Strona 228 z 315 PierwszyPierwszy ... 128178218226227228229230238278 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,216 do 10,260 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #10216
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Jak mamy przegrac walke o juniora z Witkiem to lepiej odpuscic sobie rywalizacje w elipie od razu

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    a Lampartów z Rzeszowa to byście nie chcieli? młody ma 16-lat i zadzior niezły. wiele "trójek" już przywiózł w lidze i nie mówię tu o juniorskich biegach

    sr. 1,447 3 junior ligi za Rolnickim i Kostygowem co jeżdza lata na speedwayu...

  2. Powrót do góry    #10217
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Raczej startowiec niż zadzior. Jak na te "ochy" to Wiktor moim zdaniem w tym roku rozczarował. Ale może być jak z Drabikiem i jego pierwszym sezonem w Łodzi, który był mierny.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Powrót do góry    #10218
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Oglądam właśnie Orzeł - Unia Tarnów, czytałem jego wypowiedź na PS i chyba lepiej dla młodego będzie jak od Witka ucieknie. Ten to dopiero as. Władek z Jozkiem i Termosem to wersal przy nim.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #10219
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skład mocno "startowy".
    Brakuje jakiegoś skutecznego wariata typu Lindbäck, Lindgren, Tai lub mniejszego wariata ...
    Chyba o kimś zapomniałeś. Mamy takiego. Musi jedynie odrobinę pójść w drugą stronę i uspokoić nieco jazdę, a w definicji skutecznego wariata spokojnie się zmieści . A tak na poważnie oczywiście może być i tak jak proponujesz, najlepiej jak byłby to Tai. Proponując Jarka zakładałem że jest to najbardziej prawdopodobna, dająca realne wzmocnienie opcja do realizacji.

    I mała prośba do tych od dzielenia skóry na niedźwiedziu. Macie rację!!! Ale dajcie trochę się pocieszyć, zanim Gdańsk czy inna POLDA sprowadzi nas na ziemię.
    Przyjdzie czas to i na Nice ligę skład będziemy kompletować.

  5. Powrót do góry    #10220
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Już nie pamiętam kogo ale mocno pogrzało z DJ 507 w naszych barwach.

    Jak chcemy za rok klepać znów się o medale to:

    1. Hancook (2 śr. w lidze jakby ktoś zapomniał) lub Woffinden/Emil S. (mogą chcieć zmienić klimat - pierwszemu niezbyt po drodze z torem Dobuckiego a drugiemu to Leszno chyba też za bardzo nie pasuje)
    2. Miedziński
    3. Hampel/A. Łaguta
    4. Przedpełski
    5. C. Holder
    6. Kaczmarek
    7. IKS
    8. J. Holder
    9. Walasek jako okres przedemerytalny

  6. Powrót do góry    #10221
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    a Lampartów z Rzeszowa to byście nie chcieli? młody ma 16-lat i zadzior niezły. wiele "trójek" już przywiózł w lidze i nie mówię tu o juniorskich biegach
    chyba Dawid Lampart nie wyrabial drugiego luku na motoarenie, i jak to widzialem to zawsze myslalem, ze jak by koles go opanowal to by mocnych na niego na tym torze nie bylo, taka u nas predkosc rozwijal. za malo mial okazji zeby to przecwiczyc. moze Lamparty maja jakis gen szybkosci na ten nasz tor

  7. Powrót do góry    #10222
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Myślę, że w pierwszej kolejności z hukiem powinni wylecieć Miedziński ze starym Holderem. To może tylko zrobić dobrze obu stronom.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Powrót do góry    #10223
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 129 w 86 postach
    Pytanie: czy nr 8 od przyszłego sezonu to już zaklepane, że uwzględniacie go w swoich życzeniowych składach?

  9. Powrót do góry    #10224
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kolejna rzecz ma się tak, że jak co rok będziemy kupować juniorów zamiast szlifowac to co mamy ( a wbrew pozorom jest co) , o toruńskiej myśli szkoleniowej będziemy pisać eseje do usranej śmierci.

    Odnośnie Fricke to zgadzam się z j-rules.
    To na pewno materiał na fajnego grajka a średnie nie oddają jego klasy.
    Problem w tym, że my potrzebujemy lidera z prawdziwego zdarzenia.
    Gdybyśmy takiego już mieli, spokojnie można by na Maxa stawiać.
    Ad 1. Kingpin, pozwól, że zapytam, a co mamy? Bo wg mnie poza Grudziądzem, to obecnie mamy najgorszych juniorów w lidze i o ile IKS coś tam może rokuje na przyszłość, to reszta moim zdaniem już nie. No może Kościelski ale to melodia bardzo odległej i mętnej przyszłości. Niestety ale nie mamy juniorów (mnie też to boli ale takie są fakty), jeśli jest szansa na Miśkowiaka czy Lamparta, to zrobiłbym wszystko aby namówić ich na starty w Toruniu, bo te chłopaki mają smykałkę do żużla i to niemałą !!!

    Lepszy Fricke, przed którym przyszłość w tym sporcie, niż np. Emil S., który będzie tanio do wzięcia ale nie gwarantuje już niczego. Chyba, że należysz do tych fantastów, którzy wierzą w mrzonki o liderze z Wrocławia lub Hampelu?

  10. Powrót do góry    #10225
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Chyba coś jest na rzeczy z Artiomem Łagutą, odwiedził Toruń 6 dni temu też Przedpełski się dziwnie śmiał, że nic nie wie wczoraj w magazynie jak go podpytywali Łaguta mówił w wywiadzie, że jest w trakcie rozmów z Grudziądzem i że będzie potrzebował trochęwięcej kasy bo w 2018 GP, jego sponsorem jest NICE czyli Krużynski, który jest u nas członkiem rady nadzorczej i jednocześnie dyrektorem zarządzającym NICE Polska wczoraj siedział ciągle w parku maszyn z Kościecha i Frątczakiem.

    zdjęcie.png

  11. Powrót do góry    #10226
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Jeżeli Rybnikowi odbiorą punkty i następnie z baraży wrócimy z tarcza to jeden ponadprzecietny gracz jest już zaklepane. Przy spełnieniu powyższych warunków menago też jest znany. W przypadku degradacji jedziemy identycznym składem jak przeciwko ekipie z Grudziądza z tym że w miejsce Walaska wskakuje Adrian.

  12. Powrót do góry    #10227
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2009
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 30 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Menatol Zobacz posta
    Jeżeli Rybnikowi odbiorą punkty i następnie z baraży wrócimy z tarcza to jeden ponadprzecietny gracz jest już zaklepane. Przy spełnieniu powyższych warunków menago też jest znany. W przypadku degradacji jedziemy identycznym składem jak przeciwko ekipie z Grudziądza z tym że w miejsce Walaska wskakuje Adrian.
    marzenie... z seniorów w I lidze pewnie zostałby jedynie Walasek

  13. Powrót do góry    #10228
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    i Kaczmarek na rezerwowego juniora
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  14. Powrót do góry    #10229
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Ad 1. Kingpin, pozwól, że zapytam, a co mamy? Bo wg mnie poza Grudziądzem, to obecnie mamy najgorszych juniorów w lidze i o ile IKS coś tam może rokuje na przyszłość, to reszta moim zdaniem już nie. No może Kościelski ale to melodia bardzo odległej i mętnej przyszłości. Niestety ale nie mamy juniorów (mnie też to boli ale takie są fakty), jeśli jest szansa na Miśkowiaka czy Lamparta, to zrobiłbym wszystko aby namówić ich na starty w Toruniu, bo te chłopaki mają smykałkę do żużla i to niemałą !!!

    Lepszy Fricke, przed którym przyszłość w tym sporcie, niż np. Emil S., który będzie tanio do wzięcia ale nie gwarantuje już niczego. Chyba, że należysz do tych fantastów, którzy wierzą w mrzonki o liderze z Wrocławia lub Hampelu?
    Mamy Kopcia,ktoremu przynajmniej jeszcze rok powinnismy dac szanse.
    Sprowadzenie juz teraz nowego,mocnego ( w teorii ) juniora z jednej strony
    wzmozy rywalizacje,z drugiej Kopcia mozemy juz nie zobaczyc w pierwszym skladzie,
    bo i z Kaczmarkiem na treningach bedzie przegrywal.
    Nie kazdemu w rozwoju sluzy stres zwiazany z niepewnoscia co do skladu,tym bardziej
    w takim wieku a pierwszy przyklad z brzegu to Pawel.Fratczak na niego mocno postawil,troche z koniecznosci,
    ale Pawel natychmiast wrocil do zywych.
    Igor ma potencjal,co juz w tym roku pokazywal.

    Nie wiem czy np. liczenie na rozmowy z Taiem to mrzonki.
    Kontrak we Wroclawiu mu sie konczy,wiec byliby idiotami gdyby przynajmniej nie sprobowali.
    Co do Emila,ktory ma idealny wiek do osiagania sukcesow, to mam inne zdanie i Maxowi jednak do niego jeszcze troche brakuje.
    Pierwszy troche zgasl przez kontuzje ale i Australijczyk stoi przed sporym zadaniem jakim bedzie powrot po bardzo powaznej
    kontuzji.Tutaj sie oczywiscie nie upieram,bo Max faktycznie potrafi pojechac piorunujaco.
    Emila jednak bym nie skreslal.Za wczesnie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-08-2017 o 09:16
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #10230
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Oglądam właśnie Orzeł - Unia Tarnów, czytałem jego wypowiedź na PS i chyba lepiej dla młodego będzie jak od Witka ucieknie. Ten to dopiero as. Władek z Jozkiem i Termosem to wersal przy nim.
    Tyle ze zuzlowcy raczej sobie chwala wspolprace z Wito. I go szanuja.
    Z Jamrógiem tez sie rozstawal w bardzo brzydkiej atmosferze a teraz miedzy nimi nie ma zadnych problemow.
    Az tak bym go nie demonizowal, fakt, ze jest wyrazistym elementem folkloru i czesto tez burakiem, ale poki sypie swoim prywatnym groszem w ten sport, to ja na niego zlego slowa powiedziec nie potrafie.

    Ganimy, ze miasta daja na zuzel, wiekszosc sie czepia, ze GA daje na Unie... ale jak sie trafi typowy prywaciarz to sie go tez dojedzie.


    A i jeszcze co do Frickasa - owszem, na ten moment materialem na lidera nie jest, ale kto jest?
    powtorze pytanie z watku UL, tam tez chca jak co roku rewolucji Kto procz BZ i Doyla nadaje sie na miano lidera?
    Cala kupa zawodnikow ze srednia 2-2,2 pkt.
    Po za tym jeszcze jest aspekt finansowy. Zakladam, ze Greg H jeszcze zostanie na rok (chociaz rok temu twierdzielm, ze to jego ostatni sezon, ale kto go tam wie) Sciaganie kolejnego lidera na $ile wg mnie jest nierealne, budzet z gumy nie jest.
    Czasem w koncu trzeba tego lidera stworzyc..

    Miedziaka bym nie ruszal, zwlaszcza w kontekscie wymiany na np KK, to by byla bzdura.
    Przeciwnie.. dalbym mu do zrozumienia, ze jest ok, ze wiecej sie od niego nie oczekuje, ze jest prawdziwym walczacym aniolem, ostatnim mohikaninem itd.. na ostatni mecz powinniscie sie zorganizowac i czy Miedziak pojedzie czy nie to zrobic mu oprawe w podziekowaniu za wszystko, bo drugiego takiego to juz w lidze nie ma.

    Takie cos mogloby mu tylko pomoc, bo jednak cale zycie uwiera go presja, a jak widac nie radzi sobie z nia zbyt dobrze.

    Bardzo na plus w koncowce, mimo klopotow, pojechal Pawel, wiec potwierdza sie to co w sumie oczywiste.. za klub umierac bedzie tylko wychowanek, jaki by nie byl.


    Co do domniemanego Artioma w skladzie... bedzie to drogi kontrakt, ale niekoniecznie przeplacony. Trzeba pamietac ze on juz kilka torow w PL sobie obcykal i jest na nich pewnym punktem.
    W Grudziadzu, Tarnowie (jesli w EE), w Lesznie, w Zielonej... na pewno bedzie w stanie z Gregiem ciagnac wynik. No i u siebie tez powinien.
    Jak wplynie na niego SGP - nie mam pojecia, na ten moment byl calkiem niezle uporzadkowany, ale logistycznie z Togliatti sobie nie poradzil.
    Wiadomo, troche inaczej sie podrozuje po EU, ale z tym tez rozne historie bywaly.

    Na pewno pozegnalbym sie z MJJ i Walaskiem, oni juz wyzej nie skocza. Mimo wszystko sprobowalbym rozmow z Madsenem, kto wie co mu do lba strzeli. Do GP nie dostal sie wiec czysta glowa i 100% ligowa koncentracja.

    Nie kazdemu w rozwoju sluzy stres zwiazany z niepewnoscia co do skladu,tym bardziej
    w takim wieku a pierwszy przyklad z brzegu to Pawel.Fratczak na niego mocno postawil,troche z koniecznosci,
    ale Pawel natychmiast wrocil do zywych.

    No nie troche z koniecznosci tylko absolutnie nie mial wyjscia... sam fakt, ze chlopak smiga o kulach a jechal...

    Nie wiem, mozna mowic, ze to Fratczak ogarnal Pawla ale ja bym nie przesadzal. Na poczatku sezonu Pawel jechal totalny piach i >slusznie< go Gajes na lawie posadzil. Ja mysle, ze wlasnie to dalo mu do myslenia najbardziej.

    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 22-08-2017 o 08:40
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #10231
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Menatol Zobacz posta
    Jeżeli Rybnikowi odbiorą punkty i następnie z baraży wrócimy z tarcza to jeden ponadprzecietny gracz jest już zaklepane. Przy spełnieniu powyższych warunków menago też jest znany. W przypadku degradacji jedziemy identycznym składem jak przeciwko ekipie z Grudziądza z tym że w miejsce Walaska wskakuje Adrian.
    Szybko zadzialali,co cieszy.
    Niektorych bedzie jednak martwic tylko jedna zmiana w skladzie i pozostawienie Holdera i Miedzina.
    Mnie nie tyle to martwi co ciekawi,czy da sie z nich jeszcze cos wykrzesac i mam nadzieje,ze tak.
    Skoro mamy zaklepanego ponadprzecietniaka,spadek raczej nam grozic nie bedzie,choc
    oczywiscie to tylko teoria.




    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Tyle ze zuzlowcy raczej sobie chwala wspolprace z Wito. I go szanuja.
    Z Jamrógiem tez sie rozstawal w bardzo brzydkiej atmosferze a teraz miedzy nimi nie ma zadnych problemow.
    Az tak bym go nie demonizowal, fakt, ze jest wyrazistym elementem folkloru i czesto tez burakiem, ale poki sypie swoim prywatnym groszem w ten sport, to ja na niego zlego slowa powiedziec nie potrafie.

    Ganimy, ze miasta daja na zuzel, wiekszosc sie czepia, ze GA daje na Unie... ale jak sie trafi typowy prywaciarz to sie go tez dojedzie.
    Ale ja nie mowie ,zeby go nie szanowali,podobnie jak ja.Tez go szanuje,tak samo jak Wladka czy Jozefa.
    Tylko niektorzy byc moze wola szanowac go na odleglosc.
    Witek jest impulsywny,nie kazdy takich lubi ( spojrz na obrazonego Vacula ).
    Poki co oszczedza Miskowiaka seniora,choc on tez ma slaby sezon,grzmi na innych.
    Wiadomo dlaczego go oszczedza.
    Poza tym jak sie na wszystkim zna najlepiej,to niech zwolni Slaczke i sam prowadzi zespol.
    Mnie juz przestaly bawic te jego pozy,bo co innego mowi a co innego robi.
    Pieniadze sa wazne,ale w innym klubie zawodnicy tez beda je miec,tym bardziej zdolny junior czyli
    cos bardzo rzadkiego w ostatnich latach.Im jest przeciez obojetne skad one beda,od prywaciarza czy
    z miasta.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-08-2017 o 09:24
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #10232
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    im jest obojetne, nam niekoniecznie. A to tez sport dla nas.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #10233
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta


    No nie troche z koniecznosci tylko absolutnie nie mial wyjscia... sam fakt, ze chlopak smiga o kulach a jechal...

    Nie wiem, mozna mowic, ze to Fratczak ogarnal Pawla ale ja bym nie przesadzal. Na poczatku sezonu Pawel jechal totalny piach i >slusznie< go Gajes na lawie posadzil. Ja mysle, ze wlasnie to dalo mu do myslenia najbardziej.

    [/COLOR]
    Oczywiscie,ze Fratczak nie jest cudotworca,ale wsparl mocno Pawla co go na pewno podbudowalo.

    Na poczatku sezonu sam bylem skolowany a dodatkowo koledzy mnie zjechali jak napisalem,ze
    Pawel powinien miec miejsce w skladzie zaklepane.Pewnie calkiem slusznie sie ze mna nie zgadzali,tym bardziej,ze podejscie
    samego Pawla bylo dosc dziwne,ale Walasek oprocz meczu w Rybniku nie pokazal nic szczegolnego,wiec ryzyko bylo jednak male a gdyby
    Gajes mnie posluchal , byc moze Pawel wrocilby szybciej i bez tej pieprzonej Anglii w ktorej zawisl na plocie.
    Skutki ignorowania mojego zdania sa dla obu oplakane,bo Pawel sezon stracil a Gajesia nie ma juz w klubie.
    Z drugiej strony to moze Gajes naczytal sie moich madrosci o Walasku i dlatego juz go nie ma.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-08-2017 o 09:09
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    j-rules (22-08-2017)

  20. Powrót do góry    #10234
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Przepraszam, tak nieśmiało zapytam... A ekstraliga już uratowana? Odjęli punkty Row-owi? Baraże wygrane?
    Dzielicie skórę na niedźwiedziu. Także tego.... Może lepiej podumać, jak nie spieprzyć tych baraży, co?
    Skład po tych kontuzjach mamy pierwszoligowy i ja bym jednak takim mega optymistą nie był.
    Kolejny po Howardzie. Jasne, czekajmy na decyzje, ewentualne baraze, moze nawet na poczatek grudnia, okienko, zeby bylo bardziej fair. Do tego czasu przepraszajmy za wszystkich i wszystko. I znowu zaskoczenie, ze inne kluby maja juz sprawy dogadane.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  21. Powrót do góry    #10235
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Oczywiscie,ze Fratczak nie jest cudotworca,ale wsparl mocno Pawla co go na pewno podbudowalo.
    Dokładnie Frątczak nie jest cudotwórcą, chociaż niektórzy by już mu pomnik koło MA wystawiali. Co do Pawła to ja sobie przypominam, że to ten najgorszy Gajeś wziął go z powrotem do składu na Gorzów i nawet puścił w nominowanych, żeby Paweł się znów ogarniał - długo zanim nastał Frątczak.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na poczatku sezonu sam bylem skolowany a dodatkowo koledzy mnie zjechali jak napisalem,ze
    Pawel powinien miec miejsce w skladzie zaklepane.
    No bo przecież to "zawodnik bez ambicji"

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    [...]ale Walasek oprocz meczu w Rybniku nie pokazal nic szczegolnego,wiec ryzyko bylo jednak male a gdyby
    Gajes mnie posluchal
    Walasek miał dobry mecz w Zielonej i to zaciemniło obraz.

  22. Powrót do góry    #10236
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    No ale już biorąc pod uwagę, że utrzymaliśmy się (?) Jensenem, Walaskiem, IKSem, Pawłem(kontuzjowanym),Jackiem Holderem i zawodnikiem najczęściej wyprzedzanym w lidze (Chrisem) to jednak coś z cudu jest Bardziej jednak skłaniałbym się ku szczęśliwemu dla nas zbiegowi okoliczności. Czy Jacek I by zrobił taki sam wynik jak następca ? Zapewne nie.
    Ciekawe co z nowym menadżerem. Po ostatnich wypowiedziach Jacka II, wygląda na to, że już coś musiało zaiskrzyć między nim a _______?

  23. Powrót do góry    #10237
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A takie mam pytanko:

    Czy wszyscy, którzy wieszczyli ustawkę i punkty Rybnika w Lesznie to uderzyli się w pierś, że żadnej zmowy nie ma?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Powrót do góry    #10238
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Ano tak, zapomniałem o Zielonce, choc tam punkty były lepsze już sama jazda.

    W przypadku Pawła bardziej miałem na myśli jego wywiady i zadowolenie ze sprzętu, choć każdy widział, że jechał na kozie.
    W ambicje raczej nie wątpilem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #10239
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Wnioski zostały wyciągnięte i nikt nie będzie czekał do końca września z dogadywaniem zawodników.

  26. Powrót do góry    #10240
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Kolejny po Howardzie. Jasne, czekajmy na decyzje, ewentualne baraze, moze nawet na poczatek grudnia, okienko, zeby bylo bardziej fair. Do tego czasu przepraszajmy za wszystkich i wszystko. I znowu zaskoczenie, ze inne kluby maja juz sprawy dogadane.
    Jestesmy z Howardem z tego samego rocznika Po tym co widzialem w tym sezonie zaden "epic fail" juz mnie nie zaskoczy.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  27. Powrót do góry    #10241
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Łaguta Vaculik

    Chyba coś jest na rzeczy z Artiomem Łagutą, odwiedził Toruń 6 dni temu też Przedpełski się dziwnie śmiał, że nic nie wie wczoraj w magazynie jak go podpytywali Łaguta mówił w wywiadzie, że jest w trakcie rozmów z Grudziądzem i że będzie potrzebował trochęwięcej kasy bo w 2018 GP, jego sponsorem jest NICE czyli Krużynski, który jest u nas członkiem rady nadzorczej i jednocześnie dyrektorem zarządzającym NICE Polska wczoraj siedział ciągle w parku maszyn z Kościecha i Frątczakiem.




    No i teraz tez można snuć teorie różne...jak z Vaculikiem rok temu. Skoro Artem był wcześniej w Toruniu; następnie zaginął mu najlepszy silnik; a teraz info że może jeździć u nas... dalej już nie brnę


    Co do składu.

    Jeśli ma być świeża krew to takową posiada na pewno Holder jr., ale jeśli pozostanie młodszego pociąga za sobą pozostanie starszego to... trzeba na to przystać. Ze względu na słabe wyniki w tym roku obniżyć kontrakt starszego a przede wszystkim bardziej go zmotywować. Co trudne nie będzie bo jak sam Chris się wyraził największą motywacją są dla niego pieniądze. Odpowiednio więc zmieniamy akcenty za podpis, punktówki i ewentualnych premii, gdzie oczywiście punkty ponad jakiś poziom (np 11+ na wyjeździe i 12+ w domu) będą płacone extra extra extra...tak że mu się gałki oczne zaświecą jak marianolight na szerokiej w tych dniach.

  28. Powrót do góry    #10242
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    wklejcie jeszcze z 5 razy to zdjecie, bedzie sie lepiej przegladalo forum.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    młody_piernik (22-08-2017)

  30. Powrót do góry    #10243
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 113 w 82 postach
    Gratuluje wam wygranych derbów. Miałem nadzieje na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo GKM w ekstralidze ale z tym będzie trzeba jednak poczekać. Byłem pierwszy raz na motoarenie i stadion zrobił na mnie ogromne wrażenie, choć nasz też ma swój urok. Pierwszy raz od dawna taka przyczepna nawierzchnia w Toruniu ale ściganie było fajne. Biorąc pod uwagę to, że przegraliśmy wszystkie starty, to i tak zrobiliśmy niezły wynik. Szkoda, że ultrasi GKM i KS Toruń robią taką wiochę na trybunach. Co do baraży, to chyba nie ma takiej możliwości, żeby wybrzeże Gdańsk wygrało z Toruniem więc na moje można już ustalać skład na przyszły sezon. Na moje Kaczmarek wypali w przyszłym sezonie. IKS też się ładnie rozwija więc Toruń będzie miał niezłą juniorkę. Przede wszystkim bym się pozbył Grega, który już swoje lata ma i w przyszłym sezonie podzieli los Pedersena. Zostawiłbym Holderów, Miedziaka, Pawła i dorzucił jakiegoś lidera (Hampel, Emil, Tai, Madsen.). Łaguta zostanie w Grudziądzu, bo wie, że w pierwszym roku startów w GP potrzeba mu przede wszystkim stabilizacji, a zarobki wcale takie małe nie są. Szczególnie, że miasto ma sypnąć dodatkowym groszem w przyszłym sezonie. Kasprzak nie nadaje się na lidera, jest zbyt nierówny.

  31. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi ZszywaczGKM za jego przydatny post!

    Adasko68 (22-08-2017), Penhall (22-08-2017), RadioErewań (22-08-2017), Semen (22-08-2017), kingpin (22-08-2017)

  32. Powrót do góry    #10244
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    vicar

    Podskórnie czuję, że i mnie miałeś na myśli. Nie zamierzam jednak się kajać, bo napisałem:

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Tak naprawdę wszystko rozstrzygnie się w Lesznie i gdybym miał stawiać kasę to obstawiłbym, że ROW w Lesznie co najmniej zremisuje.
    Nie napisałem, że Unia nie wygra, napisałem co bym obstawił, a obstawianie wyników sportowych wiąże się z ryzykiem, a nie stuprocentową pewnością.
    Przy odjęciu 5 pkt. ROW-owi(najbardziej realne) i porażce rybniczan w Lesznie zwycięstwo torunian nie ma najmniejszego znaczenia, a ten bonus przy mizerii juniorów GKM-u był praktycznie pewien.
    Zresztą jeden z użytkowników już wcześniej czepiał się moich wpisów. Mam nadzieję, że TY jednak inaczej patrzyłeś na moje posty niż on.

    Wykorzystując obecność kolegi w tym wątku zapytam:
    Czy w Bydgoszczy planowane jest rozegranie w tym roku jeszcze choć jednych zawodów?
    Mam na myśli przede wszystkim Mistrzostwa Bydgoszczy, bo w zeszłym roku to była jedna z najfajniejszych imprez żużlowych na jakich byłem.
    Rad byłbym do Was i w tym roku na takie zawody przyjechać.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  33. Powrót do góry    #10245
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nie wiem Semen czy do Ciebie, czy nie, bo nie zapamiętywałem kto tak pisał - faktem jest, że parę postów takich tu się pojawiło No i dobrze, że nie postawiłeś pieniędzy - w bardzo głupi sposób byś je przegrał

    Co do Otwartych Mistrzostw Bydgoszczy - może impreza była fajna, ale Władek wszystkich na końcu poobrażał więc nie wiem czy coś w tym roku miałoby szanse dojść coś do skutku. Klub się stacza a tetrykowi to chyba zwisa. Chyba po prostu myślał rok temu, że na takiej imprezie zarobi.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  34. Powrót do góry    #10246
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A takie mam pytanko:

    Czy wszyscy, którzy wieszczyli ustawkę i punkty Rybnika w Lesznie to uderzyli się w pierś, że żadnej zmowy nie ma?

    Przecie my nie mieli najmniejszych wątpliwości bo przecie wiadomo że
    Laszno Toruń dwa bratanki i do żużla i do szklanki

  35. Powrót do góry    #10247
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Tak, wiem, że później były kwasy (potraktowanie PG).
    Ta impreza była jak dotąd najlepszym co zrobił klub będący już własnością Wl.Golloba.

    EDIT:... a jak tak już skaczemy po klubach, to tak jak przed sezonem nadal na DMP'2017 stawiam na Unię Leszno, choć kciuki będę trzymał za Spartę.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 22-08-2017 o 11:34
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Powrót do góry    #10248
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Menatol Zobacz posta
    Jeżeli Rybnikowi odbiorą punkty i następnie z baraży wrócimy z tarcza to jeden ponadprzecietny gracz jest już zaklepane. Przy spełnieniu powyższych warunków menago też jest znany. W przypadku degradacji jedziemy identycznym składem jak przeciwko ekipie z Grudziądza z tym że w miejsce Walaska wskakuje Adrian.
    ????

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Kontrowersyjny pomysł, z natury sciencie-fiction, ale podzielę się nim. Czytałem ostatnio, że Greg Hancock wziął się za menedzerke, zakładając agencje dla młodych chłopaków Greg Hancock Racing Team. Między innymi ma Lamparta prowadzić.

    Mój pomysł - duet trenerski Greg Hancock / Robert Kościecha.

    Robert dalej prowadzi młodzież + polaków, ogarnia MotoArene, tor, wszystkie sprawy na miejscu.
    Jeśli chodzi o Grega - może łączyć on funkcje swojej menedzerki i klubu. Prowadzi i pomaga chłopakom w GP - ściaga ich do Torunia, prowadzi ich w lidze. Podobnie z Lampartem. Zyski marketingowe i wizerunkowe - o tym nie wspomnę.
    Monstery pod wodzą Grega prowadzone w SGP, SBP, lidze polskiej...? Ilu zawodników chciałoby wspołpracować z Hancockiem - Janowski, Pawliccy...

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    orlosep (22-08-2017)

  38. Powrót do góry    #10249
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Za dużo Monstera w tym pomyśle.
    Zresztą znam w ludzi, którzy za jedną z przyczyn pogarszającej się sportowej sytuacji klubu podają właśnie wpływy Monstera.
    Osobiście nie mam zdania w tej kwestii, ale być moze coś w tym jest.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Powrót do góry    #10250
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Jeżeli Grega poskładaja i nie będzie żadnych przeciwwskazań ku dalszemu sciganiu pewnie przebimba jeszcze jeden sezon. Wątpię czy gp będzie na jego radarze bo tam idą na noże, ale ostatni sezon na MA jak najbardziej prawdopodobny. Moim zdaniem mimo sugestywnych wypowiedzi Pan Jacek Falubaz zostanie. Musi być spełnionych kilka warunków na które właściciel da przyzwolenie. Serce sercem, ale ciągnie wilka do lasu zwłaszcza, że na horyzoncie pojawia się możliwość stworzenia od początku do końca własnego projektu bez bycia sterowanym z tylnego siedzenia przez Pana Dowhana. Wbrew pozorom sezon ogórkowy zaczął się już dość dawno i tz piekarnie puszczają już pierwsze bąki. Na ile wiarygodne nie mi to oceniać.

  40. Powrót do góry    #10251
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    z całym szacunkiem ale Kostek nadaje się max do prowadzenia młodzieży, a nie do poważnego ogarniania logistyki meczowej. Zejdźmy na ziemie.

  41. Powrót do góry    #10252
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Kostek jak został trenerem to nawet słabo mu wychodzi
    walenie głupa, myślałem że będzie miał większy wpływ
    na atmosferę w parkingu bo jako zawodnik potrafił to
    robić.


    Jak zostanie Frątczak to żeby nie zapomniał zabrać ze sobą z
    zielonej zawodników i tormistrza

  42. Powrót do góry    #10253
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    A.Laguta/Doyle
    Lindgren
    CH.Holder
    J.Holder
    Przedpełski
    Miedziński+psycholog
    IKS
    Kaczmarek
    Zieliński

    Nikt nie wypuści z rąk krajowego lidera,dopóki sami sobie takiego nie wychowamy będzie graniczyło z cudem.
    Hancock to dobry zawodnik,ale wiek robi swoje,pamiętamy J.Crumpa po kontuzji barku,już nie wrócił do takiej dyspozycji jak wcześniej,i zakończył karierę,Hancock już jest w takim wieku,że regeneracja organizmu jest już o wiele gorsza,jako lider w 15 też już nie dźwigał w tym roku.
    Leszno,Gorzów,ZG,chcą się jeszcze wzmacniać,więc nie wypuszcza łatwo swoich liderów.

  43. Powrót do góry    #10254
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    No ale już biorąc pod uwagę, że utrzymaliśmy się (?) Jensenem, Walaskiem, IKSem, Pawłem(kontuzjowanym),Jackiem Holderem i zawodnikiem najczęściej wyprzedzanym w lidze (Chrisem) to jednak coś z cudu jest Bardziej jednak skłaniałbym się ku szczęśliwemu dla nas zbiegowi okoliczności. Czy Jacek I by zrobił taki sam wynik jak następca ? Zapewne nie.
    Ciekawe co z nowym menadżerem. Po ostatnich wypowiedziach Jacka II, wygląda na to, że już coś musiało zaiskrzyć między nim a _______?

    Nie wiem skąd to wziąłeś, jeżeli Chris jest najczęściej wyprzedzany, to jest też jednym z najczęściej wyprzedzających. Na trasie Chris ma -4 punkty w tym sezonie, w sumie, wiadomo że to nie powód do optymizmu, ale np. Vaculik ma -5, a Doyle -3. Kasprzak -4, Pawlicki -5, o Woźniaku mającym -13 nie wspomnę.

    Nie ma w tym aspekcie tragedii, jak będzie miał sprzęt, to będzie dobrze.

  44. Powrót do góry    #10255
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Myślę, że właściciel wyciągnął wnioski z ubiegłorocznej lekcji i tym razem nie będzie trąbil na lewo i prawo o ataku na tron i dogadanych zawodnikach dopóki dopóty nie będzie podpisów. Plan jest interesujący, ale jak to z planami bywa potrafią wziąć w łeb.

  45. Powrót do góry    #10256
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    A.Laguta/Doyle
    Lindgren
    CH.Holder
    J.Holder
    Przedpełski
    Miedziński+psycholog
    IKS
    Kaczmarek
    Zieliński
    Musi być trzeci Polak na seniorkę

  46. Powrót do góry    #10257
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Menatol Zobacz posta
    Myślę, że właściciel wyciągnął wnioski z ubiegłorocznej lekcji i tym razem nie będzie trąbil na lewo i prawo o ataku na tron i dogadanych zawodnikach dopóki dopóty nie będzie podpisów. Plan jest interesujący, ale jak to z planami bywa potrafią wziąć w łeb.
    o matko z córką.... i tak do grudnia? niedługo sezon ogórkowy będzie dłuższy niż zwykły. co oni odiebali z tą ligą... nieprawdopodobne.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  47. Powrót do góry    #10258
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Musi być trzeci Polak na seniorkę

    W tym sezonie jechaliśmy dwoma seniorami krajowymi,i dwoma juniorami,od przyszłego roku coś zmieniają znów?

  48. Powrót do góry    #10259
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Raczej startowiec niż zadzior. Jak na te "ochy" to Wiktor moim zdaniem w tym roku rozczarował. Ale może być jak z Drabikiem i jego pierwszym sezonem w Łodzi, który był mierny.
    też tak myślałem. ale ponoć miał kilka dzwonów na treningach etc i w tych pierwszych meczach (w jednym zemdlał gdzieś podczas meczu) nie powinien w ogole jechac. troche odpoczal i z kazdym biegiem jego jazda co raz lepsza. a pisze o tym ze jak zostanie na lata w Rzeszowie... to sie zmarnuje :/

  49. Powrót do góry    #10260
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nasza mlodziez nie zwalnia tempa.

    Krakowiak znowu lezal.Ktos,cos na ten temat?

    http://espeedway.pl/news,dmpj_get_we...,88628,12.html
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •