Strona 271 z 315 PierwszyPierwszy ... 171221261269270271272273281 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,151 do 12,195 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #12151
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    @blacktop
    Nie wiem po co użalasz się nad sobą, skoro, jak widać powyżej, równie chętnie odpisałeś Kingpinowi w jego stylu. Dla mnie większym, największym problemem są wpisy, które te gówno-burze rozpoczynają, jak ten dzisiejszy waszego funfla po szalu. Na większości for, na których się udzielam, z miejsca gość dostałby tydzień odpoczynku i na drugi raz zastanowiłby się zanim coś by napisał. Nie byłoby tych waszych połajanek. Zdaję też sobie sprawę, że gadam niczym dziad do obrazu i szans na jakąkolwiek moderację na tym forum już nie ma.
    Ostatnio edytowane przez wielun19 ; 07-10-2017 o 01:46

  2. Powrót do góry    #12152
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    1marcin60
    Jeśli tak wnikliwie oglądałeś i słuchałeś filmów z tych wydarzeń to pewnie słyszałeś też dwie inne przyśpiewki, które śpiewają kibice Włókniarza o Apatorze.
    Nie wiem co jest w tym takiego zaskakującego, przecież wiadomo że oba kluby nie pałają do siebie wielką miłością.
    Powiem Ci, że tak samo jest na meczach Legii gdy przykładowo grała w meczach LM i eliminacjach LM gdy "wychwalała" Widzew(sic) czy Lecha.
    Na każdym meczu Arsenalu gdy manifestują swoją niechęć do Tottenhamu.
    Takie jest prawo i natura kibica i nie mnie z tym dyskutować. Nie wiem czy mówimy w tym przypadku o kompleksach w powyższych przykładach.

    @wieluń19
    Absolutnie nie użalam się nad sobą. Traktuję to jako ciekawe zjawisko socjologiczne. Udajesz zwyczajnie, że Twoje goowno nie śmierdzi i zgadzasz się co do meritum
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 07-10-2017 o 01:57
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #12153
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Ma to sens jeżeli działa w dwie strony. Większości z Torunian Włókniarz ani grzeje, ani ziębi, więc o żadnej rywalizacji mowy być nie może. Podałeś nieadekwatne przykłady.

    Co do postu Kingpina, napisałem już czemu za niego podziękowałem. Przecież nie da się tego oddzielić lub wybrać pojedynczych zdań do polajkowania. Chcesz to to przyjmiesz. Nie to nie. Nie obchodzi mnie to. Nie zamierzam do tego wracać. Dla mnie koniec tematu.
    Ostatnio edytowane przez wielun19 ; 07-10-2017 o 02:06

  4. Powrót do góry    #12154
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Widzisz, tutaj się nie zgodzę, bo jest to najdłuższa "przyjaźń" między kibicami klubów żużlowych poza Derbami.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #12155
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2017
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Warto będzie pojechać w Nice z jednego powodu. Nie będzie tam Częstochowy.
    co nie znaczy, że to gówno i tak nie zaleje Waszego wątku...

  6. Powrót do góry    #12156
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez chicago23bull Zobacz posta
    co nie znaczy, że to gówno i tak nie zaleje Waszego wątku...
    Wpadną, narobią i jeszcze powiedzą, że to nasze.
    !Adrian walcz!

  7. Powrót do góry    #12157
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Heh, prowokacja. Używając tego słowa w odpowiedzi na mój wpis udowadniasz tylko, że nie masz zielonego pojęcia co ono znaczy, ale w sumie nie powinienem się temu dziwić - litera "P" jest daleko w słowniku.


    No popatrz, a ty w przeciągu tych trzech lat nie odpowiedziałeś żadnym argumentem. Nawet na tym polu przegrywasz więc 0:1 ; ]

    I jeszcze ten tekst z ożywieniem wątku - najbardziej aktywnego wątku na całym forum. Dobra kończę, bo zaraz przekroczysz dopuszczalne granice samoośmieszenia ; d
    Mocno cie (tak celowo z małej bo jesteś nikim) fantazja poniosła. Chciałeś błysnąć, ale znów udowodniłeś ze jesteś idiotą. Ciekawą gromadkę tu macie. Wpadnę jeszcze po rewanżu w niedziele bedzie cudownie zobaczyć wasz płacz. 1 liga 1 liga amator!!!! A w Toruniu wszyscy płaczą, ekstraligi nie zobaczą!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. Powrót do góry    #12158
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    dobra tam. odpuścić te medaliki. miały fuksa w tym roku i tyle.

    a wracając do Gdańska czy mecz ma już status zagrożonego i czy trwa ubijanie?

    gdansk.jpg

    sobota / niedziela / poniedziałek
    Ostatnio edytowane przez maci78 ; 07-10-2017 o 08:05

  9. Powrót do góry    #12159
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Lo rany. Wpadly kmioty z Czestochowy zrobic burdel i do tego jeszcze mowia, ze nie oni zaczeli. Pewnie te ich slawne frytki wyzarly resztki mozgow i godnosci, bo niby jak to tlumaczyc czym innym?

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Drapichrust (08-10-2017), chicago23bull (07-10-2017), venom200 (07-10-2017)

  11. Powrót do góry    #12160
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W komunie przechodziło, bo czy się siedzi, czy się leży........
    Uwielbiam takie pierdoleeeeeeeniee. Kto pracował to pracował, kto się obijał to obijał.
    W Eurokołchozie, ci którzy się obijali, teraz mają wyyyyyyyyyyyyyyjebbbbane i nie pracują, bo im się ...należy.
    O socjal emigrantach nie wspominając, ale tego nie muszę Ci chyba tłumaczyć.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 07-10-2017 o 08:36
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Powrót do góry    #12161
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie zmienię zdania o niektórych, powtarzam niektorych kibicach częstochowskich, bez względu na to ile jeszcze żali blacktop tu wyleje.
    Kto sieje wiatr, zbiera burze.
    Próbowałem przez jakiś czas ignorować tu ich wystepki, ale ileż można?
    Żadna merytoryczna wymiana zdań która próbowali ich ucywilizowac inni nie przynosiła skutku a nawet ich rozochocila do jeszcze większego hejt.
    Wiem, że mój język jest nieparlamentarny i chluby mi nie przynosi, ale czasem lepiej
    nazwać rzecz po imieniu niż udawać, że nic się nie stało.
    Normalnym ludziom takie traktowanie przez większość torunian i jak widać nie tylko torunian, oprócz zrozumiałych emocji dałoby jednak do myślenia i skłoniło do pewnej refleksji.
    W tym przypadku niestety na to nie liczę, bo jak widać, oni uważają, że spieraja się inteligentnie.
    Ta inteligencja z ich postów aż kipi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #12162
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Torun 2x wpie*dol od Włókniarza w tym sezonie. Dziekuje i dobranoc. Do zobaczenia za pare lat w ekstralidze jak nie upadnięcie i jakimś cudem awansujecie. Wtedy powtórzymy historie z tego sezonu.
    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    ...chyba 3 razy, bo jeszcze nas upokorzyliście w finale młodzieżówki rozgrywanym na toruńskiej MA.
    Dobrze, że jest żużel w Toruniu, bo powstawanie nowych klubów w Częstochowie nie miałoby sensu.

    ...a tak poważnie częstochowski klub to taki wańka-wstańka. Ogromne wahania kondycji klubu to we Włókniarzu standard.
    Walka wszelkimi możliwymi sposobami o tytuły, a potem po kilku lub kilkunastu latach zapaść klubu.
    Tak było w czasach Jarmuły(kaperowanie zawodników), tak było w czasach Drabika(kupowanie sukcesu), tak było w czasach Maślanki i jego następcy(wałki finansowe).
    Nie zdziwię się gdy za parę lat CKM zdobędzie tytuł DMP, by za kilka następnych lat popaść w totalne tarapaty.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 07-10-2017 o 08:56
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  14. Powrót do góry    #12163
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Uwielbiam takie pierdoleeeeeeeniee. Kto pracował to pracował, kto się obijał to obijał.
    W Eurokołchozie, ci którzy się obijali, teraz mają wyyyyyyyyyyyyyy****** i nie pracują, bo im się ...należy.
    O socjal emigrantach nie wspominając, ale tego nie muszę Ci chyba tłumaczyć.
    Znowu pomyliłeś wątki.
    Nie pisałem o ludziach nie pracujących.
    Pisałem, że jak masz robotę, musisz ją szanować.
    Wcześniej różnie z tym bywało.
    Socjale to inna para kaloszy.
    Jeśli komuś odpowiada poziom życia za te parę groszy z kuroniowki
    to jego sprawa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #12164
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Młody Holder leci na Ibize - instagram. Wyglada wiec na to, ze jedziemy z/z - i chyba słusznie. 4x11 (6 biegów) jak najbardziej realne dla tej czwórki. Moim zdaniem zadecyduje forma Przedpełskiego.

  16. Powrót do góry    #12165
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Znowu pomyliłeś wątki.
    Nie pisałem o ludziach nie pracujących.
    Pisałem, że jak masz robotę, musisz ją szanować.
    Wcześniej różnie z tym bywało.
    Socjale to inna para kaloszy.
    Jeśli komuś odpowiada poziom życia za te parę groszy z kuroniowki
    to jego sprawa.
    ...chyba Tobie się coś pomyliło.

    Właśnie o takich, którzy mieli robotę i mieli ją w dupie napisałem.
    Obecnie niemal całość z nich nie chce mieć roboty,
    więc daruj sobie takie pieeeeerdddollenniee odnośnie tych którzy jeździli na wyjazdy bo według Ciebie mieli poniedziałkową pracę w tyle.
    W takim tonie to napisałeś, a teraz próbujesz odwrócić kota ogonem.
    Obraziłeś mnie i sporo ludzi, którzy jeździli.

    ...a socjale wiadomo.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 07-10-2017 o 09:04
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Powrót do góry    #12166
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    teraz wyszlo, ze jestem wygodny... transport samochodem wybralem ze wzgledu na druga osobe ktora ze mna sie wybiera
    ja na swoim koncie mam min wyjazd pociagiem do Rzeszowa( mecz ligowy) przez Leszno(IMP) i uwazam za jeden z lepszych wyjazdow
    Stefan, napisałem do Ciebie na priv.
    Zadzwoń do mnie
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  18. Powrót do góry    #12167
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Toruńskie najstarsze w kraju zielone stoliki, które nigdy nie awansowały dostały piany na pysku po jednym moim wpisie przedstawiającym tylko prawdę. Przynajmniej uczciwie a przede wszystkim zasłużenie polecicie z ligi. Super ze bedzie stream. Fajnie bedzie to zobaczyć. Kupa śmiechu bedzie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    ... a wiesz o tym, że przed sezonem 1951 Włókniarz do najwyższej klasy rozgrywkowej (wtedy I ligi) też dokoptowano (razem ze Spójnią Wrocław) co spowodowało powiększenie planowanej ligi ośmiu do dziesięciu zespołów. Dokładnie tak samo jak przed sezonem 1976, kiedy Stal Toruń skorzystała z powiększenia ligi.
    Wiesz o tym? Wygląda na to, że nie...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  19. Powrót do góry    #12168
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,852
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Młody Holder leci na Ibize - instagram. Wyglada wiec na to, ze jedziemy z/z - i chyba słusznie. 4x11 (6 biegów) jak najbardziej realne dla tej czwórki. Moim zdaniem zadecyduje forma Przedpełskiego.
    Zadecyduje forma wszystkich 4 seniorów, bo chyba nie liczysz na wysokie punktówki juniorów?
    Choć można liczyć na te około 10 pkt ChH, bo on raczej na 3-4 punkty nie zejdzie. Reszta to wielka niewiadoma, równie dobrze mogą zdobyć po 4, jak i po 12pkt, tego nie wie nikt. Jest 4 seniorów i każdy MUSI zrobić po około 10pkt, lub więcej, będzie bardzo trudno.
    Przed sezonem, gdy większość jechała po Walasku jak po łysej kobyle, pisałem byście nie śmiali się tak, bo on jeszcze uratuje Wam Eligę. Wygląda na to, że tak właśnie może się stać.
    Czego Walasowi życzę.

  20. Powrót do góry    #12169
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Trochę mnie dziwi wasza wiara w Walaska. Wyszedł mu mecz w Toruniu ok. Ale to ciągle jest Walasek. Zdziwię się jak ujedzie więcej niż 6pkt. Ja jednak pojechałbym z młodym Holderem zamiast zz. Za to dziwnie jestem spokojny o Pawła. No cóż zobaczymy, na moje mamy jakieś 30% szans na pozostanie w ekstralidze.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  21. Powrót do góry    #12170
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...chyba Tobie się coś pomyliło.

    Właśnie o takich, którzy mieli robotę i mieli ją w dupie napisałem.
    Obecnie niemal całość z nich nie chce mieć roboty,
    więc daruj sobie takie pieeeeerdddollenniee odnośnie tych którzy jeździli na wyjazdy bo według Ciebie mieli poniedziałkową pracę w tyle.
    W takim tonie to napisałeś, a teraz próbujesz odwrócić kota ogonem.
    Obraziłeś mnie i sporo ludzi, którzy jeździli.

    ...a socjale wiadomo.
    Nikogo nie obrazilem.
    Zła wola czy nie zrozumiałeś?
    Stawiam na to pierwsze.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... a wiesz o tym, że przed sezonem 1951 Włókniarz do najwyższej klasy rozgrywkowej (wtedy I ligi) też dokoptowano (razem ze Spójnią Wrocław) co spowodowało powiększenie planowanej ligi ośmiu do dziesięciu zespołów. Dokładnie tak samo jak przed sezonem 1976, kiedy Stal Toruń skorzystała z powiększenia ligi.
    Wiesz o tym? Wygląda na to, że nie...
    Nic nie pomylił.
    To był po prostu inny Włókniarz.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 07-10-2017 o 09:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #12171
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Zaraz, zaraz wieluń19 kilka godzin temu jarałeś się jak kingpin nazywał Nas genetycznymi niedorozwojami i czym tam się dało.
    Dziękowałeś mu za ten wpis nawet, a teraz udajesz zniesmaczonego. Co za typ
    To jest torunska podwojna moralnosc nie potrafia zrozumiec w czym jest problem w tej podwojnej moralnosci... pewnie tez z tego powodu nie potrafia zrozumiec czemu caly stadion skacze i przyspiewuje 'kto nie skacze ten z torunia"
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #12172
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    No cóż zobaczymy, na moje mamy jakieś 30% szans na pozostanie w ekstralidze.
    A jeszcze parę lat temu, całkiem niedawno to się marudziło, ze prawie we wszystkich meczach będziemy faworytami.
    A tu jaka odmiana No, proszę bardzo... wreszcie trochę spokoju, człek jedzie na wyjazd myśli, że przegra i.... po
    prostu przegrywa

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... a wiesz o tym, że przed sezonem 1951 Włókniarz do najwyższej klasy rozgrywkowej (wtedy I ligi) też dokoptowano (razem ze Spójnią Wrocław) co spowodowało powiększenie planowanej ligi ośmiu do dziesięciu zespołów. Dokładnie tak samo jak przed sezonem 1976, kiedy Stal Toruń skorzystała z powiększenia ligi.
    Nie niszcz jego świata. Bo jeszcze zacznie sprawdzać i się dowie, że Włókniarz w swojej historii oddał cztery razy walkowera (choć jak to piszczą częstochowianie - może trzeba by napisać: Włókniarz cztery razy uciekł....)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  24. Powrót do góry    #12173
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... a wiesz o tym, że przed sezonem 1951 Włókniarz do najwyższej klasy rozgrywkowej (wtedy I ligi) też dokoptowano (razem ze Spójnią Wrocław) co spowodowało powiększenie planowanej ligi ośmiu do dziesięciu zespołów. Dokładnie tak samo jak przed sezonem 1976, kiedy Stal Toruń skorzystała z powiększenia ligi.
    Wiesz o tym? Wygląda na to, że nie...
    My do najwyższej ligi awansowaliśmy kilka razy. Wy siedzicie w niej na krzywy ryj od 40 lat.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  25. Powrót do góry    #12174
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Młody Holder leci na Ibize - instagram. Wyglada wiec na to, ze jedziemy z/z - i chyba słusznie. 4x11 (6 biegów) jak najbardziej realne dla tej czwórki. Moim zdaniem zadecyduje forma Przedpełskiego.
    Jest kasa na transmisję a nie ma na silniki Hancocka dla młodego ???PS. Sami robimy w tym wątku syf dyskutując z trollami.

  26. Powrót do góry    #12175
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Najlepszym przykładem kompleksu Torunia przez kibiców z Częstochowy jest ich obecność tutaj. Tak jak ktoś już napisał, wy żyjecie Toruniem, co nomen omen jest zrozumiałe, gdyż to piękne urocze miasto i zapewne marzeniem każdego z Czewy jest aby móc tu żyć i mieszkać. A przez to i kibicować toruńskim drużynom.
    Zazdrość to jednak dość smutne uczucie świadczące głównie o niemocy i słabości charakteru tego, który zazdrości.

    A jeśli się mylę (w co wątpię) to poprosimy grzecznie abyście już sobie poszli do siebie, bo zdecydowanie zubażacie wartość merytoryczną tego wątku. A raczej nikogo tu akurat nie interesuje co macie do powiedzenia.

  27. Powrót do góry    #12176
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    My do najwyższej ligi awansowaliśmy kilka razy. Wy siedzicie w niej na krzywy ryj od 40 lat.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No tak, raz nawet na krzywy ryj zaczeliscie od I Ligi a nie od drugiej, hipokryto.

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    chicago23bull (07-10-2017), el_kwas (07-10-2017)

  29. Powrót do góry    #12177
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    To jest torunska podwojna moralnosc nie potrafia zrozumiec w czym jest problem w tej podwojnej moralnosci... pewnie tez z tego powodu nie potrafia zrozumiec czemu caly stadion skacze i przyspiewuje 'kto nie skacze ten z torunia"
    A ty na weekend z wariatkowa masz przepustkę?

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  30. Powrót do góry    #12178
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Najlepszym przykładem kompleksu Torunia przez kibiców z Częstochowy jest ich obecność tutaj. Tak jak ktoś już napisał, wy żyjecie Toruniem, co nomen omen jest zrozumiałe, gdyż to piękne urocze miasto i zapewne marzeniem każdego z Czewy jest aby móc tu żyć i mieszkać. A przez to i kibicować toruńskim drużynom.
    Zazdrość to jednak dość smutne uczucie świadczące głównie o niemocy i słabości charakteru tego, który zazdrości.

    A jeśli się mylę (w co wątpię) to poprosimy grzecznie abyście już sobie poszli do siebie, bo zdecydowanie zubażacie wartość merytoryczną tego wątku. A raczej nikogo tu akurat nie interesuje co macie do powiedzenia.
    Najbardziej zazdrościmy tego ze po wjechaniu do Torunia natychmiastowo w głośnikach gości disco polo z radia Wawa Torun.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  31. Powrót do góry    #12179
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    przewiduje co sie moze wydarzyc na podstawie przedsezonowego sparingu w Gdansku, ktory widzialem na zywo. MJJ swietnie czuje geometrie tego toru, na trasie jezdzil rewelacyjnie, natomiast Walasek ma dobry start ze slaba trasa - ale w Gdansku start to 90% sukcesu. Dlatego o nich jestem spokojny i licze na ich 23/24 pkt w 6 startach. Holder - miarka żenady w jego przypadku juz dawno sie przebrała, ale na Boga, jesli on w starciu z 1ligowcami nie zrobi tych 12 w 6 biegach, to pora pomyslec sportowej emeryturze. Natomiast Paweł mial wtedy ogromne problemy - i sprzetowe, i torowe. Jezdzil jak junior, niestety. Dlatego uwazam, ze jego forma zadecyduje. Jesli chodzi o juniorow - 6/7 pkt z ich strony biore w ciemno. Na koniec przypomne wszystkim, ze patrzac ma wyniki Wybrzeza w tym sezonie, to w ostatnia niedziele mieli mecz zycia. Wanda Krakow potrafiła poskładać ich na wlasnym torze - wiec piłka wciaz w grze : )

  32. Powrót do góry    #12180
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Panowie Toruniacy,

    Tak sie brzydzicie taplanie sie w go...wnie z tymi przybylymi na ten watek. A uczestniczycie w tym syfie , a niektorzy chcieliby dorownac medalikom w rzucaniu scierwem z klawiatury.
    Nie dorownacie, bez szans. Albo akceptujecie ten poziom dyskusji, albo ignor. Takich "okazów" nie nauczycie manier i poziomu zachowania, jak sie przychodzi gdzies goscinnie.
    Zdawac by sie moglo, ze rozsadni i intelgientnii ludzie....a jednak probuja nawracac troglodytów.



    ==============
    Jestem za rozwiazaniem ZZ......Trzeba zaryzykowac...4 seniorow w dodatkowym starcie gwarantuje sporo wiecej.......bedzie wiecej okazji na dopasowanie do toru........czeste starty w tej pogodzie nie powinny przegrzac silnikow. Wszystko zatem przemawia za ZZ

  33. Powrót do góry    #12181
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Ze słabymi juniorami jazda ZZ to ogromne ryzyko. Wystarczy, że jeden z seniorów pojedzie piach i jest wysoka/wyraźna porażka.
    We trzech nie da się nic ugrać, nawet jeśli pojadą po siedem razy to musieliby zakręcić się po około 13-14 punktów bez bonusów!
    Nie mamy takich trzech zawodników, ba obawiam się, że o dwóch(jeden to może i akurat trafi się) takich byłoby ciężko, gdyby mecz tak przebiegał.
    Niestety mecz siedmiu* na trzech to bardzo prawdopodobny scenariusz.
    Spodziewam się meczu według, takiego właśnie scenariusza.

    *-siedmiu, bo nie zdziwię się jak Bieliński zrobi ze dwa punkty na naszych juniorach.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    apator_uk (07-10-2017)

  35. Powrót do góry    #12182
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Najbardziej zazdrościmy tego ze po wjechaniu do Torunia natychmiastowo w głośnikach gości disco polo z radia Wawa Torun.
    Co oznacza ni mniej ni więcej tyle, że musisz mieć tę stację już dużo wcześniej ustawioną i wyczekujesz aż tylko radio złapie sygnał ... wierny słuchacz? 😋

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mruczek za jego przydatny post!

    sirqaz (07-10-2017)

  37. Powrót do góry    #12183
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Jeśli chodzi o Pawła to podzielam obawy krajeskiego. On na torze w Gdańsku może dostać oklep od każdego.
    Semen też ma sporo racji, jack bez pomocy Grega rok temu był wyraźnie lepszy od Pawła.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  38. Powrót do góry    #12184
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Panowie Toruniacy,

    Tak sie brzydzicie taplanie sie w go...wnie z tymi przybylymi na ten watek. A uczestniczycie w tym syfie , a niektorzy chcieliby dorownac medalikom w rzucaniu scierwem z klawiatury.
    Nie dorownacie, bez szans. Albo akceptujecie ten poziom dyskusji, albo ignor. Takich "okazów" nie nauczycie manier i poziomu zachowania, jak sie przychodzi gdzies goscinnie.
    Zdawac by sie moglo, ze rozsadni i intelgientnii ludzie....a jednak probuja nawracac troglodytów.



    ==============
    Jestem za rozwiazaniem ZZ......Trzeba zaryzykowac...4 seniorow w dodatkowym starcie gwarantuje sporo wiecej.......bedzie wiecej okazji na dopasowanie do toru........czeste starty w tej pogodzie nie powinny przegrzac silnikow. Wszystko zatem przemawia za ZZ
    napisala chlopina zgodnie z zasadnami dobrych manier
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #12185
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    A propos młodszego Holdera. Imo warto by było jednak trzymać go w odwodzie do samego konća. Jeden mały deszcz może diametralnie zmienić warunki torowe, a wartość Jacka w takowych, tak jak większości tych lepszych Australijczyków, mocno rośnie.

    Biorąc pod uwagę wyniki jakie osiągnęły w Gdańsku Piła bez juniorów i Łódź, nie widzę przed jutrzejszym meczem żadnych wymówek. Da się zrobić tam dobry wynik, nawet wygrać, i tylko od przygotowania, nastawienia zależy czy się uda. Kadrowo jest porównywalnie.
    Ostatnio edytowane przez wielun19 ; 07-10-2017 o 11:17

  40. Powrót do góry    #12186
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Przeciez pisalem, ze tylko leczenie a moze i za pozno jest...



    Nie opuscimy was. Zawsze bedziemy wspierac kibicow przeciwnej druzyny i kibicowac waszym rywalom

    Jedyny cel marnej egzystencji. Nie masz swojego klubu wiec kibicujesz anty, cebula

    Lubie to, a Tobie połamalbym nogi w samych kolanach z usmiecjem na ustach


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  41. Powrót do góry    #12187
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Do k...y nędzy przestańcie im odpowiadać.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  42. Powrót do góry    #12188
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Mocno cie (tak celowo z małej bo jesteś nikim) fantazja poniosła. Chciałeś błysnąć, ale znów udowodniłeś ze jesteś idiotą. Ciekawą gromadkę tu macie. Wpadnę jeszcze po rewanżu w niedziele bedzie cudownie zobaczyć wasz płacz. 1 liga 1 liga amator!!!! A w Toruniu wszyscy płaczą, ekstraligi nie zobaczą!
    Hehehe, a ktoś tu jeszcze wczoraj zarzucał innym nadmierne nerwy ; ] Naprawdę, dostarczasz coraz więcej powodów do kręcenia beki ; ] Kto wie, może to jest dla ciebie jakieś wyjście wyjście z sytuacji - pełnić rolę forumowego błazna. Patrząc na zaledwie kilka twoich wpisów w tym wątku trzeba stwierdzić, że masz ku temu znakomite predyspozycje, wręcz wrodzony talent.

    Wpadniesz jutro? Spoko, znowu będzie można się pośmiać. Nie jest to może zbyt miłe, bo przecież w społeczeństwie obowiązuje zasada, że nie powinno się na głos wyśmiewać osób z upośledzeniami umysłowymi, no ale skoro tak perfidnie się podstawiasz to widocznie ci to nie przeszkadza, może wręcz się podoba (nie byłby to przecież twój jedyny dziwny fetysz). Zatem do zobaczenia w niedzielę - no chyba, że wypadnie ci akurat dyżur czyszczenia odbytów co wcale nie jest takie mało prawdopodobne biorąc pod uwagę, że jesteś jedyny w grafiku. Domyślam się jednak, że wtedy odwiedzisz nas w poniedziałek - tak czy owak będziemy czekać. Poprawisz nam wtedy humory swoimi przesiąkniętymi ujemnym ilorazem inteligencji wypowiedziami, tak jak małpa swoimi sztuczkami poprawia humory ludziom odwiedzającym zoo. Ja już jednak nic ci nie odpiszę - i tak już wystarczająco taplam się w fekaliach twojego naturalnego środowiska. Oddzielam zatem "dyskusję" z tobą grubą kreską i wracam na powierzchnię.

    ================================================== ======================================== ================================================== ======

    Co do składu na jutrzejszy mecz - ZZ to spore ryzyko, ale mimo wszystko chyba warto zaryzykować. Z drugiej strony Jack akurat na torze w Gdańsku miał już okazję startować i zaprezentował się tam całkiem nieźle. Tak źle i tak niedobrze. Najważniejsze jednak żeby nie padało. Część osób upatruje w deszczu szans na to, że Wybrzeże straci atut własnego toru, ale jeśli na przykład zrobiło by się takie grzęzawisko jak na finale I ligi, a mecz by jednak pojechał to ja kompletnie nie widzę naszych gwiazd na tak wymagającej nawierzchni.

  43. Powrót do góry    #12189
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    kompletnie nie widzę naszych gwiazd na tak wymagającej nawierzchni.
    Juz macie w tym doswiadczenie nie? w sensie w "niewidzeniu" zawodnikow na torze

    Cytat Zamieszczone przez Filon Zobacz posta
    Jedyny cel marnej egzystencji. Nie masz swojego klubu wiec kibicujesz anty, cebula

    Lubie to, a Tobie połamalbym nogi w samych kolanach z usmiecjem na ustach


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Powinienes zmienic nick, bo z greki oznacza on kochac Daleko ci do milosci jak straszysz lamaniem nog Ale wiesz co? na mysl o twoich grozbach drze jak na mysl o wczorajszym orkanie



    Cytat Zamieszczone przez Filon Zobacz posta
    Jedyny cel marnej egzystencji. Nie masz swojego klubu wiec kibicujesz anty, cebula

    Lubie to, a Tobie połamalbym nogi w samych kolanach z usmiecjem na ustach


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Powinienes zmienic nick, bo z greki oznacza on kochac Daleko ci do milosci jak straszysz lamaniem nog Ale wiesz co? na mysl o twoich grozbach drze jak na mysl o wczorajszym orkanie

    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #12190
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Pytanko: da się rozdawać ignory z Tapatalka?

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  45. Powrót do góry    #12191
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Tak jak ktoś już napisał, wy żyjecie Toruniem, co nomen omen jest zrozumiałe, gdyż to piękne urocze miasto i zapewne marzeniem każdego z Czewy jest aby móc tu żyć i mieszkać.
    Lol. Megalomani ciąg dalszy.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  46. Powrót do góry    #12192
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Mam nadzieje ze Jack na Ibizę leci wyłącznie w celu przesiadki na samolot do Gdańska. Jeśli nie - to jest to skrajnie nieodpowiedzialne, aż ciężko mi wierzyć ze Fratczak na to pozwala. Przecież wystarczy ze któryś nam się dzisiaj (tfu!) rozbije i jest pozamiatane. Nawet jeśli mielibyśmy jechać zz to wszyscy powinni być w parkingu podczas meczu. Wszyscy. Zwłaszcza Greg jego mać, dla którego zdaje się ważniejsze jest dostarczenie sprzętu na baraż, ale ten drugi.

    Mam nadzieje, ze historia się nie powtórzy i dwóch Gregów nie spuści drużyny z kujawsko-pomorskiego po raz drugi...

  47. Powrót do góry    #12193
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Mam nadzieje ze Jack na Ibizę leci wyłącznie w celu przesiadki na samolot do Gdańska. Jeśli nie - to jest to skrajnie nieodpowiedzialne, aż ciężko mi wierzyć ze Fratczak na to pozwala. Przecież wystarczy ze któryś nam się dzisiaj (tfu!) rozbije i jest pozamiatane. Nawet jeśli mielibyśmy jechać zz to wszyscy powinni być w parkingu podczas meczu. Wszyscy. Zwłaszcza Greg jego mać, dla którego zdaje się ważniejsze jest dostarczenie sprzętu na baraż, ale ten drugi.

    Mam nadzieje, ze historia się nie powtórzy i dwóch Gregów nie spuści drużyny z kujawsko-pomorskiego po raz drugi...
    Oho szukanie winnych wsrod Gregow spadku jest
    zenujace.

    edit.
    Zdajcie sobie sprawe, ze wystarczylo wygrac u siebie ze slabym Wlokniarzem i byscie byli pewni ligi
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #12194
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Z racji obecnego "poziomu" forum na znak protestu daję sobie miesięcznego BANA.
    Żegnam !

  49. Powrót do góry    #12195
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, a to ci http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...438,1,984.html

    Ostatnio odnoszę wrażenie, ze te laski z .N to nic innego jak szkodniki. Byle tylko komuś dokopać po kostkach, powód się jakiś znajdzie

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Z racji obecnego "poziomu" forum na znak protestu daję sobie miesięcznego BANA.
    Żegnam !
    Poczekaj do poniedziałku. Bo jak jutro KST obroni się w Gdańsku, to i tak nie wytrzymasz
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •