Strona 296 z 315 PierwszyPierwszy ... 196246286294295296297298306 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,276 do 13,320 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #13276
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    kolejny bezsensowny atak na Gajewskiego. Az tak was wkur...? Gosc ma biznes, rodzine i robi takie numery bo z kims ma kose? Jesli w ogole ma, bo to tez bardziej forumowe domysly. Co mogl ugrac? Rudy przyjalby propozycje i polozyl baraz, Terminski wygrywa. Rudy robi gownoburze, jest afera, a SB szybko wiaze watki z osoba Gajewskiego
    Uważam podobnie. Według mnie Gajes odszedł z KST jak na faceta przystało. Z tego co pamiętam, juz prędzej w trakcie kiepskiego sezonu, mówił, że jak by co to jest gotów odejść. Nie wiem skąd u kibiców wzięło się skojarzenie, że Gajes (czy jego ludzie) może być w to zamieszany ? Tym bardziej jest to mało prawdopodobne, w sytuacji kiedy Gajes ma firmę która prosperuje w tym biznesie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    lego (19-10-2017)

  3. Powrót do góry    #13277
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Czujecie, jak teraz Osłaf i Puka wertują komentarze na SyFach? 😁
    !Adrian walcz!

  4. Powrót do góry    #13278
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    I co? Thomsen, Łęgowik i Kossakowski są w składzie?

    Sportowe Fakty chyba w ramach protestu nie uzupełniły wyników drugiego barażu:
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/pg...liga/kalendarz

    I tak bardziej serio. Jeżeli dwóch panów naprawdę przyznało się
    do próby wpłynięcia na wynik, korupcji, zwał jak zwał, to czy
    ta akcja była wymierzona wyłącznie w Gomólskiego, czy też
    w innych zawodników. I jeżeli do innych zawodników, to czy
    miało to wpływ na wynik meczu, a jeżeli miało to.... no właśnie,
    co dalej? W takim momencie nawet jeżeli działano bez wiedzy
    klubu to chyba coś z tym meczem trzeba byłoby zrobić. Powtórzyć?

    Hm?
    Ciekawe pytanie zadałeś. Ale nie sądzę aby ktoś w ogóle rozpatrywał możliwość powtórzenia meczu. To raczej nie realne. Tym bardziej, że mimo, iż propozycja korupcji była, to jednak nie została sfinalizowana. Jedyne co władze żużlowe mogą zrobić to dokładnie sprawdzić na ile te osoby były powiązane z KST. I w zależności od tego, zgodnie z RSŻ, zainterweniować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #13279
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Malin, mi sie nawet wydaje, ze takiego komentarza nie ma ; ) senator celowo zrobil ich pod CH. od wczoraj widze lekkie podniecienie tym "2000 na prezentacji", juz nawet slyszalem o busach Janowskiego czy Dudka... wiec przypomne tylko, ze rok temu na godziny przed zalontraktowaniem Walaska, Terminski mowil publicznie o walce o złoto ; )

  6. Powrót do góry    #13280
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    W takim momencie nawet jeżeli działano bez wiedzy
    klubu to chyba coś z tym meczem trzeba byłoby zrobić. Powtórzyć?
    Hm?
    Wczoraj w Radiu Gra ktoś się wypowiadał z Ekstraligi bodajże (nie słuchałem od początku), że weryfikacji meczu żadnej nie będzie. Rywalizacja rozstrzygnęła się na torze.
    Komisja Orzekająca Ligi bada sprawę i od niej zależeć będą ewentualne ujemne punkty. Z tonu wynikało, że raczej nic nie będzie. Możliwe, że gremia żużlowe znają sprawę lepiej niż się do tego przyznają.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  7. Powrót do góry    #13281
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Sobotch
    Raczej Thomsen.

    Jacka Gajewskiego nie ma co w ten skandal wtrącać.
    Być może wywalił się swojemu koledze z Rogowo, jak potraktował go finalnie Termos, ale jest rzeczą wielce nieprawdopodobna aby o tym wiedzial czy podpuszczal.

    Warianty są dwa.
    Albo panowie działali na własną rękę i to z premedytacją ( nie oszukujmy się, jeśli wcześniej nie byli karani to wywina się z tego grzywna i zawiasami a adwokat za parę lat wyczysci im kartoteki) albo maczal w tym palce ktoś z klubu, dodajmy, decyzyjny. Innej opcji nie ma. Mi ciągle się nie zgadza ten angaz Kacpra, więc póki prokuratura nie wezwie przed swoje oblicze kogoś z klubu i to jako podejrzanego, nie będę sobie zawracał głowy jakimiś karami dla Apatora. Wbrew temu co tu bredzi od dwóch dni Mariusz.

    Pan Puka z PS przechodzi sam siebie.
    Niby trzęsiemy cała liga a inny czekają na to
    co Termos zostawi dla nich na pańskim stole.
    Naprawdę trzeba nie mieć pojęcia o tym sporcie i
    negocjacjach aby pisać takie brednie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-10-2017 o 11:29

  8. Powrót do góry    #13282
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,846
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Warianty są dwa.
    Albo panowie działali na własną rękę i to z premedytacją ( nie oszukujmy się, jeśli wcześniej nie byli karani to wywina się z tego grzywna i zawiasami a adwokat za parę lat wyczysci im kartoteki) albo maczal w tym palce ktoś z klubu, dodajmy, decyzyjny. Innej opcji nie ma. Mi ciągle się nie zgadza ten angaz Kacpra, więc póki prokuratura nie wezwie przed swoje oblicze kogoś z klubu i to jako podejrzanego, nie będę sobie zawracał głowy jakimiś karami dla Apatora. Wbrew temu co tu bredzi od dwóch dni Mariusz.
    Hmmm. A może jest wariant trzeci. Czysto polityczny ? Termiński jest jedną z bardziej rozpoznawalnych twarzy PO w okręgu i takie wbicie noża w plecy przed przyszłorocznymi wyborami samorządowymi było by co niektórym na rękę ?
    Bo żeby Gajewski w ramach zemsty coś takiego.....

    Cytat Zamieszczone przez wavergreen Zobacz posta
    Odnośnie składu ,ktoś może potwierdzić zainteresowanie Bolącymi Nadgarstkami ?
    Pewnie podbijanie ceny. Termos czyta SB (wiele wpisów Ananasków było jakich było, a że mąż Pani Prezes jest mściwą bestią to wiadomo ), więc może troszkę Czewie utrudnić z nim nowy kontrakt.

  9. Powrót do góry    #13283
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Wczoraj w Radiu Gra ktoś się wypowiadał z Ekstraligi bodajże (nie słuchałem od początku), że weryfikacji meczu żadnej nie będzie. Rywalizacja rozstrzygnęła się na torze.
    Chyba, że ktoś udowodni, że w tej rywalizacji ktoś starał się mniej niż mógł. I wtedy trudno będzie podtrzymać tezę, że rozstrzygnęło się to jednak wyłącznie na torze. W powtórzenie meczu nie wierzę, bo jak to ktoś słusznie zauważył na innym forum, wtedy w barwach Wybrzeża musieliby jechać ci, którzy w pierwszym meczu mniej się starali.... niż mogli, a to już jest całkowity nonsens.

    Patrząc na nazwiska, klasę, potencjał obu drużyn, budżety, na to co działo się na torach, wierzę naiwnie, że jednak tak jak piszesz,
    że wszystko jednak rozstrzygnęło się na torze... oby.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Powrót do góry    #13284
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Chyba, że ktoś udowodni, że w tej rywalizacji ktoś starał się mniej niż mógł. I wtedy trudno będzie podtrzymać tezę, że rozstrzygnęło się to jednak wyłącznie na torze. W powtórzenie meczu nie wierzę, bo jak to ktoś słusznie zauważył na innym forum, wtedy w barwach Wybrzeża musieliby jechać ci, którzy w pierwszym meczu mniej się starali.... niż mogli, a to już jest całkowity nonsens.

    Patrząc na nazwiska, klasę, potencjał obu drużyn, budżety, na to co działo się na torach, wierzę naiwnie, że jednak tak jak piszesz,
    że wszystko jednak rozstrzygnęło się na torze... oby.
    potwierdzam to co mówił Rif

    zródło RMF:

    "Wiadomo, że nie będzie powtórki baraży o żużlową Ekstraligę pomiędzy Get Well Toruń a Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Mecz został zweryfikowany. Fakt na torze nie podlega tutaj zmianom, jeśli chodzi o powtórzenie tego meczu - mówił rzecznik Ekstraligi Przemysław Szymkowiak w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Pawłem Pawłowskim.

    Dodał natomiast, że ewentualne odjęcie punktów toruńskiemu klubowi na początku sezonu będzie decyzją Komisji Orzekającej Ligi, a ta prowadzi teraz postępowanie wyjaśniające. O postępach nie chce jednak nikogo informować."

    http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...be,nId,2454153

  11. Powrót do góry    #13285
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    No dobra, zatem foto z czasów, które jakoś miło się wspomina Byliśmy mali, ale wielcy, a dziś

    Jagus.png
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  12. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Howard (19-10-2017), Lauda (19-10-2017), MarQes (19-10-2017), Yozayan (19-10-2017), snoopski (19-10-2017)

  13. Powrót do góry    #13286
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Są regulacje dotyczące zawodnika rezerwowego. Nie mam czasu się zagłębiać ale linkuję do świeżego komunikatu:

    https://speedwayekstraliga.pl/oficja...amin-dmp-2018/

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    . Nie wiem skąd u kibiców wzięło się skojarzenie, że Gajes (czy jego ludzie) może być w to zamieszany ?
    Ludzie Jacka Gajewskiego są zamieszani w utrzymanie Torunia (hyhy, syfy mają gotowy tytył). Nie można zapominać, że to on zaufał Grzesiowi Walaskowi i MJJ, czyli bezsprzecznie dwóm najlepszym zawodnikom baraży.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Malin017 (19-10-2017), Penhall (19-10-2017)

  15. Powrót do góry    #13287
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez wavergreen Zobacz posta
    Warto przypomnieć sobie wywiad z Gomólskim już po rewanżu.Sam powiedział, że Toruniowi życzy lepszego sezonu niż 2017 , nie widać było tam żadnego sarkazmu.Jeżeli poinformował też Termosa to chyba nie ma się czym przejmować.
    Odnośnie składu ,ktoś może potwierdzić zainteresowanie Bolącymi Nadgarstkami ?
    Pisałem o tym w zeszłym tyg

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  16. Powrót do góry    #13288
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Może tylko podbijają cenę aby włókniarz trochę się wykrwawił ...?? Bo Holty w Toruniu to ja nie widzę

  17. Powrót do góry    #13289
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Może tylko podbijają cenę aby włókniarz trochę się wykrwawił ...?? Bo Holty w Toruniu to ja nie widzę
    Ciekawe jak w przypadku Holty może wyglądać przebijanie

    Termos : 151,20 groszy
    Świącik : 151,22 grosze

    i tak do 152 złotych

  18. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Howard (19-10-2017), KamilCetra31 (19-10-2017), Nigel (19-10-2017), T_rex (19-10-2017), chicago23bull (19-10-2017)

  19. Powrót do góry    #13290
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Swiacik tyle nie ma

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    lego (19-10-2017)

  21. Powrót do góry    #13291
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Zawodnicy rezerwowi i składy drużynW meczach nowego sezonu drużyny uczestniczyć będą w składach liczących od 6 do 8 zawodników (drużyna gospodarza z numerami startowymi od 9 do 16 i drużyna gościa – od 1 do 8). Zawodnicy z numerami 8 oraz 16, którzy będą krajowymi zawodnikami młodzieżowymi będą mogli w niektórych przypadkach stanowić zastępstwo zawodników z numerami odpowiednio 6, 7 i 14, 15. Ponadto, będą mogli w biegach II – XIII zastąpić zawodników z numerami 6, 7 i 14, 15 jako rezerwa zwykła maksymalnie po jednym razie każdego z nich.
    Zawodnicy z numerami 6 – 8 i 14 – 16 będą mogli zostać zgłoszeni do biegów I, III – XV w zastępstwie innego zawodnika jako rezerwa zwykła, a także w powtórzonych biegach I, III – XV zastąpić zawodnika pod warunkiem, że łączna liczba ich startów w biegach I – XV nie przekroczy: 5 plus 1 rezerwa taktyczna plus 1 rezerwa zastępująca.
    Rezerwowymi mogą być zawodnicy krajowi lub obcokrajowcy do 23 roku życia (biorąc pod uwagę rok urodzenia).
    Czyli jeden polski senior może być tylko plastronem...
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #13292
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Czyli jeden polski senior może być tylko plastronem...
    Wychodzi na to, że dobry rezerwowy będzie jeszcze bardziej cenny.

  23. Powrót do góry    #13293
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Jeśli Termiński ogłasza konkurs to ja stawiam, że z tegorocznego składu ubędzie dwóch zawodników a dojdzie 3 nowych/starych.
    Może tak być.
    Termiński napisał taki post, jakby te rewelacje przeglądu o gigancie finansowym z Torunia, i sytuacji na rynku, w której Gorzów czy Falubaz nie mogą wykonać żadnego ruchu, bo muszą czekać co zrobi Toruń, były prawdziwe.

  24. Powrót do góry    #13294
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Zależy od sytuacji młodzieżowców.
    Jak się ma ich słabych, to warto mieć silnego grajka po 8.
    Pytanie, czy taki konkretny się zgodzi na dość skomplikowany układ (brak przewidywalności startów, wyścigi z doskoku, itp.).
    A jak ma się Maksyma czy Smyka w formie z 2017 pod o 6-7, to umówmy się: pod 8 może być jakiś wynalazek.
    Gorzów ma sytuację taką, że Zmarzlik podpada pod 8. On nie chce. Co wyraźnie już zaznaczył w MŻ Radia Górzów.
    Ostatnio edytowane przez There_is_no_spoon ; 19-10-2017 o 13:39

  25. Powrót do góry    #13295
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Może tak być.
    Termiński napisał taki post, jakby te rewelacje przeglądu o gigancie finansowym z Torunia, i sytuacji na rynku, w której Gorzów czy Falubaz nie mogą wykonać żadnego ruchu, bo muszą czekać co zrobi Toruń, były prawdziwe.
    Zwłaszcza dwa zdania w tym tekście mnie ujęły:
    "To właśnie torunianie są najpotężniejszym graczem na rynku. To od ich decyzji zależy, którzy zawodnicy trafią do biedniejszych (sic!) klubów z Zielonej Góry, Tarnowa i Gorzowa."

  26. Powrót do góry    #13296
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Zwłaszcza dwa zdania w tym tekście mnie ujęły:
    "To właśnie torunianie są najpotężniejszym graczem na rynku. To od ich decyzji zależy, którzy zawodnicy trafią do biedniejszych (sic!) klubów z Zielonej Góry, Tarnowa i Gorzowa."
    Normalnie jakby Karkosik powrócił


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  27. Powrót do góry    #13297
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Normalnie jakby Karkosik powrócił


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Za rok wybory, no i Termos musi jakoś zmazać plame po minionym sezonie.
    Jak ich stać, to niech szastają kasą.

    Jak wiadomo, kasa wyniku sportowego nie gwarantuje, no chybaż się go chce kupić w inny sposób, to może być prościej.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 19-10-2017 o 14:10
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #13298
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Normalnie jakby Karkosik powrócił


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jest jeszcze Leszno.
    Zresztą jak później pod względem sportowym pójdzie sezon to także inna bajka.

  29. Powrót do góry    #13299
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Zwłaszcza dwa zdania w tym tekście mnie ujęły:
    "To właśnie torunianie są najpotężniejszym graczem na rynku. To od ich decyzji zależy, którzy zawodnicy trafią do biedniejszych (sic!) klubów z Zielonej Góry, Tarnowa i Gorzowa."
    Normalnie jakby Karkosik powrócił


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  30. Powrót do góry    #13300
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Normalnie jakby Karkosik powrócił


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


    Normalnie jak bym juz to raz czytał

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Howard (19-10-2017)

  32. Powrót do góry    #13301
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    A może i powrócił 😁

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  33. Powrót do góry    #13302
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    W kontekście ostatnich zmian na rynku - ciekawi mnie czy Vacul doliczył się całej obiecanej kasy w Gorzowie?

    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    A może i powrócił 😁

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Nie sądzę - choć swego czasu o pewnych rozmowach było słychać.

  34. Powrót do góry    #13303
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Miała być tańsza liga .... Już 5 lat temu Jozin z Bazin chciał zawieszać ligę na rok, bo ponoć żużloki poszalały. Poszałały, a i owszem. Poszaleli też prezesi...przede wszystkim.
    Jedyny ratunek to zamknięcie ligi na awanse i spadki. Pisałem już o tym nie raz. W dużym skrócie - jedynym kryterium przynależności do SE byłaby odpowiednia infrastruktura, gwarancje bankowe oraz MINIMALNY KSM.
    Koniec pogoni za gwiazadami.... bo spadniemy, bo nie zdobędziemy. Być może w rok nie zdobędziemy, ale zbudujemy w trakcie np. 3 lat zespół w oparciu również o własnych wychowanków. Działalność długofalowa. Budowanie zespołu.
    Tyle gadam od czasu kiedy zarejestrowałem się na forum. Jak grochem o ścianę...

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    Nigel (19-10-2017)

  36. Powrót do góry    #13304
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    W kontekście ostatnich zmian na rynku - ciekawi mnie czy Vacul doliczył się całej obiecanej kasy w Gorzowie?



    Nie sądzę - choć swego czasu o pewnych rozmowach było słychać.
    To lepiej się nie zakładaj o to z nikim

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  37. Powrót do góry    #13305
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    To lepiej się nie zakładaj o to z nikim

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Mogę się z Tobą założyć o to o dobrą flaszkę - wchodzisz?

  38. Powrót do góry    #13306
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Miała być tańsza liga .... Już 5 lat temu Jozin z Bazin chciał zawieszać ligę na rok, bo ponoć żużloki poszalały. Poszałały, a i owszem. Poszaleli też prezesi...przede wszystkim.
    Jedyny ratunek to zamknięcie ligi na awanse i spadki. Pisałem już o tym nie raz. W dużym skrócie - jedynym kryterium przynależności do SE byłaby odpowiednia infrastruktura, gwarancje bankowe oraz MINIMALNY KSM.
    Koniec pogoni za gwiazadami.... bo spadniemy, bo nie zdobędziemy. Być może w rok nie zdobędziemy, ale zbudujemy w trakcie np. 3 lat zespół w oparciu również o własnych wychowanków. Działalność długofalowa. Budowanie zespołu.
    Tyle gadam od czasu kiedy zarejestrowałem się na forum. Jak grochem o ścianę...
    OK - to napisz jeszcze, jaką motywację do jazdy mają
    mieć kluby w niższych ligach?
    !Adrian walcz!

  39. Powrót do góry    #13307
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Taką, jak we wszystkich innych sportach, w których występują tego typu rozwiązania (koszykówka, siatkówka, czy nawet BEL). Robienie żużla, dawanie radości gawiedzi. Na miarę, na jaką nas stać. Tyle i aż tyle. Poza tym - szkolenie narybku i czerpanie z tego korzyści. Łatwo takie rozwiązania wypracować.
    W tych okolicznościach przyrody zgadzam się z kolegą Drozdem - trzeba w Polsce po prostu uprawiać żużel.

  40. Powrót do góry    #13308
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,846
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Skąd nagle pojawiło się tyle kasy w klubie ? Podobno negocjacje Falubazu z Iversenem zakończyły się po wymianie jednego zdania

  41. Powrót do góry    #13309
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Skąd nagle pojawiło się tyle kasy w klubie ? Podobno negocjacje Falubazu z Iversenem zakończyły się po wymianie jednego zdania
    A może Termos trochę za ubiegłym/tym sezonie zaoszczędził?
    Herbie nie odjechał całego sezonu tylko 10 spotkań na 18 możliwych - to samo Miedziak.
    W miejsce drogiego Vacula przyszli MJJ i Walasek. Holder dostanie potrącenie za spadek w rankingu.
    Frekwencja nie była znowuż taka tragiczna. Parę meczy TV tez pokazało. Jedyne, na co Termos musiał
    wybulić to na Jacka i drugiego Jacka po zwolnieniu trzeciego Jacka.
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 19-10-2017 o 15:36
    !Adrian walcz!

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    ARJ (21-10-2017)

  43. Powrót do góry    #13310
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Taką, jak we wszystkich innych sportach, w których występują tego typu rozwiązania (koszykówka, siatkówka, czy nawet BEL). Robienie żużla, dawanie radości gawiedzi. Na miarę, na jaką nas stać. Tyle i aż tyle. Poza tym - szkolenie narybku i czerpanie z tego korzyści. Łatwo takie rozwiązania wypracować.
    W tych okolicznościach przyrody zgadzam się z kolegą Drozdem - trzeba w Polsce po prostu uprawiać żużel.
    To jest myślenie życzeniowe, oderwane od realiów. Obniżka kosztów będzie prawie niezauważalna za to spadek atrakcyjności rozgrywek owszem i to znaczny. Walka o ucieczkę ze strefy spadkowej bywa bardziej emocjonująca niż finały. Zamknięcie ligi oznacza, że po kilku nieudanych kolejkach pól ligi położy lachę na rozgrywki i minimalny ksm tego nie zmieni (to jak można pogrywać KSMem widzieliśmy już w przeszłości).
    Ten sport jest zayebiście drogi m.in. ze względu na to, że zawodników jest coraz mniej i ta tendencja będzie się pogłębiać aż do ostatecznego zgonu zawodowego speedwaya. Zwyczajnie nie ma z kogo wybierać i winy Polaków w tym jest najmniej.
    Po co przyspieszać ten nieuchronny proces poprzez dobijanie jedynej w miarę funkcjonującej ligi żużlowej ?
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 19-10-2017 o 16:46

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Semen (19-10-2017), wielun19 (19-10-2017)

  45. Powrót do góry    #13311
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,846
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A może Termos trochę za ubiegłym/tym sezonie zaoszczędził?
    Herbie nie odjechał całego sezonu tylko 10 spotkań na 18 możliwych - to samo Miedziak.
    W miejsce drogiego Vacula przyszli MJJ i Walasek. Holder dostanie potrącenie za spadek w rankingu.
    Frekwencja nie była znowuż taka tragiczna. Parę meczy TV tez pokazało. Jedyne, na co Termos musiał
    wybulić to na Jacka i drugiego Jacka po zwolnieniu trzeciego Jacka.
    No może tak. Ufff.... już móżdżyłem , czy aby nie sprzedali meczu Włókniarzowi

  46. Powrót do góry    #13312
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Mogę się z Tobą założyć o to o dobrą flaszkę - wchodzisz?
    I co Ci po przegranej. Jest jednak jeden warunek na który nie mam ani ja ani Ty wpływu

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  47. Powrót do góry    #13313
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    I co Ci po przegranej. Jest jednak jeden warunek na który nie mam ani ja ani Ty wpływu

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Jest jeden warunek, który jest od lat i tu się nic nie zmieniło. Jedynie mogło się zmienić podejście jednej ze stron, ale w to wątpię.

  48. Powrót do góry    #13314
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    I co Ci po przegranej. Jest jednak jeden warunek na który nie mam ani ja ani Ty wpływu

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Pogoda ??

  49. Powrót do góry    #13315
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Wątek Gajewskiego i jego zamieszanie to nasunął OSTAFA. Oczywiście redaktorzyna marny musiał żółcią napisać że zamieszany to najlepszy kolega Gajewskiego bo inaczej by się zesrał. Na moje to w tym klubie powinna wy***** bomba atomowa bo widać że jest za duży burdel.

  50. Powrót do góry    #13316
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Przeczytałem właśnie artykuł na PS:
    "W Gorzowie i Toruniu żużlowiec, za pośrednictwem swego menadżera, sondował możliwość występów na minimalnym kontrakcie, bo nie uśmiecha mu się oddawać wierzycielom 50% swych realnych wypłat. Takie rozwiązanie dla działaczy było nie do zaakceptowania. W klubie z kujawsko-pomorskiego analizują jednak inny pomysł jak rozwiązać temat, zgodnie z prawem i ku zadowoleniu żużlowca. "

    Co - chcą mu wystawić ubezpieczenie z wypłatą po/w trakcie sezonu na inną osobę?

    Jeszcze jedno:
    "Włodarze Włókniarza Vitroszlif Crossfit nie chcą być kojarzeni z żadnymi rozwiązaniami, które mogłyby źle wpłynąć na wizerunek klubu. Tym bardziej, że pełnomocnik wierzycieli poinformował, iż do częstochowskiej prokuratury złożony został wniosek przeciwko Holcie o celowe zatajenie dochodów. "

    Prokuratura zbada czy zawodnik celowo zatajał dochody, miejmy nadzieję, że nie zbada czy częstochowski klub pomagał mu w tym procederze

  51. Powrót do góry    #13317
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Przeczytałem właśnie artykuł na PS:
    "W Gorzowie i Toruniu żużlowiec, za pośrednictwem swego menadżera, sondował możliwość występów na minimalnym kontrakcie, bo nie uśmiecha mu się oddawać wierzycielom 50% swych realnych wypłat. Takie rozwiązanie dla działaczy było nie do zaakceptowania. W klubie z kujawsko-pomorskiego analizują jednak inny pomysł jak rozwiązać temat, zgodnie z prawem i ku zadowoleniu żużlowca. "

    Co - chcą mu wystawić ubezpieczenie z wypłatą po/w trakcie sezonu na inną osobę?

    Jeszcze jedno:
    "Włodarze Włókniarza Vitroszlif Crossfit nie chcą być kojarzeni z żadnymi rozwiązaniami, które mogłyby źle wpłynąć na wizerunek klubu. Tym bardziej, że pełnomocnik wierzycieli poinformował, iż do częstochowskiej prokuratury złożony został wniosek przeciwko Holcie o celowe zatajenie dochodów. "

    Prokuratura zbada czy zawodnik celowo zatajał dochody, miejmy nadzieję, że nie zbada czy częstochowski klub pomagał mu w tym procederze
    Kto wykona szkodę? Adrian?
    !Adrian walcz!

  52. Powrót do góry    #13318
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Kto wykona szkodę? Adrian?
    To taka spekulacja - czy musi być szkoda? Swego czasu funkcjonowały pseudo ubezpieczenia (poliso-lokaty), które miały działać jak tradycyjne lokaty - po czasie w teorii miano wypłacać kapitał i odsetki tylko to się jakoś inaczej nazywało. Ogólnie wielki przekręt.

    Żeby nie płacić podatku.

  53. Powrót do góry    #13319
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Czyżby lekki lift składu i mamy to co się pisze

    1. Iversen
    2. Miedziński
    3. Doyle
    4. Przedpełski
    5. Holder senior / MJJ
    6. Kaczmarek
    7. IKS
    8. Holder junior

    brakuje tylko jeszcze jednego polaka - Walasek pewnie nie będzie chciał zostać a patrząc na historię do Paweł i Adrian są raczej podatni na kontuzje.

  54. Powrót do góry    #13320
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta

    Prokuratura zbada czy zawodnik celowo zatajał dochody, miejmy nadzieję, że nie zbada czy częstochowski klub pomagał mu w tym procederze
    to raczej oczywiste ze zatajal, ale ananas i blacktop na pewno znajda jakies wytlumaczenie
    bo jak mawia Magik, Torun to stan umyslu, za to Czewa to krysztalowa czysta jest

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Misiek_T za jego przydatny post!

    Malin017 (19-10-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •