Strona 17 z 315 PierwszyPierwszy ... 715161718192767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #721
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    "Zgodnie z moją deklaracją, że poinformuję Klub KS Get Well Toruń do środy o mojej decyzji, chcę poinformować wszystkich, że w sezonie 2017 nie będę reprezentować barw toruńskiego Klubu. Jednocześnie pragnę podziękować za ten rok władzom Klubu, trenerom, chłopakom z drużyny oraz przede wszystkim kibicom.

    - Ten rok nie był dla mnie najlepszy, jeżeli chodzi o wyniki indywidualne w Polskiej Ekstralidze, choć może należałoby powiedzieć, że był po prostu gorszy od dwóch ostatnich sezonów. Musiałem poradzić sobie z dużymi problemami sprzętowymi. Oczywiście zmiana otoczenia również miała duże znaczenie ale myślę, że dużo się nauczyłem i wiem, że muszę uczyć się dalej.

    - Podsumowując sezon mogę być zadowolony, srebro w Polsce, złoto w Szwecji, awans do Grand Prix 2017 oraz kiepski sezon na poziomie średniej 2,000, to chyba nie tak źle.

    - Jeżeli chodzi o kwestie kontraktowe, o których jest tak głośno ostatnio, to nie chcę komentować moich negocjacji z toruńskim Klubem. Najpierw było blisko, potem było daleko, w międzyczasie nerwowo. Nie spełniłem pewnych oczekiwań i jestem tego świadom. Wszystkim, którzy uważają, że najważniejsze są dla mnie pieniądze chcę powiedzieć, że Klub z Torunia przedstawił mi bardzo dobrą ofertę i kwestie finansowe miały absolutnie drugorzędne znaczenie przy podjęciu decyzji odnośnie mojej przyszłości. Rozstajemy się. ale mam nadzieję, że bez żalu i pretensji. Na pewno nie z mojej strony.

    - Jeśli chodzi o sezon 2017, to oczywiście są kluby zainteresowane współpracą ze mną. Decyzję ogłoszę w listopadzie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzyli i wspierali przez cały sezon. Martin Vaculik."


    A Pawlicki i Iversen jeszcze bez kontraktów, Zmora zdementował dzisiejsze plotki http://www.gorzow.com/informacje/61930.html

  2. Powrót do góry    #722
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    A nicki na ile? 7-10?
    wg mnie od 10 wzwyż, zależy od humoru Helenki. Charakter ma dziadowski, ale sportowo to ciągle pistolet. Szczególnie po takim sezonie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  3. Powrót do góry    #723
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Nicki tak kiepskiego sezonu 2 raz z rzędu mieć nie będzie. Już koniec sezonu pokazał że jeździć umie. Mnie
    tylko jedna rzecz zastanawia Nicki ma ważny kontrakt w Lesznie i można go wyjąć Tai we Wrocku to samo i jego niby nie można wyjąć gdzie tu logika.
    A co do Nickiego łajzy nie lubię ale.moze się okazać że może nam uratować sezon
    A co do Vacula spitolił sezon co sam przyznaje i zamiast podjąć walkę to ucieka honoru i ambicji jak na lekarstwo
    Ostatnio edytowane przez venom200 ; 13-10-2016 o 20:25

  4. Powrót do góry    #724
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Taia Wrocław nie puści, Nickiego Leszno tak. Czego nie rozumiesz?

  5. Powrót do góry    #725
    Początkujący Awatar slimac
    Dołączył
    13-10-2016
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    Niestety Nicki to raczej zły pomysł a wręcz katastrofalny. Nie można ponieść się emocjom... Gdyby już doszło do tego, że dzik by był u nas to można by przytoczyć powiedzenie "tonący brzytwy się chwyta" a raczej takiego wizerunku byśmy nie chcieli pokazać. Jeśli nadal jest szansa na Iversena to dobrze by było zawalczyć o niego a jak nie to jest jeszcze Madsen (mniejsze zło)... Ale wszystko to już zależy od Gajesia i Termińskiego..My możemy sobie gdybać jedynie

  6. Powrót do góry    #726
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Nicki tak kiepskiego sezonu 2 raz z rzędu mieć nie będzie. Już koniec sezonu pokazał że jeździć umie. Mnie
    tylko jedna rzecz zastanawia Nicki ma ważny kontrakt w Lesznie i można go wyjąć Tai we Wrocku to samo i jego niby nie można wyjąć gdzie tu logika.
    A co do Nickiego łajzy nie lubię ale.moze się okazać że może nam uratować sezon
    Tai jest tak samo do wyjęcia z Wrocławia jak Pedersen z Leszna. Paradoksalnie może okazać się, że obaj będą niechciani przez swoich obecnych pracodawców.

    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Taia Wrocław nie puści, Nickiego Leszno tak. Czego nie rozumiesz?
    Szczerze powiedziawszy jeżeli Tai zechce to Wrocław może stanąć na głowie a i tak nic na to nie poradzą. Teraz przerabiania jest temat lojalności Taia bo pieniądze nie są żadna przeszkodą.

  7. Powrót do góry    #727
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    venom200

    nie wiem podobnie jak i Ty jak wyglądały rozmowy Termosa z Vaculem i czy miał on ważne powody ku temu aby tak postąpić? Być może ma, być może nie i poszedł za smakiem pieniądza, tego nie wiemy. Daleki jestem jednak od tego aby jednoznacznie oceniać jego postawę negatywnie. Zresztą znasz maksymę: z niewolnika nie ma pracownika.

    Łatwo przychodzi Tobie ferowanie jednoznacznego wyroku, a żeby było tego mało w tym samym wpisie z zapałem bronisz Dzika.
    Ja z wielkim trudem przełknąłem swego czasu Golloba (cieszyłem się kiedy już sobie poszedł) ale Dzika w Toruniu nie zniosę, nie będę w stanie utożsamiać się ze swoją drużyną. To już wolę w to miejsce Vakata, niech będzie puste pole startowe, cokolwiek byle nie ten człowiek.

  8. Powrót do góry    #728
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    venom200

    nie wiem podobnie jak i Ty jak wyglądały rozmowy Termosa z Vaculem i czy miał on ważne powody ku temu aby tak postąpić? Być może ma, być może nie i poszedł za smakiem pieniądza, tego nie wiemy. Daleki jestem jednak od tego aby jednoznacznie oceniać jego postawę negatywnie. Zresztą znasz maksymę: z niewolnika nie ma pracownika.

    Łatwo przychodzi Tobie ferowanie jednoznacznego wyroku, a żeby było tego mało w tym samym wpisie z zapałem bronisz Dzika.
    Ja z wielkim trudem przełknąłem swego czasu Golloba (cieszyłem się kiedy już sobie poszedł) ale Dzika w Toruniu nie zniosę, nie będę w stanie utożsamiać się ze swoją drużyną. To już wolę w to miejsce Vakata, niech będzie puste pole startowe, cokolwiek byle nie ten człowiek.
    A ja powiem dalej że Gollob pomimo iż Tytus jednak jakiś tam szacunek wzbudza wśród ludzi. A Nicki ehh lepiej to przemilczec do.niego chyba nikt szacunku nie ma

  9. Powrót do góry    #729
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    A ja powiem dalej że Gollob pomimo iż Tytus jednak jakiś tam szacunek wzbudza wśród ludzi. A Nicki ehh lepiej to przemilczec do.niego chyba nikt szacunku nie ma
    Robi ma za wszystkich.

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  10. Powrót do góry    #730
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Malin tak długo wzdychał do Heli aż być może dopnie swego (nomen omen)

    Mam wielki szacunek do amatorów tak nieoczywistej urody.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    j-rules (13-10-2016), kingpin (14-10-2016)

  12. Powrót do góry    #731
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach

  13. Powrót do góry    #732
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Menatol Zobacz posta
    Tai jest tak samo do wyjęcia z Wrocławia jak Pedersen z Leszna. Paradoksalnie może okazać się, że obaj będą niechciani przez swoich obecnych pracodawców.


    Szczerze powiedziawszy jeżeli Tai zechce to Wrocław może stanąć na głowie a i tak nic na to nie poradzą. Teraz przerabiania jest temat lojalności Taia bo pieniądze nie są żadna przeszkodą.
    Temat lojalności Taia już chyba był przerobiony dawno temu? A odejść może, jeżeli obie strony uznają, że byłoby to im na rękę. Co przy pewnych okolicznościach może się zdarzyć, zwłaszcza ze strony klubu.

  14. Powrót do góry    #733
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Dla Torunia widzę tylko jedną opcję - Leon Madsen:
    2016: 11+1
    2015: 10
    2015: 9+2
    2013: 8+1
    2012: 8+1
    2012: 12+2

    Tor mu pasuje, drogi nie jest więc może być z niego fajny pożytek. Termos musi działać prędko i konkretnie, zanim Sady nie zebrał jeszcze kasy w Tarnowie ; )

    Natomiast po wypowiedzi Gajewskiego jasno widać że z Nickim coś jest na rzeczy. Miesiąc temu mówił jeszcze żę nie ma takiej możliwości by Nicki był w Toruniu a tutaj retoryka jest zupełne inna

  15. Powrót do góry    #734
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    wg mnie od 10 wzwyż, zależy od humoru Helenki. Charakter ma dziadowski, ale sportowo to ciągle pistolet. Szczególnie po takim sezonie.
    Na ten moment to jest pistolet na kapiszony.

    Madsena - bo stan w drewutni na zime musi sie zgadzac albo Kildemanda - glownie by oslabic rywala
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 13-10-2016 o 22:16
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    mhsol (13-10-2016)

  17. Powrót do góry    #735
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Na ten moment to jest pistolet na kapiszony.
    Urwa ! Moze to pierwszy z topowych zawodnikow ktorzy "odpoczywali" gdzies przed przyjsciem do Torunia a nie odwrotnie, by przez rok odpoczac w Toruniu od speeedwaya ?

  18. Powrót do góry    #736
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    glownie by oslabic rywala
    Od razu wykupmy całą pierwszą 15 wg średniej,niech siedzą na ławce na ryczałcie. Wtedy to dopiero będzie osłabienie innych drużyn.

  19. Powrót do góry    #737
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Dla Torunia widzę tylko jedną opcję - Leon Madsen:
    2016: 11+1
    2015: 10
    2015: 9+2
    2013: 8+1
    2012: 8+1
    2012: 12+2

    Tor mu pasuje, drogi nie jest więc może być z niego fajny pożytek. Termos musi działać prędko i konkretnie, zanim Sady nie zebrał jeszcze kasy w Tarnowie ; )
    Madsen nie nadaje się do zespołu walczącego o najwyższe cele, on uprawia ślizganie i nic więcej, troszkę wykopków i gościu nie istnieje.

  20. Powrót do góry    #738
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    A nicki na ile? 7-10? Jak fredka będzie się trzymał gtrow to może robić wyniki jak prosiak. Każdy lepszy od niego, ale akurat Jack do mnie nie przemawia. Ale jak mówię : i tak lepszy od prosiaka.
    Nicki to początek końca termosa w klubie, płacz o pustych trybunach cały rok.
    Anyway- Grisza, Ward, Emil, Doyle, Vaculik- tacy kolarze opuścili nasz klub w ciągu ostatnich 2 lat. Jak dojdzie dziadek w tym roku to będzie naprawdę niezła średnia.
    I pomyśleć, że to to się dzieje w najbardziej wypłacalnym klubie ligi.
    Zamiast zawodnicy walić dzwiami i oknami i stać w kolejce, to opuszczają Toruń bez żalu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  21. Powrót do góry    #739
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach

    KST 2017

    1. Nicki Pedersen
    2. Adrian Miedziński
    3. Chris Holder
    4. Paweł Przedpełski
    5. Greg Hancock
    + młodzież

    O zgrozo 😱 🔞
    Nicki z Miedziakiem w parze ?! 😫 🙈
    Nicki w jednej drużynie z Gregiem?! 🤕 🙉
    Nicki pod wodzą Gajewskiego ?! 😈 ⚔

    Trzymam kciuki ❗Jak sie uda to kupuje zapas popcornu na cały sezon 😜
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 13-10-2016 o 23:00

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    młody_piernik (13-10-2016), sobotch (14-10-2016)

  23. Powrót do góry    #740
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    I pomyśleć, że to to się dzieje w najbardziej wypłacalnym klubie ligi.
    Zamiast zawodnicy walić dzwiami i oknami i stać w kolejce, to opuszczają Toruń bez żalu.
    Bo może pieniądze to nie wszystko...

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Aussie (13-10-2016)

  25. Powrót do góry    #741
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    I pomyśleć, że to to się dzieje w najbardziej wypłacalnym klubie ligi.
    Zamiast zawodnicy walić dzwiami i oknami i stać w kolejce, to opuszczają Toruń bez żalu.
    A może dlatego właśnie ten klub jest dalej wypłacalny, nie zalega po sezonie i nie obcina punktówek w jego trakcie?

  26. Powrót do góry    #742
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Bo może pieniądze to nie wszystko...

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    Pisałem też wcześniej, że kasa to jednak nie wszytko.
    Coś "ktoś" powoduje, że jednak zawodnicy nie czują się w danym klubie najlepiej.
    Pal licho jak to tam dzieje się raz kiedyś, ale u was to co sezon ktoś odchodzi w nienajlepszych stosunkach.

    Termos to niech lepiej jakieś zaskurniaki na egzorcyste zostawi w sejfie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #743
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Madsen nie nadaje się do zespołu walczącego o najwyższe cele, on uprawia ślizganie i nic więcej, troszkę wykopków i gościu nie istnieje.
    Serio? Gość nie schodzi poniżej pewnego poziomu. W 2013 przydarzył mu się słabszy sezon. W 2014 i 2015 średnia powyżej 2,00. W 2016 miał 1,86. W Polsce ostatnio jest moda na betony, a mecz z Gorzowem na Jancarzu zdarza się tylko raz w sezonie (no max 2 razy ). Leon niczym nie odstaje od Pedersena, Iversena, Vaculika. W Toruniu jeździ dobrze i na bank jest tańszy od Vaculika i Pedersena. Nie przeszkadza koledze z pary. Nie wykłóca się o pola startowe. Nie wiem co Ci w nim nie pasuje.

  28. Powrót do góry    #744
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Ponoc zawodnicy ( Chris, Greg, Pawel ) bardzo nalegaja na klub by nie kontraktowac Pedersena ...

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    rafalsky (13-10-2016)

  30. Powrót do góry    #745
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    I pomyśleć, że to to się dzieje w najbardziej wypłacalnym klubie ligi.
    Zamiast zawodnicy walić dzwiami i oknami i stać w kolejce, to opuszczają Toruń bez żalu.
    I niestety coś jest na rzeczy w tym temacie i wątpię aby były to kwestie tylko finansowe. W pewnych przypadkach na pewno Darcy, Emil ale reszta już niekoniecznie.
    Smutne ale trzeba sobie jakoś radzić.

    Zawsze myślałem, że kto raz zobaczy Toruń na własne oczy, to już nigdy nie będzie chciał stąd wyjeżdżać!!! Oj będą jeszcze żałować, niewdzięcznicy

    ps. el_kwas a dziwisz się? przecież to normalne, fajne chłopaki są i nie chcą mieć z tym baranem nic do czynienia. Szczególnie Greg gdyby się o czymś takim dowiedział, to kto wie co zrobi. Niepotrzebnie Gajeś sieje ferment takimi wypowiedziami.
    Ostatnio edytowane przez Howard ; 13-10-2016 o 23:08

  31. Powrót do góry    #746
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Ponoc zawodnicy ( Chris, Greg, Pawel ) bardzo nalegaja na klub by nie kontraktowac Pedersena ...

    Jak chcą być tak pomocni to niech lepiej ponalegają na jakiegoś sensownego kolegę, co by zechciał tutaj przyjść. Inaczej może się okazać, że będziemy "skazani na dzika".

  32. Powrót do góry    #747
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez p00lie Zobacz posta
    A może dlatego właśnie ten klub jest dalej wypłacalny, nie zalega po sezonie i nie obcina punktówek w jego trakcie?
    Widać, że za wzorowo też być nie może.
    Ewidentnie trzeba coiś zrobić, żeby troche sobie posuć reputacje.

    Kontrakt Dzika i Heleny może być tego dobrym początkiem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Powrót do góry    #748
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Anyway- Grisza, Ward, Emil, Doyle, Vaculik- tacy kolarze opuścili nasz klub w ciągu ostatnich 2 lat. Jak dojdzie dziadek w tym roku to będzie naprawdę niezła średnia.
    Byli tu tacy co twierdzili, że zawodnicy czują się w Toruniu świetnie bo kasa się zgadza, a wysilać się nie trzeba bo wynik sportowy nikogo nie interesuje. Więc pewnie odeszli ci bardziej ambitni, co strasznie chcieli wygrywać tylko im jakoś nie wychodziło

    Czego to się nie napisze żeby pokazać jaki ten Termiński nieudolny.
    Jak Hancock pójdzie na emeryturę to też pewnie będzie wina Termińskiego.
    Jeden poszedł za lepszą kasą, jeden z własnej głupoty, dwóch odprawiono, a ostatni nie chcąc wyjść na złotówę poszedł tam gdzie i tak dadzą mu więcej.

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Aerie za jego przydatny post!

    mhsol (13-10-2016), młody_piernik (13-10-2016), wujek_sam (14-10-2016)

  35. Powrót do góry    #749
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Z FB:

    Przemysław Termiński
    3 min ·

    Rozważamy różne scenariusze... ale gdybym miał ocenić realność opcji P. to oceniłbym ja na 0%.

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ŻużlowyKibic za jego przydatny post!

    Oracle (14-10-2016), Penhall (14-10-2016)

  37. Powrót do góry    #750
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŻużlowyKibic Zobacz posta
    Z FB:

    Przemysław Termiński
    3 min ·

    Rozważamy różne scenariusze... ale gdybym miał ocenić realność opcji P. to oceniłbym ja na 0%.
    Dzięki, dzięki Tobie zasnę dziś jakoś spokojniej i może nawet coś miłego się przyśni

  38. Powrót do góry    #751
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Dzięki, dzięki Tobie zasnę dziś jakoś spokojniej i może nawet coś miłego się przyśni
    P. jak Pawlicki wiec nie wiem czy tak dobrze zasniesz

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Malin017 (13-10-2016)

  40. Powrót do góry    #752
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Trzeba brać Tomasza Golloba! Na MotoArenie da radę, a na wyjazdach i tak będą szły RT.

  41. Powrót do góry    #753
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŻużlowyKibic Zobacz posta
    Z FB:

    Przemysław Termiński
    3 min ·

    Rozważamy różne scenariusze... ale gdybym miał ocenić realność opcji P. to oceniłbym ja na 0%.
    Znaczy, że Pawlickich nie będzie.
    !Adrian walcz!

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Torretoo (13-10-2016)

  43. Powrót do góry    #754
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    P. jak Pawlicki wiec nie wiem czy tak dobrze zasniesz
    A już prawie zasypiałem z bananem na twarzy, a idź Pan w ............

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    el_kwas (14-10-2016)

  45. Powrót do góry    #755
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ja w ramach tego, co zostało trzymam kciuki za jedną opcję...
    A żem jest przesądny jak Don Vito Corleone, zamknę japę do rozwiązania.
    !Adrian walcz!

  46. Powrót do góry    #756
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Co za kutwa czasy nastały.
    Gwiazdy krajowe i zagraniczne nas dymaja bo mało płacimy na czas ale mało a wychowanków nie ma. I tu bez kozery torunski klub nawet jak jeździł baraż z ostrowem czy zielona w tak kiepskiej wytuacji nie był. Bo byli swoi a teraz jak słyszę że jeszcze Adriana na odstawke niektórzy by dali to tak jakby podciac gałąź na której się siedzi

  47. Powrót do góry    #757
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Znaczy, że Pawlickich nie będzie.
    Dzisiaj Ostafiński twierdził że istnieje opcja P czyli Nicki Pedersen. Wydaje mi się że właśnie pan senator zdementował te spekulacje.

  48. Powrót do góry    #758
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Gdyby jednak jakimś cudem doszło do tego, że Niki wylądowałby w Toruniu, to ciekaw jestem jakim "ciosem" zrewanżowałby się Gajeś Nikiemu
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #759
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Ja wiem, że fajnie jest sobie składzik budować pod złoto, ale chciałbym przypomnieć, że UL przed sezonem była głównym faworytem do tytułu, a co z tego wyszło to już wiemy. Jak dla mnie to ważniejszy od Woffindenów, Iversenów, Pedersenów i Vaculików jest jakiś przynajmniej przyzwoity junior. Holder, Hancock, Przedpełski i Miedziński plus jakiś właśnie Madsen i junior na średnim poziomie mogą dać spokojnie walkę o medale.

    A jak prezes nie ma na kogo sianka wydawać to niech się na Drabola zasadzi

    Drimtimy bardzo często się nie sprawdzają - sami się przekonaliśmy kilka razy, inni też.

  50. Powrót do góry    #760
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Będzie dobrze 👍

  51. Powrót do góry    #761
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Kolejna młodzieżowa, na mniejszych pojemnościach, impreza na MA...
    ... a ja się pytam i jaka jest z tego korzyść dla naszego żużla?
    Jeżdżą na tym Duńczycy, Niemcy, Szwedzi, Czesi to dlaczego nie mają jeździć
    i nasi? Przeszkadza to w czymś? A zawody organizuje Stal Toruń, a nie
    KS Toruń - a na dziś są to jak się wydaje różne światy żużlowe... to też
    tak a propos szkolenia.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    stone_gossard (14-10-2016)

  53. Powrót do góry    #762
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Przestancie juz tworzyc jakies legendy jak to klub z Torunia omijaja gwiazdy.
    Tak naprawde w ostatnim czasie tylko Vaculik byl zawodnikiem ktorego klub chcial ale ten wolal odejsc.
    Sprawa z Wardem specyficzna i nie mozna rozpatrywac jej zero-jedynkowo.
    Reszta czyli Emil,Grisza,Doyle to zawodnicy z ktorych klub rezygnowal a nie odwrotnie.
    Co najwyzej mozna sie zastanawiac czy nie byl to blad ze strony dzialaczy.
    Nie wiem jak byloby z Emilem,bo Unia L. sciagajac go polozyla duza kase na stole a u nas zbieglo sie to ze zmiana wlasciciela,ale gdyby Gajes chcial, Grisza jak i pewnie Doyle dalej
    jezdziliby w Toruniu.
    Teraz Martin probuje sciemniac,ale nie widze zadnych innych powodow dla ktorych opuscil Torun jak wieksza kasa w innym klubie.
    Wszyscy od poczatku sezonu,rowniez Martin powtarzali,ze atmosfera w klubie jest bardzo dobra,stawali tez murem za Gajesiem.
    Wiec co jak nie pieniadze?

    Nicki Pedersen.
    Przeciw : zawodnicy,Gajewski,kibice.
    Za :

    To by bylo na tyle.
    Sprawy moim zdaniem nie ma a wywiad z Gajesiem?
    Nie chce wyjsc na jakiegos malostkowego,zawzietego Janusza,wiec odpowiedzial jak dyplomata.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-10-2016 o 07:47
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  54. Powrót do góry    #763
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Za: wpisz Helenka

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    kingpin (14-10-2016)

  56. Powrót do góry    #764
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    przeciez Borat zima kusil nas rabatami do 50%, tak mu zalezalo, zeby dalej jezdzic w Toruniu.

    Tworzycie kolejna naciagana teorie.

    PS. Czy na starym miescie dalej istnieje klub Monaco? Helen chce wiedziec.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  57. Powrót do góry    #765
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tarnow podobnym skladem jak mamy teraz zdobyl 3 lata temu braz.
    Zakladam ,ze Greg zostanie.
    Nie ma co jęczeć.
    Spokojnie czekam na rozwoj wydarzen.
    Cos czuje,ze jeszcze bedziemy zadowoleni.
    No własnie zupełnie niepodobnym, bo w przeciwieństwie do nas miał młodzieżowców.
    Czołowego juniora Polski Kacpra Gomólskiego i całkiem niezgorszego na pozycji drugiego juniora Mateusza Borowicza, ba w zapasie był jeszcze Edek Mazur, żaden as, ale umiał jeździc w przeciwieństwie do toruńskich nielotów.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Jeżdżą na tym Duńczycy, Niemcy, Szwedzi, Czesi to dlaczego nie mają jeździć
    i nasi? Przeszkadza to w czymś? A zawody organizuje Stal Toruń, a nie
    KS Toruń - a na dziś są to jak się wydaje różne światy żużlowe... to też
    tak a propos szkolenia.
    Mnie nie przeszkadza.

    Zadaję natomiast pytanie:
    Czy ta impreza, na która na bank trzeba sporo kasy wyłożyć, przynosi toruńskiemu żużlowi jakieś korzyści?
    Sorry, Morciasz, ale ja takowych po poprzednich imprezach tego typu, nie dostrzegłem.
    Mało tego, uważam, że nasi licencjonowani juniorzy, niepotrzebnie w nich startowali.
    Kto to organizuje nie ma w kwestii sportowego rozwoju tych chłopaków większego znaczenia.
    Istotne jest dla finansowania przedsięwzięcia, a ja do tego nie odniosłem się.

    Pozdrawiam!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •