Strona 61 z 315 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371111161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,701 do 2,745 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #2701
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Nie porównuj Kniazia do Gajewskiego bo to dwa inne światy.
    ... a w którym poście ja porównuję tych dwóch ludzi?
    Napisałem o trenerach(niezależnie od posiadanych papierów), a J.Gajewskim tokowym nie jest i nigdy nie był.

    ... chyba kolego coś Ci się pomerdało...

    Mam nadzieję, że to efekt celebrowania świątecznego weekendu.
    Czytamy ze zrozumieniem, nawet po spożyciu!
    Pozdro!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    lego (10-11-2016)

  3. Powrót do góry    #2702
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2016
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/644...-za-wyszkoleni

    Czyli jedziemy tym co mamy: Kościelski, Krakowiak, Kopeć.. Ehh... Szkoda, no ale może którys wystrzeli w co prawde mówiac wątpię niestety

  4. Powrót do góry    #2703
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    tudzież przeliczył się z siłami negocjacyjnymi
    Kuźwa to Egon Tudzież też negocjował w Toruniu wznowienie kariery
    O co chodzi w tymi kontraktami
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Morciasz (12-11-2016), Peter Kildemand (10-11-2016), pawel_KST (10-11-2016)

  6. Powrót do góry    #2704
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Swoją drogą jestem niezwykle ciekaw w jaki sposób pan Termiński oraz Gajewski przedstawią kibicom i prasie nowy skład KST?
    Jakie będą zapowiedzi? o co walczymy? czy odtrąbią to jako sukces?
    Innymi słowy ciekaw jestem czy potraktują kibiców jak pospolity polityk, czy znajdą w sobie tę siłę aby nie narażać się na śmieszność i powiedzieć jak jest i o co jedziemy?

    Bo jeśli usłyszę, że te perspektywiczny skład, który ma walczyć o PO, to już będę wiedział wszystko.

    ps. jestem ciekaw czy pod koniec sezonu 2017 ostanie się choć jeden kibic, który będzie bronił dobrego imienia MJJ? o Walasku nawet nie wspomnę bo to nieśmieszny żart KST w stronę kibiców.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    Stev (11-11-2016)

  8. Powrót do góry    #2705
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Słoniu czy Ty przypadkiem nie obsługujesz Fejsa Termińskiego ?
    Dzięki za merytoryczną odpowiedź

  9. Powrót do góry    #2706
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Ciekawa jest ścieżka, którą podąża MJJ. Jeździł dla Torunia, następnie Stali. Później popróbował chleba z innych pieców i znów zatęsknił za dawnymi wypiekami. Wrócił do gorzowskiego pieczywa i teraz, co za przewrotność losu, chce toruńskich wypieków. Jednak jakoś nie wierzę w dobrą jazdę Liglada. W zasadzie tylko w Stali ta jazda wyglądała dobrze, później to tylko pojedyncze wyskoki. Już szybciej uwierzę w reaktywację Walaska. Fakt że już wiekowy, ale przez wiele sezonów udowadniał że potrafi robić punkty. Jeśli ktoś będzie potrafił go zmotywować i zawodnik trafi dobry sprzęt u tunera, to może Was pozytywnie zaskoczyć.
    Jeśli podpisze wiecznie uśmiechnięty, to możecie powalczyć o PO. W przeciwnym razie pozostanie walka o utrzymanie. Choć utrzymać to się utrzymacie, Częstochowa i Rybnik wyglądają gorzej, nawet bez Herbiego.
    Przynajmniej macie interesujący sezonik transferowy, najwięksi rywale Unia i Falubaz wspólnymi siłami nie dają rady Wam na tym forum, ilością stron wygrywacie zdecydowanie! Dzieje się, aż Wam zazdroszczę!

  10. Powrót do góry    #2707
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mietek Nocul Zobacz posta
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/644...-za-wyszkoleni

    Czyli jedziemy tym co mamy: Kościelski, Krakowiak, Kopeć.. Ehh... Szkoda, no ale może którys wystrzeli w co prawde mówiac wątpię niestety
    Patowa sprawa z tym ekwiwalentem za wyszkolenie.
    Taki Kaczmarek, w przyszłym roku będzie miał już 20 lat i powinien być liderem na pozycji juniorskiej, robić po conajmniej 4 biegi. A znowu cały rok przesiedzi na ławce. Z jednej strony nie dziwię się Unii Leszno, która dobrze szkoli i to logicznie, że nie robi tego charytatywnie i nie po to, by wzmacniać rywala, z drugiej strony szkoda chłopaka, bo ewidentnie chciał odejść. Kompromisem byłoby pojscie do 1 ligi. Jak gosc skonczy wiek juniora, Unia i tak nic za niego nie dostanie,

    A co do Stalkowskiego i Sitarka - niezależnie kto zawinił, to szczerze mi ich szkoda. Staną się zakładnikami Władka. Polonia to klub miejski, a nawet jak stał się Władka, to przecież utrzymywany jest tylko z miejskiej dotacji. To mieszkancy miasta Bydgoszcz finansowali ta zabawa. Wiec mega skur**synstwem jest ograniczenia teraz tej zabawy tym chlopakom, przez widzi misie Wladka.


    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Swoją drogą jestem niezwykle ciekaw w jaki sposób pan Termiński oraz Gajewski przedstawią kibicom i prasie nowy skład KST?
    Jakie będą zapowiedzi? o co walczymy? czy odtrąbią to jako sukces?
    Innymi słowy ciekaw jestem czy potraktują kibiców jak pospolity polityk, czy znajdą w sobie tę siłę aby nie narażać się na śmieszność i powiedzieć jak jest i o co jedziemy?

    Bo jeśli usłyszę, że te perspektywiczny skład, który ma walczyć o PO, to już będę wiedział wszystko.

    ps. jestem ciekaw czy pod koniec sezonu 2017 ostanie się choć jeden kibic, który będzie bronił dobrego imienia MJJ? o Walasku nawet nie wspomnę bo to nieśmieszny żart KST w stronę kibiców.
    Marketing w tym klubie kuleje od wielu lat, moim zdaniem, niestety. Nawet najprostszym i najtańszym medium, jaki w tych czasach są social media, nie potrafią dobrze zarzadzic - spoznione zyczenia dla bylych zawodnikow, konkursy blednie roztrzygane, malo informacji wewnatrz klubowych. Stal Gorzow na przykład, potrafi fajny wykorzystywać fejsa, twittera i reszte do budowania napiecia z oglaszaniem kontraktow - u nas padlina, w tym miesiacu na fejs moze dwie wiadomosci. Telewizja klubowa Falubaz - szkoda nawet strzepic ryja. Konkurs rok temu na kevlar, ktory sami roztrzygneli... Na prawde slabo slabo.

    A co do MJJ - pojedzie sezon zycia, na miare swoich mozliwosci i bedzie bardzo mocnym filarem druzyny, kilkakrotnie wygrywajac w 15 biegu nam mecz na wyjezdzie ; ) o wodke ?
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 10-11-2016 o 22:02

  11. Powrót do góry    #2708
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    jakto kingpin powiedzial a i teraz w tvp leci mis jak wam rzecze:
    mamy swoje misia, a swojego misia trzeba kochac,
    jak komus sie mis nie podoba, to trudno, zawsze moze sobie zobaczyc naszych hokeistow (2:12 w Tychach)

  12. Powrót do góry    #2709
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Marketing w tym klubie kuleje od wielu lat, moim zdaniem, niestety. Nawet najprostszym i najtańszym medium, jaki w tych czasach są social media, nie potrafią dobrze zarzadzic - spoznione zyczenia dla bylych zawodnikow, konkursy blednie roztrzygane, malo informacji wewnatrz klubowych. Stal Gorzow na przykład, potrafi fajny wykorzystywać fejsa, twittera i reszte do budowania napiecia z oglaszaniem kontraktow - u nas padlina, w tym miesiacu na fejs moze dwie wiadomosci. Telewizja klubowa Falubaz - szkoda nawet strzepic ryja. Konkurs rok temu na kevlar, ktory sami roztrzygneli... Na prawde slabo slabo.

    A co do MJJ - pojedzie sezon zycia, na miare swoich mozliwosci i bedzie bardzo mocnym filarem druzyny, kilkakrotnie wygrywajac w 15 biegu nam mecz na wyjezdzie ; ) o wodke ?
    Ad 1
    "JAKO" już pewnie tego forum nie czyta, zbyt dużo zadań w klubie ale jeśli, to może w końcu weźmie sobie to do serca i coś z tym zrobi? !!! bo jest bardzo źle i tu się z Tobą zgadzam.

    Ad 2
    oczywiście, tylko musimy doprecyzować (moim zdaniem średniej 1,7 na bieg nie przeskoczy nie ma szans). Jak tak dalej pójdzie, to po sezonie otworzę sklep z alkoholem
    chyba już zacznę się starać o koncesję

    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    jakto kingpin powiedzial a i teraz w tvp leci mis jak wam rzecze:
    mamy swoje misia, a swojego misia trzeba kochac,
    jak komus sie mis nie podoba, to trudno, zawsze moze sobie zobaczyc naszych hokeistow (2:12 w Tychach)
    a czep się tramwaja, chłopaki zostawiają serce na lodzie, a że na tyle ich stać? Wybacz ale zarząd nie zapowiadał żadnego medalu przed sezonem. Poza tym atmosfera na tor-torze jest bardzo fajna, a każdy kibic, który pójdzie na mecz czuje się tam mile widziany. Zajrzyj proszę, a sam się przekonasz, że warto.

  13. Powrót do góry    #2710
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Jaaaaaa
    nie da sie nie ktorych czytac, pierd jak baba w ciazy. Kto pamieta wywiady z SP Kniaziem ten wie, ze Pan Jerzy mowil przed kazdym meczem WYGRAMY. Pol skladu polamane, pol nie potrafilo skrecac, ale dla Pana Jurka i tak zawsze byl mecz wygrany. Co mial Termos powiedziec, ze bedziemy walczyc o utrzymanie? We wrzesniu, nie wiedzial jaki numer wywinie Vaculic.
    No to trochę słabo, że nie przewidział, że nierówne traktowanie zawodników na przestrzeni sezonu, nie musi im się spodobać.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #2711
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Buszmen, nawet dziecko wie, że od samego początku istnienia klubów żużlowych nigdy w żadnym kraju, w żadnym klubie nie traktowano równo wszystkich zawodników.
    Piszesz bzdury, nie po raz pierwszy zresztą, żeby wykazać, że ktoś był w klubie be, a ktoś był cacy...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-11-2016 o 22:57
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  15. Powrót do góry    #2712
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No może tak, nie wiem. Ale jak się tak czyni, to trzeba się liczyć z tym, że ten traktowany jak śmieć, poszuka sobie nowego miejsca pracy. Zwłaszcza wtedy, gdy w ofertach może przebierać. Tak, czy nie?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  16. Powrót do góry    #2713
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,338
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    A może jednak tak? ; ]

    1.Przedpełski
    2.Jepsen Jensen/Miedziński/D.Lampart
    3.Holder
    4.Jepsen Jensen/Miedziński/D.Lampart
    5.Hancock
    6.W.Lampart
    7.Krakowiak/Kopeć-Sobczyński

    Podpisać ponadto z Hansenem lub/i J.Holderem i dać ich na wypożyczenie do I ligi. Może objadą się na tyle, że jak Hancock po sezonie zrezygnuje (o ile zrezygnuje) to któryś z nich będzie gotowy, aby za niego wskoczyć.

    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Ad 2
    oczywiście, tylko musimy doprecyzować (moim zdaniem średniej 1,7 na bieg nie przeskoczy nie ma szans).
    Niezła granica. Jedziesz po tym MJJ w co drugim poście, podważasz jego wartość na wszystkie sposoby, ale przy okazji zakładu wyskakujesz z 1,7. Czytając jaką masz opinię na temat tego transferu to możnaby się spodziewać raczej okolic 1,45.

  17. Powrót do góry    #2714
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Myślę Buszmen, że zbyt skrajnie oceniasz tych lubianych przez siebie, jak i tych tych których nie trawisz.
    Swoją drogą bardzo łatwo z pastwienia się nad Chrisem Holderem przeszedłeś na jazdę po Gregu Hancocku.
    To już Chrispy jest cacy?

    EDIT: Tym śmieciem jest według Ciebie Vaculik?
    Pewnie gdybyś kogoś zatrudniał za siedmiocyfrową kwotę to inaczej byś podchodził do jego pracowniczych potknięć. Choć nie przeczę, że senator Termiński według mnie zachowuje się jak typowy dorobkiewicz z poczatku lat 90-tych..
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-11-2016 o 23:07
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  18. Powrót do góry    #2715
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta


    Niezła granica. Jedziesz po tym MJJ w co drugim poście, podważasz jego wartość na wszystkie sposoby, ale przy okazji zakładu wyskakujesz z 1,7. Czytając jaką masz opinię na temat tego transferu to możnaby się spodziewać raczej okolic 1,45.
    .....

    d81TQCu.jpg
    !Adrian walcz!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Howard (10-11-2016)

  20. Powrót do góry    #2716
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ale co skrajnie? Prezes jechał po Vaculiku, a np. po Holderze i jego popisie w Poznaniu - ani słowa. Dla mnie to nie ma nic dziwnego w tym, że Słowakowi takie podejście przełożonego nie pasowało. A miał alternatywy. Nie rozumiem zdziwienia, że poszedł gdzie indziej. Trzeba było o tym myśleć, jak się go prześladowało i robiono kozłem ofiarnym. Sympatie i antypatie nie mają tu nic do rzeczy, zresztą Vaculik to nie moja bajka.

    A do Holdera nigdy nic nie miałem jako człowieka. Jeździł katastrofalnie i żenująco to o tym pisałem. Ośmieszał się w Leicester, Poznaniu, pojedynkach z Fisherem to było zwykłe nazewnictwo faktów po imieniu. A końcówce sezonu wskoczył na wyższy poziom, nie tylko punktowania, ale i jazdy, no to skoro jeździ dobrze, to nie będę go chyba krytykował? Byle tylko nie przechlał okresu przygotowawczego, na miejscu fanów miałbym obawy. Ale no znowu będzie, że hejty

    A Hancock to Hancock. Po prostu śmieć. I to stwierdzenie wyczerpuje temat. Nie twierdzę, że jest słaby. Nie jest wybitnym riderem (w sensie jazdy), ale no swoje robi. Chociaż sezon w PL miał bez szału, w Szwecji dobry początek, żenujący koniec. No ale sportowo, to ja do niego się nie czepiam. Tak jak do Holdera "pozasportowo".

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta

    EDIT: Tym śmieciem jest według Ciebie Vaculik?
    Pewnie gdybyś kogoś zatrudniał za siedmiocyfrową kwotę to inaczej byś podchodził do jego pracowniczych potknięć. Choć nie przeczę, że senator Termiński według mnie zachowuje się jak typowy dorobkiewicz z poczatku lat 90-tych..
    Śmieciem jest Hancock. I to chyba każdy wie.
    Natomiast Vaculik śmieciem nie jest, tylko tak był traktowany. Nierówno i niesprawiedliwie względem innych liderów, którzy mieli podobne lub gorsze wpadki (Dziad też). Ja tam Termińskiemu tego nie bronię, jego klub, jego decyzje i jego polityka. Tylko odnoszę się do powszechnego zdziwienia, że Vaculik odszedł czy tam coś. Jego odejście było konsekwencją zachowania kierownictwa w trakcie sezonu.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 10-11-2016 o 23:17
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #2717
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Proponuję zakończyć temat Martina Vaculika w kontekście KST ; ) Wszystko chyba zostało już napisane.

  22. Powrót do góry    #2718
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Buszmen, nie zrozumiałeś mnie, śmieciem czyli według Ciebie traktowanym przez bossa KST jako śmieć - to miałem na myśli.
    ... ale OK rozumiem twoją wypowiedź, choc mam inne zdanie na ten temat.
    Słowak wcale nie jest taki swój chłopak jak o nim wielu myśli, szczególnie w Tarnowie.
    Dla mnie to taki początkujący w czarowaniu uśmiechem Hancock właśnie.
    Obu ich nie trawię, a Martin za finał z Gorzowem dla mnie jest tak samo niegodny zaufania jak Kalifornijczyk.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-11-2016 o 23:22
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  23. Powrót do góry    #2719
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No wiadomo, że "jak śmieć" to jest celowe przerysowanie (bo zaraz Kingpiny i Lego znów będą się grzać). Ale zbierał baty, kiedy innym tego szczędzono. I dlatego miał powody by zmienić środowisko.

    No a co do osoby Vaculika, może i masz rację. Ja tam nie upieram się, że to jest jakiś wzór bez skazy. Wskazuje tylko na to, co było w sezonie i co mogło mieć wpływ na jego odejście. Dla mnie to było dziwne podejście prezesa, skoro jednak wiązał nadzieje na dalszą współpracę. Zwłaszcza, że po tamtym meczu - trudno było kogokolwiek wyróżnić.
    Jasne, że można siedzieć bezkrytycznie i nie zauważać pewnych rzeczy. Ale np. tak skrajnie różne podejście do obowiązków np. G. Łaguty w Toruniu i w Rybniku też może mieć jakieś przyczyny i pomimo, że nie jest to osoba o wielkim intelekcie, nie przypisywałbym 100% winy zawodnikowi. Z jakichś przyczyn, w Rybniku mu się chciało, a w Toruniu niekoniecznie.

    Ale dobra, już starczy. Klub podjął takie decyzje, jakie podjął. To jest sport i być może rzeczywistość zweryfikuje to na stronę kierownictwa. Szkoda trochę moim zdaniem, bo np. taka kosmetyka, jaką proponował Zabovsky, zmieniłaby naprawdę dużo. No ale zobaczymy, jak to wyjdzie. Jensen to dobry rider, tylko potrzebujący jakiegoś wstrząsu. Pod względem umiejętności ma dużo + myśli na torze. Tylko ta determinacja, żeby była większa...
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 10-11-2016 o 23:32
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #2720
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta

    Niezła granica. Jedziesz po tym MJJ w co drugim poście, podważasz jego wartość na wszystkie sposoby, ale przy okazji zakładu wyskakujesz z 1,7. Czytając jaką masz opinię na temat tego transferu to możnaby się spodziewać raczej okolic 1,45.
    1,45 też nie przeskoczy ale znam prawa negocjacji po co od razu odkrywać karty póki co zostańmy przy 1,6? pasi?

    ps. bo dla mnie ten zawodnik obecnie jest zupełną pomyłka w EE, podobnie zresztą jak Walasek. Ich wartość na rynku zawodniczym w EE wynosi 0zł. Ich czas minął, mieli szansę ale podobnie jak Pulczyńscy obecnie już nic więcej nie ugrają.
    A boli mnie najbardziej to, że były u nas kontrakty, które mogły przynieść górę złota i świetlaną przyszłość ale pozostały tylko na papierze, a zawodnicy obecnie zdobywają punkty dla innych drużyn.
    Mamy Hansena i młodego Holdera, skoro jedziemy sezon o nic może warto w końcu podjąć ryzyko? Czy znów damy innym, którzy potrafią ponosić ryzyko?
    Ostatnio edytowane przez Howard ; 10-11-2016 o 23:43

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    snoopski (11-11-2016)

  26. Powrót do góry    #2721
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    oczywiście, tylko musimy doprecyzować (moim zdaniem średniej 1,7 na bieg nie przeskoczy nie ma szans). Jak tak dalej pójdzie, to po sezonie otworzę sklep z alkoholem
    chyba już zacznę się starać o koncesję
    Ty mówisz, że < 1.7
    Ja mowie > 1.7

    0,7 dzony łolker ?

  27. Powrót do góry    #2722
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale co skrajnie? Prezes jechał po Vaculiku, a np. po Holderze i jego popisie w Poznaniu - ani słowa. Dla mnie to nie ma nic dziwnego w tym, że Słowakowi takie podejście przełożonego nie pasowało. A miał alternatywy. Nie rozumiem zdziwienia, że poszedł gdzie indziej. Trzeba było o tym myśleć, jak się go prześladowało i robiono kozłem ofiarnym. Sympatie i antypatie nie mają tu nic do rzeczy, zresztą Vaculik to nie moja bajka.

    A do Holdera nigdy nic nie miałem jako człowieka. Jeździł katastrofalnie i żenująco to o tym pisałem. Ośmieszał się w Leicester, Poznaniu, pojedynkach z Fisherem to było zwykłe nazewnictwo faktów po imieniu. A końcówce sezonu wskoczył na wyższy poziom, nie tylko punktowania, ale i jazdy, no to skoro jeździ dobrze, to nie będę go chyba krytykował? Byle tylko nie przechlał okresu przygotowawczego, na miejscu fanów miałbym obawy. Ale no znowu będzie, że hejty

    A Hancock to Hancock. Po prostu śmieć. I to stwierdzenie wyczerpuje temat. Nie twierdzę, że jest słaby. Nie jest wybitnym riderem (w sensie jazdy), ale no swoje robi. Chociaż sezon w PL miał bez szału, w Szwecji dobry początek, żenujący koniec. No ale sportowo, to ja do niego się nie czepiam. Tak jak do Holdera "pozasportowo".



    Śmieciem jest Hancock. I to chyba każdy wie.
    Natomiast Vaculik śmieciem nie jest, tylko tak był traktowany. Nierówno i niesprawiedliwie względem innych liderów, którzy mieli podobne lub gorsze wpadki (Dziad też). Ja tam Termińskiemu tego nie bronię, jego klub, jego decyzje i jego polityka. Tylko odnoszę się do powszechnego zdziwienia, że Vaculik odszedł czy tam coś. Jego odejście było konsekwencją zachowania kierownictwa w trakcie sezonu.
    Jasne...A jeśli chciał wrócić doKST bo Adam się wycofał z jego sponsoringu to już kierownictwo było dla Vacula cacy ???

  28. Powrót do góry    #2723
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Jasne...A jeśli chciał wrócić doKST bo Adam się wycofał z jego sponsoringu to już kierownictwo było dla Vacula cacy ???
    nigdy nie chciał, to fikcja.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Buszmen (11-11-2016)

  30. Powrót do góry    #2724
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Ty mówisz, że < 1.7
    Ja mowie > 1.7

    0,7 dzony łolker ?
    no skoro już proponujesz, to grzech by było odmówić oczywiście

  31. Powrót do góry    #2725
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    najłatwiej zarobione 0,7

  32. Powrót do góry    #2726
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    najłatwiej zarobione 0,7
    niech chwal dnia przed zachodem słońca, a teściowej nigdy

  33. Powrót do góry    #2727
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,338
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    ps. bo dla mnie ten zawodnik obecnie jest zupełną pomyłka w EE, podobnie zresztą jak Walasek. Ich wartość na rynku zawodniczym w EE wynosi 0zł. Ich czas minął, mieli szansę ale podobnie jak Pulczyńscy obecnie już nic więcej nie ugrają.
    Przyrównywanie MJJ do Walaska czy Pulczasów to jednak grube przegięcie. A już pisanie o 24 latku, że jego czas minął no to serio nie wiem jak skomentować. Spoko, miał słabe dwa ostatnie sezony. Holder też miał słabe 2014-15, jednak potrafił się pozbierać. I moim zdaniem Jepsenowi Jensenowi też może się udać, tym bardziej, że nie będzie już pierwszym do zmiany przez liderującego juniora, jak to miało miejsce w Gorzowie. Jeśli dobrze przepracuje zimę i dostanie odpowiedniego kopa mentalnego to ja uważam, że jest w stanie się ogarnąć, bo potrafi jeździć na żużlu, a dodatkowo przez połowę spotkań w sezonie będzie występował na swoim bodaj ulubionym torze w Polsce.
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Mamy Hansena i młodego Holdera, skoro jedziemy sezon o nic może warto w końcu podjąć ryzyko? Czy znów damy innym, którzy potrafią ponosić ryzyko?
    Dla Hansena na Eligę jest po prostu za wcześnie. Ma talent (chyba nawet większy niż młody Holder), ale wrzucenie go od razu na tak głęboką wodę najprawdopodobniej przyniosłoby efekt odwrotny do zamierzonego. To nie są czasy Warda, kiedy zagraniczni juniorzy mogli jeździć pod numerami 6/7. J.Holder dosprzętowiony przez Chrisa - no ok, tu ewentualnie można się zastanowić. Ale opcja z MJJ i np. Lampartami mimo wszystko jest moim zdaniem lepsza.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 11-11-2016 o 00:20

  34. Powrót do góry    #2728
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Dzięki za merytoryczną odpowiedź
    Słoniu, masz krótka pamieć, nie pamiętasz słowa Termosa po finale w Gorzowie ? Uważasz że obecny skład wliczająć niezakontraktowanych Jensena, Walaska, młodego Holdera jest wart 9 mln złotych ? Czy nie lepiej było zakontraktowac kogoś solidniejszego i pewniejszego ? Po drugie.........krytyka to nie HEJT, co Ty Kuźniar jesteś ? Po trzecie..............wszyscy dymają Termosa, był WARD, potem VACUL, a teraz zapowiada się HANCOCK tak szanują właściciela klubu i firmy FST Szanownego Pana Termińskiego, ktory blokuje KIBICÓW za krytyke prowadzenia klubu na FB.

    Przypominam że sklad miał być podany w środku tygodnia, a jest juz piątek.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 11-11-2016 o 00:19

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    Stev (11-11-2016)

  36. Powrót do góry    #2729
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ja nadal nie wiem, co napisać - daleki jestem od hurraoptymizmu
    z uwagi na szumne zapowiedzi kierownictwa po finale. Z drugiej strony
    nie założę też żałoby, jeśli drużyna pojedzie w tej opcji biedniejszej -
    - w końcu pamiętam dużo chudsze lata i zwycięstwa takiej drużyny smakują
    potrójnie - wiele razy przewijała się teza, że od Karkosika w dupskach nam się
    poprzewracało i może coś w tym jest - pora odjechać średni sezon z nutką dreszczyku
    o utrzymanie. W zasadzie sami swojacy - każdy jeździł w końcu już w naszym klubie
    (nie liczę dzieciaków) - może to zagrać. Z drugiej jednak strony przy pros'ach znajduje
    się zbyt wiele "jeżeli". W praktyce bezpieczne utrzymanie biorę z pocałowaniem ręki.
    W Gorzowie nie wychodzimy z 20, co by Zmora polskiego żużla musiała się szarpnąć
    albo renegocjować Vaculika .
    !Adrian walcz!

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Howard (11-11-2016)

  38. Powrót do góry    #2730
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Malin, średnie sezony już były za Termosa i nawet za Karkosika. 9 mln to nie jest kwota która daje tylko walkę o utrzymanie, myśle że tu nie chodzi tylko o pieniądze. Możliwe że w kontraktach są zbyt duże wymagania co do wyników drużynowych i meczowych. Hancock ma dostać podwyżkę tylko wtedy gdy drużyna zdobedzie medal, więc inni zawodnicy mogli mieć bardziej wymagające kontrakty. Denerwuje mnie to że sezon temu była pierwsza czwórka, a teraz finał i naprawdę szkoda że nie buduje się zespołu ktory znowu pojedzie w finale, klub po prostu nie idzie za ciosem. Wygląda na to że wszystko co było budowane zostanie zburzone i próbuje się rozpocząć nowy rozdział, który nie wróży tak naprawdę niczego dobrego patrząc na to jak wzmacniają się inne kluby. Przepuszczają fajnych zawodników, Fricke, Kurtz, Doyla, a przedtem mieli średniaków Kułakova, Kusa teraz Gomólskiegp ktorzy jeżdżą po NICE ligach. Wybierają przeciętniaków, a jeśli trafi się dobry zawodnik to odpuszają i dają wolną ręke. Odnoszę wrażenie że nasi działacze sami nie wiedzą jak zbudować drużynę na kilka solidnych lat, która będzie regularnie startowała w PO.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 11-11-2016 o 02:21

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    Stev (11-11-2016)

  40. Powrót do góry    #2731
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    nigdy nie chciał, to fikcja.
    Jesteś tego taki pewien!

  41. Powrót do góry    #2732
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Wrzucę kamień do ogródka.Pamiętacie jak w SGP Australii,po występku Hancocka zburzyło się środowisko na ekipę Monstera?Joe panosi się po toruńskim parkingu i nie tylko jak by miał wiele do gadania.Co z tego ma klub?Czy to tylko na pokaz?

  42. Powrót do góry    #2733
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,157
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No wiadomo, że "jak śmieć" to jest celowe przerysowanie (bo zaraz Kingpiny i Lego znów będą się grzać). Ale zbierał baty, kiedy innym tego szczędzono. I dlatego miał powody by zmienić środowisko.
    Wali mnie juz to,serio.
    Ale chcialbym wiedziec skad sie to bierze.
    Na sama mysl o Toruniu,organizm produkuje zwiekszona ilosc jadu czy o co chodzi Buszmen?
    W stosunku do innych takim "przerysownikiem" przynajmniej od 6-7 miesiecy przeciez juz nie jestes.
    Tylko szczerze,bo to co odstawiasz normalne nie jest.

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ja nadal nie wiem, co napisać - daleki jestem od hurraoptymizmu
    z uwagi na szumne zapowiedzi kierownictwa po finale. Z drugiej strony
    nie założę też żałoby, jeśli drużyna pojedzie w tej opcji biedniejszej -
    - w końcu pamiętam dużo chudsze lata i zwycięstwa takiej drużyny smakują
    potrójnie - wiele razy przewijała się teza, że od Karkosika w dupskach nam się
    poprzewracało i może coś w tym jest - pora odjechać średni sezon z nutką dreszczyku
    o utrzymanie. W zasadzie sami swojacy - każdy jeździł w końcu już w naszym klubie
    (nie liczę dzieciaków) - może to zagrać. Z drugiej jednak strony przy pros'ach znajduje
    się zbyt wiele "jeżeli". W praktyce bezpieczne utrzymanie biorę z pocałowaniem ręki.
    W Gorzowie nie wychodzimy z 20, co by Zmora polskiego żużla musiała się szarpnąć
    albo renegocjować Vaculika .
    Tegoroczny okres transferowy pokazal tylko ilosc hipokryzji w narodzie.
    Przeciez mozna wygrzebac wpisy sprzed kilku lat i sprawdzic co jeden z drugim pisal
    jak skladem na zloto obrywalismy w polfinalach czy finalach.
    Wtedy kazdy marzyl o tym ,zeby gwiazdki wystrzelic w kosmos i zbudowac
    jakis ambitniejszy sklad ,ktory moze nie bedzie nalezal do faworytow,ale zostawi serce na torze.
    Najlepsze jest to jak to niektorzy argumentuja.
    Otoz nie tym,ze chca za wszelka cene zdobywac medale,wtedy by sie okazalo ,ze to kibice sukcesu.
    Nic z tych rzeczy.Caly ten lament bierze sie z tego,ze Terminski obiecal.
    Gdyby nie obiecal,nawet spadek z ligi by ich nie ruszyl.Dumni po zwyciestwie,wierni po porazce.

    Nie wiem czy taki ambitny sklad udalo sie zbudowac.Hancock,Walasek to zawodnicy jezdzacy bardziej niz reszta
    naszych chlopakow dla pieniedzy. Braciaki ,Pawel i Miedziak oprocz pieniedzy,maja jeszcze ambicje,tego jestem pewien.
    Nie ma chyba kibica o zdrowych zmyslach ktory z calym przekoniem by napisal,ze to sklad z ktorego jest zadowolony.
    Tylko jak czytam ten placz nad Madsenem czy Zagarem,to mam wrazenie,ze to forum pacjentow szpitala psychiatrycznego.
    Mi osobiscie brakuje tu Emila,Taia lub Kolodzieja.Wtedy mozna by odpuscic sobie MJJ i mocno postawic na Jacka lub Patryka.
    Na juniorskim poledku bida,wiec przy takim skladzie seniorskim:
    1.Chris
    2.Jack/Patryk
    3.Pawel
    4.Miedziak
    5.Tai/Emil

    spokojnie mozna objezdzac nasze perelki.
    Nie bylibysmy faworytem ,ale radocha z ogladania takiej ekipy gwarantowana.
    Byc moze w przyszlym roku sie uda.
    Hancocka nie wymienilem nie dlatego ,ze go nie lubie czy nie doceniam,ale
    facet ma swoje lata a przy tym i swoje slabosci.
    Przeciwnicy nie przebieraja w srodkach,co pokazal tegoroczny final,wiec
    na Grega do konca liczyc juz nie mozna.W tym roku jeszcze dal rade,ale w przyszlym na ciezszych
    torach moze byc gorzej.
    Mam nadzieje,ze nasi pojda po rozum do glowy i w przyszlym roku nie beda czekac
    na rozmowy transferowe do momentu az ktorys sie okresli,bo bedzie po ptakach.
    Trzeba byc twardym i dac ultimatum.
    Jestesmy z Ciebie zadowoleni i jesli Ty rowniez,masz czas do polowy sierpnia sie okreslic
    a jak nie,sorry,negocjujemy z kims innym.Koniec.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-11-2016 o 07:30
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Krajesky (11-11-2016), slimac (11-11-2016)

  44. Powrót do góry    #2734
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ostaf na twitterze coś majaczy , że Apator wybierze pomiędzy Jensenem i jakimś alkoholikiem

  45. Powrót do góry    #2735
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ostaf na twitterze coś majaczy , że Apator wybierze pomiędzy Jensenem i jakimś alkoholikiem
    Tak - podnoszono ten temat kilkadziesiąt postów wcześniej.
    !Adrian walcz!

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-11-2016)

  47. Powrót do góry    #2736
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ... a jaki jest status Saszki Lokaeva? ...może warto by nim się zainteresować?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  48. Powrót do góry    #2737
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... a jaki jest status Saszki Lokaeva? ...może warto by nim się zainteresować?
    To nie on... on pali, nie pije chyba że jedno i drugie

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ŻużlowyKibic za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-11-2016)

  50. Powrót do góry    #2738
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... a jaki jest status Saszki Lokaeva? ...może warto by nim się zainteresować?
    Daj spokój - czy na prawdę chcemy idola, który
    jest odpadem po-bydgoskim i po-zielono-górskim?
    Szanujmy się trochę .
    !Adrian walcz!

  51. Powrót do góry    #2739
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tegoroczny okres transferowy pokazal tylko ilosc hipokryzji w narodzie.
    Przeciez mozna wygrzebac wpisy sprzed kilku lat i sprawdzic co jeden z drugim pisal
    jak skladem na zloto obrywalismy w polfinalach czy finalach.
    Wtedy kazdy marzyl o tym ,zeby gwiazdki wystrzelic w kosmos i zbudowac
    jakis ambitniejszy sklad ,ktory moze nie bedzie nalezal do faworytow,ale zostawi serce na torze.
    Najlepsze jest to jak to niektorzy argumentuja.
    Otoz nie tym,ze chca za wszelka cene zdobywac medale,wtedy by sie okazalo ,ze to kibice sukcesu.
    Nic z tych rzeczy.Caly ten lament bierze sie z tego,ze Terminski obiecal.
    Gdyby nie obiecal,nawet spadek z ligi by ich nie ruszyl.Dumni po zwyciestwie,wierni po porazce.
    Pozamiatane.

    Po meczu w Gorzowie - wywalić przepłacone gwiazdy, dac szanse mlodym zdolnym.
    W październiku - wywalić Termińskiego, przecież obiecał zakontraktowanie przepłaconych gwiazd, a wzial mlodych zdolnych.


  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    ARJ (11-11-2016), kingpin (11-11-2016)

  53. Powrót do góry    #2740
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wali mnie juz to,serio.
    Ale chcialbym wiedziec skad sie to bierze.
    Na sama mysl o Toruniu,organizm produkuje zwiekszona ilosc jadu czy o co chodzi Buszmen?
    W stosunku do innych takim "przerysownikiem" przynajmniej od 6-7 miesiecy przeciez juz nie jestes.
    Tylko szczerze,bo to co odstawiasz normalne nie jest.
    Ale jakie nienormalne? Jakiego jadu? Przecież to co piszę, to czysta prawda. Nie wiem, wolisz udawać, że tak nie było? Przecież, to że prezes rugał jak opętany Vaculika, robiąc z niego kozła ofiarnego, a oszczędził innych + po innych meczach nie wpadał w szał (0,0 Holdera w Poznaniu) to relacja zdarzeń, które miały miejsce. Po raz kolejny mam wrażenie, że chcesz jakąś cenzurę wprowadzać. Pisanie o faktach = wylew jadu. Spoko. Ja bym się raczej zastanowił co się z tobą stało, bo przez lata byłeś zdystansowanym kibicem, a od kilku miesięcy włączyłeś lokalne piśmiennictwo niczym Mariusz. No się robi coraz bardziej brązowy i trochę nad tym ubolewam

    Młody zdolny - Grzegorz Walasek.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 11-11-2016 o 12:19
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Lauda (11-11-2016)

  55. Powrót do góry    #2741
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Pozamiatane.

    Po meczu w Gorzowie - wywalić przepłacone gwiazdy, dac szanse mlodym zdolnym.
    W październiku - wywalić Termińskiego, przecież obiecał zakontraktowanie przepłaconych gwiazd, a wzial mlodych zdolnych.

    Po meczu w Gorzowie to najwieksze pretensje akurat mieliśmy do Gajewskiego, a potem Termosa za jego "mądre" wpisy na FB. Przepłacone gwiazdy ? MISTRZ DRUŻYNOWY POLSKI Gorzów zrobił porządek z jedną przepłaconą gwiazdą, Żagarem, podkreślam MISTRZ POLSKI. Potrafili przynajmniej wzmocnić zespoł i walczyć jak na DMP przystało o obrone złotego medalu.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 11-11-2016 o 12:18

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    Stev (11-11-2016)

  57. Powrót do góry    #2742
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,157
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale jakie nienormalne? Jakiego jadu? Przecież to co piszę, to czysta prawda. Nie wiem, wolisz udawać, że tak nie było? Przecież, to że prezes rugał jak opętany Vaculika, robiąc z niego kozła ofiarnego, a oszczędził innych + po innych meczach nie wpadał w szał (0,0 Holdera w Poznaniu) to relacja zdarzeń, które miały miejsce. Po raz kolejny mam wrażenie, że chcesz jakąś cenzurę wprowadzać. Pisanie o faktach = wylew jadu. Spoko. Ja bym się raczej zastanowił co się z tobą stało, bo przez lata byłeś zdystansowanym kibicem, a od kilku miesięcy włączyłeś lokalne piśmiennictwo niczym Mariusz. No się robi coraz bardziej brązowy i trochę nad tym ubolewam

    Młody zdolny - Grzegorz Walasek.
    Skoro aby miec brazowy nos wystarczy widziec roznice miedzy ruganiem a traktowaniem jak szmate,to polowa forum z takimi noskami chodzi.
    Bylem chyba pierwszym ktory o Holderze i braku reakcji Termosa na jego wystep w Poznaniu napisal.
    Jednak dalej nie widze traktowania Martina jak szmaty.
    Po jego wpisie na temat Slowaka posypala sie na niego fala slusznej krytyki,rowniez z moje strony.
    Byc moze wzial sobie ta krytyke do siebie i Holdera zrugal w zaciszy gabinetu.Tego nie wiemy.
    Wiem tylko,ze Holder byl przez niego rowniez krytykowany i to publicznie,chocby po sezonie 2015,ale
    jakos nie zachowal sie jak panienka i nie uciekl z klubu.
    Mniejsza z tym.
    W sumie nic nie poradze na to,ze uwazasz mnie za torunskigo Mariusza.
    To nie jest w sumie jak dla mnie zadna ujma,bo tego zielonogorca nawet lubie,co pisalem juz nie raz.Czasami sobie nawzajem "popajacujemy"
    ale pozniej potrafimy normalnie "gadac" a to swiadczy o tym,ze zaden z nas nie jest Slowakiem.

    Nie mam zamiaru sie Tobie przypodobywac jak Peter Kildemand czy Sobotch,ktorzy tylko przebieraja nozkami zeby
    jakis strzal w Termosa,klub czy zawodnikow torunskich zlajkowac.Ich sprawa,ale czasem wyglada to dosc mizernie,bo
    nie wiem jak mozna lajkowac posty - jak to sam nazywasz- "przerysowane" i to w sposob wypaczajacy jednak rzeczywistosc.
    Tez lubie nazywac rzeczy po imieniu,ale staram sie nie srac we wlasne gniazdo a przede wszystkim jak przerysowac,to tak aby jednak
    nie sprawiac wrazenia,ze mamy w Toruniu do czynienia z permanentnymi oszustami na motocyklach i hitlerowcami w gabinetach klubowych.

    Nie jest tez moja wina,ze Walaska lubie i zycze mu aby sie jeszcze odbudowal.
    Moim zdaniem stac go na to i nawet jak polowa forum bedzie sie stukac w glowe,poczekam
    do rozpoczecia sezonu.

    Co do rewelacji Ostafa,to cos moze byc na rzeczy,ale
    ten co jest alternatywa dla MJJ jeszcze nie wytrzezwial i nie wie
    ,ze ma szanse na kontrakt.
    Istnieje ryzyko,ze jak wytrzezwieje i sie dowie,znowu zacznie pic,ze szczescia.
    Sami nie wiedzia jak to rozegrac.
    Jedno jest pewne.Termos zruga go przed podpisaniem kontraktu aby przekonac sie
    czy ma do czynienia z mezczyzna czy zwykla pipka.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-11-2016 o 13:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  58. Powrót do góry    #2743
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie no oszust to jest jeden - konkretnie Hancock.
    A co do Termińskiego już pisałem. Jego klub, jego polityka. Jeśli uznał krytykę Vaculika za zasadną, to po nią sięgnął. Ja pisałem tylko w odniesieniu do zdziwienia, że Słowak poszedł w Polskę. Mnie to nie dziwi. A Holdera po 2015 nikt nie chciał

    Walaska możesz sobie lubić. Ale zrozum, że obiektywnie patrząc dla większości ten kontrakt to farsa i jedyne logiczne wyjaśnienie tego angażu to dobre relacje z Kościechą. Już ci pisałem, to mniej więcej jak gadki TG o tym, że w końcu dogada się z tłumikami
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 11-11-2016 o 12:59
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  59. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Lauda (11-11-2016), Stev (11-11-2016)

  60. Powrót do góry    #2744
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,157
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    No ok,poczekam ze zrozumieniem do kwietnia.

    Sorry,ale z Holderem znowu przerysowujesz liczac na lajki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  61. Powrót do góry    #2745
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Widzisz emota?
    Poza tym, może lekko przerysowuje, ale to nie tak, że rzucam coś od czapy. Vaculik na pewno był bardziej pożądany niż Holder po 2015.
    Do tego, ta krytyka Holdera była też na nieco innym poziomie niż to co oberwało się Słowakowi, w dodatku po meczu położonym przez całą drużynę, bez wyjątków.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •