Strona 63 z 315 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,835 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #2791
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,229
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Znając życie i technike negocjacji TERMOSA to nawet Kaczmarek u nas nie będzie jeździł.
    Cos w tym jest... Termos nawet nie gadal gdy dostal Daniela prawie na tacy... chyba ze naprawde u was tak krucho z kasa ze nawet 150 tys ma wykup nie macie...


    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  2. Powrót do góry    #2792
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    O naszych sponsorach i pobraniu pewnych rzeczy a conto sezonu 2017 też?
    Też czekam na rozwinięcie ; )

    PS : Czy na prawde macie wystarczajaco energii aby napisać o "Kruzynskim dokladajacym sie kontraktu Vaculika", ale jestescie zbyt leniwi aby sprawdzic, ze firma Nice nie jest i nie byla sponsorem indywidualnym Martina ? : P
    z 10 razy juz tu przeczytalem, ze dorzucil 400tys do jego kontraktu. Jak ? Na gębe ? Na prawde w to wierzycie ?
    Wsród sponsorow Martina byl FST i GetWell, tu bym doszukiwal sie uzupełnienia kontraktu ze strony sponsorskiej od KST.
    I to tez apropo checi powrotu do negocjacji po wycofaniu sie sponsorow.

  3. Powrót do góry    #2793
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Dziadzia dostał podwyżke, Holder też podwyżka, to już wiadomo dlaczego nie było kasiory, aby zawalczyć o Madsena, Zagara czy wykupić choćby Kaczmarka.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...052,1,984.html
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 12-11-2016 o 15:45
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Powrót do góry    #2794
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Holder przecież był kontraktowany jako zawodnik drugiej linii, więc o jakiej podwyżce tu mówimy, na waciki? Przynajmniej dziś wiadomo, dla kogo "pieniądze nie były decydujące". Wygląda mi to na kolejny kamyczek do ogródka Złowaka, mają rozmach, ten tego tam...

    Termos to jest jednak szczwany lis. Prawie wszyscy wokół się zbroją, a nieodległa historia uczy jak się kończyło budowanie klubów na gębę i na forsie od providenta. Skoro nawet Lublin buduje dream team nie dziwne, że popyt przewyższa podaż. Sezon na przeczekanie, pokrycie strat z minionych dwóch sezonów. Ile zostatało czasu do kolejnej czystki w żużlu, chyba mniej niż do następnych wyborów tak sobie dumam. Skład niby z ochłapów, ale jak to było z Rybnikiem w zeszłym roku? A jak jeszcze młodzi wystrzelą? Bes sęsu siadać do stołu i licytować się z jakimiś klubami meteorami. Mieliśmy w historii gorsze składy na papierze i Toruń nie raz typowany był do spadku. Nie pękajcie, będzię ok, to mówiłem ja polewaczka trzeciej klasy, łubu dubu.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    W poniedziałek, ostatni dzień transferów, o 23.55 dowiadujemy się, że Hancock podpisał... w Rybniku.
    Oby. Inaczej po co jeszcze w Toruniu Abstynent ze słabą głową, Funfel Kostka i młode wilczki? Większy tłum na ławie niż w Krośnie parę lat temu. W tej branży jest ostatnio stanowczo za dużo nierealnie myślących... że tyłek Dziada zestarzeje się jak wino. Może to jest właśnie ten moment, kiedy Greg pomyśłał podobnie i stracił niepowtarzalną szansę odejścia z tego biznesu będąc na samym szczycie.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 12-11-2016 o 16:31
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  5. Powrót do góry    #2795
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,785
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Holder postawił warunki że Jack ma byc w składzie to sie nie zgodzili wiec uciszyli go podwyzka. Malo wiecie o swoim klubie

  6. Powrót do góry    #2796
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    Holder postawił warunki że Jack ma byc w składzie to sie nie zgodzili wiec uciszyli go podwyzka. Malo wiecie o swoim klubie
    ...ale najważniejsze, że wszyscy zewnątrz wiedzą o wiele więcej!

  7. Powrót do góry    #2797
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Holderowi nalezala sie podwyzka chocby ze wzgledu na ranking ale zakompleksione blazny
    skleca na predce jakas teorie aby tylko byla kolejna okazja na plucie.
    Co za lajzy.

    Jesli prawda jest to co pisze Marcin,mamy prawdziwy obraz Slowaka i jego gentelmenskiej postawy.
    Zmora niezle musial sypnac,ze Martin postanowil sie sprzedac jak podrzedna dziwka.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-11-2016 o 17:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #2798
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,803
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,443 w 1,291 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    Holder postawił warunki że Jack ma byc w składzie to sie nie zgodzili wiec uciszyli go podwyzka. Malo wiecie o swoim klubie
    dlatego tak wazni jestescie dla nas ty, Buszmen, Ananas.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Morciasz (13-11-2016)

  10. Powrót do góry    #2799
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,785
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    dlatego tak wazni jestescie dla nas ty, Buszmen, Ananas.
    Z małej litery Ty... nie traktuję tego poważnie.

    Wysłane za pomocą mojej asystentki stażystki.

  11. Powrót do góry    #2800
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Oby. Inaczej po co jeszcze w Toruniu Abstynent ze słabą głową, Funfel Kostka i młode wilczki? Większy tłum na ławie niż w Krośnie parę lat temu.
    ... a propos Krosna. Czy prawdą jest, że Puzon nie zamierza składać broni i wielce prawdopodobnym jest jego akces do ekipy z Podkarpacia? Od momentu reaktywacji żużla w Grodzie Pawła sympatyzuję z ekipą Wilków.
    Zanosi się, o ile to prawda, że w przyszłym roku w tej ekipie jeździć będzie dwóch wychowanków Apatora.
    Fajnie by było.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Powrót do góry    #2801
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Dziadzia dostał podwyżke, Holder też podwyżka, to już wiadomo dlaczego nie było kasiory, aby zawalczyć o Madsena, Zagara czy wykupić choćby Kaczmarka.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...052,1,984.html
    U nas podwyżki - odwrotnie niż w Falubazie rok temu .

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta

    PS : Czy na prawde macie wystarczajaco energii aby napisać o "Kruzynskim dokladajacym sie kontraktu Vaculika", ale jestescie zbyt leniwi aby sprawdzic, ze firma Nice nie jest i nie byla sponsorem indywidualnym Martina ? : P
    z 10 razy juz tu przeczytalem, ze dorzucil 400tys do jego kontraktu. Jak ? Na gębe ? Na prawde w to wierzycie ?
    Wsród sponsorow Martina byl FST i GetWell, tu bym doszukiwal sie uzupełnienia kontraktu ze strony sponsorskiej od KST.
    I to tez apropo checi powrotu do negocjacji po wycofaniu sie sponsorow.
    Masz zapewne dużo racji - powiedziano, że Adam
    przyprowadził Złowaka do Torunia, tak jak rok wcześniej
    przyprowadził skaczącego głupka. Nie wiem faktycznie na
    jakiej zasadzie wyglądało rozliczenie na linii sponsor-klub-zawodnik.
    Martin był jedną z twarzy SEC, gdzie NICE się angażowało a GetWell
    i FST to de facto Termos.
    !Adrian walcz!

  13. Powrót do góry    #2802
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    U nas podwyżki - odwrotnie niż w Falubazie rok temu .
    Te podwyżki, to chyba jakaś strategia Termosa i jakby zachęta dla potencjalnych jezdżców KST.
    Przychodzcie do nas, róbcie dobre wyniki, a bedą podwyżki.

    Bo w dzisiejszych realiach jak zawodnicy dobrze jadą (za dobrze), to jeszcze potrafią im poobcinać (renegocjować) wypłaty.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #2803
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Za jazde w KS Torun ,placi KS Torun.
    Za pokazywanie sie na imprezach Monstera,placi Monster.
    Wiem,skomplikowane.
    Pytanie było kto płaci więcej, a nie za co płaci i raczej nie należało do zbyt skomplikowanych

    Jeśli jednak jest zbyt drażliwe to je wycofuję i zapamiętam by więcej w tym wątku nie pytać o Amerykanina.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  15. Powrót do góry    #2804
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Masz zapewne dużo racji - powiedziano, że Adam
    przyprowadził Złowaka do Torunia, tak jak rok wcześniej
    przyprowadził skaczącego głupka. Nie wiem faktycznie na
    jakiej zasadzie wyglądało rozliczenie na linii sponsor-klub-zawodnik.
    Martin był jedną z twarzy SEC, gdzie NICE się angażowało a GetWell
    i FST to de facto Termos.
    Nice sponsorowalo Lagute, i od 2015 logo Nice pojawilo sie tez na czapce Doyla. A Vacul ? Nic a nic. I ja tez nie mam pojecia, jak wygladaja rozliczenia, ale jak czytam 50 raz znawcow, ktorzy wypisuja "Kruzynski dorzucil do kontraktu, Vacul chcial wrocic do negocjacji", a wystarczy minimum, tzn wejscie na strone Vaculika i sprawdzic grono sponsorskie, by sie nie kompromitowac takimi wpisami, eh ; )

    Jesli nadregulaminowy kontrakt Vaculika mialy uzupelnic FST i GetWell - tzn ze Terminski wyłożył na stół (ponownie) swoje prywatne pieniadze. Dlatego dla mnie usprawiedliwiona jest jego reakcja, gdy Vacul jechal padline.

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Buszmen (12-11-2016), Peter Kildemand (12-11-2016)

  17. Powrót do góry    #2805
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Pytanie było kto płaci więcej, a nie za co płaci i raczej nie należało do zbyt skomplikowanych

    Jeśli jednak jest zbyt drażliwe to je wycofuję i zapamiętam by więcej w tym wątku nie pytać o Amerykanina.
    Pytanie nie bylo z typu drazliwych a zwyczajnie glupich.
    Bo niby co chciales zasugerowac tym pytaniem?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #2806
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,051
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Holder nabił średnią na MA ( po prostu trafił w idealny silnik , który pasował na ten tor) + dobry numer startowy 11/3 i wyjazdem do Tarnowa. Kolejny sezon to już będzie krzywa opadająca w jego przypadku.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 12-11-2016 o 19:11

  19. Powrót do góry    #2807
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,803
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,443 w 1,291 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Holder nabił średnią na MA ( po prostu trafił w idealny silnik , który pasował na ten tor) + dobry numer startowy 11/3 i wyjazdem do Tarnowa. Kolejny sezon to już będzie krzywa opadająca w jego przypadku.
    tor, dobry numer, przepowiednia krzywej opadającej. Dobra szkoła petowania
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  20. Powrót do góry    #2808
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,051
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    tor, dobry numer, przepowiednia krzywej opadającej. Dobra szkoła petowania
    Heh to moja opinia Jak będzie zobaczymy w 2017.

  21. Powrót do góry    #2809
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta

    PS : Czy na prawde macie wystarczajaco energii aby napisać o "Kruzynskim dokladajacym sie kontraktu Vaculika", ale jestescie zbyt leniwi aby sprawdzic, ze firma Nice nie jest i nie byla sponsorem indywidualnym Martina ? : P
    z 10 razy juz tu przeczytalem, ze dorzucil 400tys do jego kontraktu. Jak ? Na gębe ? Na prawde w to wierzycie ?
    Wsród sponsorow Martina byl FST i GetWell, tu bym doszukiwal sie uzupełnienia kontraktu ze strony sponsorskiej od KST.
    I to tez apropo checi powrotu do negocjacji po wycofaniu sie sponsorow.
    Podsumowując Twój tok argumentacji – to Krużyński nie był sponsorem Vacula, bo Nice nie była wymieniona na stronie internetowej Słowaka. Żeby powiedzieć, że był - to osoba prawna związana z Adamem musiałaby tam widnieć.

    Z góry zaznaczam - jeżeli masz inny argument to go podaj, rozważę go, a jak będzie sensowny to przyznam Ci rację. Teraz powiem – nie przekonujesz mnie. Dlaczego?! Tu muszę użyć Twojej argumentacji, mianowicie osoba prawna związana z Adamem występuje na stronie internetowej Słowaka – Get Well Sport (którą sam podałeś), w którym Adam jest współwłaścicielem (co prawda mniejszościowym, ale jednak). Oczywiście wiem, że niepotrzebnie to wszystko pisałem, gdyż Ty nie jesteś „zbyt leniwy” i dawno miałeś „energię” żeby to sprawdzić, przecież wystarczyło tylko wejść na stronę internetową (krs online).

    Ponownie podsumowując – czy ewentualny sponsoring poszedł przez Get Well Sport – uważam że nie, czy mój przykład obrazuje błąd Twojej argumentacji – uważam, że tak. Co teraz - czekam na inny argument, żeby bić Ci brawo.

  22. Powrót do góry    #2810
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,803
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,443 w 1,291 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Heh to moja opinia Jak będzie zobaczymy w 2017.
    MA sie zmieni? Dostanie "gorszy" numer przy slabszym skladzie? Dosc jednoznacznie pisales o rowni. Rozwin swoja opinie, jak juz na Buszmenie sie wzorujesz
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  23. Powrót do góry    #2811
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,585
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Poki co to byla rownia pochyla w gore. W SGP tez mu szlo niezle.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #2812
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Podsumowując Twój tok argumentacji – to Krużyński nie był sponsorem Vacula, bo Nice nie była wymieniona na stronie internetowej Słowaka. Żeby powiedzieć, że był - to osoba prawna związana z Adamem musiałaby tam widnieć.

    Z góry zaznaczam - jeżeli masz inny argument to go podaj, rozważę go, a jak będzie sensowny to przyznam Ci rację. Teraz powiem – nie przekonujesz mnie. Dlaczego?! Tu muszę użyć Twojej argumentacji, mianowicie osoba prawna związana z Adamem występuje na stronie internetowej Słowaka – Get Well Sport (którą sam podałeś), w którym Adam jest współwłaścicielem (co prawda mniejszościowym, ale jednak). Oczywiście wiem, że niepotrzebnie to wszystko pisałem, gdyż Ty nie jesteś „zbyt leniwy” i dawno miałeś „energię” żeby to sprawdzić, przecież wystarczyło tylko wejść na stronę internetową (krs online).

    Ponownie podsumowując – czy ewentualny sponsoring poszedł przez Get Well Sport – uważam że nie, czy mój przykład obrazuje błąd Twojej argumentacji – uważam, że tak. Co teraz - czekam na inny argument, żeby bić Ci brawo.
    Mógł Adam dołożyć kasę do kontraktu Vaculika
    i mieć reklamę na strojach klubowych - w zasadzie
    i tak sporą część kevlarów należy do klubów, prawda?
    A jeśli chodzi o tego sponsora, to może jeszcze KAPI?
    Jedyny typowo "toruński" sponsor, który Złowaka sponsorował.
    Zobaczymy, czy będzie na jego kevlarze za rok .

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Poki co to byla rownia pochyla w gore. W SGP tez mu szlo niezle.
    I to mimo sporej nadwagi na początku sezonu .

    @Kingpin: Twoje życzenia wypowiedziane do szafy się powoli
    spełniają: Walasek dostanie mechanika i silniki od PJ'a .
    Teraz możemy się zakładać o średnią 2.0 .
    !Adrian walcz!

  25. Powrót do góry    #2813
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Mroźny weekend jest więc czas na przemyślenia.. Jeśli rzeczywiście Walasek odpali to ten wyśmiewany Termiński będzie królem polowania a Kingpin będzie mógł się wozić po tym forum niczym Marcinek z Pitbulla. Od paru lat przedsezonowa czwórka nie wchodzi do PO i myślę, że w 2017 roku również tak będzie.. Odszczekuje swoje wypowiedzi o braku KST w PO przy braku Nickiego w składzie!

    Miodem do popołudniowej kawki we wrześniu 2017 dla kibiców (nie wszystkich ) z Torunia będzie śrd Walaska 1,8-2,0 a Vacula 1,7 i renegocjacja kontraktu dla Słowaka

  26. Powrót do góry    #2814
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,051
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    MA sie zmieni? Dostanie "gorszy" numer przy slabszym skladzie? Dosc jednoznacznie pisales o rowni. Rozwin swoja opinie, jak juz na Buszmenie sie wzorujesz
    Na nikim się nie wzoruję. To moja prywatna opinia. Czas zweryfikuje wszystko.


    Gdyby tylko chodziło o szybkie fury i mocne przygotowania zimą to taki Adam Pietraszko jeździłby dzisiaj w Grand Prix. Dlatego to , że Walasek będzie miał na czym jechać niczego nie zmienia w jego przypadku. Jak zrobi to 1,7 ( na co liczy Termos) to będzie graniczyło praktycznie z cudem.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    shelve (12-11-2016)

  28. Powrót do góry    #2815
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Mógł Adam dołożyć kasę do kontraktu Vaculika
    i mieć reklamę na strojach klubowych - w zasadzie
    i tak sporą część kevlarów należy do klubów, prawda?
    Nie wiem jak dokładnie było, ale kojarzę trzy dość istotne fakty:
    1. Najbardziej oczywisty to ten, że Nice jest sponsorem bezpośrednim KST
    2. Adam najmocniej był zaangażowany w rozmowy przedsezonowe z Vaculem
    3. Adam jeździł z Panią Kingą Hepel (manager Vaculika), żeby załatwiać Słowakowi dodatkowych indywidualnych sponsorów

    i do tego ktoś stwierdza, że Adam nie sponsorował Vacula, bo nie był na jego stronie internetowej!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (12-11-2016)

  30. Powrót do góry    #2816
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Mroźny weekend jest więc czas na przemyślenia.. Jeśli rzeczywiście Walasek odpali to ten wyśmiewany Termiński będzie królem polowania a Kingpin będzie mógł się wozić po tym forum niczym Marcinek z Pitbulla. Od paru lat przedsezonowa czwórka nie wchodzi do PO i myślę, że w 2017 roku również tak będzie.. Odszczekuje swoje wypowiedzi o braku KST w PO przy braku Nickiego w składzie!

    Miodem do popołudniowej kawki we wrześniu 2017 dla kibiców (nie wszystkich ) z Torunia będzie śrd Walaska 1,8-2,0 a Vacula 1,7 i renegocjacja kontraktu dla Słowaka
    Nie, no nie odpływajmy, lecz dla nas fajnie ,jakby
    stał się taki cud - coś jak odkurzenie Drabika przez
    Wrocław .
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 12-11-2016 o 20:58
    !Adrian walcz!

  31. Powrót do góry    #2817
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Ja myślę,e jeżeli dać Walaskowi kasę na przygotowanie i podejść do jego kontraktu poważnie,to wielkie zaskoczenie in plus ze strony Walasa nie musi być czymś nie realnym. Wiele zależy na ile Gajes z Termosem pokładają rzeczywistą nadzieję w Grzegorzu,no i przede wszystkim najwięcej zależy od podejścia jego samego.

  32. Powrót do góry    #2818
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pytanie nie bylo z typu drazliwych a zwyczajnie glupich.
    Bo niby co chciales zasugerowac tym pytaniem?
    Skoro oceniasz je jako głupie to pewnie wiesz lepiej ode mnie co miało sugerować. Gdybyś potrafił udzielić normalnej odpowiedzi to dopiero mógłbym na jej podstawie wysnuć jakieś wnioski
    Z przykrością stwierdzam, że powoli niebezpiecznie zbliżasz się do stylu prowadzenia dyskusji stosowanego przez pewnego usera z ZG.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  33. Powrót do góry    #2819
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Zauważyłem pewną pozytywną zmianę u Chrisa .
    W przypadku braciszka Warda łatwił mu inny klub a
    z kolei dla braciszka Jacka gotów jest oddać miejsce
    w składzie Piratow .

    A tak poważnie - Chris rezegnuje z BEL, lub czy ewentualnie
    BEL rezygnuje z niego? To mogło by tłumaczyć podwyżkę w KST.
    !Adrian walcz!

  34. Powrót do góry    #2820
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,051
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta


    A tak poważnie - Chris rezegnuje z BEL, lub czy ewentualnie
    BEL rezygnuje z niego? To mogło by tłumaczyć podwyżkę w KST.

    http://www.poolepirates.co/news/2016...lder-move.html

  35. Powrót do góry    #2821
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,863
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez szamot85 Zobacz posta
    Ja myślę,e jeżeli dać Walaskowi kasę na przygotowanie i podejść do jego kontraktu poważnie,to wielkie zaskoczenie in plus ze strony Walasa nie musi być czymś nie realnym. Wiele zależy na ile Gajes z Termosem pokładają rzeczywistą nadzieję w Grzegorzu,no i przede wszystkim najwięcej zależy od podejścia jego samego.
    Zaufac Walaskowi I dac mu kase ? Tego tylko Przemyslaw Terminski jest w stanie dokonac.
    Grzechu to podobno najbardziej nielogiczny z zuzlowcow w historii dyscypliny.
    Kiedys podobno do wojska przed Falubazem uciekal, by po kilku dniach pojawic sie w klubie, by go od wojska uchronil.

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta

    A tak poważnie - Chris rezegnuje z BEL, lub czy ewentualnie
    BEL rezygnuje z niego? To mogło by tłumaczyć podwyżkę w KST.
    No chyba cos z regulaminem eligi jest na rzeczy, ze z Anglii lub Szwecji Krzychu musial zrezygnowac.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (12-11-2016)

  37. Powrót do góry    #2822
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,585
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Nie, no nie odpływajmy, lecz dla nas fajnie ,jakby
    stał się taki cud - coś jak odkurzenie Drabika przez
    Wrocław .

    Predzej z tego wyjdzie odkurzenie Drabika przez Tarnow..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #2823
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ale tu nic nie ma o rezygnacji z Anglii w ogóle.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    No chyba cos z regulaminem eligi jest na rzeczy, ze z Anglii lub Szwecji Krzychu musial zrezygnowac.
    E-liga + 2 zagraniczne dla Aussies, o ile się nie mylę...no chyba, że chce on w czeskiej
    wystartować czy coś .

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Zaufac Walaskowi I dac mu kase ? Tego tylko Przemyslaw Terminski jest w stanie dokonac.
    Grzechu to podobno najbardziej nielogiczny z zuzlowcow w historii dyscypliny.
    Kiedys podobno do wojska przed Falubazem uciekal, by po kilku dniach pojawic sie w klubie, by go od wojska uchronil.
    Ale zrobił byś świństwo szwagrowi?! Ja nigdy!
    !Adrian walcz!

  39. Powrót do góry    #2824
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,863
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ale zrobił byś świństwo szwagrowi?! Ja nigdy!
    A to Grzesio wzial siostre Roberta Kosciechy

  40. Powrót do góry    #2825
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    A to Grzesio wzial siostre Roberta Kosciechy
    Ktoś to już pisał, że chyba nie ale z powodu ich
    siusiakowania od lat nazywa ich się szwagrami .
    !Adrian walcz!

  41. Powrót do góry    #2826
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,863
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ktoś to już pisał, że chyba nie ale z powodu ich
    siusiakowania od lat nazywa ich się szwagrami .
    juz sie przestraszylem

    Poznajmy Grzesia !
    http://sport.se.pl/inne-sporty/sport...yes_60847.html
    Kurna zaczynam go naprawde lubic

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (12-11-2016)

  43. Powrót do góry    #2827
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Holder nabił średnią na MA ( po prostu trafił w idealny silnik , który pasował na ten tor) + dobry numer startowy 11/3 i wyjazdem do Tarnowa. Kolejny sezon to już będzie krzywa opadająca w jego przypadku.
    Holder nie jechał cały sezon tym silnikiem, już pod koniec RZ go oszczędzał, a i tak wymiatał - więc Twoja teoria nie do końca trzyma się kupy!

  44. Powrót do góry    #2828
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Podsumowując Twój tok argumentacji – to Krużyński nie był sponsorem Vacula, bo Nice nie była wymieniona na stronie internetowej Słowaka. Żeby powiedzieć, że był - to osoba prawna związana z Adamem musiałaby tam widnieć.

    Z góry zaznaczam - jeżeli masz inny argument to go podaj, rozważę go, a jak będzie sensowny to przyznam Ci rację. Teraz powiem – nie przekonujesz mnie. Dlaczego?! Tu muszę użyć Twojej argumentacji, mianowicie osoba prawna związana z Adamem występuje na stronie internetowej Słowaka – Get Well Sport (którą sam podałeś), w którym Adam jest współwłaścicielem (co prawda mniejszościowym, ale jednak). Oczywiście wiem, że niepotrzebnie to wszystko pisałem, gdyż Ty nie jesteś „zbyt leniwy” i dawno miałeś „energię” żeby to sprawdzić, przecież wystarczyło tylko wejść na stronę internetową (krs online).

    Ponownie podsumowując – czy ewentualny sponsoring poszedł przez Get Well Sport – uważam że nie, czy mój przykład obrazuje błąd Twojej argumentacji – uważam, że tak. Co teraz - czekam na inny argument, żeby bić Ci brawo.

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Nie wiem jak dokładnie było, ale kojarzę trzy dość istotne fakty:
    1. Najbardziej oczywisty to ten, że Nice jest sponsorem bezpośrednim KST
    2. Adam najmocniej był zaangażowany w rozmowy przedsezonowe z Vaculem
    3. Adam jeździł z Panią Kingą Hepel (manager Vaculika), żeby załatwiać Słowakowi dodatkowych indywidualnych sponsorów

    i do tego ktoś stwierdza, że Adam nie sponsorował Vacula, bo nie był na jego stronie internetowej!

    Powiem Ci całkowicie serio, że lekko mnie zatkało : P Absolutnie uważam, że powinieneś próbować sił w polityce, tam zakrzywianie rzeczywistości jest całkowicie w cenie ; D

    Stary :

    1. Sponsorowanie kogoś lub nie to nie jest kwestia ARGUMENTACJI czy OPINII. "Moim zdaniem Krużynski jest sponsorem Vaculika, a moim nie". Serio ? O czym my rozmawiamy?
    Bycie sponsorem to kwestia FAKTÓW. Albo sponsorem się jest albo nie. Albo reklamuję się kogoś na na kevlarze indywidualnym albo nie.
    Czy na prawde uważasz, ze ktoś skłonny byłby zapłacić komuś 200/300/400 tys i NIE MIEC U TEGO KOGOS ANI JEDNEJ REKLAMY ?
    Nie wiem czy znasz realia, ile kosztuje taka reklama, ale uwierz ze za takie pieniadze Vacu świecilby się w Logo Nice jak choinka bozonarodzeniowa.

    2. Nice jest sponsorem klubu, wiec wszyscy zawodnicy na powierzchni klubowej maja loga Nice. Nie myl pojęć. Zobacz kevlar Vaculika na przykład na SEC.

    3. Podaj mi prosze chodz jedno wiarygodne zrodlo mowiace o tym, ze Kruzynski byl zaangazowany w rozmowy z Vaculikiem. Bo z tego co ja pamietam, Vaculik byl "najwiekszym marzeniem wlasciciela klubu.". Natomiast Kruzynski (powołuje się na relacje mediow tylko i wylacznie) optował za pozostaniem Laguty albo przyjscie Lindbaecka. Lindbaeck podpisal w Grudziadzu dopiero gdy Hancock oglosic przyjscie do KST, jest zawodnikiem Nice - wiec w miare logiczne. Ale nigdy w zyciu nie slyszalem slow kogokolwiek z klubu badz donosow dziennikarski, ze Vaculik w Toruniu to dzielo Kruzynskiego. Czekam na zrodlo.

    4. Zrodlo informacji o jezdzeniu i szukaniu sponsorow w Toruniu dla Vaculika. Gość ktory sponsoruje Nice PLZ, pilkarska Ekstraklasa, killku zawodnikow, mieszka w Warszawie i przede wszystkim prowadzi biznes, ma tracić czas na jezdzenie i szukanie sponsorow lokalych dla goscia, ktory w Toruniu zajal miejsce dla zawodnika ze stajni Nice.
    Co wiecej, gosc potencjalnie wyklada 200/300 tys, ale jezdzi i szuka sponsorow za 10/20 tysiecy. WTF ?!
    Nielogiczne. Czekam na zrodlo.

    Wyląduj, na prawde.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Buszmen (12-11-2016), Peter Kildemand (12-11-2016)

  46. Powrót do góry    #2829
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Kupmy Walaskowi dobry silnik, a będziemy mieć lidera zespołu !!!
    A do pary dajmy mu Roberta Kościechę aby się dobrze rozumieli na torze !!!
    5:1 w każdym biegu gwarantowane

    wiele już głupot i pierduł o tym sporcie i klubie czytałem ale ostatnio podobnie jak nasz śmieszny rząd przekraczają granicę absurdu.

    ps. a czy za karnet na sezon 2017 mogę zapłacić paszportem Polsatu?

  47. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (12-11-2016), Stev (13-11-2016), snoopski (13-11-2016)

  48. Powrót do góry    #2830
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Do Krajesky:

    Ad.3 Pierwszy link (dosłownie pierwszy!) po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła "Krużyński Vaculik":
    http://www.pomorska.pl/aktualnosci/a...ulik,id,t.html
    cyt."Negocjacje z Vaculikiem prowadził przede wszystkim Adam Krużyński z rady nadzorczej toruńskiej spółki. "

    Ad.4 Adam Marszałek, Kinga Hepel, Adam Krużyński:
    http://www.marszalek.com.pl/wiesci/6...a_vaculik.html

    Ja więcej nie szukam, teraz zrób to sam, bo ktoś stwierdzi, że jesteś "leniwy".

  49. Powrót do góry    #2831
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    Holder postawił warunki że Jack ma byc w składzie to sie nie zgodzili wiec uciszyli go podwyzka. Malo wiecie o swoim klubie
    Myślisz, że jak chodzisz z termosem pić herbatę, to wiesz co Termos komu obieca i ile mu (do)płaci?
    Mylisz termosy...

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Holder nabił średnią na MA ( po prostu trafił w idealny silnik , który pasował na ten tor) + dobry numer startowy 11/3 i wyjazdem do Tarnowa. Kolejny sezon to już będzie krzywa opadająca w jego przypadku.
    Oczywiście trafił w idealny silnik na ten tor...
    ... a w GP to był kilkukrotnie w finałach bo trafił z silnikami na tory w:
    Krsko, Warszawie, Horsens, Malilli, Gorzowie, Stockholmie i Melbourne...

    Sprzęt jest bardzo ważny, bodaj najważniejszy, ale facet miał naprawdę bardzo dobry sezon - tak trudno to przyznać?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 13-11-2016 o 08:23
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  50. Powrót do góry    #2832
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,727
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Hmm, Holder dostał podwyżkę, Hancock również, i na Kaczmarka już nie starczyło ?

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/645...niorow-na-raty

    Chyba zaczynam już rozumieć, dlaczego w KST nie będzie takich zawodników jak Madsen czy Zagar. Skoro Termos chce Kaczmarka na raty kupować to by mogło znaczyć, ze na lepszych raiderów kasy już po prostu nie starczyło.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #2833
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, Holder dostał podwyżkę, Hancock również, i na Kaczmarka już nie starczyło ?

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/645...niorow-na-raty

    Chyba zaczynam już rozumieć, dlaczego w KST nie będzie takich zawodników jak Madsen czy Zagar. Skoro Termos chce Kaczmarka na raty kupować to by mogło znaczyć, ze na lepszych raiderów kasy już po prostu nie starczyło.

    Tak z ciekawości, jakie wpływy z PO 2017 zaplanowaliście w budżecie ?

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Słoniu za jego przydatny post!

    Dominik (13-11-2016)

  53. Powrót do góry    #2834
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,229
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Kaczmarek jesli bedzie w Toruniu to nie.bedzie to wcale zasluga Termosa... jutro ostateczne negocjacje.

    300 tys odrazu albo 350 tys przy dwoch ratach...

    W gre wchodzi tylko pierwsza opcja bo Torun w.obu przypadkach nie da tyle kasy...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 13-11-2016 o 10:24
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  54. Powrót do góry    #2835
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Kaczmarek jesli bedzie w Toruniu to nie.bedzie to wcale zasluga Termosa... jutro ostateczne negocjacje.

    300 tys odrazu albo 350 tys przy dwoch ratach...

    W gre wchodzi tylko pierwsza opcja bo Torun w.obu przypadkach nie da tyle kasy...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Oprocentowanie jak u lichwiarza!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •