Strona 264 z 315 PierwszyPierwszy ... 164214254262263264265266274314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,836 do 11,880 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #11836
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Jak Toruń przegra baraże i mimo to za rok pojedzie w ekstralidze to to będzie większy skandal niż te wszystkie stoliczki razem wzięte.


    Jeśli władze E- ligi orzeką: "Hej wy ! Grudziądz (czy ktoś tam inny). Wy nam mniej pasujecie niż Get Well. Wypierd..ać do NiceLigi" to się z Tobą zgodzę

  2. Powrót do góry    #11837
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Lepiej wyłożyć te pare zł. i uratować elige, niż unosić się honorem i liczyć, że ci jak piszesz pseudo rajderzy zdołają się obronić na osiołkach.
    Tylko, że potem powinien ich oczywiście należycie rozliczyć.

    Grześ Walasek ładnie się przygotował, pojechał dobry meczyk na koniec i pewnie już kilka telefonów odebrał z propozycjami startów.
    Być może też gdzieś pożyczył sprzętu, bo wiedział, że od tego meczu może zależeć Jego przyszłość.

    Niedoceniany Grześ wykazał się chyba największym profesjonalizmem.
    Grześ to stary, szczwany lisek, który dobrze wie jak zadbać o swój interes.
    Zapominasz o jednej rzeczy : tor był zrobiony wybitnie pod Walaska i Jensena. W żadnym stopniu nie usprawiedliwia to reszty teamu, jednak prawda jest taka, że przez taki tor nie było praktycznie mijanek. Nie wspominam o akcji Pawła bo jednak ona była na totalnym limicie.
    !Adrian walcz!

  3. Powrót do góry    #11838
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Zapominasz o jednej rzeczy : tor był zrobiony wybitnie pod Walaska i Jensena. W żadnym stopniu nie usprawiedliwia to reszty teamu, jednak prawda jest taka, że przez taki tor nie było praktycznie mijanek. Nie wspominam o akcji Pawła bo jednak ona była na totalnym limicie.

    Przecież Frątczak miał czas, aby zebrać wszystkich, przygotować tor jaki tylko sobie kto zamarzy i kręcić kółka do bólu.
    Pewnie też tak było.

    Zrobiono tor jak chciano, a że nie było mijanek? Co z tego?
    Widocznie uznano, że taki bedzie najlepszy, bo inaczej na to patrzeć?
    Holder i Pawełek powinni z zamkniętymi oczami objezdzać tam pierwszoligowców.

    Wszystko było w rekach i motorkach żużlowców i ciężko szukać jakichkolwiek tłumaczeń, bo komfort przygotowania do meczy mieliście bardzo dobry.
    Nikt w przygotowaniu toru nie przeszkadzał.
    Ani pogoda, ani komisarze pracy pewnie nie mieli.
    Czasu na treningi też było oporowo.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 02-10-2017 o 14:39
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (02-10-2017), Howard (02-10-2017)

  5. Powrót do góry    #11839
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    niezależnie od rozstrzygnięć w barażu przebudowę drużyny to czas na przebudowę i to konkretną, niestety jak mają być sentymenty wobec grajków to pozostaje równia pochyła. A zacząć trzeba od nazwy, która jest trefna i której uczciwie nikt nie lubi, a większość się z niej śmieje.

    ps. będą jaja jak spadniemy i Walas będzie liderem.

  6. Powrót do góry    #11840
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Niewiadomo co tam obie strony ustaliły.
    Jacek może podać się do dymisji, ale wcale ona nie musi zostać przyjęta.
    Jak bedzie wola Torunia, żeby Jacek został, to myśle, że zostanie nawet jak Toruń poleci.

    Było dużo zaangażowania z obu stron w ten projekt i może Jacek zostanie w razie spadku, aby poprowadzić Get Well spowrotem na salony.
    Za PS:
    "Podjąłem się projektu, ale jest jasne, że jeżeli nie będzie wyniku sportowego, to nie będzie mnie w klubie. Ustaliłem co prawda warunki kontraktu na przyszły sezon, ale niczego nie podpisałem - przyznał Frątczak."

  7. Powrót do góry    #11841
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Gajewski zawsze uniknie kompromitacji, ********* w odpowiednim dla niego momencie. Gomóła w niedziele by prosto w twarz zapiał i zesrał się do plecaczka za poprzedni sezon.

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    Penhall (02-10-2017), snoopski (02-10-2017)

  9. Powrót do góry    #11842
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Gajewski zawsze uniknie kompromitacji, ********* w odpowiednim dla niego momencie. Gomóła w niedziele by prosto w twarz zapiał i zesrał się do plecaczka za poprzedni sezon.
    Przy całej sympatii do Kacpra - a co on takiego w tym zeszłym sezonie zrobił, że miałby prawo do "piania w twarz"? Zapiać, to mógł w zeszłym sezonie w meczu w Gorzowie ale jakoś nie był w stanie.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    kingpin (02-10-2017), lego (02-10-2017)

  11. Powrót do góry    #11843
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Przecież Frątczak miał czas, aby zebrać wszystkich, przygotować tor jaki tylko sobie kto zamarzy i kręcić kółka do bólu.
    Pewnie też tak było.

    Zrobiono tor jak chciano, a że nie było mijanek? Co z tego?
    Widocznie uznano, że taki bedzie najlepszy, bo inaczej na to patrzeć?
    Holder i Pawełek powinni z zamkniętymi oczami objezdzać tam pierwszoligowców.

    Wszystko było w rekach i motorkach żużlowców i ciężko szukać jakichkolwiek tłumaczeń, bo komfort przygotowania do meczy mieliście bardzo dobry.
    Nikt w przygotowaniu toru nie przeszkadzał.
    Ani pogoda, ani komisarze pracy pewnie nie mieli.
    Czasu na treningi też było oporowo.
    Ja tylko wskazuję przy wszystkich zachwytach nad Walaskiem, że tor był pod niego. Co do tych treningów : taki Protas może trenować przy W69 kilka lat a jak mu wyłączyć baloty to nie istnieje.
    !Adrian walcz!

  12. Powrót do góry    #11844
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Zatrudnienie J.Frątczaka to jedno z największych nieporozumień w historii toruńskiego klubu.
    Nawet jeśli jakimś cudem unikniemy degradacji, zdania nie zmienię.

    Gomólskiego niektórym się zachciewa?
    Największym finałowym błędem Gajewskiego było to, że go w ogóle wypuścił w Gorzowie na tor.
    Gomóła powinien od razu być zmieniany, albo przez Pawła, albo taktyczne.

    Złośliwie i ironicznie podrzucam tytuł do pomeczowej relacji:

    "Król sedesów spuścił KST."
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  13. Powrót do góry    #11845
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Krótkie podsumowanie Kaczmarka. 15 biegów młodzieżowych jeszcze w miarę. Dajmy na to 40-50 % skuteczności. Tego nie liczę.
    Pozostałe 39 wyścigów w których ścigał się z seniorami to nieporozumienie. Zwyciężył na tylko raz na ~58 możliwości (z Pedersenem) !

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Morciasz (02-10-2017)

  15. Powrót do góry    #11846
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Za PS:
    "Podjąłem się projektu, ale jest jasne, że jeżeli nie będzie wyniku sportowego, to nie będzie mnie w klubie. Ustaliłem co prawda warunki kontraktu na przyszły sezon, ale niczego nie podpisałem - przyznał Frątczak."

    Tyle niby zachodu, zaangażowania i zero podpisania jakichkolwiek kwitów?
    Poprowadze ekipe, czemu nie, ale w razie wtopy ja spadam i bawcie się dalej sami?

    A może nikt nawet nie zakładał, że spadek jest w ogóle możliwy?


    Jak uda się utrzymać to bedzie bohaterem, a jak nie to co złego to nie ja.
    No to wychodzi na to, że Jacek złapał właśnie fuche życia.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #11847
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Znalazł naiwnego z pieniędzmi, dodatkowo kompletnego laika w tym biznesie, to wykorzystał nadarzającą się okazję do wyciągnięcia konkretnej kasy.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Powrót do góry    #11848
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Zapominasz o jednej rzeczy : tor był zrobiony wybitnie pod Walaska i Jensena. W żadnym stopniu nie usprawiedliwia to reszty teamu, jednak prawda jest taka, że przez taki tor nie było praktycznie mijanek. Nie wspominam o akcji Pawła bo jednak ona była na totalnym limicie.
    Oj Malin, ale spójrz na to inaczej. Przez cała RZ mieliście na MA różne nawierzchnie. I jakoś tak wyszło, że wygraliście tylko 2 mecze z najsłabszymi ekipami. Z Rybnikiem i Grudziądzem. Wiec wytykanie dzisiaj, że nawierzchnia była pod Walasa i MJJ to jakieś nieporozumienie. Ja nie wiem jaka była ostatnio nawierzchnia na MA, wiem że Walas lubi lekko przyczepny tor, z tendencją do odsypywania się. Taka nawierzchnia jest bardzo łatwa nawet dla zawodników początkujących. Więc zapytam, czemu wasze gwiazdy nie umiały skutecznie się po niej poruszać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #11849
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Zatrudnienie J.Frątczaka to jedno z największych nieporozumień w historii toruńskiego klubu.
    Nawet jeśli jakimś cudem unikniemy degradacji, zdania nie zmienię.

    Gomólskiego niektórym się zachciewa?
    Największym finałowym błędem Gajewskiego było to, że go w ogóle wypuścił w Gorzowie na tor.
    Gomóła powinien od razu być zmieniany, albo przez Pawła, albo taktyczne.

    Złośliwie i ironicznie podrzucam tytuł do pomeczowej relacji:

    "Król sedesów spuścił KST."
    Z tym postem się zgadzam i niezgadzam jednocześnie.
    Kacper w kwestii talentu ustępuje wszystkim naszym kolarzom (poza Kaczmarkiem). Za to checi do uprawiania tej dyscypliny może mu zazdrościć każdy. Ja go za to szanuje.
    Inna kwestia jest przygotowanie toru. Jacek falubaz chciał uruchomić Walaska, co się udało, a przy okazji uruchomił kacpra i troya. 2 drewna które na standardowej twardej ma nie istniały.
    Kolejna sprawa: Na litość boska kiedy na ma zacznie być wystawiany turowski? Jeździecko chłopak na moje oko wygląda lepiej niż iks i Kaczmarek. Mam wrażenie że ze wsparciem Haja, po kontuzji Grega, mógł być brakującym ogniwem do utrzymania. Teraz to wuj. Mam wrażenie juniorów w tym klubie nikt nie ogarnia i ich roli nie docenia.
    Refleksje mam taką, że nie mogę się zdecydować kto nas spuszcza do nice: czy Chris, czy Paweł, czy Daniels, który się wepchal na siłę... Gdyby nie on to albo iks, a najpewniej turowski robili by lepsze wyniki. Zwłaszcza na ma. Daniel to niestety dramat, taki Kujawa tylko że gorszy.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  19. Powrót do góry    #11850
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Chodzi o tego Turowskiego , który jest w Gdańsku i niedawno się połamał?
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    Kriso (02-10-2017), młody_piernik (02-10-2017)

  21. Powrót do góry    #11851
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    jak podaje Gazeta Pomorska (o zadymie z Wybrzeżem)
    "Z naszych informacji wynika, że gorąco może być podczas rewanżu - do Gdańska wybiera się bowiem grupa kiboli Polonii Bydgoszcz świętować pierwszy w historii spadek żużlowców z Torunia z ekstraligi"
    Jeśli to prawda, to trzeba mieć tupet po pierwszym w historii spadku do III klasy rozgrywkowej

  22. Powrót do góry    #11852
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Chodzi o tego Turowskiego , który jest w Gdańsku i niedawno się połamał?
    Kuwa koszykarz Kościelski

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  23. Powrót do góry    #11853
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    jak podaje Gazeta Pomorska (o zadymie z Wybrzeżem)
    "Z naszych informacji wynika, że gorąco może być podczas rewanżu - do Gdańska wybiera się bowiem grupa kiboli Polonii Bydgoszcz świętować pierwszy w historii spadek żużlowców z Torunia z ekstraligi"
    Jeśli to prawda, to trzeba mieć tupet po pierwszym w historii spadku do III klasy rozgrywkowej
    Przy tym będzie okazja pogadać o dawnych dobrych , gwardyjskich czasach
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  24. Powrót do góry    #11854
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Znalazł naiwnego z pieniędzmi, dodatkowo kompletnego laika w tym biznesie, to wykorzystał nadarzającą się okazję do wyciągnięcia konkretnej kasy.
    A może ten laik biznesmen także jest przygotowany na to co Jacek i w razie spadku nastąpi szybka ewakuacja ich obu?

    Jacek wiadomo 100% Falubaz ulotni się do ZG, a gdzie zwieje biznesmen?
    Trzeba by sprawdzić, czy nie ma gdzieś już zabukowanego lotu w kosmos?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Powrót do góry    #11855
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2007
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    56
    Podziękowania: 22 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Z tym postem się zgadzam i niezgadzam jednocześnie.
    Kacper w kwestii talentu ustępuje wszystkim naszym kolarzom (poza Kaczmarkiem). Za to checi do uprawiania tej dyscypliny może mu zazdrościć każdy. Ja go za to szanuje.
    Inna kwestia jest przygotowanie toru. Jacek falubaz chciał uruchomić Walaska, co się udało, a przy okazji uruchomił kacpra i troya. 2 drewna które na standardowej twardej ma nie istniały.
    Kolejna sprawa: Na litość boska kiedy na ma zacznie być wystawiany turowski? Jeździecko chłopak na moje oko wygląda lepiej niż iks i Kaczmarek. Mam wrażenie że ze wsparciem Haja, po kontuzji Grega, mógł być brakującym ogniwem do utrzymania. Teraz to wuj. Mam wrażenie juniorów w tym klubie nikt nie ogarnia i ich roli nie docenia.
    Refleksje mam taką, że nie mogę się zdecydować kto nas spuszcza do nice: czy Chris, czy Paweł, czy Daniels, który się wepchal na siłę... Gdyby nie on to albo iks, a najpewniej turowski robili by lepsze wyniki. Zwłaszcza na ma. Daniel to niestety dramat, taki Kujawa tylko że gorszy.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


    Przecież Turowski jest zawodnikiem Wybrzeża w tym sezonie, niedawno miał kontuzje i dlatego jechał i w rewanżu pojedzie Bieliński.

  26. Powrót do góry    #11856
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kriso Zobacz posta
    i w rewanżu pojedzie Bieliński.
    A nie powinien. Dzień minął, a ja nadal nie mogę wyjść z podziwu jakim cudem nie dostał czerwonej kartki.

  27. Powrót do góry    #11857
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    jak podaje Gazeta Pomorska (o zadymie z Wybrzeżem)
    "Z naszych informacji wynika, że gorąco może być podczas rewanżu - do Gdańska wybiera się bowiem grupa kiboli Polonii Bydgoszcz świętować pierwszy w historii spadek żużlowców z Torunia z ekstraligi"
    Jeśli to prawda, to trzeba mieć tupet po pierwszym w historii spadku do III klasy rozgrywkowej
    Niech se jadą, co to zmieni? Ewentualna wygrana będzie lepiej smakować, a przy porażce i tak głowa i dupsko będą bolały. Jedynie jestem ciekaw frekwencji takiej grupy, wobec tego co miało miejsce przy Sportowej. O 20-30 chłopa takie halo?

    Niepotrzebnie Frątczak zgodził się na wywiad z Ostafem. No chyba że lubi tendencyjne pytania i odpowiedzi z pozycji lezącego, to wtedy inna sprawa. Ignorowanie tego faceta przez naszych było jednym z nielicznych plusów tego sezonu.
    Ostatnio edytowane przez wielun19 ; 02-10-2017 o 17:01

  28. Powrót do góry    #11858
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A może ten laik biznesmen także jest przygotowany na to co Jacek i w razie spadku nastąpi szybka ewakuacja ich obu?
    ...i to biorę pod uwagę i to już od dłuższego czasu.

    Myślę, że najgorsze co może się teraz dla toruńskiego żużla stać, to utrzymanie w SE.
    Z drugiej jednak strony, żużel pada, więc i w Toruniu po spadku być różnie(także źle).

    Tak sobie uświadomiłem, że gdyby nie Grisza Łaguta, to kujawsko-pomorskie w przyszłym roku mogłoby w ogóle nie mieć Ekstraligi.
    Szok, wierzyć się, aż nie chce...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 02-10-2017 o 15:58
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  29. Powrót do góry    #11859
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Gdybanie. Jednak grudziądzki tor twierdza, to nie (za przeproszeniem) toruńskie wesołe miasteczko, gdzie wszyscy dobrze się bawią. GKM załatwiłby takie baraże jednym meczem.

  30. Powrót do góry    #11860
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2007
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    56
    Podziękowania: 22 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    A nie powinien. Dzień minął, a ja nadal nie mogę wyjść z podziwu jakim cudem nie dostał czerwonej kartki.
    To i tak raczej bez znaczenia bo wątpie, że w rewanżu przywiezie jakiś punkt.

  31. Powrót do góry    #11861
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez wielun19 Zobacz posta
    Gdybanie. Jednak grudziądzki tor twierdza, to nie (za przeproszeniem) toruńskie wesołe miasteczko, gdzie wszyscy dobrze się bawią. GKM załatwiłby takie baraże jednym meczem.
    Oczywiście, że gdybanie, ale nie byłaby to rzecz niemożliwa.
    Poza tym na grudziądzką twierdzę wystarczyło trochę opadów, żeby GKM nie nawiązał walki z najsłabszą drużyną w lidze.
    Różnie to by mogło być. Zresztą sam fakt, że do takiej sytuacji mogło dojść, już jest, jak dla mnie, szokujący.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #11862
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oj Malin, ale spójrz na to inaczej. Przez cała RZ mieliście na MA różne nawierzchnie. I jakoś tak wyszło, że wygraliście tylko 2 mecze z najsłabszymi ekipami. Z Rybnikiem i Grudziądzem. Wiec wytykanie dzisiaj, że nawierzchnia była pod Walasa i MJJ to jakieś nieporozumienie. Ja nie wiem jaka była ostatnio nawierzchnia na MA, wiem że Walas lubi lekko przyczepny tor, z tendencją do odsypywania się. Taka nawierzchnia jest bardzo łatwa nawet dla zawodników początkujących. Więc zapytam, czemu wasze gwiazdy nie umiały skutecznie się po niej poruszać.
    A przeczytasz mój wcześniejszy post, że wcale nie usprawiedliwiam reszty gwiazd, czy dalej będziesz palił głupa?
    !Adrian walcz!

  33. Powrót do góry    #11863
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Dzis już trochę na spokojniej...

    Spadniemy, mówi się trudno

    Team trzeba zbudować od nowa...

    Licze, że awansujemy w przyszlym roku (tak wiem, naiwny jestem, optymista) do ekstra i udowodniny calej tej patoli z Rybnika i Czewy, że da się to zrobić w sposób sportowy.

  34. Powrót do góry    #11864
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Plany i wizje na przyszlosc od niedzieli wieczor prosze snuc, wtedy koledzy beda mogli popuscic wodze fantazji i rozpisywac sie w sezonie zimowym....o naszej przyszlosci w Nice League

    Na moment obecny wygralismy pierwszy mecz barazowy i jestesmy w Ekstra. Sytuacja jest trudna....ale tym bardzie obrona tego wyniku bedzie smakowala wybornie.

    Zachecam tym samym aby pojawic sie w Gdańsku. Zapisy na liste wyjazdowa juz ruszyly. Info dzis sie pojawilo na facebooku klubowym. Bilety po 40zeta dla kibicow gosci

  35. Powrót do góry    #11865
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    jak podaje Gazeta Pomorska (o zadymie z Wybrzeżem)
    "Z naszych informacji wynika, że gorąco może być podczas rewanżu - do Gdańska wybiera się bowiem grupa kiboli Polonii Bydgoszcz świętować pierwszy w historii spadek żużlowców z Torunia z ekstraligi"
    Jeśli to prawda, to trzeba mieć tupet po pierwszym w historii spadku do III klasy rozgrywkowej

    Na dzień dzisiejszy udało się zapełnić 12 autokarów na ten wyjazd.
    Zainteresowanie jest tak duże, że poważnie zaczynamy się zastanawiać nad specjalem.
    Jest jeszcze kilka dni zapisów i jeśli wszystko dobrze pójdzie to będzie nas więcej w Gdańsku niż kibiców z Torunia.

  36. Powrót do góry    #11866
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez BKS-iak Zobacz posta
    Na dzień dzisiejszy udało się zapełnić 12 autokarów na ten wyjazd.
    Zainteresowanie jest tak duże, że poważnie zaczynamy się zastanawiać nad specjalem.
    Jest jeszcze kilka dni zapisów i jeśli wszystko dobrze pójdzie to będzie nas więcej w Gdańsku niż kibiców z Torunia.
    Po przeczytaniu tego posta znów zacząłem bardziej pozytywnie patrzeć na nasze utrzymanie

  37. Powrót do góry    #11867
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Smutne macie życie że musicie świętować niepowodzenia rywali. Współczuję.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  38. Powrót do góry    #11868
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Krótkie podsumowanie Kaczmarka. 15 biegów młodzieżowych jeszcze w miarę. Dajmy na to 40-50 % skuteczności. Tego nie liczę.
    Pozostałe 39 wyścigów w których ścigał się z seniorami to nieporozumienie. Zwyciężył na tylko raz na ~58 możliwości (z Pedersenem) !
    Tak bardzo nie wierzyłem w to, co napisałeś, że aż sam przejrzałem występy Daniela w tym sezonie.

    Dwa punkty na trupach, dwa na Chrisie i Walasku, no i ten Pedersen, o którym napisałeś. To wszystkie seniorskie "dokonania" Kaczmarka w tym sezonie.

    Muszę powiedzieć, że WOW. A piszę to, choć przed sezonem sam wskazywałem w tym wątku na to, że w Toruniu się Daniela przecenia, oraz że ten Jego dotychczasowy "brak startów" to mit. I że twierdzenie, że Skóra i Jankes przez kilka lat nie dojrzeli, jaka to perła Im się objawiła na Smoku, jest trochę naiwne i wręcz wyżej wymienionych obraża.

  39. Powrót do góry    #11869
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Możesz mi wierzyć lub nie, ale naprawdę cieszę się , że jeszcze istniejecie. Kto wie. Może już w przyszłym rok derby w Nicelidze ?

  40. Powrót do góry    #11870
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Przy całej sympatii do Kacpra - a co on takiego w tym zeszłym sezonie zrobił, że miałby prawo do "piania w twarz"? Zapiać, to mógł w zeszłym sezonie w meczu w Gorzowie ale jakoś nie był w stanie.
    Dla siebie i klubu przed sezonem zrobił bardzo dużo i nie oceniaj go po meczu z Gorzowem. Niepotrzebnie w czasie sezonu wiele osób na niego "wsiadło".

  41. Powrót do góry    #11871
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Tak bardzo nie wierzyłem w to, co napisałeś, że aż sam przejrzałem występy Daniela w tym sezonie.

    Dwa punkty na trupach, dwa na Chrisie i Walasku, no i ten Pedersen, o którym napisałeś. To wszystkie seniorskie "dokonania" Kaczmarka w tym sezonie.

    Muszę powiedzieć, że WOW. A piszę to, choć przed sezonem sam wskazywałem w tym wątku na to, że w Toruniu się Daniela przecenia, oraz że ten Jego dotychczasowy "brak startów" to mit. I że twierdzenie, że Skóra i Jankes przez kilka lat nie dojrzeli, jaka to perła Im się objawiła na Smoku, jest trochę naiwne i wręcz wyżej wymienionych obraża.
    Do tego to zwycięstwo z Pedersenem to był przypadek. Jechalismy na 5:1a Pedersen wywieziony jechał z tyłu kilkadziesiąt metrów. Dojechał Daniela na mecie. Na długość motoru.
    To, że Koscielski nie dostał ani jednej szansy, uważam za skandal.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 02-10-2017 o 17:55

  42. Powrót do góry    #11872
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Tak sie zastanawiam nad układem przyszłorocznego składu ekstraligi żużlowej i nachodzi mnie taka refleksja. ROW jako ostatnia drużyna ma spadek, nasza drużyna w przypadku porażki spadek i teraz kto wchodzi ? Unia Tarnów najprawdopodbniej bez sponsora i pieniędzy nie dostanie licencji, podobnie z Gdanskiem którymu na EE też nie starczy. Lokomotiv bez licencji i prawa startów. To z tego co widać to nawet Rybnik może nie spaść przy ostatnim miejscu w najwyższej klasie rozgrywek bez poszerzania ligi do 10 zespołów.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 02-10-2017 o 18:29

  43. Powrót do góry    #11873
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kriso Zobacz posta
    Przecież Turowski jest zawodnikiem Wybrzeża w tym sezonie, niedawno miał kontuzje i dlatego jechał i w rewanżu pojedzie Bieliński.
    Już się poprawiłem. Strzelilem babola i napisałem w kolejnym poscie, nie zwyklem edytować i udawać żem taki nieomylny.
    Nie byłem na finale juniorów ale oglądając jego trójkę na youtubie ("krakowiakową") doszedłem do wniosku że jezdziecko on a Daniels... Musiałbym Buszmenowej czekolady użyć.
    Jak mamy takich szpecow w klubie którzy cały rok stawiają na Kaczmarka, mając w klubie chłopaka któremu motocykl nie przeszkadza, to przestaje mnie dziwić pozycja w tabeli.
    Zresztą o jego dokonaniach już wątku ktoś kiedyś wspominał. Zdaje się Iks ma więcej seniorów na rozkładzie.



    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  44. Powrót do góry    #11874
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Prosze was nie porównujcie Gajewskiego do Frątczaka. Gajewski nie złożył druzyny jak należy, *********ł robote, odszedł, a teraz ze stanowiska krawaciarza obserwuje poczynania Frątczaka.
    A pan Jacek chodzi na mecze? Widział ktoś?

    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    szukam 2 miejsc do gdanska, ktos cos?
    Mam komplet... ale któż to może wiedzieć, co się wydarzy w międzyczasie.

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Zapominasz o jednej rzeczy : tor był zrobiony wybitnie pod Walaska i Jensena. W żadnym stopniu nie usprawiedliwia to reszty teamu, jednak prawda jest taka, że przez taki tor nie było praktycznie mijanek. Nie wspominam o akcji Pawła bo jednak ona była na totalnym limicie.
    Czy pod Jensena? Bo ja wiem. Tak czy inaczej w wyprzedzankach wygrał Gdańsk. A akcja Pawła na granicy faulu i bezradności chyba.
    Ciekawe, czy Holder miał faktyczny defekt, czy pod publiczkę...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  45. Powrót do góry    #11875
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez wielun19 Zobacz posta
    Gdybanie. Jednak grudziądzki tor twierdza, to nie (za przeproszeniem) toruńskie wesołe miasteczko, gdzie wszyscy dobrze się bawią. GKM załatwiłby takie baraże jednym meczem.
    Z tym co jest dużo prawdy. Pamiętacie nasz mecz półfinałowy z Lesznem i beton totalny. Wtedy praktycznie jako 4 drużyna sezonu in to w dodatku słaba jak smok prawie kulnelismy faworyzowaną Unie. Tor był tak zaskakujący że Nickus nawet krzyczał że jest spreparowany. Tylko przez 15 bieg i nieporozumienie Borata nie awansowalismy do finału. Wtedy od dawien dawna motoarena była naszym atutem. Mecz z Gorzowem nie liczę bo wtedy to pogoda go zrobiła a nie taktyka

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  46. Powrót do góry    #11876
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Dla siebie i klubu przed sezonem zrobił bardzo dużo i nie oceniaj go po meczu z Gorzowem. Niepotrzebnie w czasie sezonu wiele osób na niego "wsiadło".
    Gomolski miał dwa lata, by udowodnić swoją przydatność dla klubu - widać, jak je wykorzystał. I jeszcze te pretensje i gównoburza w necie przy pomocy mamusi...
    Obiło mi się też o uszy, w czym rudy był dobry - w wysyłaniu fotek gołego pindola toruńskim dziewczynom 😀.
    !Adrian walcz!

  47. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    apator_uk (03-10-2017), venom200 (02-10-2017), wielun19 (02-10-2017)

  48. Powrót do góry    #11877
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Gomolski miał dwa lata, by udowodnić swoją przydatność dla klubu - widać, jak je wykorzystał. I jeszcze te pretensje i gównoburza w necie przy pomocy mamusi...
    Obiło mi się też o uszy, w czym rudy był dobry - w wysyłaniu fotek gołego pindola toruńskim dziewczynom 😀.
    Też był rudy

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi venom200 za jego przydatny post!

    wielun19 (02-10-2017)

  50. Powrót do góry    #11878
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Dla siebie i klubu przed sezonem zrobił bardzo dużo i nie oceniaj go po meczu z Gorzowem. Niepotrzebnie w czasie sezonu wiele osób na niego "wsiadło".
    Oczywiście, że zrobił. Wiele razy chwaliłem go za podejście do żużla i pracę jaką wykonał i... nadal będę chwalił za te rzeczy. Fakty są jednak takie, że Kacper postępy robi małymi kroczkami i na tamten czas praca nie przełożyła się na wyniki jakich oczekiwało się w takiej drużynie od zawodnika. Faktem jest też, że zupełnie niepotrzebnie strzelał fochy, bo był odstawiany faktycznie wtedy kiedy nie jechał dobrze.

  51. Powrót do góry    #11879
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,172
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Przestańcie z tym torem.
    Tak to jest jak się co mecz kombinuje.
    Tor powinien być taki sam przez cały sezonu.
    Zawodnik do toru a nie tor do zawodnika.
    Jakos przyjezdni nie mają problemów z dopasowaniem
    po pierwszej serii. Dzieje się tak, bo ustawiaja w ciemno a potem korekty
    i nie sugerują się tak jak nasi treningiem.
    Gdyby tor był powtarzalny, nasi też nie mieliby takich problemów.
    Niestety wczoraj tor był taki jaki nie był nigdy w tym sezonie, wiec
    Holdery i Przedpelskie wyglądały przy gdańszczanach jak biedni bracia.
    Jedynie Walasek miał start i trasę.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Powrót do góry    #11880
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Oczywiście, że zrobił. Wiele razy chwaliłem go za podejście do żużla i pracę jaką wykonał i... nadal będę chwalił za te rzeczy. Fakty są jednak takie, że Kacper postępy robi małymi kroczkami i na tamten czas praca nie przełożyła się na wyniki jakich oczekiwało się w takiej drużynie od zawodnika. Faktem jest też, że zupełnie niepotrzebnie strzelał fochy, bo był odstawiany faktycznie wtedy kiedy nie jechał dobrze.
    Ale dlaczego robił postępy małymi kroczkami ? Jaki menadżer taki postęp.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •