Strona 178 z 315 PierwszyPierwszy ... 78128168176177178179180188228278 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,966 do 8,010 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #7966
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Uwaga bedzie sentymentalnie i dlugo!

    Wzielo mnie na to wszystko po obejrzeniu "Czarnego charakteru" apropo DPŚ.
    Patrze na tego Cieslaka i zastanawiam sie czemu ja tak go nie znosze ? Przeciez to spoko koles i sposob
    prowadzenia przez niego zawodnikow jest fenomalny. Tak jak on czuje parking i jak sie dogaduje ze swoimi zawodnikami
    to malo kto potrafi.
    Pamietam final z Czestochowa i nasza radosc po przegranej "tylko" 10 pktami. Kiedy strzelaly korki od szampanow i juz wszyscy opijali mistrza.
    Pamietam pare najlepszych juniorow w Polsce - Jagus i Bajerski, ktorzy akurat w meczu finalowym na Bronka dostali w trabe od Ulamka.
    Tak bardzo nie znosze faceta, ktorego kocha cala Polska...poza Toruniem.
    Potem zaczynam sie zastanawiac dlaczego Torun jest tak nielubiany w swiecie zuzla.
    Rzygac mi sie chce jak slysze komentarz na nsport i radosc wszystkich
    do okola z przegranych Torunia.
    Nie moge patrzec jak na forach nazywaja nas "spasione koty" i wyzywaja od najgorszych.
    Powiedzcie mi skad sie to wszystko wzielo ?

    Czy to era Karkosika i nieskonczonego budzetu wlpynela tak, ze wszyscy nas nienawidza?
    Czy to Motoarena spowodowala, ze inne druzyny robia wszystko zeby mam dokopac ?

    Za czasow Bronka wydaje mi sie ze zuzel w Toruniu mial inny klimat. Wyzywalem na kolejki przed bramami 4h przed meczem i walke wrecz o jakies sensowne
    miejsca siedzace i przyznam, ze nigdy nie sadzilem, ze za tym zatesnkie!
    Kiedys zuzel w Toruniu to byla tradycja, nasi wychowankowie liczyli sie na podworku krajowym.
    Teraz patrze na MIMP albo IMP i kibicuje nie wiem w zasadzie komu...

    Pamietacie jak Krzyzaniak przywiozl Drabika w finale w Czestochowie na zielonym motorku od BP ?
    ehhh.....

    Kocham zuzel i boje sie, ze to umiera w moim miescie.
    Mamy fajny stadion. Klikniesz masz bilet i numerowane siedzenie. Mamy transmisje na zywo w telewizji.
    Ale do k**wy nedzy nie ma tego co bylo kiedys.

    Pewno dzieciaki nie garna sie tak jak kiedys, zeby lamac kosci na zuzlu.
    Moze nie jestmy taka mekka zuzla jak jest Leszno.

    Boje sie patrzec w przyszlosc bo nasza jedyna perelka czyli Pawel znalazl sie na zuzlu przez przypadek.
    Narazie idzie mu jak po grudzie i twierdze, ze nic spektakularnego w doroslym zuzlu nie osiagnie ale kibicuje mu i zycze jak najlepiej.
    Poza Pawlem nie ma nic...

    Ciezko bedzie sie chodzilo na zuzel jak nie bedziemy mieli nikogo ze swoich wychowankow.
    Do tego Holder...uwielbiam goscia i mam do niego sentyment ale to tez sie konczy.
    Notabene Holder moze okazac naszym syndromem sztokholmskim.

    Jeszcze DW43...jak bardzo sie zje*alo przez tego chlopaka.
    Siedzialby na dupie w Toruniu i wykazal troche pokory dzisiaj mielibysmy Darcyego w skladzie.

    Jak patrze na to wszystko mysle, ze z jednej strony dobrze zebysmy spadli. Moze szanse dostana mlodzi i cos sie nam wykluje przez najblizsze lata.
    Z drugiej storny boje sie, ze staniemy sie taka druga Polonia Bydgoszcz...

    Z gory przepraszam za jeczenie. Cos mnie tknelo bo naprawde boje sie o sport w naszym miescie, ktoremu kibicuje od dziecka.

  2. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    Drapichrust (16-07-2017), Edziol (17-07-2017), Howard (17-07-2017), Penhall (16-07-2017), RadioErewań (16-07-2017), longlay1 (17-07-2017), stone_gossard (17-07-2017)

  3. Powrót do góry    #7967
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Jak patrze na to wszystko mysle, ze z jednej strony dobrze zebysmy spadli. Moze szanse dostana mlodzi i cos sie nam wykluje przez najblizsze lata.
    Z drugiej storny boje sie, ze staniemy sie taka druga Polonia Bydgoszcz...
    Od lat przestrzegam, że... los Bydgoszcza jest przestrogą dla każdego "niezatapialnego", "niespadającego" ośrodka.
    Bo wszyscy wielcy byli już niżej - i Leszno, i Rybnik, i Zielona, i Gorzów... nam się na razie upiekło. A w spadku
    raczej wielkich szans bym nie widział... chyba, że objawiłby się nowy sponsor z wizją innego poukładania tych
    klocków... Na dziś spadek coś dałby może... koszykówce, siatkówce, piłce nożnej, czy hokeistom takim, czy
    tym innym...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  4. Powrót do góry    #7968
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Moim zdaniem w przypadku Warda nie było pokory ani po jednej ani po drugiej stronie. Może teraz po fakcie obie strony to zrozumiały?

  5. Powrót do góry    #7969
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Pamietam final z Czestochowa i nasza radosc po przegranej "tylko" 10 pktami. Kiedy strzelaly korki od szampanow i juz wszyscy opijali mistrza.
    Pamietam pare najlepszych juniorow w Polsce - Jagus i Bajerski, ktorzy akurat w meczu finalowym na Bronka dostali w trabe od Ulamka.
    Tak bardzo nie znosze faceta, ktorego kocha cala Polska...poza Toruniem.
    A pamiętasz radość Cieślaka po dziesięciopunktowej porażce w zeszłym sezonie po pierwszym meczu półfinałowym? Albo te butne wypowiedzi nawet w trakcie trwania rewanżu ("jak Karpov nie przyjedzie teraz ostatni to pojedziemy w finale")? Efekt był taki sam jak w naszym przypadku. No i tak swoją drogą - Cieślaka kocha cała Polska poza Toruniem? Nie wydaje mi się.

  6. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Semen (17-07-2017), Słowianka (17-07-2017), lego (17-07-2017)

  7. Powrót do góry    #7970
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A pamiętasz radość Cieślaka po dziesięciopunktowej porażce w zeszłym sezonie po pierwszym meczu półfinałowym? Albo te butne wypowiedzi nawet w trakcie trwania rewanżu ("jak Karpov nie przyjedzie teraz ostatni to pojedziemy w finale")? Efekt był taki sam jak w naszym przypadku. No i tak swoją drogą - Cieślaka kocha cała Polska poza Toruniem? Nie wydaje mi się.
    Zeby nie bylo.Ciagle mnie ten czlowiek denerwuje ale sadze, ze jest to moj (nasz torunski) problem i jakas nalecialosc z przeszlosci.
    Przykladowo nie wyobrazam sobie nigdy zeby mogl pokierowac nasza druzyne, ale przyznaj troche to managerowanie lepiej my wychodzi niz innym.

    Zdaje sobie sprawe, ze te wszystkie materialy z nsport/canal+ sa robione pod publiczke, ale ciagle musze przyznac, ze Cieslakowi lepiej wychodzi kierowanie zawodnikami niz naszym wladnym przez ostatnich dobrych pare lat.

    Zeby nie bylo nr dwa! Nie uwazam, ze Gajewski jest zlym trerem/managerem! Lubie goscia i cenie go za wiedze i doswiadczenie...tylko jakos caly ten torunski klimat sie przejadl i to nie jest czas Gajesia.
    Do tego ostatnie transfery pokazuja w jak glebokiej dupie jest nasz speedway. Emil, Doyle, Vaculik boli mnie przede wszystkim pierwsza dwojka. Biorac pod uwage ostatnie wydarzenia Laguty mi mniej szkoda

    Na koniec Krakowiak, Kaczmarek, Gomolski...przyznam, ze w kazdym z tych chlopakow widze potencjal i za kazdym razem jak Gajes podpisywal kontrakt bylem szczesliwy i widzialem cien szans.
    No i za kazdym razem przychodzilo rozczarowanie...

    P.S No i wisienka na torcie Walasek. Tego nie rozumialem ale podobnie jak kingpin mialem nadzieje. Wyszlo jak zwykle.

  8. Powrót do góry    #7971
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Od lat przestrzegam, że... los Bydgoszcza jest przestrogą dla każdego "niezatapialnego", "niespadającego" ośrodka.
    Bo wszyscy wielcy byli już niżej - i Leszno, i Rybnik, i Zielona, i Gorzów... nam się na razie upiekło. A w spadku
    raczej wielkich szans bym nie widział... chyba, że objawiłby się nowy sponsor z wizją innego poukładania tych
    klocków... Na dziś spadek coś dałby może... koszykówce, siatkówce, piłce nożnej, czy hokeistom takim, czy
    tym innym...
    Spadac do Nice moga jak przyjda chude lata i trzeba bedzie kroic sklad na utrzymanie a nie teraz.
    Dlatego trzeba trzymac kciuki ,zeby sie na dwa najwazniejsze mecze wzieli do kupy i obronili SE.
    Bonus w Rybniku + 5 pkt w meczach na MA moga nam dac 5 miejsce.Nawet przy marnej formie
    jest to do osiagniecia.
    Potem nowe rozdanie.Nawet nie wymagam od Termosa walki o medale w 2018 roku.
    Maja stworzyc druzyne ktora nie bedzie przynosci wstydu,tyle.

    k2cAb.jpg
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-07-2017 o 07:31
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #7972
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Wszystko się zgadza. Tylko oglądając ostatnie mecze Czewy, Rowu i GKMu mam uczucie, jakoby nasi uprawiali inną dyscyplinę sportu.
    Ewentualnie robili to na nieco innym poziomie.
    Po ostatnich "dokonaniach" IKSa i Danielsa w Rybniku, ten bonus to marzenie ściętej głowy. Obym się mylił.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 17-07-2017 o 09:04

  10. Powrót do góry    #7973
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Czewa to czym Cie ostatnio tak zachwycila?
    Tam jedynie Rune szarpie,reszta na lajcie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (17-07-2017)

  12. Powrót do góry    #7974
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czewa to czym Cie ostatnio tak zachwycila?
    Tam jedynie Rune szarpie,reszta na lajcie.

    Jakby nie patrzeć miesiąc temu z hakiem u siebie niemal zmietli nas z toru. Na tyle, że zdobycie punktu bonusowego na chwilę jest mało realne.
    Dziś mają Barana oraz młodzież, która stanowi zagrożenie dla naszych liderów (może poza Hancockiem) nawet w Toruniu.

  13. Powrót do góry    #7975
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Zdaje sobie sprawe, ze te wszystkie materialy z nsport/canal+ sa robione pod publiczke, ale ciagle musze przyznac, ze Cieslakowi lepiej wychodzi kierowanie zawodnikami niz naszym wladnym przez ostatnich dobrych pare lat.

    Zeby nie bylo nr dwa! Nie uwazam, ze Gajewski jest zlym trerem/managerem! Lubie goscia i cenie go za wiedze i doswiadczenie...tylko jakos caly ten torunski klimat sie przejadl i to nie jest czas Gajesia.
    No też za Cieślakiem nie przepadam, ale we wczorajszym czarnym charakterze było widać dlaczego odnosi sukcesy jako trener. Nie tylko zna się na żużlu, ale umie zachować się jak psycholog. Była taka jedna wstawka jak Zimny gada i gada i pozwolił mu Cieślak się wygadać, gdzie większość by mu przerwała bo już to słyszała z tysiąc razy. Ale dał mu się Cieślak wygadać. Mowa jest srebrem a milczenie złotem. Mało mówi, ale konkretnie. Widać tez było jak się cieszył z tego że Pawlicki pokazał niedowiarkom że na żużlu umie jeździć. Może tym DPŚ odbudował go na resztę sezonu.
    Dobrych trenerów można nie lubić ale szanuje się za to że są dobrzy. A sukcesy w DPŚ i nie tylko to jak najbardziej potwierdzają.

  14. Powrót do góry    #7976
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    A propos Czewy i samobiczowania. To przecież oczywiste, że sie Madsenowi i pozostałym musiały w końcu skończyć miedziaki w portfelu. Nie mają jak wydać Świącikowi za biegopunktówkę. Księgowa poleciała do warzywniaka rozmienić i wróci dopiero na mecz z Toruniem. Taki pech.

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Przecież Kaczmarek mówił, że trener jeździ na każde zawody.
    Mówił także, że Gajewski też mu bardzo pomaga... dobrym słowem. W sumie nie było powodów, żeby się pchać na szkło (porażka jest sierotą), ale tym razem chyba byli na L4, albo mam zesputą rolnetkę.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  15. Powrót do góry    #7977
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    twoja analiza (tabela) nie uwzględnia jeszcze odjęcia pkt. Rybnikowi. Faktem jest, że nasi sami muszą zapracować na utrzymanie. O Grega się nie obawiam, pewnie zrobi +10 w meczach z Czewą i Grudziądzem, Miedziak jak głowę ostudzi to może dobije do 7, W juniorów nie wierze, to samo tyczy się Holdera (chce się jednak mylić!) , więcej nadziei pokładam o dziwo w Pawle, chłopak chwilę temu relaksował się na wakacjach, więc powinien być wypoczęty i zmotywowany do jazdy. Zobaczymy jak dziś poradzi sobie w Anglii.

  16. Powrót do góry    #7978
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Mówił także, że Gajewski też mu bardzo pomaga... dobrym słowem. W sumie nie było powodów, żeby się pchać na szkło (porażka jest sierotą), ale tym razem chyba byli na L4, albo mam zesputą rolnetkę.
    nie wiem czy byl na IMPie, ale na ktoryms z kont byly zdjecia jak z juniorami ogladali zalegly mecz ROW-Falubaz + info, ze byl z nimi na MDMP czy jak sie to teraz nazywa
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  17. Powrót do góry    #7979
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    ...Odwróćmy tabelę...
    !Adrian walcz!

  18. Powrót do góry    #7980
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    nie wiem czy byl na IMPie, ale na ktoryms z kont byly zdjecia jak z juniorami ogladali zalegly mecz ROW-Falubaz + info, ze byl z nimi na MDMP czy jak sie to teraz nazywa
    Ja wiem, ze Kostek jezdzil z perlami na mlodziezowki. Zakladam, ze final MIMP dla IKS'a to dosc wazna impreza, jak dla kazdego juniora szansa na pierwszy powazny medal i trenejro w parkingu mogl sie przydac, ale ok nie ma o co drazyc, niech go tam Termos rozlicza z postepow nauki jazdy naszych perel.

    Sentymentalnie sie tutaj zrobilo, wiec mam taka rade dla lamentujacych nad nedza torunskiego osrodka zuzlowego. Ja, jak lapie podobnego dola, zabieram moja lornetke do skansenu w sasiedniej metropolii. Tylko 40 kilometrow z okladem, a mozna sie przeniesc w czasie o 40 lat wstecz, a moze nawet wiecej. Nie ma co sie zalamywac, derby w nastepnym sezonie nam nie grożą

    A jak to nie pomaga mozna sobie cofnac tasme i obejrzec jeszcze raz ostatnie mecze w wykonaniu Sprzedawczika, wtedy okazuje sie ze zamiana drewnianego Wacka na Wolikaska nie byla wcale taka zla Troche wiecej optymizmu, niedlugo wybory.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    kingpin (17-07-2017)

  20. Powrót do góry    #7981
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jakby nie patrzeć miesiąc temu z hakiem u siebie niemal zmietli nas z toru. Na tyle, że zdobycie punktu bonusowego na chwilę jest mało realne.
    Dziś mają Barana oraz młodzież, która stanowi zagrożenie dla naszych liderów (może poza Hancockiem) nawet w Toruniu.
    Miesiąc temu, to Madsen u nich był liderem z prawdziwego zdarzenia, a od SEC w Toruniu zaliczył degrengoladę nieprawdopodobną.
    Czewa na ten moment jest najsłabsza w lidze.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (17-07-2017)

  22. Powrót do góry    #7982
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Malin017, sam se odwróć!

    DOM WYJAZD BONUSY SUMA
    UNIA -2 8 2 8
    SPARTA -2 7 3 8
    FALUBAZ -2 7 1 6
    STAL -1 4 3 6
    WŁÓKNIARZ -3 0 0 -3
    ROW -5 0 1 -4
    GKM -6 1 1 -4
    APATOR -8 2 0 -6
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 17-07-2017 o 16:13 Powód: Uzupełnienie uwględniające brakujący wynik meczu
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  23. Powrót do góry    #7983
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A jak to nie pomaga mozna sobie cofnac tasme i obejrzec jeszcze raz ostatnie mecze w wykonaniu Sprzedawczika, wtedy okazuje sie ze zamiana drewnianego Wacka na Wolikaska nie byla wcale taka zla Troche wiecej optymizmu, niedlugo wybory.
    Zgadza się, tylko ogólnie trochę żal, że Złowak najbardziej
    daje ciała w meczach z przeciwnikami KST w walce o utrzymanie .
    !Adrian walcz!

  24. Powrót do góry    #7984
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Przykladowo nie wyobrazam sobie nigdy zeby mogl pokierowac nasza druzyne, ale przyznaj troche to managerowanie lepiej my wychodzi niz innym.
    To zależy z jakiej perspektywy na to spojrzeć. Ile Cieślak osiągnął sukcesów z underdogami, którzy przed sezonem nie byli stawiani w roli faworytów do odegrania czołowych ról w lidze? Ja kojarzę dwa takie przypadki: złoto z Włókniarzem w 1996 (z którym zresztą rok później spadł z hukiem ligę niżej jako bodaj jedyny DMP w historii) i srebro ze Spartą w 2004. Reszta jego kariery to pojawianie się w drużynach, które mają dużą kasę, czołowych zawodników i po prostu wykonywanie przedsezonowych założeń. Raz wychodzi to lepiej, raz gorzej, generalnie jak u każdego, tylko nie każdy ma tak dobrą prasę. Ciekaw jestem, który manager po sytuacjach z dwóch ostatnich sezonów wyszedłby tak suchą stopą jak Cieślak, gdzie w 2015 w meczu o awans do Ekstraligi prowadził swoją drużynę (i prawdopodobnie zarządzał ostatnimi pracami torowymi bezpośrednio przed spotkaniem) w stanie nietrzeźwym, a w 2016, mając w zasadzie samograja w drugiej części sezonu, na rewanż półfinału przygotował tor pod Hampela czym uwalił resztę drużyny.
    Generalnie to odkąd Cieślak został selekcjonerem reprezentacji to zaczęło się ocieplać jego wizerunek na wszelkie możliwe sposoby, wynosząc na piedestał jego dobre decyzje i udane ruchy, przemilczając jednocześnie jego błędy. A przecież nawet w kadrze te błędy popełniał (Walasek na półfinał 2012, czy skład na finał 2014 - pierwsze z brzegu przykłady). Natomiast co do osiąganych przez niego sukcesów no to w chwili obecnej sytuacja na arenie międzynarodowej jest taka, że Polska w zasadzie nie ma z kim rywalizować w SWC i gdybyśmy do rozgrywek wystawiali dwie reprezentacje to pewnie rokrocznie zdobywalibyśmy dwa medale. Czy taki stan rzeczy to jakaś wielka zasługa Cieślaka? Nie wydaje mi się ; ]

    Zdaje sobie sprawe, ze te wszystkie materialy z nsport/canal+ sa robione pod publiczke, ale ciagle musze przyznac, ze Cieslakowi lepiej wychodzi kierowanie zawodnikami niz naszym wladnym przez ostatnich dobrych pare lat.
    Powiedz to Protasiewiczowi ; p

    Zeby nie bylo nr dwa! Nie uwazam, ze Gajewski jest zlym trerem/managerem! Lubie goscia i cenie go za wiedze i doswiadczenie...tylko jakos caly ten torunski klimat sie przejadl i to nie jest czas Gajesia.
    Do tego ostatnie transfery pokazuja w jak glebokiej dupie jest nasz speedway. Emil, Doyle, Vaculik boli mnie przede wszystkim pierwsza dwojka. Biorac pod uwage ostatnie wydarzenia Laguty mi mniej szkoda

    Na koniec Krakowiak, Kaczmarek, Gomolski...przyznam, ze w kazdym z tych chlopakow widze potencjal i za kazdym razem jak Gajes podpisywal kontrakt bylem szczesliwy i widzialem cien szans.
    No i za kazdym razem przychodzilo rozczarowanie...
    Czy Cieślak byłby w stanie osiągnąć lepszy wynik z Apatorem 2017, gdzie na koniec sezonu będziemy pewnie w okolicach szóstego miejsca? Może o jedną pozycję w górę, chociaż i to nie jest pewne. Czwórka na play-offy i tak byłaby poza naszym zasięgiem. Czy Cieślak byłby w stanie wykrzesać coś więcej z Krakowiaka, Kaczmarka czy Gomólskiego? Patrząc na to co potrafi wykrzesać z juniorów zielonogórskich - szczerze wątpię ; ]
    Transfery transferami, tutaj faktycznie można coś naszym zarzucić. Tylko jeśli dobrze pamiętam to np. Cieślak przed sezonem 2016 chciał w Zielonej Górze Hancocka. Greg wybrał jednak Toruń, więc Falubazowi został Doyle. Kangur odpalił i znowu można przeczytać jakiego to Cieślak miał nosa sprowadzając go do ZG. Tylko czy w obliczu tych wydarzeń powinno się mówić o "nosie" czy o szczęściu/farcie? Widocznie my mamy tego szczęścia po prostu mniej ; ]

  25. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    RadioErewań (17-07-2017), Yozayan (17-07-2017), kingpin (17-07-2017), peper (17-07-2017)

  26. Powrót do góry    #7985
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bonus w Rybniku + 5 pkt w meczach na MA moga nam dac 5 miejsce.Nawet przy marnej formie
    jest to do osiagniecia.
    Potem nowe rozdanie.Nawet nie wymagam od Termosa walki o medale w 2018 roku.
    Maja stworzyc druzyne ktora nie bedzie przynosci wstydu,tyle.
    Też uważam, że spadek nic nie da - nie ma czegoś takiego jak odbijanie się od dna... bo dna nie ma,
    najczęściej zamiast dna jest muł, bagno i jeszcze głębiej...

    A jeżeli chodzi o ten sezon - to, żeby wstydu nie było, to trzeba by chyba jednak w Rybniku wygrać
    i wygrać u siebie porządnie z Częstochową i Grudziądzem. Bo inaczej to będzie można powiedzieć,
    że się utrzymaliśmy dzięki jakiemuś Łoktajewowi czy innemu Łagucie. I taki to smutek, żal i wstyd.

    Co do ostatniego też się zgadzam Kingpin - niech stworzą drużynę, która nie będzie przynosić wstydu, nie musi
    walczyć o medale, ale niech... walczy. Ot, banał. I dlatego tak mi szkoda tegorocznego Rybnika - fajna ekipa,
    z jajem - Woryna, Fricke, Musielak i nawet zaskakujący Lindgren i przez "G. Trajektoriu" taka smuta...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Buszmen (17-07-2017), kingpin (17-07-2017)

  28. Powrót do góry    #7986
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Miesiąc temu, to Madsen u nich był liderem z prawdziwego zdarzenia, a od SEC w Toruniu zaliczył degrengoladę nieprawdopodobną.
    Czewa na ten moment jest najsłabsza w lidze.
    Chyba tak, ale ichniejsi juniorzy zanotowali ostatnio progres, czego niestety nie można napisać o naszych perłach. W Czewie mogły się pojawić problemy z drobnymi, ale przyczyna załamania "formy" Madsena może być całkiem prozaiczna, skończyły się opony, albo tuner trafił na gorszą partię sprężyn, od zera do bohatera i odwrotnie krótka droga w dzisiejszym żużlu.

    A Cieślak jest strasznie przereklamowany. Ma dobre relacje ze swoimi pupilami, jeszcze lepsze z Witkowskim i spółką. Wystarczy trzymać go z dala od Kokina w parkingu, ot cała tajemnica sukcesu. A jeśli idzie o wynajdywanie i "budowanie" underdogów nie ma polotu do ojca chrzestnego łodzkiego nekrobiznesu
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  29. Powrót do góry    #7987
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Paweł w składzie Leicester, w dodatku o 20.30 live na Eleven HD.
    Trzymac kciuki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #7988
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Paweł w składzie Leicester, w dodatku o 20.30 live na Eleven HD.
    Trzymac kciuki.
    Łatwo nie będzie. Nowozelandczyk w ostatnim meczu pyknął komplecik. Kangury, Żabojad i rolnik także potrafią pojechać .
    Z bonusami liczę na dyszkę Pawła

  31. Powrót do góry    #7989
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Większym zmartwieniem jest to, że Riss i Lasse na 6-7, więc Paweł dostanie pewnie 3 biegi.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    To zależy z jakiej perspektywy na to spojrzeć. Ile Cieślak osiągnął sukcesów z underdogami, którzy przed sezonem nie byli stawiani w roli faworytów do odegrania czołowych ról w lidze? Ja kojarzę dwa takie przypadki: złoto z Włókniarzem w 1996 (z którym zresztą rok później spadł z hukiem ligę niżej jako bodaj jedyny DMP w historii) i srebro ze Spartą w 2004. Reszta jego kariery to pojawianie się w drużynach, które mają dużą kasę, czołowych zawodników i po prostu wykonywanie przedsezonowych założeń. Raz wychodzi to lepiej, raz gorzej, generalnie jak u każdego, tylko nie każdy ma tak dobrą prasę. Ciekaw jestem, który manager po sytuacjach z dwóch ostatnich sezonów wyszedłby tak suchą stopą jak Cieślak, gdzie w 2015 w meczu o awans do Ekstraligi prowadził swoją drużynę (i prawdopodobnie zarządzał ostatnimi pracami torowymi bezpośrednio przed spotkaniem) w stanie nietrzeźwym, a w 2016, mając w zasadzie samograja w drugiej części sezonu, na rewanż półfinału przygotował tor pod Hampela czym uwalił resztę drużyny.
    Generalnie to odkąd Cieślak został selekcjonerem reprezentacji to zaczęło się ocieplać jego wizerunek na wszelkie możliwe sposoby, wynosząc na piedestał jego dobre decyzje i udane ruchy, przemilczając jednocześnie jego błędy. A przecież nawet w kadrze te błędy popełniał (Walasek na półfinał 2012, czy skład na finał 2014 - pierwsze z brzegu przykłady). Natomiast co do osiąganych przez niego sukcesów no to w chwili obecnej sytuacja na arenie międzynarodowej jest taka, że Polska w zasadzie nie ma z kim rywalizować w SWC i gdybyśmy do rozgrywek wystawiali dwie reprezentacje to pewnie rokrocznie zdobywalibyśmy dwa medale. Czy taki stan rzeczy to jakaś wielka zasługa Cieślaka? Nie wydaje mi się ; ]


    Czy Cieślak byłby w stanie osiągnąć lepszy wynik z Apatorem 2017, gdzie na koniec sezonu będziemy pewnie w okolicach szóstego miejsca? Może o jedną pozycję w górę, chociaż i to nie jest pewne. Czwórka na play-offy i tak byłaby poza naszym zasięgiem. Czy Cieślak byłby w stanie wykrzesać coś więcej z Krakowiaka, Kaczmarka czy Gomólskiego? Patrząc na to co potrafi wykrzesać z juniorów zielonogórskich - szczerze wątpię ; ]
    Transfery transferami, tutaj faktycznie można coś naszym zarzucić. Tylko jeśli dobrze pamiętam to np. Cieślak przed sezonem 2016 chciał w Zielonej Górze Hancocka. Greg wybrał jednak Toruń, więc Falubazowi został Doyle. Kangur odpalił i znowu można przeczytać jakiego to Cieślak miał nosa sprowadzając go do ZG. Tylko czy w obliczu tych wydarzeń powinno się mówić o "nosie" czy o szczęściu/farcie? Widocznie my mamy tego szczęścia po prostu mniej ; ]
    Łatwo deprecjonować. Może i kto inny zdobyłby te złota z reprezentacją, a może nie. Niesprawdzalne. Natomiast, oglądając ten wczorajszy materiał, widać kapitalną pracę Cieślaka. Widać też z jakim szacunkiem podchodzą do niego zawodnicy. Oczywiście, porażki zdarzają mu się jak każdemu. Życie.
    Mówisz, że to takie proste robić tytuły, mając mocne ekipy. No nie wiem, w Toruniu jakoś 2009-2016 były równie mocne/mocniejsze/porównywalne ekipy, a ile tytułów zdobyto? Jego podejście do Hampela, które tak krytykowano (sam to robiłem), finalnie okazało się strzałem w dziesiątkę.
    Wpadka w Ostrowie chluby mu nie przynosi, ale to trochę inne zagadnienie. Np. śp. Łobanovsky też rzadko prowadził mecze trzeźwy, a czy nie był przez to wybitnym trenerem?

    A co do tego, co zrobiłby w KST 2017. Ciężko powiedzieć. Myślę, że nie wycisnąłby więcej np. z Sobczyńskiego, bo z pustego to i Salomon nie naleje. Ale z Holdera, Przedpełskiego, może i nawet Miedzińskiego - już owszem. Czy starczyłoby na PO? Wątpliwe, bo potencjał kadrowy drużyn predystynowanych do czwórki jest znacznie większy. Ale styl rozegrania sezonu raczej byłby lepszy.

    Podsumowując. Cieślak nie jest ani ideałem pozbawionym wad, ani też nie jest cudotwórcą. Jest jednak zdecydowanie najlepszym menagerem w Polsce, a prawdopodobnie na świecie. I to są czyste fakty, które czy się go lubi/szanuje czy nie - należy przyjąć do wiadomości.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Lipa_PL (17-07-2017), Rozi22 (17-07-2017), apator_uk (18-07-2017), j-rules (18-07-2017), pawel_KST (17-07-2017)

  33. Powrót do góry    #7990
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    425
    Kliknij i podziękuj
    995
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Łatwo nie będzie. Nowozelandczyk w ostatnim meczu pyknął komplecik. Kangury, Żabojad i rolnik także potrafią pojechać .
    Z bonusami liczę na dyszkę Pawła
    Trzymam kciuki nawet wszystkie cztery ale najważniejsze żeby zawody zakończył cało. Zdrowy Paweł potrzebny jest nam w najważniejszych meczach sezonu...

  34. Powrót do góry    #7991
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Pozostając w temacie Wysp, Holder dostał 28-dniowego bana za tą farsę, którą omawialiśmy pod koniec zeszłego tygodnia.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #7992
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Mówisz, że to takie proste robić tytuły, mając mocne ekipy. No nie wiem, w Toruniu jakoś 2009-2016 były równie mocne/mocniejsze/porównywalne ekipy, a ile tytułów zdobyto? Jego podejście do Hampela, które tak krytykowano (sam to robiłem), finalnie okazało się strzałem w dziesiątkę.
    Od czasu reformy w naszym klubie czyli od roku 2007, Toruń pięciokrotnie awansował do finału play-off i zdobył jeden tytuł. Drużyny prowadzone przez Cieślaka zdobyły w tym okresie dwa tytuły, ale były to jego jedyne finały. Nie wiem kto tutaj wypada korzystniej, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę okoliczności półfinału w 2012, który ostatecznie ułożył się dla Cieślaka mega szczęśliwie, bo dzięki temu przełożeniu na Motoarenie nie pojechał Sullivan.
    Natomiast co do Hampela - strzałem w dziesiątkę to się może okazać teraz. Natomiast w zeszłym sezonie to podejście było jednym z czynników, przez które Falubaz nie awansował do finału.

    A co do tego, co zrobiłby w KST 2017. Ciężko powiedzieć. Myślę, że nie wycisnąłby więcej np. z Sobczyńskiego, bo z pustego to i Salomon nie naleje. Ale z Holdera, Przedpełskiego, może i nawet Miedzińskiego - już owszem. Czy starczyłoby na PO? Wątpliwe, bo potencjał kadrowy drużyn predystynowanych do czwórki jest znacznie większy. Ale styl rozegrania sezonu raczej byłby lepszy.
    Do tej pory Holder i Przedpełski jeździli do tyłu praktycznie wszędzie. Nie wiem co mógłby zrobić Cieślak, żeby coś więcej z nich wycisnąć - zwłaszcza w przypadku Holdera. Natomiast co do Miedziaka to ja pamiętam jak podczas jednego z wywiadów Cieślak sam się żalił, że nie mógł do niego dotrzeć podczas SWC, więc i tutaj jest to wątpliwe.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Podsumowując. Cieślak nie jest ani ideałem pozbawionym wad, ani też nie jest cudotwórcą. Jest jednak zdecydowanie najlepszym menagerem w Polsce, a prawdopodobnie na świecie. I to są czyste fakty, które czy się go lubi/szanuje czy nie - należy przyjąć do wiadomości.
    Nie wiem w czym się objawia ta podkreślona "zdecydowaność", no ale jeśli takie są fakty to spoko - nie ma co dyskutować ; ]

  36. Powrót do góry    #7993
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Nie tylko zna się na żużlu, ale umie zachować się jak psycholog.
    chyba parapsycholog. Dopoki wszystko sie uklada jak trzeba to Mareczek swieci oczami i czolem. Ale jak nie idzie to jest placz i bezradnosc. Falubaz tv pokazal w zeszlym sezonie scene, kiedy w meczu w plecy podchodzi do Cieslaka nagrzany, nabuzowany Krycha z pytaniem "co robic". A rob co chcesz, odpowiedzial przez lzy.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  37. Powrót do góry    #7994
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No nie ma, nie ma Zabovsky. Ja rozumiem, że go nie lubisz, ale mógłbyś trochę ogarnąć te uprzedzenia.
    Ancelotti też jest słaby, bo robił mistrzostwa z samymi mocnymi drużynami?
    2012 niby szczęśliwy, tylko przypomnij mi kto wygrał rundę zasadniczą? A co powiesz o Tarnowie i 2014? Też miał szczęście?
    2013 to z kolei brąz zdobył składem na miarę tegorocznego toruńskiego. Podobnie w czasach przedtarnowskich. Trudno mówić, że miał we Wrocławiu drużynę na medale. Tak naprawdę drużynę na walkę o złoto, to miał w 2011, 2012, 2014 i 2016. Zrobił 2 złota, jedno odebrały kontuzje i 2016 faktycznie przegrał 1/2.

    Jest zdecydowanie najlepszy w Polsce. A dlaczego? Bo wszyscy inni są gorsi. Proste.

    ps. Lego, odpowiedział tak, bo wszyscy mu wcześniej radzili, a on i tak robił swoje, z miernym efektem. Nikt nie twierdzi, że Cieślak jest cudotwórcą. Ale po prostu jego warsztat jest bezkonkurencyjny. Kto miałby mu dorównać? Chomski? Baron? Bo to dwie jedyne w miarę rozsądne kandydatury, przy czym mam wrażenie, że w/w dwójkę od Cieślaka dzieli jednak przepaść.

    ps2. W tym roku pewnie też nie zdobędzie mistrzostwa, ale jednak kadrowo ma najsłabszą ekipę z "górnej" czwórki, więc trudno będzie traktować to jako porażkę.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 17-07-2017 o 18:29
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (17-07-2017), j-rules (18-07-2017)

  39. Powrót do góry    #7995
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Kto miałby dorównać? Wschodząca gwiazda w tej branży... Tomasz Bajerski!!!
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  40. Powrót do góry    #7996
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    2012 niby szczęśliwy, tylko przypomnij mi kto wygrał rundę zasadniczą? A co powiesz o Tarnowie i 2014? Też miał szczęście?
    2013 to z kolei brąz zdobył składem na miarę tegorocznego toruńskiego. Podobnie w czasach przedtarnowskich. Trudno mówić, że miał we Wrocławiu drużynę na medale. Tak naprawdę drużynę na walkę o złoto, to miał w 2011, 2012, 2014 i 2016. Zrobił 2 złota, jedno odebrały kontuzje i 2016 faktycznie przegrał 1/2.
    Za zwycięstwo w rundzie zasadniczej nie ma miejsca w finale. Toruń w 2011 też wygrał zasadniczą, a w finale nie pojechał.
    W 2014 przegrał złoto przez kontuzje, a w 2012 wygrał - wychodzi więc na remis.
    Co do 2013 to zastanawiałem się czy nie zaliczyć go do tych underdogowych sezonów, ale doszedłem do wniosku, że w 2015, kiedy Cieślak balował w Werandzie, a w dniu meczu zrobił sobie poprawiny z Kokinem, Tarnów miał w sumie podobny, jak nie jeszcze gorszy skład na papierze, a też zrobili brąz.
    Natomiast co do kadencji Cieślaka we Wrocławiu - 2001, 2006 czy 2007 to nie były ekipy na walkę o medale? O 2003 nie wspominam, bo to też był skład na TOP 3, ale wszystko skomplikowała kontuzja Cegielskiego. No i w sumie poza tym underdogowym 2004 to właśnie wtedy Cieślak te medale robił.

    Jest zdecydowanie najlepszy w Polsce. A dlaczego? Bo wszyscy inni są gorsi. Proste.
    Czyli "moc" Cieślaka bierze się ze słabości innych? W sumie to jestem to w stanie nawet kupić ; ]

  41. Powrót do góry    #7997
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Pewnie Cieślak jest tak najlepszym trenerem jak Doyle najmniej wyłamuje motocykl na wirażu. Buszmen stwierdza fakt, fakt staje się aksjomatem.

  42. Powrót do góry    #7998
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Też uważam, że spadek nic nie da - nie ma czegoś takiego jak odbijanie się od dna... bo dna nie ma,
    najczęściej zamiast dna jest muł, bagno i jeszcze głębiej...

    A jeżeli chodzi o ten sezon - to, żeby wstydu nie było, to trzeba by chyba jednak w Rybniku wygrać
    i wygrać u siebie porządnie z Częstochową i Grudziądzem. Bo inaczej to będzie można powiedzieć,
    że się utrzymaliśmy dzięki jakiemuś Łoktajewowi czy innemu Łagucie. I taki to smutek, żal i wstyd.

    Co do ostatniego też się zgadzam Kingpin - niech stworzą drużynę, która nie będzie przynosić wstydu, nie musi
    walczyć o medale, ale niech... walczy. Ot, banał. I dlatego tak mi szkoda tegorocznego Rybnika - fajna ekipa,
    z jajem - Woryna, Fricke, Musielak i nawet zaskakujący Lindgren i przez "G. Trajektoriu" taka smuta...
    Pelna zgoda,z jednym ale.
    Oczywiscie zwyciestwo w Rybniku bedzie cieszyc,choc zapewne nie tak gdyby jechali z Laguta,ale
    widzac jak tam sie meczyl Falubaz czy Sparta,jakas minimalna porazka wielkiego wstydu nie przyniesie i ja sie z tym licze.
    Tym bardziej,ze jednak w tym sezonie jestesmy lata swietlne za tymi zespolami.

    ps.

    Holderowi zostala juz tylko Szwecja i Polska.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/69...ez-wladze-ligi
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-07-2017 o 20:30
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #7999
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Sytuacja w lidze jest tak dynamiczna, że trudno być czegokolwiek pewnym. Wyjątkowo ciekawa końcówka rundy zasadniczej w wyjątkowo dla nas nieciekawych okolicznościach.

  44. Powrót do góry    #8000
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta

    ps2. W tym roku pewnie też nie zdobędzie mistrzostwa, ale jednak kadrowo ma najsłabszą ekipę z "górnej" czwórki, więc trudno będzie traktować to jako porażkę.
    Juniorow ma najslabszych,seniorow najsilniejszych.
    Na dwoje babka wrozyla.
    Stal ma wyrazna zadyszke,Czerniawski z Karczmarzem tego nie zniweluja.
    Sparta ma problem z Woffindenem i Drabikiem.Milik tez ma problemy a Leszno z Kildemandem i chimerycznym Piterem.
    Emil powoli sie ogarnia.
    PO to bedzie loteria,kto sie ogarnie i wskoczy znowu na wyzsze obroty moze byc mistrzem ale piszac ,ze Cieslak ma najslabsza ekipe sugerujsz sie ....no wlasnie,czym?.
    Moim zdaniem Falubaz na dzien dzisiejszy jest z tej czworki najsilniejszy.
    Najlepszy menago ever musi tylko przestac faworyzowac Karpova.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-07-2017 o 20:54
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #8001
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    W tym roku pewnie też nie zdobędzie mistrzostwa, ale jednak kadrowo ma najsłabszą ekipę z "górnej" czwórki, więc trudno będzie traktować to jako porażkę.
    ja uwazam, ze to wlasnie ich sila i im kibicuje. Nie maja nic do stracenia, zadnych kredytow na karku, zadnego fatum poprzedniego sezonu. Duzo zalezec bedzie od ukladu po RZ. No i Doyla, ale to osobny temat.

    PS. Holder zawieszony, Bacz nie. Wałka nie widzieli, czy widzieli tylko jeden jego koniec?
    Ostatnio edytowane przez lego ; 17-07-2017 o 21:01
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  46. Powrót do góry    #8002
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Natomiast co do kadencji Cieślaka we Wrocławiu - 2001, 2006 czy 2007 to nie były ekipy na walkę o medale? O 2003 nie wspominam, bo to też był skład na TOP 3, ale wszystko skomplikowała kontuzja Cegielskiego. No i w sumie poza tym underdogowym 2004 to właśnie wtedy Cieślak te medale robił.

    akurat przed sezonem 2006 większość ekspertów, w tym u nas na forum - o dziwo - nie widziała Sparty nawet w czwórce. podobnie jak w 2010, gdzie brąz przegraliśmy u was po biegu dodatkowym Sullivana z Crumpem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #8003
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Pewnie Cieślak jest tak najlepszym trenerem jak Doyle najmniej wyłamuje motocykl na wirażu. Buszmen stwierdza fakt, fakt staje się aksjomatem.
    No tyle tylko, że akurat te stwierdzenia nie są nawet niczym kontrowersyjnym...
    Co do ZG, to generalnie układ w pierwszej 4 jest wyrównany i każdy może być mistrzem. Teoretycznie na papierze ZG jest najniżej notowana. Można się z tym spierać, ale tak po prostu jest. Mówię o wycenie u bukmacherów. Napisałem to tylko w tym kontekście, że jak Cieślak przegra dwumecz z którąkolwiek tych drużyn, to trudno będzie to uznać za jakiś dowód niekompetencji.

    Zabovsky: no może i być tak, jak ci to pasuje. Po prostu nie widzę lepszego i nie widzę też, by ktokolwiek takiego wskazał (poza Bajerskim ) Cieślak ma dużo wad, kilka razy w życiu dopisało mu szczęście, kilka razy zachował się gorzej. Jak każdy, czasem trzeba zrobić coś nie najlepiej, aby potem zrobić coś najlepiej. Czasem ktoś napisze głupi post, żeby potem napisać wspaniały. Ale na tle tego całego podwórka, Cieślak potrafi dotrzeć do zawodników, udzielić im konstruktywnych rad, podbudować. Potrafi przygotować tor (co nie znaczy, że jest nieomylny, nikt nie jest), aby pasował jego zawodnikom. Wiadomo, że ten materiał z NC+ jest w pewien sposób tendencyjny, ale weź to sobie na spokojnie obejrzyj i oceń tę pracę. Poza tym, jednak to, że Hancock czy Crump chcieli go jako indywidualnego doradcę też trochę w tym temacie mówi. I niech to będzie, że wyróżnia się na tle słabości reszty.

    To jest szerszy problem i może stąd się bierze ten hejt na Toruń. "Nasi" kibice deprecjonują wszystko z zewnątrz. A to Cieślak, a to Gollob (wcześniej), Pawlicki na rezerwę i takie inne.

    ps. W Szwecji za Holdera Pieszczek/Tungate/Masters
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 17-07-2017 o 21:28
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  48. Powrót do góry    #8004
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Falubaz ma najsłabszą ekipę?! A ja im cholibka w tym roku kibicuję w walce o mistrza...

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  49. Powrót do góry    #8005
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    damn, to jakiś dzień coming outów? Mi sie nawet gra aktorska pana Kierolaka podoba. To jak on tego Wołodyjowskiego zagrał to mistrzostwo, oskar. Tylko pan Lis to mi nie siedzi, ale to przez avatara Malina.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  50. Powrót do góry    #8006
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    damn, to jakiś dzień coming outów? Mi sie nawet gra aktorska pana Kierolaka podoba. To jak on tego Wołodyjowskiego zagrał to mistrzostwo, oskar. Tylko pan Lis to mi nie siedzi, ale to przez avatara Malina.
    Wszystko lepsze, niż Mundki z Gorzowa.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  51. Powrót do góry    #8007
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Pawełek błyszczy.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  52. Powrót do góry    #8008
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Bardziej błyskotliwy po pierwszym biegu na Wyspach Pawła jest za to twój komentarz.

  53. Powrót do góry    #8009
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Bardziej błyskotliwy po pierwszym biegu na Wyspach Pawła jest za to twój komentarz.
    Miło mi. W końcu ciężki tor i trudna geometria to zupełnie wystarczające usprawiedliwienie dla tego nieopierzonego 16-latka. W sumie ukończył bieg - to też dla toruńskiej myśli szkoleniowej jakieś tam osiągnięcie. Trzymam za niego kciuki.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Penhall (17-07-2017)

  55. Powrót do góry    #8010
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Paweł obiera podobną technikę do naszych juniorów z rybnickiego MIMPu. Słowo "kompromitacja" przy wynikach naszych żużlowcach pojawia się coraz częściej. Nawet w lokalnych mediach (dzisiejsze Nowości w nagłówku o Mimp). Atmosfera się robi naprawdę nerwowa a widmo spadku coraz bardziej zagląda w oczy.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 17-07-2017 o 22:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •