Page 298 of 298 FirstFirst ... 198248288296297298
Results 13,366 to 13,405 of 13405

Thread: Apator Torun 2017 - watek klubowy

1. Back To Top    #13366
    Zaawansowany Penhall's Avatar
    Thanks
    630
    Quote Originally Posted by Coval View Post
    60 LAT MINĘŁO

Dziś dla wielu kibiców w Toruniu ważna okrągła rocznica.
    O matko nie wierzę ! Przyszło mi z tego równo połowę widzieć na własne oczy. Naszła mnie radość ale i jednocześnie smutek .
    Wszystkiego najlepszego dla osób związanych z klubem

P.S. Do naszych "perspektywicznych" dojdzie nowy Polak. Prawie jak Hancock ! Powodzenia w nowym klubie Kazek.
    Last edited by Penhall; Today at 08:27 AM.

2. The Following 2 Users Say Thank You to Penhall For This Useful Post:

grafi25 (Today), Yozayan (Today)

3. Back To Top    #13367
    Ekspert CarlitosFalubaz's Avatar
    Thanks
    1,576
    Gratulacje za zatrudnienie Doyla. Mam tylko nadzieje, że oskubie was na co najmniej 2 bańki.

4. The Following User Says Thank You to CarlitosFalubaz For This Useful Post:

lego (Today)

5. Back To Top    #13368
    Stały bywalec
    Thanks
    450
    Quote Originally Posted by CarlitosFalubaz View Post
    Gratulacje za zatrudnienie Doyla. Mam tylko nadzieje, że oskubie was na co najmniej 2 bańki.
    My również mamy taką nadzieję

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

6. Back To Top    #13369
    Stały bywalec sth's Avatar
    Thanks
    49
    Będzie musiał na to dobrze zapracować i zrobić dużo punktów w PO
    509

7. Back To Top    #13370
    Zaawansowany grafi25's Avatar
    Thanks
    155
    To pewnie będzie musiał wykręcić średnią w okolicy 2,3-2,4, aż tak dobrze życzysz Toruniowi

PS. Gratulacje za wyciągniecie Doyle'a
    Tylko Falubaz

8. Back To Top    #13371
    Użytkownik
    Thanks
    0
    W PO pojedzie swoje czyli padake bo gp bedzie ważniejsze

9. Back To Top    #13372
    Zaawansowany Penhall's Avatar
    Thanks
    630
    Quote Originally Posted by morgenik View Post
    W PO pojedzie swoje czyli padake bo gp bedzie ważniejsze
    No niekoniecznie. Po zdobyciu swego pierwszego IMŚa nie będzie już miał takiego ciśnienia na GP.

P.S. Qwa Ostafa też kupiliśmy, czy poszły jakieś sądowe straszaki ?
    "Dwóch sponsorów to za mało, by ukarać Get Well. Prawnik mówi, że to nie są osoby powiązane"
    Last edited by Penhall; Today at 09:51 AM.

10. Back To Top    #13373
    Ekspert CarlitosFalubaz's Avatar
    Thanks
    1,576
    Quote Originally Posted by grafi25 View Post
    To pewnie będzie musiał wykręcić średnią w okolicy 2,3-2,4, aż tak dobrze życzysz Toruniowi

PS. Gratulacje za wyciągniecie Doyle'a
    Wątpię, pewnie ze 2.0 starczy. Toronto grubo przebiło naszą najlepszą ofertę, wątpię żeby Termos te kasę wykładał. Ktoś tu wspominał o Karkosiku i to by wiele wyjaśniało. Chociaż nie mogę się nadziwić, że się Romanowi chce. Myślałem że już tylko dupeczki i róże mu w głowie

11. Back To Top    #13374
    Użytkownik wielun19's Avatar
    Thanks
    16
    Dziwne z tym Karkosikiem. Mnie się wydawało, że ma inne priorytety w kwestii sponsoringu/wydawania pieniędzy - Alex. Ale być może na razie nie jest to aż tak kosztowne.

12. Back To Top    #13375
    Ekspert Mariusz's Avatar
    Thanks
    527
    Quote Originally Posted by Penhall View Post
    No niekoniecznie. Po zdobyciu swego pierwszego IMŚa nie będzie już miał takiego ciśnienia na GP.

P.S. Qwa Ostafa też kupiliśmy, czy poszły jakieś sądowe straszaki ?
    "Dwóch sponsorów to za mało, by ukarać Get Well. Prawnik mówi, że to nie są osoby powiązane"
    Ale to ten sam prawnik, co stanowczo twierdził, że PZM musi uznać odwołanie Rybnika w kwestii skasowania pkt. Łaguty. A jak było wszyscy wiemy
    Wysłane z Amiga 500 Plus
    Ta wiadomość jest ukryta ze względu na to, że dockm , falubaz, barthezz23, Kildemand, docent, thengel, re-ankho znajdują się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.
    FALUBAZ DMP 2013 Hidden Content

13. The Following User Says Thank You to Mariusz For This Useful Post:

Yozayan (Today)

14. Back To Top    #13376
    Użytkownik
    Thanks
    28
    O Karkosiku też słyszałem i nawet zasugerowałem to w zeszła sobotę pisząc że wiele się dzieję u nas w klubie. Z tym że Karku nie chce przejmować całkowicie klubu narazie.
    Sam Terminski by nie pociągnął tego w taki sposób jego podobno mocno ogranicza teraz finansowo dobra zmiana. A jeżeli chodzi o Doyla to za wyciągnięcie z ZG by nawet 4 banski Karku dał

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

15. Back To Top    #13377
    Zaawansowany Yozayan's Avatar
    Thanks
    1,310
    Jak już chce vendettę przeprowadzać niech zrobi prezent Babci Patryka i ściągnie chłopaka bliżej. Albo niech popyta o etat dla profesora z Zielonej Góry na UMK.

16. Back To Top    #13378
    Ekspert Mariusz's Avatar
    Thanks
    527
    Quote Originally Posted by Yozayan View Post
    Jak już chce vendettę przeprowadzać niech zrobi prezent Babci Patryka i ściągnie chłopaka bliżej. Albo niech popyta o etat dla profesora z Zielonej Góry na UMK.
    O nie, jak wyciągniecie nam Patryka to wam podpalimy MA. Wiem co mówię, znam się na tym
    Wysłane z Amiga 500 Plus
    Ta wiadomość jest ukryta ze względu na to, że dockm , falubaz, barthezz23, Kildemand, docent, thengel, re-ankho znajdują się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.

17. Back To Top    #13379
    Ekspert Semen's Avatar
    Thanks
    416
    Zapewne, wszak za większością poważnych pożarów stali podpalacze-strażacy.
    Niby ochotnicy, ale kto Cię tam wie w jaki sposób zaczynałeś karierę.
    Frątczak won z Torunia!!!

18. Back To Top    #13380
    Użytkownik
    Thanks
    10
    Wiem, że mogę narazić się kilku osobom ale jeśli w zespole mają być Paweł, który odpuszcza w sytuacjach kontaktowych, Miedziak (gorąca głowa) czy ulubieniec części fanów, kibiców, Januszy - Chris Holder przy wsparciu "super" juniorów to nawet przy dwóch liderach Iver oraz Doyle walka o medale może być trudna. Mam nadzieje, że Termos nie da sygnału że bijemy się o złoto... Chociaż na SF było info że Iversen ma mięć dużego bonusa za złoto, więc boję się że jednak jest parcie na ten kolor. No chyba, że chłopaki ogarną sprzęt, głowy to powinno być ok.

Skoro mowa o Karku to ciekawe czy klub przy większym wsparciu finansowym planuje jeszcze jakieś transferowe niespodzianki.

Quote Originally Posted by Mariusz View Post
    O nie, jak wyciągniecie nam Patryka to wam podpalimy MA. Wiem co mówię, znam się na tym
    sam mówiłeś, że Patryk ma ważny kontrakt więc raczej mało realne.

19. Back To Top    #13381
    Ekspert Mariusz's Avatar
    Thanks
    527
    Quote Originally Posted by Semen View Post
    Zapewne, wszak za większością poważnych pożarów stali podpalacze-strażacy.
    Niby ochotnicy, ale kto Cię tam wie w jaki sposób zaczynałeś karierę.
    Głownie ochotnicy. Zawodowcy nie mieli w tym żadnego interesu. Ochotnikom gminy płacą ekwiwalent za każdą godzinę przy zdarzeniu. Zawodowcy dostają stałą pensję, więc im mniej pożarów tym mniej się narobią.

Ja nigdy nie byłem ochotnikiem. Ale po wyciągnięciu nam Patryka, mocno bym rozważył opcję, aby puścić co nieco w Toruniu z dymem

sam mówiłeś, że Patryk ma ważny kontrakt więc raczej mało realne.
    To fakt, na ten sezon ma wazny kontrakt z aneksem. Ale mowa jest na przyszłość.
    Wysłane z Amiga 500 Plus

20. Back To Top    #13382
    Zaawansowany koot's Avatar
    Thanks
    161
    Quote Originally Posted by strogonow View Post
    czy ulubieniec części fanów, kibiców, Januszy - Chris Holder

Kibic Chrisa to Janusz a taki jak Ty co ma zero przywiązania do swoich tylko by zmieniał byle wyżej w tabeli to kibic sukcesu, kiełbachowcinacz?

21. Back To Top    #13383
    Thanks
    49
    Chcecie powiedzieć, że Roman wraca w takiej ograniczonej formie - wykładając kasę na Doyle, żeby m.in. dowalić Zielonej za 2013. Jednocześnie drużynę będzie prowadziła osoba, która wtedy stała po drugiej stronie barykady. Przypominam sobie, jak krótko po przyjściu do Torunia Frątczak zapewniał, że u nas są już inne osoby i nic do nas za 2013 nie ma, natomiast tamtym decydentom nadal nie wybaczył! I co teraz będzie - chichot historii?
    Mimo wszystko wstrzymałbym się jeszcze z tym Karkiem u nas - poczekamy zobaczymy. Może też wyjść sponsor, który będzie np. startował w nadchodzących wyborach samorządowych? Zobaczymy.
    509

22. Back To Top    #13384
    Ekspert kingpin's Avatar
    Thanks
    3,463
    Jaki Krakosik?
    Przejelismy po naszym rządzie elastyczna linie kredytowa w banku światowym.
    Apator Torun DMP 2017

Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

23. Back To Top    #13385
    Użytkownik
    Thanks
    10
    Quote Originally Posted by koot View Post
    Kibic Chrisa to Janusz a taki jak Ty co ma zero przywiązania do swoich tylko by zmieniał byle wyżej w tabeli to kibic sukcesu, kiełbachowcinacz?
    Zarówno Chrisa jak i Warda nie traktowałem jak swoich, Ward nas olał na rzecz Falubazu, Holderem patrzy na nas przez pryzmat kasy, sam wspominał, że to kasa go motywuje do jazdy. Ciągle nie rozumiem, przywiązania do tego zawodnika na siłe! Jakby jakiś czas temu nie dostałby podwyżki po dobrym sezonie czy dalej chciałby reprezentować Toruń. Jednym słowem wydywał Termosa na kase

Czy kibicem sukcesu, kiełbachowcinaczem jest to określasz może być osoba, która chodzi na żużel od lat 90-tych?! Jeszcze za dzieciaka zapieprzałem po zawodach (ligowych, młodzieżowych) po parkingu aby zebrać autografy od zawodników, zrobić im kilka fotek. Gdybyśmy spadli również bym się pojawiał na stadionie.

Ogół zawodników nie przywiązuje się do klubu więc dlaczego ja mam przywiązywać się do nich.

Narzekać na co niektórych nie mam zamiaru przestać. Takie moje prawo i nie daje mi to z automatu statusu kibica sukcesu.

Pozdro

24. Back To Top    #13386
    Thanks
    49
    Narzekać na co niektórych nie mam zamiaru przestać. Takie moje prawo i nie daje mi to z automatu statusu kibica sukcesu.

Pozdro
    Daje Ci to z automatu status marudy.
    509

25. Back To Top    #13387
    Użytkownik
    Thanks
    10
    Quote Originally Posted by sth View Post
    Daje Ci to z automatu status marudy.
    nie ja pierwszy i ostatni na tym forum

26. Back To Top    #13388
    Stały bywalec Oracle's Avatar
    Thanks
    153
    Akurat Holder do klubu przywiązany był i jest.
    Kasa motywuje mnie do dobrej jazdy bo dzięki temu zarabiam.
    Tej wypowiedzi proszę nie przekręcać pod swoje prywatne zdanie.

Większe wątpliwości co do przywiązania do barw klubowych można mieć już w stosunku do Adriana.

27. Back To Top    #13389
    Thanks
    161
    Zarówno Chrisa jak i Warda nie traktowałem jak swoich, Ward nas olał na rzecz Falubazu, Holderem patrzy na nas przez pryzmat kasy, sam wspominał, że to kasa go motywuje do jazdy. Ciągle nie rozumiem, przywiązania do tego zawodnika na siłe! Jakby jakiś czas temu nie dostałby podwyżki po dobrym sezonie czy dalej chciałby reprezentować Toruń. Jednym słowem wydywał Termosa na kase

Czy kibicem sukcesu, kiełbachowcinaczem jest to określasz może być osoba, która chodzi na żużel od lat 90-tych?! Jeszcze za dzieciaka zapieprzałem po zawodach (ligowych, młodzieżowych) po parkingu aby zebrać autografy od zawodników, zrobić im kilka fotek. Gdybyśmy spadli również bym się pojawiał na stadionie.

Ogół zawodników nie przywiązuje się do klubu więc dlaczego ja mam przywiązywać się do nich.

Pozdro

No widzisz ja tak samo chodzę na żużel od lat 85-86 ale to z tata na kolanach a świadomie od lat 90 i jestem Januszem speedwaya
    bo kibicuję Chrisowi ?
    Żaden żużlowiec nie jest z nami z miłości a dla pieniędzy ale przez te 10 lat Chris miał pewnie możliwości zmienić klimat a został
    z nami , wiem że nie za darmo.
    W tej chwili chodzę na żużel dla Pawła i Chrisa, za Miedziakiem nigdy nie przepadałem choć mam szacunek dla niego bo trochę
    kości połamał dla nas.
    Generalnie się zgadzamy ale tego Janusza ciężko przeżyć

28. Back To Top    #13390
    Użytkownik
    Thanks
    28
    Ja myślę że Chrisem jest troszkę inaczej obecnie.
    On przez wypadkiem Warda poszedł by wszędzie gdzie by złotówka więcej wpadała
    Po wypadku chłopak spokorniał naprawdę i mówią to ludzie z jego otoczenia. Dlatego był też taki zły jak klub nie chciał z nim prowadzić rozmów. Co dał upust podczas baraży w Gdańsku

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

29. Back To Top    #13391
    Ekspert lego's Avatar
    Thanks
    1,256
    pytacie skąd ta kasa? wystarczyło nie kraść
    ██████████████████
    ██████████████████

30. The Following User Says Thank You to lego For This Useful Post:

pawel_KST (Today)

31. Back To Top    #13392
    Zaawansowany Przemek's Avatar
    Thanks
    17
    Jason Doyle, Niels Kristian Iversen, bracie Holderowie, Michael Jepsen Jensen - Gratuluje i jak zrobiliście to, że aż tylu zagranicznych seniorów udało Wam się namówić? Jensen wie na co się pisze?

Do tego: Przedpełski i Miedziński? Za tego drugiego możecie wziąc Holte na jeden sezon i skoro macie tyle kasy to w przyszłym roku przyładować w Dudka. Frątczak się ucieszy

32. Back To Top    #13393
    Zaawansowany Aussie's Avatar
    Thanks
    1,087
    Quote Originally Posted by Przemek View Post
    Jason Doyle, Niels Kristian Iversen, bracie Holderowie, Michael Jepsen Jensen - Gratuluje i jak zrobiliście to, że aż tylu zagranicznych seniorów udało Wam się namówić? Jensen wie na co się pisze?

Do tego: Przedpełski i Miedziński? Za tego drugiego możecie wziąc Holte na jeden sezon i skoro macie tyle kasy to w przyszłym roku przyładować w Dudka. Frątczak się ucieszy
    Albo czy starszy Holder wie na co się pisze

33. Back To Top    #13394
    Ekspert sobotch's Avatar
    Thanks
    1,514
    Oni wszyscy są obecnie na etapie zdobywania polskiego obywatelstwa. Na zasadzie, że im więcej spróbuje, tym większe prawdopodobieństwo że dostanie którykolwiek.

Oczywiście alternatywą wobec powyższego może być odpowiedni aneks w regulaminie, deprecjujący przymus startów polskich zawodników do zera w szczególnych przypadkach (np. gdy uda się zakontraktowac odpowiednią ilość obcokrajowców).

Tak na poważnie, to skąd te wszystkie ploty? Im bliżej listopada, tym większe ciśnienie
    Prawą ręką zadaj ból, lewą ręką zadaj śmierć - chyba, że jesteś mańkutem, to zadaj odwrotnie.

34. Back To Top    #13395
    Zaawansowany
    Thanks
    23
    Jeżeli Doyle będzie, to nie będzie Chrisa Holdera.
    Proste jak budowa cepa.

35. Back To Top    #13396
    Thanks
    17
    Quote Originally Posted by sobotch View Post

Tak na poważnie, to skąd te wszystkie ploty? Im bliżej listopada, tym większe ciśnienie
    To nie są ploty. Stal rozmawiała i z Jensenem i kontaktowala sie z Holderem, czy Kildemandem. Pewne odpowiedzi już w chwili obecnej są znane . U nas będzie Woźniak + Linus + jakis rezerwowy typu Cook, Daniel Davidsson bez gwarancji startu.

36. Back To Top    #13397
    Zaawansowany
    Thanks
    23
    Wróbelki ćwierkają, że Ch. Holder będzie miał zółto-niebieski kevlar w 2018 roku.

37. Back To Top    #13398
    Ekspert Malin017's Avatar
    Thanks
    1,166
    Quote Originally Posted by Przemek View Post
    To nie są ploty. Stal rozmawiała i z Jensenem i kontaktowala sie z Holderem, czy Kildemandem. Pewne odpowiedzi już w chwili obecnej są znane . U nas będzie Woźniak + Linus + jakis rezerwowy typu Cook, Daniel Davidsson bez gwarancji startu.
    Generalnie skład wydaje się klepnięty, więc kto ma być, to już jest. Ja osobiście przy tym szastaniu kasą zakontraktował bym jeden z pakietów i wypożyczył niżej na rok.

38. Back To Top    #13399
    Thanks
    17
    Quote Originally Posted by There_is_no_spoon View Post
    Wróbelki ćwierkają, że Ch. Holder będzie miał zółto-niebieski kevlar w 2018 roku.
    Ale grudziądzki jak już..

39. Back To Top    #13400
    Użytkownik
    Thanks
    10
    Generalnie się zgadzamy ale tego Janusza ciężko przeżyć [/QUOTE]

Może źle odebrałeś to co napisałem albo źle sformułowałem zdanie. Nie twierdzę, że osoby które chcą lub uwielbiają Chrisa są Januszami. Generalnie miałem na myśli to, że w każdej grupie można znaleźć osobę, która kocha/lubi/uwielbia/chce Chrisa.

Nikogo z forum nie posądzam o bycie Januszem 😃

40. The Following User Says Thank You to strogonow For This Useful Post:

koot (Today)

41. Back To Top    #13401
    Ekspert Malin017's Avatar
    Thanks
    1,166
    Holder zrobił sporo, by zrazić do siebie kibiców. Uważam, że jesteśmy dla niego bardzo wyrozumiali.

42. Back To Top    #13402
    Thanks
    49
    No widzisz ja tak samo chodzę na żużel od lat 85-86 ale to z tata na kolanach a świadomie od lat 90 i jestem Januszem speedwaya
    bo kibicuję Chrisowi ?
    Ja też kibicuję Chrisowi i chciałbym żeby u nas został i nawet by mi nie przeszkadzało miano Janusza speedwaya, albo nawet Mariusza speedwaya
    509

43. Back To Top    #13403
    Thanks
    161
    Ciiii bo Mariusz ma zostać adminem ewentualnie modem podobno juz dzwonił w tej sprawie do Bunia i Karolaka

44. Back To Top    #13404
    Ekspert Mariusz's Avatar
    Thanks
    527
    Ciiii bo Mariusz ma zostać adminem ewentualnie modem podobno juz dzwonił w tej sprawie do Bunia i Karolaka
    Hmm, a skąd te przecieki ? Ostaf coś pisał ? Daj jakiegoś linka
    Wysłane z Amiga 500 Plus

45. Back To Top    #13405
    Stały bywalec
    Thanks
    43
    Quote Originally Posted by There_is_no_spoon View Post
    Jeżeli Doyle będzie, to nie będzie Chrisa Holdera.
    Proste jak budowa cepa.
    Czyżby? Hołder musi zjechać z ceny, ale i tak nigdzie nie dostanie tyle co w Toruniu po obniżkach. Klub mając wybór między Jensenem a Holderem musi wybrać Holdera.
    Chyba ze takiego wyboru nie ma i za Holdera tez przychodzi jakas armata, to ok, ale Hołder zostanie, bo kto za niego? Fricke? Milik? wolne żarty z tych 2000 na prezentację przyszłoby 20
    Hołder jaki by on nie był, dla toruńskiego kibica znaczy dużo. Bardzo dużo. Ludzie chodzą na Holdera, prędzej przeżyto by odejście Miedziaka niż Chriaa,to ze tutaj są nastroje anty Chrisowe nie znaczy ze to jest obraz toruńskich kibiców.
    Do końca nie wiadomo z czego to wynika, ale tak jest, Holderowi wybaczy się więcej niż Pawłowi którego można posadzić na ławce, czy Miedziakowi.
    Utratę Holdera można by zrekompensować tylko mistrzostwem Polski. A pewności na to nie ma
    Holder zostanie, bo to rozsądne i dla klubu, i dla Holdera
    Nawet jak są porażki, to i tak ludzie przychodzą. Bo Holder jedzie. Jakich koszulek najwięcej się sprzedaje? Holdera to jest lokalny idol, i nikt tego nie rozumie, zwlaszcza z poza Torunia, na szczęście takim fanem Chrisa jest nasz właściciel. I może gdy sam rozważał na początku zakończenie współpracy, to wierzę w to że po opadnieciu emocji się dogadali.
    Last edited by 1marcin60; Today at 04:23 PM.