Strona 210 z 315 PierwszyPierwszy ... 110160200208209210211212220260310 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,406 do 9,450 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #9406
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,143
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Pewnie się fuksem utrzymacie w Elipie - a powinniście lecieć z hukiem bo jesteście najsłabsi w tym roku.
    Pytanie co dalej po takim sezonie z takim zespołem. 80% zespołu do wymiany?
    Zakładam, że na celowniku będą:
    Woźniak, Woryna, Pawliccy, Fricke, Artiom, Pieszczek, Emil, Lindback, ... i Cieślak.
    Ja bym zaryzykował z Tomkiem Bajerskim. Tylko nie wiem jak on się odnajduje w korpoklimatach.

  2. Powrót do góry    #9407
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Tylko nie fuksem, jeszcze Laguta sie komisyjnie nie przyznal, kto mu w Toruniu wodke getwellem zmieszal, ze az go do dzis trzyma.

    Tomek to moj faworyt, ale przy obecnym menadzmencie i sympatiach kibicow z gory bym taka opcje wykluczyl. Za slabe nazwisko w branzy trenerskiej jak na tutejsze progi.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  3. Powrót do góry    #9408
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Amerykański dziad komentuje zawody dla BT Sport, zamiast w Toruniu chłopaków motywować.

  4. Powrót do góry    #9409
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Postawa Chrisa nie napawa optymizmem, chociaż Tai zmienił tunera nawet, może cały problem tkwi w jego sprzęcie, skoro już Tajski ucieka od PJ.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 12-08-2017 o 20:48

  5. Powrót do góry    #9410
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,575
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,082 w 1,452 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Amerykański dziad komentuje zawody dla BT Sport, zamiast w Toruniu chłopaków motywować.
    Czy Hancock awansował w firmie, z zawodnika na managera?
    Motywator Jacek, już od kilku dni trąbi, o niespotykanych wcześniej we Wszechświecie przygotowaniach do walki z rekinami.
    Czy to jeszcze za mało?
    To Herbi dołoży jeszcze swoje silniki, na ten rozstrzygający bój.

  6. Powrót do góry    #9411
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Postawa Chrisa nie napawa optymizmem, chociaż Tai zmienił tunera nawet, może cały problem tkwi w jego sprzęcie, skoro już Tajski ucieka od PJ.
    Z ostatniej konferencji Frątczaka wynika, że załatwili Chrisowi sprzęt z innego źródła - tylko po pierwsze nie wiadomo czy to już ma na GP, a po drugie czy to w jakiś sposób pomoże.
    Ps. Przed chwilą w trakcie transmisja GP mówili, że Zmarzlik ma silniki od Kowalskiego?!

  7. Powrót do góry    #9412
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Z ostatniej konferencji Frątczaka wynika, że załatwili Chrisowi sprzęt z innego źródła - tylko po pierwsze nie wiadomo czy to już ma na GP, a po drugie czy to w jakiś sposób pomoże.
    Ps. Przed chwilą w trakcie transmisja GP mówili, że Zmarzlik ma silniki od Kowalskiego?!
    Nie wychwyciłem tego, Tajski potwierdził że jedzie na Graversenie. I komentatorzy powiedzieli że Emil jeździ na Johnsie bo uciekł od Kowalskiego, co byłoby dość dziwne.

  8. Powrót do góry    #9413
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Nie wychwyciłem tego, Tajski potwierdził że jedzie na Graversenie. I komentatorzy powiedzieli że Emil jeździ na Johnsie bo uciekł od Kowalskiego, co byłoby dość dziwne.
    Emil uciekł od Kowalskiego jakiś czas temu - widać, że czasami po prostu coś nie pasuje, nawet jak wydaje się, że dany tuner jest na fali. Co do Zmarzlika to powiedzieli, że ma sprzęt od Kowalskiego, natomiast nie mówili dokładnie, że dzisiaj na tym jedzie.
    Niedługo się dokładnie dowiemy.

  9. Powrót do góry    #9414
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    425
    Kliknij i podziękuj
    995
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Emil uciekł od Kowalskiego jakiś czas temu - widać, że czasami po prostu coś nie pasuje, nawet jak wydaje się, że dany tuner jest na fali. Co do Zmarzlika to powiedzieli, że ma sprzęt od Kowalskiego, natomiast nie mówili dokładnie, że dzisiaj na tym jedzie.
    Niedługo się dokładnie dowiemy.
    Zmarzlik w wywiadzie po GP podziękował Rysiowi Kowalskiemu.

  10. Powrót do góry    #9415
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez stone_gossard Zobacz posta
    Zmarzlik w wywiadzie po GP podziękował Rysiowi Kowalskiemu.
    Czyli wszystko jasne. Moim zdaniem Holder jutro także będzie miał swoje silniki od RK, a nam nie pozostaje nic innego jak naiwna wiara, że to zrobi różnicę.

    Ps. W tym roku rynek tunerów to istny cyrk - zarówno od PJ jak i od RK poodchodziły już wszystkie największe gwiazdy, a karuzela wydaje się nie mieć końca. Przy czym ten rok w wykonaniu RK to ewidentnie największy postęp.

  11. Powrót do góry    #9416
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Rzygam już tymi dyskusjami o tunerach.

    20 lat chodziłem na żużel i o tunerach wiedziałem tyle, że istnieją. Więcej mnie nie interesowało. A od 3/4 lat (coś mi podpowiada, że od momentu pojawienia się tych nowych tłumików jakoś temat się nasilił) większą ekscytacje od czystego sportu wzbudzają dyskusje :

    "Ktory tuner teraz bedzie na fali"
    "Na próbie toru jechał na Kowalskim, ale po równaniu może zdecyduje się na Gravesena"
    "Kowalski mu nie lezał, to teraz moze Andersson"
    "Jak nie idzie, to moze Gerhard"?

    W efekcie przed moim pierwszym w kibicowskiej karierze bezposrednim meczu o wszystko, najwazniejsze tematy to czy Lindgren pojedzie na Gerhardzie czy Gravessienie, albo czy Holder dostanie cos od Kowalskiego i bedzie szybszy.

    Nie tędy chyba droga, żużel to nie F1.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    bartekdm (13-08-2017), maciekp1 (13-08-2017)

  13. Powrót do góry    #9417
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    A z tunerami ja od dawna postuluje, aby zrobic jak w F1, klasyfikacje producentow. Oni tak naprawde ustalaja kolejnosc. Skoro ci sami rowerzysci stoluja sie u tych samych mechanikow i przerzucaja ich silniczki jak skarpetki, musi to napedzac caly rynek i ceny. Z pewnoscia niejeden dolozy jeszcze dobry napiwek, zeby konkurentowi cos przy okazji nie dokrecic jak nalezy. Stad pewnie te wahania "formy", ale biznes sie kreci i o to chodzi. Jedynie Chris trzyma stabilny poziom

    Glupi Angole chca isc w kierunku rozwiazan proponowanych przez Gerhardta, ale postepowi Polacy raczej zmierzaja do wariantu, zeby kolejka ligowa wygladala jak powtorka z SGP. W sumie jest 15 stalych zawodnikow, kasy w brod, meczy tyle co kto naplakal, sezon krotki, daloby sie to zrobic. A jak nie to zostana czwormecze, reszta chetnych bedzie zapychac motory.

    Mnie najbardziej cieszy z tego calego cyrku, ze nasz RK jest w czolowce swiatowej, wlasciwie dopiero od tego roku mozemy zaczac pisac o polskiej hegemonii, bo wczesniej roznie bywalo, Johns i inni nie zawsze najlepsze sztuki odstawiali dla Polakow. Polak na motorze od Polaka, brawo!

    SGP to to rzeczywisty probierz sily zawodnikow i ich portfeli. Tam jada na maksa, ligi, inne druzynowki to juz zalezy jak sie tam komu chce i jak wlasciciecie cisna i sponsorzy placa. Nawet Zmarzlik mam wrazenie juz nie traktuje naszej ligi na takiej spinie jak dawniej. Moze dlatego wiecej w tym watku o SGP piszemy, niz o nadchodzacym meczu. A przeciez trzeba dzis dopelnic ... formalnosci
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 13-08-2017 o 13:13
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Buszmen (13-08-2017)

  15. Powrót do góry    #9418
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Dlaczego Angole chcą iść a nie idą?
    Ktoś im zabrania?
    Na moje to mogą od przyszłego sezonu ograniczyć ściganie do dwuzaworowych Jaw. Ich cyrk, ich małpy. Przecież to oni, na spółkę z Australia i USA dominują w światowym speedwayu więc mogą robić co tylko im do łba przyjdzie .
    Reszta się do angielskiej potęgi dostosuję lub zginie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #9419
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A z tunerami ja od dawna postuluje, aby zrobic jak w F1, klasyfikacje producentow. Oni tak naprawde ustalaja kolejnosc. Skoro ci sami rowerzysci stoluja sie u tych samych mechanikow i przerzucaja ich silniczki jak skarpetki, musi to napedzac caly rynek i ceny. Z pewnoscia niejeden dolozy jeszcze dobry napiwek, zeby konkurentowi cos przy okazji nie dokrecic jak nalezy. Stad pewnie te wahania "formy", ale biznes sie kreci i o to chodzi. Jedynie Chris trzyma stabilny poziom

    Glupi Angole chca isc w kierunku rozwiazan proponowanych przez Gerhardta, ale postepowi Polacy raczej zmierzaja do wariantu, zeby kolejka ligowa wygladala jak powtorka z SGP. W sumie jest 15 stalych zawodnikow, kasy w brod, meczy tyle co kto naplakal, sezon krotki, daloby sie to zrobic. A jak nie to zostana czwormecze, reszta chetnych bedzie zapychac motory.

    Mnie najbardziej cieszy z tego calego cyrku, ze nasz RK jest w czolowce swiatowej, wlasciwie dopiero od tego roku mozemy zaczac pisac o polskiej hegemonii, bo wczesniej roznie bywalo, Johns i inni nie zawsze najlepsze sztuki odstawiali dla Polakow. Polak na motorze od Polaka, brawo!

    SGP to to rzeczywisty probierz sily zawodnikow i ich portfeli. Tam jada na maksa, ligi, inne druzynowki to juz zalezy jak sie tam komu chce i jak wlasciciecie cisna i sponsorzy placa. Nawet Zmarzlik mam wrazenie juz nie traktuje naszej ligi na takiej spinie jak dawniej. Moze dlatego wiecej w tym watku o SGP piszemy, niz o nadchodzacym meczu. A przeciez trzeba dzis dopelnic ... formalnosci

    Tylko że chyba tunerzy sami, nie do końca wiedzą dlaczego silnik jedzie, albo nie jedzie, i nie mają nad tym większej kontroli.
    Bartek Zmarzlik mówił w którymś wywiadzie, że z silników z zeszłego sezonu (a był piekielnie szybki na każdym) nie jedzie żaden, i nie mają pojęcia dlaczego.
    Wątpię że grzebali we wszystkich przez zimę niewyobrażalnie, zwłaszcza że niektóre przygotowywał mu jego tata.
    To jest dopiero dziwne.

  17. Powrót do góry    #9420
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dlaczego Angole chcą iść a nie idą?
    Ktoś im zabrania?
    Na moje to mogą od przyszłego sezonu ograniczyć ściganie do dwuzaworowych Jaw. Ich cyrk, ich małpy. Przecież to oni, na spółkę z Australia i USA dominują w światowym speedwayu więc mogą robić co tylko im do łba przyjdzie .
    Reszta się do angielskiej potęgi dostosuję lub zginie.
    Znow przeczysz faktom, ale przyjmuje ze zrozumieniem, bowiem w angielskich mediach zuzel nie gosci na pierwszych stronach. Prawda niestety jest taka, ze jak dotad my sie do nich dostosowujemy, pierwszy przyklad z brzegu tlumiki. Zyski z SGP ida w pierwszej kolejnosci do amerykanskiej korporacji i oni dyktuja warunki, gdzie tak naprawde maja w dupie czy Greg lub Janowski bedzie IMS, byle potega Polska bulila haracz. A jak FIM zdominowany przez marynarki z egzotycznych krajow postanowi, ze mamy jezdzic na dwuzaworowych to bedziemy jezdzic, chyba ze wierzysz iz nasz smakosz kawioru Witkowski sie postawi. Bez urazy Kingpin, ale ja bym wolal zebysmy w tej kwestii gorowali, zeby wielu z naszych rodakow, co podobnie jak Ty wyjechalo z naszego imperium, nie musialo sie ta dominacja cieszyc i pysznic jedynie na urlopie lub od Swiat Bozego Narodzenia. Jeszcze sporo do zrobienia przed nami, bo na razie jestesmy taka potega jak swego czasu rdzenni Amerykanie, oni nam paciorki, a my im cala ziemie i jeszcze podskakujemy z duma jak dobry interes z glupcami ubilismy.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  18. Powrót do góry    #9421
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Pytanie jest inne - co w żużlu cieszy i podnieca.

    Czy prędkość i rozwiązania technologiczne - w konsekwencji jazda gęsiego od startu do mety po gładkim i równym torze.
    Czy jazda w bezpośrednim kontakcie, spięcia na torze, mijanki łokieć w łokieć.

    Ja osobiście żużel polubiłem za to drugie, więc ten ogromny wpływ tunerów na wyniki sportowy i jakość widowiska, który ostatnio obserwujemy mnie osobiście zniechęca do tejże dyscypliny.
    Ale spotkałem się też z opiniami, że ograniczenia dotyczące parametrów motocykla żużlowego hamują rozwój technologiczny = hamują speedway.

    Dla mnie dyscyplina rozwijać się może wyłącznie proporcjonalnie ze wzrostem zainteresowania kibiców + mediów. A myślę, że odpowiedz na pytanie - Co bardziej cieszy kibica na trybunie żużlowej - efektowna akcja pod bandą, czy nowy rekord toru gościa, który od startu do mety jechał 20m przed resztą stawki - wydaję się oczywista.

    Dlatego to tunerskie eldorado należałoby w najbliższych latach ukrócić - sport stalby się tańszy, bilety tańsze, chłopacy zarabiali by więcej, dla juniorów uprawianie żużla stałoby się tańsze, więc może więcej chłopaków ruszyłoby do szkółek, które dla klubów też w utrzymani stałyby się tańsze.

    taniej, efektywniej, przyjemniej dla oka. tylko jak to zrobić ?
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 13-08-2017 o 14:05

  19. Powrót do góry    #9422
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Rzygam już tymi dyskusjami o tunerach.

    20 lat chodziłem na żużel i o tunerach wiedziałem tyle, że istnieją. Więcej mnie nie interesowało. A od 3/4 lat (coś mi podpowiada, że od momentu pojawienia się tych nowych tłumików jakoś temat się nasilił) większą ekscytacje od czystego sportu wzbudzają dyskusje :

    "Ktory tuner teraz bedzie na fali"
    "Na próbie toru jechał na Kowalskim, ale po równaniu może zdecyduje się na Gravesena"
    "Kowalski mu nie lezał, to teraz moze Andersson"
    "Jak nie idzie, to moze Gerhard"?

    W efekcie przed moim pierwszym w kibicowskiej karierze bezposrednim meczu o wszystko, najwazniejsze tematy to czy Lindgren pojedzie na Gerhardzie czy Gravessienie, albo czy Holder dostanie cos od Kowalskiego i bedzie szybszy.

    Nie tędy chyba droga, żużel to nie F1.
    Żużel to może nie F1, ale to sport motorowy, więc sprzęt ma ogromne/kluczowe znaczenie i tego nie zmienisz. Zwłaszcza, kiedy umiejętnościami stricte jeździeckimi obecnie praktycznie cała czołówka jest na zbliżonym poziomie. Decyduje sprzęt, determinacja, pewność siebie. Przy czym to pierwsze wpływa na drugie i trzecie (zwłaszcza).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  20. Powrót do góry    #9423
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Tutaj raczej zgodzilbym sie z Kingpinem, jestem przeciwny wszelkim ograniczeniom, Anglicy chca wrocic do Goddenow, my chcemy F1 i wielkich nazwisk, prosze bardzo, wolnoc Tomku w swoim domku, zobaczymy dokad nas ten wyscig zbrojen i taplanie sie w gronie wzajemnej adoracji zaprowadzi. Zreszta ja caly czas uwazam, ze z tymi tunerami to lipa jest, panowie ze spoldzielni tunerskiej pewnie co jakis czas spotykaja sie na wyspach bergamutach przy dobrej whisky i popalajac kubanskie cygara, smieja sie ze swoich klientow zawodnikow wyrywajacym sobie silniki, ktore przestaja jechac po paru biegach, a po remoncie nadaja sie na szrot. Ale cos z tym fantem powinno sie chyba rzeczywiscie zrobic, bo nawet w F1 jest limit jednostek napedowych na sezon. Jesli w Anglii maja ten sam zuzel, bez moze topowych nazwisk, ale kilku zawodnikow z SGP tez sie tam przewija i daje rade odjechac wiecej meczy za duzo mniejsze stawki to kto tutaj lepszy biznes robi?
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  21. Powrót do góry    #9424
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,388
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Dlatego należy wprowadzić zakaz tuningu. Tylko fabryczne silniki. Żużel to nie motogp, więc technologia rozwijana w żużlu ma się nijak do czegokolwiek. Nawet w MX pewne rzeczy można użyć potem w motocyklach crossowych, ale żużel? To nie są motocykle z których korzystać może każdy co dzień. Marzy mi się by o wszystkim decydowały umiejętności i umiejętność dostrojenia ustawień silnika.

  22. Powrót do góry    #9425
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Znow przeczysz faktom, ale przyjmuje ze zrozumieniem, bowiem w angielskich mediach zuzel nie gosci na pierwszych stronach. Prawda niestety jest taka, ze jak dotad my sie do nich dostosowujemy, pierwszy przyklad z brzegu tlumiki. Zyski z SGP ida w pierwszej kolejnosci do amerykanskiej korporacji i oni dyktuja warunki, gdzie tak naprawde maja w dupie czy Greg lub Janowski bedzie IMS, byle potega Polska bulila haracz. A jak FIM zdominowany przez marynarki z egzotycznych krajow postanowi, ze mamy jezdzic na dwuzaworowych to bedziemy jezdzic, chyba ze wierzysz iz nasz smakosz kawioru Witkowski sie postawi. Bez urazy Kingpin, ale ja bym wolal zebysmy w tej kwestii gorowali, zeby wielu z naszych rodakow, co podobnie jak Ty wyjechalo z naszego imperium, nie musialo sie ta dominacja cieszyc i pysznic jedynie na urlopie lub od Swiat Bozego Narodzenia. Jeszcze sporo do zrobienia przed nami, bo na razie jestesmy taka potega jak swego czasu rdzenni Amerykanie, oni nam paciorki, a my im cala ziemie i jeszcze podskakujemy z duma jak dobry interes z glupcami ubilismy.
    Kompletnie o czym innym.
    Jesteśmy w tej chwili potęga w sportowym znaczeniu w porównaniu z Angolami i moim zdaniem intencje co do tego byly w moich postach jasne.
    Ty poruszasz zupełnie inny temat i konfrontujesz go z maja teza, co się niestety kupy nie trzyma.
    Struktury organizacyjne w FIM są jasne, właściciel praw do GP znany więc trzeba się dostosować. Najważniejsze, żeby nie robić sobie pod górkę, co niestety czasem ma miejsce.
    Mnie osobiście dziwi ta fascynacja angielskim speedwayem, bo syfu tam nie mniej niż u nas a poziom dużo niższy.
    Najlepsze w wykonaniu czcicieli ligi brytyjskiej jest wypominanie naszej lidze najemników. Są i będą, ale u nas przynajmniej nikt na łeb nie upadł i taki Doyle czy Lindgren nie może w sobotę walczyć jak lew ku czci Rybnika a w niedziele ginąć za Falubaz, więc jeśli jeszcze raz zateskisz za mądrością Angoli, bo się najemnicy w Get Well nie podobaja, przypomnij sobie jak to jest tam gdzie jest podobno cool i mądrze.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-08-2017 o 15:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #9426
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Mylisz mnie z kims innym. Nie jestem koneserem angielskiej ligi, wrecz przeciwnie, ale uwazam, ze tamtejsi promotorzy maja do najemnikow duzo bardziej zdrowe i realistyczne podejscie niz nasi malowani prezesi. Nie daja sie wodzic za nos gwiazdeczkom, o ktorych poza paroma sredniej wielkosci miasteczkami w polskim imperium malo kto slyszal. Doylowi lub Lindgrenowi i tak wszystko jedno, z kim jedzie w parze w Polsce lub przeciwko nastepnego dnia w Anglii, Szwecji - dla nich liczy sie tylko SGP, a ligi to tylko mniej lub bardziej dochodowy trening. Nie mam zludzen i Tobie rowniez proponuje sie ich pozbyc, przypomnij sobie za jakis czas kiedy nasze australiskie bozyszcze bedzie skakac w innym klubie. No chyba ze caly czas mamy zostac potentatem takze na krajowym podworku i kolejny sezon biadolic, ze mamy pecha do transferow

    Decyzyjnie jestesmy w zuzlu pariasami. Dobrze, ze chociaz tutaj mamy podobny poglad, chociaz jestes niekonsekwentny z tym dostosowywaniem, sam sobie przeczysz na jednej stronie. Zobacz, chcielismy byc cwansi od Angoli i wymyslilismy jakies durne oswiadczenia, ktore teraz nasz Senator w pocie czola musial obchodzic, zapewne za drobna oplata Sami wychodzimy na idiotow i tyle mamy do gadania, ale w licytowaniu sie o zawodnikow i kolejna runde SGP nikt nam nie podskoczy.

    Sportowo nie ma o co sie klocic. Mamy po latach swoje piec minut, daj Boze dluzej, ale jesli policzyc ile nam to czasu zajelo, wszystkie naklady, kredytem i publicznymi pieniedzmi pompowany balon nie widze powodow do szpanu. Troche tak jakby Anglosasi pysznili sie, ze sa potega w krykiecie, albo Irlandczycy w futbolu gealickim. Znaj proporcjum mocium panie.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  24. Powrót do góry    #9427
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Rozumiem,
    ale w takim razie nie powinno sprawić Ci trudności wymienienie z nazwiska tych co to traktują polska lige treningowo a SGP zawodowo.
    Wrzuć kilka.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #9428
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cały sezon się zbierało, ale ten 8 bieg z dzisiejszych zawodów przeważył szalę...
    Mieliśmy rok temu nieużywanego, niewykorzystanego Mroczką. A dziś to 15x lepszy zawodnik od Walaska i nie tylko od Walaska, żeby już nie wskazywać z nazwiska.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #9429
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Buszmen a Mroczka jest lepszy od Miedziaka?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  27. Powrót do góry    #9430
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Rozumiem,
    ale w takim razie nie powinno sprawić Ci trudności wymienienie z nazwiska tych co to traktują polska lige treningowo a SGP zawodowo.
    Wrzuć kilka.
    Chyba po tylu moich postach juz wiesz, ze w zuzlu nazwiska nie sa dla mnie najwazniejsze. Zreszta na to pytanie odpowiedz znajdziesz juz niedlugo sam, jak wypadna nasi zawodowcy - Walasek Grzegorz, Holder Krzysztof w konfrontacji z amatorami z ligi angielskiej Lindgrenem Fryderykiem i cala reszta. Mam nadzieje, ze syndrom SGP dotknie tym razem Szweda, poprawic wczorajszy wynik punktowy naszemu czempionowi gardzacemu angielska amatorka bedzie duzo latwiej
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  28. Powrót do góry    #9431
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Wiedzialem,ze tak bedzie.
    Bez odbioru.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Cały sezon się zbierało, ale ten 8 bieg z dzisiejszych zawodów przeważył szalę...
    Mieliśmy rok temu nieużywanego, niewykorzystanego Mroczką. A dziś to 15x lepszy zawodnik od Walaska i nie tylko od Walaska, żeby już nie wskazywać z nazwiska.
    Obserwuj jeszcze Brzozowskiego.
    Jak mu jakis bieg w sezonie wyjdzie,nie zapomnij przypomniec o
    ujowej polityce kadrowej Torunia i od kogo z naszej kadry jest lepszy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #9432
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Heh, zero pokory, refleksji i nieustanna megalomania
    Polityka taka dobra, że przyniosła skutek w postaci zajęcia ostatniego miejsca w rozgrywkach.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    polewaczka (13-08-2017)

  31. Powrót do góry    #9433
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Wiedzialem, ze tak bedzie Lindgren, jak przystalo na zawodnika po udanym wystepie w SGP nazajutrz w lidze polskiej zkoncentrowany jak na trening punktowany, skasowal Pawla i zanim Mrozek mu przetlumaczyl na translatorze, ze to nie pokazy kamikadze los Rybnika zostal przypieczetowany. Brawo my. Zawodowcy jak nasz Chris najlepsze motory od Adriana oszczedzaja na decydujace mecze w lidze

    By the way. Przyklad Korneliussena w najlepszej lidze swiata, oderwanego od hamburgera w jakims macdonaldzie definitywnie potwierdza teze o glupocie angielskiego regulaminu. Cale szczescie na wypadek kontuzji mozna kogos awaryjnie z Wysp sciagnac, a perly wyslac na zmywak i snic sny o potedze.

    Jeszcze tylko POLADA i charaszo, otwieramy szampany.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 13-08-2017 o 19:48
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  32. Powrót do góry    #9434
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    No cóż, plan minimum jest. Teraz trzeba jakoś uświadomić Leszno, żeby nie próbowali jakiejś sztuczki, bo może to się dla nich bardzo źle skonczyć.

  33. Powrót do góry    #9435
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Do Walaska z kwiatami powinniście iść. 😀

  34. Powrót do góry    #9436
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Do Walaska z kwiatami powinniście iść. 😀
    Walasek dzięki Termosowi zarobił w końcu pierwsze od kilku lat prawdziwe i solidne pieniądze. Na emeryture jak znalazł.

  35. Powrót do góry    #9437
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Do Walaska z kwiatami powinniście iść. 😀
    I nowym kontraktem na sezon 2018.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  36. Powrót do góry    #9438
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    No cóż, plan minimum jest. Teraz trzeba jakoś uświadomić Leszno, żeby nie próbowali jakiejś sztuczki, bo może to się dla nich bardzo źle skonczyć.
    Patrzmy na siebie.
    Beda chcieli to nas udupia,czy w Lesznie czy przy stoliczku.
    Trzeba jechac do konca i wygrac z GKM.
    Oni raczej utrzymanie bede miec pewne,wiec jest nadzieja,
    ze nie beda polowac pod banda na naszych.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Heh, zero pokory, refleksji i nieustanna megalomania
    Polityka taka dobra, że przyniosła skutek w postaci zajęcia ostatniego miejsca w rozgrywkach.
    Poknij sie w leb.
    Nikt nie mowi,ze polityka byla dobra.
    Tylko ile mozna sluchac tego pi.e.rdol.eni.a?
    Za chwile wyjedziesz z Kurtzem i bedzie sie upajal swoja za.je.bistoscia,megalomanie.

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Wiedzialem, ze tak bedzie Lindgren, jak przystalo na zawodnika po udanym wystepie w SGP nazajutrz w lidze polskiej zkoncentrowany jak na trening punktowany, skasowal Pawla i zanim Mrozek mu przetlumaczyl na translatorze, ze to nie pokazy kamikadze los Rybnika zostal przypieczetowany. Brawo my. Zawodowcy jak nasz Chris najlepsze motory od Adriana oszczedzaja na decydujace mecze w lidze
    Heh, zero pokory, refleksji i nieustanna megalomania
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-08-2017 o 19:58
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #9439
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Myślicie, że działacze Leszna zaryzykują przegraną z mocno osłabionym ROW-em? Przecież to nie przejdzie, prędzej uwierzę, że nie odejmą punktwó Rybnikowi jeśli będą chcieli spadku torunia.

  38. Powrót do góry    #9440
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Myślicie, że działacze Leszna zaryzykują przegraną z mocno osłabionym ROW-em? Przecież to nie przejdzie, prędzej uwierzę, że nie odejmą punktwó Rybnikowi jeśli będą chcieli spadku torunia.
    To nie jest takie trudne wbrew pozorom. To jest żużel, wystarczy że trzech seniorów złapie "kontuzje na treningu", defekty, taśmy, ogólny pech w meczu.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Patrzmy na siebie.
    Beda chcieli to nas udupia,czy w Lesznie czy przy stoliczku.
    Trzeba jechac do konca i wygrac z GKM.
    Oni raczej utrzymanie bede miec pewne,wiec jest nadzieja,
    ze nie beda polowac pod banda na naszych.


    Nie będą mieli pewnego utrzymania, jak dzisiaj przegrają, co wykluczone nie jest.

  39. Powrót do góry    #9441
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Dajcie spokój z tymi teoriami spiskowymi, bo tego się czytać nie da. Leszno nie odpuści Rybnikowi. My skupmy się lepiej na tym jak dokonać cudu i obronić bonus z Grudziądzem. Jeśli Paweł będzie zdrowy to ja bym chyba odstawił MJJ. Jest dramatycznie wolny nawet na szybkim sprzęcie Miedziaka. W Grudziądzu, to może obecnie najwyżej z juniorami powalczyć.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    kingpin (13-08-2017)

  41. Powrót do góry    #9442
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    czy Mrozek przeprosi za Fretkę?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  42. Powrót do góry    #9443
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    153
    Podziękowania: 26 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Dajcie spokój z tymi teoriami spiskowymi, bo tego się czytać nie da. Leszno nie odpuści Rybnikowi. My skupmy się lepiej na tym jak dokonać cudu i obronić bonus z Grudziądzem. Jeśli Paweł będzie zdrowy to ja bym chyba odstawił MJJ. Jest dramatycznie wolny nawet na szybkim sprzęcie Miedziaka. W Grudziądzu, to może obecnie najwyżej z juniorami powalczyć.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
    Ale czy my czasem nie jedziemy u siebie i obrona bonusa nie oznacza jednocześnie wygrania meczu za trzy?
    edit: faktycznie obrona bonusa to nie trzy punkty - meja kulpa
    Ostatnio edytowane przez longlay1 ; 13-08-2017 o 23:41

  43. Powrót do góry    #9444
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Jedźiemy u siebie ale obrona bonusa nie oznacza 3pkt.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Yozayan (13-08-2017)

  45. Powrót do góry    #9445
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Generalnie czy się utrzymamy czy nie to i tak priorytetem powinno byc zatrudnienie Lecha Kedziory. Jak patrze na jego wyniki to uważam że jet to najbardziej niedoceniany menadżer.

  46. Powrót do góry    #9446
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Kedziora? Za slabe nazwisko do galacticos. Poza tym kupczył punktami zdaje się, po naszemu #niegrałfair. Mamy Jacka Zizou Falubaza, a ty proponujesz Wdowczyka z Kielc.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #9447
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Leszno wygrywając z ROWem za 3, może uniknąć półfinału z Wrocławiem, co będzie im raczej na rękę ; ) Myślę, że zdecydowanie większym problemem jest to, kim mamy wygrać z GKMem.. Bez Hancocka, Pawła i Miedziaka, to niestety, ale GKM będzie faworytem tego spotkania...

  48. Powrót do góry    #9448
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    I tym sposobem, broniąc bonus z GKM, Frątczak obroni E-ligę, nie wygrywając żadnego meczu Tak hipotetycznie. Ciekawe, czy Artemowi będzie sprawdzał maszyny...

    A co do Madsa, to zawsze miał problemy z wagą, ale jego obecny wygląd na motocyklu to dodatkowo kwestia tego, że używa on ten nadmuchującej się w razie upadku kamizelki.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  49. Powrót do góry    #9449
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Skoro Leszno wygra z Rybnikiem, nam wystarczy bonus z GKM. Niestety dla Rybnika, taka jest rzeczywistość.

    Za dzisiejszy mecz brawa dla chłopaków. Praktycznie bez trzech z podstawowego składu udało się ukulac tyle ile trzeba, w dodatku na wyjeździe.
    Igor i Walasek,największe brawa.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-08-2017 o 22:11
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #9450
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Czyli ze te -5 dlaRubnika to juz pewny pewnik, jak widac po komentarzach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •