Strona 225 z 315 PierwszyPierwszy ... 125175215223224225226227235275 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,081 do 10,125 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #10081
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    ogladam program o zuzlu i jest w nim wariat dziennikarzyna. ciekawe co powie o Apatorze i czy przyzna, że czeka go po sezonie ciezkie leczenie psychiatryczne. czy wyjasni na tablicy elektronicznek swoje bajki i obliczenia w ktorych dodaje Rowowi punkty do tabeli. Macie o nim jeszcze jakies opinie z pewnych zrodel? potwierdzi ktos to co ja dostrzeglem, że zdjal but z lewej nogi i smyra kolege po swej lewej miedzy nogami?

    ankieta syfowemity:

    smyra kolege bo:
    1) pań nie lubi
    2) bo Apator wygral mecz

  2. Powrót do góry    #10082
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Oh give me a break. Przytaczanie tabeli, czy liczby zdobytych punktów jako dowodu na to, ze to Torun powinien spasc jest dziecinne. Regulamin mowi, ze spada ten, kto na zakonczenie rozgrywek ma najmniej punktow, a nie w momencie wklejenia tabeli na forum. Teraz tabela wyglada tak, a jesli zweryfikuja wyniki laguty, to bedzie wygladac inaczej. Proste

    Podoba mi sie tez podwojna moralnosc i hipokryzja ludzi nam zyczliwych. Otoz wedlug nich oszustwo i lamanie regulaminu jest sportową walką, a ukaranie takich zachowan to zielony stolik. Rownie niesportowe jest wykluczenie za dotkniecie tasmy, albo 2 minuty. Prawda jest tez taka, ze gdyby Lindgren w sportowy sposob nie wladowal nam Pawla w bande tydzien temu, to bylibysmy pewnie na 6 tym miejscu. Wtedy i tak pewnie bylibysmy tymi zlymi, bo w Grudziadzu padal deszcz, a Woryna mial sraczke.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi versus za jego przydatny post!

    Filon (20-08-2017)

  4. Powrót do góry    #10083
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Woryna na badania? czy waleczny?

  5. Powrót do góry    #10084
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,835
    Kliknij i podziękuj
    440
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Trzeba się bić w cyc bo szedłem na mecz z przeświadczeniem, że idę pożegnać się z elipą. W sumie do 2/3 zawodów tak cały czas myślałem.
    Już dziś trzeba się starać o zakontraktowanie 2 Jacków. Oczywiście o ile nie będzie popeliny ze strony krawaciarzy i Rybnik faktycznie zostanie ukarany i będzie zwycięstwo w barażach.

  6. Powrót do góry    #10085
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Frątczak poprowadzi Toruń w barażach, mimo wygasającego kontraktu z dniem dzisiejszym. Tak to wynika z jego wypowiedzi w magazynie.

    A na przyszły sezon nie wiadomo, mimo że ofertę od klubu ma jak twierdzi.

  7. Powrót do góry    #10086
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    apropos Jacka Holdera. nie wiem czy koledzy wiedza bo ost sporadycznie zagladam na forum, ale doszlo do mnie info, ze kosztowalo to klub 250tys zl na konto brytyjskiego klubu. o ile Kaczmarkowe wyrzucone w bloto to tutaj chyba fajnie wydane bo milo bylo popatrzec na jego jazde. widac ten blysk w oku, ktorego niejednemu brak..

  8. Powrót do góry    #10087
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    A na co się tu obrażać? Spasione koty z Leszna są najsłabszą drużyną w top4 i tylko cud spowoduje że zajmą na koniec lepsze miejsce niż 4.'
    No, no, no. Tylko bez takich. Spasione koty to my!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  9. Powrót do góry    #10088
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    250 tys zlotych ma byc tym sukcesem Jacka F? no niezle
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #10089
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 24 w 15 postach
    Blagam tylko nie Artiom L.....

    Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

  11. Powrót do góry    #10090
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez marobo Zobacz posta
    Blagam tylko nie Artiom L.....

    Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
    To raczej nic nie znaczyło w tym studio, nie wiem czy byłyby jakieś rozmowy gdy nie ma utrzymania.

    No i sam Artem, mówił że pójdzie tam gdzie mu więcej pieniędzy dają na GP.

  12. Powrót do góry    #10091
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    No faktycznie oglądając ten magazyn to zaśmierdziało tym Artiomem w Toruniu strasznie. Moim zdaniem, przepłacimy...

  13. Powrót do góry    #10092
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    No faktycznie oglądając ten magazyn to zaśmierdziało tym Artiomem w Toruniu strasznie. Moim zdaniem, przepłacimy...
    Nie szukajmy czegoś tam, gdzie tego nie ma, nie było rozmów, nie mogło być, nie było czasu. Artem rano wylądował, wczoraj dopiero się okazało że potrzebuje dużo kasy. Nie byliśmy pewni utrzymania, a Paweł po prostu się zaśmiał i pytany odpowiedział żartobliwie.

  14. Powrót do góry    #10093
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Tak na poważnie. Wszystko wskazuje na to, że punkty Łaguty zostaną odjęte i wtedy prześcigniemy Rybnik w tabeli. Fuks wielki (jak swego czasu z wejściem do czwórki po ćpaniu Łoktajewa), ale trzeba przyznać, że w tym roku wybitnie nam nie poszło, i z trzema zwycięstwami zasłużyliśmy na ostatnie miejsce w tabeli. Ale, ale, ale... to nie nasza wina, że Łaguta takie cudo nam sprezentował.
    Teraz nie mówmy jeszcze hop, bo trza zobaczyć choćby to jak dziś Wybrzeże pojechało w Daudze, a Tarnów w Łodzi. Z jedną z tych drużyn przyjdzie nam się zmierzyć dopiero za 6 tygodni (to kupa czasu, ktoś może się połamać, a może i Miedziak dojdzie do siebie?), czyli wcale nie musi to być łatwe zadanie. Trza się zbroić dalej.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Powrót do góry    #10094
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Ciekawe kto miałby go tu sprowadzić, Krużyński? Oby nie. Z wielu względów. Zdecydowanie bardziej wolę podżużlowca.

    A propos Jensena: https://gyazo.com/26b12a12293d90e3476fedb73e71beae Jak na zawodnika drugiej linii, w takiej roli tu przychodził, conajmniej dobry sezon.

  16. Powrót do góry    #10095
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Nie no, ja rozumiem euforię po wygranej ale wybranie MJJ nad Łagutę to jednak dobry odjazd
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (21-08-2017), Yozayan (20-08-2017)

  18. Powrót do góry    #10096
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Frątczak poprowadzi Toruń w barażach, mimo wygasającego kontraktu z dniem dzisiejszym. Tak to wynika z jego wypowiedzi w magazynie.

    A na przyszły sezon nie wiadomo, mimo że ofertę od klubu ma jak twierdzi.
    Niech Senator tam głębiej siega do tej sakiewki, to może uda się jednak Jacka przekupić, co by zechciał jeszcze sezon pobawić się w menagera/celebryte.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #10097
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Tylko że ja nie stawiam wyżej umiejętności sportowych Jensena nad Łagutą. Nigdzie w ten sposób nie napisałem. Po prostu nie chcę Łaguty w Toruniu zwzg. pozasportowych. Tyle

    PS. Pewnie wyjdę na dziwaka, ale nie miałbym nic przeciwko temu, by w następnym sezonie jechać w niemal identycznym zestawieniu. Z wyjątkiem Kaczmarka i Walaska. Zdaję sobie przy tym sprawę, że nie byłby to skład na nic więcej niż tylko walkę o środek tabeli/utrzymanie. Jakoś w nośne nazwiska nie wierzę, a za wynalazki typu Kasprzak czy Łaguta dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez wielun19 ; 20-08-2017 o 23:02

  20. Powrót do góry    #10098
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Jeden Łaguta w historii klubu moim zdaniem wystarczy...

    Odnośnie meczu, warto było dygać z Poznania na kolejny zwycięski mecz. Emocje do samego końca, fajna atmosfera na trybunach(poza incydentem z Elaną), no i przede wszystkim końcowy rezultat.
    Czekam na decyzję związane z Rybnikiem i barażem ewentualnym, na tą chwilę ciesze się, że Jacek poprowadzi ich w ewentualnym meczu dodatkowym.

    Co do składu to tak jak mówię, proszę tylko ku.. nie Łaguta. Kolega coś wspominał o dobrym Polaku i KK - proszę, proszę powiedz, że żartowałeś

    1. Paweł
    2. Miedziak
    3. J. Holder
    4. A. Thomsen/MJJ/Fricke/Ch. Holder
    5. Dudek/Hampel/Kołodziej(chociaż ten pewnie ucieknie do Tarnowa po raz kolejny)
    6. petarda zagraniczniak - Woffie albo Emil ?
    7 i 8 - IX, Kaczmarek i marzy się Miśkowiak

    Niestety czuje że to był ostatni sezon Grega na żużlu, a z Chrisem chyba się trzeba pożegnać, albo potraktować jako wzmocnienie 2 linii.
    Gorzej niż w tym sezonie chyba takim składem nie pojedziemy, czas na zmiany i wzmocnienie składu, jak nie chcemy znowu walczyć o utrzymanie.


    Bije się w pierś - pomyliłem się co do MJJ przed sezonem, nie sądziłem, iż pojedzie, aż tak nadspodziewanie dobrze jak na siebie, ale nie wiem czy drugi taki sezon mu się przydarzy.
    Z Walaskiem trzeba sobie definitywnie powiedzieć "do widzenia", przecież on nawet nie potrafi jadąc pierwszy zablokować atak po wewnętrznej.. szlag mnie trafił jak to widziałem na stadionie.

  21. Powrót do góry    #10099
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Pierwszym klubem w kolejce do ktorego odejdzie Laguta jak nie dogada sie z GKMem jest Wroclaw. Nice ma tyle do gadania w temacie co nic bo jak im logo na czapce za drogie to Artek spokojnie znajdzie firme co da na luzie pare diegoe wiecej. Akurat przy awansie do gp to nie trudne. Na dzien dzisiejszy Torun 1 liga.

  22. Powrót do góry    #10100
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Ja rozumiem euforie po niedzielnym wygranym meczu nad niezwykle silnym i niepokonanym dotąd Grudziądzem !!! Ale może jednak kubeł zimnej wody na głowę, zamiast wybierania już kto może dostąpić zaszczytu dołączenia do elitarnego grona rajderów z Torunia?
    Póki co nadal zamykamy tabelę, póki co nawet jeśli Rybnik dostanie karę, to czeka nas jeszcze Gdańsk lub Tarnów, póki co jeszcze wiele się może wydarzyć.
    Proszę więc dać sobie na wstrzymanie i nie dzielić skóry na niedźwiedziu, bo ten nasz misiu ma w tym roku mocno oskubane już futerko.

    ps. niektórzy po dzisiejszym zwycięstwie widzę, że nie wylewają za kołnierz , no i dobrze, tylko może lepiej z dala od klawiatury.

    ps2. a za nagłośnienie dziś na MA na prostej przeciwległej którego praktycznie nie było w ogóle należy się komuś po premii !! Taki wstyd, na takim stadionie.

  23. Powrót do góry    #10101
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Greg cały sezon płakał, że na MA mu za twardo a jak dostał nieco pod koło, pojechał tu najgorszy mecz w sezonie. Ciekawe czy będzie chciał kontynuować karierę, ale do SE nikt go nie weźmie a on raczej w Nice nie będzie chciał.

    Teraz czekać na decyzję SE i ewentualnie szykować się na baraże, pewnie z Gdańskiem. O ile im kasy starczy.
    Ze względu na GP, pierwszy mecz pewnie u nas.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #10102
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    ....niech te klocki sie poukladaja abysmy to przyklepali Ekstralige.......ale snuc wizje mozemy...majac dzis przyjemne chwile po tym sezonie pelnym rozczarowan.

    Chociaz wiadomo ze tym razem nasi dzialacze nie przespia okresu rozmow....i sadawanie juz od dawna robia.

    Artem w GP, nie ma szansy zeby tak sie prezentowal za rok dobrze w lidze....patrzac jeszcze na slynny regres przychodzacych do Torunia. No , ale chyba Kruzynskiemu bedzie go najlatwiej wyciagnac....patrzac na mozliwosci wyjecia innych topowych

    Oczywiscie ze ja bym stawial......Wszystkie pieniadze na Woffindena...moze po slabszym sezonie zechce zmienic klimat na bardzie Monsterowy.....ewentualnie angaz Iversena, ktory juz chyba ma dosc tego zascianka w Gorzowie.


    Nie wiem czy angaz Jacka od Holderow bedzie mozliwy bez starszego brata. Stawiam dolary przeciwko orzechom....ze Chris w parze z bratem moglby byc tym niespodziewanym wystrzalem na kolejny sezon. Takim underdogiem,,,ktory by wlasnie zaskoczyl wbrew przewidywaniom. Szczegolnie jesli odeszlyby mu starty w GP

    Jensen i Walasek out....choc do tego pierwszego nie mozna miec pretensji.....to wchodzi za niego Jack......i wspomniany wczesniej lider zagraniczny za Kalifornijczyka. Nasze chlopaki torunskie zostaja. i menago Jack nr2 jako spoiwo tej ukladanki.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Agent_Cooper za jego przydatny post!

    snoopski (20-08-2017)

  26. Powrót do góry    #10103
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Ja rozumiem euforie po niedzielnym wygranym meczu nad niezwykle silnym i niepokonanym dotąd Grudziądzem !!! Ale może jednak kubeł zimnej wody na głowę, zamiast wybierania już kto może dostąpić zaszczytu dołączenia do elitarnego grona rajderów z Torunia?
    Póki co nadal zamykamy tabelę, póki co nawet jeśli Rybnik dostanie karę, to czeka nas jeszcze Gdańsk lub Tarnów, póki co jeszcze wiele się może wydarzyć.
    Proszę więc dać sobie na wstrzymanie i nie dzielić skóry na niedźwiedziu, bo ten nasz misiu ma w tym roku mocno oskubane już futerko.

    ps. niektórzy po dzisiejszym zwycięstwie widzę, że nie wylewają za kołnierz , no i dobrze, tylko może lepiej z dala od klawiatury.

    ps2. a za nagłośnienie dziś na MA na prostej przeciwległej którego praktycznie nie było w ogóle należy się komuś po premii !! Taki wstyd, na takim stadionie.

    Punktów ujemnych Rybnika jestem pewny, nie wiem po co dywagacje, że im nie odejmą czegoś co regulaminowo im się należy - sportowo byliśmy niestety w tym sezonie kompletnie słabi, bardzo żałuję, że w ten sposób musimy się utrzymywać w lidze.

    Odnośnie składu i wizji - sorry, ale jak nasi znowu zaczną szukać zawodników za pięć dwunasta to znowu skończymy z Walaskiem w składzie, więc lepiej zacząć teraz takie dyskusje, niż później.
    Co do barażu to jednak jestem spokojny, z Gdańskiem powinniśmy sobie poradzić bezproblemowo, a nie widzę innej opcji z którą ewentualnie mielibyśmy jechać.

  27. Powrót do góry    #10104
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    menedżer ? jakieś pomysły ? Robert Kościecha ?

  28. Powrót do góry    #10105
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Holdery muszą być Chris wiadomo, za całokształt, za to że zawsze był u nas. Jack - bo to nasz nowy Holder do tego oczywiście Miedziak, Paweł, IKS - i mamy skład mega toruński, najbardziej jak się da.

    Do tego jakiś mega lider by się przydał i dobry drugi junior. Chris w nowym sezonie z czystą głową z bratem może ładnie znowu odpalić, Paweł też nie będzie pewnie miał drugiego tak słabego początku

  29. Powrót do góry    #10106
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    menedżer ? jakieś pomysły ? Robert Kościecha ?
    Najlepiej jakby Frątczak został, on odbudowałby Pawła.

  30. Powrót do góry    #10107
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Ad 1. Jacek jest już na etapie rozmów ewentualnego kontraktu na przyszły sezon, a że tak mówi, to zupełnie normalne w momencie negocjacji. Kasa misiu
    W odwodzie dobrze nam znany kryjący się po Toruniu ?

  31. Powrót do góry    #10108
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Howard (21-08-2017), Lauda (21-08-2017), Penhall (20-08-2017)

  33. Powrót do góry    #10109
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Proponuję przemyśleć takie coś:

    Stranieri:
    J.Holder
    Ch.Holder (powinniście się go pozbyć ale i tak tego nie zrobicie)
    PUK albo Kildemand (Artiom będzie zayebiście drogi, a chyba nie będziecie mieć najwyższego budżetu więc zakładam, że na jakiegoś superstara was nie stać).

    Polacy:
    Paweł
    Miedziak
    Pieszczek
    Dawid Lampart (bez niego raczej młodszy nie przyjdzie)

    Juniorzy:
    IKS
    Wiktor Lampart
    Kaczmarek

    1. J. Holder
    2. Ch. Holder
    3. Przedpełski
    4. Pieszczek/Miedziak/Lampart
    5. PUK
    6. Wiktor Lampart
    7. IKS/Kaczmarek

  34. Powrót do góry    #10110
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    1. Brady Kurtz
    2. Jack Holder
    3. Paweł Przedpełski
    4. Adrian Miedziński
    5. Chris Holder
    itd.

    turbo twins 2.0 + uboga wersja Sullivana hehe
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  35. Powrót do góry    #10111
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Rozumiem ze podajecie sklad na Nice ligę?

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    Buszmen (21-08-2017)

  37. Powrót do góry    #10112
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    na ekstralige a co?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  38. Powrót do góry    #10113
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Gratuluję wygranego meczu i zwyciestwa w derbach. Utrzymania z grzeczności jeszcze nie,ale juz wlasciwie jest na wyciagniecie ręki.
    Frątczak wiedział jak zminimalizowac szanse na wygrana GKM, przyczepnym troche "zabił" Okonia a Pieszczek nie pokazał wszystkich mozliwosci, moze na razie na tyle go stać , bo w sumie jako gość z nr. 2 zrobił swoje.
    Artiom z wpadkami , Antonio i Buczek zasluguja na wyroznienie. Juniorzy po raz kolejny mozna spuscic zaslone milczenia.
    U Was znakomity mlody Holder, Paweł procz pierwszego biegu,dobry mecz , swietny w koncowce Jensen, no i młodzi co by pewne zmiadzdzyli naszych under 21.

    Co do Artioma w Toruniu. Sugerowanie sie NICE-m przez redaktorow w TV i Kryjoma. Na pewno jest cos na rzeczy,rajderem NICE jest tez Lindbaeck (on zostaje ) a i cala nasza druzyna ma na kewlarach w widocznych miejscach reklamy firmy NICE,takze i tutaj kasa od Kruzynskiego ląduje. Artiom juz z Wami rozmawiał,ale tak samo blisko ugadania warunkow jest i w innym klubie. Co wybierze ? Zobaczymy. Tuszkowski troche "uspokajał" temat w sprawie Artioma.
    A co do jego postawy w przyszlym sezonie, no coz mysle,ze rownie dobrego sezonu nie powtorzy,co najlepsze bedzie szlo na GP . Mniej czasu na treningi w klubie. Co do pozostania w GKM, zalezy od paru osob, plus czy GKM da rade sie kims wzmocnic.
    edit co do postu wyzej Pieszczek ma na 2 lata w Grudziadzu kontrakt, tak jak i Brazylijczyk.
    Ostatnio edytowane przez BGDZ ; 21-08-2017 o 00:26

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BGDZ za jego przydatny post!

    yahata (21-08-2017)

  40. Powrót do góry    #10114
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez snoopski Zobacz posta
    Co do składu to tak jak mówię, proszę tylko ku.. nie Łaguta. Kolega coś wspominał o dobrym Polaku i KK - proszę, proszę powiedz, że żartowałeś

    1. Paweł
    2. Miedziak
    3. J. Holder
    4. A. Thomsen/MJJ/Fricke/Ch. Holder
    5. Dudek/Hampel/Kołodziej(chociaż ten pewnie ucieknie do Tarnowa po raz kolejny)
    6. petarda zagraniczniak - Woffie albo Emil ?
    7 i 8 - IX, Kaczmarek i marzy się Miśkowiak
    Thomsen, Fricke, Dudek maja na 2 lata podpisane.
    Kolodziej to wybor miedzy Lesznem a Tarnowem.
    Emil nie odejdzie od kasy Fogo.
    Woffinden nie odejdzie od kasy Betardu.
    Hampel nie odejdzie od guru Cieslaka.

  41. Powrót do góry    #10115
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    947
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    9.Holder
    10.Holder
    11.Hampel
    12.MIedziński/Przedpełski
    13.Iversen Sajfutdinov Madsen Woffinden
    14.perełka
    15.perełka
    16.MIedziński/Przedpełski

  42. Powrót do góry    #10116
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Łaguta Artom to pewnie do GORZOWA pójdzie za Vaculika.

  43. Powrót do góry    #10117
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Łaguta Artom to pewnie do GORZOWA pójdzie za Vaculika.
    Przecież Vaculik ma dwuletni kontrakt

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Lauda (21-08-2017)

  45. Powrót do góry    #10118
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    No i udało się wygrać. Były emocje, duże nerwy (nawet większe niż na zeszłorocznym finale), ale najważniejsze, że jest happy end. Na plus też atmosfera - czuło się, że stadion żyje tym meczem, oby tak było jak najczęściej. Teraz trzeba poczekać na ruch Ekstraligi, mam jednak nadzieję, że nie będzie tu żadnych cudów i zgodnie z regulaminem odejmą Rybnikowi punkty. Co do barażu to akurat jestem spokojny. Ja rozumiem, że niektórzy po tym sezonie to przez najbliższe 5 lat będą mieli pełne gacie przed każdym spotkaniem, ale sorry - z tego co się słyszy to GKS ma swoje problemy i oni raczej nawet nie myślą o awansie, więc bez przesady.

    Tak swoją drogą - MJJ dzisiejszym występem podsumował całkiem niezły sezon w barwach Apatora. Myślę, że jego wyniki były zadowalające zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że to podżużlowiec i najgorszy zawodnik świata.

    Cytat Zamieszczone przez snoopski Zobacz posta
    4. A. Thomsen/MJJ/Fricke/Ch. Holder
    Widzę, że nie jestem jedynym zwolennikiem Thomsena ; ] Niestety ciężko będzie go wyjąć no chyba, że plotki o problemach GKS-u okażą się prawdą.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Juniorzy:
    IKS
    Wiktor Lampart
    Kaczmarek
    Jeśli mamy ściągać kolejnego juniora to ja podzielam zdanie Semena - J.Miśkowiak > W.Lampart.

  46. Powrót do góry    #10119
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przecież Vaculik ma dwuletni kontrakt
    Nie widziałem że ma dwuletni ale Łaguta coś mi pasuje do Gorzowa.

  47. Powrót do góry    #10120
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    na ekstralige a co?
    Acha

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  48. Powrót do góry    #10121
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Thomsen, Fricke, Dudek maja na 2 lata podpisane.
    Kolodziej to wybor miedzy Lesznem a Tarnowem.
    Emil nie odejdzie od kasy Fogo.
    Woffinden nie odejdzie od kasy Betardu.
    Hampel nie odejdzie od guru Cieslaka.
    Aneksu finansowego na dwa sezony raczej nie podpisywali... co do Koldiego to napisalem, ze raczej nie do wyjecia wlasnie z tych wzgledow.
    Emil i Woff jak sie znajdzie kasa do odejdą, byle sie "dzięgi" zgadzały, Hampelka bardziej z osobistych sympatii bym widzial, a moze znowu sie z "różowym" pożre..

  49. Powrót do góry    #10122
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Monster sponsorem, Greg nowym Jackiem no i oczywiście jak co roku Woffinden. Miśkowiak to bujanie w obłokach, Lampart sam nie wiem po co. Wszak mamy Kaczmarka.

  50. Powrót do góry    #10123
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Mi się Wofi marzy. Ja myślę że on po tym sezonie zmieni jednak klimat. Tym bardziej że nowy tor domowy wybitnie mu nie leży .
    A i żadnego Iversena w tym sezonie gość powoli gaśnie w przyszłym roku będzie tragiczny wspomnicie moje słowa. Na dodatek kontuzja

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  51. Powrót do góry    #10124
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Marzenia zostawmy na troche pozniej.
    Oczywiscie w klubie musza juz dzialac.
    O ile wczesniej musieli byc ostrozni w deklaracjach,
    o tyle teraz jak baraz jest chyba przesadzony a kontuzje
    w naszej druzynie sie juz wyczerpaly ( oby ),moga negocjowac na powaznie.
    Mnie jedna sprawa z wczoraj ucieszyla,druga dala do myslenia.
    Pierwsza to lzy w oczach pani prezes a to oznacza wbrew obiegowym
    opinia,ze klub dla nich to cos wiecej niz narzedzie do kariery.
    Druga ,ta smutniejsza to slowa wlasciciela,ze jak spadniemy,czesc
    sponsorow by odeszla.Wiem,moze to i naturalne,ale daje do myslenia,
    bo my tu bylismy przekonani,ze rozbrat z SE moze byc krotki,a
    okazuje sie ,ze niekoniecznie.
    W sumie chyba dobrze,ze prawdopodobnie jeszcze nie teraz bedziemy musieli
    sie o tym przekonac.

    Co do skladu.
    Nie ludzmy sie.
    Jesli nie zostawimy Chrisa,nie bedzie tez Jacka.
    Na starszego znajdzie sie chetny,o to jestem spokojny,tym
    bardzej,ze wraz z nim otrzymuja swietnego rezerwowego.
    Jasne jest ,ze Jack to jeszcze material do obrobki.On nie zawsze
    bedzie mial wsparcie Hancocka i jego mechanikow,wiec ciezko spodziewac sie
    ,ze utrzyma poziom z tegorcznej przygody z SE.Potencjal jednak ma bardzo duzy.
    Nie wiem co sie tli w glowach wlascicieli,kto prowadzi rozmowy z zawodnikami,wiec
    poki co skupiam sie na tych kogo w przyszlym roku nie bedzie.
    Walaskowi zabraklo odrobine do tych 1.8/ bieg ktore mu wrozylem przed sezonem,wiec
    jest pierwszy do odstrzalu.Kolejny bedzie pewnie MJJ,choc on spelnil swoja role z nawiazka.
    Jednak majac Adriana,Pawla i ewentulanie Holderow,dla kogos miejsca po prostu zabraknie.
    Nie wiem jak Hancock,czy bedzie chcial sie dalej bawic w zuzel.
    Podejrzewam,ze zalezec to bedzie od tego,czy dostanie DK na przyszloroczne GP.
    Jesli tak,jeszcze tez rok przejedzie.W jego przypadku tak naprawde ciezko cokolwiek wrozyc.
    Przeciez on mial sie konczy juz dwa sezony temu a poki co jest MS i drugim zawodnikiem SE.
    Tutaj nasi beda mieli orzech do zgryzienia,ale ja jestem zdania,ze jesli uda sie kogos mlodszego
    zatrudnic,mowa o liderze,trzeba sie bedzie z Gregiem pozegnac.
    Mlodych bym nie ruszal.IKS z kazdym meczem powinien jezdzic lepiej,Kaczmarek ma zablokowana glowe.
    Moment startowy wczoraj mial bardzo dobry,po trasie nie da sie na niego patrzec.
    Jak sie odblokuje,moga byc z niego ludzie.
    W ten sposob wylania sie nam obraz:

    1.Holder
    2.Miedziak
    3.Pawel
    4.Holder Jr.
    5. /Hancock
    6.IKS
    7.Kaczmarek
    8.???/MJJ ( o ile na tym numerze bedzie dowolnosc )

    Sklad nie na mistrza,ale nie sadze abysmy tak marnie wypadli jak w tym sezonie a jak wypali i zalapiemy sie na PO,satysfakcja podwojna.
    Niestety taki sklad wyglada na stanie w miejscu,wiec sam nie wiem czy warto.
    Moze faktycznie odlozyc sentymenty na bok i puscic Holdera w swiat?
    Tylko musimy miec jakas sensowna alternatywe a nie sadze aby zawodnicy walili do nas dzwiami o oknami.
    Klubow ze stabilna sytuacja finansowa sporo a my juz nie mamy Karkosika aby moc przebijac bez konca.
    Zreszta tak my jak i np.Unia Leszno przekonalismy sie,ze od pelnej kabzy waznejsza jest koncepcja budowy zespolu
    i odrobine szczescia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Howard (21-08-2017)

  53. Powrót do góry    #10125
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W ten sposob wylania sie nam obraz:

    1.Holder
    2.Miedziak
    3.Pawel
    4.Holder Jr.
    5. /Hancock
    6.IKS
    7.Kaczmarek
    8.???/MJJ ( o ile na tym numerze bedzie dowolnosc )

    Sklad nie na mistrza,ale nie sadze abysmy tak marnie wypadli jak w tym sezonie a jak wypali i zalapiemy sie na PO,satysfakcja podwojna.
    Niestety taki sklad wyglada na stanie w miejscu,wiec sam nie wiem czy warto.
    Ten skład to wymiana Jensena/Walaska na Holdera jr. Nadal mamy Miedziaka, który w każdym momencie może złapać kontuzję, nadal
    jest Paweł, który nie wiadomo jak się będzie prezentował i nadal mamy Hancocka schodzącego już z żużlowej sceny. To nadal skład,
    który będzie celował raczej w baraże i walkę o utrzymanie niż walkę o środek tabeli. Niestety poprzednia ekipa pozostawiła skład,
    którego nie da się uratować jedną, tego typu karetką, tfu... korektą.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •