apatora w historii?

  49. Powrót do góry    #12597
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Ale te bez aneksu finansowego są gówno warte... A taki ponoć ma P.P. Może Fratczak go namawia cholera wie...

    Kupa smiechu moze byc jak będzie wyjeżdżać para Protasiewicz-Zengota i to nie beda zawodnicy klubu z ZG...

  50. Powrót do góry    #12598
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Ale te bez aneksu finansowego są gówno warte... A taki ponoć ma P.P. Może Fratczak go namawia cholera wie...

    Kupa smiechu moze byc jak będzie wyjeżdżać para Protasiewicz-Zengota i to nie beda zawodnicy klubu z ZG...
    Właśnie nie są gówno warte. W regulaminach kontraktowych jest zapis, że kontrakt kilkuletni, traci ważność, tylko wtedy, gdy klub nie da takich samych pieniędzy jak w poprzednim sezonie zawodnikowi. Czyli negocjować, trzeba tylko w przypadku obniżki kontraktu. Jak klub chce dać tyle samo, to jest automatyczne .

    "228.3 (...) Zawodnik ma prawo do jednostronnego odstąpienia od kontraktu w przypadku, gdy złożona przez klub do 31 października danego roku propozycja wynagrodzenia na sezon następny jest niższa niż wynagrodzenie, jakie zawodnik otrzymywał w poprzednim sezonie. W innym przypadku, na następny sezon obowiązują warunki finansowe, jakie strony ustaliły na poprzedni sezon.""

    O właśnie tutaj. I np. Fricke, może jednostronnie odstąpić od kontraktu z Rybnikiem, bo Mrozek mu tyle samo nie może dać, chyba że miał wpisane stawki z 1 ligi.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 11-10-2017 o 12:04

  51. Powrót do góry    #12599
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Nie jestem wielkim fanem Frątczaka, ale nie ważne co on zrobi i kogo wyciągnie, bo Frątczak nie jest problemem Falubazu, tym problemem jest Cieślak.

  52. Powrót do góry    #12600
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Ale te bez aneksu finansowego są gówno warte... A taki ponoć ma P.P. Może Fratczak go namawia cholera wie...

    Kupa smiechu moze byc jak będzie wyjeżdżać para Protasiewicz-Zengota i to nie beda zawodnicy klubu z ZG...
    Mnie się wydaje, że nawet bez aneksu Falubaz może go nie puścić. Dla mnie taki transfer to była by parodia większa, niż Adrian w Czewie.

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •