Strona 34 z 315 PierwszyPierwszy ... 2432333435364484134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,486 do 1,530 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #1486
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Zobaczycie że ten kto weźmie Nickiego na przyszły sezon będzie wygrany. Tak jak bardzo go nie lubię tak uważam że będzie spokojnie top 5 ekstraligi a nawet top 3 bo będzie wiecznie wqurwiony jak sobie regularnie nie pobzyka. Ja wiem ze to parowa ale na jeden sezon taka maszynka do pkt może i by się przydała . Na dzień dobry kopniak w Gajesia rzut na Hancocka i liść z Holderem. I jedziemy o majstra

  2. Powrót do góry    #1487
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Apatorzgred Frikas podpisał już na 2 lata w Rybniku :/

  3. Powrót do góry    #1488
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    kingpin - nie bede cytowal postu bo dlugi, ale napisac trzeba wprost.
    Termos, chociaz goscia nie bardzo trawie, polityke finansowa prowadzi wzorowo.
    Jemu, jak kazdemu politykowi naszego kraju, brakuje po prostu zimnej krwi, wyrachowania i klasy.
    To, ze jest burakiem (wg mnie) nie znaczy, ze nie umie liczyc.

    Piszesz, ze z zawodnikami juz sie w polowie sezonu rozmawia i "transferuje".
    No wychodzi na to, ze tak zrobil Vaculik. Jak juz byl ze Zmora po slowie, to wszystko co pozniej opowiadal Termosowi
    to juz byly elementy negocacyjne. Ja nie mowie, ze to fair, przeciwnie. Troche mnie Slowak zaskoczyl in minus (o tym pozniej)

    Ale kurka wodna. Termos, skoro umie liczyc pieniachy to cos sie na biznesie powinien znac. Nie mozna tak po prostu zaufac i byc pewnym, ze dany zawodnik
    podpisze. Trzeba miec zawsze kilka opcji awaryjnych. Ale realnych.

    Na ten moment wychodzi na to, ze chlop zostanie na lodzie. A przeciez daje uczciwie zarobic.
    To oznacza jedno. Mielismy doslownie JEDEN sezon normalnosci w elidze. Zuzlowcy to jednak matoly, ktorzy ponad wszystko ufaja swoim managerom, ktorzy w ich imieniu negocjuja by miec procenty od kasy za podpis.
    A druga sprawa to prezesi. Mnie osobiscie to wkurza, co tez nazwalem po imieniu kiedy i wywolalem grubsza dyskusje, to co robi taki Zmora.
    Wychodzi na to, ze gosc juz w polowie sezonu kusil Vaculika grubym sianem - w tym samym momencie niemal obcinajac swoim zuzlowcom kase!

    Jestem wolnosciowcem, ale jednak osobiscie zakazalbym mozliwosci renegocjacji kontraktow w trakcie sezonu. Przeciez to sie nie rozni w sumie niczym od rolowania dlugow, ktore utopilo kilka klubow i narazilo na smiesznosc ekstralige.

    Ja bym ten sezon odpuscil, pojechal tak na 5-6 miejsce. Moze i kibicow mniej i sposnorow moze tez (ale to zalezy jednak od wyniku sportowego a ten w sumie jest mozliwy kazdy) ale ten jeden sezon odpoczynku od PO, dream teamow itd nie zabije zuzla. Mozna poswiecic taki sezon kompletnie na marketing, zapraszanie szkol, orgazniowanie jakichs fajnych spotkan, akcji zwiazanych z zuzlem itd. Pomyslec dlugofalowo, bo na ta chwile polityka Termosa, mimo, ze finansowa jest dobra to dlugofalowo nie widac ZADNEGO pomyslu.
    Kase sie zaoszczedzi a za rok moze byc juz zupelnie inna sytuacja na rynku. Jakos nie wierze, ze Zmora czy inne misie w Czewie tak lekko zepna budzety by wyplacac Vaculikom i Madsenom kase na biezaco.

    Na idiotow nie ma rady, a jak widac czesto idioci zasiadaja po obu stronach stolu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (28-10-2016)

  5. Powrót do góry    #1489
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Koledzy z Torunia, a co powiecie na Fredkę Lindgrena?

  6. Powrót do góry    #1490
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Politykę finansową klubu do tej pory uznawałem za bardzo dobrą. Jeśli jednak ma ona prowadzić do zatrudnienia Walaska i Jacka Holdera jako podstawowych zawodników to... gdzie popełniono błąd? Emerytowany zawodnik, który od lat nie przejechał w elidze porządnego sezonu i chłopak, którego największym atutem jest chyba pochodzenie od tych samych rodziców co nasza gwiazda. Jack ani nie jest obecnie choćby solidnym żużlowcem ani nawet wybitnie obiecującym materiałem na takiego. Przekleństwo MA polega na tym, że nie możemy sobie pozwolić na wzięcie byle jakiego startowca, który po spasowaniu z torem będzie robił przyzwoite punkty. Gollob miał rację, że byle kto i byle jak tutaj nie pojedzie.

    Świat się wali, marzę o Madsenie!
    Yyyy...Pieszczek?
    !Adrian walcz!

  7. Powrót do góry    #1491
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Koledzy z Torunia, a co powiecie na Fredkę Lindgrena?
    Cienki jak sik pająka.

  8. Powrót do góry    #1492
    Stały bywalec Awatar apatorzgred
    Dołączył
    14-07-2005
    Postów
    742
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 10 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Apatorzgred Frikas podpisał już na 2 lata w Rybniku :/
    ok, szkoda
    Najlepsi Z Najlepszych.......................... Tylko Apator DMP 1986

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apatorzgred za jego przydatny post!

    veronek (28-10-2016)

  10. Powrót do góry    #1493
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Bez sensu. Zakontraktujcie Pedersena, to i wynik przyjdzie z czasem. Helenki brak, jedynie Malin będzie znów musiał wykombinować nowy wizerunek. Dodatkowa atrakcja to występy z dziadem, będzie na co popatrzeć Same plusy moim zdaniem

    Lepiej zrobić jak powyżej, zapłacić Nickiemu za zdobyte punkty i zgarnąć profity z PO, niż odjeżdżać sezon dla zasady, bez korzyści dla klubu i kibiców.

  11. Powrót do góry    #1494
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Dokładnie, jak zobaczyłem artykuł o zmianach Nickiego to od razu pomyślałem, że KST powinien go wziąć. Jak byście go wzięli to zrobicie kuku nie jednemu klubowi w przyszłym sezonie.. A na pewno nie sobie!

    A jak nie Wy to ktoś inny wyjdzie na kontrakcie z Dzikiem ze*biście. Tak sobie myślę, może Termiński blefował(wypowiedź o DMP 2017) i chciał zbić jak najbardziej cenę za pkt u Nickiego. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że taki gracz został tak wykołowany przez Vaculika. Myślę, że musiał coś czuć. Bo jednak kontrakt Walasek plus jr. Holder np marketingowo przy wypowiedziach Termińskiego będzie wyglądał bardzo blado

  12. Powrót do góry    #1495
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    I Nicki podobno rozstał się z Heleną.

    Ogólnie możnaby w ogóle podjąć rozmowe, zapytać o cenę, coś. Dla dobra wyniki można pójść na kompromisy, pokazał to Falubaz z Wardem. Tym bardziej, ze Nicki nie ma zbyt wielu opcji i mozna dobrze sie potargować. Ale Termiński musiał oczywiście w mediach zaznaczyć, że za kopanie Gajewskiego Nicki ma spadać. Bardzo dyplomatycznie.

    Nie będę obiektywny, bo ja osobiście Nickiego lubie. Ale rozumiem, że wspólpraca z Gregiem, Holderem i Gajesie dla niego i dla nich byłaby trudna. Aczkolwiek Gajewski potrafił być dyplomata, zaznaczył, że raczej nie, ale jeśli się coś posra, to nigdy nie wiadomo. A Termi ucina temat całkowicie.

    Na Golloba też nikt nie miał chodzić, jedna wielka napinka przed. A średnia frekwencja w 2013 to 12.184. Bo dla KS szkodliwę beda słabsze wyniki i nizsza frekwencja, niz Pan Pedersen, który po pierwszym komplecie zostanie dla 80% idolem - przypominam znowu Golloba. I pikniku zrywających młynowi "Lepsze w 2 lidze lanie niz Golloba ogladanie".

    Bach, dodam coś więcej - w tym super, finałowym sezonie śr frekwencja 11 214. Gollob zrobił najwyzsza frekwencja, od 2009 gdy ludzie chodzili stadion oglądać. Nicki też zrobi ; )
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 28-10-2016 o 11:59

  13. Powrót do góry    #1496
    Stały bywalec Awatar apatorzgred
    Dołączył
    14-07-2005
    Postów
    742
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 10 w 10 postach
    Najlepsi Z Najlepszych.......................... Tylko Apator DMP 1986

  14. Powrót do góry    #1497
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,511
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Z tą Heleną to ostrożnie bym podchodził do tematu. Nicki głupi nie jest i wie, że ludzie wiążą jego tegoroczny zjazd z płomiennym romansem. Poza tym pełną parą rusza budowa jego nowego domu w Danii więc informacja o rozstaniu noże być obliczona na podpisanie kontraktów ligowych.

  15. Powrót do góry    #1498
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Że jak to ? Helenę rzucił ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dzik zrozumiał, że miłość ciągnie go na sportowe dno i uznał, że nie ma teraz czasu na takie miłosne igraszki.
    Jak jeszcze zobaczył jak amerykański Dziadzia zgarnia tytuł, to postanowił, że tak być nie może.

    Wróci dziki Dzik.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-10-2016)

  17. Powrót do góry    #1499
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Weźcie Nickiego i Mateja - to dopiero będą widowiska na Motoarenie

    Tak poważniej: Pedersen w Toruniu to małżeństwo z rozsądku z widokami na powodzenie. Skoro tak lubiany i sympatyczny zawodnik jak Martin nie wytrzymał próby czasu to może z Dzikiem wyjdzie.
    Kiedyś w Stali miał być problem na linii Gollob-Nicki i nic takiego nie miało miejsca. Transfer Kasprzaka do Stali też wywoływał mało pozytywne emocje na początku wobec obiegowej opinii o nim, a dzisiaj gdyby miał odejść wielu kibiców bardzo by żałowało. Pomijając jego charakterek, trzeba mu oddać, że miał duży wkład w ostatnie sukcesy klubu
    Nigdy nie wiadomo, czy Dzik nie stanie się prawdziwym Krzyżakiem...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  18. Powrót do góry    #1500
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Z pewnością łatwiej byłoby przełknąć Nickiego niż to miało miejsce z Gollobem.
    Będąc prezesem kopania Jacka i stosunku kibiców do tego zawodnika nie bralbym pod uwagę.Kilka dobrych występów i może nie będzie on uwielbiany ale co najmniej akceptowany.
    Ważniejsza kwestia jest stosunek pozostalych zawodników z którymi taki transfer trzeba by jednak przekonsultowac.

    Cały czas zastanawiam się czy to możliwe że taki gracz jak Terminski zostaje z ręką w nocniku? Te pewne siebie wypowiedzi o walce o złoto,skreslanie Nickiego to by sugerowało że plan B jest już dawno ustalony.... jeśli jest inaczej to wygląda to naprawdę słabo

  19. Powrót do góry    #1501
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,067
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    A kto powiedział , że Termiński nic nie ugra ? Jak ma hajs to na pewno się konspiruje niczym wytrawny gracz żeby nie przepłacić rynku.

  20. Powrót do góry    #1502
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie ugra, bo skoro odpuścił kwestię juniorów, to teraz w zasadzie tylko Pedersen (może Madsen) daje szanse na PO, ale wcale nawet w takim układzie nie będzie o to łatwo. To jedno. A drugie, OK - ja się mogę nie wtrącać, piszę swoje przemyślenia, zaznaczając, że to nie mój biznes, co ten klub wybierze i jakie miejsce zajmie. Wiadomo, że nie będę kibicował drużynie z Hancockiem w składzie. Ale Gomólski na dziś na pewno nie jest słabszy od Walaska i raczej nie powiedziałbym, że ktoś kto popiera angaż Walaska, dobrze życzy temu klubowi...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #1503
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,067
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Lepszy nie jest. Gorszy , oczywiście że tak. Gomólski chyba idzie do Gdańska może i dla niego lepiej. Nie dziwie mu się , że odchodzi po tym jak został potraktowany w tym roku.

    Niekoniecznie to oznacza brak PO. Jest jeszcze Zagar/Jensen/Lindgren.
    Każdy z nich daje szanse na solidny wynik w granicach 8-10 punktów.
    Vaculik w tym roku jaką miał średnia ? około 2 ?

  22. Powrót do góry    #1504
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No tyle tylko, że oprócz w/w zamiany, masz jeszcze Gomólski -> Krakowiak.
    Vaculik punktował bez rewelacji, ale jednak dość równo.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #1505
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jest jeszcze Zagar/Jensen/Lindgren.
    Każdy z nich daje szanse na solidny wynik w granicach 8-10 punktów.
    Bym się kłócił, 16-18 punktów to może w trójkę zrobią

  24. Powrót do góry    #1506
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Przeglad pisze - Lindgren prawdopodobnie GetWell. Ostatnio pisali, ze ROW. Czyli wiemy, ze nic nie wiemy : )

  25. Powrót do góry    #1507
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,067
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Bym się kłócił, 16-18 punktów to może w trójkę zrobią
    Polemizowałbym

    Fred faktycznie się rozwija i wg mnie GTR to będzie przyszłość żużla a on już ma jeden rok testów za sobą. W całkiem dobrym stylu. Poza tym widze, że Marcel cały czas siedzi w warsztacie z JK i starają się udoskonalać ten silnik. Lindren stał się ostry jak brzytwa na torze w tym roku. Powinien iść jeszcze do przodu w 2017.


    Zagar to faktycznie jest niewiadoma. Ale to jest świetny zawodnik. Technicze umie na torze wiele. Odbuduje się.

    A Jensen ? no do tego jestem sceptycznie nastawiony , ale faktycznie on jest jeszcze dość młody. Może jakby dostał wsparcie mentalne i dobry numer startowy 13 to by się w końcu ogarnął. Drogi nie jest , można zaryzykować.


    Buszmen no tak. Juniorzy nie rokują na dzisiaj dlatego ja bym na miejscu Torunia brał Stalkowskiego.

  26. Powrót do góry    #1508
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Jak by Buszmen był Stalkowskim to by nie startował w drużynie z Hancockem

  27. Powrót do góry    #1509
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Yyyy...Pieszczek?

    Szczerze? Mimo całej antypatii dla Pieszczka wolałbym chyba jego od Walaska.

  28. Powrót do góry    #1510
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Przeglad pisze - Lindgren prawdopodobnie GetWell. Ostatnio pisali, ze ROW. Czyli wiemy, ze nic nie wiemy : )
    No co Ty?
    Przeciez wczoraj porownywales sklady i pisales,ze czeka nas walka w barazach.


    Kacper lepszy od Walaska.
    Facet moze i ambitny ale majacy problem z przekroczeniem 1,2/bieg lepszy od goscia ktory regularnie zakreca sie kolo 2,0.
    Niezla schiza.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-10-2016 o 13:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #1511
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Tak jak napisal Kildemand, za Fredka przemawiaja te GTRy. On je konkretnie ujezdza i jest w stanie zaskoczyc in plus./
    Po za tym Kolodziej juz pokazywal w tym sezonie ze GTR na MA to calkiem dobry pomysl

    . kingpin... Walasek najblizej 2.0 byl po imieninach...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (28-10-2016)

  31. Powrót do góry    #1512
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,067
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No co Ty?
    Przeciez wczoraj porownywales sklady i pisales,ze czeka nas walka w barazach.


    Kacper lepszy od Walaska.
    Facet moze i ambitny ale majacy problem z przekroczeniem 1,2/bieg lepszy od goscia ktory regularnie zakreca sie kolo 2,0.
    Niezla schiza.
    To kiedy Walasek zakręcił się 2,0 w Ekstralidze ostatni raz ?

  32. Powrót do góry    #1513
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Wtedy kiedy byl do niej przygotowany i bez kilku kontuzji w sezonie.

    A kiedy Kacper byl lepszy od Walaska?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #1514
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wtedy kiedy byl do niej przygotowany i bez kilku kontuzji w sezonie.

    A kiedy Kacper byl lepszy od Walaska?
    Ja rozumiem, że można wierzyć w Walaska, ale ostatnio jak
    on miał średnią 2,1 to Gollob miał 2,2 .
    Niestety latka lecą a Walasek swoimi irracjonalnymi wyborami
    pokazuje, że boi się już rywalizacji i moim zdaniem nie ma motywacji,
    by odpowiednio przygotować się do sezonu.

    ps. Jopy Termińskiego na FB też go do pracy raczej nie zmotywują .
    !Adrian walcz!

  34. Powrót do góry    #1515
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Gollob ma teraz 1,8.
    Taka srednia u Walaska w pelni by mnie satysfakcjonowala.
    U Kacpra to najwyzej w Nice lidze.

    Z cyklu "slyszelismy" :

    za gazeta.pl

    .......Koncepcję budowy składu zburzyła decyzja Martina Vaculika.
    11 października Słowak opublikował oświadczenie, w którym podziękował za wsparcie w minionym sezonie. Jednocześnie stwierdził, że w kolejnym nie będzie reprezentował klubu z Torunia. Wg naszych nieoficjalnych informacji żużlowiec chciał jednak wrócić do negocjacji po tym, jak jeden z jego sponsorów wycofał swoje finansowe poparcie. Termiński pozostał nieugięty. ........
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #1516
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gollob ma teraz 1,8.
    Taka srednia u Walaska w pelni by mnie satysfakcjonowala.
    U Kacpra to najwyzej w Nice lidze.

    Z cyklu "slyszelismy" :

    za gazeta.pl

    .......Koncepcję budowy składu zburzyła decyzja Martina Vaculika.
    11 października Słowak opublikował oświadczenie, w którym podziękował za wsparcie w minionym sezonie. Jednocześnie stwierdził, że w kolejnym nie będzie reprezentował klubu z Torunia. Wg naszych nieoficjalnych informacji żużlowiec chciał jednak wrócić do negocjacji po tym, jak jeden z jego sponsorów wycofał swoje finansowe poparcie. Termiński pozostał nieugięty. ........
    Czyżby ręka Adama?
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #1517
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Na idiotow nie ma rady, a jak widac czesto idioci zasiadaja po obu stronach stolu.
    Jest rada, tylko Wojtek też z tych mniej bystrych... są faktoringi, refaktoringi, gwarantem może być bank, może nim nie być. wystarczy jak elipa zobliguje kluby to korzystania z takich uslug, koszt dla kazdego klubu bedzie inny, w zaleznosci od wiarygodnosci (wtedy zadnych licencji, zadnego badania na koniec roku). kolarz podpisuje umowe, wystawia faktury z terminem i klika. już. tylko wtedy windykator z banku moze nie byc tak poblazliwy jak zuzlowa centrala i szambo szybciej wybije.

    edit:
    Malin- No ba. Tu też bym szukał wzmocnień, czyli wśród uczestników SECu. Od 2 lat ten schemat funkcjonuje, nie wiem czemu by nie miał w 3cim. Poza tym Kingpin napisał sporo, w tym o Vacku. Też pisałem, że ma być i że to formalność, bo doszło do mnie że klub się ugiął i w zasadzie zaakceptował jego ofertę bez negocjacji (pierdoły). Ta z kolei musiała być na tyle chora, że sam Martin nie przypuszczał że się na nią zgodzimy. Niech spie...ala. Trzeba się trochę szanować, nawet Termos musi.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 28-10-2016 o 14:41
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  37. Powrót do góry    #1518
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Za tydzien o tej porze beda juz chyba pierwsze transfery oglaszane, to w zasadzie bedzie sie mozna wypowiedziec, kto zwyciezca , a kto przegranym polowania.


    Dzika nie trawie, i powiem szczerze ze skoro i Termos i Gajewski nadal kierują klubem, to naprawde nie ma co dawac wiecej niz 1% szans na angaż Pedersena u nas. (ten 1% procent to fiasko przedłużenia umowy z Hancockiem)


    Bardzo chetnie widze Zagara u nas. Zawodnik z charakterem dobrymi umiejetnosciami, i jak sadze w gwiazdozbiorze Stali, mocno niedoceniony i z nadzieją na lepsze wyniki. W ostatecznosci Jensen takze ma widoki na porzadny wynik , przynajmniej na Motoarenie.

    Walasek to prawie pewny strzał w kolano. Poziomem sportowej ambicji to obecnie przebija Grega nawet nasz mistrz Tomasz Gollob. Ten zawodnik idzie sukcesywnie w dół z każdym sezonem. Ciezko sobie wyobrazić te nagłą "kolejną młodosć" u 42latka. W tym wieku albo trzymasz forme na równym poziomie (Protas), albo spadasz w dół.


    Jack Holder - za wczesnie na angaz w Ekstralidze. <Moze byc jedynie zmiennikiem ktoregos z zagranicznych w razie kontuzji.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Agent_Cooper za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-10-2016)

  39. Powrót do góry    #1519
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Na Golloba też nikt nie miał chodzić, jedna wielka napinka przed. A średnia frekwencja w 2013 to 12.184. Bo dla KS szkodliwę beda słabsze wyniki i nizsza frekwencja, niz Pan Pedersen, który po pierwszym komplecie zostanie dla 80% idolem - przypominam znowu Golloba. I pikniku zrywających młynowi "Lepsze w 2 lidze lanie niz Golloba ogladanie".

    Bach, dodam coś więcej - w tym super, finałowym sezonie śr frekwencja 11 214. Gollob zrobił najwyzsza frekwencja, od 2009 gdy ludzie chodzili stadion oglądać. Nicki też zrobi ; )
    Z tym, że Gollob ściągnął ludzi na MA to taki sam mit jak to, że zostałby IMŚ w '99 gdyby nie wypadek we Wrocławiu. Na początku 2013 frekwencja wyglądała mocno przeciętnie i kto wie czy nie byłoby tak do końca. Wszystko zmieniło się po wyraźnych obniżkach cen biletów (po raz pierwszy, o ile dobrze pamiętam, na mecz z Gnieznem). Dopiero wtedy liczba ludzi na trybunach znacznie wzrosła. To tak gwoli ścisłości.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-10-2016)

  41. Powrót do góry    #1520
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Czyżby ręka Adama?
    Pomyslalem o tym samym.
    To by chyba dowodzilo,ze do Martina w Toruniu zal maja uzasadniony.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #1521
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Jak to prawda to:

    BRAWO TERMOS!!!!!

  43. Powrót do góry    #1522
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Mówiło się, że Adam dał 400k do kontraktu Vacula,
    więc kwota nie w kij dmuchał.
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #1523
    Początkujący
    Dołączył
    12-10-2016
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak czytam doniesienia prasowe o tym, że możemy odpuścić Madsena, Bober we Wrocku, a my odpuszczamy temat juniora z zewnątrz, to nie wiem, co tam się na górze dzieje. Madsen/Lindgren na 5, Lambert (koniecznie!:$) na 6 to nadal jedyne opcje, które widzę, jeśli chodzi o pozycje seniorskie. Może uda się przytulić tego Kaczmarka..Walasek to zawodnik na 1,5 max; w pojedynczych meczach będzie dobrze, ale ogólnie to zawodnik wypalony. MJJ jak dwa mecze w sezonie dobre odjedzie, to szampan, basen, machanie ku*asem. On się nadaje na Nice do Wybrzeża z Gomólskim, a nie na E-ligę.

  45. Powrót do góry    #1524
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Nie wierzę w decyzję odejścia Vaculika w październiku.Atmosfera w klubie może i była,ale zawodnicy swoje widzą i słyszą.Wypominanie Vaculikowi kwoty kontraktu przez Termińskiego prędzej musiało się odbić czkawką.I jeszcze jedno,wciągu niespełna miesiąca z sukcesu jakim była wygrana z Zieloną Górą i awans do finału nie pozostało wizerunkowo nic.Panowie Termiński,Gajewski są pewnie dobrymi menedżerami w swoich firmach,ale są również politykami wybranymi z woli suwerena kibica.Człowiek,więcej kibic to taki gatunek,który pamięta.

  46. Powrót do góry    #1525
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    za gazeta.pl

    .......Koncepcję budowy składu zburzyła decyzja Martina Vaculika.
    11 października Słowak opublikował oświadczenie, w którym podziękował za wsparcie w minionym sezonie. Jednocześnie stwierdził, że w kolejnym nie będzie reprezentował klubu z Torunia. Wg naszych nieoficjalnych informacji żużlowiec chciał jednak wrócić do negocjacji po tym, jak jeden z jego sponsorów wycofał swoje finansowe poparcie. Termiński pozostał nieugięty. ........
    Oj, bezczelny nasz pan Senator. Mógł mu chociaż w ramach toruńskiej uprzejmości zaoferować robotę w tartaku u Chrzanowskiego, gdzie drewniany Wacek mógłby zaprezentować pełnię swoich umiejętności.

    Jeśli rewelacje prasowe są prawdą, to tak powiem: nazywanie niektórych pseudosportowców prostytutkami byłoby zniewagą dla tych drugich. One przynajmniej nie rzucają ściemy w rodzaju: kocham swój klub, w mojej decyzji nie chodziło o pieniądze itp. mając kibiców za kompletnych idiotów.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  47. Powrót do góry    #1526
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Jak to prawda o daniu kosza Vaculowi to jak Ty mnie Terminski zaimponowales w tej chwili takich silnorekich trzeba na tych chlopaczkow. MV zobaczy tak kase jak DW w Falubazie

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi barriofino za jego przydatny post!

    pawel_KST (28-10-2016)

  49. Powrót do góry    #1527
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 24 w 15 postach
    A w ddtorun cytuja wpisy SB
    http://ddtorun.pl/pl/13_sport/7337_m...rot_akcji.html

    Sent from Xperia M5 via Tapatalk.

  50. Powrót do góry    #1528
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wtedy kiedy byl do niej przygotowany i bez kilku kontuzji w sezonie.

    A kiedy Kacper byl lepszy od Walaska?
    Teraz jest. Czyli w 2016.
    Wygrał walkę o miejsce w składzie KST, prezentował się lepiej. Jeździł w Ekstralidze, a Walasek odstawiał kabaret na zapleczu. Jeździł za bardzo dużym powodzeniem w Szwecji (ogromny jego wkład w awans do finału), gdzie Walasek był chyba najgorszym zawodnikiem w BEL i generalnie brak słów by ocenić to, co on tam wyprawiał.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-10-2016)

  52. Powrót do góry    #1529
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez marobo Zobacz posta
    A w ddtorun cytuja wpisy SB
    Interesujące że najwięcej do powiedzenia w sprawie toruńskiego klubu i tego kto ma w nim startować, mają ludzie z innych miast, dodajmy - nie koniecznie życzliwi. Nawet im Pedersen u nas pasuje, ciekawe dlaczego? Za chwilę się okaże, że to spoko gość i właściwie to on nikomu w Toruniu nie przeszkadza..
    Ręce opadają jak się to wszystko czyta.
    Dobrze że już niedługo skończą się te przepychanki kto, gdzie i dlaczego.

  53. Powrót do góry    #1530
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,067
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    On do tej BEL pojechał bez ŻADNEGO przygotowania , zero mechaników na miejscu. Tak naprawdę to już wiele świadczy o jego podejściu do żużla na dzien dzisiejszy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •