Strona 232 z 315 PierwszyPierwszy ... 132182222230231232233234242282 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,396 do 10,440 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #10396
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Widze ze umyka Wam jedno. Normalna ludzka uczciwosc. Jezeli u Griszy wykryto sladowe ilosci i faktycznie ktos mu w lutym zycie ratowal to lecmy do Nice. Nikt w Toruniu nie ma z tym problemu.
    Jezeli zas poziom w probce wskazuje cos innego to sorry. Im bardziej mąci tym wiecej mu sie nalezy. Tyle.
    Zadne kruczki nie zmienia rzeczywistosci, a ta wbrew pozorom nie trudno wydedukowac na podstawie badan.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Otóż to, jedno co można Poladzie oddać, nawet Grisza nie wie, ile tego Meldonium u niego wykryto. I może okazać się, że go wyśmieją z jego linią obrony, to już jego sprawa, i tego jak komunikuje się ze swoimi prawnikami, bo że znalazł łebskich, to raczej jest oczywiste. Może okazać się, że to wszystko na nic.

  2. Powrót do góry    #10397
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...807,1,984.html Łaguta nie chciał jechać jako taktyczna w 14 i 15 biegu 10.25 min jego marudzenie

  3. Powrót do góry    #10398
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,119
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta

    No i pozwalam sobie przytoczyć historię miejsc w DMP tych Twoich spółek.

    2007: 5. miejsce w Ekstralidze.
    2008: 4. miejsce w Ekstralidze.
    2009: 3. miejsce w Ekstralidze.
    2010: 7. miejsce w Ekstralidze.
    2011: 8. miejsce w Ekstralidze.
    2012: 8. miejsce w Ekstralidze.
    2013: 4. miejsce w Ekstralidze.
    2014: 7. miejsce w Ekstralidze. Degradacja do II Ligi.
    2015: Nie startował
    2016: 3. miejsce w I lidze. Awans do Ekstraligi.
    2017: 6. miejsce w Ekstralidze
    to jest najlepsze
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Lipa_PL (24-08-2017)

  5. Powrót do góry    #10399
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Łaguta od dłuższego czasu miał tytuł MCPMK-Master Sporta Rossiji Mezhdunarodnovo Klassa, czyli teza że nie jest zawodnikiem klasy międzynarodowej, przynajmniej w świetle uregulowań rosyjskich, jest nietrafna.

    Schodzimy do poziomu absurdu. Trzeba by profesora Filara żeby tutaj w jakikolwiek sposób odwrócić kota ogonem. Dostanie w łeb razem z klubem. Koniec

    Przypominam o skali badań. 18 próbek w 3 meczach.

    Ja bym nie krzyczał o naszprycowanych oszustach. To tak jakby na budowie z lat 80-tych na masówce potępiać JEDNEGO wynoszącego cement za płot. Carl Lewis bardzo potępiał Bena Johnsona.

    Nie wiemy o czym piszemy. Nie wiemy jakie substancje sa zabronione, jakie sa procedury badawcze, czy i jak bardzo są dziurawe. Nie wiemy czy jest specyficzna lista substancji i stężeń dla żużla, czy mamy normy wzięte z innych sportów. To, że mało wiemy wcale nie przeszkadza żeby się wypowiadać ale to taka specyfika narodowa
    Chyba,że tylko ja nie wiem, to bardzo przepraszam.

    Niech mi jeszcze Buszmen wytłumaczy jakim cudem na czymś nie związanym z tematem wpadła Johaug. Gdzie popełnili błąd w tym zinstytucjonalizowanym przemyśle dopingowym ? Czy to mniejsze zło, żeby nie wyszło gdzieś stojące w cieniu większe?
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  6. Powrót do góry    #10400
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Mam nadzieję, że ta mydlana opera, którą nam zafundowało szefostwo SE wkrótce się skończy i każdy z zespołów pozna swoje miejsce w szeregu.
    Widać, że szefostwo SE ten temat przerósł i nie potrafili nawet ustalić jednej wersji.

    Miło, że Łaguta nie czekał do ostatniego dnia z dostarczeniem dokumentów choć o to go podejrzewałem.

    Co do potencjalnego składu Torunia na 2018.
    Jestem w szoku, że spora cześć kibiców tak szybko wybaczyła Chris "pożyczcie mi motor" Holderowi jak ich przez cały sezon w h..ja robił.
    Uważam, że zostawiając Adriana Miedzińskiego robicie mu krzywdę. Jeśli nie dostanie porządnego "kopa" to jego dalsza kariera będzie usłana kolejnymi dzwonami i równią pochyła w kierunku końca kariery.

    Zostawienie C.Holder i Adrian w składzie to powtórka z 2017 tylko tym razem może się nie trafić Łaguta.
    Ja Toruniowi źle nie życzę, ale chyba czas odstawić dużych chłopców od cycka
    Tylko Falubaz

  7. Powrót do góry    #10401
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Łaguta od dłuższego czasu miał tytuł MCPMK-Master Sporta Rossiji Mezhdunarodnovo Klassa, czyli teza że nie jest zawodnikiem klasy międzynarodowej, przynajmniej w świetle uregulowań rosyjskich, jest nietrafna.

    Schodzimy do poziomu absurdu. Trzeba by profesora Filara żeby tutaj w jakikolwiek sposób odwrócić kota ogonem. Dostanie w łeb razem z klubem. Koniec

    Przypominam o skali badań. 18 próbek w 3 meczach.

    Ja bym nie krzyczał o naszprycowanych oszustach. To tak jakby na budowie z lat 80-tych na masówce potępiać JEDNEGO wynoszącego cement za płot. Carl Lewis bardzo potępiał Bena Johnsona.

    Nie wiemy o czym piszemy. Nie wiemy jakie substancje sa zabronione, jakie sa procedury badawcze, czy i jak bardzo są dziurawe. Nie wiemy czy jest specyficzna lista substancji i stężeń dla żużla, czy mamy normy wzięte z innych sportów. To, że mało wiemy wcale nie przeszkadza żeby się wypowiadać ale to taka specyfika narodowa
    Chyba,że tylko ja nie wiem, to bardzo przepraszam.

    Niech mi jeszcze Buszmen wytłumaczy jakim cudem na czymś nie związanym z tematem wpadła Johaug. Gdzie popełnili błąd w tym zinstytucjonalizowanym przemyśle dopingowym ? Czy to mniejsze zło, żeby nie wyszło gdzieś stojące w cieniu większe?
    W Rosji, to on może mieć tytuł cara, Polska komisja go zbadała, i wedle polskich reguł będzie osądzony. A na podstawie polskich przepisów, nie wiadomo czy Grisza jest zawodnikiem klasy międzynarodowej, po prostu my tutaj, chociażbyśmy nie wiem jak się starali, to tego nie stwierdzimy, wiem że nazwa jest oczywista, zawodnik klasy międzynarodowej, jeździ w SECu, przecież w polskiej lidze jeżdżą z różnych krajów, to on też się zalicza, to tak nie działa.
    A my w tym przypadku, możemy pisać, czy spekulować tylko i wyłącznie o możliwych rozwiązaniach danej sprawy, nie wiem co to ma do rzeczy, ze specyfiką narodową? W mediach pojawił się przeogromny chaos, w jednym artykule autor potrafi zaprzeczać sam sobie, więc logicznym jest, że nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak to wszystko może się zakończyć.

    Przecież zarówno klub toruński, jak i Rybnik czy Grudziądz, muszą oprzeć swoją całą przyszłość, na takich samych spekulacjach, jakie my możemy tu prowadzić.
    Nie wiedzą nic więcej od nas.
    Żużel to sport jak każdy inny, więc o co chodzi z tą specyfiką? Podobnie jak Sharapova czy Johaug, podobnie sądzony będzie Grisza, przecież nie ma to znaczenia jaki sport uprawiają.

  8. Powrót do góry    #10402
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Mam nadzieję, że ta mydlana opera, którą nam zafundowało szefostwo SE wkrótce się skończy i każdy z zespołów pozna swoje miejsce w szeregu.
    Widać, że szefostwo SE ten temat przerósł i nie potrafili nawet ustalić jednej wersji.

    Miło, że Łaguta nie czekał do ostatniego dnia z dostarczeniem dokumentów choć o to go podejrzewałem.

    Co do potencjalnego składu Torunia na 2018.
    Jestem w szoku, że spora cześć kibiców tak szybko wybaczyła Chris "pożyczcie mi motor" Holderowi jak ich przez cały sezon w h..ja robił.
    Uważam, że zostawiając Adriana Miedzińskiego robicie mu krzywdę. Jeśli nie dostanie porządnego "kopa" to jego dalsza kariera będzie usłana kolejnymi dzwonami i równią pochyła w kierunku końca kariery.

    Zostawienie C.Holder i Adrian w składzie to powtórka z 2017 tylko tym razem może się nie trafić Łaguta.
    Ja Toruniowi źle nie życzę, ale chyba czas odstawić dużych chłopców od cycka
    Bo my w Toronto to chyba bardziej cenimy jednak takie wartości jak przywiązanie barw klubowych niż potencjał wyniku. Co chyba wstydu nam nie przynosi...

  9. Powrót do góry    #10403
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    dla Miedziaka to ja na mecze chodzę
    i dla Pawła

    na pewno nie na Kaczmarka, który znów dziś podbudowywał ego, brylując między juniorami
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  10. Powrót do góry    #10404
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Otóż to, jedno co można Poladzie oddać, nawet Grisza nie wie, ile tego Meldonium u niego wykryto. I może okazać się, że go wyśmieją z jego linią obrony, to już jego sprawa, i tego jak komunikuje się ze swoimi prawnikami, bo że znalazł łebskich, to raczej jest oczywiste. Może okazać się, że to wszystko na nic.
    Odnosnie naszej wczorajszej dyskusji to przeoczyles jeden bardzo wazny punkt w przepisach antydopingowych a o ktorym wlasciwie wspomnialem :

    2.2.1
    Obowiązkiem każdego zawodnika jest dopilnowanie, aby do jego
    organizmu nie został a wprowadzona żadna substancja zabroniona.
    Aby stwierdzić naruszenie przepisu antydopingowego polegającego na
    u
    życiu substancji zabronionej lub metody zabronionej nie trzeba wykazać
    zamiaru, winy, zaniedbania, ani świadomego użycia przez zawodnika
    substancji zabronionej lub metody zabronionej.


    Z tego punktu moze nie wprost ale jednak wynika,ze Grisza mial obowiazek zglosic Poladzie
    podane mu w szpitalu maldonium,bo to na jego barkach spoczywa obowiazek kontroli lekow ktore sie mu aplikuje
    ale co najwazniejsze i to jest juz napisane wprost,ze nieswiadome przyjecie
    zabronionej substancji nie powoduje nie naruszenia przepisow antydopingowych.
    Zreszta to drugie bylo jasne od poczatku.

    Rybnik prawdopodobnie dostanie jednak rykoszetem,
    co sie odbije oczywiscie na nas.
    Ale sami sobie jestesmy poniekad winni.
    Wystarczylo wygrac jedno spotkanie wiecej na MA
    i tematu by nie bylo.Potem przez kontuzje juz bylo ciezko,ale
    te trzy porazki dwoma punktami beda nam sie odbijaly czkawka.


    .


    Cytat Zamieszczone przez wichura Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...807,1,984.html Łaguta nie chciał jechać jako taktyczna w 14 i 15 biegu 10.25 min jego marudzenie
    Kempes to jest as.

    10.45
    ....Laguta jedzie w 15 z Antonią.......

    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Mam nadzieję, że ta mydlana opera, którą nam zafundowało szefostwo SE wkrótce się skończy i każdy z zespołów pozna swoje miejsce w szeregu.
    Widać, że szefostwo SE ten temat przerósł i nie potrafili nawet ustalić jednej wersji.

    Miło, że Łaguta nie czekał do ostatniego dnia z dostarczeniem dokumentów choć o to go podejrzewałem.

    Co do potencjalnego składu Torunia na 2018.
    Jestem w szoku, że spora cześć kibiców tak szybko wybaczyła Chris "pożyczcie mi motor" Holderowi jak ich przez cały sezon w h..ja robił.
    Uważam, że zostawiając Adriana Miedzińskiego robicie mu krzywdę. Jeśli nie dostanie porządnego "kopa" to jego dalsza kariera będzie usłana kolejnymi dzwonami i równią pochyła w kierunku końca kariery.

    Zostawienie C.Holder i Adrian w składzie to powtórka z 2017 tylko tym razem może się nie trafić Łaguta.
    Ja Toruniowi źle nie życzę, ale chyba czas odstawić dużych chłopców od cycka
    Oczywisicie z Holderem i jego calorcznymi poszukiwaniami masz racje,ale
    jak do Holdera i Adriana dolaczy np. Tai i Emil lub jak donosi dzisiejszy PS,Doyle i Laguta,bedziemy mieli powtorke z tego roku?
    Tak tylko pytam,bo nam wyraznie brakowalo drugiego oprocz Grega lidera
    i wtedy te srednio 8 pkt Holdera czy Miedziaka mialoby zupelnie inna wartosc,choc na pewno byloby ciezsze do uzyskania.

    O Miedzinskim i jego koncu kariery pisze sie od przynajmniej dwoch lat.
    Tylko szkoda,ze nikt z tych dobrze nam i jemu zyczacych nie napisze o tym sezonie i progresie w stosunku
    do poprzednich,ktory mial byc podobno mozliwy tylko jak dostanie kopa z Torunia.
    Wyniki ktore wkleil Krajewsky dosc wyraznie ten progres pokazuja.
    Upadki w jego przypadku to faktycznie problem ale niby dlaczego na obczyznie ten problem
    ma zniknac?Uwazasz,ze dla innej druzyny bedzie jechal mniej ambitnie?Przeciez w Szwecji czy Anglii tez upadki mu sie zdarzaly.
    Jestem zdania ,ze skoro on w Toruniu chce byc i dzialacze go chca,to powinien zostac a jak tych upadkow nie opanuje,powinien
    dla swojego jak i innych dobra nie zmieniac klimatu a dac sobie spokoj z zuzlem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-08-2017 o 07:35
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #10405
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    wy naprawdę wierzycie w to co piszecie. Polada Poladą ale wtedy musi to zatwierdzić jeszcze międzynarodowe gremium. zobaczcie co się stało z Johaug - tłumaczenie to samo - nieświadomie/niewiedziałam/lekarz dał.... sraty pierdaty.

    wszelkie władzy antydopingowe są uczulone na rusków na meldonium. jak mu nie dowalą w Polsce to dostanie od międzynarodowego. zrobi się tylko większy burdel bo potrwa to pewnie kilka miesięcy.

    rusek out tak na półtora roku.
    -5 dla ROW'u

    koniec kropka.

    w lutym brał meldonium i jeszcze w czerwcu/lipcu miał w organiźmie. to co oni mu krew w meldonium zamienili. jakiekolwiek by to stężenie nie było.

  12. Powrót do góry    #10406
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...898,1,984.html

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  13. Powrót do góry    #10407
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta



    Na szybko można stwierdzić, jeżeli kodeks twierdzi, że anulowanie punktów danemu zawodnikowi zalicza się do jednego ze środków dyscyplinarnych, to stosujemy wobec tego środka, ten sam przepis, jak do wszystkich innych, w przypadku gdy kodeks inaczej nie stanowi. Dlatego zakładam, że ekstraliga będąc w sytuacji podbramkowej, mogłaby się na ten przepis powołać, jest on dość szeroki. Szanse na to są zerowe, ale jest możliwa taka interpretacja ogółu tych przepisów, która pozwoliłaby na wiele rozwiązań tej sytuacji. Zwłaszcza, że w kilka punktów dalej, pełną odpowiedzialnością, za poczynania danego zawodnika, objęty zostaje klub.
    I nie chodzi o punkty meczowe, bo nikt ich nie zamierza odejmować, od samego początku, sprawa dotyczy tylko i wyłączenie punktów biegowych, które w konsekwencji, ewentualnie mogą wpłynąć pobocznie, na punkty meczowe.
    Nie wiem , po co to do mnie kierujesz?

    Kolego, z całym szacunkiem, ale kompletnie nie zrozumiałeś tego co napisałem.
    Powtórzę, to samo, no, może prościej:

    W tej sprawie nie ma w ogóle mowy o karze polegającej na przyznaniu punktów ujemnych!!!
    Punkty ujemne w myśl przepisów przyznaje się jako karę za jakieś przewinienie klubowi/drużynie (np. za ucieczkę z finału, po 2013 wprowadzono stosowny zapis).

    To nie jest to samo co odejmowanie punktów już zdobytych czyli w tym przypadku będzie to dyskwalifikacja, odebranie punktów Łagucie i co za tym idzie weryfikacja wyników, a zatem zmiana wyników tak samych meczów, dużych punktów w nich zdobytych, jak i weryfikacja tabeli.*

    *Oczywiscie o ile Grisza nie udowodni swej niewinności.

    EDIT: ...a nasza centrala SE i tak robi co chce mając przepisy za nic.
    EDIT2: Grisza jest zawodnikiem klasy międzynarodowej i tyle, co tu rozkminiać, startuje zawodach rangi MŚ, posiada do tego stosowna licencję międzynarodową czy jak tam ona oficjalnie się aktualnie nazywa.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 24-08-2017 o 09:29
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  14. Powrót do góry    #10408
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...898,1,984.html

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Takie wrzutki teraz będą przez dłuższy czas. Co do Dziadzi to wiadomo, że nie można się na niego mocno nastawiać, co do pozostałych to ja bym siedział cicho lub potakiwał, bo jeszcze się zdarzy taki przypadek, że jedziemy baraż, a w składzie tylko Pawełek zostaje na przyszły rok - cała reszta wie, że się z nami żegna. Ciekawe jak by pojechali?!

  15. Powrót do góry    #10409
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Ostafinski i jego funfle widać się nie poddają. Intrygi jak w Grze o Tron

  16. Powrót do góry    #10410
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Bardzo mnie niepokoi to, że w Toruniu kompletnie bagatelizuje się baraże.
    O ile takowe zostaną rozegrane to na pewno nie będą spacerkiem.
    Obojetne czy z Wybrzeżem czy co gorsza z Unią, bo wcale nie jest powiedziane, że gdańszczanie przegrają dwumecz finałowy.
    W Gdańsku jeździmy tragicznie, dodatkowo: Kowalik, Gomólski, Fajfer i Turowski mają sporo do udowodnienia.
    Z Tarnowem ewentualny bój o SE zapowiadałby się jeszcze ciężej.
    Wyrownany, dobrze punktujący skład, specyficzny tor, jasny cel jaki stawiają sobie Jaskółki i ich potężny sponsor, budzi respekt.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Powrót do góry    #10411
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Oni całe życie maja coś do udowodnienia i jeszcze nikomu nic nie udowodnili.
    Oczywiście o lekceważeniu nie może być mowy, ale sprawę powinniśmy rozstrzygnąć spokojnie na MA.
    Jeśli mamy obawiać sie Ljungow i Gomolskich, to może faktycznie nasze miejsce jest ligę niżej.
    Z Wabrzeza krwi może nam napsuc ewentualnie Thomsen, z Tarnowa Bjerre.
    To by było na tyle. Nawet jak na wyjazdach minimalnie polegniemy, co w przypadku Tarnowa jest nawet możliwe.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-08-2017 o 10:18
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #10412
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Właśnie takie podejście jak twoje, mnie niepokoi.
    Cały sezon, po każdej domowej porażce 99% toruńskich kibiców bagatelizowało sytuację.
    Po meczu z Włókniarzem wielu przejrzało na oczy.
    Po meczu w Rybniku zaczęła się ogólna trzęsawka.
    Po meczu z GKM-em znowu zaczęło sie bagatelizowanie problemu.
    Baraże tak jak te 11(słownie: jedenaście) przegranych meczów, same się nie wygrają.


    ... i jeszcze jedno: Nie napisałem, że mamy się ich bać.

    Rywali nie należy się obawiać, rywali należy szanować.
    Ten kto tego nie robi prędzej czy później ląduje wśród przegranych(nie mylić z pokonanymi).

    Piszesz, ze o lekceważeniu nie ma mowy, a sam to robisz twierdząc:

    Cytat Zamieszczone przez kingpin
    Nawet jak na wyjazdach minimalnie polegniemy, co w przypadku Tarnowa jest nawet możliwe.
    Łaskawie przyjąłeś, że no może minimalnie polegniemy, ba to nawet mozliwe.
    To sobie popatrz jak nasi rajderzy sprawują się w takim Gdańsku. Praktycznie co mecz to w łeb, jeśli wygrane to (mając ogromną przewagę personalną)minimalne, często po dramatach. My w obecnej sytuacji zespołu, dodatkowo po 1,5 miesięcznej przerwie w jazdach naprawdę możemy ostro oberwać.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 24-08-2017 o 10:33
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  19. Powrót do góry    #10413
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Skoro Greg mówi że, że jeszcze polata, to na 99% u nas. Paweł ma ważny kontrakt, Miedziak tradycyjnie zostanie ; )
    Zostają dwa miejsce i coś mi mówi, że Senator nie będzie się zabijał, niestety, o Holdera. A podbrzusze mi mówi, że marzy mu się Łaguta i Doyle...
    Do rozmów o sezonie ogórkowym w Toruniu w zasadzie nie potrzeba żadnych wykwintnych piekarni i cukierni - polityka tego klubu od 10 lat jest tak przewidywalna, że szkoda gadać : P

    schemat :
    1. Kup przepłaconą gwiazdę po sezonie życia.
    2. Pozwól jej obniżyc loty i zrobić przeciętny sezon.
    3. Oddaj bez żalu kupując następną.
    4. Oddana gwiazda znowu jedzie sztos.

    Termiński natomiast do schematu Karkosika dorzucił jeszcze swój punkt - 0. Oddaj obiecującego zawodnika na rzecz gwiazdy. (Ward, Doyle, Fricke, Jack Holder? )

    Nie podoba mi się to. Co więcej, wydaję mi się, że w kwestii Artioma to jest to wyłącznie kwestia pieniędzy - i z dużą dozą prawdopodobieństwa, do jego wizerunku możemy zacząć się przyzwyczajać...

    Miedziński Przedpełski Holdery + Łaguta Fricke/Iversen. Taki proponuję kompromis.

    --------------------------------------------------------------------

    Cytat Zamieszczone przez Klingos Zobacz posta
    Całe tue opiera się na tym, że akceptuje rzeczy, które faktycznie pomagają w leczeniu danego schorzenia, pomijając przy tym, że widnieją na liście specyfików zakazanych. Czym innym jest podawanie meldonium przy pobycie w szpitalu, a czym innym znalezienie po owym pobycie nandrolon. Trzeba czekać i już.
    Ta dyskusja jest na prawde bez sensu - bo nikt z nas tutaj nie zna wyniku badania, nie wiemy co Grisza ma w papierach. Natomiast generalizując Twoją myśl - nie masz racji. Albo nie do końca.

    Tak na prawdę orzecznictwo w kwestii dopingu, z tych orzeczeń które udało mi się odszukać w internecie, jest mocno indywidualne. Ogromne znaczenie ma na przykład, czy sportowiec o możliwości przyjęcia niedozwolnego środka poinformował przed czy po badaniu. Nie jest tak, że "coś było koniecznie w leczeniu" = "akceptujmy to", tym bardziej wstecznie. Gdyby tak było, orzeczeń skazujących byłoby bardzo mało - a tak na prawde jeśli Grisza się oczyści, będzie to precedens.
    Nawet jeśli podanie środka zawierającego substancje zakazana było koniecznie, to sportowiec ma obowiązek poinformować o fakcie jak szybko to możliwe. Miał na to Grigorij odpowiednio dużą ilość czasu? Sądze, że tak. Poza tym, Rynkowski zdradził, że stężenie meldonium u Ruska było bardzo wysokie - meldonium na krótki okres półtrwania, może wiec coś mogło być we krwi, ale od lutego w tak wysokim stęzeniu?

    Tak więc nie sądze, czy sprawa było zero:jedynkowa, jak mówisz. Zapewne orzeczenie będzie wypadkową wielu czynników, które oceni komisja. Jestem skłonny się założyć, że Grisza otrzyma 2, max 3 letnie zawieszenie, a wyniki ulegną weryfikacji.
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 24-08-2017 o 10:35

  20. Powrót do góry    #10414
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Do rozmów o sezonie ogórkowym w Toruniu w zasadzie nie potrzeba żadnych wykwintnych piekarni i cukierni - polityka tego klubu od 10 lat jest tak przewidywalna, że szkoda gadać : P

    schemat :
    1. Kup przepłaconą gwiazdę po sezonie życia.
    2. Pozwól jej obniżyc loty i zrobić przeciętny sezon.
    3. Oddaj bez żalu kupując następną.
    4. Oddana gwiazda znowu jedzie sztos.

    Termiński natomiast do schematu Karkosika dorzucił jeszcze swój punkt - 0. Oddaj obiecującego zawodnika na rzecz gwiazdy. (Ward, Doyle, Fricke, Jack Holder? )
    Z tego co pamiętam to także bardzo żałowałeś, że pozbyli się Griszy Łaguty

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    RadioErewań (24-08-2017)

  22. Powrót do góry    #10415
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Właśnie takie podejście jak twoje, mnie niepokoi.
    Cały sezon, po każdej domowej porażce 99% toruńskich kibiców bagatelizowało sytuację.
    Po meczu z Włókniarzem wielu przejrzało na oczy.
    Po meczu w Rybniku zaczęła się ogólna trzęsawka.
    Po meczu z GKM-em znowu zaczęło sie bagatelizowanie problemu.
    Baraże tak jak te 11(słownie: jedenaście) przegranych meczów, same się nie wygrają.


    ... i jeszcze jedno: Nie napisałem, że mamy się ich bać.

    Rywali nie należy się obawiać, rywali należy szanować.
    Ten kto tego nie robi prędzej czy później ląduje wśród przegranych(nie mylić z pokonanymi).

    Piszesz, ze o lekceważeniu nie ma mowy, a sam to robisz twierdząc:



    Łaskawie przyjąłeś, że no może minimalnie polegniemy, ba to nawet mozliwe.
    To sobie popatrz jak nasi rajderzy sprawują się w takim Gdańsku. Praktycznie co mecz to w łeb, jeśli wygrane to (mając ogromną przewagę personalną)minimalne, często po dramatach. My w obecnej sytuacji zespołu, dodatkowo po 1,5 miesięcznej przerwie w jazdach naprawdę możemy ostro oberwać.
    Pozwolę się z Tobą nie zgodzic.
    Stawiam, że jak baraże pojedziemy z Gdańskiem, oba mecze wygramy.
    Jeśli z Tarnowem, dopuszczam na wyjeździe porażkę, bo oni są ze swoim torem porządnie spasowani. Jednak na MA.,oprocz Bjerre który może solidnie zapunktowac, reszta krzywdy nie powinna nam zrobić.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #10416
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Z tego co pamiętam to także bardzo żałowałeś, że pozbyli się Griszy Łaguty
    oczywiście, to była głupota. Vaculik i Hancock pojechałi słabsze sezony od Łąguty w ROWie, a zapewne byli drożsi ; )

  24. Powrót do góry    #10417
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Ja tam A Ruską nie chcę w składzie
    Przerabialiśmy jego brata i co z tego wyszło. A tu jest jeszcze zawsze jakaś szansa na jakieś Meldonium lub coś w podobe

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi venom200 za jego przydatny post!

    rotapa (24-08-2017)

  26. Powrót do góry    #10418
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    oczywiście, to była głupota. Vaculik i Hancock pojechałi słabsze sezony od Łąguty w ROWie, a zapewne byli drożsi ; )
    Czyli odpuszczając Vacula i zostawiając Łagutę postąpiłbyś dokładnie tak jak podobno chciał Twój ulubiony manager - Jacek Gajewski

  27. Powrót do góry    #10419
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    09. Łaguta
    10. Przedpełski
    11. Fricke
    12. Holder
    13. Miedziński
    14. Kaczmarek
    15. Kopeć

    Myśle, że cenowo podobnie do 2016 a jakość dużo większa. Panie Termos działaj Pan.

  28. Powrót do góry    #10420
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,661
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 785 w 444 postach
    Gdzie można znaleźć jakiś wpis o kontuzji Łaguty z początku roku?
    Czy to jego Instagram czy FB pokazują jedynie wielkie uśmiechy i starty na crossie, a także na lodzie.
    Na SyFach też nic nie znalazłem.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    Phenomenon (24-08-2017)

  30. Powrót do góry    #10421
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pozwolę się z Tobą nie zgodzic.
    Stawiam, że jak baraże pojedziemy z Gdańskiem, oba mecze wygramy.
    Jeśli z Tarnowem, dopuszczam na wyjeździe porażkę, bo oni są ze swoim torem porządnie spasowani. Jednak na MA.,oprocz Bjerre który może solidnie zapunktowac, reszta krzywdy nie powinna nam zrobić.
    Też uważam, że nie macie się czego bać. Każdy ekstraligowiec bez trudu wygrałby z Gdańskiem. Co innego Tarnów, ze swoim specyficznym torem i całkiem niezłymi zawodnikami. Ale mało prawdopodobne, by przegrali finał
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  31. Powrót do góry    #10422
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    09. Łaguta
    10. Przedpełski
    11. Fricke
    12. Holder
    13. Miedziński
    14. Kaczmarek
    15. Kopeć

    Myśle, że cenowo podobnie do 2016 a jakość dużo większa. Panie Termos działaj Pan.
    Który Holder?

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    Morciasz (24-08-2017)

  33. Powrót do góry    #10423
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Gdzie można znaleźć jakiś wpis o kontuzji Łaguty z początku roku?
    Czy to jego Instagram czy FB pokazują jedynie wielkie uśmiechy i starty na crossie, a także na lodzie.
    Na SyFach też nic nie znalazłem.
    Coś tam było, że się na crossie przewrócił, ale nie pamiętam gdzie.

  34. Powrót do góry    #10424
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    09. Łaguta
    10. Przedpełski
    11. Fricke
    12. Holder
    13. Miedziński
    14. Kaczmarek
    15. Kopeć

    Myśle, że cenowo podobnie do 2016 a jakość dużo większa. Panie Termos działaj Pan.
    a kto na 3 polaka w przypadku kontuzji np Miedziaka?

    P.S na jakiejs relacji z meczu z Grudziadzem widziałem Puzona w koszulce GKM. To on juz przeciwko swoim działa ?

  35. Powrót do góry    #10425
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Buczkowi pomaga, robił to wcześniej w momentach, których leczył kontuzje był u Krzycha.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    spitt22 (24-08-2017)

  37. Powrót do góry    #10426
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    a kto na 3 polaka w przypadku kontuzji np Miedziaka?

    P.S na jakiejs relacji z meczu z Grudziadzem widziałem Puzona w koszulce GKM. To on juz przeciwko swoim działa ?
    ZZ będzie 😁
    Tylko Falubaz

  38. Powrót do góry    #10427
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jest taki jeden zawodnik z perspektywa odwrocenia trendu "kup gwiazde i pozwol jej spuscic z tonu". Musialby tylko przepracowac zime nieco solidniej, bo ostatnie pol roku nie jezdzil.

    Natatomiast jakby Terminski chcial sie zabrac do roboty porzadnie, powinien zainwestowac w ludzi majacych papiery na ewentualnego lidera, ktorzy z roznych wzgledow jednak nimi nie sa. Najprostsze nazwiska z listy to Kildemand, Kasprzak czy chocby Lindgren. Najlepiej dwoch z nich za Hancocka i MJJ i sprawa zalatwiona.

  39. Powrót do góry    #10428
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Taaa, on i Toruń. 😠
    Ten zawodnik o którym wspominasz polubił krainy gdzie nie ma zim, więc raczej nie będzie wiedziała kiedy trza się wziąć do roboty. Poza tym to już raczej bardziej żużlowy celebryta niż zawodnik.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #10429
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach

  41. Powrót do góry    #10430
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Łaguta w Toruniu? Ale jak to tak? Ze byly rozmowy przed koncem sezonu, gdy Grudziadz jechal mecz, w ktorym mogl get wella spuscic do ligi nizej? Bardzo to ciekawe, zwlaszcza biorac pod uwage slaby wystep Laguty i jego niechec do jazdy jako rezerwa taktyczna, no ogolnie widac, ze mu za bardzo nie zalezalo.

    Mam nadzieje, ze wszyscy w Toruniu sa niesamowicie oburzeni i takiego sprzedawczyka nie beda chcieli, wielokrotnie tu przeciez pisali, ze takie zachowania sa haniebne.

    Niestety wszyscy wiedza, ze nikt o tym nawet nie wspomni, taka moralnosc getwellowcow wlasnie.

  42. Powrót do góry    #10431
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Łaguta w Toruniu? Ale jak to tak? Ze byly rozmowy przed koncem sezonu, gdy Grudziadz jechal mecz, w ktorym mogl get wella spuscic do ligi nizej? Bardzo to ciekawe, zwlaszcza biorac pod uwage slaby wystep Laguty i jego niechec do jazdy jako rezerwa taktyczna, no ogolnie widac, ze mu za bardzo nie zalezalo.

    Mam nadzieje, ze wszyscy w Toruniu sa niesamowicie oburzeni i takiego sprzedawczyka nie beda chcieli, wielokrotnie tu przeciez pisali, ze takie zachowania sa haniebne.

    Niestety wszyscy wiedza, ze nikt o tym nawet nie wspomni, taka moralnosc getwellowcow wlasnie.
    Cóż, uczymy się od lepszych od siebie. Apropo, macie już kogoś w miejsce PUKa?

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

  43. Powrót do góry    #10432
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Cóż, uczymy się od lepszych od siebie. Apropo, macie już kogoś w miejsce PUKa?

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
    Jeszcze nie wiem, ale poki co jest Sundstroem, ktory jest bardziej wartosciowy dla druzyny od wszystkich getwellowcow oprocz Hancocka.

  44. Powrót do góry    #10433
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Żeś pocisnął.... Mniemam, że dorosły chłop z Ciebie, więc weź chusteczki i przestań się mazgaić.

    Kildemand jest po dwóch tak słabych sezonach, że już bardziej wierzę w rewelacyjny sezon Holdera niż przebudzenie Duńczyka. Kwestią jest ich cena na rynku. Taki Chris, wbrew pozorom, może być łakomym kąskiem dla kilku klubów.
    Ostatnio edytowane przez wielun19 ; 24-08-2017 o 15:41

  45. Powrót do góry    #10434
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Cóż, uczymy się od lepszych od siebie. Apropo, macie już kogoś w miejsce PUKa?

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

    PUK znowu dostanie propozycję nie do odrzucenia - "zostajesz albo Ci nie płacimy"

  46. Powrót do góry    #10435
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach

  47. Powrót do góry    #10436
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    No ale ananasek przeciez pisał ze RoW punktów nie odbiorą

  48. Powrót do góry    #10437
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Raczej, chociaż jeszcze nie otwierałbym szampana


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  49. Powrót do góry    #10438
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    najlepsza jest cisza na syfy... Ostafińskiemu zatkało kakło...

  50. Powrót do góry    #10439
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Może szuka kolejnego jurysty...

  51. Powrót do góry    #10440
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    najlepsza jest cisza na syfy... Ostafińskiemu zatkało kakło...
    Z ananaskiem obmyślają w jaki najładniejszy sposób pogratulować nam utrzymania

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •