Strona 94 z 315 PierwszyPierwszy ... 44849293949596104144194 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,186 do 4,230 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #4186
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Powiem Wam szczerze, że patrząc na to gdzie jest teraz Polonia to cieszę się że mamy takie "problemy".
    Ja je traktuje w kategorii: ojej mam rysę na złotej kopercie zapasowego Rolexa
    A ponieważ takiego nie posiadam to nie widzę problemu ani tu ani z naszym składem

  2. Powrót do góry    #4187
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Panowie czepiacie się prezia na zasadzie byle się czepiać .
    Po pierwsze primo ultimo co ma powiedzieć? Jesteśmy słabi, Greg jest stary i cienki, Holder będzie cienki, Paweł na seniorce będzie cienki. Została nam walka z lewkami o otrzymanie?
    Po drugie primo ultimo Przy minimalnym szczęściu, tzn Paweł pojedzie lepiej niż w tamtym roku to samo MJJ i wcale nie jesteśmy gorsi niż rok temu. Nasza zaciężna juniorka myślę że plamy nie da .
    Więc ja twierdzę że w PO będziemy a tam jak bóg da czytaj, wszystko się może zdarzyć.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Stev (21-02-2017)

  4. Powrót do góry    #4188
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Akurat swego czasu to mi przypadła rola bycia odpowiedzialnym za liczenie widzów, a nie Marcinowi Z.
    Był taki mecz z Unią Tarnów, gdzie były prawie wszystkie ławki zajęte i media podawały frekwencję 15.000, 14.500 itp., a po dokładnych
    wyliczeniach wyszło nam ca 11.500 os. Myślę, że jednym z rekordów był finał 2001, gdzie przy zajętych w totalnym
    ścisku wszystkich ławkach, zajętych przez siedzących wszystkich przejściach między sektorami, trzech-czterech rzędach
    osób stojącym na górnym deptaku wyszło z obliczeń coś ok. 20.500 os. Dlatego nie sądzę, żeby mogło wejść
    na stadion 25.000, bo wtedy musielibyśmy mieć ze 6-7 rzędów stojących widzów na górnym deptaku...
    Morciasz, ale stadion był "modernizowany". Co kilka sezonów rzędów ubywało na Broniewskiego.

  5. Powrót do góry    #4189
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Wiara,wiara i jeszcze raz wiara.TO SIĘ UDA.W kalendarzu zima,a na zewnątrz wiosna,a na torze http://torun.wyborcza.pl/torun/7,487...BoxLokToruLinkI oto chodzi,przeszkodzić może SBP.

  6. Powrót do góry    #4190
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Morciasz, ale stadion był "modernizowany". Co kilka sezonów rzędów ubywało na Broniewskiego.
    Hm? Ubywało rzędów? Nie kumam. Z wielkich rewolucji to był powrót sztucznego oświetlenia po latach To było coś... i montaż tablicy świetlnej... tej co tak często nie działała...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Powrót do góry    #4191
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    logo_Apator_diament_small.gif55 wiosen z Apatorem

    W lutym 1962 roku założony Klub Sportowy Apator przy Pomorskich Zakładach Wytwórczych Aparatury Niskiego Napięcia (PZWANN), którego prezesem został dyrektor zakładów Jan Koźmiński.
    http://speedway.hg.pl/195x_196x/1962/1962.htm

    Zatem w tym roku obchodzimy 55 rocznicę, kiedy to na trybunach da się słyszeć gromkie Apator.


    Toruński klub zapewne nie przeoczy tej rocznicy i w trakcie sezonu zafunduje swoim fanom wiele atrakcji związany z tym świętem.


    Od razu wkleję mój komentarz do tej daty jaki przewinął się w profilu FB Morciasza z małymi korektami pod to forum.
    I dodam też że nie zapodaję tym wpisem oficjalnego startu żużla w Toruniu, a powstanie sekcji pod szyldem Apatora
    Zatem co przewinęło się na FB....

    Od tego co było przed 1962 absolutnie nie uciekam i wskazuję tylko na wprowadzenie nazwy Apator oficjalnie i wg mnie prawnie do nazwy sekcji żużlowej.
    61 był tym właściwym rokiem przekazania sekcji do Apatora, ale w 1962 zapewne stało się to faktem prawnym i wówczas założono KS Apator.
    Wcześniej używano tej nazwy i wg mnie była to trochę nazwijmy uprzejmość sekcji żużlowej względem PZWAN.

    Zatem zawiłości prawno-historyczne wprowadzają niejasności co do roku 61 i 62. A zaryzykuje stwierdzenie że zrobiły to fakty medialne, bo któż nie chciałby napisać jako pierwszy o tym co dziś nazywamy sponsorem strategicznym.

    Całość opisuję w rocznikach 61 i 62.

    Trzymając się nazw zauważcie nazwy jakie pojawiają się w oficjalnym użyciu, klub w programach z 62 nie używa nazwy Apator, a nazwa ta pojawia się w 63. W protokołach jednak pojawia się Apator już wcześniej co pokazuje Morciasz na FB.
    Zatem bazowanie na samym nazewnictwie niewiele wnosi.

    Moim zdaniem w 62 powstał fakt historyczny, a raczej prawny i data 1962 przyjęta jako start Apatora.

    Na FB przywołuje się też inne daty i postaci i trudno z tymi wpisami się nie zgodzić, ale żużel w Toruniu to już lata 1930, a jak znam życie to i pewnie wcześniej coś by się znalazło i polemiki będzie co niemiara.
    I bardzo dobrze bo może wszystko kiedyś zostanie uporządkowane.

    Podsumowując fakty prasowe są istotne ale żeby rozwiązać dylemat Apatora trzeba by dotrzeć do dokumentów, które wówczas podpisano i dat w nich zawartych, a to chyba jest niemożliwe bo pytanie podstawowe - gdzie taki dokument jest?

    PS.
    Wg mnie Apator to rok 1962, a najbardziej odpowiednim dla początku ligowego żużla w Toruniu, byłoby przyjęcie roku 1959, kiedy to zespół został po raz pierwszy zgłoszony do profesjonalnych rozgrywek trzeciej ligi i chyba nikt nie miałby z tą datą problemu.
    Co prawa w 58 istniała już trzecia liga, ale toruńczycy ścigali się w różnych innych rozgrywkach, na maszynach tzw przystosowanych, ale ligowo nie zaistnieli.
    Rok 59 to już pewnego rodzaju profesjonalizacja żużla w Toruniu i oficjalnie trzecia liga, a dla mnie ta data powinna być wykładnikiem startu żużla w Toruniu, oczywiście nie zapominając o prekursorach z lat .... nawet przedwojennych, bo bez tych podwalin nie byłoby tego co wydarzyło się w roku 59.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 22-02-2017 o 22:03
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  8. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Howard (22-02-2017), Semen (22-02-2017), kingpin (22-02-2017), stone_gossard (22-02-2017)

  9. Powrót do góry    #4192
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/6...-jepsen-jensen
    Jensen oprócz motywacji powinien szykować silniki od Johns 'a jeżeli jeszcze takich nie ma, żeby ten nasz jubileuszowy 55 rok był udany!

  10. Powrót do góry    #4193
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Zatem w tym roku obchodzimy 55 rocznicę, kiedy to na trybunach da się słyszeć gromkie Apator.
    Z całym szacunkiem Coval, ale trochę pojechałeś z tym gromkim Apatorem. Jeszcze w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych funkcjonowała nazwa Stal, ewentualnie łącznie Stal-Apator, ale oczywiście nigdy historia nie miała wiele wspólnego z faktami historycznymi, więc załóżmy, że za piećdziesiąt parę lat nasze wnuki będą czytać, że to właśnie około roku pańskiego 2015 na trybunach po raz pierwszy dało się słyszeć gromkie Get Łel

    Pan senator, znany ze swojej charytatywnej rozrzutności już zapewne przebiera kończynami, żeby odstawić z pompą turniej na pohybel pewnej firmy, której toruński żużel obecnie tylko zwisa i powiewa, bo dzięki grupce... (no dobra, nie będę niekulturalny)... i tak ma całkiem niezłą reklamę bez urywania sobie palców przez speców od marketingu.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  11. Powrót do góry    #4194
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    polewaczka tak jak chyba sporo pogladow mamy podobnych
    tak z Twoim postem sie nie zgadzam. Nie wydaje mi sie, zeby teraz firma Apator miala jakiekolwiek korzysci z tego ze na stadionie pojawia sie slowo APATOR, czy na tym forum. To nawet nie jest reklama. Lata 80 ruch kibicowski dopiero sie ksztaltowal. Ciezko nawet te czasy porownac do teraz. Mimo ze bardziej mi sie podobalo
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  12. Powrót do góry    #4195
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Co więcej, prezesowi Niedźwiedzkiemu chyba nawet nie bardzo się uśmiecha kojarzenie jego firmy z tą dyscypliną, preferuje zdaję się koszykówkę, czy innego tam pingponga. Nie mam pod ręką żadnych badań naukowych, jak "gromkie Apator" na stadione przy ul. Pera Jonssona przekłada się na sprzedaż firmy, więc nie będę się mądrzył. Przypuszczam, że ich marka jest już na tyle wystarczająco rozponawalna i kojarzona z wysokogatunkowym produktem żużlowym, że mogą sobie przez wiele następnych lat odcinać kupony od decyzji hierarchów z czasów głębokiej gospodarki ludowej. Kto by wtedy pomyśłał?

    Nie szkoda Wam biednego Pana Senatora, chłop co roku dokłada do tej zabawy grube pieniądze, fatyguje się na spotkania klubowe, a Wy mu tutaj piach w szprychy, jednemu prezesowi świeczkę, drugiemu ogarek? Izotonika ani be, ani me, ani kukuryku. Tylko wciąż ten sam ocet z polokoktą.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  13. Powrót do góry    #4196
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    To znaczy ja juz jestem na kibolskiej emeryturze, nie udzielam sie juz w mlynie
    Powiem tak od 2007 slyszalem ze lada dzien przestanie byc Apator zastapi unibax, nic sie takiego nie stalo, a tym bardziej nazwa izotonic Torun.
    Wiem, ze firma Apator nie chetnie patrzyla na ta sytuacje, jak jest teraz tego nie wiem.
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  14. Powrót do góry    #4197
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Tak czy owak, morał z naszej dyskusji taki - mieliśmy za PRL prawdziwych wizjonerów biznesu, w kontraście do czasów współczesnych, kiedy sprowadzamy się co najwyżej do bezkrytycznego małpowania cudzych wzorców.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  15. Powrót do góry    #4198
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Z całym szacunkiem Coval, ale trochę pojechałeś z tym gromkim Apatorem. Jeszcze w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych funkcjonowała nazwa Stal, ewentualnie łącznie Stal-Apator, ale oczywiście nigdy historia nie miała wiele wspólnego z faktami historycznymi, więc załóżmy, że za piećdziesiąt parę lat nasze wnuki będą czytać, że to właśnie około roku pańskiego 2015 na trybunach po raz pierwszy dało się słyszeć gromkie Get Łel
    Przeczytałem, przyjąłem i przyznaję gromkiego nie było, napiszę więcej, wówczas wielu kibiców być może kpiło z tego mariażu, tak jak dziś niektórzy z GetWell, a wielu nawet nie wiedziało, że dołączył do klubu Apator, a na pewno nikt nie przypuszczał, że ta nazwa stanie się w Toruniu najważniejszą rzeczą z najmniej ważnych dla kibiców żużla.
    Jeśli jednak okaże się, że zdarzy się coś (nie wiem co to może być?!?!?!), że GetWell się przyjmie i faktycznie za 50 lat będą o tym mówić i dokładnie tak samo będzie się nawiązywać do daty powstania GetWell, co wówczas?
    Tu na szczęście nie będzie mowy o dacie około roku Pańskiego 2015 bo data jest znana.
    I właśnie o to chodziło w moim wpisie żeby ustalić datę Apatora.

    Dlatego nie zgodzę się z tym że historia nie ma wiele wspólnego z faktami, bo ma pod warunkiem, że zostały udokumentowane.
    No ale to moje zdanie i nie chcę w ogóle na ten temat polemizować bo to nie to forum.

    Polemizować możemy o dacie Apatora
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 24-02-2017 o 18:54
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #4199
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    No tutaj raczej rzeczywiście nie ma co polemizować, bo data zgonu jest chyba wszystkim doskonale znana. Zatem zgodnie z dokumentacją Apator Toruń 1962-2006 RIP.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  17. Powrót do góry    #4200
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    jeszcze brakuje mi tekstu. Firma Apator pokazala srodkowy palec i zostawila klub z dlugami.
    Moze jestem mlody, moze stary, ale wychowalem sie wlasnie na nazwie Apator. Wydaje mi sie, ze wiekszosc traktowala to jaka nazwe wlasna. Jak mialem lat 10 niedocieralo do mnie, ze to nazwa firmy, ze oni cos tam produkuja. Nie bylo gromkiego unibax i nie widze zeby bylo getwell
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  18. Powrót do góry    #4201
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    No tutaj raczej rzeczywiście nie ma co polemizować, bo data zgonu jest chyba wszystkim doskonale znana. Zatem zgodnie z dokumentacją Apator Toruń 1962-2006 RIP.
    Hm. Jaką dokumentacją? Apatora w 2006 już nie było,
    ostatni sezon to 2005 ... Był KST...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  19. Powrót do góry    #4202
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Ja na miejscu Apatora (firmy) bym wszedł na roczek w nazwę Klubu żużlowego Toruń, żeby i młodemu
    pokoleniu zakodować w główkach APATOR APATOR APATOR

  20. Powrót do góry    #4203
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Pan red.wpisuje się jako kolejny specjalista od czarnego PR w kierunku Hancocka http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/668...owe-zachowaniePośrednio uderza w drużynę,klub,który reprezentuje w Polsce (komentarze pod wypocinami tego pana).Efekt ataku medialnego na zawodnika już osiągnięty jedną z kategorii w Plebiscycie TŻ przesądzono,że to zawodnik zasłużył a nie skandal gorzowski.Nie liczy się praca,wysiłek,zdrowie a jedynie przywalenie dla zasady.

  21. Powrót do góry    #4204
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie wiem po co Hancock to jeszcze rozgrzebuje.
    Redaktorek i tak potraktowal go lagodnie,bo skupil sie na przepisach a mogl na hipokryzji Grega.
    Nawet jak faktycznie mial cos z silnikiem,to okolicznosci nie sprzyjaly,bo tego "defektu" widac nie bylo.
    Dlatego powinien milczec niz sie rzucac jak kogut.
    Zreszta miedzy wierszami sam mowi o skutkach jakie ten "defekt" mogl przyniesc, co go jeszcze bardziej pograza.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-02-2017 o 13:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Hitman (26-02-2017), Nigel (26-02-2017)

  23. Powrót do góry    #4205
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Odnoszę inne wrażenie.Firma którą reprezentuje zawodnik w cyklu GP to jest jeden z głównych pracodawców jego utrzymania w zamian wymaga wyniku.No,ale może i mają rację ci ,którzy uważają,że należy w ganić takie zachowanie.Tak,tylko,że to ciągłe ganienie,piętnowanie może przenieść się na trybuny.Czy oto chodzi?Swoją drogą zastanawiam się nad wynikami w niektórych kategoriach plebiscytu tj najpopularniejszy trener PGE(Cieślak)najpopularniejszy zawodnik(Dudek,Piotr Pawlicki).Może się mylę,zbyt emocjonalnie podchodzę do sprawy,może rozgoryczenie jest duże po braku kogokolwiek w tym plebiscycie z klubu toruńskiego?Co zrobiła Klocowa dla żużla w 2016

  24. Powrót do góry    #4206
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Kingpin - pełna zgoda Herbie najpierw zachował się jak dzieciak a teraz tłumaczy się jak dzieciak - trochę wstyd jak stary chłop tak się zachowuje. Natomiast problem tzw. przepuszczania jest niestety większy zarówno w GP jak i lidze. Jak widziałem jazdę Pawlickiego w meczu UL-Sparta jak przepuszczał Janowskiego to także słabo to wyglądało.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    kingpin (28-02-2017)

  26. Powrót do góry    #4207
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    "Sprawa Hancocka"

    To co wydarzyło się na Antypodach i komentarze do tego zdarzenia utwierdzają mnie w tym,
    że większość dziennikarzy i kibiców wypowiadających się na ten temat to kompletni laicy.

    Mnie Greg zraził do siebie już dawno temu, że jest to fałszywiec z przyklejonym uśmiechem mialem już pewność po tym jak wystawił Spartę. Od tego czasu z uśmiechem na twarzy czytałem brednie na portalach, ale i na tym forum, jaki to wspaniały człowiek. Nagle opinie niektórych odwróciły si ę o 180 stopni.

    To jedna kwestia, druga,ważniejsza, to taka, że to co zrobił w Australii, to nic nowego. Nagle obruszyły się redaktory i kibice-fachowcy, że ktoś kogoś przepuścił. Wniosek jeden, gówno widzieli i gówno o tym sporcie wiedzą...

    EDIT: Przykład z lat ostatnich. Czy Milika i Woffiego ktoś oficjalnie zjjjjj....ł za wałek? Ktoś kogoś wykluczył? Ktoś komuś przez to zabrał punkty i pieniądze za te punkty?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 27-02-2017 o 11:27
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  27. Powrót do góry    #4208
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Przykład z lat ostatnich. Czy Milika i Woffiego ktoś oficjalnie zjjjjj....ł za wałek? Ktoś kogoś wykluczył? Ktoś komuś przez to zabrał punkty i pieniądze za te punkty?
    No Milik stracił na tym zachowaniu coś więcej niż punkty, bo przestał być brany pod uwagę jako kandydat do stałego dzikusa na SGP.

  28. Powrót do góry    #4209
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Nice sponsorem rozgrywek I ligi kopanej, po wykupieniu udziałów w Elanie,
    widać, że chłopaki idą mocno w kopaną :/
    Zdaje się że sędziowie w polskiej ekstraklasie kopanej tak samo wychodzą z logo NICE.

  29. Powrót do góry    #4210
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Ostatni gasi światło. Co się dziwić, żużel jest coraz bardziej niszowym sportem i nie ma świetlanej przyszłości. Piłką też rządzi mafia pseudodziałaczy, ale tort większy i zasady gry bardziej przejrzyste.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  30. Powrót do góry    #4211
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    wlasnie nie ma co sie dziwic. Zloty medal DPS a zloty medal w pilce zdobyty na igrzyskach by byl wiecej warty. O tym, ze jest sukces na motorkach przecietny Kowalski (coval to nie do Ciebie) dowiaduje sie z krotkiej informacji w wiadomosciach sportowych, jak akurat byl siku to nawet to przegapil. O sukcescie jakimkolwiek w pilce trabi sie do bolu. Inne realia inna kasa.
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  31. Powrót do góry    #4212
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Żużloki lada dzień wyjadą na szlakę a tu taka cisza?

  32. Powrót do góry    #4213
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Żużloki lada dzień wyjadą na szlakę a tu taka cisza?
    Cisza, bo jeszcze nie wyjechali.
    Otoczenie stadionu się zmieniło... wyburzono obok potężny budynek EC3
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Powrót do góry    #4214
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    troche nudno tutaj, moze poklocimy sie czy tomaszek powinien skonczyc kariere bo to temat na czasie
    ja jestem ZA
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  34. Powrót do góry    #4215
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Tomek powinien skończyć karierę ale w Toruniu, za rok u nas

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Dominik (03-03-2017)

  36. Powrót do góry    #4216
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    mam pomysła jakby powiedział ferdek kipeski
    zaczynam zbierac podpisy nad zmiana nazwy ulicy Pera Jonssona na tomasza golloba, udalo sie za 1 razem dlaczego mialoby sie nie udac teraz
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  37. Powrót do góry    #4217
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Burza w szklance wody,bo jak rozumiem nawiazujecie do "afery" z Krzystyniakiem.
    Szkoda,ze ani Gollob ani prezes GKM-u nie zauwazyli,ze niedawno w podobym tonie co Krzystyniak,
    swoje przemyslenia na internet przelal niejaki Slak.
    Tyle tylko,ze to funfel Golloba.

    Z naszego podworka.
    Nikt nie odniosl sie do falandyzacji prawa przez Terminskiego?
    Ciekawe jak to rozwiaza.
    Niby Holder ma zastrzezone w kontrakcie,ze pierwszenstwo ma nasza liga,niby przepisy FIM tez po naszej stronie ( podobno ),ale
    jak Chris nie dostarczy papierka,nie mam watpliwosci,ze go zawiesza.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-03-2017 o 16:36
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #4218
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Holder doniesie oświadczenie albo zrezygnuje z Anglii - nie ma innego wyjścia. Takie igranie z PZM niczego nam nie przyniesie - betonu nie skruszy!
    Co do Golloba to moim zdaniem powinien wrócić do Poloni i spróbować postawić klub na nogi bo Wladzio rozłoży go na łopatki.

  39. Powrót do góry    #4219
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Czy wie ktoś może, jaką długość będzie miał tor na MA po przebudowie?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  40. Powrót do góry    #4220
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Czy wie ktoś może, jaką długość będzie miał tor na MA po przebudowie?
    To się okaże przy okazji odbioru toru przez PZM. Może się okazać, że każdy tor Ekstraligowy będzie miał od nowa liczone długości toru.

  41. Powrót do góry    #4221
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Czy wie ktoś może, jaką długość będzie miał tor na MA po przebudowie?
    Swoją drogą czy ta przebudowa była konieczna? Po co zmieniać coś co funkcjonuje dobrze.

  42. Powrót do góry    #4222
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Swoją drogą czy ta przebudowa była konieczna? Po co zmieniać coś co funkcjonuje dobrze.
    A kto powiedział, że funkcjonuje dobrze? Co najwyżej przyzwoicie, bo faktem jest, że goście od dawna czytali nasz tor z łatwością. Poza tym urozmaicenie drugiego łuku powinno się przysłużyć zwiększeniu atrakcyjności widowiska - do tej pory był zbyt łatwy i schematyczny.

  43. Powrót do góry    #4223
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Swoją drogą czy ta przebudowa była konieczna? Po co zmieniać coś co funkcjonuje dobrze.
    No własnie w tym rzecz. MA funkcjonowała aż za dobrze. Każda ekipa SE czuła się tam wyśmienicie

    Więc trzeba było troszkę spyerdolić aby goście nie czuli się zbyt dobrze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #4224
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    A kto powiedział, że funkcjonuje dobrze? Co najwyżej przyzwoicie, bo faktem jest, że goście od dawna czytali nasz tor z łatwością. Poza tym urozmaicenie drugiego łuku powinno się przysłużyć zwiększeniu atrakcyjności widowiska - do tej pory był zbyt łatwy i schematyczny.
    Niby latwo, niby schematyczne a jednak atut był. Czy teraz będzie lepiej okaże się.

  45. Powrót do góry    #4225
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Holder doniesie oświadczenie albo zrezygnuje z Anglii - nie ma innego wyjścia. Takie igranie z PZM niczego nam nie przyniesie - betonu nie skruszy!
    Co do Golloba to moim zdaniem powinien wrócić do Poloni i spróbować postawić klub na nogi bo Wladzio rozłoży go na łopatki.
    Polonia była na łopatkach zanim Władek wrócił, więc gorzej rozłożyć już nie sposób. A powiadają, że długi spłaca i płaci na czas. Sportowy cel osiągnął, utrzymał klub w lidze podwórkowym składem, w programie "rodzina na swoim" było tych Gollobów momentami nawet dwóch. Tomkowe bajki o siódmych potach i korzonkach wciąż jeszcze łykają gdzieś indziej, więc, jak zwykł mawiać nasz spec od perełek, na powrót "ma jeszcze czas"

    A Holdera niech sobie zawieszają... dla wyrównania szans. Jak widać z powodu przebudowy toru na rywali padł blady strach. Teraz zanim się połapią z przerzutkami i nauczą składać w prawo, IKS zdąży trzepnąć na MA kilka kompletów i będzie po herbacie. A na wyjazdach z Krzysia niewiele większy pożytek niż z wspomnianego wyżej starszego mistrzunia. Do tego Walasek ma w tym sezonie udowodnić wyższość krajowych izotoników nad importowanymi. Nie ma tego złego... Nasz menadżejro ma pojemny plecak, miejsce na dodatkowe chusteczki się znajdzie. Nie ma o co robić afery.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  46. Powrót do góry    #4226
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    [QUOTE=polewaczka;1811965]


    Sęk w tym abyście sami nie zrobili sobie kuku

  47. Powrót do góry    #4227
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    I vice versa, Pożyjemy i zobaczymy ile nowych trajektorii wyrzeźbi na Smoku nowy menadżejro ze swoim toromistrzem. Wiadomo, że ci panowie niespodzianek na trasie nie lubią. Życzę zatem dużo sportowych emocji.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  48. Powrót do góry    #4228
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Niby latwo, niby schematyczne a jednak atut był. Czy teraz będzie lepiej okaże się.
    Wiesz, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana Sam fakt, że kibic rywala kwestionuje sens zmian torowych świadczy najlepiej o konieczności ich dokonania

  49. Powrót do góry    #4229
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Wiesz, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana Sam fakt, że kibic rywala kwestionuje sens zmian torowych świadczy najlepiej o konieczności ich dokonania
    Hm. Ciekawe jak to statystycznie wyglądało. Bo wiadomo, że na pierwszym łuku dzieje się dużo po starcie, ale jak zrobić statystykę ciekawych akcji to chyba jednak więcej ich było na drugim łuku. Hm?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  50. Powrót do góry    #4230
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ... a to zależy kolego w którym sezonie.
    Za najlepszych motoarenowych sezonów Sullivana bez wątpienia, więcej akcji niepierwszołukowopostartowych miało miejsce na pierwszym łuku.

    W późniejszych latach pierwszy łuk przygotowywany już był kiepsko...

    Sorry za swawolę słowotwórczą.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Morciasz (03-03-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •