Strona 87 z 315 PierwszyPierwszy ... 3777858687888997137187 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,871 do 3,915 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #3871
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Gorzów się śmieje i słusznie, też bym się śmiał na ich miejscu. Wszyscy natomiast mają pewność, że gdyby zarzuty dotyczyły Torunia, kary pomnożono by razy 3 oraz oczywiście bez żadnego zawieszenia, no bo jeśli kogoś uznano za winnego, a tak było w przypadku Gorzowa, to nieuchronność kary musi być, teoretycznie jak widać.
    Żałosne, śmieszne, żenujące.

    Ewidentny dowód, że w żużlu zupełnie nie opłaca się być uczciwym, znacznie lepiej nauczyć się kombinować i wyrobić sobie znajomości i układy gdzie trzeba. Uczcie się panowie z zarządu, jak wygrywa się ligę. Dobry zespół to tylko połowa sukcesu, jak się okazje, ta mniejsza połowa.

  2. Powrót do góry    #3872
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    A konieczność wymiany nawierzchni to co... popierdółka? Ja rozumiem wasze rozgoryczenie, ale bez przesady...

  3. Powrót do góry    #3873
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    A konieczność wymiany nawierzchni to co... popierdółka? Ja rozumiem wasze rozgoryczenie, ale bez przesady...
    To rozumiesz nasze rozgoryczenie, czy bez przesady? Się zdecyduj.

    Nie wiem na cholere wam nowa nawierzchnia. Przecież GP u was było przednie. Może na tym skończę, nie chcę bluźnić.

  4. Powrót do góry    #3874
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    A konieczność wymiany nawierzchni to co... popierdółka? Ja rozumiem wasze rozgoryczenie, ale bez przesady...
    No tak.Na miejscu Zmory bym sie odwolywal.

    Mam nadzieje,ze jakos sie pozbieracie po tych karach.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-12-2016 o 17:08
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #3875
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    A co wielkiego można zrobić trenerowi czy toromistrzowi skoro są oficjalne osoby funkcyjne z ramienia EE, które dopuszczają tor do zawodów? Przecież to oczywiste, że Stal w momencie drakońskich kar złoży odwołanie i wygra, bo ktoś ten tor dopuścił do zawodów...
    Dlatego wg mnie kara jest taka a nie inna. Czego się spodziewaliście?

  6. Powrót do góry    #3876
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    A co wielkiego można zrobić trenerowi czy toromistrzowi skoro są oficjalne osoby funkcyjne z ramienia EE, które dopuszczają tor do zawodów? Przecież to oczywiste, że Stal w momencie drakońskich kar złoży odwołanie i wygra, bo ktoś ten tor dopuścił do zawodów...
    Dlatego wg mnie kara jest taka a nie inna. Czego się spodziewaliście?
    Czegoś co sprawiloby, że każdy kolejny Prezes zastanowilby się dwa razy przed zrobieniem takiej popeliny jak Zmora przed tegorocznym finałem.

  7. Powrót do góry    #3877
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Tak z innej mańki - krąży opinia, że Toruń na wyjazdach cieniuje, a jak pokazują dane, od kilkunastu lat wygrywamy średnio co 3 mecz na wyjeździe

    Teraz tylko podtrzymać statystykę i będzie play off, chyba że u siebie damy katastrofalnie ... ciała

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/654...ych-liderow-/9

  8. Powrót do góry    #3878
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Ok miałem się nie denerwować na Święta, ale chyba nie da rady!
    Po tragedii w Rybniku tyle się mówiło o bezpieczeństwie na torach, całe środowisko żużlowe było przejęte... i co... ten wyrok pokazuje wszystko - słowa słowami a praktyka idzie swoją drogą!
    Niektóre osoby były wzburzone po finale...i co...okazuje się, że nie mają nic do gadania (nie mówię tu o naszych działaczach).
    Przytacza się różne bzdurne argumenty m.in taki, że kiedyś jeździło się na gorszych torach! Ok - kiedyś jeździło się także samochodami bez poduszek, stref zgniotu i przy większej kolizji lądowało na cmentarzu - nie o to chodzi - chodzi o bezpieczeństwo i normalną, sportową walkę! Czego zabrakło w finale!
    Nic nie zmienimy - jest jak jest - po prostu czekam na pierwszy mecz sezonu i ostre baty dla Gorzowa!

  9. Powrót do góry    #3879
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    A co wielkiego można zrobić trenerowi czy toromistrzowi skoro są oficjalne osoby funkcyjne z ramienia EE, które dopuszczają tor do zawodów? Przecież to oczywiste, że Stal w momencie drakońskich kar złoży odwołanie i wygra, bo ktoś ten tor dopuścił do zawodów...
    Dlatego wg mnie kara jest taka a nie inna. Czego się spodziewaliście?
    Niby dlaczego wygra?
    Surowsze kary powinny spotkac zarowno tych co tor przygotowywali
    jak i tych ktorzy dopuscili.
    Teraz mamy taka sytuacje,ze Chomski ze Zmora od dwoch dni turlaja sie ze smiechu
    i nie moga sie podniesc.
    Oplacalo sie robic walek z torem i biletami.Taki sygnal poszedl z Warszawy.
    Nikt nie jest swiety,rowniez Torun mial swoje "momenty chwaly",ale tu wyraznie widac,ze
    jesli chodzi o kary,sa rowni i rowniejsi.
    Mam nadzieje,ze los wam kiedys odda z nawiazka a centrala rownie bezlitosnie potraktuje tego
    kto was w podobny sposob przekreci.
    Nie chodzi o was,bo kibic na przekrety dzialaczy nie ma wplywu,ale
    chcialbym zobaczyc minyi poczytac lamenty Zmory i Chomskiego.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-12-2016 o 10:16
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #3880
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    To już chyba ostatni, poświąteczny, komunikat organizacyjny:

    Czas spotkania Sportsboard Toruń: 28 grudnia, środa, godz. 18.00.
    Miejsce spotkania: Oberża, Rabiańska 9.
    Rezerwacja: dokonana.
    Uwagi co do miejsca i czasu: nie przyjmujemy, uwag co do braku
    możności dawania uwag tym bardziej nie przyjmujemy

    Lista obecności osób ze Sportsboard:
    Kingpin (Piotr)
    Penhall (Marcin)
    Sth (Marcin)
    Howard (.....)
    Stefan (....)
    Coval (Andrzej)
    Koot (Robert)
    Morciasz (Marcin)

    Gość Specjalny: potwierdzony.

    Pytanie number 1. Czy będzie Buszmen?
    Pytania kolejne... może ułożyć listę pytań do Gościa Specjalnego, żeby mógł się przygotować
    - ktoś ma jakieś propozycje?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Powrót do góry    #3881
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Krótko,https://www.youtube.com/watch?v=QlUw6ifpxPoPanie Termiński!!! Cała Polska z Was się śmieje( z Gajewskiego,Termińskiego).

  12. Powrót do góry    #3882
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta

    Gość Specjalny: potwierdzony.

    Pytanie number 1. Czy będzie Buszmen?
    Pytania kolejne... może ułożyć listę pytań do Gościa Specjalnego, żeby mógł się przygotować
    - ktoś ma jakieś propozycje?
    Gość specjalny jest takim samym piwoszem jak my. Przynajmniej ja nie widzę żadnej różnicy, zwłaszcza na takich luźnych spotkaniach.
    Zatem nie ma potrzeby przygotowywać pytań. Jeśli będzie inaczej to może być sztywno.
    My przecież idziemy spotkać się przy piwku i pogadać o żużlu w gronie w którym tematy niewygodne pozostaną tylko dla naszych uszu.
    A kto nie będzie niech żałuje bo i tak się nie dowie szczegółów.
    Po to są spotkania, żeby rozmawiać, a nie klepać na forach półsłówka
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 27-12-2016 o 06:05
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    sth (27-12-2016)

  14. Powrót do góry    #3883
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Stev
    ani to śmieszne, ani zaczepne. Jeśli masz jakieś uwagi zapraszamy, powiedz prosto w twarz komu uważasz za zasadne to powiedzieć. Tylko proszę Cię uprzejmie zaniechaj wklejania tego typu filmów na tym forum. Rozumiem, że Święta, alkohol i rozluźnienie wzięło górę ale to było poniżej Twojego poziomu.

  15. Powrót do góry    #3884
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ja raczej odpuszczam jednak. Inne plany i obowiązki, ale jak coś się zmieni to dam znać. Miłego.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  16. Powrót do góry    #3885
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Coval 100% zgoda. Dobra i luźna atmosfera spotkania, co oczywiście nie wyklucza zaciętej dyskusji oraz dużych różnic zdań na poruszane tematy.
    Jutro o 18:00 żużel, żużel i jeszcze raz...piwo

  17. Powrót do góry    #3886
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    moje pytania do Prezesa:

    - czy nie boi się, ze wrogie siły będą chciały dokonać na spotkaniu puczu za pomocą pączu w dużych ilościach?
    - czy jest w stanie wytrwać w sile i chwale na stanowisku prezesa najbliższych 20 lat, nawet jeśli sterowanie odbywać się będzie tylko z tylnego fotela?
    - czy jego ludzie stoją za absencja na spotkaniu Pana Buszmena (pośrednio, bezpośrednio)?
    - co z obiecanymi programami Kiełbasa+ i Sektor+?
    - kiedy zabrane zostaną resztki przywilejów zawodnikom startującym w latach do '89. Wszystkie.?
    - co z reformą szkółek żużlowych?
    - kiedy z kart historii wymażemy skok przez płot Marka Lorama na stadionie Włokniarza?
    - czy ekipa Stefana w końcu doczeka się godnego upamiętnienia. Chodzi mi szczególnie o walki w Bydgoszczy 1994, Grudziądz '96, Toruń final 2007, Toruń 2009 + akcje partyzanckie na wrogie siły eLANY?
    - czy Prezes ma kota?
    - czy ten klub naprawdę ma rzecznika prasowego?
    - czy Prezes potrafi MILCZEĆ?

    Na większość pytań ja znam odpowiedź, ale suweren chce wiedzieć.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Adasko68 (28-12-2016)

  19. Powrót do góry    #3887
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mam nadzieje,ze los wam kiedys odda z nawiazka a centrala rownie bezlitosnie potraktuje tego
    kto was w podobny sposob przekreci.
    Nie chodzi o was,bo kibic na przekrety dzialaczy nie ma wplywu,ale
    chcialbym zobaczyc minyi poczytac lamenty Zmory i Chomskiego.
    No to się zdecyduj chłopie komu, źle życzysz pisząc "wam" w odpowiedzi na post Hitmana.
    Kary zawsze powinny dotykać indywidualnie tych co zawinili - za bilety zabulić powinien "bileter", za tor każdy kto miał wpływ na jego stan.
    A "los" już w kwestii toru był dla klubu z Gorzowa okrutny gdy nasi zawodnicy musieli walczyć z "dziełem" Cieślaka na W69 w trakcie pamiętnej kolejki ligowej gdy, życie stracił Krystian Rempała.
    To mogła być najczarniejsza runda DMP w historii...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Słowianka (29-12-2016)

  21. Powrót do góry    #3888
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    592
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Niby dlaczego wygra?
    Surowsze kary powinny spotkac zarowno tych co tor przygotowywali
    jak i tych ktorzy dopuscili.
    Teraz mamy taka sytuacje,ze Chomski ze Zmora od dwoch dni turlaja sie ze smiechu
    i nie moga sie podniesc.
    Oplacalo sie robic walek z torem i biletami.Taki sygnal poszedl z Warszawy.
    Nikt nie jest swiety,rowniez Torun mial swoje "momenty chwaly",ale tu wyraznie widac,ze
    jesli chodzi o kary,sa rowni i rowniejsi.
    Mam nadzieje,ze los wam kiedys odda z nawiazka a centrala rownie bezlitosnie potraktuje tego
    kto was w podobny sposob przekreci.
    Nie chodzi o was,bo kibic na przekrety dzialaczy nie ma wplywu,ale
    chcialbym zobaczyc minyi poczytac lamenty Zmory i Chomskiego.
    Święta minęły i chciałem sobie poczytać komentarze na temat "kar" tych wszystkich bojowników o bezpieczeństwo. Niestety jeszcze opróżniają świateczne gary i nie mają na to czasu. Zapewne wrócą sie lansować ze swoimi mądrościami przy kolejnej ofierze "toru równego dla wszystkich", albo w następnym kondukcie żałobnym. Można było pokazać tak jak 3 lata temu , że uciekanie z finału się nie opłaca tak teraz preparowanie toru na finał tez nie. No ale jak widzimy jest wręcz odwrotnie. Może jakby w Toruniu zawodnicy latali w poprzek toru za motocyklami to by się znalazły surowe kary.

    A co wielkiego można zrobić trenerowi czy toromistrzowi skoro są oficjalne osoby funkcyjne z ramienia EE, które dopuszczają tor do zawodów? Przecież to oczywiste, że Stal w momencie drakońskich kar złoży odwołanie i wygra, bo ktoś ten tor dopuścił do zawodów...
    Dlatego wg mnie kara jest taka a nie inna. Czego się spodziewaliście?
    Jeszcze się taki nie narodził co by finał odwołał. Dla dobra show zawsze musza jechać. Jak miliarder Karkosik samozwańczo odwołał finał z powodów kadrowych to mu pokazali ruski miesiac. Taki komisarz toru czy sędzia nawet nie pomyśli o takiej możliwości. Taki Lis kiedyś ogłosił w półfinale walkower to zaraz się okazało, że facet regulaminu nie rozumie i musi odpocząć od sędziowania. Lekcja jest jedna finał musi być nawet i na gnoju. Kary pokazują że za sędziami i komisarzami tak na prawdę nikt nie stoi. Nikt z nich nie będzie dupy narażał, puści mecz na tym co jest i jakoś to będzie.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    Stev (27-12-2016), kingpin (28-12-2016)

  23. Powrót do góry    #3889
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Chyba oczywistym jest,ze zle zycze Stali Gorzow.
    Zmora i Chomski nie dzialali w swoim imieniu a w imieniu klubu.
    To jest chyba tez oczywiste.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-12-2016 o 19:51
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #3890
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Stev
    ani to śmieszne, ani zaczepne. Jeśli masz jakieś uwagi zapraszamy, powiedz prosto w twarz komu uważasz za zasadne to powiedzieć. Tylko proszę Cię uprzejmie zaniechaj wklejania tego typu filmów na tym forum. Rozumiem, że Święta, alkohol i rozluźnienie wzięło górę ale to było poniżej Twojego poziomu.
    Jak słusznie zauważyłeś uwaga moja z cytatem tego małego człowieka miała dotrzeć do pana Termińskiego,pana Gajewskiego.Pamiętam jak pan Termiński zapraszał pana Komarnickiego,pamiętam jak przed meczem rewanżowym o przygotowaniu toru w Gorzowie wypowiadał,ostrzegał pan Gajewski.I co?I nic.Można się tylko śmiać.Przepraszam za wklejenie tego małego człowieka,ale zrobiłem to specjalnie.Panowie włodarze toruńskiego klubu w walce o najwyższe cele kolegów i zasad nie ma.I albo się ma twarde serce,twardą du..,albo się obrywa z lewa,prawa.Święta i alkohol?Nie.

  25. Powrót do góry    #3891
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    A "los" już w kwestii toru był dla klubu z Gorzowa okrutny gdy nasi zawodnicy musieli walczyć z "dziełem" Cieślaka na W69 w trakcie pamiętnej kolejki ligowej gdy, życie stracił Krystian Rempała.
    Los byłby dla Was okrutny, gdybyście ten mecz przegrali i gdyby któryś z Waszych zawodników odniósł w nim poważną kontuzję. Los w owym meczu był dla Was bardzo łaskawy, jeszcze bardziej niż ten ostatni wyrok.
    Z drugiej strony, czy to powstrzymałoby Waszych decydentów przed "przygotowaniem" toru w taki sposób jak na finał - śmiem wątpić.

  26. Powrót do góry    #3892
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Smrod za Zmora niech sie ciagnie bo ta ***** sobie na to ewidentnie zasluzyla.
    Tym niemniej nikomu nie zycze, by ta pseudokara za tor przelozyla sie na jakakolwiek tragedie w roku przyszlym.
    Bilety na inauguracje dla kibicow gosci ? Mscic sie na kibicach z Gorzowa nie wolno. Oni nawet na swoich forach wstydzili sie za Zmore.
    Natomiast zaproszenie na mecz dla dzialaczy Stali Gorzow ? Chyba tylko za okazaniem bieletu. Oby tylko do sektora gosci

  27. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Nigel (27-12-2016), Stev (28-12-2016), lego (27-12-2016)

  28. Powrót do góry    #3893
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Ze smutkiem donoszę, że z pewnością się spóźnię około godzinki (obowiązki taty) ale trzymajcie dla mnie miejsce i nie wypijcie całego alkoholu z barku
    do zobaczenie panowie.

  29. Powrót do góry    #3894
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Średnio mi pasuje ten jutrzejszy dzień. Postaram się jednak wpaść, chociaż na chwilę. Nie jestem jednak w stanie na 100% zagwarantować, że będę.

  30. Powrót do góry    #3895
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Chyba oczywistym jest,ze zle zycze Stali Gorzow.
    Zmora i Chomski nie dzialali w swoim imieniu a w imieniu klubu.
    To jest chyba tez oczywiste.
    Chyba oczywistym jest, że źle życząc Stali Gorzów uderzasz w jej kibiców.
    "bileter", Stanley i pseudo cowboy na traktorze działali w imieniu klubu? Tzn. czyje polecenia służbowe wykonywali? Jeśli to oczywiste to spersonifikuj mocodawców.

    Potrafię zrozumieć rozczarowanie strony toruńskiej tymi symbolicznymi karami, które nie są zapewne adekwatne do winy osób odpowiedzialnych za tor w meczu finałowym. Przypuszczam, że władze ligi zdają sobie sprawę, że sprawę pokpiono również po ich stronie i dlatego werdykt w tej sprawie jest taki jaki jest. Po tym jak potraktowano Apator w 2013 osoby sympatyzujące z tym klubem liczyły na surowsze reperkusje, może byli i tacy, którzy łudzili się, że tytuł zostanie Stali odebrany, tym większe rozgoryczenie i poziom negatywnych emocji. Jednakowoż, życzenie jakiegoś nieszczęścia klubowi gorzowskiemu czyli jego zawodnikom i kibicom, jest przejawem zwykłej małostkowości by nie rzec małości.

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Los byłby dla Was okrutny, gdybyście ten mecz przegrali i gdyby któryś z Waszych zawodników odniósł w nim poważną kontuzję. Los w owym meczu był dla Was bardzo łaskawy, jeszcze bardziej niż ten ostatni wyrok.
    Z drugiej strony, czy to powstrzymałoby Waszych decydentów przed "przygotowaniem" toru w taki sposób jak na finał - śmiem wątpić.
    Łaskawy to tego dnia był dla nas Krystian Pieszczek, który dawał się objeżdżać na pół "gazu", a nie "los" o twarzy człowieka gadajacego z papugą. To, że kontuzji żadnej u nas nie było to faktycznie szczęście w nieszczęściu. Chyba jednak nie chcesz się przyłączyć do chóru obrońców "żytowisk", "paluchowisk" i "cieslakowisk" z ich koronnym argumentem: skoro nikt nie odniósł kontuzji to tor był ok. ?


    Wiedziałem, że nie chcesz
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  31. Powrót do góry    #3896
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Zapytajcie Panowie Prezesa jak tam przygotowania nowych nabytków do sezonu
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  32. Powrót do góry    #3897
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Zapytajcie Panowie Prezesa jak tam przygotowania nowych nabytków do sezonu
    Nie pije i w ogóle
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  33. Powrót do góry    #3898
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Chyba oczywistym jest, że źle życząc Stali Gorzów uderzasz w jej kibiców.
    "bileter", Stanley i pseudo cowboy na traktorze działali w imieniu klubu? Tzn. czyje polecenia służbowe wykonywali? Jeśli to oczywiste to spersonifikuj mocodawców.

    Potrafię zrozumieć rozczarowanie strony toruńskiej tymi symbolicznymi karami, które nie są zapewne adekwatne do winy osób odpowiedzialnych za tor w meczu finałowym. Przypuszczam, że władze ligi zdają sobie sprawę, że sprawę pokpiono również po ich stronie i dlatego werdykt w tej sprawie jest taki jaki jest. Po tym jak potraktowano Apator w 2013 osoby sympatyzujące z tym klubem liczyły na surowsze reperkusje, może byli i tacy, którzy łudzili się, że tytuł zostanie Stali odebrany, tym większe rozgoryczenie i poziom negatywnych emocji. Jednakowoż, życzenie jakiegoś nieszczęścia klubowi gorzowskiemu czyli jego zawodnikom i kibicom, jest przejawem zwykłej małostkowości by nie rzec małości.


    Zle zycze w sensie,zeby zostali potraktowani jak torunski klub przez gorzowski klub.Tylko tyle i az tyle.
    Nie zycze zadnego nieszczescia czy odebrania tytulu,jak bezpodstawnie sugerujesz.

    Z tym personalizowaniem to sie nie wyglupaj.
    To Stal a nie traktorzysta bedzie zapisana w annalach jako DMP 2016 a na przekrecie
    z biletami skorzytala kabza Stali a nie Zmory.
    Dlatego oczywistym jest,ze dzialali w imieniu klubu.
    Zreszta nikt z dzialaczy lub sponsorow nie potepil tych dzialan,wiec o czym mowa?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-12-2016 o 11:11
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #3899
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Mam cichą nadzieję,powtarzam cichą,że wejściówki dla zorganizowanych grup kibiców klubu gorzowskiego na mecz rozpoczynający sezon 2017 będą w odpowiedniej cenie.W odpowiedniej tzn do rangi wydarzenia,rangi gościa i tam w ogóle.

  35. Powrót do góry    #3900
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Ze smutkiem donoszę, że z pewnością się spóźnię około godzinki (obowiązki taty) ale trzymajcie dla mnie miejsce i nie wypijcie całego alkoholu z barku
    do zobaczenie panowie.
    Nie tłumacz się tylko przyjdź punktualnie z dziećmi.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  36. Powrót do góry    #3901
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zle zycze w sensie,zeby zostali potraktowani jak torunski klub przez gorzowski klub.Tylko tyle i az tyle.
    Nie zycze zadnego nieszczescia czy odebrania tytulu,jak bezpodstawnie sugerujesz.

    Z tym personalizowaniem to sie nie wyglupaj.
    To Stal a nie traktorzysta bedzie zapisana w annalach jako DMP 2016 a na przekrecie
    z biletami skorzytala kabza Stali a nie Zmory.
    Dlatego oczywistym jest,ze dzialali w imieniu klubu.
    Zreszta nikt z dzialaczy lub sponsorow nie potepil tych dzialan,wiec o czym mowa?
    Oj kingpin, emocje odbierają Tobie chwilowo zdolność chłodnego rozumienia słowa pisanego: gdzie ja niby sugeruję, że chciałeś odebrania tytułu?
    Napisałeś, że źle życzysz Stali, wyraziłeś nadzieję na to, że los odda nam z nawiązką ergo potraktuje Stal gorzej ni potraktowany został Toruń więc teraz się nie kryguj Jazda na dziurawym torze jest sama w sobie nieszczęściem, które może przynieść inne nieszczęścia w postaci kontuzji.
    Wybacz ale będę się "wygłupiał" z oczekiwanie by kary ponosiły konkretne, winne osoby fizyczne a nie prawne bo w tym drugim przypadku, skuteczność sankcji jest dyskusyjna. Z kabzy Stali "bileter" dostał ponoć duuuużą premię, Stanley też - natomiast ja, Hitman i inni kibice Stali nie skorzystali finansowo na tym przekręcie.
    Zresztą skończmy tę jałową dyskusję bo i tak nie dojdziemy kompromisu. Ty sobie źle życz Stali, a ja będę jej życzył jak najlepiej
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  37. Powrót do góry    #3902
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Nigel - ja Tobie życzę, aby tor Stali w nadchodzącym sezonie był zawsze dobrze przygotowany i umożliwiał świetne ściganie i pokazanie przez zawodników pełni swoich możliwości.
    Życzę Ci tego, bo dużo pracy przed Waszym klubem, zwłaszcza po zapowiadanych zmianach - aby te zmiany nie skończyły się tylko na zapowiedziach.
    Moje życzenia nie płyną natomiast z wielkiej sympatii do Was, tylko z faktu, że takie zmiany z pewnością pomogą drużynom przyjezdnym!

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Nigel (28-12-2016)

  39. Powrót do góry    #3903
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Nigel - ja Tobie życzę, aby tor Stali w nadchodzącym sezonie był zawsze dobrze przygotowany i umożliwiał świetne ściganie i pokazanie przez zawodników pełni swoich możliwości.
    Życzę Ci tego, bo dużo pracy przed Waszym klubem, zwłaszcza po zapowiadanych zmianach - aby te zmiany nie skończyły się tylko na zapowiedziach.
    Moje życzenia nie płyną natomiast z wielkiej sympatii do Was, tylko z faktu, że takie zmiany z pewnością pomogą drużynom przyjezdnym!
    Tak, takie zmiany z pewnością pomogą drużynom przyjezdnym... wyjść z trzydziestki!
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  40. Powrót do góry    #3904
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Ja tam z definicji nikomu źle nie życzę. Chciałbym, aby nie dzielono klubów na równe i równiejsze. Tyle.

  41. Powrót do góry    #3905
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    DSC_0258_2.jpg

    A ci, których nie było niech żałują....

    Od lewej stoją: Prezes, Sth, Stefan, Kolega SpozaSportsboardowy, Sędzia, Penhall, Zabovsky, Coval.
    Siedzą od lewej: Prezes , Aerie , Kingpin...

    Start spotkania: punktualnie o godz. 18.00.
    Zakończenie spotkania: godz. 24.10...
    Kolejne spotkanie: koniec marca/początek kwietnia.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 29-12-2016 o 02:09
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  42. Już 13 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Arm (31-12-2016), Filon (29-12-2016), Lauda (29-12-2016), Lawin (29-12-2016), Lipa_PL (02-01-2017), Malin017 (30-12-2016), Nigel (29-12-2016), Penhall (29-12-2016), Słoniu (29-12-2016), Yozayan (29-12-2016), lego (29-12-2016), p00lie (29-12-2016), pawel_KST (29-12-2016)

  43. Powrót do góry    #3906
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    A coś wincej? <prosi>...

  44. Powrót do góry    #3907
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Na nic więcej raczej liczyć nie można. Co było w Vegas zostaje w Vegas ; ] No może poza jedną kwestią, której z uwagi na prywatne sympatie nie mógłbym pominąć - zarządzający klubem w samych superlatywach wypowiadali się o Chrisie Holderze. Obyśmy mieli więcej takich zawodników ; ]

  45. Powrót do góry    #3908
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za wczorajsze spotkanie - było naprawdę super! Nie mogę się doczekać kolejnego!!!

    Howard - nie miałem sposobności poznać przyszłego przegranego naszego zakładu, ale co się odwlecze... Natomiast mam dla Ciebie złą wiadomość, gdyż z Zabovskim już wszystko ustalone i MJJ w przyszłym roku jedzie bardzo dobrze
    Swoją drogą - Zabovsky - cały czas jestem w szoku poziomem wiedzy, zwłaszcza zważywszy na Twój wiek - respect!
    Ostatnio edytowane przez sth ; 29-12-2016 o 20:42

  46. Powrót do góry    #3909
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    To już padło, ale powtórzę, a kto nie był niech żałuje
    Nawet nie myślałem że będzie to tak fajna pogadanka
    Właściciel całkiem spoko facet. Pani Prezes super babka. Pan sędzia "wąsaty" , którego w tym towarzystwie nie można pominąć, niezwykle przyjazna dusza wyjaśniająca zawiłości regulaminowe.
    Po pierwszym piwku puściły lody i nie było pytań bez odpowiedzi, a było tak ze niektóre pytania padały dwa razy.

    No i co ważne Morciasz zrobi kolejne spotkanie, a goście specjalni przybędą Ja również nie ominę tej imprezy, ale to już w przyszłym roku.

    A w przyszłym roku, każdemu życzę wiele wyrozumiałości dla swoich klubów, bo pewnych rzeczy po prostu nie da się zrobić.
    Żużel jest dziś po prostu inny i nasza tęsknota za dawnymi czasami tego nie zmieni.
    Choć ja tęsknić będę zawsze
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 29-12-2016 o 07:28
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Penhall (29-12-2016)

  48. Powrót do góry    #3910
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    wkrecacie tu, ze Stefan to stary kibol a ja z jego starszym bratem dwie szkoly w jednej lawce... Ech...
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  49. Powrót do góry    #3911
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Przesympatyczne z Was chlopaki i to zadne cukrowanie a fakt.Milo bylo Was poznac.

    Pani Prezes to wiadomo a wlasciciel sporo zyskuje przy bezposrednim kontakcie.
    Szczerze mowiac,podobnie jak Coval, nie spodziewalem sie tak sympatycznej i otwartej rozmowy.
    Na nastepne spotkanie pewnie sie nie zalapie i juz Wam zazdroszcze,bo chetnie,tym razem przy herbatce,
    bym z Wami posiedzial.

    ps.

    Dzieki panowie za przeprowadzenie staruszki przez pasy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #3912
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Morciasz - a gdzie zdjęcie z organizatorem spotkania?

  51. Powrót do góry    #3913
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Lego, myslalem ze wiesz kto to ja... bo ja wiedzialem ze z moim bratem do szkoly chodziles

    Dzieki za spotkanie. Fajnie bylo spotkac sie i pogadac na luzie. Duzo lepiej w 4 oczy
    Na pierwszy mecz juz mamy plan sabotazu, wykupic wszystkie banany w Toruniu i okolicach. KMWTW
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  52. Powrót do góry    #3914
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    A ja nie rozumiem zdziwienia...
    Gdyby Prezes był takim człowiekiem, jakim niektórzy chcieliby żeby był, pewnie wcale by do nas nie przyszedł, a tak wyszło jedno z lepszych spotkań forum, na jakich byłam.
    Panie Przemku, teraz żeby zobaczyć zdjęcie musi się Pan jakoś jednak zalogować

  53. Powrót do góry    #3915
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Kolovrat Penhall'a rulez

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi p00lie za jego przydatny post!

    Penhall (29-12-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •