Strona 314 z 315 PierwszyPierwszy ... 214264304312313314315 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,086 do 14,130 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #14086
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    To nieistotne. Zajął wyższą pozycję w GP w tym roku. Jeśli Holder dostanie DK to Vacul też powinien.
    I co z tego że zajął wyższe miejsce? W hierarchii żużla wciąż znaczy niewiele. Holder to mistrz świata i mimo słabszego ostatniego sezonu znaczy znacznie więcej niż wszystkie Vaculiki, Janowskie, Miliki itp. itd. To MISTRZ ŚWIATA - i za to zawsze będzie miał prawo być traktowanym szczególnie. Oczywiście nie znaczy to że będzie miał dostać kartę za zasługi w wieku 45 lat będąc żużlowym emerytem, ale w tej chwili wciąż jest młody relatywnie i wciąż jest w szerokiej czołówce. Bije więc Vaculika na głowę, bo Vaculik na razie nie osiągnął niczego, a 9 miejsce w tegorocznej tabeli to argument śmieszny, kompletnie bez znaczenia, bo to tylko miejsce w połowie stawki, w dodatku żuzlowca, który nie ma na koncie dotąd żadnego medalu.

  2. Powrót do góry    #14087
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,488
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    Dzikie karty są złem samym w sobie. Dzikie karty za zasługi są już horrendalnym nieporozumieniem. Obniżanie poziomu GP "w imię zasług" jest po prostu żałosne. Holder w tej chwili jest słabszy i od Vaculika czy nawet Milika. Niech sobie wywalczy awans w sportowej walce za rok.

  3. Powrót do góry    #14088
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    tylko jak mam wybierać między dziką kartą za zasługi dla np. Holdera czy Prosiaka a sportowym awansem jakiegoś Coocka czy Harisa to ...
    Ostatnio edytowane przez lego ; 29-10-2017 o 20:11
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    apator_uk (30-10-2017)

  5. Powrót do góry    #14089
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Dzikie karty są złem samym w sobie. Dzikie karty za zasługi są już horrendalnym nieporozumieniem. Obniżanie poziomu GP "w imię zasług" jest po prostu żałosne. Holder w tej chwili jest słabszy i od Vaculika czy nawet Milika. Niech sobie wywalczy awans w sportowej walce za rok.
    Teraz tak, ale co będzie za rok ? Ten sport jest tak nieprzewidywalny, że z roku na rok możesz z topu spaść na dno i odwrotnie. Kto rok temu przewidziałby, że Holder dziś będzie na poziomie Nice PLZ?Janowski podobnie, rok temu nie dawano mu szans na dzikusa, a on dostał szansę i wygrał najwięcej turniejów z Polaków w tym sezonie.
    Ostatnio edytowane przez Słoniu ; 29-10-2017 o 20:47

  6. Powrót do góry    #14090
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    E prawda jest taka że w przyszły sezon może wywrócić całą tabelę do góry nogami.
    Janowski był tragiczny w ubr. A w tym długo walczył o medal ba nawet o mistrza.

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  7. Powrót do góry    #14091
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    tylko jak mam wybierać między dziką kartą za zasługi dla np. Holdera czy Prosiaka a sportowym awansem jakiegoś Coocka czy Harisa to ...
    Nie ma co porównywać, bo tegoroczny Holder to półka niżej niż Coock. Taki gorszy Harris, bo Brytyjczyk przynajmniej nie odpuszcza.
    Kwintesencja formy Holdera był bieg 19 australijskiego GP, gdzie wyraźnie wygrał start z 1 pola i wychodził z łuku dwa motocykle przed reszta, by na wyjściu z drugiego łuku być już 4-tym.
    Katastrofa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #14092
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    – Adrian jest kapitalną osobą. Jeżeli ktoś go nie zna, nie rozmawiał z nim i nie wie jakim on jest człowiekiem, to w ogóle nie wie co mówi – komplementuje zawodnika prezes Włókniarza. – To, że on jest kontrowersyjną osobą jeżeli chodzi o walkę dla swojego zespołu, to każdy wie. Chyba jako jedyny zawodnik z Torunia potrafił tak walczyć o punkty dla swojej drużyny. Doskonale widzieliśmy to w tym sezonie. Ja osobiście poszedłem po meczu mu pogratulować i o dziwo coś w tym musiało być,*bo powiedziałem wtedy, że chciałbym mieć takiego zawodnika we własnej drużynie. Zaimponowało mi,*że tak oddaje serce na torze, żeby zdobywać punkty – przekonuje.
    Takie tam z internetów.
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #14093
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    po transferze spodziewałeś się przeczytać coś innego?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  10. Powrót do góry    #14094
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Dzikie karty zapewne dla Chrisa i Grega. Darcy napisał na twitterze, że zna już dwie. Kto by mu się pochwalił jeśli nie dwaj wymienieni?

    O ile Grega można jeszcze jakoś zrozumieć, o tyle ta dla Chrisa dla mnie jest porażką. Lepiej dla jego sportowej ambicji zrobiłby rozbrat z cyklem niż dawanie mu do zrozumienia, że nie ważne jak słabo jedzie i tak ma poparcie włodarzy cyklu.

  11. Powrót do góry    #14095
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Pewnie Iversen jako jedyny Duńczyk dostanie, może Milik bo to dodatkowy kraj no i Slotówa bo był 9 .

  12. Powrót do góry    #14096
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    po transferze spodziewałeś się przeczytać coś innego?
    Na pewno nie w naszym środowisku. Nie zawiodłem się.
    !Adrian walcz!

  13. Powrót do góry    #14097
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Na pewno nie w naszym środowisku. Nie zawiodłem się.
    taka same banały, papka jak ta, za którą krytykowany jest min. Frątczak. Poczekajmy jak on nam Holtę "sprzeda"
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Powrót do góry    #14098
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,773
    Kliknij i podziękuj
    904
    Podziękowania: 1,339 w 705 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    taka same banały, papka jak ta, za którą krytykowany jest min. Frątczak. Poczekajmy jak on nam Holtę "sprzeda"
    Toć jak zawsze, będziemy mieli najwspanialszą drużynę świata, idącą na mistrza, tylko ci brzydcy przeciwnicy nie będą się chcieli dać pokonywać zawsze i wszędzie
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Powrót do góry    #14099
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    co sądzicie, żeby Adrian zorganizował imprezę pożegnalną w jakimś lokalu? pamiętam jak tak rudy zrobił w tarnowie i fajne to było

    aha i napisałem wiersz


    i napisalem wiersz



    o Termosie!

    jak żeś zadecydował o naszym losie?
    czy nieudanego sezonu pokłosiem
    jest pójście za portfela głosem?

    o Adrianie!

    którego wyczyny trybuny rozgrzewały
    lecz opuszczasz nas pozbawion chwały
    bo miast medalu wybrałeś medalik

    o Grzegorzu!

    mówili: niepotrzebny, mówili: niechciany
    dla jednych sknera, dla innych za stary
    ale któż jak nie on ligę nam ocalił?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  16. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    Howard (30-10-2017), Oracle (30-10-2017), Penhall (30-10-2017), Yozayan (30-10-2017), apator_uk (30-10-2017)

  17. Powrót do góry    #14100
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    "- Był pewien ważny moment w mojej karierze, gdy płynąłem w Mildurze motorówką. Rickardsson i Adams rozmawiali na temat Darcy'ego i Chrisa, zastanawiali się kto z nich będzie kolejną wielką postacią. Pomyślałem: "czekajcie, ja też chcę wziąć w tym udział". Chciałem ciężko pracować i znaleźć się w tej samej kategorii, co oni i od tego czasu poświęciłem się bardzo ciężkiej pracy i zrobiłem wszystko, co można, jeśli chodzi o zaplecze. Starałem się dotrzeć do tego miejsca, w którym jesteśmy teraz, choć niewielu ludzi myślało, że jestem w stanie zdobyć mistrzostwo świata. Musiałem ciężko trenować i robić właściwe rzeczy. Koniec końców to się opłaciło - przyznał Jason Doyle."


    Stare Polskie przysłowie mówi "Bez pracy nie ma kołaczy"

  18. Powrót do góry    #14101
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2008
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Stare Polskie przysłowie mówi "Bez pracy nie ma kołaczy"
    No, no, Holder został mistrzem świata dużo młodziej niż Doyle, Ward pewnie byłby IMŚ w 2013 gdyby nie kontuzja. Obaj delikatnie mówiąc z dość "luźnym" podejściem do wykonywanego zawodu, ale tak "Bez pracy nie ma kołaczy".

  19. Powrót do góry    #14102
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Nie wiem co byłoby Wardem, ale w którym miejscu jest teraz Holder z tym jego luzackim podejściem? Wiem, los go nie oszczędzal, ale i on widać nie za bardzo żużlem sra. Ciągle narzekania na sprzęt to dobra wymowka, nic więcej.
    Darcy też dźwignal się na wyższy poziom dopiero jak sporzadnial i dostał kopa w zad od FIM-u.
    Czasy gdy kowboje zdobywali laury raczej bezpowrotnie minely.
    Teraz sprzęt z najwyższej półki ma każdy i nad talentem trzeba trochę ciężej pracować.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #14103
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    W mojej zaprzyjaźnionej piekarni, mówi się o tym, że kolejni sponsorzy opuszczają Kacpra Gomólskiego równie szybko jak spadają obecnie liście z drzew. Jak tak dalej pójdzie, to nie jest wykluczone, że Kacper zostanie w tym wszystkim najbardziej pokrzywdzony, no i zostanie sam. Oto przykład, jak bardzo opłaca się być w Polsce uczciwym.

    Na Syfach Cegła zapodał artykuł o zmianach w regulaminie i jakimś buncie zawodników, którzy nie będą w związku z tym podpisywać kontraktów, czy może ktoś coś wie o jakie zmiany chodzi? Bo z artykułu zupełnie nic nie wynika. Jeśli ktoś im płaci za te nic nie wnoszące bazgroły na SF, to muszę przyznać, że sam już nie wiem dlaczego i za co?

  21. Powrót do góry    #14104
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ...a skąd ta pewność, że Kacper Gomólski postąpił uczciwie?
    Nie powiesz mi chyba, że znasz szczegóły całej tej afery?
    Do całego klanu Gomólskich wiele osób z żużlowego grajdołka miało i wciąż ma sporo zastrzeżeń.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    lego (31-10-2017)

  23. Powrót do góry    #14105
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Semen, poczekaj, bo mnie zatkało. Wyjaśnij mi proszę, jak Twoim zdaniem miał postąpić w takiej sytuacji abyś uznał, że postąpił uczciwie?

  24. Powrót do góry    #14106
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    no moim zdaniem powinien zgłosić się na policję przed meczem a nie dawać Zdunkowi narzędzia do jakichś gier
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  25. Powrót do góry    #14107
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Semen, poczekaj, bo mnie zatkało. Wyjaśnij mi proszę, jak Twoim zdaniem miał postąpić w takiej sytuacji abyś uznał, że postąpił uczciwie?

    Może sugerował w rozmowie że byłby skłonny odpuścić, podpuszczał sponsora a
    potem nagrał? Nie wiem nie byłem nie słyszałem to sie wypowiem

    Co do Braci W. i H to imprezowali ostro ale sprzętowo byli perfekcyjnie przygotowani no
    i młody organizm dużo wybacza co do przygotowania fizycznego czym dalej tym trzeba więcej,
    nasz domowy przykład Bayer za juniora pojechał na talencie jak do nas wrócił to już nie pamiętam czy to
    dwa czy 3 lata mu się chciało potem zjazd w dół.
    To samo z Krzychem jak mówił Frątczak z przypadku IMŚ się nie zostaje ale
    czy mu się jeszcze chce i czy wystarczy mu determinacji.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 31-10-2017 o 08:58

  26. Powrót do góry    #14108
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Semen, poczekaj, bo mnie zatkało. Wyjaśnij mi proszę, jak Twoim zdaniem miał postąpić w takiej sytuacji abyś uznał, że postąpił uczciwie?
    Postąpił uczciwie i nie sprzedał meczu. Jednak tym, że nagrywał, opowiadał o propozycji stracił wiarygodność. Teraz to odczuje i nie wiadomo czy Zdunek zrekompensuje mu poniesione straty, bo sam nic nie zyskał.

    Howard sponsorowałbyś zawodnika który nagrywa swoich rozmówców?

  27. Powrót do góry    #14109
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...a skąd ta pewność, że Kacper Gomólski postąpił uczciwie?
    Nie powiesz mi chyba, że znasz szczegóły całej tej afery?
    Do całego klanu Gomólskich wiele osób z żużlowego grajdołka miało i wciąż ma sporo zastrzeżeń.
    No właśnie w piekarni zasłyszane zostało że to nie do końca była uczciwa zagrywka z jego strony. Kolor włosów dał znać o sobie dobitnie

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  28. Powrót do góry    #14110
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    żeby zaraz nie wyszło że to Rudy sprowokował sytuację a sponsora utopili

  29. Powrót do góry    #14111
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    W mojej zaprzyjaźnionej piekarni, mówi się o tym, że kolejni sponsorzy opuszczają Kacpra Gomólskiego równie szybko jak spadają obecnie liście z drzew. Jak tak dalej pójdzie, to nie jest wykluczone, że Kacper zostanie w tym wszystkim najbardziej pokrzywdzony, no i zostanie sam. Oto przykład, jak bardzo opłaca się być w Polsce uczciwym.

    Na Syfach Cegła zapodał artykuł o zmianach w regulaminie i jakimś buncie zawodników, którzy nie będą w związku z tym podpisywać kontraktów, czy może ktoś coś wie o jakie zmiany chodzi? Bo z artykułu zupełnie nic nie wynika. Jeśli ktoś im płaci za te nic nie wnoszące bazgroły na SF, to muszę przyznać, że sam już nie wiem dlaczego i za co?
    On pogrążył osobę/osoby, które mu płaciły pieniądze, w dodatku poszła opinia, że nagrywa sponsorów, nie dziwne że nikt go nie chce sponsorować.


    Podobno, mają być jakieś zmiany regulaminowe w kwestii powierzchni reklamowych u zawodników, którymi ma teraz władać klub. Jakiś czas temu, była nawet mowa, że zabiorą zawodnikom czapeczki. Nie wiem jak daleko to zabieranie pójdzie, ale o to prawdopodobnie chodzi. Kolejny punkt regulaminu, który sprawi że dysproporcja w lidze będzie większa,bo będzie część klubów (bijąca się o medale), która się dogada z zawodnikami pewnie, a już kluby biedniejsze, niekoniecznie.
    I te zmiany mają zostać ogłoszone 1 listopada, Cegielski sugeruje, że zawodnicy nie podpiszą od razu kontraktów,by mieć czas na zapoznanie się ze zmianami regulaminowymi, i być może renegocjacje z klubem.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 31-10-2017 o 11:42

  30. Powrót do góry    #14112
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    co sądzicie, żeby Adrian zorganizował imprezę pożegnalną w jakimś lokalu? pamiętam jak tak rudy zrobił w tarnowie i fajne to było
    [/I]
    Adrian robi pożegnanie 04.11 wiem, gdzie ale nie napiszę bo jeszcze zleci się pół TORUNIA 😂

  31. Powrót do góry    #14113
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Semen, poczekaj, bo mnie zatkało. Wyjaśnij mi proszę, jak Twoim zdaniem miał postąpić w takiej sytuacji abyś uznał, że postąpił uczciwie?
    Nie zrozumiałeś mnie.

    Nie oceniam jego postawy, jedynie zwracam uwagę na to, że dokonałeś oceny zachowania Gomóły znając tylko sprawę tylko z relacji jednej strony.
    Opinia publiczna (w tym jak sądzę i Ty ) opiera się tylko na relacjach Gomólskiego i Zdunka. Jak to był naprawdę wie tylko kilka osób.
    Twoja wypowiedź sugeruje, że znasz bardzo dobrze przebieg zdarzeń.
    Ja tylko wyraziłem co do tego swoją wątpliwość.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 31-10-2017 o 15:35
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #14114
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    A Kacper ponoć ma przyjść do Falubazu. Może będzie miał do odegrania rolę koła ratunkowego dla nas ? Coś jak Łaguta dla was

  33. Powrót do góry    #14115
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Podobno też MJJ będzie Wam tylek ratował.
    I po co było szydzic rok temu z Termosa?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #14116
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Podobno też MJJ będzie Wam tylek ratował.
    I po co było szydzic rok temu z Termosa?
    Kingpin miałem na myśli pozasportowe ratowanie przed spadkiem

    [żart]Kto wie co on tam sobie przypomni w trakcie przesłuchań i kto go do słabej jazdy namawiał ... [/żart]

  35. Powrót do góry    #14117
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Sprawa z Kacprem nie jest aż tak skomplikowana jak by się mogło wydawać.
    Nie mogę nic napisać,ale nie bez przyczyny Zdunek czy Piech mówili, że nie ma podejrzen co do toruńskich działaczy a baraz po sportowemu rozegrał się na torze.
    Więc na rewelacje ze strony Kacpra nie masz raczej co liczyć.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #14118
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Żużel amerykański w Toruniu na 11 listopada

    https://www.facebook.com/events/493451787679812

  37. Powrót do góry    #14119
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Odnośnie Miedzińskiego, to przed kontraktem przed kilku laty z Kasprzakiem było baaaardzo blisko, aby Miedziński był w Stali zamiast KK.. W Poznaniu mieli się spotkać na podpis. Miedzin miał wcześniej bardzo dobry sezon. Wybrali jednak w Gorzowie Kasprzaka a optował za tym Gollob i Chomski zza pleców . I się okazało, że było to doskonałą decyzją. Bo Kasprzak w Stali sprawdzil się znakomicie .Ale wtedy Miedzin i Kasprzak byli na jedynym poziomie ze wskazaniem na Miedzińskiego. A tak w ogóle ,to bardzo dobry żużlowiec jest i spoko facet. Życzę mu wszystkiego dobrego w nowym sezonie.

  38. Powrót do góry    #14120
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŻużlowyKibic Zobacz posta
    Żużel amerykański w Toruniu na 11 listopada

    https://www.facebook.com/events/493451787679812
    Ty się kolego nie śmiej, bo w niektórych krajach flat track już wyparł żużel, a tory żużlowe włącza się do zawodów flat trackowych.
    W wyścigach tych używa się silników znanych marek.
    Z pewnością koncerny motocyklowe mają i w tej dyscyplinie biznes. Żużel z taką konkurencja nie ma najmniejszych szans.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Powrót do góry    #14121
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,837
    Kliknij i podziękuj
    441
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Dziś zamiast rzucania mięsem na zawodników/menadżerów/transfery/forumowiczów warto powspominać tych, którzy zostawili życie na torze.

    +ZBIGNIEW RANISZEWSKI - lat 29
    http://speedway.hg.pl/…/RANISZEWSK…/...I_Zbigniew.htm
    1956-04-21 zginął na torze w Wiedniu podczas meczu Polskiej reprezentacji

    +STANISŁAW DOMANIECKI - lat 24
    http://speedway.hg.pl/…/DOMANIECKI…/..._Stanislaw.htm
    1962-08-15 zginął na torze w Gnieźnie podczas meczu ligowego

    +MARIAN ROSE - lat 37
    http://speedway.hg.pl/…/Biograf…/ROS...OSE_Marian.htm
    1970-04-19 zginął na torze w Rzeszowie podczas meczu ligowego

    +BENEDYKT BŁASZKIEWICZ - lat 18
    http://speedway.hg.pl/…/BLASZKIEW…/B...Z_Benedykt.htm
    1970-04-27 zginął na torze w Toruniu podczas treningu adeptów szkółki

    +KAZIMIERZ ARASZEWICZ - lat 21
    http://speedway.hg.pl/…/ARASZEWICZ…/..._Kazimierz.htm
    1976-07-25 zginął na torze w Częstochowie podczas meczu ligowego

    +GRZEGORZ KOWSZEWICZ - lat 17
    http://speedway.hg.pl/…/KOWSZEWICZ_…...Z_Grzegorz.htm
    1992-09-03 zginął na torze w Toruniu podczas treningu
    Źródło: http://www.speedway.hg.pl

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    Howard (01-11-2017), Lawin (01-11-2017)

  41. Powrót do góry    #14122
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Ty się kolego nie śmiej, bo w niektórych krajach flat track już wyparł żużel, a tory żużlowe włącza się do zawodów flat trackowych.
    W wyścigach tych używa się silników znanych marek.
    Z pewnością koncerny motocyklowe mają i w tej dyscyplinie biznes. Żużel z taką konkurencja nie ma najmniejszych szans.
    ja się nie śmieję, ja się cieszę że coś fajnego jeszcze w tym roku będzie

  42. Powrót do góry    #14123
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Holder z dzikusem, Iversen bez o.O

  43. Powrót do góry    #14124
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Iversen wkrewiony nieźle. Jest płacz na TT.
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #14125
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Z naszej perspektywy dobrze, że dwóch, a nie trzech z Grand Prix będzie w drużynie, choć patrząc do tyłu, Iversen zapewne i tak pojedzie w większości zawodów.

  45. Powrót do góry    #14126
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Niech pokaże w przyszłym sezonie Bsi, jakiego babola popełniła.

  46. Powrót do góry    #14127
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    No i Holder....
    niech pokaże, że BSI nie popełniła babola.. wtedy może czekać nas fajny sezon.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Penhall (01-11-2017)

  48. Powrót do góry    #14128
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,799
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Iversen wkrewiony nieźle. Jest płacz na TT.
    fakt ze nic nie jechal w tym roku w SGp ale jako rezerwa cyklu to plaskacz niezly

  49. Powrót do góry    #14129
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Kabaretu ciąg dalszy.
    Wczoraj MJJ krzyczał fucking Torun, dziś rozstał się w przyjaźni i Nice dalej będzie go wspierał.
    Darek, czy ty chłopie nie widzisz co ten osiol Ostafinski zrobil że SF?
    Weź go wyrzuć na zbity pysk, bo z poważnego portalu sportowego zrobił się pudelek.

    Swoją drogą widać wyraźnie, że ten kretyn wrócił w Toruniu do łask.
    Pewnie Fratczak stwierdził, że nie warto kopać się z koniem, bo czarny PR to nic dobrego.
    Kibice temu eunuchowi jednak nie zapomną niektórych rzeczy a w szczególności nagonki na Adriana.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-11-2017 o 16:07
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Howard (01-11-2017), peper (02-11-2017)

  51. Powrót do góry    #14130
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,488
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    Eunuch kiedyś miał jaja, Łostaf nigdy. Nie obrażaj eunuchów

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Howard (01-11-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •