Strona 227 z 315 PierwszyPierwszy ... 127177217225226227228229237277 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,171 do 10,215 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #10171
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    A o Hampela możecie powalczyć wyłącznie, jeśli Cieślak zjawi się w Toruniu, raczej zapomnijcie. Jarek będzie jeździł u Cieślaka albo w Zielonej. To Falubaz czekał prawie 3 lata na odzyskanie formy.
    Hampel w najwyższej formie, nie potrzebuje Cieślaka bo nigdzie miejsca by nie stracił, nie potrzebuje parasola jakim jest Cieślak.

    Wydaje się że to Doyle, poszedłby za Cieślakiem, Hampel za kasą. Kto da więcej ma Hampela, kto weźmie Cieślaka, ma też Doyle'a, Doyle jest zapatrzony w Cieślaka jak w obrazek.


    A co do składu, to Holder powinien zostać, Paweł i Miedziak. Za Chrisem przyjdzie Jack, ale na rezerwowego. Juniorów i tak nie wymienimy, z Kaczmarkiem trzeba się dokulać do końca wieku juniorskiego i liczyć że Kopeć zrobi jeszcze większy progres.

    Jak nie przedłużymy Hancocka, to potrzeba dwóch bardzo mocnych zawodników, niekoniecznie jakieś torpedy, ale to muszą być mocni zawodnicy jak Fricke, Madsen, Artiom,Hampel, Janowski, Przemek Pawlicki, przy czym dwóch ostatnich raczej nie do wyjęcia.

    Falubazowi nie może starczyć kasy, na utrzymanie 4 zawodników, którzy w każdym innym klubie poza Gorzowem byliby liderami całych drużyn.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 21-08-2017 o 14:51

  2. Powrót do góry    #10172
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Moim zdaniem jak zostanie Frątczak to mamy jakieś szanse, może i małe,
    ale zawsze jakieś są żeby kogoś wyrwać z zielonej .
    A wtedy podziękujemy Chłopakom z zielonki nie tylko za Frątczaka
    Ostatnio edytowane przez koot ; 21-08-2017 o 14:55

  3. Powrót do góry    #10173
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Cel transferowy nr 1 - Frątczak
    Cel transferowy nr 2 - dobry junior za Kaczmarka
    Cel transferowy nr 3 - trzymać Kasprzaka z dala od Torunia.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Oracle (21-08-2017)

  5. Powrót do góry    #10174
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Moim zdaniem jak zostanie Frątczak to mamy jakieś szanse, może i małe,
    ale zawsze jakieś są żeby kogoś wyrwać z zielonej .
    A wtedy podziękujemy Chłopakom z zielonki nie tylko za Frątczaka
    Jak zostanie Frątczak, to może on odbudować Pawła, i zbudować Jacka na solidnego zawodnika, a to byłaby nasza przyszłość.
    Wczoraj w magazynie, serce rosło jak Frątczak się wypowiadał o Pawle, widać że złapali wspólny język, i widać że czegoś takiego Paweł potrzebuje.
    To byłyby największe wzmocnienia, w kontekście Frątczaka.

  6. Powrót do góry    #10175
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Cel transferowy nr 3 - trzymać Kasprzaka z dala od Torunia.
    Zdecydowanie popieram!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Oracle (21-08-2017)

  8. Powrót do góry    #10176
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zawodnicy typu Doyle to chca jezdzic tam, gdzie sie medale robi

  9. Powrót do góry    #10177
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Cel transferowy nr 3 - trzymać Kasprzaka z dala od Torunia.
    Wszyscy by chcieli Janowskiego, Dudka czy Hampela. Ale patrząc realnie, kupno któregokolwiek z nich bez wyżynania się finansowego jest niemożliwe. Ze sportowego punktu widzenia ciężko będzie ogarnąc kogoś lepszego, niż didzej 507.
    Kasprzak jest po przeciętnym sezonie, w drużynie jedzie pod 10 lub 12, ambicje ma dużo wyższe. Poza tym w SBP startował w Nice Team, czyli jakieś tam kontakty są...

    Drugą opcja realną po Krzyśku jest Grzegorz Zengota, czyli jednak troche gorzej.

  10. Powrót do góry    #10178
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Ze sportowego punktu widzenia ciężko będzie ogarnąc kogoś lepszego, niż didzej 507.
    Z muzycznego również

  11. Powrót do góry    #10179
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Hampel w najwyższej formie, nie potrzebuje Cieślaka bo nigdzie miejsca by nie stracił, nie potrzebuje parasola jakim jest Cieślak.

    Wydaje się że to Doyle, poszedłby za Cieślakiem, Hampel za kasą. Kto da więcej ma Hampela, kto weźmie Cieślaka, ma też Doyle'a, Doyle jest zapatrzony w Cieślaka jak w obrazek.




    Falubazowi nie może starczyć kasy, na utrzymanie 4 zawodników, którzy w każdym innym klubie poza Gorzowem byliby liderami całych drużyn.
    Kurna, ale toromistrza nam chociaż zostawcie ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Gadol (21-08-2017)

  13. Powrót do góry    #10180
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Kurna, ale toromistrza nam chociaż zostawcie ...
    Dobra, ale w zamian oddajecie podprowadzające

  14. Powrót do góry    #10181
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    K"nie ma mocnych na Mariolę"K i Miedziak w jednym teamie i na Motoarenie można otworzyć punkt ładowania aut elektrycznych

    https://www.youtube.com/watch?v=8VPyMQnW4ZU
    Ostatnio edytowane przez rotapa ; 21-08-2017 o 15:24

  15. Powrót do góry    #10182
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Dobra, ale w zamian oddajecie podprowadzające
    Nasze F16 troche plastikiem zajezdzają.
    U was swego czasu, też niezłe kobitki machały pomponami.

    Ale jak to zwykle bywa, swego się nie docenia, bo u sąsiada w zagrodzie jakoś tak wszystko niby lepiej wygląda.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #10183
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Z muzycznego również
    śmiechy-chichy. Co roku jest to samo - ten nie, bo coś, tamten nie, bo tamto. Nie da się zrobić składu, który zadowoliłby wszystkich.

    Kręgosłupem stanowiącym toruńskość tej ekipy jest Holder, Paweł i Adrian. Jack Holder dołączy w najbliższym latach. A jeśli chcemy liczyć się w półfinałach, to potrzeba jeszcze dwójki, która do toruńskości dorzuci konkretny wynik.

    Kasprzak może i ośmieszył się parokrotnie, ale gwarantuje wynik + jest polakiem. Poza tym, na prawdę ktoś miałby problem z walką o PO z Kasprzakiem, a akceptuje żenującą batalie o utrzymanie z Walaskiem...?

    PS ; Coś mi świta, że Krzycha narzeczona to któraś z naszych podprowadzających (albo byłych podprowadzajacych). Czyli sponsor z Torunia jest, laseczka także, dorzucić pare groszy i może się udać ; )

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    kingpin (21-08-2017)

  18. Powrót do góry    #10184
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Krajesky - niby masz rację, tylko chyba musiałbym na każde spotkanie łykać aviomarin, żeby nie puścić pawia jak zobaczyłbym KKa w składzie

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nasze F16 troche plastikiem zajezdzają.
    U was swego czasu, też niezłe kobitki machały pomponami.

    Ale jak to zwykle bywa, swego się nie docenia, bo u sąsiada w zagrodzie jakoś tak wszystko niby lepiej wygląda.
    Wiesz my musimy na przyszły sezon już Chrisa szykować - nie musi się od razu zakochać, ważne żeby był zadowolony

  19. Powrót do góry    #10185
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Ja wiem że Kasprzak może i jest sensowną i rozsądną opcją ale to jeden z bardzo niewielu zawodników którym nie jestem w stanie kibicować. I wcale nie chodzi o jego upodobania muzyczne

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  20. Powrót do góry    #10186
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Z KK jest jeden problem.
    Zawodnikiem jest nietuzinkowym, ale lubi dymic w parkingu.
    Pamiętajmy, że jak Krzychu to i Robert więc trzepanie po berecie.
    Dodajmy do tego kłótnie o pola startowe na nominowane jak i o nominowane.
    Nie wiem czy skórka warta wyprawki, czy jak tam się mówi.

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Dobra, ale w zamian oddajecie podprowadzające
    Ej, koneser , naszym czegos brakuje?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Howard (21-08-2017)

  22. Powrót do góry    #10187
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ej, koneser , naszym czegos brakuje?
    Nasze to takie miłe, grzeczne dziewczynki

  23. Powrót do góry    #10188
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Co Wy z tym Frątczakiem?
    Facet nawet jednego meczu nie wygrał...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  24. Powrót do góry    #10189
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    No cóż wkraczamy coraz mocniej w okres "kogo bym sobie życzył na przyszły rok", więc i ja się pobawię (przy założeniu pomyślnego zakończenia sezonu). Podobno senator zagląda tu od czasu do czasu, a z diengami u niego jest lepiej niż niektórzy sądzą, to i może któraś z naszych propozycji mu się spodoba. Zasadniczo są tylko dwa główne problemy. Możliwości formalne (kontraktowe) wyrwania danego zawodnika i "chciejstwo" pana senatora. Celowo nie piszę tu o chęciach, czy raczej "uprzedzeniach" samego zawodnika, bo problem ten jest mocno przeceniany i występuje bardziej w sferze formułowo-dziennikarskiego mitu niż realnego stanu rzeczy. Oczywiście wśród zawodników są większe lub mniejsze sympatie w stylu "wolałbym jeździć tam i tam", ale to nie to samo co "do Torunia - nigdy". W zawodniczej żużlowej rzeczywistości pieniądz szybko radzi sobie z takimi uprzedzeniami. Już dużo większe znaczenie mają sentymenty i przywiązanie zawodnika do danego klubu lub osoby. Aczkolwiek podejrzewam że i w takiej sytuacji odpowiednia motywacja materialna mogłaby skutecznie złagodzić ból rozstania.
    Co do składu, to zauważyłem że w zasadzie wielu zadowala to co jest, no bo pozostawienie Miedziaka, Pawła, dwóch Holderów i juniorów oznacza pozbycie się jedynie naszego najmocniejszego zawodnika Grega. Zastępowanie go (przy założeniu że jeszcze będzie mu się chciało) innym nawet topowym zawodnikiem niewiele zmienia, a może być dosyć drogie. A i tak dalej będziemy klasyfikowani raczej w dolnych rejonach tabeli niż w walce o finał (ech, lata Karkosikowe mocno nas rozpuściły). Jeżeli mamy jechać o coś więcej niż mocno wątpliwą walkę o PO to niestety, ale trzeba sentymenty odstawić na boku i znacząco zmienić skład. Moje "chciejstwo"wygląda tak (kolejność przypadkowa):

    Hampel - nie wiem jak tam u niego z kontraktem i dodatkowo paradoksalnie sprawę skomplikowała znaczna poprawa wyników w końcówce sezonu. Coś czuję że Jarek szybko wróci do TOP 5 i warto spróbować go wyhaczyć.

    Artiom - nie wierzę w teorie spiskowe jakoby samo przyjście nowego zawodnika do Torunia powodowało obniżenie jego "lotów" (jeżeli już, to wpływ na to mają całkiem realne czynniki). Na tę chwilę nic nie wskazuje aby miał on słabszy przyszły sezon. Co prawda niektórzy widzą pewne niebezpieczeństwo związane z GP, ale myślę że jest to przesadzone (Doyle po awansie też niby miał byś słabszy w lidze).

    Paweł - w jego przypadku najmniej wątpliwości. Powinno być tylko lepiej i ten progres już chyba widać. 8 punktów jest w jego zasięgu, a i więcej nie będzie niespodzianką.

    Miedziak - tu miałem trochę problem. Tych upadków i kontuzji, mimo że wiele nie z jego winy trochę za dużo. W tym roku sprzęt miał chyba najlepszy z całej ekipy, ale pożytku z tego niewiele. Mimo wszystko powinien dostać jeszcze jedną szansę. Zwłaszcza że innego polskiego zawodnika w takiej relacji potencjał/cena nie ma do wyjęcia. No chyba że znacznie przepłacimy, ale wtedy faktycznie wkroczylibyśmy w budżet mocno Karkosikowy. Podobnie jak Paweł, 8 punktów z dużym plusem.

    M.J.Jensen - w tym roku zrobił robotę znacznie ponad normę. Wystarczy aby pojechał tak w przyszłym, a byłoby dobrze. Należy pamiętać, że był kotraktowany jako doparowy. Miał uzupełniać liderów, a nie ich zastępować. Uważam że ze swojego zadania wywiązał się najlepiej. Co nie znaczy że..., ale o tym za chwilę.

    I.K.S. - bezwzględnie trzeba dać mu dalej jeździć. Musi tylko odblokować się na Ekstraligę, a 4-5 pkt. będzie normą.

    Miśkowiak - miałem kilkakrotnie okazję oglądać jego jazdę na żywo. Napisać, że perspektywiczny to mało. Brać i za bardzo nie oglądać się na kasę. No i z pewnością przyda się gdyby jednak I.K.S nie wyrabiał normy.

    Szefuńcio sportowy: Jacek Frątczak + Robert. Zamianę jednego Jacka na drugiego raczej większość uważa za udaną i takoż ja sadzę.

    Tor: dosyć przyczepnie, ale bez przesady.

    Kibice: oby przynajmniej tak zawsze jak ostatnio z Grudziądzem. Wiem Stefan że stoisz lekko z boku, a i elana trochę was gania nie tylko po stadionie, ale wyraźnie przydałby się wam pozytywny "kibolski" PR. Brak świeżej krwi i młodego, wartościowego narybku, aż bije po oczach. Jeżeli chociaż trochę chcielibyśmy się zbliżyć kibicowsko do Zielonej, czy nawet Grudziądza (i nie mam tu na myśli latania po torze, czy wyrywania krzesełek), to trochę jest do zrobienia.



    Niestety z całą sympatią do Holdera, ale wykorzystał on już swoje 4, czy 5 szans. Jego lojalność klubowa (aczkolwiek nieco dyskusyjna) została tym ze strony KS spłacona. Mam wrażenie, że bliżej mu już do Andersena niż Woffindena, więc z wielkim żalem ale należałoby się z nim pożegnać (kto wie może i z korzyścią dla niego). Z tym niestety wiąże się brak u nas młodego H. Jak donoszą wieści z różnych źródeł, w tym od samego Jacka rzeczywiście w grę wchodzi tylko pakiet (chociaż cholera wie, może to też tylko kwestia kasy). Stąd wstawiłem Jepsena. Jeżeli dałoby się wyrwać samego J.H. to wówczas zamieniłbym go z Jepsenem. No chyba że Krzysio H zejdzie z ceny, a młody Holder zgodzi się na rezerwę, wówczas zatrzymujemy dwóch.

    Taki skład to raczej ten z górnych budżetów, ale w granicach przyzwoitości. Znacznie odświeżony, akceptowalny i dosyć swojski jak na wybredną toruńską brać.
    Ostatnio edytowane przez Zubr ; 21-08-2017 o 17:13

  25. Powrót do góry    #10190
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Przepraszam, ale... jaki wynik gwarantuje KK?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #10191
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Jeśli chcemy zostawić Pawła i Miedziaka to nie możemy sobie pozwolić na kontaktowanie zagranicznych zawodników doparowych w stylu MJJ czy Holdera. Nie ma znaczenia, że Jensen pojechał ponad oczekiwania bo to nie jest kryterium oceny przydatności. Nie zazdroszczę temu, kto będzie tutaj budował skład. Poza Pawłem i Gregiem właściwie każdy nadaje się do wymiany.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  27. Powrót do góry    #10192
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przepraszam, ale... jaki wynik gwarantuje KK?
    Przepraszam a kto, oprócz Bartka Zmarzlika, w żużlowym krajowym grajdole gwarantuje jakiś wynik?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  28. Powrót do góry    #10193
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Jeśli chcemy zostawić Pawła i Miedziaka to nie możemy sobie pozwolić na kontaktowanie zagranicznych zawodników doparowych w stylu MJJ czy Holdera. Nie ma znaczenia, że Jensen pojechał ponad oczekiwania bo to nie jest kryterium oceny przydatności. Nie zazdroszczę temu, kto będzie tutaj budował skład. Poza Pawłem i Gregiem właściwie każdy nadaje się do wymiany.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
    W zasadzie racja. Tyle że ja napisałem, że to kolejność przypadkowa, a jako trzeciego prowadzącego widziałbym mimo wszystko Miedziaka.

  29. Powrót do góry    #10194
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Przepraszam a kto, oprócz Bartka Zmarzlika, w żużlowym krajowym grajdole gwarantuje jakiś wynik?
    Ale czemu mnie o to pytasz? moze odpowiedz na moje pytanie?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #10195
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zubr Zobacz posta
    W zasadzie racja. Tyle że ja napisałem, że to kolejność przypadkowa, a jako trzeciego prowadzącego widziałbym mimo wszystko Miedziaka.
    Nalezy powiedziec Miskowi ze jak przyjdzie z mlodym to bedzie jezdzil w razie kontuzji. To ma sens i prawie gwarantuje miejsce w skladzie.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  31. Powrót do góry    #10196
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Co Wy z tym Frątczakiem?
    Facet nawet jednego meczu nie wygrał...
    eeee a wczoraj to Toruń przegrał
    Tylko Falubaz

  32. Powrót do góry    #10197
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Nie, ale jak dla mnie, ten mecz wygrał Krużyński, a nie Frątczak.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  33. Powrót do góry    #10198
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zubr Zobacz posta
    Podobno senator zagląda tu od czasu do czasu, a z diengami u niego jest lepiej niż niektórzy sądzą, to i może któraś z naszych propozycji mu się spodoba.
    I tu jest moim zdaniem pies pogrzebany - jeżeli zrealizuje się plan dwóch solidnych wzmocnień, to senator sam temu nie podoła, to nie jest Roman. W zasadzie też nie o to chodzi, tu potrzebna jest trochę większa pomoc miasta i o wiele większa pomoc i mobilizacja u sponsorów.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie, ale jak dla mnie, ten mecz wygrał Krużyński, a nie Frątczak.
    Ps ugryź się w jęzor!

  34. Powrót do góry    #10199
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    No, przecież, ktoś tu na forum wrzucił fotę, na której instruuje on toruński team.
    Heeheheheeeeeeehehe...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  35. Powrót do góry    #10200
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zubr Zobacz posta
    No cóż wkraczamy coraz mocniej w okres "kogo bym sobie życzył na przyszły rok", więc i ja się pobawię.............. .
    Skład mocno "startowy".
    Brakuje jakiegoś skutecznego wariata typu Lindbäck, Lindgren, Tai lub mniejszego wariata ale też potrafiącego powalczyć po trasie z najlepszymi a nie tylko sredniakami czyli Emil, Puk.

    Zdziwię się bardzo, jak Witek wypuści z rąk taka perełke jak Miskowiak i to chcąc się bić o SE juz w przyszłym roku.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-08-2017 o 17:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #10201
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Zbudowanie mocnej drużyny uwzględniającej sentymenty kibiców będzie bardzo trudnym zadaniem ; D

    ---------------------------------------------------------------------

    Widzę, że wszyscy skreśliliśmy Hancocka, ale realnie patrząc - Greg to chyba jedyny zawodnik w właścicielskiej karierze Termińskiego, który go nie zawiódł. I nie ma sensu "gdybać" - jeśli Greg zdecyduje się kontynuować karierę, to Senator na 100% będzie chciał go w drużynie.

    Klub musi maksymalnie wykorzystać to, że wszyscy zajęci są play-offami i dogadać się do końca września z Artiomem. Jednocześnie przedłużyć kontrakty z Adrianem, Pawłem, Chrisem (obniżka kontraktu) i Jackiem. Jeśli Chris nie zgodzi się na obniżke - grzecznie podziękować i telefon do Maxa Fricke. Natomiast Greg do końca września musiałby się określić, czy będzie dalej jezdził.

    Hancock
    Łaguta
    Holder (Fricke)
    Miedzinski
    Przedpełski

    Jeśli Greg na koniec września/poczatek pazdziernika stwierdzi, ze konczy, mamy juz Łagute i szukamy od razu alternatywy dla Grega. Doyle, Hampel, Pawlicki, Kasprzak, Fricke, Lindgren - widzę kilka opcji.

    Co do juniorów - wierze głęboko w progres zarówno Kaczmarka, jak i IKSa.

  37. Powrót do góry    #10202
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Przepraszam, tak nieśmiało zapytam... A ekstraliga już uratowana? Odjęli punkty Row-owi? Baraże wygrane?
    Dzielicie skórę na niedźwiedziu. Także tego.... Może lepiej podumać, jak nie spieprzyć tych baraży, co?
    Skład po tych kontuzjach mamy pierwszoligowy i ja bym jednak takim mega optymistą nie był.

  38. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    Semen (21-08-2017), orlosep (21-08-2017), sobotch (21-08-2017)

  39. Powrót do góry    #10203
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Olać skład, najpierw niech zatrzymają Frątczaka gościa z energią i pomysłami, trochę psychologa mającego wyczucie do zawodników...
    Apator jeździł w tym sezonie jak ich menago czyli ociężale i z bagażem,a z Frątczakiem ta drużyna nabrał lekkości

    Niestety Jacek jest tak przywiązany do Zielonej Dziury, że u nas się straszliwie męczy i wcale się z tym nie kryje.

  40. Powrót do góry    #10204
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    W ogóle to był dziwy dzień. Podżużlowiec pojechał na wysokim poziomie, Fratczak jako menago wygrał mecz, MotoArena została zaorana z pozytywnym skutkiem. Pewien forumowicz może kilka dni teraz zbierać siły

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    j-rules (21-08-2017), młody_piernik (21-08-2017)

  42. Powrót do góry    #10205
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Dzień dobry,koleżeństwu.Marzyć dobra rzecz a co sądzicie o Buczkowskim?Tak jak ktoś już napisał rozmowy z naszymi już powinny być prowadzone i zakończone bardzo szybko.Bez żadnych zaskoczeń typu Vaculik(mam na myśli Hancocka).Marzy mi się team australijski tj Doyle,Holder,Fricke.Czy możliwe? Doyle zwycięży w SGP zaśpiewa sobie dużo.

  43. Powrót do góry    #10206
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Przepraszam, tak nieśmiało zapytam... A ekstraliga już uratowana? Odjęli punkty Row-owi? Baraże wygrane?
    Dzielicie skórę na niedźwiedziu. Także tego.... Może lepiej podumać, jak nie spieprzyć tych baraży, co?
    Skład po tych kontuzjach mamy pierwszoligowy i ja bym jednak takim mega optymistą nie był.
    Jeżeli dojedziemy do barazy choćby takim skladem jak wczoraj, Gdańsk ,z całym szacunkiem, na MA sklepiemy do 30.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #10207
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Można się łudzić, że Fricke zrobi spory postęp, ale ten sezon miał mocno średni. Zawodnik swojego toru. Na wyjazdach, czy to w Szwecji czy w Polsce, jeździł na ogół piach. Po co Max, skoro pod nosem jest Jack?

    Zgadzam się też z jednym z przedmówców, ew. straty starszego Holdera możemy mocno pożałować. Już lepiej kolejny sezon na niego psioczyć niż pluć w brodę, że jeździ na zeszłorocznym poziomie gdzie indziej.
    Ostatnio edytowane przez wielun19 ; 21-08-2017 o 19:07

  45. Powrót do góry    #10208
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Zdziwię się bardzo, jak Witek wypuści z rąk taka perełke jak Miskowiak i to chcąc się bić o SE juz w przyszłym roku.
    Jak mamy przegrac walke o juniora z Witkiem to lepiej odpuscic sobie rywalizacje w elipie od razu

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  46. Powrót do góry    #10209
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    dobrych Polaków już mamy, chyba że piszesz o b. dobrych lub wybitnych. ściągnięcie krajowego lidera z top5 jest niemożliwe, lub nierozsadne. podobnie jeśli chodzi o top5 wśród stranieri. na dodatek nie gwarantuje to znaczącej poprawy po Gregu, jedynie sprawny bark, natomiast dopóki Hancock był sprawny to swoje punkty przywoził. jak już się utrzymamy, to zamiast wypisywać listy do św. Mikołaja na forum trzeba się zastanowić czy aby nie zmienić podejścia do budowania drużyny.
    Jack- super. ale na furach Grega i z jego mechanikami. na dodatek w pakiecie z bratem. takich chłopaków jest więcej, tylko trzeba im dać szansę i zaufać. na nim się świat nie kończy, choć i ja nie wykluczam braci w 2018 roku.

    jest jeden temat który koniecznie trzeba wyprostować przed 2018 jeżeli nie chcemy drżeć jak dziś przed spadkiem: juniorzy. reszta to ciul. chłopacy do szkółki się nie garną, zapomnijmy o wychowankach, idźmy drogą wrocławską bo innej nie ma. lampart, miśkowiak... a najlepiej obaj. W 2017 przegraliśmy 5 spotkań u siebie, przy czym tylko w jednym juniorzy pojechali dobrze (z Gorzowem, 8+1 w 6). reszta to dramat, i każde z tych spotkań przy lepszej postawie juniorów było do wygrania (Leszno 3 w 6, ZG 6+1 w 6, Wrocław 2 w 6, Czewa 3 w 6). z takim składem seniorskim jaki mieliśmy, przy takim pechu jaki nas spotykał, z takim zjazdem Chrisa.... z lepszymi juniorami otarlibyśmy się o PO lub do niego weszli (zależałoby to od bonusa z Czewa i Lesznem/Gorzowem). Dobrze mnie zrozumcie, nie chcę napisać że byśmy tam byli. w 2017 mieliśmy najsłabszy team w historii, którą pamiętam. natomiast juniorzy są w stanie zrobić TAKĄ różnicę. tyle, że żeby mieć Maksa w składzie trzeba go sobie wychować i w niego zainwestować. a jak wiadomo inwestycje trzeba wybrać starannie, a nie myśleć życzeniowo, że junior którego się leszno pozbywa, który sam się wykupuje i pcha w łapy, będzie naszym zbawcą.
    Całość podkreślić wężykiem i wysłać do klubu. Podpisuję się pod tym całym sobą. Dawno nic tak mądrego i trafnego nie przeczytałem na tym forum, wielki szacun kolego.

  47. Powrót do góry    #10210
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Odjęli punkty Row-owi?
    Tak - w połowie tygodnia częstochowski ananasek będzie nam gratulował decyzji -3 dla ROWu

  48. Powrót do góry    #10211
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez wielun19 Zobacz posta
    Można się łudzić, że Fricke zrobi spory postęp, ale ten sezon miał mocno średni. Zawodnik swojego toru. Na wyjazdach, czy to w Szwecji czy w Polsce, jeździł na ogół piach. Po co Max, skoro pod nosem jest Jack?

    Zgadzam się też z jednym z przedmówców, ew. straty starszego Holdera możemy mocno pożałować. Już lepiej kolejny sezon na niego psioczyć niż pluć w brodę, że jeździ na zeszłorocznym poziomie gdzie indziej.
    Zgadzam się, Fricke na dzisiaj jest mocno przeceniony, niby ma robić jakieś postępy, ale drugi sezon tkwi w miejscu, i nic z tego nie wynika.
    Fricke nie nadaje się na prowadzącego parę na ten moment, zbyt duże ryzyko.

  49. Powrót do góry    #10212
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    W ogóle to był dziwy dzień. Podżużlowiec pojechał na wysokim poziomie, Fratczak jako menago wygrał mecz, MotoArena została zaorana z pozytywnym skutkiem. Pewien forumowicz może kilka dni teraz zbierać siły
    Dodaj do tego show Mroczki w Łodzi...

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wielun19 za jego przydatny post!

    młody_piernik (21-08-2017)

  51. Powrót do góry    #10213
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Z tym Frickiem to chyba patrzycie tylko na srednia...
    Szalu moze wielkiego nie zrobil ale pogubil mase punktow w wyniku... walecznosci.
    On bardzo ladnie sie wypuszcza na zewnetrzna, jezdzi tam mocno agresywnie i bez strachu.
    To troche zaciemnia obraz, ale jest to perelka, z ktorej ktos kiedys bedzie bardzo zadowolony.
    Pierwsze luzne skojarzenie - Gollob.

    Moze byc tak, ze po kontuzji nie beda sie o niego zabijac, wiec warto wlasnie teraz po niego siegnac, najlepiej kontraktem dluzszym.
    To mlody zuzlowiec, wciaz bardzo rozwojowy, taki transfer mialby wg mnie wiele sensu.
    A skoro ma sie rozwijac, to czemu nie u was?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  52. Powrót do góry    #10214
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Jak mamy przegrac walke o juniora z Witkiem to lepiej odpuscic sobie rywalizacje w elipie od razu

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Do tanga trzeba dwojga a w tym przypadku nie chodzi o pieniądze.
    Nie wiem czy młody będzie chciał już teraz ruszać w Polskę spod skrzydeł wujka.
    W wywiadach wygląda na dzieciaka więc zrobi to co mu wujek podpowie a chyba najgorsze w jego wieku byłoby ruszać w Polskę za pieniędzmi.
    Druga sprawa to taka, że nie wiemy jaki w Łodzi kontrakt posiada.
    Pomijam już nawet fakt, że chłopak jeszcze nic nie osiągnął a robi się z niego UJ wie jakiego wymiatacza. Zderzenie już teraz z SE może być dla niego bardzo bolesne, choć talent pewnie posiada.
    Kolejna rzecz ma się tak, że jak co rok będziemy kupować juniorów zamiast szlifowac to co mamy ( a wbrew pozorom jest co) , o toruńskiej myśli szkoleniowej będziemy pisać eseje do usranej śmierci.

    Odnośnie Fricke to zgadzam się z j-rules.
    To na pewno materiał na fajnego grajka a średnie nie oddają jego klasy.
    Problem w tym, że my potrzebujemy lidera z prawdziwego zdarzenia.
    Gdybyśmy takiego już mieli, spokojnie można by na Maxa stawiać.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-08-2017 o 20:00
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  53. Powrót do góry    #10215
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Jak mamy przegrac walke o juniora z Witkiem to lepiej odpuscic sobie rywalizacje w elipie od razu

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Tu problemem jest bagaż w postaci rodziny. Zarówno Wiktor jak i Jakub chcą przez jakiś czas startować przy Dawidzie czy Robercie. Wiadomo nie całe życie ale pewnie te 2018 to raczej na bank

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •