Strona 14 z 315 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #586
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Jestem za a nawet przeciw.Zastanawia brak konkretów w sprawie Miedzińskiego.Wybór Vaculika wskazuje,że ważniejsze dla niego w przyszłym sezonie będzie SGP.Powodzenia.

  2. Powrót do góry    #587
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Pytanie do starych, stażem rzecz jasna, użytkowników SB:

    Czy zauważyliście, że po zakończeniu ligowej rywalizacji, nastąpił nagły wysyp nowych forumowiczów?

    Mam nieodparte wrażenie, że zaczęto tym forum nie tylko wpływać na kierunki dyskusji, ale probować już manipulować na maksa. Mariusz nie jest juz sam...
    Ma co raz większą, wygadaną konkurencję
    Z pełnym szacunkiem Semen, ale nie za dużo tych teorii spiskowych? Wytłumaczenie jest chyba proste, pińćset plus zaczyna przynosić owoce! A tak poza tym, prawdziwe emocje żużlowe zaczynają się w okresie transferowym, kto tam dziś do kina chodzi

    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    A ja myślę że są tylko nikt nie chce zaryzykować jak na przełomie lat 90/2000
    Ja myślę że kierunek wschodni jest dobry o czym pisał Semen
    Mi by odpowiadali jacys rosyjscy Andrzeje na literę L lub K
    Z drugiej strony Holder mini przy bracie mógłby nabrać ogłady. Ale czy ktoś zaryzykuje?
    Ja po namyśle uważam, że Toruń nie jest dobrym miejscem na tego typu eksperymenty oraz oswajanie świeżaków z ekstralipą. Gajeś ma dobry zmysł taktyczny i wypisywać program umie, ale doradzić w kwestii ścieżek czy przełożeń? Potrzebny byłby jeszcze doświadczony trener. Kościecha jako zawodnik wirtozem nie był, a rzemiosła trenerskiego dopiero się uczy. Holder, Hancock wcześniej Sullivan, teraz może PUK, tacy zawodnicy mają sens, którym Kostek szepnie do ucha, a oni wypuszczą drugim, bo sami więdzą lepiej. Młodych szkoda marnować, albo patrzeć jak potem brylują w innych klubach. Sporo się ich już przewinęło. Nie przebili się do składu i teraz przynoszą mniejszy lub większy pożytek innym klubom: Brady Kurtz, Max Fricke, żeby tylko wymienić Kangurów, a ze wschodu Kułakow, nawet wschodząca gwiazda Łogaczew, miał dwa lata temu kontrakt w Toruniu. Poza tym kierunek wschodni nie bardzo się sprawdza w Toruniu. W przypadku Gajesia bardziej wypada liczyć na australijską kolonię. Jack Holder pod skrzydła brata, jestem za. Może jednak Tajski? Ponoć nie do wyrwania tak jak PUK też może mieć pretensje do aktualnego pracodawcy. To tylko biznes, a cyrk transferowy dopiero się zaczyna.

    Nie ma co dramatyzować z Vaculem, nie takie meteory przemknęły przez Toruń. Trzon drużyny jest, czyli Holder, Przedpełski, zapewne Miedziński, może Hancock. Kto tam znów dojdzie piąty do brydża na jeden sezon, pal sześć. Będę się upierał, że o "być albo nie być" w przyszłym roku zadecydują juniorzy, a tutaj jest w przypadku Torunia prawdziwy dramat.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 12-10-2016 o 11:07
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  3. Powrót do góry    #588
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Pytanie do starych, stażem rzecz jasna, użytkowników SB:

    Czy zauważyliście, że po zakończeniu ligowej rywalizacji, nastąpił nagły wysyp nowych forumowiczów?

    Mam nieodparte wrażenie, że zaczęto tym forum nie tylko wpływać na kierunki dyskusji, ale probować już manipulować na maksa. Mariusz nie jest juz sam...
    Ma co raz większą, wygadaną konkurencję
    Ja zauważyłem pojawienie się naszej wersji
    Mariusza. Co prawda nie wchodzi jeszcze w tyłek
    Senatorowi, tak jak oryginał Buniowi, ale wszystko
    jeszcze przed nim .
    !Adrian walcz!

  4. Powrót do góry    #589
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Tak naprawdę możemy sobie oceniać tylko ten nasz ulubiony, mityczny potencjał Przydatność każdego zawodnika będziemy mogli ocenić dopiero w przyszłym roku.
    Otóż to i dlatego, czytając Steva, odnosi się wrażenie że należy maksymalnie dopomóc szczęściu, wykupując wszystko co najlepsze się jeszcze kupić da.


    Prawda jest taka, że najgorsze co możemy zrobić, to pozbyć się Miedziaka w zamian za zawodnika który z dużym prawdopodobieństwem za rok będzie chciał odejść.
    Ostatnio edytowane przez Aerie ; 12-10-2016 o 10:27

  5. Powrót do góry    #590
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ja zauważyłem pojawienie się naszej wersji
    Mariusza. Co prawda nie wchodzi jeszcze w tyłek
    Senatorowi, tak jak oryginał Buniowi, ale wszystko
    jeszcze przed nim .
    Bo Ty Malin to bystry chłopak jesteś.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #591
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Co wątek to widzę Taia w barwach innej drużyny niż Sparta

    twoffinden14 points today in Poland been a fun year! i would like to thanks the fans for always being there even tho we have been at Poznan all season and all the sponsors for there continued support cant wait for next year again with wroclaw 👊🏽 #TW108
    Tajski to chop który ma głowę na karku i raczej nie napisałby, że nie może się doczekać kolejnego sezonu ze Spartą. Zresztą jeśli chodziłoby tylko o większą ka$ę, to Tai odszedłby z Wrocławia ze 2 lata temu. Teraz ma ważny kontrakt i nie widzę żadnych powodów dla których miałoby sięcoś niedobrego w jego temacie stać.

    Są tu userzy, którzy sugerują, że to ze strony klubu może być wola zakończenia z Taiem współpracy. Nowy stadion, nowy początek, próba przyciągniecia spowrotem osób na żużel, a Rusko pozbywa się na wstępie najlepszego rajdera globu i katalizatora, który miałby ten cały bajzel pociągnąć w stronę frekwencji chociażby na poziomie 6 tys - przecież to się kupy nie trzyma. We Wrocławiu nikt nie przychodzi na Janowskiego, Jędrzejaka, czy Drabika. Ta garstka ludzi przychodziła głównie ze względu na Taia i takie są fakty. Pozbycie się go w tym momencie powoduje, że stadion można już zacząć orać, pójdzie szybicje bo jeszcze nieskończony...

  7. Powrót do góry    #592
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Przegląd kadr na Motoarenie 22 i 23 października:
    https://www.facebook.com/events/1903...76260922478398
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  8. Powrót do góry    #593
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo Ty Malin to bystry chłopak jesteś.
    Widzisz kolego Mariuszu - radzę Tobie czasem
    wyjąc nosek z wiadomego miejsca i zaczerpnąć
    świeżego powietrza - może też złapiesz choć trochę
    "bystrości" .
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #594
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Emil w Lesznie tak jak się tego wszyscy spodziewali.

    Martina jakoś w sumie mimo całej sympatii nie żałuję, bardziej żałuję tego, że nie ma dla niego żadnego innego wartościowego zamiennika.
    PUK - średniak+, tak jak już wspomniane było - wymiana na lini Toruń - Gorzów z podwyżkami dla obu, totalny bezsens.
    Nicki - nie cierpię skubańca, tego co sobą prezentuje na torze i poza nim.
    Kołodziej - raczej opcja Leszno i z roku na rok mam wrażenie, że się rozmywa co raz bardziej
    Pawliccy - niby wszystko fajnie, ale punktów wielkich nie gwarantują, a do tego smród się ciągnie i za nimi i tatusiem co rok.

    Woffinden - jedyny zawodnik, który gwarantuje punkty, atmosferę(hallo Moskwa) i uśmiech na twarzy - opcja moim zdaniem nie do wyjęcia.

  10. Powrót do góry    #595
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez snoopski Zobacz posta
    Emil w Lesznie tak jak się tego wszyscy spodziewali.

    Martina jakoś w sumie mimo całej sympatii nie żałuję, bardziej żałuję tego, że nie ma dla niego żadnego innego wartościowego zamiennika.
    PUK - średniak+, tak jak już wspomniane było - wymiana na lini Toruń - Gorzów z podwyżkami dla obu, totalny bezsens.
    Nicki - nie cierpię skubańca, tego co sobą prezentuje na torze i poza nim.
    Kołodziej - raczej opcja Leszno i z roku na rok mam wrażenie, że się rozmywa co raz bardziej
    Pawliccy - niby wszystko fajnie, ale punktów wielkich nie gwarantują, a do tego smród się ciągnie i za nimi i tatusiem co rok.

    Woffinden - jedyny zawodnik, który gwarantuje punkty, atmosferę(hallo Moskwa) i uśmiech na twarzy - opcja moim zdaniem nie do wyjęcia.
    No fajne wyliczenie, tylko spośród ww. tylko jeden z zawodników jest realnie do wzięcia

  11. Powrót do góry    #596
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach

    KST 2017

    Jakoś Iversen mi do was nie pasuje...
    Mam ogromną prośbę ! Weźcie Nickiego ! 😁

  12. Powrót do góry    #597
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Zasadniczo tak, chociaż kasa Termińskiego z kontraktu Vacula może coś na rynku namieszać, jestem za a nawet przeciw.

  13. Powrót do góry    #598
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jakoś Iversen mi do was nie pasuje...
    Mam ogromną prośbę ! Weźcie Nickiego ! 😁
    Se go zakontraktowaliście, to teraz se go miejcie .
    Akurat Termos nie jest oderwany od opinii kibiców i doskonale
    wie, że Nicki to był by większy strzał w kolano od Pawlickich.
    !Adrian walcz!

  14. Powrót do góry    #599
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Nie zapominajmy jeszcze o 2015 roku

    http://www.youtube.com/watch?v=GWYrSpA7oCI

  15. Powrót do góry    #600
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Se go zakontraktowaliście, to teraz se go miejcie .
    Akurat Termos nie jest oderwany od opinii kibiców i doskonale
    wie, że Nicki to był by większy strzał w kolano od Pawlickich.
    Większy od Pawlickich? :O Oj chyba nie, najgorsze co by mogło Toruń spotkać to Gollob albo Pawliccy, Pedersen jest tuż za nimi dopiero, ale oczywiście byłby to strzał w stopę, i to taki konkretny.
    Poza tym gdzie mu lepiej niż w Lesznie będzie, nie mała kasa, na czas, nie musi trenować, ma tam wiernych kibiców, pełne poparcie zarządu no i dwuletni kontrakt.

  16. Powrót do góry    #601
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Decyzją Vaculika jestem zawiedziony, tyle razy wspominał o dobrej atmosferze w drużynie... jednak kasa robi różnicę. Jeśli zamienimy go na Iversena to dobrze jedynie z uwagi na jednoczesne osłabienie Gorzowa tylko tyle i aż tyle, bo tańszy z pewnością nie jest. Iversena jako zawodnika z topu nigdy nie traktowałem poważnie, to wymiana drewna na drewno za dopłatą ... ale to Martin jest o 8! lat młodszy, naprawdę da się chłopa lubić, mówi po polsku i daje dobrą energię w parkingu. Poziom sportowy NKI 8 lat temu był dużo niższy niż obecnie Vaculika, nikt chyba się nie spodziewał w czasach kiedy duńczyk reprezentował nasze barwy, ze osiągnie On stabilny poziom lidera drużyny tak jak to stało się w Gorzowie (może poza Buszmenem )
    W 2017 nasi liderzy będą oglądali plecy Martina tak jak oglądali Emila, Doyla i Laguty...
    Liczyłem, że Martin podniesie się poziomem podobnie jak Holder, w końcu ma SGP więc nie pozwoli sobie na słaby sprzęt, a stała rywalizacja o stawkę z rywalami na wysokim poziomie pokaże mu w jakim miejscu szeregu obecnie się znajduje, wcale nie musi być gorzej niż w tym roku, tym bardziej, że ma bolesne doświadczenie z 2013r. Szkoda...

  17. Powrót do góry    #602
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Nie rozumiem tej niechęci do Pawlickich. Przemek to w miarę poukładany chłopak, Piter z kolei to kapitalny żużlowiec.

    Sto razy bardziej wolałbym ich dwóch za Miedziaka i Vacula niż oglądać Pedersena nawet kosztem zatrzymania Adriana.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    pawel_KST (12-10-2016)

  19. Powrót do góry    #603
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Ręce precz od Adriana!!!

    Ostatni Mohikanin, facet daje z siebie wszystko.
    Trzeba jechać to jedzie nawet z kontuzją.

    Nie raz, nie dwa zawodził, ale potrafił dać tyle radości jak mało kto.
    Nie wierzysz? To zapytaj tych z Zielonej Góry!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Howard (12-10-2016)

  21. Powrót do góry    #604
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    https://youtu.be/P_gKniRnf1I




    Ps
    Jeszcze raz sorki za zaczęcie nowego wątku mam nadzieje że ktoś skasuje

  22. Powrót do góry    #605
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Ja też nie rozumiem niechęci do Pawlickich. Przychylam się do tego co napisał Yozayan. Może zróbmy jakąś wewnętrzną ankietę kto jest za opcją Miedziak plus ktoś vs bracia P?

  23. Powrót do góry    #606
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Ale pozwolisz mi Semen mieć tu swoje preferencje? Ostatnim Mohikaninem dla mnie był Jaguś. Miedziński notuje stały regres i - choć bardzo bym chciał - absolutnie nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Jeśli mam wybór: nie oglądać Miedzińskiego albo oglądać Prosiaka to wybieram bramkę numer 1.

  24. Powrót do góry    #607
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Nie rozumiem tej niechęci do Pawlickich. Przemek to w miarę poukładany chłopak, Piter z kolei to kapitalny żużlowiec.

    Sto razy bardziej wolałbym ich dwóch za Miedziaka i Vacula niż oglądać Pedersena nawet kosztem zatrzymania Adriana.
    Nie, bo:

    1. Red Bull;
    2. Klan;
    3. Jazda po "kresce";
    4. Olewanie ligi kosztem GP;

    To tak pierwsze z brzegu.
    !Adrian walcz!

  25. Powrót do góry    #608
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Ręce precz od Adriana!!!

    Ostatni Mohikanin, facet daje z siebie wszystko.
    Trzeba jechać to jedzie nawet z kontuzją.

    Nie raz, nie dwa zawodził, ale potrafił dać tyle radości jak mało kto.
    Nie wierzysz? To zapytaj tych z Zielonej Góry!
    No powiem ci szczerze że nam w Zielonej to za wiele radości nie przysporzył

    Ale zgadzam się, trzymajcie Miedziaka bo co swojak to swojak.

  26. Powrót do góry    #609
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Nie, bo:

    1. Red Bull;
    2. Klan;
    3. Jazda po "kresce";
    4. Olewanie ligi kosztem GP;

    To tak pierwsze z brzegu.
    Nie po to do klubu ściągany był Hancock, i jest przesympatyczny Holder, Kościecha i jako taka atmosfera, żeby teraz z buciorami mieli w to włazić Pawlickie Pedersen, czy nie daj Boże jakieś Kasprzaki.

  27. Powrót do góry    #610
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Nożesz k........... następny, ankietę?
    Paweł_KST, to może referendum w Toruniu rozpisać?

    Chcesz co roku na innych zawodników chodzić i im kibicować,
    bo tak wyszło w ankiecie? ... bo grupa gimnazjalistów(ek), która wczoraj sikała w majty z myślą o Vaculiku, a za 2,3 lata stwierdzi, że fajniejsi są chłopcy grający w kosza lub wzgl. po tym jak starzy pozwolą wracać z miasta po 22.00, uzna, że są fajniejsze rozrywki inne niż ten nudny żużel.

    Klub, drużyna to nie jednoroczna efemeryda. Toruński klub nigdy nie zmieniał literek w nazwie tylko po to ,żeby uciec od długów i robić tytuły waląc w rogi swoich zawodników i inne kluby.
    Szanujmy się!

    Miedzińscy to kawał historii żużla w Toruniu, a tu jakieś pomysły z d... wzięte.
    Co ten tytuł DMP na który się niektórzy srają coś zmieni?
    Klub ma być stabilny, szanować tradycję i nie włazić w dupę zawodnikom, którzy tu przychodzą i mają to wszystko, włącznie z kibicami głęboko w czterech literach.

    Yozayan oczywiście, każdy ma prawo do swojego zdania.
    Z tym Wiechem to tak słabo, szczerze mówiąc, bo on akurat na koniec na klub się wypiął.
    No,ale pomińmy osobiste zaszłości miedzy nim i klanem byłego właściciela.
    Sportowo podejdźmy do sprawy, więc zapytam
    Wiechu, bo co , bo częściej biegi wygrywał?
    Miedziak to już nie jest toruński?
    Zresztą chronologicznie, nie uwzględniając młodego Pawła:
    No chyba jednak Adik jest tym "ostatnim" , który nie kombinuje tylko jak trzeba jedzie i nie odpuszcza na cm.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 12-10-2016 o 13:05
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Howard (12-10-2016)

  29. Powrót do góry    #611
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Nie, bo:

    1. Red Bull;
    2. Klan;
    3. Jazda po "kresce";
    4. Olewanie ligi kosztem GP;

    To tak pierwsze z brzegu.

    1. Coca-cola?
    2. Wcześniej pisano, że Suskiewicz będzie problemem - nie kojarzę kwasów w sezonie.
    3. Mamy doświadczenie po tylu sezonach Darky'ego.
    4. Dyskusyjna teza. Łatwe i mocno chodliwe wytłumaczenie jego postawy - co nie znaczy, że prawdziwe.

  30. Powrót do góry    #612
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Z Miedziakiem jest taki problem, że rok w rok po kilku meczach zaczyna narzekać na ta kontuzję co ją miał, ale jej nie wyleczył, bo na konie sezonu stwierdził, że jednak nie potrzebuje operacji.. i tak co roku przerabiamy tą samą śpiewkę.

    Nie znam całkowitego stanu zdrowia, ale jakby w końcu mógł poddać się operacji, jeśli miałoby to mu pomóc w dalszej jeździe, kosztem kilku pierwszych meczów w sezonie, to jestem za.

  31. Powrót do góry    #613
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    1. Coca-cola?
    2. Wcześniej pisano, że Suskiewicz będzie problemem - nie kojarzę kwasów w sezonie.
    3. Mamy doświadczenie po tylu sezonach Darky'ego.
    4. Dyskusyjna teza. Łatwe i mocno chodliwe wytłumaczenie jego postawy - co nie znaczy, że prawdziwe.
    1. Nie rozumiem - wyjaśnij proszę, jeśli możesz.
    2. Susi za kabonę Karkosika to nawet Gollobowi motorki zapychał.
    3. Doświadczenie, które skończyło się wiadomo jak - na pewno nie pozytywnie dla klubu.
    4. Póki co, statystyki mówią za siebie.
    !Adrian walcz!

  32. Powrót do góry    #614
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Dawno mnie nie było na forum i się dzieje ....

    ......i jak co roku widzę:
    ......weźmy tego zostawmy tego - ludzie nie my o tym decydujemy pomimo tego, że Senator czyta forum, ale rozumiem, co nie których - może jednak usłyszy nasz głos
    ......a na SF jak czytam wypowiedzi żużloków, to też powtarza się jak co roku - .......będę miał dylemat.......poczekajmy do listopada

    Nuda

  33. Powrót do góry    #615
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Mieliśmy w tym roku najnudniejszą ekipę w historii MA.

    Vaculik to chyba nie wyprzedził po trasie przez cały sezon żadnego żużlowca (dobra - Zagar mi się przypomniał).
    Podobnie rzecz miała się z Pawełkiem, który żadnej spektakularnej ofensywnej akcji nie pokazał przez cały sezon, a u siebie był czasami objeżdżany niemiłosiernie.
    Dobrze że będzie lekkie przewietrzenie składu, bo w 2017 groziłby nam poziom tegorocznej Unii Leszno.


    PUK imho jest lepszym riderem niż Vacul. Pomimo podobnych osiągnięć punktowych w tym sezonie, to jeździecko bije go na głowę. No ale nie wiem, czy on nam "grozi". Prędzej spodziewam się kolejnego mistrza startu - Madsena.

  34. Powrót do góry    #616
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    1. Nie rozumiem - wyjaśnij proszę, jeśli możesz.
    2. Susi za kabonę Karkosika to nawet Gollobowi motorki zapychał.
    3. Doświadczenie, które skończyło się wiadomo jak - na pewno nie pozytywnie dla klubu.
    4. Póki co, statystyki mówią za siebie.

    1. Właśnie ja też nie rozumiem - myślałem, że to taka gra: podaj losowy gazowany napój. Bo przecież nie chodzi o to, że jest jakiś konflikt z Monsterem skoro ten nie ma z naszym klubem wiele wspólnego.
    2. A te obecne pieniądze jakoś szczególnie śmierdzą, czy jak?
    3. U nas nic się nie kończyło.
    4. Statystyki nie mówią absolutnie nic o przyczynach.

  35. Powrót do góry    #617
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    1. Właśnie ja też nie rozumiem - myślałem, że to taka gra: podaj losowy gazowany napój. Bo przecież nie chodzi o to, że jest jakiś konflikt z Monsterem skoro ten nie ma z naszym klubem wiele wspólnego.2. A te obecne pieniądze jakoś szczególnie śmierdzą, czy jak?3. U nas nic się nie kończyło.4. Statystyki nie mówią absolutnie nic o przyczynach.
    1. Może jakbyś podał losowy, ale podałeś Coca-Colę, czyli właściciela Monstera. Jeśli ich nakłonisz do sponsorowania, to ok 2. Suskiewicz, to mały pikuś przy Klanie. Zwłaszcza Senior rodu, by się nam dał we znaki.3. Kończyło się (wyrzucenie do Gdańska, zawieszenie i na koniec numer z dolarem). W między czasie pewnie jeszcze niemało było wpadek z winy syndromu dnia poprzedniego, o których pewnie nie wiemy.4. Syndrom wczorajszego GP przerabiało wielu zawodników i to była sytuacja powtarzalna. Jak na razie Piter nie udowodnił, że nie pada jego ofiarą.Dzikowi i Pawlickim mówimy nie!
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  36. Powrót do góry    #618
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    1. Właśnie ja też nie rozumiem - myślałem, że to taka gra: podaj losowy gazowany napój. Bo przecież nie chodzi o to, że jest jakiś konflikt z Monsterem skoro ten nie ma z naszym klubem wiele wspólnego.
    2. A te obecne pieniądze jakoś szczególnie śmierdzą, czy jak?
    3. U nas nic się nie kończyło.
    4. Statystyki nie mówią absolutnie nic o przyczynach.
    1. Nie wiem, czy bycie sponsorem KLUBU to nie wiele wspólnego.
    2. Śmierdzą, nie śmierdzą - śmiem twierdzić że są sporo mniejsze od karkosikowych.
    3. Nie? Saga transferowa w wyniku której zmuszeni byliśmy do takich a nie innych ruchów
    zakupowych i koniec końców czwarte miejsce po kompromitacji z Tarnowem to fajny koniec?
    4. Niezależnie od przyczyn to Unia z Pawlickim Piotrem a nie my z Miedzińskim Adrianem biła
    się o uniknięcie baraży.
    !Adrian walcz!

  37. Powrót do góry    #619
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    nie nie...

    Żaden Dzik
    Żadne Pawlickie

    to już prędzej drewniany Leoś albo Ciosany Iversen.

    żaden mi się nie podoba ale taki mamy rynek chudziutki że nie ma kogo brać.

  38. Powrót do góry    #620
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Pawliccy czymś nam się narazili (pomijam pochodzenie), żeby stawiać ich w rzędzie z prosiakiem Heleny? I podstawowe pytanie, czy prawi obywatele Leszna znowu nie trzymaja jakis hakow kryminalnych na ktorego z braci

    Madsen powiadacie. Nie ma on jeszcze foszka za opluwanie podczas półfinału z UT?
    Ostatnio edytowane przez lego ; 12-10-2016 o 13:48
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  39. Powrót do góry    #621
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Pawliccy czymś nam się narazili (pomijam pochodzenie), żeby stawiać ich w rzędzie z prosiakiem Heleny?
    Nie wiem, czy nam bezpośrednio, lecz cała mądrość
    to uczyć się na błędach innych a nie tylko swoich.

    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    1. Może jakbyś podał losowy, ale podałeś Coca-Colę, czyli właściciela Monstera. Jeśli ich nakłonisz do sponsorowania, to ok
    Cały ambaras polega na tym, że Coca-Cola jest sponsorem klubu .
    !Adrian walcz!

  40. Powrót do góry    #622
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Coca -cola jest wlascicielem Monstera?
    Oficjalnie sa partnerami strategicznymi.

    Na pewno Monster nie jest sponsorem klubu.
    Maja swoja stajnie zawodnikow,tak jak Red-Bull.
    To ,ze akurat wiekszosc z nich jezdzi w Toruniu
    ,to oczywiscie nie przypadek,ale oficjalnie
    sponsoruja indywidualnie zawodnikow a nie klub.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-10-2016 o 14:15
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #623
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Zdaje się że pan senator wspominał przed rokiem że potwór miał wejść w nazwę klubu ale okazało się że Joe mało ma do powiedzenia

    Tylko Apator!!!!

  42. Powrót do góry    #624
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Wejdzie do nazwy Szkoła Rydzyka, bo jeszcze chyba tylko w naszym klubie go nie ma......

    http://nowosci.com.pl/365195,Torun-S...-3-mln-zl.html

  43. Powrót do góry    #625
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Coca -cola jest wlascicielem Monstera?
    Oficjalnie sa partnerami strategicznymi.

    Na pewno Monster nie jest sponsorem klubu.
    Maja swoja stajnie zawodnikow,tak jak Red-Bull.
    To ,ze akurat wiekszosc z nich jezdzi w Toruniu
    ,to oczywiscie nie przypadek,ale oficjalnie
    sponsoruja indywidualnie zawodnikow a nie klub.
    Coca-Cola jest współwłaścicielem Monstera.
    !Adrian walcz!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    kingpin (12-10-2016)

  45. Powrót do góry    #626
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Naprawdę ktoś chciałby przerabiać tu sagę z Pawlickimi w roli głównej jak w Lesznie? A może u nas to na pewno byłoby inaczej? I z góry zakładamy że to tylko na jeden sezon, a martwić się będziemy potem. Z tego co widać ostatnio nie gwarantują (a Piotr na pewno) nic poza kłótniami na forum i oby tylko na forum. Po dobrym sezonie bez mrugnięcia powieką pójdą tam gdzie rzucą im więcej, w razie problemów uciekną gdzie pieprz rośnie.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aerie za jego przydatny post!

    snoopski (12-10-2016)

  47. Powrót do góry    #627
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Wrzucając swoje trzy grosze... stawiałbym na kogoś z dwójki Kołodziej/Iversen ze wskazaniem na tego pierwszego. Dlaczego?

    Mówiąc szczerze nigdy nie przepadałem za Kołodziejem, ale w sytuacji jakiej jesteśmy [biorąc pod uwagę opcje dostępne na rynku] byłbym mega zadowolony mając go w klubie. Powiedzmy, że choć nie darzyłem go sympatią, to w porównaniu do Iversena, Pawlickiego [jednego i drugiego], Pedersena, o maluczkim Madsenie nie wspominając, wręcz go uwielbiam, a i według mnie pewniejszym punktem jeśli chodzi o polską ligę jest.

    Jeśli chodzi o Iversena, to gość umie jeździć. Czasem wychodzi mu to lepiej, czasem gorzej, ale po pierwsze w porównaniu do Pedersena, czy Madsena jest dużo mniej marudny i sprawia wrażenie kogoś, kto bardziej przykłada się do jazdy niż w/w dwójka.

    Pedersen to gwiazda, nazwisko, humorzasty "celebryta parku maszyn". Nawet jeśli miałby świetny sezon [ha, ha, ha...], to jego wpływ na atmosferę w drużynie z pewnością byłby na tyle niekorzystny, że trudno wyobrazić mi sobie dobry wynik na koniec sezonu.

    Madsen... nie zapomnę, bo i zapomnieć nie chcę zachowania w meczu z Toruniem. Była to wręcz błazenada, farsa, coś co w zasadzie powinno nie mieć miejsca w towarzystwie dorosłych osób.

    Braci Pawlickich pominę, bo mam po prostu nadzieję, że ich temat w Toruniu szybko zniknie, a jeśli mieliby jeździć u nas... płakałbym bardziej niż przy przejściu Golloba [choć ostatecznie do niego przywykłem i nawet zacząłem patrzećna niego w nieco inny, bardziej ludzki sposób].

  48. Powrót do góry    #628
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Życzeniowo i bardzo subiektywnie oceniając nasza sytuację na rynku transferowym...tylko i wyłącznie Tai. Z wielu względów byłby to dobry ruch zarządu. Po pierwsze primo byłby kwartet potworów. Chłopaki dogaduje się bez słów także o atmosferę u team spirit byłbym spokojny. Pewnie w takim przypadku zostałaby Adrian bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie drużyny. Tajski jest dość medialny więc przyciągnalby swoją osobą sporo ludzi na ma. Co jest mega ważne a wielu z Was nie zdaję sobie z tego sprawy różnica w zarobkach pomiędzy Taiem a Vaculem jest praktycznie żadna. Pokazuje to tylko jak przeplacony był w tym sezonie Słowak. Pomijając to, że Tai jest podobno nie wyciagniecia z dolnego śląska to wszystko wygląda miód malina. Otóż jest do wyciagniecia i to mimo ważnego kontraktu. Z niewolnika nie ma pracownika. Sytuacja na rynku jest super dynamiczna i przeciąganie liny powoduje to, że różni grajkowie są w 3 innych klubach w ciągu doby. Nie jesteśmy skazani na braci P, Puka czy boże broń kogoś z pary Bjerre - Madsen. Osobiście w kościach czuje, że skończy się to dla nas potwornie.

  49. Powrót do góry    #629
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Jak się nad tym zastanowić, to: czy kontrakt Iversena lub Kołodzieja gwarantuje nam walkę o medale przy kompletnym braku wartościowych juniorów w klubie? Być może tak ale i może się skończyć jak w Lesznie w tym roku. No ale jest pewna gwarancja, że kibice przyjdą jednak w liczbie 8 tysi na MA/mecz.

    Jest jeszcze druga opcja, nazwijmy ją oszczędnościowa. Czyli przychodzi jakiś herbatnik i jedziemy o utrzymanie, szkolimy młodych, oczywiście na trybunach pustki.
    Generalnie tak źle i tak niedobrze

    Ja bym chyba jednak zaryzykował po całości i postawił na J. Holdera i jakiegoś młodego ruska z młodych gniewnych, oczywiście jeśli Iversen zostaje w Gorzowie, a Kołodziej w Lesznie.
    Ja wiem, że kibic toruński rozpuszczony do granic ostatnimi laty ale przypominam, że były i takie czasy kiedy walczyliśmy o utrzymanie - i to były piękne mecze i wspaniałe emocje!!!
    Może nie zawsze trzeba za wszelką cenę walczyć o Majstra? Może to właśnie ten czas na budowanie drużyny na nowo, od podstaw w oparciu w Pawła, braci Holder i ............. oczywiście HANCOCKA !!! ???

    ps. a i oczywiście Miedziak musi być !!! i basta.

  50. Powrót do góry    #630
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 24 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Jak się nad tym zastanowić, to: czy kontrakt Iversena lub Kołodzieja gwarantuje nam walkę o medale przy kompletnym braku wartościowych juniorów w klubie? Być może tak ale i może się skończyć jak w Lesznie w tym roku. No ale jest pewna gwarancja, że kibice przyjdą jednak w liczbie 8 tysi na MA/mecz.

    Jest jeszcze druga opcja, nazwijmy ją oszczędnościowa. Czyli przychodzi jakiś herbatnik i jedziemy o utrzymanie, szkolimy młodych, oczywiście na trybunach pustki.
    Generalnie tak źle i tak niedobrze

    Ja bym chyba jednak zaryzykował po całości i postawił na J. Holdera i jakiegoś młodego ruska z młodych gniewnych, oczywiście jeśli Iversen zostaje w Gorzowie, a Kołodziej w Lesznie.
    Ja wiem, że kibic toruński rozpuszczony do granic ostatnimi laty ale przypominam, że były i takie czasy kiedy walczyliśmy o utrzymanie - i to były piękne mecze i wspaniałe emocje!!!
    Może nie zawsze trzeba za wszelką cenę walczyć o Majstra? Może to właśnie ten czas na budowanie drużyny na nowo, od podstaw w oparciu w Pawła, braci Holder i ............. oczywiście HANCOCKA !!! ???

    ps. a i oczywiście Miedziak musi być !!! i basta.
    Jeśli Termos planuje sprzedać klub to tylko ze zlotem DMP na koncie, walka o utrzymanie raczej nie wchodzi w gre.

    Sent from Xperia M5 via Tapatalk.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •