Strona 48 z 315 PierwszyPierwszy ... 3846474849505898148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,116 do 2,160 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #2116
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Z wypowiedzi Termita w nowosciach wychodzi na to, ze z Zagarem w klubie nikt slowa nie zamienil odnosnie jazdy w KST !
    Podobno dzwonili prezesi innych klubow z pretensjami, ze nasi podbijaja jego cene.
    Chytra cwana bestia z tego Macieja nie lubie typa !
    Tam bodajże było napisane, że on osobiście nie zamienił słowa z Zagarem. I miałoby to sens skoro podobno transferami zajmuje się Gajeś (z naciskiem na podobno).

  2. Powrót do góry    #2117
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    W dupach się Wam poprzewracało.
    Skład który prawdopodobnie będzie będzie jedynym z najciekawszych a wy marudzicie.
    Skąd pewność że nie będzie Play off każdy to jest jakiś Nostradamus czy jak?
    Będzie młodość ,będzie doświadczenie.
    Zgadzam się że każdy z tych chłopaków może pojechać piach ale równie dobrze może być ze Greg do składu się nie załapie bo młodzież go wyrzuci że składu. I jestem pewien jazdy w Play off bo mlodziaki są ambitne i któryś musi wypalić .
    A faworytem do medalu jak dla mnie jest Wrocław. Lebiediev to jak dla mnie strzał w 10 plus Bober Janowski będzie lepszy Milik i Tai. Skład petarda ja uważam bynajmniej

    Zapomnieliście już jak to Toruń nazywało sie "umieralnią"?Wszyscy zawodnicy nowi obniżali loty,wszyscy,nawet Hancock obniżył u nas średnią,nikt nigdy nie odpalił,odpalali wszyscy po odejściu,więc jakos nie wierzę,w odpalanie u nas,dziwię się że niektórzy są w takiej euforii patrząc na nasze kontrakty.

  3. Powrót do góry    #2118
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    Zapomnieliście już jak to Toruń nazywało sie "umieralnią"?Wszyscy zawodnicy nowi obniżali loty,wszyscy,nawet Hancock obniżył u nas średnią,nikt nigdy nie odpalił,odpalali wszyscy po odejściu,więc jakos nie wierzę,w odpalanie u nas,dziwię się że niektórzy są w takiej euforii patrząc na nasze kontrakty.
    Dlatego bierzemy MJJ/ MZ i Walaska, ponieważoni już gorzej pojechać nie mogą

  4. Powrót do góry    #2119
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Ale pomyśl zawsze były gwiazdy z top które braliśmy po wybitnych sezonach.
    Jak masz top sezon to już wyżej nie podskoczysz prawda?
    Teraz jest szansa na odwrót od tej tezy i przy okazji dać wypłynąć innym zawodnikom. Pamiętasz mecz z Włókniarz Vipy Greg i Nicki najwyższe średnie w lidze a tu młody MJJ i jeszcze młodszy Ward robią wyjadaczy jak się patrzy. Stadion wtedy żył meczem euforia na maxa 4 biegi z rzędu po 5:1. I to był powód do radości. A dotychczas były kontraktowane gwiazdy i jak one wygrywaly to była gadka to przecież one są od wygrywania jak duuupa do srania . A jak gwiazda przegrała to było nosz kutwa co za ***** jak on jeździ bierze kasę a tak obniżył loty.
    Teraz pomysl i się zastanów czy nie mam racji

  5. Powrót do góry    #2120
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    no tak skoro liderem pary ma być Przedpełski...

    Przedpełski/MJJ versus Dudek/Hampel
    j/w versus Sajfudinov/Kołodziej


    czyli na starcie mamy 5:1 w juniorskim i 5:1 w kolejnym...

    sorki za brak wiary w Pawła ale musiałby się mega ogarnąć żeby robić te 9 - 12 punktów na liderach innych drużyn.

    oj ciężki nas czeka sezon.
    Vs Dudek - Karpov
    Emil z Koldim też razem będą jeździć tylko w w ostatnim biegu

  6. Powrót do góry    #2121
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    W najsmielszych snach nie mozna sadzic aby taki sklad, chocby nie wiem jak ODPALIŁ, mogl wyprzedzic w tabeli taką czwórke jak: Gorzow, Zielona Wroclaw, Leszno (kolejnosc nieprzypadkowa).


    Zakładam ze tym pociskiem transferowym ma byc MJJ i Falasek. Nasi działacze kompletnie udupili transfery w tym roku. Nie obudzili sie z zeszlego roku, i byli święcie przekonani ze wszystkie kluby beda kontynuowały polityke zaciskania pasa. A tutaj kazdy chcial sie "dozbroic", zatem koniunktura znów w góre. Zanim sie zorientowali o co chodzi, było juz za poznio, a Termos przestał nagle mlaskac ozorem o takim czy innym medalu za rok

    Zastanawiam sie, czy walka o 5-te miejsce, komplet udupionych wyjazdów, i przerzedzona Motoarena wyjdzie na dobre klubowi i kibicom. Ambitna druzyne mielismy juz w tym roku, a mimo wszystko nas kibiców nakrecała do konca walka o mistrza, w szczególnosci niezapomniany półfinał z Falubazem.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Agent_Cooper za jego przydatny post!

    maci78 (04-11-2016)

  8. Powrót do góry    #2122
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Ale pomyśl zawsze były gwiazdy z top które braliśmy po wybitnych sezonach.
    Jak masz top sezon to już wyżej nie podskoczysz prawda?
    Teraz jest szansa na odwrót od tej tezy i przy okazji dać wypłynąć innym zawodnikom. Pamiętasz mecz z Włókniarz Vipy Greg i Nicki najwyższe średnie w lidze a tu młody MJJ i jeszcze młodszy Ward robią wyjadaczy jak się patrzy. Stadion wtedy żył meczem euforia na maxa 4 biegi z rzędu po 5:1. I to był powód do radości. A dotychczas były kontraktowane gwiazdy i jak one wygrywaly to była gadka to przecież one są od wygrywania jak duuupa do srania . A jak gwiazda przegrała to było nosz kutwa co za ***** jak on jeździ bierze kasę a tak obniżył loty.
    Teraz pomysl i się zastanów czy nie mam racji
    Doyle, Grisza - czy to były gwiazdy z top po wybitnych sezonach?
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #2123
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    W najsmielszych snach nie mozna sadzic aby taki sklad, chocby nie wiem jak ODPALIŁ, mogl wyprzedzic w tabeli taką czwórke jak: Gorzow, Zielona Wroclaw, Leszno (kolejnosc nieprzypadkowa).


    Zakładam ze tym pociskiem transferowym ma byc MJJ i Falasek. Nasi działacze kompletnie udupili transfery w tym roku. Nie obudzili sie z zeszlego roku, i byli święcie przekonani ze wszystkie kluby beda kontynuowały polityke zaciskania pasa. A tutaj kazdy chcial sie "dozbroic", zatem koniunktura znów w góre. Zanim sie zorientowali o co chodzi, było juz za poznio, a Termos przestał nagle mlaskac ozorem o takim czy innym medalu za rok

    Zastanawiam sie, czy walka o 5-te miejsce, komplet udupionych wyjazdów, i przerzedzona Motoarena wyjdzie na dobre klubowi i kibicom. Ambitna druzyne mielismy juz w tym roku, a mimo wszystko nas kibiców nakrecała do konca walka o mistrza, w szczególnosci niezapomniany półfinał z Falubazem.
    A dlaczego nas ten mecz z Falusami tak nakręcił, bo nie byliśmy faworytami i tu znów wracamy do punktu wyjścia o którym pisałem w dwóch poprzednich postach

  10. Powrót do góry    #2124
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Doyle, Grisza - czy to były gwiazdy z top po wybitnych sezonach?
    Grisza był na pewno po dobrym sezonie. Jakąś tam gwiazdą ligi na pewno jest. Doyle wtedy pozamiatał ligę niżej.

    Termos ogólnie się ośmieszył buńczucznymi zapowiedziami walki o złoto.
    Trzeba się modlić o dobry sezon Miedziaka i Pawła. O chęci do jazdy Grega i takiego jak w tym roku Holdera.

  11. Powrót do góry    #2125
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    A dlaczego nas ten mecz z Falusami tak nakręcił, bo nie byliśmy faworytami i tu znów wracamy do punktu wyjścia o którym pisałem w dwóch poprzednich postach


    Trzeba opierac swoje szanse na czyms wiecej niz wiara i chciejstwo. Jeszcze w tym wieku w Apatorze nie bylo tak ,zeby kazdy pojechal swoje 100% mozliwosci, juz tym bardziej zeby dodatkowo paru zawodników wybiło sie ponad przecietna. Za duzo tych tych czynników ktore musza zaistniec w jednym momencie.
    Nie bede oczywiscie pomijał faktu ze oprócz nie budzącej respektu seniorki , dysponujemy miernymi juniorami, a ta składowa w kazdym roku potwierdza , jakim jest czynnikiem na koncowy wynik zespołu.

  12. Powrót do góry    #2126
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Niesamowite jak MJJ jednym udanym meczem przykrył cały sezon piachu który jechał co niedzielę.
    Że jeszcze ktokolwiek rozważa powierzenie mu miejsca w składzie (choćby ze straszakiem Walasem).

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariner za jego przydatny post!

    Reptile (04-11-2016)

  14. Powrót do góry    #2127
    Użytkownik Awatar Anrutek
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 25 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Roman juz raz wrocil.... w polowie drogi do ZG.
    A co przeszkadzało Ci to?
    Bo mi nie. Facet z zasadami.
    Ważne że zawsze starał się aby skład był jak najlepszy, a nie jakieś wynalazki typu Walasek, Zagar czy MJJ. Dla mnie taki skład to tragedia.
    To już mógł zostawić Mroczkę i Gomólskiego, może niech senator odda jeszcze Hancocka.

  15. Powrót do góry    #2128
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Od czasu przejęcia klubu przez Romka takiej ch..ujni jeszcze nie było, Jensen to poziom Miedziana, Walasek Gomólskiego.
    Jak chcemy walczyć o PO to chyba tylko Nikus może nas tam wprowadzić.

  16. Powrót do góry    #2129
    Użytkownik Awatar Anrutek
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 25 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Od czasu przejęcia klubu przez Romka takiej ch..ujni jeszcze nie było, Jensen to poziom Miedziana, Walasek Gomólskiego.
    Jak chcemy walczyć o PO to chyba tylko Nikus może nas tam wprowadzić.
    Jestem za. Tylko Nicki może nas uratować.

  17. Powrót do góry    #2130
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Niesamowite jak MJJ jednym udanym meczem przykrył cały sezon piachu który jechał co niedzielę.
    Że jeszcze ktokolwiek rozważa powierzenie mu miejsca w składzie (choćby ze straszakiem Walasem).
    No dokładnie. Ja już przestałem wierzyć w Jensena. Cały sezon w Gorzowie jechał totalne dno. Troszkę lepiej było pod koniec, ale coś z tym chłopakiem jest jednak nie tak. Umiejętności ogromne, ciągle młody, ale od kilku sezonów to on stoi w miejscu, a nawet powiedziałbym, że się cofa. Pojedyncze przebłyski tego nie zmienią. To nie jest przypadek, że co rok zmienia klub w PL. Aczkolwiek z tym straszakiem Walaskiem to bym nie przesadzał . Na dzień dzisiejszy to Walasek mógłby walczyć o skład w Częstochowie z Ułamkiem .

    Jeśli faktycznie w Toruniu znajdą się Jack Holder i Patrick Hansen to może być ogromna inwestycja na przyszłość. Szczególnie Hansen. Takie młode talenty często nie boją się rzucania na głęboką wodę i potrafią odpalić z niczego. Ja bym zdecydowanie stawiał na tą dwójkę, a nie na słabego Jensena czy zwłaszcza Walaska. W ekstralidze potrafił odnaleźć się Milik. Potrafił Karpov. Nie wiem dlaczego nie mieliby się odnaleźć Holder i Hansen. Oczywiście nie ma co wymagać cudów, ale ja się nie zdziwię jak te chłopaki pojadą kilka razy na 8-10 punktów. Wystarczy sobie przypomnieć jak było z Chrisem we Wrocławiu w 2007 roku albo z Emilem w Bydgoszczy. Trafia taki młody, zdolny gość do ekstraligi i od razu widać czy ma potencjał.

    Na papierze to na pewno nie jest skład na złoto, może być też ciężko o PO. Jednak czy rok jazdy tańszym i teoretycznie słabszym składem to jakaś wielka tragedia ? Przecież nie co roku trzeba bić się o medale, a tak mogą być podwaliny pod fajny zespół w przyszłości.
    TeamLindgren

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    el_kwas (04-11-2016), j-rules (04-11-2016)

  19. Powrót do góry    #2131
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Anrutek Zobacz posta
    A co przeszkadzało Ci to?
    Bo mi nie. Facet z zasadami.
    Ważne że zawsze starał się aby skład był jak najlepszy, a nie jakieś wynalazki typu Walasek, Zagar czy MJJ. Dla mnie taki skład to tragedia.
    To już mógł zostawić Mroczkę i Gomólskiego, może niech senator odda jeszcze Hancocka.
    Przecież MJJ jeździł w Unibaxie 😁
    !Adrian walcz!

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    j-rules (04-11-2016)

  21. Powrót do góry    #2132
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Grisza był na pewno po dobrym sezonie. Jakąś tam gwiazdą ligi na pewno jest. Doyle wtedy pozamiatał ligę niżej.

    Termos ogólnie się ośmieszył buńczucznymi zapowiedziami walki o złoto.
    Trzeba się modlić o dobry sezon Miedziaka i Pawła. O chęci do jazdy Grega i takiego jak w tym roku Holdera.
    Poważnie?! Odjechanie 14 (słownie : czternastu) biegów to dobry sezon? Gratuluję.
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #2133
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Objętościowo ten skład przypomina bardziej drużyne 1/2 ligową, oni tam lubią kupić 8 czy 9 gości i mocno rotować składem

    Jepsen Jensen ma za sobą fatalny sezon, i mocno przeciętny 2015.
    Natomiast w 2014 (1,802) i 2013 (1,864) pojechał na poziomie Vaca. A trzeba podkreślić, ale Vac jezdzil w parze z Gomolski, natomiast Jensen w 2013 glownie z Holta, w 2014 najczesniej Holta/Kildemand.
    W dodatku pewne doświadczenie z pelnego sezonu rok temu w GP i w 2017 bedzie mial dopiero 25 lat.

    Jestem przekonany, ze chlopak ma przyszłość w czołówce. Pytanie kiedy. Iversen dopiero w 30 roku zycia wszedł do czołówki.

  23. Powrót do góry    #2134
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Mroczka wrócił do Tarnowa - ostatnia
    nadzieja na sensownego piątego seniora upadła
    !Adrian walcz!

  24. Powrót do góry    #2135
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Mroczka wrócił do Tarnowa - ostatnia
    nadzieja na sensownego piątego seniora upadła
    Jest jeszcze taki asior jak Jura Pavlic.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 04-11-2016 o 22:45
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Powrót do góry    #2136
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    chciałem coś napisać ale mi przeszło....

    w piątek po kubusiu już nic się nie pisze...


    stawiam toruńską pigwówkę że ze rok w sierpniu będzie płacz że koniec sezonu i radość że udało się uniknąć baraży...

    do tego hancock odpadnie za rok a my nie mamy nikogo.

    Plecak + Termos... słaboiutko panowie. będzie bida na MA.

  26. Powrót do góry    #2137
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Anrutek Zobacz posta
    A co przeszkadzało Ci to?
    Bo mi nie. Facet z zasadami.
    Ważne że zawsze starał się aby skład był jak najlepszy, a nie jakieś wynalazki typu Walasek, Zagar czy MJJ. Dla mnie taki skład to tragedia.
    To już mógł zostawić Mroczkę i Gomólskiego, może niech senator odda jeszcze Hancocka.
    Za Romana w Unibaxie byly wynalazki typu i Zagar I MJJ

  27. Powrót do góry    #2138
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Za Romana w Unibaxie byly wynalazki typu i Zagar I MJJ
    Teraz oboje są do wzięcia i historia może zatoczyć koło .

    Tak swoją drogą, to jest niesamowite, że tak bogaty i stabilny klub (za jaki Apator uchodzi) oddał w ostatnich sezonach do innych klubów takich świetnych zawodników jak: Sajfutdinow, Ward, Doyle, czy Laguta. A na przyszły sezon został z 47-letnim Hancockiem. A teraz o wyciągnięcie lidera jest ciężko.

  28. Powrót do góry    #2139
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Nie wiem skąd ten lament.

    W 2005 mieliśmy skład: Crump, Jaguś, Smith, Puszakowski, M.Jaguś, Miedziński, Ząbik. Większość na forum obstawiała nas jako głównego kandydata do spadku.
    Tak naprawdę 3 dziury a seniorce, wynik ratowali juniorzy, ale średnie chyba mieli około 1,5.

    I był awans do PO? Był

    No i jeszcze chciałbym przypomnieć kto w kwietniu 2016 był faworytem rozgrywek, a jak w skończył.

  29. Powrót do góry    #2140
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez p00lie Zobacz posta
    Nie wiem skąd ten lament.

    W 2005 mieliśmy skład: Crump, Jaguś, Smith, Puszakowski, M.Jaguś, Miedziński, Ząbik. Większość na forum obstawiała nas jako głównego kandydata do spadku.
    Tak naprawdę 3 dziury a seniorce, wynik ratowali juniorzy, ale średnie chyba mieli około 1,5.

    I był awans do PO? Był

    No i jeszcze chciałbym przypomnieć kto w kwietniu 2016 był faworytem rozgrywek, a jak w skończył.
    to było 11 lat temu...

  30. Powrót do góry    #2141
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    No tak, ale co z tego? Bodajże w 1990 też nas typowali do spadku - Żaba i szczawie. Jak było to wiemy

  31. Powrót do góry    #2142
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez p00lie Zobacz posta
    No tak, ale co z tego? Bodajże w 1990 też nas typowali do spadku - Żaba i szczawie. Jak było to wiemy
    No ale wtedy był młody, bo 28 letni trener Stasiu Miedziński, któremu chciało się pracować a teraz jest Jacek Gajewski
    Powiadam Wam- będzie dobrze ! Ktoś w końcu musi u nas kiedyś zaskoczyć ! Ja stawiam, że 3 punkty na mecz robić będzie któryś z juniorów a Jensen pojedzie sezon życia !

  32. Powrót do góry    #2143
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2014
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Anrutek Zobacz posta
    A co przeszkadzało Ci to?
    Bo mi nie. Facet z zasadami.
    Ważne że zawsze starał się aby skład był jak najlepszy, a nie jakieś wynalazki typu Walasek, Zagar czy MJJ. Dla mnie taki skład to tragedia.
    To już mógł zostawić Mroczkę i Gomólskiego, może niech senator odda jeszcze Hancocka.
    Tragedia to może być w Bydgoszczy gdzie żużel jest już na krawędzi i być może za chwilę kompletnie upadnie. U Was to jest stabilna sytuacja finansowa i fajny skład, który na MA będzie nie do ruszenia a i może w cuglach wjechać do PO. Korona Apatorowi z głowy nie spadnie jak jeden sezon nie będzie wymieniany w roli faworyta. Tragedia... pfff. Sorry kolego ale jak widzę takie wpisy to mam wrażenie, że era Karkosika i MA przyniosła żużlowi w Toruniu sporą ilość kibiców sukcesu, dla których jak nie ma składu napakowanego gwiazdami to "ja mam to w du.pie i karnetu nie kupuję". Jednym słowem, trochę się w piernikowie rozpuściliście.

  33. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi macasm za jego przydatny post!

    apator_uk (05-11-2016), el_kwas (05-11-2016), energo (05-11-2016), kingpin (05-11-2016), kowjanko (04-11-2016), lego (05-11-2016), p00lie (05-11-2016), stone_gossard (05-11-2016)

  34. Powrót do góry    #2144
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Moi drodzy,z pewnego poziomu sportowego się nie wypada,degraduje na własne życzenie.To co się dzieje w przeciągu 2 miesięcy od ostatniego ligowego biegu w klubie toruńskim tj porażka.Porażka kadrowa,porażka wizerunkowa i może być porażka finansowa.Szkoda,ale żal patrzeć jak marnuje się wynik sportowy i wizerunkowy osiągnięty w tym sezonie.Ludzie lubią się cieszyć,pragną wygranych rywalizacji,a nie zastanawiać się z kim wygramy na wyjeździe albo jak dużo przegramy w Gorzowie czy Rybniku,Częstochowie.Nie wierzę.

  35. Powrót do góry    #2145
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Dobry skład, w którym to do bycia jednym z liderów będzie szykowany Paweł Przedpełski. Nie zostanie popełniony błąd, kiedy to w 2008 roku odsunięty został kosztem sprowadzonego Hansa Andersena- Karol Ząbik. Fakt. Zdobyliśmy wtedy tytuł DMP, ale straciliśmy wspaniale rozwijającego się dotąd wychowanka.
    Zresztą z regularnie startującym wtedy Karolkiem też mogło się to przecież udać

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Krajesky (04-11-2016)

  37. Powrót do góry    #2146
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    A mi się akurat skład podoba. Zobaczymy kto będzie tym ostatnim zawodnikiem i jechaneczka. Nazwiska nie jeżdżą i to wiemy z własnego doświadczenia. Osobiście nie wierzę, żeby Walasek dostał szansę na poważne ściganie, chyba że na treningach i sparingach pokaże podobne możliwości do Holdera i Hancocka. Owszem, Jack Holder to jeszcze nie jest kandydat do jazdy w podstawowym składzie, więc będzie nim raczej ten "tajemniczy" nabytek, ale niezależnie od tego, czy będzie to MJJ, czy Zagar, czy może jeszcze ktoś inny, bardziej doświadczony od młodego Holdera i bardziej ambitny od Walaska, jestem o wynik drużyny spokojny. Wiadomym jest, że w Gorzowie o wygraną będzie ciężko, w ZG, czy Lesznie również, ale nie jest powiedziane, że te drużyny u nas będą miały łatwo. Uważam, że powtórka z tego sezonu [przynajmniej teoretycznie] będzie jak najbardziej możliwa i wszystko zależy od tego jak zawodnicy przepracują zimę i się przygotują do sezonu.

    Należy przecież pamiętać, że tak jak niektórzy zawodnicy w przyszłym sezonie mogą wystrzelić z formą, tak i niektórzy mogą zaliczyć najgorszy sezon w swojej karierze. Innych mogą dosięgnąć kontuzję, bądź mogą się zmagać pół sezonu ze sprzętem. Oczywiście nikomu personalnie tego nie życzę, ale żużel jest takim sportem, że to się zdarza bardzo często i nie można takich rzeczy wykluczyć, a jak wiadomo mają one wpływ na postawę zawodników i wyniki klubów.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hain za jego przydatny post!

    kingpin (05-11-2016), mhsol (05-11-2016)

  39. Powrót do góry    #2147
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Gdybyśmy mieli na juniorce nadal Pawła, lub kogoś kto gwarantuje przyzwoity poziom sportowy wówczas zapewne nikt larum by nie podnosił ale w sezonie 2017 mecze będą musieli wygrywać seniorzy!!!
    I tu nasz pan Gajewski odniósł w tym roku porażkę, bo zarówno MJJ jak i Walasek to pusty śmiech na sali, a nie żaden wynik sportowy.
    Ale ok nie zawsze można walczyć o PO, ważne, że dzika nie ma więc karnet kupię ale zakładam, że raczej będą pustki na trybunach.

  40. Powrót do góry    #2148
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez p00lie Zobacz posta
    Nie wiem skąd ten lament.

    W 2005 mieliśmy skład: Crump, Jaguś, Smith, Puszakowski, M.Jaguś, Miedziński, Ząbik. Większość na forum obstawiała nas jako głównego kandydata do spadku.
    Tak naprawdę 3 dziury a seniorce, wynik ratowali juniorzy, ale średnie chyba mieli około 1,5.

    I był awans do PO? Był

    No i jeszcze chciałbym przypomnieć kto w kwietniu 2016 był faworytem rozgrywek, a jak w skończył.

    Kto teraz z juniorów ma nam ratować wynik?

  41. Powrót do góry    #2149
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Odnośnie kontraktów Hansena i J.Holdera, to w swojej niezbyt odległej historii mieliśmy już w tym samym czasie dwóch niebywale utalentowanych zagranicznych juniorów, także jeden pochodził z Australii, a ten drugi z Danii! Jeden niestety już nigdy dla nas nie pojedzie, a ten drugi być może będzie u nas w następnym sezonie!?

  42. Powrót do góry    #2150
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Gdybyśmy mieli na juniorce nadal Pawła, lub kogoś kto gwarantuje przyzwoity poziom sportowy wówczas zapewne nikt larum by nie podnosił ale w sezonie 2017 mecze będą musieli wygrywać seniorzy!!!
    I tu nasz pan Gajewski odniósł w tym roku porażkę, bo zarówno MJJ jak i Walasek to pusty śmiech na sali, a nie żaden wynik sportowy.
    Ale ok nie zawsze można walczyć o PO, ważne, że dzika nie ma więc karnet kupię ale zakładam, że raczej będą pustki na trybunach.
    Drogi Howardzie,
    moj ulubieniec Walasek ma walczyc o sklad.
    Nie ma miejsca w podstawowym za nazwisko czy metryke.
    Musi je sobie wywalczyc.
    Jesli to zrobi,ciezko mowic o porazce,bo bedzie to oznaczac,
    ze ktorys z naszej starej gwardii jedzie gorzej od niego a na to
    chybione transfery juz wplywu nie maja.
    Porazka bedzie tylko wtedy,jesli Walasek wygryzie ze skladu
    niespodzianke pana prezesa ale przy tym bedzie jechal i tak piach.

    Co do oglaszania porazki radze wstrzymac sie do pierwszych meczow.
    Nie zapominaj rowniez,ze mozna miec sklad naszpikowany gwiazdami
    a walczyc o ligowy byt.
    Nie wiem tego na pewno,ale podejrzewam ,ze ten wszedobylski lament spowodowany jest
    niczym nie popartymi plotkami na temat Taia czy Kolodzieja.
    Przeciez jesli zamiast Madsena czy PUK-a bedzie Zagar,gdzie tu powod do narzekan?
    Ok,Matej od Iversena nieco gorszy,ale Madsenowi spokojnie dorownuje.
    MJJ to faktycznie zagadka,ale skoro znajacy sie na zuzlu grzmiali jak
    Stepien sobie go pare lat temu odpuszczal,nie ma powodow do zmartwien.
    Przeciez to przyszly MS.
    Zobaczymy jak to bedzie.Najwyzej sobie razem ponarzekamy,ale
    jak piszesz i tak kupisz karnet,bos prawdziwy kibic a nie wydmuszka.
    Jesli nie awansujemy do PO lub czeka nas walka do ostatniej kolejki o ligowy byt,
    prawdopodobnie oznaczac to bedzie ,ze Miedziak sie nie pozbieral a Pawel i juniorzy
    sie nie rozwijaja jak powinni.To mnie bedzie bardziej martwilo niz sam wynik.

    Cytat Zamieszczone przez Anrutek Zobacz posta
    Jestem za. Tylko Nicki może nas uratować.
    Ciebie za to juz nic nie uratuje.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-11-2016 o 08:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #2151
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Zagar jest dużo lepszym zuzlowcem niz Madsen. Technicznie to - jakby napisał Buszmen - gówno vs czekolada Skuteczność mają porównywalna bo drewniany Leon jest znakomitym stratowcem a'la Vaculik . Zagar to trochę gorsza wersja PUKA
    Co do MJJ, to chłop musi coś zmienić. Nie wiem - przygotowanie fizyczne, silniki, kogoś w teamie , bo jeździć typ potrafi. No ale nie można powielać błędów po raz 4. W formie zeszlorocznej, to przegra walkę o skład z Walaskiem

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 05-11-2016 o 08:39

  44. Powrót do góry    #2152
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Taa,
    Harris jest nawet technicznie lepszy od Zagara,ale kompletnie nic to nie daje.
    Liczy sie skutecznosc a ta Madsen ma nawet nieco lepsza od Mateja.
    To nie skoki narciarskie i za styl punktow nie ma.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #2153
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Uja się tam znasz

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  46. Powrót do góry    #2154
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    No i?
    To ma byc ta niespodzianka?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #2155
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    To ze się nie znasz, to żadna niespodzianka. Z dużą dozą prawdopodobieństwa wzmocnieniem będzie Damianek. A tak poza tym, skończ juz pier. .....c i wpadaj w końcu na to obiecane piwo dziadzie

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  48. Powrót do góry    #2156
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Ten urzędowy optymizm i bezwzględne wsparcie działań włodarzy przypomina mi pewnego zaawansowanego wiekiem urwisa z sikawką.

    Na teraz to wygląda na przegrany okres transferowy. Zgadzam się z wyświechtanymi sloganami o niejeżdżących nazwiskach ale na dziś Wasz skład wygląda niezadowalająco.

    Wiara w Walaska to jak bijatyka o dobre imię Teresy Orlowsky (kmwtw)
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  49. Powrót do góry    #2157
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Zagar jest dużo lepszym zuzlowcem niz Madsen. Technicznie to - jakby napisał Buszmen - gówno vs czekolada Skuteczność mają porównywalna bo drewniany Leon jest znakomitym stratowcem a'la Vaculik . Zagar to trochę gorsza wersja PUKA
    Co do MJJ, to chłop musi coś zmienić. Nie wiem - przygotowanie fizyczne, silniki, kogoś w teamie , bo jeździć typ potrafi. No ale nie można powielać błędów po raz 4. W formie zeszlorocznej, to przegra walkę o skład z Walaskiem

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    A tak z ciekawosci - moglbys wskazac niedoskonalosci techniczne Madsena?
    Zeby nie bylo, ja tam Mateja nawet lubie, szanuje za to, ze osiaga wyniki przy swoich gabarytach - a to oznacza, ze nadrabia wlasnie umiejetnosciami. Ale to nie jest zawodnik na 15 bieg.
    W przeciwienstwie do drewnianego Leona, ktory moze zawalic mecz, ale potrafi wygrywac decydujace biegi.

    Warunkiem jako takiego sezonu jest jeszcze lepsza postawa Holdera niz w tym sezonie.
    Pawel podejrzewam srednia jest w stanie utrzymac. Miedziak - nie mam pojecia.

    Troche to przypomina UT 2016. Jeden ogarniety senior, kompletny brak juniorki a reszta mieszanina jakotakiej przyzwoitosci/przecietnosci z wynalazkami...
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 05-11-2016 o 09:15
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (05-11-2016)

  51. Powrót do góry    #2158
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    W niektorych kregach o Teresie zlego slowa nie powiedza.
    Profesjonalistka z pelna ....wroc, pelna geba.

    Mhsol,
    jak mnie tak dalej bedziesz obrazac,walne focha jak Martin i bedziesz zmuszony pic herbatke lub soczek.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Powrót do góry    #2159
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    a właśnie... może Martin Smoliński?

  53. Powrót do góry    #2160
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    A otwieramy sekcję bokserską?

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    kingpin (05-11-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •